XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2016 17:00 Palić - Hajduk 3:4
2 04.09.2016 16:30 Hajduk - Elektrovojvodina 1:4
4 18.09.2016 16:30 Hajduk - Solid 3:3
5 25.09.2016 16:00 OFK Mala Bosna 2015 - Hajduk 1:3
6 02.10.2016 15:30 Bratstvo - Hajduk 3:2
7 09.10.2016 15:00 Hajduk - Lokomotiva 0:3
8 16.10.2016 14:30 Udarnik Višnjevac - Hajduk 4:2
9 23.10.2016 14:30 Hajduk - Đurđin 3:2
10 30.10.2016 13:00 Žednik - Hajduk 4:0
11 06.11.2016 13:00 Hajduk - Bikovo 2:2
12 26.03.2017 16:30 Hajduk - Palić 4:6
13 02.04.2017 16:30 Elektrovojvodina - Hajduk 5:2
15 17.04.2017 16:30 Solid - Hajduk 6:1
16 23.04.2017 17:00 Hajduk - OFK Mala Bosna 2015 4:2
17 30.04.2017 17:00 Hajduk - Bratstvo 1:0
18 07.05.2017 17:00 Lokomotiva - Hajduk 3:0
19 14.05.2017 17:00 Hajduk - Udarnik Višnjevac 3:0
20 21.05.2017 17:00 Đurđin - Hajduk 6:1
21 28.05.2017 17:30 Hajduk - Žednik 2:0
22 04.06.2017 17:30 Bikovo - Hajduk 10:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Elektrovojvodina 20 15 3 2 48
2 Lokomotiva 20 15 3 2 48
3 Solid 20 14 4 2 46
4 Đurđin 20 14 1 5 43
5 Bikovo 20 8 5 7 29
6 Žednik 20 9 1 10 28
7 Hajduk 20 7 2 11 23
8 Bratstvo 20 5 3 12 18
9 Palić 20 5 1 14 16
10 Udarnik Višnjevac (-1) 20 3 1 16 9
11 OFK Mala Bosna 2015 (-1) 20 2 2 16 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu