26.10
11:00
Polet
Jošanica
5
0
|
26.10.2014 11:00 | Polet | 5 : 0 | Jošanica |
26.10
14:00
Radan
Kopaonik
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Radan | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
26.10
14:00
Dinamo
Đerdap
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Dinamo | 3 : 1 | Đerdap | |||||
26.10
14:00
Hajduk Veljko
OFK Bor
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | OFK Bor |
26.10
14:00
PIK Prigrevica
Tekstilac
3
1
|
26.10.2014 14:00 | PIK Prigrevica | 3 : 1 | Tekstilac |
26.10
13:30
Železnik Lasta
Brodarac 1947
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Železnik Lasta | 0 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
26.10
13:30
Srem
Dorćol
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Srem | 2 : 0 | Dorćol | |||||
26.10
13:30
Radnički (O)
Zemun
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Radnički (O) | 0 : 3 | Zemun | |||||
26.10
13:30
Budućnost
Sopot
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Sopot | |||||
26.10
13:30
Turbina
Žarkovo
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Turbina | 1 : 0 | Žarkovo |
26.10
13:30
Sloboda
Takovo
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Takovo | |||||
26.10
13:30
Braća Vuković
Polet
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Braća Vuković | 1 : 0 | Polet | |||||
26.10
13:30
Dragačevo
Orlovac
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Dragačevo | 1 : 0 | Orlovac | |||||
26.10
13:30
Rudar (Bresnica)
Tutin
1
3
|
26.10.2014 13:30 | Rudar (Bresnica) | 1 : 3 | Tutin | |||||
26.10
13:30
Slavija
Omladinac
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Slavija | 1 : 0 | Omladinac |
26.10
13:30
Šumadinac (B)
RSK
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Šumadinac (B) | 1 : 1 | RSK | |||||
26.10
13:30
Basarac
Železničar (P)
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Basarac | 0 : 1 | Železničar (P) | |||||
26.10
13:30
Borac
Obilić
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Borac | 1 : 0 | Obilić | |||||
26.10
13:30
Homoljac
Gruža
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Homoljac | 0 : 0 | Gruža | |||||
26.10
13:30
Napredak
Mihajlovac 1934
1
2
|
26.10.2014 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
26.10
13:30
Sloboda
Morava
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Sloboda | 0 : 1 | Morava |
26.10
13:30
Polimlje
OFK Osečina
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Polimlje | 2 : 2 | OFK Osečina | |||||
26.10
13:30
Brezovica
Radnički (V)
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Brezovica | 1 : 0 | Radnički (V) | |||||
26.10
13:30
Zadrugar
Radjevac
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Radjevac |
26.10
14:00
Jedinstvo (M)
Župa
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 2 | Župa | |||||
26.10
14:00
Poljoprivrednik
Žitorađa
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Žitorađa | |||||
26.10
14:00
Juhor
Temnić 1924
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Juhor | 1 : 1 | Temnić 1924 | |||||
26.10
14:00
Levač
Jedinstvo
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Levač | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Rembas
Lugomir
3
3
|
26.10.2014 14:00 | Rembas | 3 : 3 | Lugomir |
26.10
14:00
Moravica
Napredak
7
6
|
26.10.2014 14:00 | Moravica | 7 : 6 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Kablovi
Bukovik
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Kablovi | 0 : 2 | Bukovik | |||||
26.10
14:00
Brodoremont
Dunav
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Brodoremont | 2 : 3 | Dunav |
26.10
14:00
Jablanica
Lužnica
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Jablanica | 0 : 0 | Lužnica | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo (BP)
Sloga
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 1 | Sloga | |||||
26.10
14:00
BSK Bujanovac
Bobište
3
1
|
26.10.2014 14:00 | BSK Bujanovac | 3 : 1 | Bobište | |||||
26.10
14:00
Mladost
Nebeski andjeli
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Nebeski andjeli | |||||
26.10
14:00
Ropotovo
SFK Morava
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Ropotovo | 0 : 2 | SFK Morava |
26.10
14:00
Hajduk
Ljukovo
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
26.10
10:00
Index
Jugović
1
0
|
26.10.2014 10:00 | Index | 1 : 0 | Jugović | |||||
26.10
14:00
Borac
LSK Laćarak
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Borac | 4 : 0 | LSK Laćarak |
26.10
14:00
OFK Mladost APA
ŽAK
2
0
|
26.10.2014 14:00 | OFK Mladost APA | 2 : 0 | ŽAK | |||||
26.10
14:00
Bačka (P)
Zadrugar
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Bačka (P) | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
26.10
14:00
Mladost (T)
Jadran
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Jadran | |||||
26.10
10:00
Subotica
Tisa
2
2
|
26.10.2014 10:00 | Subotica | 2 : 2 | Tisa | |||||
26.10
14:00
Tavankut
OFK Vrbas
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Tavankut | 2 : 1 | OFK Vrbas | |||||
26.10
14:00
OFK Odžaci
Preporod
3
1
|
26.10.2014 14:00 | OFK Odžaci | 3 : 1 | Preporod |
26.10
14:00
Crvena Zvezda (RS)
Radnički (S)
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
26.10
14:00
Železničar
Sloboda
7
0
|
26.10.2014 14:00 | Železničar | 7 : 0 | Sloboda | |||||
26.10
14:00
Borac (Starčevo)
Borac (Sakule)
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Borac (Starčevo) | 2 : 2 | Borac (Sakule) |
26.10
13:30
Baćevac
Lepušnica
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Baćevac | 0 : 1 | Lepušnica | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo
Vrčin
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vrčin | |||||
26.10
13:30
PKB
Stepojevac Vaga
0
0
|
26.10.2014 13:30 | PKB | 0 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
26.10
13:30
Sremčica
Boleč
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Sremčica | 4 : 0 | Boleč | |||||
26.10
10:00
Železničar
Lokomotiva
0
0
|
26.10.2014 10:00 | Železničar | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
26.10
13:30
Zvezdara
Radnički (NB)
0
2
|
26.10.2014 13:30 | Zvezdara | 0 : 2 | Radnički (NB) |
26.10
14:00
Kraljevo Hajduk
Borac
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 1 | Borac | |||||
26.10
14:00
OFK Ras
Radnik
1
1
|
26.10.2014 14:00 | OFK Ras | 1 : 1 | Radnik | |||||
26.10
14:00
Pazar Juniors 2011
Polet
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Pazar Juniors 2011 | 2 : 2 | Polet | |||||
26.10
14:00
Mataruge
Granit
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Mataruge | 0 : 1 | Granit | |||||
26.10
14:00
Radnički
Karađorđe
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Radnički | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
26.10
14:00
Ibar
Lazac
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Ibar | 3 : 0 | Lazac | |||||
26.10
14:00
Ribnica
Budućnost
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Ribnica | 0 : 1 | Budućnost |
26.10
14:00
Jedinstvo
Vinogradi DB
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Vinogradi DB | |||||
26.10
14:00
Korićani
Jadran
0
4
|
26.10.2014 14:00 | Korićani | 0 : 4 | Jadran | |||||
26.10
14:00
Šumadinac
Maršić
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Šumadinac | 3 : 1 | Maršić |
26.10
13:30
GP Zlatibor
Jedinstvo
0
1
|
26.10.2014 13:30 | GP Zlatibor | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.10
13:30
Napredak
Železničar
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Napredak | 3 : 1 | Železničar | |||||
26.10
13:30
Omladinac
Crnokosa
2
5
|
26.10.2014 13:30 | Omladinac | 2 : 5 | Crnokosa | |||||
26.10
13:30
Prvi partizan
Ariljska rampa
1
3
|
26.10.2014 13:30 | Prvi partizan | 1 : 3 | Ariljska rampa | |||||
26.10
13:30
Polet
Budućnost
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Polet | 0 : 1 | Budućnost | |||||
26.10
13:30
Čajetina
Perućac
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Čajetina | 3 : 1 | Perućac |
26.10
13:30
Mladost
Junior Novo Naselje
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Mladost | 0 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
26.10
13:30
Trlić
Rubribreza
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Trlić | 1 : 0 | Rubribreza | |||||
26.10
13:30
Tulari
OFK Divci
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Tulari | 2 : 0 | OFK Divci | |||||
26.10
13:30
ZSK
Tešnjar
1
5
|
26.10.2014 13:30 | ZSK | 1 : 5 | Tešnjar | |||||
26.10
13:30
Sovljak
OFK Jabučje
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Sovljak | 1 : 1 | OFK Jabučje | |||||
26.10
13:30
Joševa
Pepeljevac
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Joševa | 0 : 1 | Pepeljevac |
26.10
14:00
Hajduk Stanko
Sindjelić
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Hajduk Stanko | 3 : 2 | Sindjelić | |||||
26.10
14:00
BMR Petlovača
Lipolist
2
1
|
26.10.2014 14:00 | BMR Petlovača | 2 : 1 | Lipolist | |||||
26.10
14:00
Borac (L)
Provo
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Borac (L) | 0 : 3 | Provo | |||||
26.10
14:00
Podrinje
Jedinstvo (Š)
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Podrinje | 0 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
26.10
14:00
Antimon
Borac (V)
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Antimon | 2 : 0 | Borac (V) |
26.10
13:30
Junkovac
ŽSK
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Junkovac | 3 : 0 | ŽSK | |||||
26.10
13:30
Partizan (D)
Vinča
2
4
|
26.10.2014 13:30 | Partizan (D) | 2 : 4 | Vinča | |||||
26.10
13:30
Aranđelovac
Vitlina-Bokanja
5
0
|
26.10.2014 13:30 | Aranđelovac | 5 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
26.10
13:30
Omladinac
Borac
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Omladinac | 0 : 0 | Borac | |||||
26.10
13:30
Šumadinac (S)
BSK
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Šumadinac (S) | 2 : 2 | BSK | |||||
26.10
13:30
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (N)
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Šumadinac (N) |
26.10
13:30
Vojvoda Milenko
Zadrugar (T)
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
26.10
13:30
Makce
Rudar (K)
4
1
|
26.10.2014 13:30 | Makce | 4 : 1 | Rudar (K) | |||||
26.10
13:30
Petar Dobrnjac
Integral
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Integral | |||||
26.10
13:30
Mlava (B)
Radnički 1926
2
4
|
26.10.2014 13:30 | Mlava (B) | 2 : 4 | Radnički 1926 | |||||
26.10
13:30
Krilaš
Mlava (ML)
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Krilaš | 1 : 1 | Mlava (ML) | |||||
26.10
13:30
Trgovački
Šapine
4
6
|
26.10.2014 13:30 | Trgovački | 4 : 6 | Šapine | |||||
26.10
13:30
Mladost (B)
Đerdap
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Đerdap |
26.10
14:00
7. Juli
Glavaš
1
2
|
26.10.2014 14:00 | 7. Juli | 1 : 2 | Glavaš | |||||
26.10
14:00
Udarnik
Jedinstvo (K)
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Udarnik | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
26.10
11:00
Železničar (S)
Vodice
2
1
|
26.10.2014 11:00 | Železničar (S) | 2 : 1 | Vodice | |||||
26.10
14:00
Mladi borac
Proleter
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladi borac | 0 : 1 | Proleter | |||||
26.10
14:00
Šumadija
Budućnost (MK)
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Šumadija | 2 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
26.10
14:00
SASK
Sloga (M)
3
0
|
26.10.2014 14:00 | SASK | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
26.10
14:00
Železničar (K)
Pobeda
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Železničar (K) | 2 : 1 | Pobeda | |||||
26.10
14:00
Budućnost (R)
Osipaonica
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost (R) | 1 : 3 | Osipaonica |
26.10
14:00
Mladost (J)
Kušiljevo
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (J) | 0 : 3 | Kušiljevo | |||||
26.10
14:00
Sloga (DV)
BSK
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Sloga (DV) | 2 : 0 | BSK | |||||
26.10
14:00
Budućnost
Morava 1918
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost | 0 : 3 | Morava 1918 | |||||
26.10
14:00
Mladost (K)
OFK Tekstilac
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (K) | 2 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
26.10
14:00
Sloga (V)
Morava
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Sloga (V) | 1 : 3 | Morava | |||||
26.10
14:00
Bratstvo
Napredak (D)
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Napredak (D) | |||||
26.10
14:00
Mladi radnik
Napredak (Z)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladi radnik | 4 : 0 | Napredak (Z) | |||||
26.10
14:00
OFK Bratstvo
Mladost (D)
3
1
|
26.10.2014 14:00 | OFK Bratstvo | 3 : 1 | Mladost (D) |
26.10
14:00
Kaćuša
Dunđerski
3
4
|
26.10.2014 14:00 | Kaćuša | 3 : 4 | Dunđerski | |||||
26.10
11:00
Svetlost
Nikodije Stojanović Tatko
4
1
|
26.10.2014 11:00 | Svetlost | 4 : 1 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
26.10
14:00
Borac
Topličanin
3
3
|
26.10.2014 14:00 | Borac | 3 : 3 | Topličanin | |||||
26.10
14:00
Dobrič
Polet
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Dobrič | 0 : 0 | Polet | |||||
26.10
14:00
Omladinac
Mladost 1982
6
1
|
26.10.2014 14:00 | Omladinac | 6 : 1 | Mladost 1982 | |||||
26.10
14:00
Kosovac
Trbunje
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Kosovac | 1 : 1 | Trbunje | |||||
26.10
14:00
Jastrebac
Partizanski put
8
0
|
26.10.2014 14:00 | Jastrebac | 8 : 0 | Partizanski put | |||||
26.10
14:00
Real
Jug Bogdan
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Real | 2 : 1 | Jug Bogdan |
26.10
13:30
Jedinstvo 1936
Mačkovac
1
4
|
26.10.2014 13:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 4 | Mačkovac | |||||
26.10
13:30
Gradina
Blagotin
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Gradina | 2 : 1 | Blagotin | |||||
26.10
13:30
Vinogradar
Bošnjane
5
2
|
26.10.2014 13:30 | Vinogradar | 5 : 2 | Bošnjane | |||||
26.10
13:30
Šanac
Omladinac
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Šanac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
26.10
13:30
Čitluk
Trudbenik
9
1
|
26.10.2014 13:30 | Čitluk | 9 : 1 | Trudbenik | |||||
26.10
13:30
Sloga (Ć)
Mladi radnik
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Sloga (Ć) | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
26.10
13:30
Sloga (D)
Gornji Stepoš
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
26.10
13:30
Naupare
13. April
4
1
|
26.10.2014 13:30 | Naupare | 4 : 1 | 13. April | |||||
26.10
13:30
Jastrebac
Mladost
4
2
|
26.10.2014 13:30 | Jastrebac | 4 : 2 | Mladost |
26.10
14:00
Sutjeska
Maglić
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Maglić | |||||
26.10
14:00
Mladost
Hajduk
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
Krila Krajine
Mladost Radost
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Krila Krajine | 2 : 2 | Mladost Radost | |||||
26.10
14:00
Titel
Budućnost
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Titel | 2 : 1 | Budućnost | |||||
26.10
14:00
Kulpin
Stari Grad
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Kulpin | 2 : 1 | Stari Grad |
26.10
13:30
Susek
TSK
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Susek | 4 : 0 | TSK | |||||
26.10
13:30
Tatra
OFK Slavija
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Tatra | 1 : 1 | OFK Slavija | |||||
26.10
13:30
OFK Sirig
Petrovaradin
0
1
|
26.10.2014 13:30 | OFK Sirig | 0 : 1 | Petrovaradin | |||||
26.10
13:30
Vinogradar
Dinamo
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Dinamo |
26.10
PSK Putinci
Budućnost
5
2
|
26.10.2014 | PSK Putinci | 5 : 2 | Budućnost | |||||
26.10
Hrtkovci
Hajduk (D)
0
0
|
26.10.2014 | Hrtkovci | 0 : 0 | Hajduk (D) | |||||
26.10
Hajduk 1932
Partizan
0
2
|
26.10.2014 | Hajduk 1932 | 0 : 2 | Partizan | |||||
26.10
Jadran
Donji Petrovci
2
0
|
26.10.2014 | Jadran | 2 : 0 | Donji Petrovci | |||||
26.10
Napredak
OFK Zeka Buljubaša
2
2
|
26.10.2014 | Napredak | 2 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
26.10
Sremac Graničar 1924
Hajduk 1925 Podunavac
1
1
|
26.10.2014 | Sremac Graničar 1924 | 1 : 1 | Hajduk 1925 Podunavac |
26.10
13:30
Bačka
Palić
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Bačka | 4 : 0 | Palić | |||||
26.10
13:30
Bajša
Krivaja
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Bajša | 3 : 0 | Krivaja | |||||
26.10
13:30
Proleter
Eđšeg
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Proleter | 2 : 0 | Eđšeg |
26.10
14:00
Graničar (R)
Mladost
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Graničar (R) | 2 : 1 | Mladost | |||||
26.10
14:00
Omladinac (B)
Hajduk
5
4
|
26.10.2014 14:00 | Omladinac (B) | 5 : 4 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
Rusin
Kordun
7
1
|
26.10.2014 14:00 | Rusin | 7 : 1 | Kordun | |||||
26.10
14:00
Kula
Lipar
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Kula | 2 : 0 | Lipar |
26.10
14:00
Budućnost (A)
Jugoslavija
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost (A) | 1 : 3 | Jugoslavija | |||||
26.10
14:00
Mladost (O)
Slavija
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (O) | 0 : 0 | Slavija | |||||
26.10
14:00
Radnički (B)
Mladost (V)
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Radnički (B) | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
26.10
14:00
Crvena zvezda
Polet
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Polet | |||||
26.10
14:00
Partizan (G)
Sloga (BNS)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Partizan (G) | 4 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo Stević
BAK
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 1 | BAK | |||||
26.10
14:00
Vulturul
Vojvodina
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Vulturul | 0 : 1 | Vojvodina |
26.10
14:00
Mladost
Zadrugar
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
26.10
14:00
Crvena zvezda
ŽAK
2
4
|
26.10.2014 14:00 | Crvena zvezda | 2 : 4 | ŽAK | |||||
26.10
14:00
Vojvodina (NM)
Borac
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 0 | Borac | |||||
26.10
14:00
Vojvodina 1928
Bilećanin
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Bilećanin | |||||
26.10
14:00
Radnički 1911
Napredak
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Radnički 1911 | 2 : 0 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Vojvodina (B)
Naftagas
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Vojvodina (B) | 1 : 1 | Naftagas |
26.10
13:30
Dunav-Sv.Stefan
Policajac
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Dunav-Sv.Stefan | 3 : 0 | Policajac | |||||
26.10
13:30
Sindjelić 2012(U)
Brodarac
1
2
|
26.10.2014 13:30 | Sindjelić 2012(U) | 1 : 2 | Brodarac | |||||
26.10
13:30
Borac (O)
Banja (VB)
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Borac (O) | 3 : 2 | Banja (VB) | |||||
26.10
13:30
Resnik
13. maj
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Resnik | 3 : 2 | 13. maj |
26.10
13:30
Veliki Borak
Šumadija (Š)
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Veliki Borak | 0 : 0 | Šumadija (Š) | |||||
26.10
10:00
Borac (L)
Prva Iskra
0
3
|
26.10.2014 10:00 | Borac (L) | 0 : 3 | Prva Iskra | |||||
26.10
13:30
Strelac
Rušanj
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Strelac | 4 : 0 | Rušanj | |||||
26.10
13:30
Budućnost (Z)
Vranić
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Budućnost (Z) | 2 : 2 | Vranić |
26.10
13:30
Pinosava
Vlaška
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Pinosava | 3 : 1 | Vlaška | |||||
26.10
13:30
Podunavac (R)
OFK Leštane
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Podunavac (R) | 0 : 0 | OFK Leštane | |||||
26.10
13:30
Pudarci
Kovačevac
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Pudarci | 3 : 1 | Kovačevac | |||||
26.10
13:30
Velika Krsna
Kosmaj
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Velika Krsna | 1 : 1 | Kosmaj | |||||
26.10
10:00
Torlak
Vinča
2
1
|
26.10.2014 10:00 | Torlak | 2 : 1 | Vinča | |||||
26.10
10:00
Selo Mladenovac
Heroj 1925
1
1
|
26.10.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 1 | Heroj 1925 |
26.10
14:00
Mladost (B)
Zaplanjac
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Zaplanjac | |||||
26.10
15:00
Borac (T)
Palilula
0
0
|
26.10.2014 15:00 | Borac (T) | 0 : 0 | Palilula | |||||
26.10
14:00
Morava
Jedinstvo
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Morava | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Naša krila 1936
Radnički 1947 (Č)
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Naša krila 1936 | 3 : 1 | Radnički 1947 (Č) | |||||
26.10
14:00
Mladi radnik
Malošište
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | Malošište |
26.10
14:00
Plantaža
Čekmin
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Plantaža | 2 : 0 | Čekmin | |||||
26.10
14:00
Železničar
Zloćudovo
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Železničar | 2 : 1 | Zloćudovo | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo (GS)
Vučje
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 1 | Vučje | |||||
26.10
14:00
Progres
OFK Brza
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Progres | 5 : 1 | OFK Brza | |||||
26.10
14:00
Mladi borac
Sloga
2
5
|
26.10.2014 14:00 | Mladi borac | 2 : 5 | Sloga | |||||
26.10
14:00
Umac
Radnički
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Umac | 3 : 0 | Radnički | |||||
26.10
14:00
Mladost
Jedinstvo (G)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 4 : 0 | Jedinstvo (G) |
26.10
14:00
Mladost
Padež
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Padež | |||||
26.10
14:00
Gnjilan
Dragoš
6
1
|
26.10.2014 14:00 | Gnjilan | 6 : 1 | Dragoš | |||||
26.10
14:00
Željuša
Zadrugar
1
5
|
26.10.2014 14:00 | Željuša | 1 : 5 | Zadrugar | |||||
26.10
14:00
Napredak
Jedinstvo
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Napredak | 2 : 3 | Jedinstvo |
26.10
11:00
Ključ
Krivelj
6
0
|
26.10.2014 11:00 | Ključ | 6 : 0 | Krivelj | |||||
26.10
14:00
Blizna
Radnički
7
1
|
26.10.2014 14:00 | Blizna | 7 : 1 | Radnički | |||||
26.10
14:00
Deli Jovan
Majdanpek
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Deli Jovan | 2 : 2 | Majdanpek | |||||
26.10
14:00
Slatina (B)
Sloga
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Slatina (B) | 3 : 0 | Sloga |
26.10
14:00
Mladost
Budućnost (P)
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Budućnost (P) | |||||
26.10
14:00
Proleter (M)
Radnički 1936
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Proleter (M) | 1 : 2 | Radnički 1936 | |||||
26.10
14:00
Budućnost (PK)
Rudar
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost (PK) | 3 : 2 | Rudar | |||||
26.10
14:00
Palilulac
Crvena zastava
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Palilulac | 3 : 0 | Crvena zastava | |||||
26.10
14:00
Proleter (DV)
Vrtište
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Proleter (DV) | 1 : 2 | Vrtište | |||||
26.10
14:00
Morava
Aluminjum
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Morava | 4 : 1 | Aluminjum |
26.10
14:00
OFK 019 Zaječar
Radnički
1
6
|
26.10.2014 14:00 | OFK 019 Zaječar | 1 : 6 | Radnički | |||||
26.10
14:00
Mladost
OFK Knjaz
5
5
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 5 : 5 | OFK Knjaz | |||||
26.10
14:00
Borac
Polet
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Borac | 3 : 0 | Polet | |||||
26.10
14:00
Trebič
Osnić
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Trebič | 3 : 1 | Osnić | |||||
26.10
14:00
Omladinac
Midžor
4
2
|
26.10.2014 14:00 | Omladinac | 4 : 2 | Midžor | |||||
26.10
14:00
Sloga
Vratarnica
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 5 : 1 | Vratarnica |
26.10
14:00
Pavlovac
Bukuroca
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Pavlovac | 2 : 0 | Bukuroca | |||||
26.10
14:00
Čelik
Pčinja
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Čelik | 0 : 2 | Pčinja | |||||
26.10
14:00
Mladost (B)
Vranjska Banja
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Vranjska Banja | |||||
26.10
14:00
Mladost (S)
Levosoje Talenat
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Levosoje Talenat |
26.10
14:00
Dunav
Dobrica
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Dunav | 4 : 0 | Dobrica | |||||
26.10
14:00
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
4
3
|
26.10.2014 14:00 | Vojvodina (CC) | 4 : 3 | Borac (VG) | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo (V)
Borac (VS)
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 2 | Borac (VS) | |||||
26.10
14:00
Potporanj
Partizan (K)
4
2
|
26.10.2014 14:00 | Potporanj | 4 : 2 | Partizan (K) | |||||
26.10
14:00
Vladimirovac
Karaš (J)
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Vladimirovac | 5 : 1 | Karaš (J) | |||||
26.10
14:00
Ševac
Ratar
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Ševac | 2 : 1 | Ratar | |||||
26.10
14:00
Vojvodina (S)
Partizan (U)
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Partizan (U) |
26.10
14:00
Borac (P)
Stari Tamiš
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Borac (P) | 1 : 3 | Stari Tamiš | |||||
26.10
14:00
Proleter
Budućnost (BB)
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Proleter | 5 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
26.10
14:00
BSK Bavanište
Plavi Dunav 1932
2
5
|
26.10.2014 14:00 | BSK Bavanište | 2 : 5 | Plavi Dunav 1932 | |||||
26.10
14:00
Dolovo
Dinamo 1945
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Dolovo | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
26.10
14:00
Kolonija
Strela
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Kolonija | 1 : 3 | Strela |
26.10
14:00
Polet
Unirea
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Polet | 0 : 3 | Unirea | |||||
26.10
14:00
Pobeda
Spartak 1911
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Pobeda | 2 : 1 | Spartak 1911 | |||||
26.10
14:00
Tempo
Omladinac (O)
3
3
|
26.10.2014 14:00 | Tempo | 3 : 3 | Omladinac (O) |
26.10
14:00
Napredak
Partizan
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Napredak | 1 : 2 | Partizan | |||||
26.10
14:00
Morava
Ursule
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Morava | 4 : 0 | Ursule | |||||
26.10
14:00
Vinorača
Juhor
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Vinorača | 3 : 1 | Juhor | |||||
26.10
14:00
Crni Vrh
Blagotin
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Crni Vrh | 2 : 2 | Blagotin | |||||
26.10
14:00
Mladost
Kupinovac
6
4
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 6 : 4 | Kupinovac |
26.10
14:00
Javor
Radnički
7
0
|
26.10.2014 14:00 | Javor | 7 : 0 | Radnički | |||||
26.10
14:00
Napredak (St)
Hajduk
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Napredak (St) | 2 : 1 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
OFK Batinac
Polet
3
0
|
26.10.2014 14:00 | OFK Batinac | 3 : 0 | Polet | |||||
26.10
14:00
Moravac
Rudar (P)
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Moravac | 2 : 2 | Rudar (P) | |||||
26.10
14:00
Istok 63
Šumadija
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Istok 63 | 3 : 1 | Šumadija |
26.10
Graničar (K)
Napredak
4
2
|
26.10.2014 | Graničar (K) | 4 : 2 | Napredak | |||||
26.10
Sloga
Borac (K)
1
2
|
26.10.2014 | Sloga | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
26.10
OFK Brestač
Podrinje
0
2
|
26.10.2014 | OFK Brestač | 0 : 2 | Podrinje | |||||
26.10
Noćaj
Graničar (G)
4
2
|
26.10.2014 | Noćaj | 4 : 2 | Graničar (G) | |||||
26.10
10:00
Fruška Gora
Obilić 1993
1
4
|
26.10.2014 10:00 | Fruška Gora | 1 : 4 | Obilić 1993 | |||||
26.10
ČSK 1939
Jedinstvo (M)
0
5
|
26.10.2014 | ČSK 1939 | 0 : 5 | Jedinstvo (M) | |||||
26.10
Fruškogorac
Železničar
4
2
|
26.10.2014 | Fruškogorac | 4 : 2 | Železničar | |||||
26.10
Jedinstvo (P)
Borac (M)
3
0
|
26.10.2014 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Borac (M) |
26.10
14:00
Dinamo
Crvenka
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Dinamo | 0 : 0 | Crvenka | |||||
26.10
14:00
Aleksa Šantić
Jedinstvo (R)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Aleksa Šantić | 4 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
26.10
14:00
Rastina 1918
OFK Metalac
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Rastina 1918 | 0 : 2 | OFK Metalac | |||||
26.10
14:00
Partizan
OFK Šikara
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Partizan | 0 : 2 | OFK Šikara |
26.10
14:00
ASK
Omladinac
5
0
|
26.10.2014 14:00 | ASK | 5 : 0 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Naftagas
Proleter 2006
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Naftagas | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
26.10
14:00
Potisje
Borac
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Potisje | 3 : 0 | Borac | |||||
26.10
14:00
Rusanda
Lehel
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Rusanda | 0 : 2 | Lehel | |||||
26.10
14:00
OFK Gradnulica
Banat
0
6
|
26.10.2014 14:00 | OFK Gradnulica | 0 : 6 | Banat | |||||
26.10
14:00
ŽFK Banat Bagljaš
OFK Klek
0
2
|
26.10.2014 14:00 | ŽFK Banat Bagljaš | 0 : 2 | OFK Klek |
26.10
14:00
Tavnik
Zvezda
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Tavnik | 5 : 1 | Zvezda | |||||
26.10
14:00
Real
Proleter
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Real | 1 : 2 | Proleter | |||||
26.10
14:00
Magnohrom
Napredak
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Magnohrom | 0 : 2 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Morava (M)
Partizan
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Morava (M) | 3 : 2 | Partizan | |||||
26.10
14:00
Budućnost
Čibukovac
4
2
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost | 4 : 2 | Čibukovac | |||||
26.10
14:00
Stubal
Morava (S)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Stubal | 4 : 0 | Morava (S) |
26.10
14:00
Bačka
Iskra
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Bačka | 4 : 0 | Iskra | |||||
26.10
14:00
Obilić
Napredak
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Obilić | 0 : 1 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Mladost
Vojvodina
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (BPS)
6
0
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo (G) | 6 : 0 | Jedinstvo (BPS) | |||||
26.10
14:00
Budućnost
Hajduk
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost | 2 : 1 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
Sloga
Miletić
0
7
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 0 : 7 | Miletić |
26.10
Omladinac
Sušica 2012
6
1
|
26.10.2014 | Omladinac | 6 : 1 | Sušica 2012 | |||||
26.10
Polet
Kumarevo 65
0
4
|
26.10.2014 | Polet | 0 : 4 | Kumarevo 65 | |||||
26.10
Moravac
Morava (G)
3
2
|
26.10.2014 | Moravac | 3 : 2 | Morava (G) | |||||
26.10
OFK Morava
Lemind 1953
4
0
|
26.10.2014 | OFK Morava | 4 : 0 | Lemind 1953 | |||||
26.10
Gradac
Mladost (DL)
6
1
|
26.10.2014 | Gradac | 6 : 1 | Mladost (DL) | |||||
26.10
Navalin
Sloboda
2
5
|
26.10.2014 | Navalin | 2 : 5 | Sloboda |
26.10
14:00
Partizan
Budućnost
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Partizan | 3 : 1 | Budućnost | |||||
26.10
14:00
Napredak
Proleter
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Napredak | 1 : 0 | Proleter | |||||
26.10
14:00
Mladi Borac
Cer
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladi Borac | 0 : 1 | Cer | |||||
26.10
14:00
Gorki
Radnik
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Gorki | 3 : 2 | Radnik | |||||
26.10
14:00
Drina
Sloga
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Drina | 1 : 0 | Sloga |
26.10
14:00
Jedinstvo
Mladost (DB)
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost (DB) | |||||
26.10
11:00
Studenac
Mladost (B)
4
2
|
26.10.2014 11:00 | Studenac | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
26.10
14:00
Velika Reka
Borac
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Velika Reka | 5 : 1 | Borac | |||||
26.10
14:00
Stolice
Cer
1
5
|
26.10.2014 14:00 | Stolice | 1 : 5 | Cer | |||||
26.10
14:00
Sloga (LŠ)
Milan Orlić
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Sloga (LŠ) | 0 : 1 | Milan Orlić | |||||
26.10
14:00
Čobanče
7. Juli
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Čobanče | 3 : 1 | 7. Juli |
26.10
13:30
Rubin (Z)
Varvarin
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Rubin (Z) | 3 : 0 | Varvarin | |||||
26.10
13:30
Ribnik
Donji Kopaonik
6
1
|
26.10.2014 13:30 | Ribnik | 6 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
26.10
13:30
Beli Orlovi
14. Oktobar
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Beli Orlovi | 0 : 1 | 14. Oktobar | |||||
26.10
13:30
Sloga
Mladost (DK)
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Sloga | 0 : 1 | Mladost (DK) | |||||
26.10
13:30
Stari Trstenik
Rubin (DS)
0
4
|
26.10.2014 13:30 | Stari Trstenik | 0 : 4 | Rubin (DS) |
26.10
13:30
Borac
Sremac Beomal
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Borac | 2 : 1 | Sremac Beomal | |||||
26.10
13:30
Bačka
Fruškogorac
5
2
|
26.10.2014 13:30 | Bačka | 5 : 2 | Fruškogorac |
26.10
14:30
Polet (R)
Tempo
4
2
|
26.10.2014 14:30 | Polet (R) | 4 : 2 | Tempo | |||||
26.10
11:00
Kraljevo
Jedinstvo GVD
0
3
|
26.10.2014 11:00 | Kraljevo | 0 : 3 | Jedinstvo GVD | |||||
26.10
14:00
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
6
3
|
26.10.2014 14:00 | Pobeda 1976 | 6 : 3 | OFK Rutevac 1908 |
26.10
14:30
2. Oktobar
Delija
1
3
|
26.10.2014 14:30 | 2. Oktobar | 1 : 3 | Delija | |||||
26.10
14:30
Jedinstvo
Napredak
5
2
|
26.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Napredak |
26.10
13:30
Beloševac
Jadar 2013
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Beloševac | 0 : 3 | Jadar 2013 | |||||
26.10
13:30
Gradac
Borac
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Gradac | 2 : 0 | Borac | |||||
26.10
13:30
Kolubara 2
Komanice
5
4
|
26.10.2014 13:30 | Kolubara 2 | 5 : 4 | Komanice | |||||
26.10
13:30
Liplje
Milenko Pavlović
0
7
|
26.10.2014 13:30 | Liplje | 0 : 7 | Milenko Pavlović | |||||
26.10
13:30
Ribnikar
Polet
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Ribnikar | 1 : 0 | Polet | |||||
26.10
13:30
Rajac
Iskra
2
3
|
26.10.2014 13:30 | Rajac | 2 : 3 | Iskra |
26.10
13:30
Mladi rudar
Žabare
10
2
|
26.10.2014 13:30 | Mladi rudar | 10 : 2 | Žabare | |||||
26.10
13:30
Misača
Sloga
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Misača | 2 : 1 | Sloga | |||||
26.10
11:00
B 2000
Mladost
1
1
|
26.10.2014 11:00 | B 2000 | 1 : 1 | Mladost | |||||
26.10
13:30
Kopljari
Trnava
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Kopljari | 1 : 1 | Trnava | |||||
26.10
13:30
Radoje Domanović
Plaskovac
5
4
|
26.10.2014 13:30 | Radoje Domanović | 5 : 4 | Plaskovac | |||||
26.10
13:30
Proleter
Ranilović
2
3
|
26.10.2014 13:30 | Proleter | 2 : 3 | Ranilović |
26.10
13:30
Omladinac (Š)
Omladinac (B)
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Omladinac (Š) | 4 : 0 | Omladinac (B) | |||||
26.10
13:30
Dragoš
Polet
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Dragoš | 3 : 1 | Polet | |||||
26.10
13:30
BSK 1924
Budućnost
3
1
|
26.10.2014 13:30 | BSK 1924 | 3 : 1 | Budućnost | |||||
26.10
13:30
Borac
Radnički
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Borac | 2 : 2 | Radnički | |||||
26.10
13:30
Rudar
Napredak 1927
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Rudar | 4 : 0 | Napredak 1927 |
26.10
14:00
Bački Hajduk
Slavija
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Bački Hajduk | 2 : 2 | Slavija | |||||
26.10
14:00
Neštin
Krivanj
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Neštin | 2 : 1 | Krivanj | |||||
26.10
14:00
Mladost
Borac 46
1
5
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 1 : 5 | Borac 46 | |||||
26.10
14:00
Bačka
Vajska
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Bačka | 3 : 1 | Vajska |
26.10
13:30
Napredak (B)
Dunavac
6
1
|
26.10.2014 13:30 | Napredak (B) | 6 : 1 | Dunavac | |||||
26.10
13:30
Dizel
Kurjače
4
2
|
26.10.2014 13:30 | Dizel | 4 : 2 | Kurjače | |||||
26.10
13:30
OFK Braničevo
Žitkovica
2
1
|
26.10.2014 13:30 | OFK Braničevo | 2 : 1 | Žitkovica | |||||
26.10
13:30
Sloga (Ć)
Sloga (D)
5
1
|
26.10.2014 13:30 | Sloga (Ć) | 5 : 1 | Sloga (D) | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo (D)
Borac (K)
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 1 | Borac (K) |
26.10
13:30
Morava (M)
Rakova
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Morava (M) | 1 : 1 | Rakova | |||||
26.10
13:30
Čačak 94
Planinac
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Čačak 94 | 2 : 0 | Planinac | |||||
26.10
13:30
Budućnost
BIP
6
0
|
26.10.2014 13:30 | Budućnost | 6 : 0 | BIP | |||||
26.10
13:30
Morava (K)
Vujan
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Morava (K) | 3 : 2 | Vujan | |||||
26.10
13:30
Strelac
Kej
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Strelac | 0 : 3 | Kej | |||||
26.10
13:30
Prijatelji
Lugovi
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Prijatelji | 0 : 0 | Lugovi |
26.10
13:00
Šampion
Tornjoš
0
5
|
26.10.2014 13:00 | Šampion | 0 : 5 | Tornjoš |
26.10
13:30
Paštrić
Tolić
2
5
|
26.10.2014 13:30 | Paštrić | 2 : 5 | Tolić | |||||
26.10
13:30
Proleter
Stari drugari
1
5
|
26.10.2014 13:30 | Proleter | 1 : 5 | Stari drugari | |||||
26.10
13:30
Toplica
Gornji Mušić
3
3
|
26.10.2014 13:30 | Toplica | 3 : 3 | Gornji Mušić | |||||
26.10
13:30
Popadić
Mladost
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Popadić | 1 : 0 | Mladost | |||||
26.10
13:30
Orao
Gornji Lajkovac
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Orao | 0 : 0 | Gornji Lajkovac |
26.10
14:00
Seljak
OFK Bagremar
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Seljak | 1 : 1 | OFK Bagremar | |||||
26.10
14:00
Kutlovo
Košutnjak
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Kutlovo | 1 : 0 | Košutnjak | |||||
26.10
14:00
21. oktobar
Mladost Teferič
2
0
|
26.10.2014 14:00 | 21. oktobar | 2 : 0 | Mladost Teferič | |||||
26.10
14:00
Šumarice 2008
Srbija
0
6
|
26.10.2014 14:00 | Šumarice 2008 | 0 : 6 | Srbija | |||||
26.10
14:00
Hajduk
Zastava
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Hajduk | 1 : 3 | Zastava | |||||
26.10
14:00
Kremenac
Šumadija 1934
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Kremenac | 2 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
26.10
14:00
Botunje
Sloga
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Botunje | 5 : 1 | Sloga | |||||
26.10
14:00
Azbest
Žeželj
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Azbest | 2 : 3 | Žeželj |
26.10
Olimpija
Budućnost
4
1
|
26.10.2014 | Olimpija | 4 : 1 | Budućnost | |||||
26.10
1.Oktobar
Terekves
3
2
|
26.10.2014 | 1.Oktobar | 3 : 2 | Terekves |
26.10
14:00
Omladinac
Jasenica
6
0
|
26.10.2014 14:00 | Omladinac | 6 : 0 | Jasenica | |||||
26.10
14:00
Polet
Karadjordje
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Polet | 2 : 3 | Karadjordje |
26.10
14:00
Sloga 1948 (M)
Morava 1949
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Sloga 1948 (M) | 3 : 0 | Morava 1949 | |||||
26.10
14:00
Mladost 1954 (DM)
Supovac
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost 1954 (DM) | 3 : 0 | Supovac | |||||
26.10
14:00
Mramor 1927
Čegar 2013 (K)
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Mramor 1927 | 4 : 1 | Čegar 2013 (K) | |||||
26.10
14:00
Sečanica
Delijski Vis
3
5
|
26.10.2014 14:00 | Sečanica | 3 : 5 | Delijski Vis | |||||
26.10
14:00
Čegar 1946 (DM)
Mladost (DK)
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Čegar 1946 (DM) | 3 : 1 | Mladost (DK) |
26.10
13:30
Institut
Šećeranac Ada
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Institut | 2 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
26.10
10:00
Busije
Borac (P)
0
5
|
26.10.2014 10:00 | Busije | 0 : 5 | Borac (P) | |||||
26.10
13:30
Šumadinac (B)
Obilić
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Šumadinac (B) | 2 : 0 | Obilić | |||||
26.10
13:30
BUSK
Studenski Grad
0
1
|
26.10.2014 13:30 | BUSK | 0 : 1 | Studenski Grad | |||||
26.10
13:30
Posavac
OFK Petrovčić
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Posavac | 2 : 1 | OFK Petrovčić |
26.10
11:00
Sloga
Lajkovac
2
2
|
26.10.2014 11:00 | Sloga | 2 : 2 | Lajkovac | |||||
26.10
14:00
Strmovo 1968
Ratkovac
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Strmovo 1968 | 2 : 1 | Ratkovac |
26.10
12:00
Glumač
Duškovci
5
2
|
26.10.2014 12:00 | Glumač | 5 : 2 | Duškovci | |||||
26.10
14:00
Sečica
Dobrinjac
7
1
|
26.10.2014 14:00 | Sečica | 7 : 1 | Dobrinjac | |||||
26.10
12:00
Savinac 1933
Blagaja
4
2
|
26.10.2014 12:00 | Savinac 1933 | 4 : 2 | Blagaja | |||||
26.10
14:00
Plavi Tok
Pobeda
3
3
|
26.10.2014 14:00 | Plavi Tok | 3 : 3 | Pobeda | |||||
26.10
14:00
Bakionica
Borac
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Bakionica | 3 : 0 | Borac | |||||
26.10
14:00
Lazarica
Ježevica
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Lazarica | 1 : 3 | Ježevica | |||||
26.10
14:00
Avijatičar
Trešnjica
6
1
|
26.10.2014 14:00 | Avijatičar | 6 : 1 | Trešnjica |
26.10
13:30
Ozrem PMH
Ozremica
7
2
|
26.10.2014 13:30 | Ozrem PMH | 7 : 2 | Ozremica | |||||
26.10
13:30
Brezak
Velereč 94
3
4
|
26.10.2014 13:30 | Brezak | 3 : 4 | Velereč 94 | |||||
26.10
13:30
Šumadija
Mladost 09
4
2
|
26.10.2014 13:30 | Šumadija | 4 : 2 | Mladost 09 | |||||
26.10
13:30
Omladinac
Jablanica
1
3
|
26.10.2014 13:30 | Omladinac | 1 : 3 | Jablanica | |||||
26.10
13:30
Šilopaj
Majdan
1
2
|
26.10.2014 13:30 | Šilopaj | 1 : 2 | Majdan |
26.10
14:00
Samarinovac
OFK Sikole
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Samarinovac | 0 : 3 | OFK Sikole | |||||
26.10
14:00
OFK Tamnič
Smedovac
1
1
|
26.10.2014 14:00 | OFK Tamnič | 1 : 1 | Smedovac | |||||
26.10
14:00
BSK 1934
Graničar
10
0
|
26.10.2014 14:00 | BSK 1934 | 10 : 0 | Graničar | |||||
26.10
14:00
Ratar
Srbovo
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Ratar | 3 : 0 | Srbovo | |||||
26.10
14:00
Čubra
Urovica
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Čubra | 4 : 0 | Urovica | |||||
26.10
14:00
Kovilovo
Polet
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Kovilovo | 2 : 2 | Polet | |||||
26.10
11:00
Miloševo
Malajnica
1
0
|
26.10.2014 11:00 | Miloševo | 1 : 0 | Malajnica |
26.10
13:30
OFK Mladost
Minel
2
0
|
26.10.2014 13:30 | OFK Mladost | 2 : 0 | Minel |
26.10
14:00
Pobeda
Jerma
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Pobeda | 3 : 1 | Jerma |
26.10
13:30
Đurđin
Dušan Silni
0
2
|
26.10.2014 13:30 | Đurđin | 0 : 2 | Dušan Silni | |||||
26.10
13:30
Žednik
Solid
3
4
|
26.10.2014 13:30 | Žednik | 3 : 4 | Solid | |||||
26.10
13:30
Elektrovojvodina
Bratstvo
6
0
|
26.10.2014 13:30 | Elektrovojvodina | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
26.10
13:30
Udarnik
Lokomotiva
1
4
|
26.10.2014 13:30 | Udarnik | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
26.10
13:30
Čantavir
Hajduk
0
2
|
26.10.2014 13:30 | Čantavir | 0 : 2 | Hajduk |
26.10
14:00
Velika reka
Lokomotiva
4
3
|
26.10.2014 14:00 | Velika reka | 4 : 3 | Lokomotiva | |||||
26.10
14:00
Egeta
Koča Andjelković
6
1
|
26.10.2014 14:00 | Egeta | 6 : 1 | Koča Andjelković | |||||
26.10
14:00
Lovćen
Velika Vrbica
5
3
|
26.10.2014 14:00 | Lovćen | 5 : 3 | Velika Vrbica | |||||
26.10
14:00
Rtkovo
Omladinac
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Rtkovo | 0 : 1 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Mala Vrbica
Napredak
4
2
|
26.10.2014 14:00 | Mala Vrbica | 4 : 2 | Napredak |
26.10
13:30
OFK Stublenica
Gunjevac
2
0
|
26.10.2014 13:30 | OFK Stublenica | 2 : 0 | Gunjevac | |||||
26.10
13:30
Proleter
Polet
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Proleter | 0 : 1 | Polet | |||||
26.10
13:30
Polet
Omladinac
4
1
|
26.10.2014 13:30 | Polet | 4 : 1 | Omladinac | |||||
26.10
13:30
Dimitrije Tucović
Kalenić
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 1 | Kalenić | |||||
26.10
13:30
Tvrdojevac
Rudar
5
1
|
26.10.2014 13:30 | Tvrdojevac | 5 : 1 | Rudar |
26.10
14:00
Grlište
Kastrum
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Grlište | 5 : 1 | Kastrum | |||||
26.10
14:00
Timok
Šljivar
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Timok | 3 : 1 | Šljivar | |||||
26.10
14:00
Polet 1959
Lovac
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Polet 1959 | 4 : 0 | Lovac |
26.10
14:00
Budućnost
Beli Orlovi
2
5
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost | 2 : 5 | Beli Orlovi |
26.10
13:30
Brezova
Bratstvo
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Brezova | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
26.10
13:30
Gradina
Radnički
4
3
|
26.10.2014 13:30 | Gradina | 4 : 3 | Radnički | |||||
26.10
13:30
Vrelo
Prilike
3
3
|
26.10.2014 13:30 | Vrelo | 3 : 3 | Prilike | |||||
26.10
13:30
Gorušica
Bjelica
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Gorušica | 2 : 0 | Bjelica |
26.10
13:30
Marjan
Karađorđe
4
1
|
26.10.2014 13:30 | Marjan | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
26.10
13:30
Sloga
Beli Orlovi
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Sloga | 4 : 0 | Beli Orlovi | |||||
26.10
13:30
Kotlenik
Grivac
1
4
|
26.10.2014 13:30 | Kotlenik | 1 : 4 | Grivac | |||||
26.10
13:30
Kusovac
Lokomotiva
2
5
|
26.10.2014 13:30 | Kusovac | 2 : 5 | Lokomotiva | |||||
26.10
13:30
Bare
Pobeda
2
7
|
26.10.2014 13:30 | Bare | 2 : 7 | Pobeda | |||||
26.10
13:30
Mladost MG
Crvena zvezda
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Mladost MG | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
26.10
13:30
Mladost (R)
BSK
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Mladost (R) | 0 : 1 | BSK |
26.10
13:30
Vučak
Jezava
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Vučak | 1 : 0 | Jezava | |||||
26.10
13:30
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Skobalj | 3 : 1 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
26.10
13:30
Borac 1932
Vrbovac
4
1
|
26.10.2014 13:30 | Borac 1932 | 4 : 1 | Vrbovac |
26.10
13:30
Lunjevac
Podunavac
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Lunjevac | 0 : 1 | Podunavac |
26.10
14:00
Vinogradar
Karaš (K)
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Karaš (K) | |||||
26.10
14:00
Hajduk
Vitorul
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Hajduk | 4 : 1 | Vitorul | |||||
26.10
14:00
Pobeda
Omladinac
0
5
|
26.10.2014 14:00 | Pobeda | 0 : 5 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Radnički 1927
Jedinstvo (O)
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Radnički 1927 | 3 : 2 | Jedinstvo (O) |
26.10
14:00
Mladost
Zlatica
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 2 : 2 | Zlatica | |||||
26.10
14:00
MSK
Proleter
0
1
|
26.10.2014 14:00 | MSK | 0 : 1 | Proleter | |||||
26.10
14:00
OFK Stajićevo
Jedinstvo
0
10
|
26.10.2014 14:00 | OFK Stajićevo | 0 : 10 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Sloga
Tamiš
5
3
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 5 : 3 | Tamiš |
26.10
13:30
Dunavac
Metalac
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Dunavac | 1 : 0 | Metalac | |||||
26.10
13:30
Sloga (D)
Stig 1955
8
0
|
26.10.2014 13:30 | Sloga (D) | 8 : 0 | Stig 1955 | |||||
26.10
13:30
Napredak (P)
Pobeda
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Napredak (P) | 4 : 0 | Pobeda | |||||
26.10
13:30
Proleter
Ljubičevo
0
4
|
26.10.2014 13:30 | Proleter | 0 : 4 | Ljubičevo | |||||
26.10
13:30
Napredak 1947
Sloga (L)
1
2
|
26.10.2014 13:30 | Napredak 1947 | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
26.10
13:30
Sopot
Mip Majdan
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Sopot | 1 : 0 | Mip Majdan |
26.10
14:00
Petrovac 74
Skupljen 2013
3
2
|
26.10.2014 14:00 | Petrovac 74 | 3 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
26.10
14:00
Torpedo
Hajduk
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Torpedo | 2 : 2 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
Verko
Mladost (B)
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Verko | 0 : 3 | Mladost (B) |
26.10
11:00
Mladost (S)
Sinošević
3
0
|
26.10.2014 11:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Sinošević | |||||
26.10
11:00
Zablaće
Bojić
2
1
|
26.10.2014 11:00 | Zablaće | 2 : 1 | Bojić | |||||
26.10
11:00
Šipurske livade
Pocerina
1
2
|
26.10.2014 11:00 | Šipurske livade | 1 : 2 | Pocerina |
26.10
14:00
Borac
Slavija
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Borac | 3 : 0 | Slavija |
26.10
14:00
Polet
OFK Radnički
0
5
|
26.10.2014 14:00 | Polet | 0 : 5 | OFK Radnički | |||||
26.10
14:00
Lazarevac
Bistrica
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Lazarevac | 2 : 2 | Bistrica | |||||
26.10
14:00
BSK
Budućnost
1
3
|
26.10.2014 14:00 | BSK | 1 : 3 | Budućnost | |||||
26.10
14:00
Sloboda
OFK Burovo
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Sloboda | 1 : 2 | OFK Burovo | |||||
26.10
11:00
Vreoci
TEK Sloga
0
8
|
26.10.2014 11:00 | Vreoci | 0 : 8 | TEK Sloga | |||||
26.10
14:00
Mladi borac
Mladi radnik
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladi borac | 3 : 1 | Mladi radnik |
26.10
14:00
Popovac
Budućnost (L)
4
2
|
26.10.2014 14:00 | Popovac | 4 : 2 | Budućnost (L) | |||||
26.10
14:00
Omladinac
OFK Borac
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo
ISK Izvor
2
4
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | ISK Izvor | |||||
26.10
14:00
Mladost
Buljane
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Buljane |
26.10
14:00
Vlasina 2014
Jašunja
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Vlasina 2014 | 0 : 3 | Jašunja |
26.10
14:00
Sremski vitezovi
Mladost (P)
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Sremski vitezovi | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
26.10
14:00
Car Uroš
Sloga
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Car Uroš | 3 : 0 | Sloga | |||||
26.10
14:00
Vojvodina
Planinac
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Planinac | |||||
26.10
14:00
Borac
Jedinstvo
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Borac | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
OFK Kraljevci
27. Oktobar
1
0
|
26.10.2014 14:00 | OFK Kraljevci | 1 : 0 | 27. Oktobar | |||||
26.10
14:00
Sremac
Polet
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Sremac | 3 : 0 | Polet | |||||
26.10
14:00
Mladost (B)
Fruškogorac
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Fruškogorac |
26.10
14:00
Rudar 1973
Radnik 2013
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Rudar 1973 | 4 : 1 | Radnik 2013 | |||||
26.10
14:00
Atletiko
Veternica 1926
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Atletiko | 2 : 1 | Veternica 1926 |
26.10
14:00
Mladost
Graničar
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Graničar | |||||
26.10
14:00
Lovac
Vitez
9
1
|
26.10.2014 14:00 | Lovac | 9 : 1 | Vitez | |||||
26.10
14:00
Srem
Sloboda
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Srem | 1 : 3 | Sloboda | |||||
26.10
14:00
Šumar
Sremac
1
6
|
26.10.2014 14:00 | Šumar | 1 : 6 | Sremac | |||||
26.10
14:00
Kameni
Sloven
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Kameni | 4 : 1 | Sloven |
26.10
14:00
Sloga
Borac (S)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 4 : 0 | Borac (S) | |||||
26.10
14:00
Krušedol
Polet
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Krušedol | 1 : 2 | Polet | |||||
26.10
14:00
Borac (J)
Dunav
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Borac (J) | 3 : 0 | Dunav |
26.10
14:00
Sremac
Grgurevci
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Sremac | 1 : 0 | Grgurevci | |||||
26.10
14:00
Borac (VR)
BSK
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Borac (VR) | 0 : 1 | BSK | |||||
26.10
14:00
Sloga (Z)
Srem
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Sloga (Z) | 1 : 1 | Srem | |||||
26.10
14:00
Borac (R)
Sloga (Č)
1
3
|
26.10.2014 14:00 | Borac (R) | 1 : 3 | Sloga (Č) | |||||
26.10
14:00
Sloboda
OFK Bosut
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | OFK Bosut | |||||
26.10
14:00
Napredak
Mitros
0
5
|
26.10.2014 14:00 | Napredak | 0 : 5 | Mitros |
26.10
14:30
Borac
OFK Bačinci
0
3
|
26.10.2014 14:30 | Borac | 0 : 3 | OFK Bačinci | |||||
26.10
14:30
Bratstvo
OFK Bingula
2
2
|
26.10.2014 14:30 | Bratstvo | 2 : 2 | OFK Bingula | |||||
26.10
14:30
Graničar
Sremac
1
4
|
26.10.2014 14:30 | Graničar | 1 : 4 | Sremac | |||||
26.10
14:30
OFK Bikić
Napredak
0
2
|
26.10.2014 14:30 | OFK Bikić | 0 : 2 | Napredak | |||||
26.10
14:30
Omladinac (M)
Hajduk
3
1
|
26.10.2014 14:30 | Omladinac (M) | 3 : 1 | Hajduk | |||||
26.10
14:30
Jedinstvo
Jednota
1
4
|
26.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Jednota | |||||
26.10
14:30
Omladinac (B)
Sinđelić
1
2
|
26.10.2014 14:30 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Sinđelić |
26.10
13:30
Mladost (VK)
Zadrugar
6
0
|
26.10.2014 13:30 | Mladost (VK) | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
26.10
13:30
Rakac Stave
Kotešica
5
1
|
26.10.2014 13:30 | Rakac Stave | 5 : 1 | Kotešica | |||||
26.10
13:30
Lukavac
Mali korak
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Lukavac | 3 : 2 | Mali korak | |||||
26.10
13:30
Dupljaj
Žabari
4
0
|
26.10.2014 13:30 | Dupljaj | 4 : 0 | Žabari | |||||
26.10
13:30
Mladi radnik
Bujačić
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Mladi radnik | 0 : 3 | Bujačić |
26.10
13:30
Burovac
7. juli
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Burovac | 2 : 0 | 7. juli | |||||
26.10
13:30
BSK
Omladinac B
6
2
|
26.10.2014 13:30 | BSK | 6 : 2 | Omladinac B |
26.10
13:30
Beljina
Barajevo
2
3
|
26.10.2014 13:30 | Beljina | 2 : 3 | Barajevo | |||||
26.10
13:30
Lisović
OFK Meljak
0
2
|
26.10.2014 13:30 | Lisović | 0 : 2 | OFK Meljak |
26.10
14:00
Omladinac
Studen Vitez
5
4
|
26.10.2014 14:00 | Omladinac | 5 : 4 | Studen Vitez | |||||
26.10
14:00
Žiča
Mlada krila
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Žiča | 3 : 1 | Mlada krila | |||||
26.10
14:00
Progorelica
BSK 2014
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Progorelica | 5 : 1 | BSK 2014 | |||||
26.10
14:00
Musina reka
Bogutovačka Banja
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Musina reka | 1 : 0 | Bogutovačka Banja |
26.10
14:00
Mladost 1981
Jovo Kursula
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladost 1981 | 2 : 1 | Jovo Kursula | |||||
26.10
14:00
Zgodačica
Jedinstvo
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Zgodačica | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Popovići
Stara Čaršija
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Popovići | 2 : 3 | Stara Čaršija |
26.10
14:00
Trnava
Partizan (M)
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Trnava | 2 : 2 | Partizan (M) | |||||
26.10
14:00
Osaonica
Sloboda
3
3
|
26.10.2014 14:00 | Osaonica | 3 : 3 | Sloboda | |||||
26.10
14:00
OFK Borac
Omladinac
1
0
|
26.10.2014 14:00 | OFK Borac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Morava (R)
Jedinstvo
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Morava (R) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Šantarovac
Bresje
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Šantarovac | 1 : 0 | Bresje |
26.10
13:30
Zvezda
Vukićevica
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Zvezda | 2 : 2 | Vukićevica | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo
Polet
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Polet | |||||
26.10
13:30
Rvati
Belo Polje
1
5
|
26.10.2014 13:30 | Rvati | 1 : 5 | Belo Polje | |||||
26.10
13:30
Posavina
Poljane
6
3
|
26.10.2014 13:30 | Posavina | 6 : 3 | Poljane | |||||
26.10
13:30
Duboko
Trstenica
7
1
|
26.10.2014 13:30 | Duboko | 7 : 1 | Trstenica | |||||
26.10
13:30
Borac
OFK Urovci
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Borac | 2 : 0 | OFK Urovci | |||||
26.10
13:30
Omladinac
Krtinska
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Omladinac | 3 : 2 | Krtinska |
26.10
10:00
Trešnjevica
Venčani
1
0
|
26.10.2014 10:00 | Trešnjevica | 1 : 0 | Venčani | |||||
26.10
10:00
Brezovac
Šamot
3
2
|
26.10.2014 10:00 | Brezovac | 3 : 2 | Šamot | |||||
26.10
10:00
Gorski car
Prvi srpski ustanak II
11
1
|
26.10.2014 10:00 | Gorski car | 11 : 1 | Prvi srpski ustanak II |
26.10
14:00
Jelav
Hajduk
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Jelav | 1 : 0 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
Mladost (DD)
Granit
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (DD) | 0 : 3 | Granit | |||||
26.10
14:00
Prva Iskra
TE Gučevo
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | TE Gučevo |
26.10
14:00
Zelenika
Sindjelić
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Zelenika | 0 : 3 | Sindjelić | |||||
26.10
14:00
Resava
15. Avgust 1950
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Resava | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 |
26.10
13:30
Sloboda 1948
Morava
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Sloboda 1948 | 1 : 1 | Morava | |||||
26.10
13:30
Vinogradar
Kamenorezac 76
0
9
|
26.10.2014 13:30 | Vinogradar | 0 : 9 | Kamenorezac 76 | |||||
26.10
13:30
Jugovići
Omladinac
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Jugovići | 3 : 0 | Omladinac |
26.10
11:00
Šumice
Mladost (O)
2
3
|
26.10.2014 11:00 | Šumice | 2 : 3 | Mladost (O) | |||||
26.10
11:00
Sloboda
Bair
0
3
|
26.10.2014 11:00 | Sloboda | 0 : 3 | Bair |
26.10
15:00
OFK Slatina
Drlupa
2
1
|
26.10.2014 15:00 | OFK Slatina | 2 : 1 | Drlupa | |||||
26.10
15:00
Rudar 2012
Mladost
|
26.10.2014 15:00 | Rudar 2012 | : | Mladost | |||||
26.10
15:00
Sloga 2012
OFK Rogača
1
4
|
26.10.2014 15:00 | Sloga 2012 | 1 : 4 | OFK Rogača |
26.10
13:30
Mladost (CK)
Karadjordje 2013
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Mladost (CK) | 1 : 0 | Karadjordje 2013 | |||||
26.10
13:30
Feniks
Badnjevac
0
1
|
26.10.2014 13:30 | Feniks | 0 : 1 | Badnjevac | |||||
26.10
13:30
Napredak
Šumadija
4
1
|
26.10.2014 13:30 | Napredak | 4 : 1 | Šumadija |
26.10
15:00
Jugovići 1976
Borac
2
1
|
26.10.2014 15:00 | Jugovići 1976 | 2 : 1 | Borac | |||||
26.10
10:00
Baličevac 1974
Belfast
3
0
|
26.10.2014 10:00 | Baličevac 1974 | 3 : 0 | Belfast |
26.10
11:00
Torpedo 1924
Sloga
1
1
|
26.10.2014 11:00 | Torpedo 1924 | 1 : 1 | Sloga |
26.10
11:00
Mladost
Korman
2
7
|
26.10.2014 11:00 | Mladost | 2 : 7 | Korman |
26.10
14:00
Pomoravlje
Jedinstvo
6
7
|
26.10.2014 14:00 | Pomoravlje | 6 : 7 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
BSK
Mladost
1
2
|
26.10.2014 14:00 | BSK | 1 : 2 | Mladost | |||||
26.10
14:00
Budućnost
Proleter
7
2
|
26.10.2014 14:00 | Budućnost | 7 : 2 | Proleter |
26.10
14:00
Zvezda
Best
0
3
|
26.10.2014 14:00 | Zvezda | 0 : 3 | Best | |||||
26.10
14:00
Jasenovac
Mlava
5
0
|
26.10.2014 14:00 | Jasenovac | 5 : 0 | Mlava | |||||
26.10
14:00
Borac
Zadrugar
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Borac | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
26.10
14:00
OFK Selište
OFK Homolje
0
3
|
26.10.2014 14:00 | OFK Selište | 0 : 3 | OFK Homolje | |||||
26.10
14:00
Mladost
Budućnost
6
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 6 : 2 | Budućnost |
26.10
14:00
Mladi Borac
Kumane
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladi Borac | 0 : 2 | Kumane | |||||
26.10
14:00
Graničar 2013
Desine
1
4
|
26.10.2014 14:00 | Graničar 2013 | 1 : 4 | Desine | |||||
26.10
14:00
Ram
Radnički
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Ram | 0 : 1 | Radnički | |||||
26.10
14:00
Pečanica
Pek
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Pečanica | 0 : 1 | Pek | |||||
26.10
14:00
Sloga-TOP
Srednjevo
2
0
|
26.10.2014 14:00 | Sloga-TOP | 2 : 0 | Srednjevo |
26.10
Srnje
Vratare
2
2
|
26.10.2014 | Srnje | 2 : 2 | Vratare | |||||
26.10
Pasjak
Gaglovo
2
2
|
26.10.2014 | Pasjak | 2 : 2 | Gaglovo | |||||
26.10
Konjuh
Mladost VPD
3
2
|
26.10.2014 | Konjuh | 3 : 2 | Mladost VPD | |||||
26.10
13:30
Kruševica
Čarapan
1
7
|
26.10.2014 13:30 | Kruševica | 1 : 7 | Čarapan |
26.10
13:30
Pepeljevac 1947
Vitanovac 08
5
3
|
26.10.2014 13:30 | Pepeljevac 1947 | 5 : 3 | Vitanovac 08 | |||||
26.10
13:30
Polet (Š)
Jablanica
5
2
|
26.10.2014 13:30 | Polet (Š) | 5 : 2 | Jablanica | |||||
26.10
13:30
Štitari
Zdravinje
1
5
|
26.10.2014 13:30 | Štitari | 1 : 5 | Zdravinje | |||||
26.10
13:30
Polet (K)
Grkljane
4
2
|
26.10.2014 13:30 | Polet (K) | 4 : 2 | Grkljane |
26.10
10:00
OFK Jarmenovci
Krćevac 04
3
4
|
26.10.2014 10:00 | OFK Jarmenovci | 3 : 4 | Krćevac 04 |
26.10
14:00
20. Oktobar
Strmovo
1
4
|
26.10.2014 14:00 | 20. Oktobar | 1 : 4 | Strmovo | |||||
26.10
14:00
Sloga
Šumadinac
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 5 : 1 | Šumadinac |
26.10
17:00
Borac
Sloboda
1
0
|
26.10.2014 17:00 | Borac | 1 : 0 | Sloboda | |||||
26.10
13:30
Mladost
Željezničar
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Željezničar |
26.10
14:30
Velež
Mladost (R)
2
0
|
26.10.2014 14:30 | Velež | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
26.10
14:30
Mladost (BS)
Proleter
3
2
|
26.10.2014 14:30 | Mladost (BS) | 3 : 2 | Proleter | |||||
26.10
14:30
Lokomotiva
Gorica
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Gorica | |||||
26.10
14:30
Sloga Junajted
Ilićka 01
1
0
|
26.10.2014 14:30 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Ilićka 01 | |||||
26.10
14:30
Jedinstvo
Rudar
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Rudar | |||||
26.10
14:30
Radnički
Glasinac 2011
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Radnički | 2 : 1 | Glasinac 2011 |
26.10
14:30
Ozren
Liješće
4
1
|
26.10.2014 14:30 | Ozren | 4 : 1 | Liješće | |||||
26.10
14:30
Mineral
Borac (Š)
2
5
|
26.10.2014 14:30 | Mineral | 2 : 5 | Borac (Š) | |||||
26.10
14:30
Borac (KD)
Modriča
2
2
|
26.10.2014 14:30 | Borac (KD) | 2 : 2 | Modriča | |||||
26.10
14:30
Omarska
Župa Superpetrol
0
2
|
26.10.2014 14:30 | Omarska | 0 : 2 | Župa Superpetrol | |||||
26.10
14:30
Mladost
Ljubić
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Ljubić |
26.10
14:30
Gomionica
Potkozarje
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Gomionica | 2 : 1 | Potkozarje | |||||
26.10
14:30
Budućnost
Dubrave
0
1
|
26.10.2014 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | Dubrave | |||||
26.10
14:30
Ravan
Brdo
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Ravan | 2 : 1 | Brdo | |||||
26.10
14:30
Sloga (T)
FSA
3
2
|
26.10.2014 14:30 | Sloga (T) | 3 : 2 | FSA |
26.10
14:30
Željezničar
Polet 1926
9
2
|
26.10.2014 14:30 | Željezničar | 9 : 2 | Polet 1926 | |||||
26.10
14:30
Vranjak
Crvena zvijezda (G)
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Vranjak | 3 : 0 | Crvena zvijezda (G) | |||||
26.10
14:30
Rudanka
Trebava
1
0
|
26.10.2014 14:30 | Rudanka | 1 : 0 | Trebava | |||||
26.10
14:30
Budućnost
Skugrić
3
2
|
26.10.2014 14:30 | Budućnost | 3 : 2 | Skugrić | |||||
26.10
14:30
Posavina
Ozren
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Posavina | 2 : 1 | Ozren |
26.10
14:30
Lokanj
Bratstvo
3
1
|
26.10.2014 14:30 | Lokanj | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
26.10
14:30
Šekovići
Jedinstvo (R)
0
0
|
26.10.2014 14:30 | Šekovići | 0 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
26.10
14:30
Zadrugar
Podrinje
3
2
|
26.10.2014 14:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Podrinje | |||||
26.10
14:30
Guber
Srpska Varoš
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Guber | 3 : 0 | Srpska Varoš | |||||
26.10
14:30
Jardan
Birač
2
2
|
26.10.2014 14:30 | Jardan | 2 : 2 | Birač | |||||
26.10
14:30
Trnovica
Proleter-RJ
2
3
|
26.10.2014 14:30 | Trnovica | 2 : 3 | Proleter-RJ |
26.10
14:30
Borac (ID)
Gorica
0
0
|
26.10.2014 14:30 | Borac (ID) | 0 : 0 | Gorica | |||||
26.10
14:30
Čelinac
Rekreativo
4
1
|
26.10.2014 14:30 | Čelinac | 4 : 1 | Rekreativo | |||||
26.10
11:00
Krajina
Željezničar
0
2
|
26.10.2014 11:00 | Krajina | 0 : 2 | Željezničar | |||||
26.10
14:30
Šnjegotina
Vrbas
3
2
|
26.10.2014 14:30 | Šnjegotina | 3 : 2 | Vrbas |
26.10
14:30
Ukrina
Kladari Gornji
4
2
|
26.10.2014 14:30 | Ukrina | 4 : 2 | Kladari Gornji | |||||
26.10
14:30
Sloga (DP)
Bratstvo
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Sloga (DP) | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
26.10
14:30
Sloga (J)
Zvijezda
4
1
|
26.10.2014 14:30 | Sloga (J) | 4 : 1 | Zvijezda | |||||
26.10
14:30
Borac
Mladost (T)
5
1
|
26.10.2014 14:30 | Borac | 5 : 1 | Mladost (T) | |||||
26.10
14:30
Crkvina
Pelagićevo
2
0
|
26.10.2014 14:30 | Crkvina | 2 : 0 | Pelagićevo | |||||
26.10
14:30
Sloboda
Rudar
2
4
|
26.10.2014 14:30 | Sloboda | 2 : 4 | Rudar | |||||
26.10
14:30
Mladost (D)
Zadrugar
3
1
|
26.10.2014 14:30 | Mladost (D) | 3 : 1 | Zadrugar |
26.10
14:30
Mladost (G)
Milan
4
1
|
26.10.2014 14:30 | Mladost (G) | 4 : 1 | Milan | |||||
26.10
14:30
Sloga DIPO
Torpedo
1
0
|
26.10.2014 14:30 | Sloga DIPO | 1 : 0 | Torpedo | |||||
26.10
14:30
Mladi Krajišnik
Borac (Š)
5
3
|
26.10.2014 14:30 | Mladi Krajišnik | 5 : 3 | Borac (Š) | |||||
26.10
14:30
Biseri
Tamaris
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Biseri | 3 : 0 | Tamaris | |||||
26.10
14:30
Kozara
Jablanica
8
1
|
26.10.2014 14:30 | Kozara | 8 : 1 | Jablanica | |||||
26.10
14:30
Mladost (B)
Borac (M)
2
0
|
26.10.2014 14:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Borac (M) |
26.10
13:00
Budućnost (S)
Jadar
2
3
|
26.10.2014 13:00 | Budućnost (S) | 2 : 3 | Jadar | |||||
26.10
13:00
Branjevo
Tabanci
0
0
|
26.10.2014 13:00 | Branjevo | 0 : 0 | Tabanci | |||||
26.10
13:00
Jasenica
Budućnost (P)
2
1
|
26.10.2014 13:00 | Jasenica | 2 : 1 | Budućnost (P) |
26.10
14:30
Željezničar
Berek 1975
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Željezničar | 1 : 1 | Berek 1975 | |||||
26.10
14:30
Plamen
Slaven
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Plamen | 1 : 1 | Slaven | |||||
26.10
14:30
Gomjenica
Knežopoljac
2
0
|
26.10.2014 14:30 | Gomjenica | 2 : 0 | Knežopoljac | |||||
26.10
14:30
Mrakovica
Bratstvo
2
2
|
26.10.2014 14:30 | Mrakovica | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
26.10
14:30
Brzi
Radnik Urije
5
2
|
26.10.2014 14:30 | Brzi | 5 : 2 | Radnik Urije | |||||
26.10
14:30
Sloga
Kozara
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Kozara |
26.10
14:30
Magnojević 01
BUK
2
2
|
26.10.2014 14:30 | Magnojević 01 | 2 : 2 | BUK | |||||
26.10
14:30
Jedinstvo
Balatun
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Balatun | |||||
26.10
14:30
Semberija
Novo Doba
0
1
|
26.10.2014 14:30 | Semberija | 0 : 1 | Novo Doba | |||||
26.10
14:30
BSK Ledinci
Priboj
3
0
|
26.10.2014 14:30 | BSK Ledinci | 3 : 0 | Priboj | |||||
26.10
14:30
Drina Amajlije
Međaši
4
1
|
26.10.2014 14:30 | Drina Amajlije | 4 : 1 | Međaši | |||||
26.10
14:30
Sloboda
Sloga 94
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga 94 | |||||
26.10
14:30
Partizan
Akademac-UIS
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Partizan | 1 : 1 | Akademac-UIS |
26.10
14:30
Polet
Jedinstvo (C)
4
3
|
26.10.2014 14:30 | Polet | 4 : 3 | Jedinstvo (C) |
26.10
15:00
BSK
Borac 1975
0
1
|
26.10.2014 15:00 | BSK | 0 : 1 | Borac 1975 | |||||
26.10
14:30
Zvijezda
Polet
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Zvijezda | 2 : 1 | Polet | |||||
26.10
15:00
Zborište
Hajduk
0
0
|
26.10.2014 15:00 | Zborište | 0 : 0 | Hajduk | |||||
26.10
15:00
Vučijak
Borac (L)
1
3
|
26.10.2014 15:00 | Vučijak | 1 : 3 | Borac (L) | |||||
26.10
15:00
27. Juli
4. Juli
3
1
|
26.10.2014 15:00 | 27. Juli | 3 : 1 | 4. Juli | |||||
26.10
15:00
Borac (K)
Željezničar
0
2
|
26.10.2014 15:00 | Borac (K) | 0 : 2 | Željezničar |
26.10
14:30
Partizan
Mladost
4
2
|
26.10.2014 14:30 | Partizan | 4 : 2 | Mladost | |||||
26.10
14:30
Sloga (KG)
Trebavac
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Sloga (KG) | 1 : 1 | Trebavac | |||||
26.10
14:30
Zadrugar
Bosna 1977
1
3
|
26.10.2014 14:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Bosna 1977 | |||||
26.10
14:30
Omladinac
Radnički
5
3
|
26.10.2014 14:30 | Omladinac | 5 : 3 | Radnički | |||||
26.10
14:30
Skugrić 1964
Sloga 73
1
1
|
26.10.2014 14:30 | Skugrić 1964 | 1 : 1 | Sloga 73 |
26.10
14:30
Blatna
Rasavci
3
1
|
26.10.2014 14:30 | Blatna | 3 : 1 | Rasavci | |||||
26.10
14:30
Moštanica
Rudar
3
3
|
26.10.2014 14:30 | Moštanica | 3 : 3 | Rudar | |||||
26.10
14:30
Podgrmeč
Svodna
2
1
|
26.10.2014 14:30 | Podgrmeč | 2 : 1 | Svodna | |||||
26.10
14:30
Partizan
Omladinac
1
0
|
26.10.2014 14:30 | Partizan | 1 : 0 | Omladinac |
26.10
17:30
Budućnost
Crni vrh
4
2
|
26.10.2014 17:30 | Budućnost | 4 : 2 | Crni vrh | |||||
26.10
17:30
Biseri
Vrbas
2
1
|
26.10.2014 17:30 | Biseri | 2 : 1 | Vrbas | |||||
26.10
17:30
Studenac
Kladari
0
3
|
26.10.2014 17:30 | Studenac | 0 : 3 | Kladari | |||||
26.10
17:30
Bratstvo
Crvena zemlja
2
1
|
26.10.2014 17:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Crvena zemlja |
26.10
14:00
Kobilje
Sloga
8
0
|
26.10.2014 14:00 | Kobilje | 8 : 0 | Sloga | |||||
26.10
14:00
Radnik
Stig (MC)
4
0
|
26.10.2014 14:00 | Radnik | 4 : 0 | Stig (MC) |
26.10
11:00
Kolubara
Strelac 001
4
2
|
26.10.2014 11:00 | Kolubara | 4 : 2 | Strelac 001 | |||||
26.10
13:30
OFK Takovo
Vukona
2
0
|
26.10.2014 13:30 | OFK Takovo | 2 : 0 | Vukona | |||||
26.10
14:00
Sloga
Brgule
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Brgule | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo
Vrelo
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vrelo |
26.10
15:00
Crvena zvijezda
Mladost (S)
2
3
|
26.10.2014 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Mladost (S) | |||||
26.10
15:00
Omladinac
Mladost (T)
3
1
|
26.10.2014 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
26.10
15:00
Gredice
Mladost 2003
5
0
|
26.10.2014 15:00 | Gredice | 5 : 0 | Mladost 2003 | |||||
26.10
15:00
Brezik
Sveti Jovan
3
1
|
26.10.2014 15:00 | Brezik | 3 : 1 | Sveti Jovan | |||||
26.10
15:00
Sava 04
Krbeti
3
2
|
26.10.2014 15:00 | Sava 04 | 3 : 2 | Krbeti | |||||
26.10
15:00
Mladost (L)
Obilić
0
4
|
26.10.2014 15:00 | Mladost (L) | 0 : 4 | Obilić | |||||
26.10
15:00
Grčica
Jugović
0
1
|
26.10.2014 15:00 | Grčica | 0 : 1 | Jugović |
26.10
14:00
Pambukovica
Sloga
6
1
|
26.10.2014 14:00 | Pambukovica | 6 : 1 | Sloga | |||||
26.10
14:00
Murgaš 2012
Čučuge
1
2
|
26.10.2014 14:00 | Murgaš 2012 | 1 : 2 | Čučuge | |||||
26.10
14:00
Šarbane
Zvizdar
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Šarbane | 3 : 0 | Zvizdar | |||||
26.10
14:00
Dokmir
OFK Paljuvi
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Dokmir | 3 : 1 | OFK Paljuvi |
26.10
14:00
Goša
Polet
1
1
|
26.10.2014 14:00 | Goša | 1 : 1 | Polet |
26.10
14:30
Pobeda
Tomislavci
0
3
|
26.10.2014 14:30 | Pobeda | 0 : 3 | Tomislavci | |||||
26.10
14:30
Sokolac
Njegoš B
3
0
|
26.10.2014 14:30 | Sokolac | 3 : 0 | Njegoš B |
26.10
14:30
Jedinstvo 1952
Omladinac
3
3
|
26.10.2014 14:30 | Jedinstvo 1952 | 3 : 3 | Omladinac | |||||
26.10
14:30
Sloboda 2013
Mladost
2
2
|
26.10.2014 14:30 | Sloboda 2013 | 2 : 2 | Mladost | |||||
26.10
14:30
Sloga
Hajduk
0
2
|
26.10.2014 14:30 | Sloga | 0 : 2 | Hajduk |
26.10
14:00
OFK Gnjila
Baštovan
6
1
|
26.10.2014 14:00 | OFK Gnjila | 6 : 1 | Baštovan | |||||
26.10
14:00
Vražogrnac
Garevina
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Vražogrnac | 2 : 3 | Garevina | |||||
26.10
14:00
Mladost (G)
Mladi Gorani
5
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (G) | 5 : 0 | Mladi Gorani |
26.10
13:30
Šumadija 1962
Omladinac
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Šumadija 1962 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
26.10
13:30
Ivanča
Napredak (M)
3
1
|
26.10.2014 13:30 | Ivanča | 3 : 1 | Napredak (M) | |||||
26.10
13:30
Napredak (D)
Šepšin
3
2
|
26.10.2014 13:30 | Napredak (D) | 3 : 2 | Šepšin | |||||
26.10
13:30
Sloga
OFK Mladenovac
0
8
|
26.10.2014 13:30 | Sloga | 0 : 8 | OFK Mladenovac | |||||
26.10
13:30
Borac
OFK Student
1
2
|
26.10.2014 13:30 | Borac | 1 : 2 | OFK Student |
26.10
14:00
Mladost Virine
Krušar
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Mladost Virine | 0 : 0 | Krušar | |||||
26.10
14:00
Sloga
Budućnost
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Budućnost | |||||
26.10
14:00
Polet
Supska
3
5
|
26.10.2014 14:00 | Polet | 3 : 5 | Supska |
26.10
14:00
Sloga (K)
Galeb
10
1
|
26.10.2014 14:00 | Sloga (K) | 10 : 1 | Galeb | |||||
26.10
14:00
Mrovska
Dobrava
4
4
|
26.10.2014 14:00 | Mrovska | 4 : 4 | Dobrava | |||||
26.10
14:00
Radnički (K)
Volujac
6
2
|
26.10.2014 14:00 | Radnički (K) | 6 : 2 | Volujac | |||||
26.10
14:00
Mladost (Z)
Cerić
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Cerić | |||||
26.10
14:00
Vlašić
Trešnjevka
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Vlašić | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
26.10
14:00
Karađorđe
Jevremovac
1
0
|
26.10.2014 14:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Jevremovac |
26.10
14:00
Čaglavica
Radnički
0
2
|
26.10.2014 14:00 | Čaglavica | 0 : 2 | Radnički | |||||
26.10
14:00
Gračanica
Sitnica
5
0
|
26.10.2014 14:00 | Gračanica | 5 : 0 | Sitnica | |||||
26.10
14:00
Ugljare
Gracko
1
8
|
26.10.2014 14:00 | Ugljare | 1 : 8 | Gracko |
26.10
13:00
Izmornik
Sloga
2
1
|
26.10.2014 13:00 | Izmornik | 2 : 1 | Sloga | |||||
26.10
15:00
Rudar
Mineralac
3
2
|
26.10.2014 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Mineralac | |||||
26.10
15:00
Kriva Reka
Kusce
2
2
|
26.10.2014 15:00 | Kriva Reka | 2 : 2 | Kusce | |||||
26.10
13:00
Morava
Oskar
0
3
|
26.10.2014 13:00 | Morava | 0 : 3 | Oskar |
26.10
13:30
Ibar
Kopaonik
1
0
|
26.10.2014 13:30 | Ibar | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
26.10
13:30
Moša
Rudar
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Moša | 0 : 3 | Rudar |
26.10
13:30
Jedinstvo
Hajduk
2
2
|
26.10.2014 13:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Hajduk | |||||
26.10
13:30
Tromedja
Jadran
0
8
|
26.10.2014 13:30 | Tromedja | 0 : 8 | Jadran | |||||
26.10
13:30
Graničar
Slavija
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Graničar | 2 : 1 | Slavija |
26.10
13:30
Kom
Arsenal
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Kom | 1 : 1 | Arsenal | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo
Ibar
0
0
|
26.10.2014 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Ibar | |||||
26.10
13:30
Iskra
Dečić
2
1
|
26.10.2014 13:30 | Iskra | 2 : 1 | Dečić | |||||
26.10
13:30
Bratstvo
Jezero
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Jezero | |||||
26.10
13:30
Radnički
Zabjelo
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Radnički | 2 : 0 | Zabjelo | |||||
26.10
13:30
Igalo
Cetinje
1
1
|
26.10.2014 13:30 | Igalo | 1 : 1 | Cetinje |
26.10
Bobetino Brdo
Zadrugar
3
1
|
26.10.2014 | Bobetino Brdo | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
26.10
Sloboda
Borac
3
0
|
26.10.2014 | Sloboda | 3 : 0 | Borac | |||||
26.10
Budućnost Red Star
Jedinstvo
3
1
|
26.10.2014 | Budućnost Red Star | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.10
Slijepčevići
Čelik
3
0
|
26.10.2014 | Slijepčevići | 3 : 0 | Čelik |
26.10
17:00
Jagodina
Partizan
1
0
|
26.10.2014 17:00 | Jagodina | 1 : 0 | Partizan |
26.10
14:00
Užice
Slatke Male
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Užice | 2 : 2 | Slatke Male | |||||
26.10
13:00
Karađorđe
Šabac
1
1
|
26.10.2014 13:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Šabac | |||||
26.10
10:30
Gradac
Šumadija 1903
0
8
|
26.10.2014 10:30 | Gradac | 0 : 8 | Šumadija 1903 |
26.10
15:00
Željezničar 2011
Mladost
0
1
|
26.10.2014 15:00 | Željezničar 2011 | 0 : 1 | Mladost | |||||
26.10
14:00
SFK 2000
Banjaluka
3
1
|
26.10.2014 14:00 | SFK 2000 | 3 : 1 | Banjaluka |
26.10
14:00
Sloga Radnički
Mašinac
2
2
|
26.10.2014 14:00 | Sloga Radnički | 2 : 2 | Mašinac | |||||
26.10
14:00
Spartak
Vojvodina
6
0
|
26.10.2014 14:00 | Spartak | 6 : 0 | Vojvodina | |||||
26.10
14:00
LASK Crvena zvezda
Napredak
1
0
|
26.10.2014 14:00 | LASK Crvena zvezda | 1 : 0 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Trijumf
Požarevac
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Trijumf | 0 : 1 | Požarevac |
26.10
10:30
Jagodina
Lemind Lavice
0
0
|
26.10.2014 10:30 | Jagodina | 0 : 0 | Lemind Lavice |
26.10
12:00
Drina
Široki Brijeg
0
2
|
26.10.2014 12:00 | Drina | 0 : 2 | Široki Brijeg | |||||
26.10
14:45
Olimpic
Slavija
0
1
|
26.10.2014 14:45 | Olimpic | 0 : 1 | Slavija | |||||
26.10
14:30
Čelik
Zrinjski
0
2
|
26.10.2014 14:30 | Čelik | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
26.10
14:00
Travnik
Radnik
0
1
|
26.10.2014 14:00 | Travnik | 0 : 1 | Radnik | |||||
26.10
15:00
Velež
Sloboda
2
2
|
26.10.2014 15:00 | Velež | 2 : 2 | Sloboda | |||||
26.10
15:00
Borac
Zvijezda Gradačac
2
0
|
26.10.2014 15:00 | Borac | 2 : 0 | Zvijezda Gradačac |
26.10
13:30
Grbalj
Lovćen
1
3
|
26.10.2014 13:30 | Grbalj | 1 : 3 | Lovćen | |||||
26.10
13:30
Zeta
Dečić
2
0
|
26.10.2014 13:30 | Zeta | 2 : 0 | Dečić | |||||
26.10
13:30
Mornar
Mogren
5
2
|
26.10.2014 13:30 | Mornar | 5 : 2 | Mogren | |||||
26.10
13:30
Budućnost
Berane
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Berane | |||||
26.10
14:00
OFK Petrovac
Sutjeska
2
3
|
26.10.2014 14:00 | OFK Petrovac | 2 : 3 | Sutjeska |
26.10
Radnički (N)
Jagodina
0
3
|
26.10.2014 | Radnički (N) | 0 : 3 | Jagodina | |||||
26.10
14:00
OFK Beograd
Borac
4
1
|
26.10.2014 14:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Borac | |||||
26.10
11:00
Rad
Radnički 1923
1
1
|
26.10.2014 11:00 | Rad | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
26.10
13:30
Spartak
Metalac
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Spartak | 3 : 0 | Metalac |
26.10
Radnik
Radnički (P)
1
2
|
26.10.2014 | Radnik | 1 : 2 | Radnički (P) |
26.10
14:00
Mladost
Sloboda
5
1
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 5 : 1 | Sloboda | |||||
26.10
14:00
FAP
Rudar
1
0
|
26.10.2014 14:00 | FAP | 1 : 0 | Rudar | |||||
26.10
14:00
Metalac
Metalac
0
0
|
26.10.2014 14:00 | Metalac | 0 : 0 | Metalac | |||||
26.10
14:00
Sloboda
Polet
4
1
|
26.10.2014 14:00 | Sloboda | 4 : 1 | Polet |
26.10
13:00
Internacional
PKB
5
0
|
26.10.2014 13:00 | Internacional | 5 : 0 | PKB |
26.10
12:00
Budućnost
Sloga
6
3
|
26.10.2014 12:00 | Budućnost | 6 : 3 | Sloga | |||||
26.10
12:00
Sloboda
7. Juli
3
2
|
26.10.2014 12:00 | Sloboda | 3 : 2 | 7. Juli | |||||
26.10
12:00
Podunavac
Mladi radnik
0
5
|
26.10.2014 12:00 | Podunavac | 0 : 5 | Mladi radnik | |||||
26.10
12:00
SASK
Borac
2
3
|
26.10.2014 12:00 | SASK | 2 : 3 | Borac | |||||
26.10
12:00
Osipaonica
Proleter
3
1
|
26.10.2014 12:00 | Osipaonica | 3 : 1 | Proleter |
26.10
12:00
Vodice
Železničar
0
3
|
26.10.2014 12:00 | Vodice | 0 : 3 | Železničar | |||||
26.10
12:00
Sloga
Mladi borac
4
0
|
26.10.2014 12:00 | Sloga | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
26.10
12:00
Glavaš
Udarnik
3
0
|
26.10.2014 12:00 | Glavaš | 3 : 0 | Udarnik |
26.10
12:00
Sutjeska
Maglić
3
1
|
26.10.2014 12:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Maglić | |||||
26.10
12:00
Mladost
Hajduk
6
0
|
26.10.2014 12:00 | Mladost | 6 : 0 | Hajduk | |||||
26.10
12:00
Krila Krajine
Mladost Radost
1
1
|
26.10.2014 12:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Mladost Radost | |||||
26.10
12:00
Titel
Budućnost
3
0
|
26.10.2014 12:00 | Titel | 3 : 0 | Budućnost | |||||
26.10
12:00
Kulpin
Stari Grad
0
4
|
26.10.2014 12:00 | Kulpin | 0 : 4 | Stari Grad |
26.10
Vučak
Jezava
2
3
|
26.10.2014 | Vučak | 2 : 3 | Jezava |
26.10
11:00
Loznica
Mačva
4
2
|
26.10.2014 11:00 | Loznica | 4 : 2 | Mačva |
26.10
10:00
Drina
Široki Brijeg
1
3
|
26.10.2014 10:00 | Drina | 1 : 3 | Široki Brijeg | |||||
26.10
12:45
Olimpic
Slavija
2
0
|
26.10.2014 12:45 | Olimpic | 2 : 0 | Slavija | |||||
26.10
12:30
Čelik
Zrinjski
2
2
|
26.10.2014 12:30 | Čelik | 2 : 2 | Zrinjski | |||||
26.10
12:00
Travnik
Radnik
0
2
|
26.10.2014 12:00 | Travnik | 0 : 2 | Radnik | |||||
26.10
13:00
Velež
Sloboda
0
2
|
26.10.2014 13:00 | Velež | 0 : 2 | Sloboda | |||||
26.10
13:00
Borac
Zvijezda Gradačac
2
0
|
26.10.2014 13:00 | Borac | 2 : 0 | Zvijezda Gradačac |
26.10
Radnički (N)
Jagodina
0
3
|
26.10.2014 | Radnički (N) | 0 : 3 | Jagodina | |||||
26.10
11:00
OFK Beograd
Borac
2
2
|
26.10.2014 11:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Borac | |||||
26.10
13:30
Rad
Mačva
3
0
|
26.10.2014 13:30 | Rad | 3 : 0 | Mačva | |||||
26.10
10:00
Zemun
Crvena zvezda
0
1
|
26.10.2014 10:00 | Zemun | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
26.10
11:00
Spartak
Sloga
1
0
|
26.10.2014 11:00 | Spartak | 1 : 0 | Sloga |
26.10
11:00
Novi Pazar
Sloga
5
0
|
26.10.2014 11:00 | Novi Pazar | 5 : 0 | Sloga |
26.10
12:00
Radnički
Jedinstvo
0
3
|
26.10.2014 12:00 | Radnički | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.10
12:00
Železničar
Loznica
4
0
|
26.10.2014 12:00 | Železničar | 4 : 0 | Loznica | |||||
26.10
12:00
Budućnost Krušik 2014
Šabac
2
3
|
26.10.2014 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 3 | Šabac |
26.10
Zvižd
Basarac
3
0
|
26.10.2014 | Zvižd | 3 : 0 | Basarac | |||||
26.10
Borac
VGSK
2
1
|
26.10.2014 | Borac | 2 : 1 | VGSK |
26.10
08:30
Železnik Lasta
Boleč
1
3
|
26.10.2014 08:30 | Železnik Lasta | 1 : 3 | Boleč | |||||
26.10
13:00
BSK
IMT
3
0
|
26.10.2014 13:00 | BSK | 3 : 0 | IMT | |||||
26.10
14:30
GSP Polet
Budućnost
6
0
|
26.10.2014 14:30 | GSP Polet | 6 : 0 | Budućnost | |||||
26.10
17:30
Brodarac 1947
IM Rakovica
5
3
|
26.10.2014 17:30 | Brodarac 1947 | 5 : 3 | IM Rakovica |
26.10
11:00
Real
Radnički (P)
3
2
|
26.10.2014 11:00 | Real | 3 : 2 | Radnički (P) | |||||
26.10
11:00
Timočanin
Napredak
|
26.10.2014 11:00 | Timočanin | : | Napredak | |||||
26.10
11:00
Bor
Dinamo
1
1
|
26.10.2014 11:00 | Bor | 1 : 1 | Dinamo | |||||
26.10
11:00
Radnički (N)
SFS Borac
0
2
|
26.10.2014 11:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | SFS Borac | |||||
26.10
11:00
Sloga
Red Star
1
5
|
26.10.2014 11:00 | Sloga | 1 : 5 | Red Star |
26.10
10:00
Čoka
Sloga
7
2
|
26.10.2014 10:00 | Čoka | 7 : 2 | Sloga | |||||
26.10
10:00
Šampion
AFK
2
3
|
26.10.2014 10:00 | Šampion | 2 : 3 | AFK |
26.10
10:00
Polet
Vladimirovac
1
6
|
26.10.2014 10:00 | Polet | 1 : 6 | Vladimirovac | |||||
26.10
12:00
Vršac
Vulturul
11
3
|
26.10.2014 12:00 | Vršac | 11 : 3 | Vulturul | |||||
26.10
10:00
Ševac
Budućnost (A)
2
2
|
26.10.2014 10:00 | Ševac | 2 : 2 | Budućnost (A) |
26.10
10:00
Dolina
Smederevo 1924
1
6
|
26.10.2014 10:00 | Dolina | 1 : 6 | Smederevo 1924 | |||||
26.10
10:00
Borac (P)
Borac (S)
3
0
|
26.10.2014 10:00 | Borac (P) | 3 : 0 | Borac (S) |
26.10
10:00
Budućnost
Sloga
1
8
|
26.10.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 8 | Sloga | |||||
26.10
10:00
Sloboda
7. Juli
5
2
|
26.10.2014 10:00 | Sloboda | 5 : 2 | 7. Juli | |||||
26.10
10:00
Podunavac
Mladi radnik
|
26.10.2014 10:00 | Podunavac | : | Mladi radnik | |||||
26.10
10:00
SASK
Borac
2
2
|
26.10.2014 10:00 | SASK | 2 : 2 | Borac | |||||
26.10
10:00
Osipaonica
Proleter
5
5
|
26.10.2014 10:00 | Osipaonica | 5 : 5 | Proleter |
26.10
10:00
Budućnost
Morava
0
6
|
26.10.2014 10:00 | Budućnost | 0 : 6 | Morava | |||||
26.10
10:00
Vodice
Železničar
1
9
|
26.10.2014 10:00 | Vodice | 1 : 9 | Železničar | |||||
26.10
10:00
Sloga
Mladi borac
0
4
|
26.10.2014 10:00 | Sloga | 0 : 4 | Mladi borac | |||||
26.10
10:00
Glavaš
Udarnik
0
0
|
26.10.2014 10:00 | Glavaš | 0 : 0 | Udarnik |
26.10
11:00
Pazar Juniors
AS
1
0
|
26.10.2014 11:00 | Pazar Juniors | 1 : 0 | AS | |||||
26.10
11:00
Bane
Bubamara
0
1
|
26.10.2014 11:00 | Bane | 0 : 1 | Bubamara |
26.10
11:00
Provo
Mladost 2013
2
1
|
26.10.2014 11:00 | Provo | 2 : 1 | Mladost 2013 | |||||
26.10
11:00
Hajduk
Jedinstvo 1945
1
4
|
26.10.2014 11:00 | Hajduk | 1 : 4 | Jedinstvo 1945 |
26.10
13:30
Takovo
Dragačevo
2
5
|
26.10.2014 13:30 | Takovo | 2 : 5 | Dragačevo |
26.10
14:00
Sport Klub 1999
Mokra Gora
2
1
|
26.10.2014 14:00 | Sport Klub 1999 | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
26.10
12:30
Sport Klub 1999
Kosmet
0
1
|
26.10.2014 12:30 | Sport Klub 1999 | 0 : 1 | Kosmet | |||||
26.10
Granit
OFK Vlada Dimitrijević
1
16
|
26.10.2014 | Granit | 1 : 16 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
26.10
Trepča
Kosmet
0
0
|
26.10.2014 | Trepča | 0 : 0 | Kosmet |
26.10
10:00
Jelen
Jedinstvo
|
26.10.2014 10:00 | Jelen | : | Jedinstvo |
26.10
10:00
RSK
Homoljac
1
8
|
26.10.2014 10:00 | RSK | 1 : 8 | Homoljac | |||||
26.10
10:00
MIP Majdan
Zvižd
|
26.10.2014 10:00 | MIP Majdan | : | Zvižd |
26.10
10:00
Trudbenik
Internacional
1
6
|
26.10.2014 10:00 | Trudbenik | 1 : 6 | Internacional | |||||
26.10
14:00
PKB Kovilovo
PKB
4
3
|
26.10.2014 14:00 | PKB Kovilovo | 4 : 3 | PKB |
26.10
11:00
Mačvanka
Šabac
0
1
|
26.10.2014 11:00 | Mačvanka | 0 : 1 | Šabac | |||||
26.10
15:00
AS-07
Mačva
0
9
|
26.10.2014 15:00 | AS-07 | 0 : 9 | Mačva |
26.10
10:00
Spartak '03
Arena Su
0
9
|
26.10.2014 10:00 | Spartak '03 | 0 : 9 | Arena Su | |||||
26.10
09:30
TSC
Senta
1
3
|
26.10.2014 09:30 | TSC | 1 : 3 | Senta |
26.10
Trepča
Kosmet
1
2
|
26.10.2014 | Trepča | 1 : 2 | Kosmet | |||||
26.10
Sport Klub 99
Kolasin
0
0
|
26.10.2014 | Sport Klub 99 | 0 : 0 | Kolasin |
26.10
Sinđelić
Cer
2
1
|
26.10.2014 | Sinđelić | 2 : 1 | Cer | |||||
26.10
Borac (K)
Banja Koviljača
1
3
|
26.10.2014 | Borac (K) | 1 : 3 | Banja Koviljača | |||||
26.10
Luk
Loznica 05
0
4
|
26.10.2014 | Luk | 0 : 4 | Loznica 05 |
26.10
19:30
Svilajnac
Zlatibor
74
81
|
26.10.2014 19:30 | Svilajnac | 74 : 81 | Zlatibor | |||||
26.10
20:00
Ub
Šabac
84
92
|
26.10.2014 20:00 | Ub | 84 : 92 | Šabac |
26.10
21:00
Vitez
Torlak
67
75
|
26.10.2014 21:00 | Vitez | 67 : 75 | Torlak | |||||
26.10
13:20
Zvezdara
Umka 2009
83
44
|
26.10.2014 13:20 | Zvezdara | 83 : 44 | Umka 2009 | |||||
26.10
13:15
Milan Trivić
BASK
83
54
|
26.10.2014 13:15 | Milan Trivić | 83 : 54 | BASK |
26.10
18:00
Topola
Jedinstvo
79
71
|
26.10.2014 18:00 | Topola | 79 : 71 | Jedinstvo |
26.10
18:00
Kuršumlija
Prokuplje
91
94
|
26.10.2014 18:00 | Kuršumlija | 91 : 94 | Prokuplje | |||||
26.10
19:00
Bor RTB
Jablanica
85
83
|
26.10.2014 19:00 | Bor RTB | 85 : 83 | Jablanica |
26.10
20:00
Železničar
Play off
77
72
|
26.10.2014 20:00 | Železničar | 77 : 72 | Play off | |||||
26.10
18:00
Mileševac
Vladimirci
123
64
|
26.10.2014 18:00 | Mileševac | 123 : 64 | Vladimirci |
26.10
18:30
Sloga (PM)
Paraćin
63
62
|
26.10.2014 18:30 | Sloga (PM) | 63 : 62 | Paraćin | |||||
26.10
13:30
Basket
Bane
64
83
|
26.10.2014 13:30 | Basket | 64 : 83 | Bane | |||||
26.10
18:00
Temnić
Zekas 75
71
77
|
26.10.2014 18:00 | Temnić | 71 : 77 | Zekas 75 | |||||
26.10
17:00
Kopaonik
Studenica
81
89
|
26.10.2014 17:00 | Kopaonik | 81 : 89 | Studenica |
26.10
16:20
Borča
Barajevo
83
98
|
26.10.2014 16:20 | Borča | 83 : 98 | Barajevo | |||||
26.10
16:30
Grocka
Vitez 2
98
45
|
26.10.2014 16:30 | Grocka | 98 : 45 | Vitez 2 |
26.10
19:00
Sivac
Sport Key Plus
115
123
|
26.10.2014 19:00 | Sivac | 115 : 123 | Sport Key Plus |
26.10
16:30
LSK
Jadran
75
67
|
26.10.2014 16:30 | LSK | 75 : 67 | Jadran | |||||
26.10
12:45
Družina Kozlovac
Pink
85
59
|
26.10.2014 12:45 | Družina Kozlovac | 85 : 59 | Pink | |||||
26.10
19:30
Kris Kros
Partizan
86
60
|
26.10.2014 19:30 | Kris Kros | 86 : 60 | Partizan |
26.10
21:00
Mladost (Z)
Zicer
79
55
|
26.10.2014 21:00 | Mladost (Z) | 79 : 55 | Zicer |
26.10
19:00
Zadar
Crvena zvezda Telekom
63
79
|
26.10.2014 19:00 | Zadar | 63 : 79 | Crvena zvezda Telekom |
26.10
19:00
Budućnost
Triglav
71
62
|
26.10.2014 19:00 | Budućnost | 71 : 62 | Triglav |
26.10
14:00
Gimnazijalac Partizan
Radnik
106
55
|
26.10.2014 14:00 | Gimnazijalac Partizan | 106 : 55 | Radnik |
26.10
20:00
Proleter (ZR)
Proleter (NS)
110
40
|
26.10.2014 20:00 | Proleter (ZR) | 110 : 40 | Proleter (NS) |
26.10
17:00
Železničar
Time Out
55
79
|
26.10.2014 17:00 | Železničar | 55 : 79 | Time Out | |||||
26.10
15:30
Karaburma
Kraljevo
55
81
|
26.10.2014 15:30 | Karaburma | 55 : 81 | Kraljevo |
26.10
20:00
Vojvodina
Vršac Swisslion
106
87
|
26.10.2014 20:00 | Vojvodina | 106 : 87 | Vršac Swisslion |
26.10
17:00
Metalac Takovo
Brezovica
3
0
|
26.10.2014 17:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Brezovica | |||||
26.10
17:00
Gračac
Partizan
1
3
|
26.10.2014 17:00 | Gračac | 1 : 3 | Partizan |
26.10
18:00
Desetka
Vranje
3
1
|
26.10.2014 18:00 | Desetka | 3 : 1 | Vranje | |||||
26.10
14:30
Topličanin
Borac
3
2
|
26.10.2014 14:30 | Topličanin | 3 : 2 | Borac | |||||
26.10
14:00
Milenijum
Timok
3
0
|
26.10.2014 14:00 | Milenijum | 3 : 0 | Timok |
26.10
16:30
Obrenovac
Loznica
3
1
|
26.10.2014 16:30 | Obrenovac | 3 : 1 | Loznica | |||||
26.10
19:00
Šumadija
Karađorđe
1
3
|
26.10.2014 19:00 | Šumadija | 1 : 3 | Karađorđe |
26.10
13:00
Rudar
Tehničar
1
3
|
26.10.2014 13:00 | Rudar | 1 : 3 | Tehničar | |||||
26.10
13:00
Novi Pazar Junior
Ribnica 2
1
3
|
26.10.2014 13:00 | Novi Pazar Junior | 1 : 3 | Ribnica 2 |
26.10
12:00
Šid
Botafogo
3
1
|
26.10.2014 12:00 | Šid | 3 : 1 | Botafogo |
26.10
14:00
Ljubinje
Gradiška
3
1
|
26.10.2014 14:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Gradiška |
26.10
17:00
Železničar
Jedinstvo
0
3
|
26.10.2014 17:00 | Železničar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.10
17:00
Borac
VGSK
3
0
|
26.10.2014 17:00 | Borac | 3 : 0 | VGSK |
26.10
18:00
Tara
Borac
1
3
|
26.10.2014 18:00 | Tara | 1 : 3 | Borac |
26.10
16:00
Desetka
Vranje
2
3
|
26.10.2014 16:00 | Desetka | 2 : 3 | Vranje | |||||
26.10
17:00
Mladost
Kuršumlija
3
0
|
26.10.2014 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Kuršumlija | |||||
26.10
12:00
Milenijum
Leskovac 98
3
1
|
26.10.2014 12:00 | Milenijum | 3 : 1 | Leskovac 98 |
26.10
17:00
Ruma
Kikinda
3
2
|
26.10.2014 17:00 | Ruma | 3 : 2 | Kikinda | |||||
26.10
19:00
Vrbas
Omladinac
3
2
|
26.10.2014 19:00 | Vrbas | 3 : 2 | Omladinac |
26.10
17:00
Spartak
Smederevo
3
0
|
26.10.2014 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Smederevo |
26.10
17:00
Mokra Gora
Zvečan
3
0
|
26.10.2014 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Zvečan | |||||
26.10
13:30
Koteks
Kosovska Mitrovica
0
3
|
26.10.2014 13:30 | Koteks | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
26.10
16:00
Novi Pazar
Bane
3
1
|
26.10.2014 16:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Bane |
26.10
12:00
Čačak
Arilje
0
3
|
26.10.2014 12:00 | Čačak | 0 : 3 | Arilje | |||||
26.10
16:00
Zlatar
Stars
3
0
|
26.10.2014 16:00 | Zlatar | 3 : 0 | Stars |
26.10
16:00
Smeč SV
Ravno
3
1
|
26.10.2014 16:00 | Smeč SV | 3 : 1 | Ravno | |||||
26.10
14:30
Smeč 5
Karadjordje
3
1
|
26.10.2014 14:30 | Smeč 5 | 3 : 1 | Karadjordje |
26.10
11:00
VST
NS Volej tim
2
3
|
26.10.2014 11:00 | VST | 2 : 3 | NS Volej tim |
26.10
12:00
NIS Spartak 2
Sutjeska
3
0
|
26.10.2014 12:00 | NIS Spartak 2 | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
26.10
15:30
Merkur
CVS
0
3
|
26.10.2014 15:30 | Merkur | 0 : 3 | CVS |
26.10
15:00
KI 0230
Odbojka 013
1
3
|
26.10.2014 15:00 | KI 0230 | 1 : 3 | Odbojka 013 |
26.10
17:00
Beočin Metal
Trijumf 2013
2
3
|
26.10.2014 17:00 | Beočin Metal | 2 : 3 | Trijumf 2013 |
26.10
13:00
Pusta Reka
Topličanin
3
2
|
26.10.2014 13:00 | Pusta Reka | 3 : 2 | Topličanin |
26.10
13:00
Futog 2
Slavija
1
3
|
26.10.2014 13:00 | Futog 2 | 1 : 3 | Slavija | |||||
26.10
19:00
NS Volej Tim 2
NS Volej
3
1
|
26.10.2014 19:00 | NS Volej Tim 2 | 3 : 1 | NS Volej | |||||
26.10
10:30
Smeč
Štrand Volej
1
3
|
26.10.2014 10:30 | Smeč | 1 : 3 | Štrand Volej |
26.10
14:00
Mladost
Laktaši
2
3
|
26.10.2014 14:00 | Mladost | 2 : 3 | Laktaši |
26.10
16:00
Han Pijesak
Rudar
3
0
|
26.10.2014 16:00 | Han Pijesak | 3 : 0 | Rudar |
26.10
16:00
Velež
Rudo
1
3
|
26.10.2014 16:00 | Velež | 1 : 3 | Rudo | |||||
26.10
16:00
Ljubinje
Zelengora
3
0
|
26.10.2014 16:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Zelengora |
26.10
16:00
Inova
Nikos Kambera
3
0
|
26.10.2014 16:00 | Inova | 3 : 0 | Nikos Kambera | |||||
26.10
16:00
Kozara
Panter
3
0
|
26.10.2014 16:00 | Kozara | 3 : 0 | Panter |
26.10
20:00
Radnički Beograd
Jedinstvo
0
3
|
26.10.2014 20:00 | Radnički Beograd | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.10
18:00
NIS Spartak
Železničar
2
3
|
26.10.2014 18:00 | NIS Spartak | 2 : 3 | Železničar |
26.10
16:00
Jagodina
Takovo Zvezda Helios
0
3
|
26.10.2014 16:00 | Jagodina | 0 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
26.10
18:00
Jedinstvo
MD Zrenjanin
3
1
|
26.10.2014 18:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | MD Zrenjanin | |||||
26.10
16:00
Ekonomac
Eaton Srem Tempo
0
3
|
26.10.2014 16:00 | Ekonomac | 0 : 3 | Eaton Srem Tempo |
26.10
17:00
ORK Bor
Dubočica 54
26
30
|
26.10.2014 17:00 | ORK Bor | 26 : 30 | Dubočica 54 |
26.10
19:00
Inđija
Mladost
48
22
|
26.10.2014 19:00 | Inđija | 48 : 22 | Mladost | |||||
26.10
19:00
Nova Pazova
ŽSK
25
33
|
26.10.2014 19:00 | Nova Pazova | 25 : 33 | ŽSK | |||||
26.10
18:00
Proleter
Apatin
24
19
|
26.10.2014 18:00 | Proleter | 24 : 19 | Apatin |
26.10
18:00
Loznica
Rekreativo
17
29
|
26.10.2014 18:00 | Loznica | 17 : 29 | Rekreativo | |||||
26.10
18:30
Primus
Novi Beograd
27
32
|
26.10.2014 18:30 | Primus | 27 : 32 | Novi Beograd |
26.10
18:00
Mladost
Knez Lazar
34
24
|
26.10.2014 18:00 | Mladost | 34 : 24 | Knez Lazar | |||||
26.10
18:00
Novi Pazar
Priboj
23
28
|
26.10.2014 18:00 | Novi Pazar | 23 : 28 | Priboj |
26.10
17:00
Vrbas Karneks 2
Potisje Pleteks
30
21
|
26.10.2014 17:00 | Vrbas Karneks 2 | 30 : 21 | Potisje Pleteks | |||||
26.10
19:00
Somborelektro
Sivac 69
20
40
|
26.10.2014 19:00 | Somborelektro | 20 : 40 | Sivac 69 | |||||
26.10
18:00
Radnički (JT)
Hajduk
32
29
|
26.10.2014 18:00 | Radnički (JT) | 32 : 29 | Hajduk |
26.10
15:00
Železničar 2
Radan
23
36
|
26.10.2014 15:00 | Železničar 2 | 23 : 36 | Radan | |||||
26.10
16:00
Hisar
Niška Banja
24
20
|
26.10.2014 16:00 | Hisar | 24 : 20 | Niška Banja | |||||
26.10
16:00
Progres
Pirot
18
25
|
26.10.2014 16:00 | Progres | 18 : 25 | Pirot |
26.10
19:00
Mladost
Jedinstvo 1974
25
38
|
26.10.2014 19:00 | Mladost | 25 : 38 | Jedinstvo 1974 | |||||
26.10
15:00
Prva Iskra Barič
Metaloplastika 2
31
25
|
26.10.2014 15:00 | Prva Iskra Barič | 31 : 25 | Metaloplastika 2 | |||||
26.10
14:00
Dorćol
Mačva
27
28
|
26.10.2014 14:00 | Dorćol | 27 : 28 | Mačva |
26.10
18:00
Metalac
Sloga
28
25
|
26.10.2014 18:00 | Metalac | 28 : 25 | Sloga |
26.10
15:30
Atenica
Užice
29
26
|
26.10.2014 15:30 | Atenica | 29 : 26 | Užice | |||||
26.10
19:00
Zlatar 2
Sjenica
31
23
|
26.10.2014 19:00 | Zlatar 2 | 31 : 23 | Sjenica |
26.10
16:30
Radnički
Sloga
34
24
|
26.10.2014 16:30 | Radnički | 34 : 24 | Sloga |
26.10
14:00
Gučevo
AS 7
26
52
|
26.10.2014 14:00 | Gučevo | 26 : 52 | AS 7 |
26.10
18:00
Teslić
Mladost
23
29
|
26.10.2014 18:00 | Teslić | 23 : 29 | Mladost | |||||
26.10
18:00
Bijeljina
Drina
36
30
|
26.10.2014 18:00 | Bijeljina | 36 : 30 | Drina |
26.10
17:00
Železničar 1949
Rudar
24
22
|
26.10.2014 17:00 | Železničar 1949 | 24 : 22 | Rudar | |||||
26.10
18:00
Crvena Zvezda
Metaloplastika
24
27
|
26.10.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 24 : 27 | Metaloplastika |
26.10
17:30
Radnički
ORK Beograd
27
32
|
26.10.2014 17:30 | Radnički | 27 : 32 | ORK Beograd | |||||
26.10
17:30
ORK Loznica
Junior 2
29
28
|
26.10.2014 17:30 | ORK Loznica | 29 : 28 | Junior 2 | |||||
26.10
16:00
Voždovac 1955
Kučevo
25
31
|
26.10.2014 16:00 | Voždovac 1955 | 25 : 31 | Kučevo |
26.10
20:00
Napredak 12
Košutnjak
34
14
|
26.10.2014 20:00 | Napredak 12 | 34 : 14 | Košutnjak | |||||
26.10
15:00
Metalac
Sloga
35
22
|
26.10.2014 15:00 | Metalac | 35 : 22 | Sloga |
26.10
14:30
Radnički BG
Mladost
23
18
|
26.10.2014 14:30 | Radnički BG | 23 : 18 | Mladost |
26.10
15:00
Aleksandrovo
Obilić
1
20
|
26.10.2014 15:00 | Aleksandrovo | 1 : 20 | Obilić | |||||
26.10
19:00
Mokrin
Lehel
47
4
|
26.10.2014 19:00 | Mokrin | 47 : 4 | Lehel |
26.10
17:00
Mira
Grude
20
27
|
26.10.2014 17:00 | Mira | 20 : 27 | Grude | |||||
26.10
14:00
Katarina
Krivaja
42
31
|
26.10.2014 14:00 | Katarina | 42 : 31 | Krivaja |
26.10
20:00
Proleter SP
Medicinar
27
31
|
26.10.2014 20:00 | Proleter SP | 27 : 31 | Medicinar | |||||
26.10
19:00
Minaqua
Knjaz Miloš
23
21
|
26.10.2014 19:00 | Minaqua | 23 : 21 | Knjaz Miloš |
26.10
20:30
Mašinac
Kragujevac 2011
10
2
|
26.10.2014 20:30 | Mašinac | 10 : 2 | Kragujevac 2011 | |||||
26.10
20:00
Partenon
RB
7
4
|
26.10.2014 20:00 | Partenon | 7 : 4 | RB |
26.10
16:30
Srbobran
Forum
2
5
|
26.10.2014 16:30 | Srbobran | 2 : 5 | Forum | |||||
26.10
21:00
Viking
Hajduk
3
4
|
26.10.2014 21:00 | Viking | 3 : 4 | Hajduk | |||||
26.10
19:30
Deus Futsal
Tvrdjava
5
1
|
26.10.2014 19:30 | Deus Futsal | 5 : 1 | Tvrdjava |
26.10
12:00
Karanovac
92
4
9
|
26.10.2014 12:00 | Karanovac | 4 : 9 | 92 |
26.10
17:30
Kepa 9
TFK
|
26.10.2014 17:30 | Kepa 9 | : | TFK | |||||
26.10
19:30
Kraljevićevo
BSK
|
26.10.2014 19:30 | Kraljevićevo | : | BSK |
26.10
15:00
Crvena Zvezda
Partizan
10
18
|
26.10.2014 15:00 | Crvena Zvezda | 10 : 18 | Partizan |