XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.10.2013 17:00 Šabac - Vršac 58:65
2 13.10.2013 19:00 Srbobran Reahem - Šabac 72:57
3 20.10.2013 16:30 Šabac - Radnički 58:57
4 27.10.2013 19:30 Šabac - Crvena Zvezda 60:70
5 03.11.2013 20:00 Partizan - Šabac 72:60
6 10.11.2013 16:30 Šabac - Jagodina 2001 77:60
7 16.11.2013 18:00 Vojvodina Nis Gas - Šabac 47:53
8 23.11.2013 17:00 Šabac - Šumadija 71:74
9 01.12.2013 19:30 Stara Pazova - Šabac 57:66
10 08.12.2013 16:30 Šabac - Spartak 63:66
11 12.12.2013 21:00 Student Radnički - Šabac 48:62
12 15.12.2013 18:30 Šabac - Vrbas Medela 73:65
13 23.12.2013 19:30 Radivoj Korać - Šabac 81:38
14 18.01.2014 18:00 Vršac - Šabac 70:42
15 22.01.2014 17:00 Šabac - Srbobran Reahem 59:66
16 25.01.2014 17:00 Radnički - Šabac 80:73
17 02.02.2014 18:30 Crvena Zvezda - Šabac 76:59
18 09.02.2014 19:30 Šabac - Partizan 73:81
19 16.02.2014 17:00 Jagodina 2001 - Šabac 70:83
20 23.02.2014 19:30 Šabac - Vojvodina Nis Gas 78:82
21 02.03.2014 18:30 Šumadija - Šabac 54:61
22 09.03.2014 18:00 Šabac - Stara Pazova 83:74
23 15.03.2014 19:30 Spartak - Šabac 72:79
24 29.03.2014 17:00 Šabac - Student Radnički 68:67
25 01.04.2014 19:30 Vrbas Medela - Šabac 72:53
26 11.04.2014 16:30 Šabac - Radivoj Korać 39:92
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Radivoj Korać 26 25 1 51
2 Doigravanje (Play Off) Crvena Zvezda 26 22 4 48
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 26 20 6 46
4 Doigravanje (Play Off) Vrbas Medela 26 20 6 46
5 Vršac 26 18 8 44
6 Srbobran Reahem 26 15 11 41
7 Šumadija 26 13 13 39
8 Radnički 26 11 15 37
9 Šabac 26 11 15 37
10 Vojvodina Nis Gas (-1) 26 10 16 35
11 Spartak 26 8 18 34
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Student Radnički 26 5 21 31
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Stara Pazova 26 2 24 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Jagodina 2001 26 2 24 28
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu