XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 78 utakmica za dan
Sreda, 7 Maj 2008

Fudbal

07.05.2008 Sloboda (Č) 2 : 1 Mačva
07.05.2008 Sloboda (U) 1 : 0 Morava (VP)
07.05.2008 Metalac (K) 3 : 0 Železničar
07.05.2008 Radnički (K) 0 : 0 Sloga (BB)
07.05.2008 Inon 1 : 0 Sloga (K)
07.05.2008 Vujić voda 5 : 3 Sloga (PM)
07.05.2008 Šumadija 1903 2 : 1 Jedinstvo
07.05.2008 Budućnost (V) 0 : 1 Mladi radnik
07.05.2008 Trajal 1 : 0 Timok
07.05.2008 Rudar Alpos 4 : 1 OFK Niš
07.05.2008 Ozren 1 : 2 Dinamo
07.05.2008 Dubočica 1 : 0 Svrljig
07.05.2008 Morava (VH) 4 : 2 Kopaonik
07.05.2008 Železničar (VB) 3 : 0 Sloga (L)
07.05.2008 Balkanski 1 : 1 Župa
07.05.2008 Sinđelić 3 : 1 Železničar (N)
07.05.2008 Jedinstvo 0 : 1 Mladost
07.05.2008 Radnički (S) 1 : 1 Proleter
07.05.2008 Spartak (D) 0 : 1 Indjija
07.05.2008 Bačka (BP) 2 : 0 Spartak (S)
07.05.2008 Zlatibor voda 7 : 0 Sloven
07.05.2008 Vršac 3 : 2 Big Bul
07.05.2008 Sloga 5 : 0 Tekstilac
07.05.2008 Palić Koming 3 : 1 Radnički (NP)
07.05.2008 Palilulac 1 : 2 Radnički (JP)
07.05.2008 Beograd 2 : 0 Srem
07.05.2008 Kolubara 2 : 1 Lokomotiva
07.05.2008 Dorćol 1 : 0 Teleoptik
07.05.2008 Železničar 0 : 0 Šumadija
07.05.2008 Sopot 2 : 0 Sindjelić
07.05.2008 Posavac Tišma 1 : 0 Obilić
07.05.2008 Radnički (O) 1 : 2 BASK
07.05.2008 Radnički Stobeks 3 : 1 Omladinac
07.05.2008 Jadar (GD) 5 : 0 Radnički Zorka
07.05.2008 Krušik 6 : 1 Železničar
07.05.2008 Ribnica 1 : 2 Loznica
07.05.2008 Vrbovac 2 : 0 VGSK
07.05.2008 Jadar (S) 5 : 1 Homoljac
07.05.2008 Jasenica 1911 0 : 4 Rudar
07.05.2008 Radnički (KO) 1 : 2 Radnički (V)
07.05.2008 Sindjelić 0 : 0 Zvižd
07.05.2008 Radnik Rosa 1 : 0 Lužnica
07.05.2008 Kosanica 1 : 1 Radan
07.05.2008 Jedinstvo 2 : 1 Proleter
07.05.2008 Sloga 3 : 0 Zloćudovo
07.05.2008 Zemljoradnik 1 : 4 Car Konstantin
07.05.2008 Jastrebac Proleter 2 : 3 Vučje
07.05.2008 BSK Bujanovac 6 : 3 Žitorađa
07.05.2008 Mladost (L) 2 : 0 Napredak
07.05.2008 Topličanin 4 : 0 Mladost (M)
07.05.2008 Radnički (S) 4 : 1 Putevi
07.05.2008 Trgovački 0 : 0 Sloga (Ć)
07.05.2008 Pepeljevac 2 : 1 Rtanj
07.05.2008 Jedinstvo 4 : 1 Temnić Lipa
07.05.2008 Rudar (B) 3 : 1 Bor
07.05.2008 Rudar Fira 0 : 0 Hajduk Veljko
07.05.2008 Prva petoletka 0 : 2 SFS Borac
07.05.2008 Sloga (D) 0 : 4 Timočanin
07.05.2008 Dunav 1 : 0 Đerdap
07.05.2008 Vinča 3 : 5 PKB
07.05.2008 Balkan 2 : 0 Resnik
07.05.2008 Kovačevac 1 : 0 BSK Batajnica
07.05.2008 Grafičar 1 : 0 Poštar
07.05.2008 Borac (O) 1 : 2 Slavija
07.05.2008 Trudbenik 3 : 2 Crvena zvezda (MML)
07.05.2008 Milutinac 0 : 1 Lisović
07.05.2008 IMT 3 : 0 Turbina
07.05.2008 Žarkovo 2 : 1 Budućnost (D)
07.05.2008 Novi Pazar 4 : 1 Autoprevoz
07.05.2008 Sloboda (Č) 2 : 1 Mladost (L)
07.05.2008 Novi Pazar 4 : 0 Sevojno

Košarka

07.05.2008 Crvena Zvezda 108 : 112 FMP
07.05.2008 Vizura 54 : 93 Hemofarm Štada
07.05.2008 Vojvodina Srbijagas 93 : 72 Borac
07.05.2008 Lions 59 : 74 Partizan Igokea
07.05.2008 Partizan 61 : 85 Hemofarm
07.05.2008 Proleter 74 : 65 Crvena Zvezda
07.05.2008 Vojvodina 55 : 76 Spartak
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu