Dubljani se učvrstili na vrhu tabele

Fudbaleri dubljanskog Kamenoresca 76  osvojili su nova tri boda u 8. kolu prvenstva OFL Trstenik, ovoga puta na gostovanju u Mijajlovcu protiv Slobode 1948, pobedivši je sa 5:1. Susret je vodio glavni sudija Miloš Nedeljković a dužnost delegata obavljao je Goran Đonić. Gosti su agresivnijom i boljom igrom u većem delu utakmice iznenadili domaćina, prvo poluvreme rešili u svoju korist rezultatom 3:1. U nastavku ponovo su više od igre imali gosti iz Dublja pa su na kraju zasluženo iz Mijajlovca odneli tri veoma značajna boda i tako se učvrstili na vodećoj poziciji. Strelci za goste bili su Stojković u 6. i 23. minutu, kapiten Nikola Pecić u 10. i 79. minutu i Đukić u 75. minutu. Jedini pogodak za domaći tim postigao je Parađanin u 12. minutu.

Utakmica je bila fer i korektna uz povremene čarke koje je sudija usperšno rešio žutim kartonima. Iduće subote u 9. kolu ekipa Kamenorezca 76 na svom terenu u derbiju kola dočekuje drugoplasiranu Moravu, trener Nebojša Đukić i igrači nadaju se novom uspehu ali i prisustvu većeg broja svojih navijača.