XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Zlatibor - FAP 1:1
2 27.08.2011 17:00 FAP - Loznica 2:0
3 04.09.2011 16:30 Zlatar - FAP 3:0
4 10.09.2011 16:30 FAP - Sevojno 5:1
5 17.09.2011 16:00 Radnički - FAP 3:0
6 25.09.2011 16:00 Drina - FAP 2:1
7 01.10.2011 15:30 FAP - Krušik 2:1
8 09.10.2011 15:30 OFK Osečina - FAP 1:0
9 15.10.2011 14:30 FAP - Ribnica 0:1
10 23.10.2011 14:30 Polimlje - FAP 1:1
11 29.10.2011 13:30 FAP - Sloga (S) 2:0
12 05.11.2011 13:30 Budućnost - FAP 2:0
13 12.11.2011 13:00 FAP - Zadrugar 3:2
14 19.11.2011 13:00 Jedinstvo - FAP 1:1
15 26.11.2011 13:00 FAP - Miloš Pocerac 2:0
16 17.03.2012 14:30 FAP - Zlatibor 1:0
17 24.03.2012 14:30 Loznica - FAP 5:1
18 31.03.2012 15:00 FAP - Zlatar 1:0
19 07.04.2012 15:30 Sevojno - FAP 2:0
20 14.04.2012 15:30 FAP - Radnički 0:0
21 18.04.2012 16:00 FAP - Drina 4:0
22 22.04.2012 16:00 Krušik - FAP 2:1
23 28.04.2012 16:00 FAP - OFK Osečina 1:2
24 05.05.2012 16:00 Ribnica - FAP 1:2
25 12.05.2012 16:30 FAP - Polimlje 3:1
26 16.05.2012 16:30 Sloga (S) - FAP 1:1
27 19.05.2012 16:30 FAP - Budućnost 0:0
28 27.05.2012 17:00 Zadrugar - FAP 3:2
29 03.06.2012 17:00 FAP - Jedinstvo 3:3
30 10.06.2012 17:00 Miloš Pocerac - FAP 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Krušik 30 17 8 5 59
2 Budućnost 30 17 7 6 58
3 Zlatar 30 16 4 10 52
4 Ribnica 30 14 6 10 48
5 Loznica 30 14 5 11 47
6 Sloga (S) 30 14 5 11 47
7 OFK Osečina 30 11 10 9 43
8 Sevojno 30 12 6 12 42
9 Radnički 30 11 8 11 41
10 FAP 30 11 7 12 40
11 Miloš Pocerac 30 12 4 14 40
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Zadrugar 30 11 6 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jedinstvo (-1) 30 9 10 11 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Zlatibor 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Drina 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Polimlje 30 5 6 19 21
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu