Radnički 2013
Mačva
Fruškogorac
Kolibri osvojio bod kod kuće

Fudbalerke Kolibrija iz Kuršumlije igrale su  juče na svom terenu po kišnom vremenu nerešeno sa Jagodinom 2:2 (1:1). Sledeću utakmicu Kolibri igra u sredu u u Rudovcima sa Radničkim. Kolibri je u meč ušao oslabljen bez dve standardne igračice, što je olakšalo gošćama da izvuku nerešen rezultat. Kadetska reprezentativka Srbije Ididora Vučković prva se upisala u listu strelaca u 6. minutu. Izjednačile su gošće preko Suzane Miletić u 16. minutu. Tokom drugog poluvremena Nada Ašanin u 70. minutu dovodi Jagodinu u vođstvo. Deset minuta kasnije Isidora Vučković postavlja konscan rezultat 2:2. Sudija Marija Višnjić pokazala je po jedan zuti karton igračicama obe ekipe. -Igrali smo oslabljeni bez dve standardne igračice. Teren za igru bio je strašno loš zbog jake kiše, tako da je sve to uticalo na ukupan skor-rekao je Topličkim vestima Vladimir Čavić, trener Kolibrija. Da podsetimo Kolibri je jesenas pobedio u Jagodimi sa 5:0. Strelac svih pet golova bila je reprezentativka Biljana Bradic, koja sada igra u Sloveniji.