XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Mačva - Sloboda 0:0
2 25.08.2013 17:00 Loznica - Mačva 1:1
3 01.09.2013 16:30 Mačva - Šumadija 4:0
4 08.09.2013 16:30 Jošanica ND 2011 - Mačva 1:1
5 15.09.2013 16:00 Mačva - Seljak 1:0
6 22.09.2013 16:00 Krušik - Mačva 0:1
7 29.09.2013 15:30 Mačva - Rudar 4:1
8 06.10.2013 15:30 Mačva - Polet 1:0
9 13.10.2013 14:30 GFK Jasenica 1911 - Mačva 1:3
10 20.10.2013 15:00 Mačva - Mladi radnik 5:1
11 27.10.2013 14:00 Pobeda - Mačva 2:0
12 03.11.2013 14:00 Mačva - Železničar 1:0
13 10.11.2013 13:30 Partizan - Mačva 0:0
14 17.11.2013 13:00 Mačva - Bane 3:0
15 24.11.2013 13:00 Šapine - Mačva 1:1
16 16.03.2014 14:30 Sloboda - Mačva 0:2
17 23.03.2014 14:30 Mačva - Loznica 0:0
18 29.03.2014 14:30 Šumadija - Mačva 0:0
19 06.04.2014 15:30 Mačva - Jošanica ND 2011 4:0
20 13.04.2014 15:30 Seljak - Mačva 1:3
21 16.04.2014 16:00 Mačva - Krušik 2:1
22 20.04.2014 16:00 Rudar - Mačva 0:2
23 27.04.2014 16:00 Polet - Mačva 1:0
24 04.05.2014 16:30 Mačva - GFK Jasenica 1911 4:0
25 10.05.2014 16:30 Mladi radnik - Mačva 0:2
26 28.05.2014 17:00 Mačva - Pobeda 1:0
27 01.06.2014 17:00 Železničar - Mačva 4:4
28 08.06.2014 17:30 Mačva - Partizan 5:0
29 11.06.2014 17:30 Bane - Mačva 0:2
30 15.06.2014 17:30 Mačva - Šapine 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mačva 30 20 8 2 68
2 Polet 30 19 6 5 63
3 Loznica 30 18 9 3 63
4 Železničar 30 16 7 7 55
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Šapine 30 13 10 7 49
6 Rudar 30 13 10 7 49
7 Jošanica ND 2011 (-1) 30 12 6 12 41
8 Pobeda 30 11 8 11 41
9 Klub se ugasio Seljak 30 9 10 11 37
10 Bane 30 10 5 15 35
11 Klub se ugasio Krušik 30 7 12 11 33
12 Šumadija 30 8 9 13 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Partizan 30 8 2 20 26
14 GFK Jasenica 1911 30 6 6 18 24
15 Klub se ugasio Mladi radnik (-1) 30 6 6 18 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Sloboda 30 4 6 20 18
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu