XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.09.2010 18:30 Naisus - Crvena Zvezda 25:33
2 26.09.2010 18:30 Naisus - Vranje 30:21
3 02.10.2010 18:00 Priboj - Naisus 33:31
4 09.10.2010 19:00 Naisus - Dinamo 30:31
5 16.10.2010 19:00 Jugović Unimet - Naisus 28:20
6 23.10.2010 20:30 Naisus - Crvenka 21:17
7 03.11.2010 19:30 Kolubara - Naisus 26:18
8 06.11.2010 18:00 Naisus - Metaloplastika 26:32
9 10.11.2010 19:00 Planinka Prolom voda - Naisus 24:23
10 13.11.2010 18:00 Naisus - Vojvodina Železničar 18:18
11 19.11.2010 19:00 Smederevo - Naisus 28:22
12 15.12.2010 18:30 Naisus - Partizan 21:28
13 05.12.2010 19:00 Požarevac - Naisus 27:25
14 11.12.2010 19:00 Naisus - PKB 28:28
15 21.12.2010 19:00 Radnički - Naisus 28:16
16 13.02.2011 20:30 Crvena Zvezda - Naisus 45:25
17 19.02.2011 19:00 Vranje - Naisus 26:23
18 26.02.2011 18:30 Naisus - Priboj 33:25
19 05.03.2011 20:30 Dinamo - Naisus 24:24
20 19.03.2011 19:30 Naisus - Jugović Unimet 27:24
21 26.03.2011 18:00 Crvenka - Naisus 31:33
22 02.04.2011 19:00 Naisus - Kolubara 23:29
23 09.04.2011 19:00 Metaloplastika - Naisus 32:22
24 16.04.2011 18:00 Naisus - Planinka Prolom voda 27:30
25 04.05.2011 18:30 Vojvodina Železničar - Naisus 39:34
26 30.04.2011 19:00 Naisus - Smederevo 23:22
27 06.05.2011 17:30 Partizan - Naisus 39:32
28 21.05.2011 19:00 Naisus - Požarevac 26:25
29 28.05.2011 19:00 PKB - Naisus 27:24
30 04.06.2011 19:00 Naisus - Radnički 26:27
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 30 27 0 3 54
2 Crvena Zvezda (-2) 30 21 4 5 44
3 Kolubara 30 20 1 9 41
4 Metaloplastika 30 18 4 8 40
5 Radnički 30 18 4 8 40
6 PKB 30 17 5 8 39
7 Planinka Prolom voda 30 14 5 11 33
8 Vojvodina Železničar 30 13 2 15 28
9 Jugović Unimet 30 11 5 14 27
10 Požarevac 30 10 7 13 27
11 Crvenka 30 8 2 20 18
12 Vranje 30 8 2 20 18
13 Dinamo 30 8 2 20 18
14 Smederevo 30 6 5 19 17
15 Naisus 30 7 3 20 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Priboj 30 8 1 21 17
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu