Omladinska liga Srbije: Sloga - Čukarički 2:0
09.05.2009 A.Daišević

Odlične igre omladinaca Sloge u drugom delu prvenstva nisu slučajne, a u to su se uverili i omladinci Čukaričkog koji nisu uspeli da se ravnopravno nose sa pulenima Milutina Marušića. Sloga je preko danas odličnog Radovića zapretila u 21. minutu, ali je šut sa 17 metara vratar gostiju odbranio. Jedina prava prilika „brđana“ dogodila se u 22.minutu kada je odlično šutirao Nedeljković, ali je još bolje intervenisao S. Marković. „Beli“ su poveli u 43. minutu posle centaršuta Milojevića sa pola terena pogrešno je let lopte procenio Šćekić,a Rsovac sa par metara neometan pogodio gol gostiju.
I u drugom poluvremenu znatno bolja igra Sloge,a za napadača „belih“ Nikolu Radovića gosti nisu imali rešenja,a potvrda trijumfa Sloge stigla je u 67.minutu. Odličan pas Milovanovića koristi Vučićević, na malom prostoru se oslobodio dvojice čuvara i pogodio gol nemoćnog Šćekića za konačnih 2:0. Sa dve utakmice manje omladinci Sloge su gornjem delu tabele Kvalitetne lige Srbije.

Stadiona: U Jarčujaku. Gledalaca: 300.  Sudija: Dragan Čolović (Baljevac).   Strelci: Rsovac u 43. i Vučićević u 67. minutu.   Žuti kartoni: Radović (Sloga), Nikolić (Čukarički). Igrač utakmice: Nikola Radović (Sloga).

Sloga: S. Marković, Milojević (Stevanović), Opančina, Mladenović, Miletić, Milovanović, Radović (Antonijević), Rovčanin, Rsovac (Bosiljčić), Milosavljević (D. Marković), Vučićević (Milenković).
Čukarički: Šćekić, Kojić (M. Savić), Stanojević, Petrović (Nikolić), Mrvić (Udovičić), Dragačević, Nedeljković, Morariu, Rajić, L. Savić, Kočanović.