XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 17:00 Zlot - Radnički 3:0
2 01.09.2013 16:30 Nemetali - Zlot 1:0
3 07.09.2013 16:30 Zlot - Slatina 0:2
4 14.09.2013 16:00 Brestovac - Zlot 6:1
5 21.09.2013 16:00 Zlot - Rudna Glava 2:1
6 25.09.2013 16:00 Rajac - Zlot 2:0
7 28.09.2013 15:30 Zlot - Brodoremont 1:2
9 12.10.2013 15:00 Zlot - Sloga 2:1
10 19.10.2013 15:00 Zlot - Ključ 1:3
12 02.11.2013 14:00 Zlot - Krivelj 1:0
13 10.11.2013 13:30 Branik - Zlot 3:0
14 16.11.2013 13:30 Zlot - Poreč 2:1
15 24.11.2013 13:00 Blizna - Zlot 1:0
16 15.03.2014 15:00 Radnički - Zlot 0:0
17 23.03.2014 15:00 Zlot - Nemetali 1:2
18 30.03.2014 15:30 Slatina - Zlot 1:2
19 05.04.2014 16:00 Zlot - Brestovac 1:1
20 12.04.2014 16:00 Rudna Glava - Zlot 3:1
21 16.04.2014 16:00 Zlot - Rajac 3:0
22 18.04.2014 17:00 Brodoremont - Zlot 1:0
24 04.05.2014 11:00 Sloga - Zlot 1:0
25 11.05.2014 11:00 Ključ - Zlot 4:0
27 30.05.2014 17:00 Krivelj - Zlot 4:0
28 07.06.2014 17:30 Zlot - Branik 3:0
29 11.06.2014 17:30 Poreč - Zlot 3:0
30 14.06.2014 17:30 Zlot - Blizna 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Nemetali 26 18 4 4 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Brestovac 26 17 4 5 55
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Brodoremont 26 17 3 6 54
4 Slatina (-1) 26 17 2 7 52
5 Krivelj 26 14 3 9 45
6 Ključ 26 13 4 9 43
7 Poreč (-1) 26 12 4 10 39
8 Rudna Glava 26 10 5 11 35
9 Zlot 26 9 2 15 29
10 Blizna 26 6 6 14 24
11 Radnički 26 6 4 16 22
12 Klub se ugasio Rajac (-2) 26 6 5 15 21
13 Sloga (-1) 26 4 9 13 20
14 Branik 26 4 3 19 15
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu