Mladost
Trnava
Plaskovac
Zaslužen trijumf Misače

U 9.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Misači od istoimene ekipe rezultatom 2:1. U meču u kome su obe ekipe igrale borbeno, požrtvovano, ali korektno, domaći su stvorili više iglednijih prilika i potpuno zasluženo osvojili bodove.

Od starta utakmice domaći fudbaleri su igrali angažovano i bili u prilici u 11.minutu kada je udarac  Prekovića 5-6 metara iskosa sa desne strane odbranio  golman gostiju Jelesijević. Gosti su se opredelili za defanzivu  i u  kontranapadima tražili svoje šanse. Iz jedne takve situacije u 29. minutu su i postigli pogodak. Grujičić je iskoristio neprecizno dodavanje odbrambenih igrača domaćih i sa 14-15 metara poslao loptu u donji desni ugao golmana Zdjelara. Domaći su do izjednačenja mogli u 38.minutu,ali je udarac Teofanovića sa 7-8 metara odbranio gostujući čuvar mreže.

Drugo poluvreme počelo je izglednom prilikom domaćih.Teofanović je izveo korner, Živanović glavom sa 10-ak metara pogodio prečku, a odbijenu loptu Rakovac  sa 5 metara šutnuo pored gola. Tvorac preokreta za domaće bio je Živanović. Najpre je u 62.minutu savladao Jelesijevića, posllavši loptu u donji desni ugao. Devet minuta kasnije vešto je izbegao ofsajd zamku gostiju i gotovo na identičan način drugi put savladao Jelesijevića. Gosti su pokušavali uglavnom udarcima sa distance da dođu do izjednačenja, ali su šuevi Gajića u 79. Vesića u 83. i Grujučića u 88.minutu bili nedovoljno jaki i precizni da bi ugrozili gol Zdjelara. Poslednju priliku na meču imali su domaći. Udarac Pantelića sa 20-ak metara odranio je Jelesijević.

Misača - Sloga (Zagorica) 2:1

Igralište u Misači. Gledalaca oko 50. Delegat:Rajko Radisavljević (Rajkovac). Sudija:Stefan Jovanović (Venčani), pomoćnici:Neda Stanišić (Kopljari) i Branko Radičević (Aranđelovac). Strelci:Živanović u 62. i 73.minutu za Misaču, Grujičić u 29.minutu za Slogu.

Misača:Zdjelar, Jovanović (od 11.Dokić), Preković (od 46.Lazarević), Popović, Arsić, Rakovac, Pantelić, Teofanović, Živanović, Pantelić, Kondžulović (od 74.Pavlović).

Sloga:Jelesijević, Miloš Stevanović, Gajić, Vesić, Milan Stevanović, Jovanović, M.M.Lekić, M.S.Lekić, Petrović, Milić (od 61. Ivanović), Grujičić.