XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
474 utakmica za dan Nedelja, 15 Jun 2014


Fudbal

15.06
17:30
Rudar
Pobeda
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Mladi radnik
┼Żelezni─Źar
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
GFK Jasenica 1911
Partizan
4
1
15.06.2014 17:30 4 : 1
15.06
17:30
Polet
Bane
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Ma─Źva
Šapine
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Krušik
Sloboda
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Seljak
Loznica
3
3
15.06.2014 17:30 3 : 3
15.06
17:30
Jošanica ND 2011
Šumadija
0
1
15.06.2014 17:30 0 : 1
15.06
17:30
Jedinstvo (P)
Sloga (D)
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
─Éerdap
Sin─Ĺeli─ç
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Car Konstantin
Timo─Źanin
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
Radni─Źki (S)
SFK Moravac
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Moravac Orion
Tabane Trgova─Źki
5
2
15.06.2014 17:30 5 : 2
15.06
17:30
Kopaonik
┼Żitora─Ĺa
6
1
15.06.2014 17:30 6 : 1
15.06
17:30
Radni─Źki (P)
Dubo─Źica 1923
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Hajduk Veljko
Trstenik PPT
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:00
Pali─ç
Senta
3
1
15.06.2014 17:00 3 : 1
15.06
17:00
Ba─Źka (BP)
Novi Sad
5
0
15.06.2014 17:00 5 : 0
15.06
17:00
Radni─Źki (┼á)
Dinamo
1
1
15.06.2014 17:00 1 : 1
15.06
17:00
Tekstilac
Ba─Źka 1901
2
0
15.06.2014 17:00 2 : 0
15.06
17:30
Metalac
Sloboda
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Orlovac
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Tutin
Trep─Źa
0
0
15.06.2014 17:30 0 : 0
15.06
17:30
Rudar
Mokra Gora
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Takovo
Slavija
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Polet
Vodoja┼ża
3
3
15.06.2014 17:30 3 : 3
15.06
17:30
Omladinac
Šumadija 1903
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
Arsenal
Draga─Źevo
4
3
15.06.2014 17:30 4 : 3
15.06
17:30
Obili─ç
Borac
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
Mladi radnik
Šumadinac 1913
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Zvi┼żd
┼Żelezni─Źar
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Udarnik
Šumadinac (B)
0
2
15.06.2014 17:30 0 : 2
15.06
17:30
Morava
Napredak
3
5
15.06.2014 17:30 3 : 5
15.06
17:30
VGSK
Sloga
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Homoljac
Šumadija
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Gru┼ża
6
2
15.06.2014 17:30 6 : 2
15.06
17:30
Sloga 1940
Jedinstvo 1945
0
0
15.06.2014 17:30 0 : 0
15.06
17:30
Brezovica
FAP
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
FAP
15.06
17:30
Mladost (DD)
Polimlje
3
5
15.06.2014 17:30 3 : 5
15.06
17:30
Zlatar
Ribnica
0
0
15.06.2014 17:30 0 : 0
15.06
17:30
Radni─Źki (V)
Budu─çnost
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
Sevojno
Jedinstvo (UB)
1
3
15.06.2014 17:30 1 : 3
15.06
17:30
Radni─Źki Stobeks
Borac
6
1
15.06.2014 17:30 6 : 1
15.06
17:30
Sloga (S)
Sloga (P)
0
2
15.06.2014 17:30 0 : 2
15.06
17:30
Zaplanjac
Balkanski
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Rudar Alpos
Lu┼żnica
7
5
15.06.2014 17:30 7 : 5
15.06
17:30
Topli─Źanin
Pusta Reka
1
1
15.06.2014 17:30 1 : 1
15.06
17:30
Pukovac
Vlasina
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Sloga
Budu─çnost
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
Svrljig
Bukovik
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Dinamo
BSK Bujanovac
6
5
15.06.2014 17:30 6 : 5
15.06
17:30
Radan
Napredak
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Trajal
Ozren
1
1
15.06.2014 17:30 1 : 1
15.06
17:30
Lugomir
Kablovi
0
2
15.06.2014 17:30 0 : 2
15.06
17:30
Dragocvet
Rtanj
2
2
15.06.2014 17:30 2 : 2
15.06
17:30
Borac (B)
SFS Borac
0
1
15.06.2014 17:30 0 : 1
15.06
17:30
Juhor
Rembas
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Dunav
Radni─Źki
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Majdanpek
┼Żupa
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:00
Grani─Źar 1924
Sloga
0
2
15.06.2014 17:00 0 : 2
15.06
17:00
Crvena Zvezda
Polet
0
4
15.06.2014 17:00 0 : 4
15.06
17:00
Srbobran
Jedinstvo
2
4
15.06.2014 17:00 2 : 4
15.06
17:00
Borac
Jugovi─ç
4
1
15.06.2014 17:00 4 : 1
15.06
17:00
Cement
Vrbas
0
1
15.06.2014 17:00 0 : 1
15.06
17:00
Omladinac
Mladost
1
2
15.06.2014 17:00 1 : 2
15.06
17:00
PIK Prigrevica
Index
2
1
15.06.2014 17:00 2 : 1
15.06
17:30
Balkan Mirijevo
GSP Polet
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Vr─Źin
Resnik
7
0
15.06.2014 17:30 7 : 0
15.06
17:30
Srem─Źica
Crvena zvezda (MML)
0
1
15.06.2014 17:30 0 : 1
15.06
17:30
Palilulac
Lepušnica
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
IMT
Radni─Źki (NB)
2
2
15.06.2014 17:30
IMT
2 : 2
15.06
17:30
Zvezdara
Grafi─Źar
4
1
15.06.2014 17:30 4 : 1
15.06
17:30
Radni─Źki (R)
┼Żelezni─Źar
1
4
15.06.2014 17:30 1 : 4
15.06
18:00
Budu─çnost
Radnik
2
2
15.06.2014 18:00 2 : 2
15.06
18:00
Polet
Mataruge
3
2
15.06.2014 18:00 3 : 2
15.06
18:00
Borac (V)
Kraljevo Hajduk
2
1
15.06.2014 18:00 2 : 1
15.06
18:00
Ribnica
Granit
4
0
15.06.2014 18:00 4 : 0
15.06
18:00
Morava
Go─Ź
0
3
15.06.2014 18:00 0 : 3
15.06
18:00
Bra─ça Vukovi─ç
Radni─Źki
1
1
15.06.2014 18:00 1 : 1
15.06
18:00
Lazac
Ibar
1
1
15.06.2014 18:00 1 : 1
15.06
18:00
Pazar Juniors 2011
Grdica
1
2
15.06.2014 18:00 1 : 2
15.06
17:30
Slatina
Prijevor
0
2
15.06.2014 17:30 0 : 2
15.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Gorušica
8
2
15.06.2014 17:30 8 : 2
15.06
17:30
Backovac Junajted
Mladost (P)
1
3
15.06.2014 17:30 1 : 3
15.06
17:30
Miokovci
Mladost (A)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Morava
Spartak
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Napredak
Jedinstvo (K)
4
0
15.06.2014 17:30 4 : 0
15.06
17:30
Omladinac
Donja Vrbava
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Ov─Źar
Rudar
2
2
15.06.2014 17:30 2 : 2
15.06
17:30
Šumadinac
Kori─çani
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Kolonija
Maršić
4
1
15.06.2014 17:30 4 : 1
15.06
17:30
Jedinstvo
Srbija
4
5
15.06.2014 17:30 4 : 5
15.06
17:30
Budu─çnost
OFK Bagremar
2
2
15.06.2014 17:30 2 : 2
15.06
17:30
Prvi srpski ustanak
┼ŻSK
5
2
15.06.2014 17:30 5 : 2
15.06
17:30
Borac
Marjan
4
5
15.06.2014 17:30 4 : 5
15.06
17:30
Partizan
Banja
1
6
15.06.2014 17:30 1 : 6
15.06
17:30
Aran─Ĺelovac
Vitlina-Bokanja
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Beli orlovi
Junkovac
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Šumadinac
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Vin─Źa
Lokomotiva
1
1
15.06.2014 17:30 1 : 1
15.06
17:30
Lepenica
Šatornja
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:00
Osipaonica
Bresje Superior
2
0
15.06.2014 17:00 2 : 0
15.06
11:00
┼Żelezni─Źar (S)
Ba─Źinac
1
0
15.06.2014 11:00 1 : 0
15.06
17:00
Mladi borac
Sloboda
3
2
15.06.2014 17:00 3 : 2
15.06
17:00
Šumadija
Glavaš
2
3
15.06.2014 17:00 2 : 3
15.06
17:00
Borac
Polet
9
1
15.06.2014 17:00 9 : 1
15.06
17:00
Budu─çnost (R)
Budu─çnost (MK)
1
1
15.06.2014 17:00 1 : 1
15.06
17:00
┼Żelezni─Źar (K)
Proleter
3
1
15.06.2014 17:00 3 : 1
15.06
17:00
Pobeda
SASK
6
4
15.06.2014 17:00 6 : 4
15.06
17:00
Mlava
Omladinac
3
0
15.06.2014 17:00 3 : 0
15.06
17:00
─Éerdap
Beli Orao
3
0
15.06.2014 17:00 3 : 0
15.06
17:00
Basarac
Petar Dobrnjac
4
3
15.06.2014 17:00 4 : 3
15.06
17:00
Makce
Vihor
4
0
15.06.2014 17:00 4 : 0
15.06
17:00
Mladost
Trgova─Źki
2
1
15.06.2014 17:00 2 : 1
15.06
17:00
Rudar
Napredak 1936
4
2
15.06.2014 17:00 4 : 2
15.06
17:00
RSK
Integral
3
0
15.06.2014 17:00
RSK
3 : 0
15.06
17:00
Polet
Sloga
2
1
15.06.2014 17:00 2 : 1
15.06
18:00
Mladost (P)
Hajduk Stanko
1
2
15.06.2014 18:00 1 : 2
15.06
18:00
Jedinstvo (Š)
Mladi Borac
3
1
15.06.2014 18:00 3 : 1
15.06
18:00
Radjevac
Antimon
3
0
15.06.2014 18:00 3 : 0
15.06
18:00
Provo
Jadar
2
0
15.06.2014 18:00 2 : 0
15.06
16:30
Tulari
Mladost (V)
2
1
15.06.2014 16:30 2 : 1
15.06
16:30
Mladost (D)
Ka─Źer
4
2
15.06.2014 16:30 4 : 2
15.06
16:30
OFK Ose─Źina
Rubribreza
4
0
15.06.2014 16:30 4 : 0
15.06
16:30
Trli─ç
Joševa
3
4
15.06.2014 16:30 3 : 4
15.06
16:30
ZSK
Kolubara
2
1
15.06.2014 16:30
ZSK
2 : 1
15.06
17:00
Jedinstvo (K)
─îajetina
4
5
15.06.2014 17:00 4 : 5
15.06
17:00
Jasen
Budu─çnost
2
0
15.06.2014 17:00 2 : 0
15.06
17:00
Zlatibor
Peru─çac
8
0
15.06.2014 17:00 8 : 0
15.06
17:00
Višesava
Ariljska rampa
0
5
15.06.2014 17:00 0 : 5
15.06
17:00
Polet
Se─Źica
7
1
15.06.2014 17:00 7 : 1
15.06
17:00
Omladinac
┼Żelezni─Źar
4
2
15.06.2014 17:00 4 : 2
15.06
17:00
GP Zlatibor
Crnokosa
3
0
15.06.2014 17:00 3 : 0
15.06
18:00
Naisus
Rutevac
2
1
15.06.2014 18:00 2 : 1
15.06
18:00
Rasova─Źa
Borac (T)
4
0
15.06.2014 18:00 4 : 0
15.06
18:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Zemljoradnik
2
3
15.06.2014 18:00 2 : 3
15.06
18:00
Moravica
Morava
2
0
15.06.2014 18:00 2 : 0
15.06
18:00
Borac (A)
Palilula
4
1
15.06.2014 18:00 4 : 1
15.06
18:00
Malošište
Rad
13
1
15.06.2014 18:00 13 : 1
Rad
15.06
18:00
Mladi Radnik
Radni─Źki 1924 (K)
4
3
15.06.2014 18:00 4 : 3
15.06
18:00
Naša krila 1936
Mekiš
7
3
15.06.2014 18:00 7 : 3
15.06
18:00
Orljane
Mladost (B)
5
0
15.06.2014 18:00 5 : 0
15.06
17:30
Omladinac
Mladost (L)
0
3
15.06.2014 17:30 0 : 3
15.06
17:30
Jedinstvo
Crvena zastava
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Proleter (DV)
Budu─çnost
8
1
15.06.2014 17:30 8 : 1
15.06
17:30
Mladost (M)
Brzi Brod
4
5
15.06.2014 17:30 4 : 5
15.06
17:30
Moravac 1948
Vrtište
4
4
15.06.2014 17:30 4 : 4
15.06
17:30
Sloboda
Rudar
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
OFK Niš
Proleter (M)
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
Aluminjum
Morava
4
1
15.06.2014 17:30 4 : 1
15.06
17:30
Planta┼ża
Budu─çnost
2
2
15.06.2014 17:30 2 : 2
15.06
17:30
Progres
Jedinstvo (GS)
5
3
15.06.2014 17:30 5 : 3
15.06
17:30
Jablanica
Jedinstvo (G)
6
0
15.06.2014 17:30 6 : 0
15.06
11:00
Lemind Livnica
Sloga
2
0
15.06.2014 11:00 2 : 0
15.06
17:30
Šumadija
Bobište
1
4
15.06.2014 17:30 1 : 4
15.06
17:30
Mladi Borac
Vu─Źje
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Zlo─çudovo
Radni─Źki
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Umac
Gradac
1
2
15.06.2014 17:30 1 : 2
15.06
17:00
N.S. Tatko
Polet
1
2
15.06.2014 17:00 1 : 2
15.06
17:00
Svetlost
Dobri─Ź
4
1
15.06.2014 17:00 4 : 1
15.06
17:00
Kosanica
Jastrebac
3
1
15.06.2014 17:00 3 : 1
15.06
17:00
Dun─Ĺerski
Partizanski put
3
0
15.06.2014 17:00 3 : 0
15.06
17:00
Borac
Trbunje
4
2
15.06.2014 17:00 4 : 2
15.06
17:00
Pobeda
Kosovac
0
4
15.06.2014 17:00 0 : 4
15.06
17:00
Omladinac
Jug Bogdan
7
1
15.06.2014 17:00 7 : 1
15.06
17:30
Naupare
Jasika
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Poljoprivrednik
Šanac
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
─îitluk
FUD
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
FUD
15.06
17:30
Mladost
Sloga ─ći─çevac
1
0
15.06.2014 17:30 1 : 0
15.06
17:30
Trudbenik
Gradina
5
2
15.06.2014 17:30 5 : 2
15.06
17:30
Temni─ç 1924
Sloga Dašnica
4
0
15.06.2014 17:30 4 : 0
15.06
17:30
Vinogradar
Jastrebac
2
5
15.06.2014 17:30 2 : 5
15.06
17:30
Jedinstvo 1936
Ma─Źkovac
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
Pepeljevac
Bošnjane
3
6
15.06.2014 17:30 3 : 6
15.06
18:00
Partizan (G)
Kolonija
4
1
15.06.2014 18:00 4 : 1
15.06
18:00
Radni─Źki (B)
Sloga (P)
2
3
15.06.2014 18:00 2 : 3
15.06
18:00
Budu─çnost (A)
Vojvodina
2
2
15.06.2014 18:00 2 : 2
15.06
18:00
Jugoslavija
BAK
3
0
15.06.2014 18:00 3 : 0
BAK
15.06
18:00
┼Żelezni─Źar
Mladost (O)
5
0
15.06.2014 18:00 5 : 0
15.06
18:00
Vulturul
Tempo
3
0
15.06.2014 18:00 3 : 0
15.06
18:00
Sloga (BNS)
Slavija
2
4
15.06.2014 18:00 2 : 4
15.06
18:00
Crvena zvezda
Polet
1
1
15.06.2014 18:00 1 : 1
15.06
17:30
Jadran
Bajša
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Panonija IM Topola
Tavankut
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
─îantavir
─îoka
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
Proleter
Vinogradar
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Ba─Źka
Olimpija (G)
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Olimpija (TS)
Preporod
6
2
15.06.2014 17:30 6 : 2
15.06
17:30
Subotica
AFK
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
AFK
15.06
17:30
Krivaja
Njegoš
6
1
15.06.2014 17:30 6 : 1
15.06
17:30
Radni─Źki (S)
Krajina
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Borac
Vojvodina (NM)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Begej
Zadrugar
1
2
15.06.2014 17:30 1 : 2
15.06
17:30
Potisje
Radni─Źki (Z)
0
2
15.06.2014 17:30 0 : 2
15.06
17:30
Rusanda
Naftagas
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina (P)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Mladost Bambi
Omladinac
6
4
15.06.2014 17:30 6 : 4
15.06
17:30
Jedinstvo
Vojvodina (B)
6
5
15.06.2014 17:30 6 : 5
15.06
17:00
Kordun
Mladost APA
4
2
15.06.2014 17:00 4 : 2
15.06
17:00
Zadrugar
Grani─Źar
6
0
15.06.2014 17:00 6 : 0
15.06
17:00
Polet
Kula
2
2
15.06.2014 17:00 2 : 2
15.06
17:00
Crvenka
Hajduk
7
3
15.06.2014 17:00 7 : 3
15.06
17:00
Omladinac (B)
Stanišić
9
0
15.06.2014 17:00 9 : 0
15.06
17:00
OFK Od┼żaci
Borac
2
3
15.06.2014 17:00 2 : 3
15.06
17:00
┼ŻAK
Omladinac (D)
3
1
15.06.2014 17:00 3 : 1
15.06
17:00
Sloga
BSK
3
3
15.06.2014 17:00 3 : 3
BSK
15.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Ljukovo
0
3
15.06.2014 17:30 0 : 3
15.06
17:30
Donji Petrovci
Hajduk (V)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Kupinovo
Rudar
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Hajduk 1932
1. Maj
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
Partizan
Radni─Źki
0
2
15.06.2014 17:30 0 : 2
15.06
17:30
Sloven (R)
Jadran
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Hrtkovci
Budu─çnost
3
5
15.06.2014 17:30 3 : 5
15.06
17:30
Sremac
LSK La─çarak
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
OFK Zabre┼żje
Budu─çnost
0
3
15.06.2014 17:30 0 : 3
15.06
17:30
Strelac
Napredak
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Stepojevac VAGA
Posavina
7
2
15.06.2014 17:30 7 : 2
15.06
17:30
Mladost (B)
Mladost (C)
3
3
15.06.2014 17:30 3 : 3
15.06
17:30
Šumadija
Borac
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Vrani─ç
Krtinska
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Prva Iskra
Veliki Borak
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Velika Krsna
Bole─Ź
1
6
15.06.2014 17:30 1 : 6
15.06
17:30
Nemeniku─çe
Vlaška
2
4
15.06.2014 17:30 2 : 4
15.06
17:30
Vin─Źa
Kosmaj
5
1
15.06.2014 17:30 5 : 1
15.06
17:30
Pudarci
Napredak
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
OFK Leštane
Selo Mladenovac
3
3
15.06.2014 17:30 3 : 3
15.06
17:30
Torlak
Podunavac
1
1
15.06.2014 17:30 1 : 1
15.06
17:00
Šilopaj
Brezak
1
5
15.06.2014 17:00 1 : 5
15.06
17:00
Omladinac
Šumadija
4
0
15.06.2014 17:00 4 : 0
15.06
14:00
Mladost 09
Ozremica
3
3
15.06.2014 14:00 3 : 3
15.06
17:00
Velere─Ź 94
Takovski Ustanak
4
1
15.06.2014 17:00 4 : 1
15.06
17:00
Ozrem PMH
Mladi Rudar
5
4
15.06.2014 17:00 5 : 4
15.06
17:30
Zadrugar
Planinac
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Morava
Strelac
4
2
15.06.2014 17:30 4 : 2
15.06
17:30
─îa─Źak 94
Lugovi
0
3
15.06.2014 17:30 0 : 3
15.06
17:30
Budu─çnost
Rakova
8
2
15.06.2014 17:30 8 : 2
15.06
17:30
Preme─ça
Kej
0
1
15.06.2014 17:30 0 : 1
Kej
15.06
17:30
Polet (G)
Parmenac
1
10
15.06.2014 17:30 1 : 10
15.06
17:30
Šumadija 1934
Mladost
0
1
15.06.2014 17:30 0 : 1
15.06
17:30
Hajduk
Mladost Teferi─Ź
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
OFK ┼Że┼żelj
Seljak
6
2
15.06.2014 17:30 6 : 2
15.06
17:30
Košutnjak
Zastava
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Sloga
Kutlovo
1
2
15.06.2014 17:30 1 : 2
15.06
17:30
Azbest
Borac
2
4
15.06.2014 17:30 2 : 4
15.06
17:30
Mladost MG (S)
Meteor
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Grivac
Kara─Ĺor─Ĺe
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Mladost (B)
Bare
1
1
15.06.2014 17:30 1 : 1
15.06
17:30
Kotlenik
Sloga (M)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Pobeda (─É)
Mladost (R)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Pobeda (S)
Sloga (Z)
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Omladinac
BSK
4
0
15.06.2014 17:30 4 : 0
BSK
15.06
17:00
Budu─çnost
Mladost
3
2
15.06.2014 17:00 3 : 2
15.06
17:00
Omladinac (S)
Krilaš
2
1
15.06.2014 17:00 2 : 1
15.06
17:00
Bata Buli─ç
Zadrugar
0
3
15.06.2014 17:00 0 : 3
15.06
17:00
Omladinac (B)
Polet
1
2
15.06.2014 17:00 1 : 2
15.06
17:00
Omladinac (M)
Napredak
3
1
15.06.2014 17:00 3 : 1
15.06
17:00
Rudar
Borac
2
3
15.06.2014 17:00 2 : 3
15.06
17:00
Dragoš
Radni─Źki
4
2
15.06.2014 17:00 4 : 2
15.06
17:00
Sloga (─ć)
Jedinstvo (D)
2
1
15.06.2014 17:00 2 : 1
15.06
17:00
Kurja─Źe
Napredak
2
1
15.06.2014 17:00 2 : 1
15.06
17:00
Jedinstvo (Lj)
┼Żitkovica
3
4
15.06.2014 17:00 3 : 4
15.06
17:00
Mlava
Borac
2
0
15.06.2014 17:00 2 : 0
15.06
17:00
Dunavac
Mladi Borac
3
0
15.06.2014 17:00 3 : 0
15.06
17:00
Sloga (D)
Polet
2
2
15.06.2014 17:00 2 : 2
15.06
18:00
Galeb
Ceri─ç
1
4
15.06.2014 18:00 1 : 4
15.06
18:00
Pri─Źinovi─ç
Borac
0
6
15.06.2014 18:00 0 : 6
15.06
16:30
Tešnjar
Borac
5
1
15.06.2014 16:30 5 : 1
15.06
16:30
Liplje
Iskra
4
3
15.06.2014 16:30 4 : 3
15.06
16:30
Milenko Pavlovi─ç
Beloševac
3
1
15.06.2014 16:30 3 : 1
15.06
16:30
Rajac
Polet
8
0
15.06.2014 16:30 8 : 0
15.06
17:30
Lazarica
Trešnjica
4
1
15.06.2014 17:30 4 : 1
15.06
17:30
Savinac
Lauš
9
3
15.06.2014 17:30 9 : 3
15.06
17:30
Gorobilje
Borac
6
3
15.06.2014 17:30 6 : 3
15.06
17:30
Avijati─Źar
Je┼żevica
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Duškovci
Plavi tok
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Pobeda
Blagaja
1
6
15.06.2014 17:30 1 : 6
15.06
17:30
Gluma─Ź
Napredak
1
1
15.06.2014 17:30 1 : 1
15.06
18:00
Pobeda
Moravac (─î)
1
1
15.06.2014 18:00 1 : 1
15.06
18:00
Dušnik
Kne┼żica
0
3
15.06.2014 18:00 0 : 3
15.06
18:00
Jugovi─çi 1976
Dobri─Ź
4
5
15.06.2014 18:00 4 : 5
15.06
10:00
Sloga 1980
Koprijan 1975
0
2
15.06.2014 10:00 0 : 2
15.06
10:00
Padina
Bali─Źevac 1974
0
1
15.06.2014 10:00 0 : 1
15.06
17:30
Sloga 1948 (M)
Stevan Nešticki
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
Palilulac
Sloga (DT)
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:30
Mladost 1954 (DM)
Radni─Źki 1936
1
6
15.06.2014 17:30 1 : 6
15.06
17:30
─îegar 2013 (K)
Mladost (DK)
4
0
15.06.2014 17:30 4 : 0
15.06
17:30
─îegar 1946 (DM)
Se─Źanica
1
4
15.06.2014 17:30 1 : 4
15.06
17:30
Mramor 1927
Supovac
7
1
15.06.2014 17:30 7 : 1
15.06
17:30
Mladost (DL)
Polet
0
0
15.06.2014 17:30 0 : 0
15.06
17:30
Morava
MB Marjan
4
4
15.06.2014 17:30 4 : 4
15.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Kumarevo
5
2
15.06.2014 17:30 5 : 2
15.06
17:30
Navalin
Jedinstvo
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Sloboda
Veternica
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Mladost (V)
Omladinac
3
2
15.06.2014 17:30 3 : 2
15.06
17:30
OFK Morava
OFK Brza
4
3
15.06.2014 17:30 4 : 3
15.06
17:30
Lokomotiva
Provalija
3
0
15.06.2014 17:30 3 : 0
15.06
17:30
Zvezda
Veliki Suvodol
11
1
15.06.2014 17:30 11 : 1
15.06
17:30
Dragoš
Temac
5
2
15.06.2014 17:30 5 : 2
15.06
17:30
Pobeda
Sloboda
1
3
15.06.2014 17:30 1 : 3
15.06
17:30
Mladost (M.S)
Jerma
2
3
15.06.2014 17:30 2 : 3
15.06
17:30
Rubin (Z)
Rubin (DS)
3
4
15.06.2014 17:30 3 : 4
15.06
17:30
Blagotin
Donji Kopaonik
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Mladost (DK)
Ribnik
8
2
15.06.2014 17:30 8 : 2
15.06
17:30
Sloga
Mladost (T)
2
0
15.06.2014 17:30 2 : 0
15.06
17:30
Omladinac
┼Żupski biseri
6
0
15.06.2014 17:30 6 : 0
15.06
17:30
Mladi radnik
14. Oktobar
2
1
15.06.2014 17:30 2 : 1
15.06
17:30
Ušće
Beli Orlovi
3
1
15.06.2014 17:30 3 : 1
15.06
17:00
OFK Ribare
BSK
0
3
15.06.2014 17:00 0 : 3
BSK
15.06
17:00
Parunovac
Sebe─Źevac
2
0
15.06.2014 17:00 2 : 0
15.06
17:00
Mudrakovac
Sloga
1
3
15.06.2014 17:00 1 : 3
15.06
17:00
Dedina
Rasina
2
0
15.06.2014 17:00 2 : 0
15.06
17:00
Kupci
Dušan Ristić
1
0
15.06.2014 17:00 1 : 0
15.06
17:00
Dvorane
Gornji Stepoš
1
3
15.06.2014 17:00 1 : 3
15.06
17:00
Kapid┼żija
13. April
2
2
15.06.2014 17:00 2 : 2
15.06
11:00
Miloševo
Grani─Źar
3
2
15.06.2014 11:00 3 : 2
15.06
18:00
Kovilovo
Ratar
7
0
15.06.2014 18:00 7 : 0
15.06
18:00
Smedovac
Srbovo
1
1
15.06.2014 18:00 1 : 1
15.06
18:00
Deli Jovan
Urovica
3
0
15.06.2014 18:00 3 : 0
15.06
18:00
Slatina
Re─Źka
10
2
15.06.2014 18:00 10 : 2
15.06
18:00
─îubra
Malajnica
8
2
15.06.2014 18:00 8 : 2
15.06
18:00
Polet
OFK Tamni─Ź
6
1
15.06.2014 18:00 6 : 1
15.06
18:00
Mladost
Valevac
3
0
15.06.2014 18:00 3 : 0
15.06
17:30
IMT
Timok
1
6
15.06.2014 17:30
IMT
1 : 6
15.06
17:30
Kastrum
Malinik
2
2
15.06.2014 17:30 2 : 2
15.06
18:00
Dobrica
Karaš (J)
10
2
15.06.2014 18:00 10 : 2
15.06
18:00
Vladimirovac
Jedinstvo
4
1
15.06.2014 18:00 4 : 1
15.06
18:00