Petarda za kraj

Pobedom od 5:1 protiv Borca iz Rajkovića Tešnjar je završio ovogodišnju sezonu u Međuopštinskoj ligi Kolubara. Na kraju osvojeno je drugo mesto, odnosno Tešnjarci u leđa gledaju samo gradskom rivalu iz Novog naselja. Što se tiče meča protiv Borca iz Rajkovića naplaćen je dug za poraz u Rajkoviću koji je Tešnjarce izbacio iz trke za prvo mesto. Prvo poluvreme nije obećavalo ništa dobro jer je kao i protiv Kolubare 2 u prošlom kolu, Tešnjar igrao bledo, bezidejno i neborbeno. Ipak mreža gostiju je načeta sjajnim pogotkom Rafailovića iz slobodnog udarca. Do poluvremena gosti stižu do izjednacenja posle grube greške golmana Radojevića.

U nastavku druga slika. Već na startu sjajan gol Marjanovića koji se vešto snalazi u šesnaestercu gostiju i matira golmana Borca Teodosića. Do trećeg gola Tešnjar dolazi posle najlepše akcije na utakmici, sjajnog prodora i asistencije Gračanina i još jedne bombe Rafailovica. Ulaskom rezervista Ranđelovića i Marinkovića Tešnjar je jos više dobio na probojnosti i upravo nakon jedne asistencije Marinkovića Ranđelovića ruše u kaznenon prostoru i za odličnog sudiju Radivojevića nije bilo dileme. Na insistiranje publike penal rutinski izvodi Randjelović i dovodi Tešnjar u vodjstvo od 4:1. Za kraj još jedan prodor danas raspoloženog Randjelovića koji vešto izbegava ofsajd zamku, izlazi sam ispred golmana Teodosića i vešto ga matira za konacnih 5:1.

Tešnjar: Radojević, Stašević, Janjić, Vasiljević, Mitrović, Tadić, Pavlović (Marinković), Anđelković (Gračanin), Milosavljević (Ranđelović), Rafailović, Marjanović