Opštinska liga Varvarin: Gradac deklasirao Pobedu

U subotu 8.9.2012. u prvom kolu Opštinske lige Varvarin, na stadionu u Ćićevcu, ekipa iz Lučine je kao domaćin doživela pravi debakl od "Gradca" iz Pločnika rezultatom 0-8. Dva brza gola gostiju u 4. i 6. minutu izazvala su burne reakcije kod domaćih igrača i predstavnika njihovog kluba, uz psovke i uvrede glavnom i prvom pomoćom sudiji zbog navodnog ofsajda. Kako je meč tekao, prednost gostiju iz Pločnika koji su tokom cele utakmice dominirali, se uvećavala, tako da je u 30. minutu bilo čak 0-6. Nakon 6. pogotka igrač domaćina, Milivojević Dobrivoje pljuje glavnog sudiju Bojana Popovića-Poćija i baca mu pištaljku, zbog čega biva isključen. Strasti su kulminirale posle 7. pogotka i meta napada domaće klupe postaje delegat utakmice Čedić Miroslav. Njemu je Stanojević Siniša, igrač "Pobede" koji je u protokolu upisan kao BB (bez broja), uputio najvulgarnije i najteže psovke, nasrćući čak i fizički na njega. U 66. minutu pri rezultatu 0-8 igrači domaćina svojevoljno napuštaju teren, i sudija nakon 5. minuta čekanja označava kraj utakmice. Ovaj neslavan povratak Lučinske "Pobede", prošlogodišnjeg učesnika Okružne B lige Kruševac, isprovocirao je čak i najave prekršajnih prijava od strane glavnog sudije i delegata utakmice protiv aktera incidenta.