Još jedna nula u Kragujevcu

Radnički Kragujevac - Sloga Bajina Bašta 0:0. I četvrti put, ovog proleća fudbaleri Radničkog su odigrali 0:0 kod kuće. Konačno su zaigrali na prelepoj travi Čika Dače, ali ni to nije pomoglo da se osvoje tri boda. Ekipa iz Bajine Bašte je došla po bod i defanzivnom igrom stigla do zasluženog boda. Prvo poluvreme je donelo blagu inicijativu domaćina, ali najizlgedniju šansu su propustili gosti u 38.minutu kada je Jovanović Miladin, udarcem sa preko 40 metara pogodio prečku danas sigurnog Vranića.
U drugom delu, po dve izgledne šanse ua protivnike, prvo je Nikitović sa 4 metra glavom pogodio golmana gostiju, a na suprotnoj strani lepe prilike za gol su propustili Dejan Tarabić i rezervista Josipović Nemanja. Poslednjih 15 minuta je odigrano po velikom prolećnom pljusku, tako da je 0:0 i realno.

Fudbal Fudbal Srpska liga "Zapad" Radnički (K) Sloga (BB)