XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 790 utakmica za dan
Nedelja, 12 Oktobar 2014

Fudbal

12.10.2014 15:00 Javor Matis 1 : 0 Radnik
12.10.2014 15:00 Bačka (BP) 1 : 3 Mačva
12.10.2014 15:00 Inđija 4 : 1 Sindjelić
12.10.2014 18:00 Metalac (GM) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
12.10.2014 15:00 Kolubara 1 : 1 Proleter
12.10.2014 15:00 Sloboda 3 : 1 Sloga (PM)
12.10.2014 15:00 Moravac Orion 2 : 0 Bežanija
12.10.2014 15:00 Sloga (K) 1 : 0 BSK Borča
12.10.2014 14:30 Bane 0 : 0 Loznica
12.10.2014 14:30 Sloga (P) 1 : 3 Železničar
12.10.2014 11:00 Polet 2 : 0 Šumadija
12.10.2014 15:00 Tabane 1970 3 : 1 Timok
12.10.2014 15:00 Dinamo 3 : 0 OFK Bor
12.10.2014 15:00 Sinđelić 1 : 1 Trstenik PPT
12.10.2014 15:00 PIK Prigrevica 3 : 1 Radnički (S)
12.10.2014 11:00 Dorćol 5 : 2 Brodarac 1947
12.10.2014 14:30 Železnik Lasta 3 : 2 IM Rakovica
12.10.2014 14:30 Srem 2 : 2 Hajduk
12.10.2014 14:30 BASK 1 : 2 Zemun
12.10.2014 14:30 Radnički (O) 5 : 1 Žarkovo
12.10.2014 14:30 Budućnost 0 : 1 GSP Polet
12.10.2014 14:30 Turbina 3 : 2 Teleoptik
12.10.2014 14:30 Vodojaža 2 : 1 Takovo
12.10.2014 14:30 Braća Vuković 3 : 0 Metalac
12.10.2014 14:30 Dragačevo 5 : 2 Tutin
12.10.2014 14:30 Rudar (Bresnica) 1 : 3 Partizan
12.10.2014 14:30 Slavija 1 : 1 Mokra Gora
12.10.2014 14:30 Mladi radnik (R) 4 : 1 RSK
12.10.2014 14:30 Šumadinac (B) 2 : 1 Železničar (P)
12.10.2014 14:30 Basarac 1 : 1 Lepenica
12.10.2014 14:30 Borac 1 : 1 Gruža
12.10.2014 14:30 Homoljac 2 : 0 Morava
12.10.2014 14:30 Napredak 3 : 4 Sloboda
12.10.2014 14:30 OFK Osečina 1 : 0 Sevojno
12.10.2014 14:30 Polimlje 1 : 1 Radnički (V)
12.10.2014 14:30 Brezovica 0 : 1 Radjevac
12.10.2014 14:30 Zadrugar 1 : 0 Radnički Stobeks
12.10.2014 15:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Kosanica
12.10.2014 15:00 Trajal 0 : 3 Temnić 1924
12.10.2014 15:00 Juhor 4 : 2 Lugomir
12.10.2014 15:00 Levač 3 : 0 Dragocvet
12.10.2014 15:00 Rembas 5 : 3 FUD
12.10.2014 15:00 Moravica 0 : 1 Rtanj
12.10.2014 15:00 Kablovi 5 : 1 Nemetali
12.10.2014 15:00 Jablanica 1 : 1 Bobište
12.10.2014 15:00 Jedinstvo (BP) 0 : 0 Nebeski andjeli
12.10.2014 15:00 BSK Bujanovac 1 : 1 Sloboda
12.10.2014 15:00 Mladost 5 : 0 Vlasina
12.10.2014 15:00 Hajduk 1 : 1 LSK Laćarak
12.10.2014 10:00 Index 2 : 4 Borac
12.10.2014 15:00 Zadrugar 4 : 0 ŽAK
12.10.2014 15:00 OFK Mladost APA 2 : 1 Borac
12.10.2014 15:00 Bačka (P) 3 : 1 Jadran
12.10.2014 15:00 Mladost (T) 0 : 2 Srbobran
12.10.2014 10:00 Subotica 6 : 0 OFK Vrbas
12.10.2014 15:00 Tavankut 0 : 3 OFK Odžaci
12.10.2014 15:00 Crvena Zvezda (RS) 2 : 2 Mladost (L)
12.10.2014 15:00 Železničar 2 : 0 Radnički (K)
12.10.2014 15:00 Borac (Starčevo) 4 : 2 Jedinstvo (NB)
12.10.2014 14:30 Vrčin 2 : 0 Lepušnica
12.10.2014 14:30 Baćevac 1 : 1 Stepojevac Vaga
12.10.2014 14:30 PKB 1 : 0 Boleč
12.10.2014 14:30 Crvena zvezda 1 : 1 Grafičar
12.10.2014 14:30 Sremčica 1 : 0 Lokomotiva
12.10.2014 10:00 Železničar 3 : 1 Zvezdara
12.10.2014 15:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Radnik
12.10.2014 15:30 Borac 1 : 1 Gruža
12.10.2014 15:30 OFK Ras 2 : 3 Polet
12.10.2014 15:30 Pazar Juniors 2011 0 : 0 Karađorđe
12.10.2014 15:30 Mataruge 5 : 1 Lazac
12.10.2014 15:30 Radnički 0 : 0 Budućnost
12.10.2014 15:30 Ibar 0 : 1 Ribnica
12.10.2014 15:00 Budućnost 1 : 0 Arsenal
12.10.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Jadran
12.10.2014 15:00 Kolonija 3 : 2 Šumadinac
12.10.2014 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Višesava
12.10.2014 15:30 GP Zlatibor 0 : 0 Crnokosa
12.10.2014 15:30 Napredak 0 : 3 Ariljska rampa
12.10.2014 15:30 Omladinac 2 : 4 Budućnost
12.10.2014 15:30 Prvi partizan 1 : 0 Perućac
12.10.2014 15:30 Polet 2 : 4 Čajetina
12.10.2014 14:30 Mladost 2 : 0 Rubribreza
12.10.2014 14:30 Trlić 4 : 0 OFK Divci
12.10.2014 14:30 Tulari 0 : 4 OFK Jabučje
12.10.2014 14:30 ZSK 3 : 1 Banjani
12.10.2014 14:30 Sovljak 2 : 0 Pepeljevac
12.10.2014 15:00 Drina 2 : 0 Sindjelić
12.10.2014 15:00 Hajduk Stanko 4 : 2 Lipolist
12.10.2014 15:00 BMR Petlovača 1 : 1 Provo
12.10.2014 15:00 Borac (L) 0 : 4 Mladost (P)
12.10.2014 15:00 Podrinje 1 : 0 Borac (V)
12.10.2014 14:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Šatornja
12.10.2014 14:30 BSK 0 : 3 Aranđelovac
12.10.2014 14:30 Borac 7 : 0 Partizan (D)
12.10.2014 14:30 Vitlina-Bokanja 1 : 0 Junkovac
12.10.2014 14:30 Banja 2 : 3 Šumadija
12.10.2014 14:30 Vinča 2 : 1 ŽSK
12.10.2014 14:30 Mladost (B) 4 : 0 Trgovački
12.10.2014 14:30 Napredak 1936 3 : 2 Mlava (B)
12.10.2014 14:30 Šapine 4 : 1 Petar Dobrnjac
12.10.2014 14:30 Mlava (ML) 2 : 1 Polet (SD)
12.10.2014 14:30 Integral 4 : 0 Vojvoda Milenko
12.10.2014 14:30 Sloga (B) 6 : 0 Rudar (K)
12.10.2014 15:00 Jedinstvo (K) 2 : 1 Glavaš
12.10.2014 15:00 7. Juli 1 : 0 Vodice
12.10.2014 15:00 Udarnik 1 : 2 Proleter
12.10.2014 11:00 Železničar (S) 1 : 1 Budućnost (MK)
12.10.2014 15:00 Mladi borac 0 : 0 Sloga (M)
12.10.2014 15:00 Šumadija 1 : 0 Pobeda
12.10.2014 15:00 SASK 1 : 1 Osipaonica
12.10.2014 15:00 Železničar (K) 2 : 0 Budućnost (R)
12.10.2014 11:00 BSK 0 : 2 Kušiljevo
12.10.2014 14:30 Mladost (J) 3 : 1 Morava 1918
12.10.2014 14:30 Sloga (DV) 1 : 0 OFK Tekstilac
12.10.2014 14:30 Budućnost 1 : 2 Morava
12.10.2014 14:30 Mladost (K) 2 : 0 Napredak (D)
12.10.2014 14:30 Sloga (V) 0 : 1 Napredak (Z)
12.10.2014 14:30 Bratstvo 3 : 2 Mladost (D)
12.10.2014 14:30 Mladi radnik 1 : 1 OFK Bratstvo
12.10.2014 15:00 Pobeda 3 : 1 Nikodije Stojanović Tatko
12.10.2014 15:00 Kaćuša 0 : 4 Topličanin
12.10.2014 11:00 Svetlost 2 : 0 Polet
12.10.2014 15:00 Borac 5 : 1 Mladost 1982
12.10.2014 15:00 Dobrič 3 : 0 Trbunje
12.10.2014 15:00 Omladinac 2 : 2 Partizanski put
12.10.2014 15:00 Jastrebac 8 : 0 Real
12.10.2014 15:30 Jedinstvo 1936 0 : 1 Bošnjane
12.10.2014 15:30 Gradina 4 : 2 Omladinac
12.10.2014 15:30 Vinogradar 5 : 1 Trudbenik
12.10.2014 15:30 Šanac 2 : 1 Mladi radnik
12.10.2014 15:30 Čitluk 3 : 2 Gornji Stepoš
12.10.2014 15:30 Sloga (Ć) 2 : 0 13. April
12.10.2014 15:30 Sloga (D) 3 : 1 Mladost
12.10.2014 15:30 Naupare 4 : 2 Jastrebac
12.10.2014 15:30 Hajduk 5 : 0 Maglić
12.10.2014 15:30 Sutjeska 1 : 3 Proleter
12.10.2014 15:30 Mladost 3 : 3 Mladost Radost
12.10.2014 15:30 Krila Krajine 3 : 0 Stari Grad
12.10.2014 15:30 Titel 0 : 2 Borac
12.10.2014 15:30 Kulpin 2 : 1 Tvrdjava
12.10.2014 14:30 Susek 3 : 3 OFK Slavija
12.10.2014 14:30 TSK 2 : 1 Sofeks
12.10.2014 14:30 Tatra 1 : 1 Petrovaradin
12.10.2014 14:30 OFK Sirig 1 : 0 Dinamo
12.10.2014 14:30 Vinogradar 0 : 2 OFK Futog
12.10.2014 Budućnost 2 : 0 Radnički
12.10.2014 PSK Putinci 0 : 3 Partizan
12.10.2014 Hrtkovci 3 : 0 Donji Petrovci
12.10.2014 Hajduk 1932 0 : 3 OFK Zeka Buljubaša
12.10.2014 Jadran 1 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
12.10.2014 Napredak 0 : 0 1. Maj
12.10.2014 Sremac Graničar 1924 0 : 2 Rudar
12.10.2014 15:00 Bačka 1 : 1 Panonija IM Topola
12.10.2014 15:00 Vinogradar 5 : 3 Obilić
12.10.2014 15:00 Proleter 2 : 0 Sloga
12.10.2014 15:00 Terekveš 2 : 1 Mladost
12.10.2014 15:00 Graničar (R) 2 : 2 Kordun
12.10.2014 15:00 Omladinac (B) 4 : 2 Lipar
12.10.2014 15:00 Rusin 3 : 0 BSK
12.10.2014 15:00 Kula 0 : 0 Omladinac (D)
12.10.2014 15:00 Slavija 8 : 0 Jugoslavija
12.10.2014 15:00 Budućnost (A) 1 : 2 Mladost (V)
12.10.2014 15:00 Mladost (O) 1 : 2 Omladinac (D)
12.10.2014 15:00 Radnički (B) 5 : 0 Polet
12.10.2014 15:00 Hajdučica 3 : 0 Sloga (BNS)
12.10.2014 15:00 Crvena zvezda 0 : 1 BAK
12.10.2014 15:00 Partizan (G) 1 : 1 Vojvodina
12.10.2014 15:00 Jedinstvo Stević 1 : 1 Vulturul
12.10.2014 15:00 Omladinac 1 : 1 Zadrugar
12.10.2014 15:00 Mladost 1 : 0 ŽAK
12.10.2014 15:00 Crvena zvezda 4 : 1 Bilećanin
12.10.2014 15:00 Vojvodina (NM) 5 : 0 Napredak
12.10.2014 15:00 Vojvodina 1928 1 : 1 Naftagas
12.10.2014 15:00 Radnički 1911 1 : 0 Krajina
12.10.2014 15:00 Vojvodina (B) 3 : 0 Begej
12.10.2014 14:30 Dunav-Sv.Stefan 1 : 2 Poštar Zvezdara
12.10.2014 14:30 Sindjelić 2012(U) 2 : 0 13. maj
12.10.2014 14:30 Borac (O) 1 : 0 Zmaj 1953
12.10.2014 14:30 Resnik 0 : 4 BSK 1925
12.10.2014 10:00 Radnički (R) 1 : 5 Napredak (M)
12.10.2014 14:30 Veliki Borak 8 : 0 Rušanj
12.10.2014 10:00 Borac (L) 0 : 2 Vranić
12.10.2014 14:30 Strelac 1 : 3 Budućnost (Z)
12.10.2014 14:30 Dunavac (G) 1 : 0 OFK Leštane
12.10.2014 14:30 Pinosava 4 : 1 Kovačevac
12.10.2014 14:30 Podunavac (R) 1 : 0 Kosmaj
12.10.2014 14:30 Pudarci 1 : 2 Vinča
12.10.2014 14:30 Velika Krsna 0 : 1 Heroj 1925
12.10.2014 10:00 Torlak 6 : 0 Selo Mladenovac
12.10.2014 15:30 Orljane 1 : 1 Zaplanjac
12.10.2014 15:30 Rasovača 4 : 2 Palilula
12.10.2014 15:30 Mladost (B) 3 : 1 Jedinstvo
12.10.2014 15:30 Borac (T) 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
12.10.2014 15:30 Morava 6 : 0 Knežica
12.10.2014 15:00 Zloćudovo 3 : 0 Čekmin
12.10.2014 15:00 Plantaža 2 : 1 Vučje
12.10.2014 15:00 Železničar 2 : 0 Šumadija
12.10.2014 15:00 Jedinstvo (GS) 3 : 0 OFK Brza
12.10.2014 15:00 Progres 1 : 2 Radnički
12.10.2014 15:00 Mladi borac 1 : 0 Jedinstvo (G)
12.10.2014 15:00 Umac 0 : 3 Mladost
12.10.2014 15:00 Dragoš 3 : 6 Padež
12.10.2014 15:00 Mladost 0 : 1 Zadrugar
12.10.2014 15:00 Gnjilan 1 : 1 Spartak
12.10.2014 15:00 Željuša 0 : 4 Jedinstvo
12.10.2014 15:00 Napredak 1 : 6 Tanasko Rajić
12.10.2014 15:30 Branik 3 : 0 Šarbanovac
12.10.2014 15:30 Blizna 0 : 3 Rudna Glava
12.10.2014 15:30 Deli Jovan 0 : 2 Slatina (B)
12.10.2014 15:00 Radnički 1936 1 : 1 Budućnost (P)
12.10.2014 15:00 Mladost 1 : 5 Rudar
12.10.2014 15:00 Proleter (M) 3 : 4 Crvena zastava
12.10.2014 15:00 Budućnost (PK) 1 : 0 Vrtište
12.10.2014 15:00 Palilulac 2 : 0 Jedinstvo
12.10.2014 15:00 OFK Brzi Brod 5 : 2 Morava
12.10.2014 15:00 OFK Knjaz 0 : 3 Radnički
12.10.2014 15:00 OFK 019 Zaječar 1 : 0 Polet
12.10.2014 15:00 Mladost 1 : 1 Osnić
12.10.2014 15:00 Borac 0 : 0 ŠSK
12.10.2014 15:00 Trebič 4 : 0 Midžor
12.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 1 Rgotina
12.10.2014 15:00 Svrljiška topla 2 : 3 Vratarnica
12.10.2014 15:00 Pavlovac 1 : 1 Vranjska Banja
12.10.2014 15:00 Čelik 0 : 2 Ternoci
12.10.2014 15:00 Mladost (B) 2 : 2 Vihor
12.10.2014 15:00 OFK Alakince 7 : 0 Biljači
12.10.2014 15:00 Trešnjevka 2 : 1 Mladost (S)
12.10.2014 15:00 Sitnica 1 : 1 Radnički
12.10.2014 15:00 Čaglavica 0 : 3 Gracko
12.10.2014 15:00 Ugljare 2 : 4 Brezovica
12.10.2014 15:00 Rudar 1 : 2 Kriva Reka
12.10.2014 12:30 Morava 1 : 3 Sloga
12.10.2014 15:00 Oskar 3 : 5 Glama
12.10.2014 14:00 Ibar 4 : 0 Moša
12.10.2014 15:00 Dunav 1 : 0 Borac (VG)
12.10.2014 15:00 Dobrica 3 : 3 Borac (VS)
12.10.2014 15:00 Vojvodina (CC) 1 : 0 Partizan (K)
12.10.2014 15:00 Jedinstvo (V) 1 : 1 Karaš (J)
12.10.2014 15:00 Potporanj 1 : 1 Ratar
12.10.2014 15:00 Vladimirovac 2 : 0 Partizan (U)
12.10.2014 15:00 Ševac 4 : 0 Vojvodina (S)
12.10.2014 15:00 Borac (P) 3 : 0 Budućnost (BB)
12.10.2014 15:00 Stari Tamiš 6 : 1 Plavi Dunav 1932
12.10.2014 15:00 Proleter 0 : 6 Dinamo 1945
12.10.2014 15:00 BSK Bavanište 1 : 3 Strela
12.10.2014 15:00 Dolovo 7 : 2 Kolonija
12.10.2014 15:00 Glogonj 7 : 2 Pobeda
12.10.2014 15:00 Unirea 0 : 1 Tempo
12.10.2014 15:00 Spartak 1911 2 : 1 Omladinac (O)
12.10.2014 14:30 Napredak 1 : 1 Ursule
12.10.2014 14:30 Partizan 4 : 0 Kolare
12.10.2014 14:30 Morava 1 : 0 Juhor
12.10.2014 14:30 Vinorača 4 : 2 Blagotin
12.10.2014 14:30 Crni Vrh 1 : 1 Mladost
12.10.2014 14:30 Javor 3 : 2 Hajduk
12.10.2014 14:30 Radnički 8 : 1 Polet
12.10.2014 14:30 Napredak (St) 2 : 1 Rudar (P)
12.10.2014 14:30 OFK Batinac 4 : 1 Rudar (S)
12.10.2014 14:30 Moravac 5 : 0 Šumadija
12.10.2014 14:30 Istok 63 2 : 1 Resavac
12.10.2014 Borac (K) 2 : 0 Napredak
12.10.2014 Graničar (K) 1 : 3 Podrinje
12.10.2014 Sloga 2 : 1 Graničar (G)
12.10.2014 OFK Brestač 2 : 1 Obilić 1993
12.10.2014 Noćaj 1 : 0 Jedinstvo (M)
12.10.2014 10:00 Fruška Gora 4 : 2 Železničar
12.10.2014 ČSK 1939 3 : 1 Borac (M)
12.10.2014 Fruškogorac 5 : 0 Jedinstvo (P)
12.10.2014 15:00 Radnički 1918 2 : 0 Crvenka
12.10.2014 15:00 Dinamo 3 : 0 Jedinstvo (R)
12.10.2014 15:00 Aleksa Šantić 2 : 1 Jedinstvo 1947
12.10.2014 15:00 Rastina 1918 1 : 1 OFK Šikara
12.10.2014 15:00 Proleter 2006 7 : 0 Omladinac
12.10.2014 15:00 ASK 1 : 0 Borac
12.10.2014 15:00 Naftagas 2 : 1 Lehel
12.10.2014 15:00 Potisje 1 : 1 Banat
12.10.2014 15:00 Rusanda 2 : 1 OFK Klek
12.10.2014 15:00 OFK Gradnulica 0 : 3 ŽFK Banat Bagljaš
12.10.2014 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Vrnjci
12.10.2014 15:30 Tavnik 3 : 2 Proleter
12.10.2014 15:30 Real 2 : 0 Partizan
12.10.2014 15:30 Magnohrom 3 : 2 Čibukovac
12.10.2014 15:30 Morava (M) 0 : 0 Morava (S)
12.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 4 Stubal
12.10.2014 15:00 Bačka 1 : 0 Napredak
12.10.2014 15:00 Iskra 4 : 1 Vojvodina
12.10.2014 15:00 Obilić 1 : 3 Jedinstvo (BPS)
12.10.2014 15:00 Mladost 3 : 0 Hajduk
12.10.2014 15:00 Jedinstvo (G) 0 : 1 Miletić
12.10.2014 15:00 Budućnost 6 : 0 Sloga
12.10.2014 Kumarevo 65 8 : 1 Sušica 2012
12.10.2014 Omladinac 7 : 0 Morava (G)
12.10.2014 Polet 1 : 1 Lemind 1953
12.10.2014 Moravac 0 : 4 Mladost (DL)
12.10.2014 OFK Morava 2 : 1 Sloboda
12.10.2014 Gradac 2 : 1 Marjan MB
12.10.2014 Navalin 1 : 0 Mladost (B)
12.10.2014 15:00 Duško 2 : 1 Proleter
12.10.2014 15:00 Partizan 0 : 1 Cer
12.10.2014 15:00 Napredak 1 : 2 Radnik
12.10.2014 15:00 Mladi Borac 1 : 1 Milicionar
12.10.2014 15:00 Gorki 1 : 0 Sloga
12.10.2014 15:00 Mladost (B) 3 : 2 Mladost (DB)
12.10.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Borac
12.10.2014 11:00 Studenac 1 : 2 Cer
12.10.2014 15:00 Velika Reka 1 : 2 Sloga (S)
12.10.2014 15:00 Stolice 1 : 2 Cerova
12.10.2014 15:00 Sloga (LŠ) 3 : 2 Čobanče
12.10.2014 15:30 Rubin (Z) 3 : 0 Donji Kopaonik
12.10.2014 15:30 Ribnik 5 : 2 14. Oktobar
12.10.2014 15:30 Beli Orlovi 3 : 2 Mladost (DK)
12.10.2014 15:30 Sloga 2 : 0 Stari Trstenik
12.10.2014 15:00 Čenej 0 : 1 Železničar
12.10.2014 15:00 Borac 1 : 2 Bačka
12.10.2014 11:00 Sloga 3 : 3 Gredetin
12.10.2014 15:00 OFK Draževac 3 : 0 Tempo
12.10.2014 11:00 OFK Sloga 2 : 0 Jastrebac
12.10.2014 15:00 Crvena Zvezda 4 : 1 Vukašinovac
12.10.2014 11:00 Kraljevo 1 : 4 OFK Rutevac 1908
12.10.2014 15:30 Polet 0 : 1 Delija
12.10.2014 15:30 Jedinstvo 5 : 3 2. Oktobar
12.10.2014 14:30 Borac 2 : 1 Jadar 2013
12.10.2014 14:30 Beloševac 2 : 3 Komanice
12.10.2014 14:30 Gradac 0 : 4 Milenko Pavlović
12.10.2014 14:30 Kolubara 2 1 : 4 Polet
12.10.2014 14:30 Liplje 1 : 3 Iskra
12.10.2014 14:30 Ribnikar 2 : 0 Rajac
12.10.2014 14:30 Sloga 4 : 0 Žabare
12.10.2014 14:30 Mladi rudar 3 : 1 Mladost
12.10.2014 14:30 Misača 2 : 3 Trnava
12.10.2014 11:00 B 2000 1 : 0 Plaskovac
12.10.2014 14:30 Radoje Domanović 4 : 1 Jasenica
12.10.2014 14:30 Proleter 5 : 2 Maskar
12.10.2014 14:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Polet
12.10.2014 14:30 Omladinac (B) 0 : 2 Omladinac (S)
12.10.2014 14:30 Dragoš 1 : 2 Mladost
12.10.2014 14:30 BSK 1924 3 : 0 Napredak 1927
12.10.2014 14:30 Borac 2 : 0 Rudar
12.10.2014 15:00 Slavija 1 : 2 Hercegovac
12.10.2014 15:00 Bački Hajduk 1 : 3 Borac 46
12.10.2014 15:00 Neštin 5 : 0 Vajska
12.10.2014 15:00 Mladost 3 : 2 Bačka
12.10.2014 14:30 Napredak (B) 3 : 2 Kurjače
12.10.2014 14:30 Dunavac 0 : 4 Žitkovica
12.10.2014 14:30 Dizel 3 : 1 Sloga (D)
12.10.2014 14:30 OFK Braničevo 2 : 1 Vihor
12.10.2014 14:30 Sloga (Ć) 5 : 0 Napredak 1934
12.10.2014 15:00 Zadrugar 4 : 1 Planinac
12.10.2014 15:00 Morava (M) 1 : 3 BIP
12.10.2014 15:00 Čačak 94 1 : 1 Vujan
12.10.2014 15:00 Morava (K) 1 : 0 Kej
12.10.2014 15:00 Premeća 2 : 2 Lugovi
12.10.2014 15:00 Strelac 4 : 1 Prijatelji
12.10.2014 15:00 Šampion 6 : 0 Jedinstvo
12.10.2014 14:30 Jedinstvo 4 : 1 Tolić
12.10.2014 14:30 Paštrić 0 : 3 Stari drugari
12.10.2014 14:30 Vojvode 1 : 3 Gornji Mušić
12.10.2014 14:30 Proleter 4 : 7 Mladost
12.10.2014 14:30 Popadić 13 : 0 Orao
12.10.2014 15:00 Košutnjak 1 : 0 OFK Bagremar
12.10.2014 15:00 Seljak 3 : 0 Mladost Teferič
12.10.2014 15:00 Kutlovo 4 : 3 Srbija
12.10.2014 15:00 21. oktobar 3 : 0 Zastava
12.10.2014 15:00 Šumarice 2008 1 : 2 Šumadija 1934
12.10.2014 15:00 Hajduk 1 : 2 Sloga
12.10.2014 15:00 Kremenac 4 : 0 Žeželj
12.10.2014 15:00 Botunje 2 : 0 Azbest
12.10.2014 15:00 Bega 0 : 3 Olimpija
12.10.2014 15:00 Proleter 2 : 3 1.Oktobar
12.10.2014 15:00 Budućnost 5 : 2 Terekves
12.10.2014 14:30 Jasenica 2 : 4 Obilić
12.10.2014 14:30 Omladinac 7 : 0 Mladost 1948
12.10.2014 14:30 Polet 0 : 6 Bresje Superior
12.10.2014 15:00 Sloga 1948 (M) 1 : 0 Supovac
12.10.2014 15:00 Morava 1949 6 : 2 Stevan Nešticki
12.10.2014 15:00 Vulkan 1963 7 : 2 Delijski Vis
12.10.2014 15:00 Mramor 1927 6 : 0 Mladost (DK)
12.10.2014 15:00 Sečanica 3 : 2 Čegar 1946 (DM)
12.10.2014 14:30 Borac (P) 0 : 2 Šećeranac Ada
12.10.2014 14:30 Institut 2 : 1 Šumadinac (B)
12.10.2014 11:00 Busije 0 : 2 Studenski Grad
12.10.2014 11:00 Obilić 4 : 2 OFK Petrovčić
12.10.2014 14:30 BUSK 3 : 1 Posavac
12.10.2014 11:00 Sloga 4 : 1 Nepričava
12.10.2014 15:00 Strmovo 1968 0 : 3 Lajkovac
12.10.2014 15:30 Glumač 5 : 3 Dobrinjac
12.10.2014 15:30 Duškovci 3 : 1 Gorobilje
12.10.2014 15:30 Sečica 4 : 0 Blagaja
12.10.2014 15:30 Savinac 1933 6 : 0 Borac
12.10.2014 13:00 Plavi Tok 0 : 5 Ježevica
12.10.2014 13:30 Bakionica 0 : 3 Trešnjica
12.10.2014 15:30 Lazarica 3 : 1 Avijatičar
12.10.2014 15:00 Ozrem PMH 1 : 1 Velereč 94
12.10.2014 15:00 Ozremica 3 : 0 Mladost 09
12.10.2014 15:00 Brezak 0 : 1 Jablanica
12.10.2014 14:30 Šumadija 0 : 1 Majdan
12.10.2014 15:00 Omladinac 4 : 2 Takovski Ustanak
12.10.2014 15:00 Šilopaj 3 : 4 Mladi rudar
12.10.2014 15:00 Samarinovac 0 : 3 Smedovac
12.10.2014 15:00 OFK Tamnič 2 : 1 Srbovo
12.10.2014 15:00 BSK 1934 2 : 1 Urovica
12.10.2014 15:00 Ratar 2 : 4 Polet
12.10.2014 15:00 Čubra 2 : 0 Malajnica
12.10.2014 15:00 Kovilovo 2 : 0 Miloševo
12.10.2014 14:30 Heroj Polet 1 : 2 Avala 1939
12.10.2014 15:00 Temac 1 : 2 Jerma
12.10.2014 15:00 Pobeda 1 : 1 Provalija
12.10.2014 15:00 Solid 4 : 0 Dušan Silni
12.10.2014 15:00 Đurđin 2 : 1 Bikovo
12.10.2014 15:00 Žednik 4 : 3 Bratstvo
12.10.2014 15:00 Elektrovojvodina 5 : 0 Hajduk
12.10.2014 15:00 Udarnik 2 : 1 Čantavir
12.10.2014 15:00 Velika reka 3 : 8 Pontes
12.10.2014 15:00 Lokomotiva 2 : 1 Koča Andjelković
12.10.2014 15:00 Kladušnica 6 : 2 Velika Vrbica
12.10.2014 15:00 Egeta 5 : 2 Omladinac
12.10.2014 15:00 Lovćen 0 : 1 Napredak
12.10.2014 15:00 Rtkovo 0 : 0 Mala Vrbica
12.10.2014 14:30 Polet 4 : 1 Gunjevac
12.10.2014 14:30 OFK Stublenica 2 : 1 Omladinac
12.10.2014 14:30 Proleter 1 : 0 Stepanje
12.10.2014 14:30 Polet 2 : 1 Kalenić
12.10.2014 14:30 Dimitrije Tucović 0 : 0 Tvrdojevac
12.10.2014 15:00 Grlište 5 : 1 Kosovo
12.10.2014 15:00 Timok 5 : 1 Lovac
12.10.2014 14:30 Radnik 5 : 3 Bačinac
12.10.2014 14:30 Budućnost 1 : 3 Bašin
12.10.2014 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
12.10.2014 15:00 Brezova 0 : 2 Jelica
12.10.2014 15:00 Gradina 1 : 3 Prilike
12.10.2014 15:00 Vrelo 3 : 2 Gorušica
12.10.2014 15:30 Mekiš 3 : 0 Dušnik
12.10.2014 15:30 Pobeda 3 : 2 Doljevac 1971
12.10.2014 14:30 Beli Orlovi 2 : 2 Karađorđe
12.10.2014 14:30 Marjan 4 : 0 Grivac
12.10.2014 14:30 Sloga 2 : 0 Lokomotiva
12.10.2014 14:30 Kotlenik 1 : 7 Pobeda
12.10.2014 14:30 Kusovac 3 : 2 Crvena zvezda
12.10.2014 14:30 Bare 1 : 1 BSK
12.10.2014 14:30 Mladost MG 1 : 1 Mladost (R)
12.10.2014 14:30 Vučak 3 : 0 Vrbovac
12.10.2014 14:30 Skobalj 6 : 1 OFK Slavija
12.10.2014 14:30 Drugovac 1 : 2 Crvena zvezda
12.10.2014 14:30 Lunjevac 4 : 0 Omladinac (S)
12.10.2014 15:00 Sokolac 2 : 2 Tomislavci
12.10.2014 15:00 Pobeda 0 : 2 Mićunovo
12.10.2014 15:00 Njegoš B 0 : 2 Sloboda
12.10.2014 15:00 Palilulac 1 : 3 Slemen
12.10.2014 15:00 Jedinstvo 1952 2 : 7 Mladost
12.10.2014 15:00 Sloboda 2013 4 : 5 Hajduk
12.10.2014 15:00 Dobrava 3 : 1 Galeb
12.10.2014 15:00 Sloga (K) 4 : 1 Volujac
12.10.2014 15:00 Mrovska 4 : 4 Cerić
12.10.2014 15:00 Radnički (K) 3 : 1 Trešnjevka
12.10.2014 15:00 Mladost (Z) 2 : 0 Sloga Trgošped
12.10.2014 15:00 Vlašić 3 : 2 Pričinović
12.10.2014 15:00 Hajduk 5 : 0 Tromedja
12.10.2014 15:00 Tisa : Graničar
12.10.2014 15:00 Jadran 3 : 2 Slavija
12.10.2014 15:00 Banat 1 : 1 Vitorul
12.10.2014 15:00 Vinogradar 4 : 0 Omladinac
12.10.2014 15:00 Hajduk 3 : 1 Jedinstvo (O)
12.10.2014 15:00 Pobeda 1 : 6 Radnički 1927
12.10.2014 15:00 MSK 2 : 3 Zlatica
12.10.2014 15:00 Mladost 1 : 1 OFK Stajićevo
12.10.2014 15:00 Proleter 3 : 1 Sloga
12.10.2014 15:00 Jedinstvo 5 : 0 Tamiš
12.10.2014 14:30 Stig 1955 1 : 2 Metalac
12.10.2014 14:30 Dunavac 2 : 3 Pobeda
12.10.2014 14:30 Sloga (D) 4 : 0 Ljubičevo
12.10.2014 14:30 Napredak (P) 1 : 2 Sloga (L)
12.10.2014 14:30 Napredak 1947 2 : 1 Mip Majdan
12.10.2014 14:30 Sopot 2 : 1 Dunav
12.10.2014 15:00 Polet 0 : 2 Skupljen 2013
12.10.2014 15:00 Sloga (R) 1 : 0 Žika 2013
12.10.2014 15:00 Petrovac 74 3 : 0 Sloga 1949
12.10.2014 15:00 Dragojevac 6 : 0 Hajduk
12.10.2014 11:00 Mladost (S) 0 : 2 Bojić
12.10.2014 11:00 Zablaće 1 : 1 Šipurske livade
12.10.2014 15:00 Budućnost 7 : 2 Slavija
12.10.2014 15:00 Sloga 2 : 1 Borac
12.10.2014 15:00 Naša Zvezda 5 : 0 Proleter
12.10.2014 15:00 Polet 4 : 2 Bistrica
12.10.2014 15:00 OFK Radnički 2 : 5 Budućnost
12.10.2014 15:00 Lazarevac 2 : 6 OFK Burovo
12.10.2014 15:00 BSK 8 : 2 Šumadija
12.10.2014 15:00 Sloboda 1 : 2 TEK Sloga
12.10.2014 11:00 Vreoci 1 : 2 Mladi borac
12.10.2014 14:30 Železničar 0 : 3 OFK Borac
12.10.2014 14:30 Popovac 2 : 0 Sloboda
12.10.2014 14:30 Omladinac 4 : 1 Omladinski
12.10.2014 14:30 Jedinstvo 0 : 2 Mladost
12.10.2014 15:00 Jašunja 4 : 3 Jedinstvo
12.10.2014 15:00 Sremski vitezovi 0 : 1 Sloga
12.10.2014 15:00 Mladost (P) 1 : 5 Planinac
12.10.2014 15:00 Car Uroš 7 : 0 Jedinstvo
12.10.2014 15:00 Vojvodina 5 : 1 27. Oktobar
12.10.2014 15:00 Borac 2 : 1 Polet
12.10.2014 15:00 OFK Kraljevci 3 : 4 Fruškogorac
12.10.2014 15:00 Sremac 1 : 1 Mladost (B)
12.10.2014 15:00 Real 2 : 1 Milanovo
12.10.2014 15:00 BSK 5 : 2 Rudar 1973
12.10.2014 11:00 Tolisavac - VT 0 : 0 DB Junajted
12.10.2014 15:00 Bratstvo 4 : 9 Krasava
12.10.2014 15:00 Vitez 1 : 5 Graničar
12.10.2014 15:00 Mladost 1 : 1 Sloboda
12.10.2014 15:00 Lovac 3 : 0 Sremac
12.10.2014 15:00 Srem 3 : 0 Sloven
12.10.2014 15:00 Šumar 1 : 0 Kameni
12.10.2014 15:00 Fruškogorac 3 : 0 Krušedol
12.10.2014 15:00 Borac (S) 4 : 0 Borac (J)
12.10.2014 15:00 Polet 5 : 1 Dunav
12.10.2014 15:00 Planinac 1 : 4 BSK
12.10.2014 15:00 Sremac 4 : 3 Srem
12.10.2014 15:00 Borac (VR) 1 : 4 Sloga (Č)
12.10.2014 15:00 Sloga (Z) 2 : 1 OFK Bosut
12.10.2014 15:00 Borac (R) 2 : 3 Mitros
12.10.2014 15:00 Sloboda 5 : 1 Napredak
12.10.2014 15:00 OFK Bingula 0 : 4 OFK Bačinci
12.10.2014 15:00 Borac 0 : 4 Sremac
12.10.2014 15:00 Bratstvo 1 : 6 Napredak
12.10.2014 15:00 Graničar 2 : 5 Hajduk
12.10.2014 15:00 OFK Bikić 3 : 1 Jednota
12.10.2014 15:00 Omladinac (M) 4 : 2 Sinđelić
12.10.2014 15:00 Jedinstvo 8 : 1 Omladinac (B)
12.10.2014 11:00 Zadrugar 0 : 4 Paune
12.10.2014 14:30 Mladost (VK) 3 : 1 Mali korak
12.10.2014 14:30 Rakac Stave 2 : 0 OFK Povlen
12.10.2014 14:30 Lukavac 7 : 0 Žabari
12.10.2014 14:30 Dupljaj 2 : 1 Mladi radnik
12.10.2014 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Mladost (R)
12.10.2014 14:30 Burovac 2 : 3 Radnik
12.10.2014 14:30 BSK 5 : 0 Soko
12.10.2014 14:30 OFK Borac 1 : 2 Barajevo
12.10.2014 14:30 Beljina 0 : 3 Lisović
12.10.2014 15:30 Mladost 0 : 0 Mlada krila
12.10.2014 15:30 Omladinac 0 : 1 BSK 2014
12.10.2014 15:30 Žiča 3 : 1 Bogutovačka Banja
12.10.2014 15:30 Progorelica 0 : 2 Musina reka
12.10.2014 15:30 Zgodačica 1 : 2 Stara Čaršija
12.10.2014 15:30 Borac 2 : 0 Popovići
12.10.2014 15:00 Trnava 3 : 0 Omladinac
12.10.2014 15:00 Osaonica 3 : 0 Jedinstvo
12.10.2014 15:00 OFK Borac 1 : 1 Bresje
12.10.2014 15:00 Morava (R) 2 : 1 Šantarovac
12.10.2014 14:30 Zvezda 1 : 3 Polet
12.10.2014 14:30 Vukićevica 1 : 2 Belo Polje
12.10.2014 14:30 Jedinstvo 4 : 0 Poljane
12.10.2014 14:30 Rvati 3 : 0 Trstenica
12.10.2014 14:30 Posavina 1 : 1 OFK Urovci
12.10.2014 14:30 Duboko 1 : 1 Krtinska
12.10.2014 14:30 Borac 0 : 0 Omladinac
12.10.2014 10:00 Trešnjevica 8 : 1 Šamot
12.10.2014 10:00 Brezovac 8 : 2 Prvi srpski ustanak II
12.10.2014 15:00 Luk 0 : 0 Hajduk
12.10.2014 15:00 Jelav 5 : 2 TE Gučevo
12.10.2014 15:00 Mladost (DD) 0 : 4 Prva Iskra
12.10.2014 14:30 Mladi radnik 0 : 3 Sindjelić
12.10.2014 Zelenika 1 : 4 Rudar
12.10.2014 17:00 Sloboda 1948 1 : 5 Kamenorezac 76
12.10.2014 17:00 Vinogradar 2 : 3 Omladinac
12.10.2014 17:00 Jugovići 1 : 0 Stragari
12.10.2014 13:00 Lonjin 0 : 1 Mladost
12.10.2014 11:00 Šumice 0 : 3 Napredak (BP)
12.10.2014 13:00 Drlupa 3 : 0 Sibnica
12.10.2014 14:30 OFK Slatina : Mladost
12.10.2014 15:30 Vojvoda 1 : 2 OFK Rogača
12.10.2014 15:30 Rudar 2012 3 : 0 Stojnik
12.10.2014 13:00 Sloga 2012 1 : 6 Vis
12.10.2014 15:00 Badnjevac 2 : 0 Karadjordje 2013
12.10.2014 15:00 Mladost (CK) 2 : 0 Šumadija
12.10.2014 15:00 Feniks 0 : 1 Mladost (B)
12.10.2014 15:00 Napredak 3 : 4 Meteor
12.10.2014 10:00 Sloga 1980 2 : 0 Borac
12.10.2014 10:00 Mladost 1976 2 : 1 Rad 1974
12.10.2014 15:00 Jugovići 1976 4 : 5 Belfast
12.10.2014 11:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Jelen
12.10.2014 11:00 Mladost 3 : 4 Miloš Pocerac 2013
12.10.2014 15:00 Sloga 0 : 4 Napredak
12.10.2014 15:00 BSK 6 : 0 Proleter
12.10.2014 15:00 Laznica 0 : 3 Mlava
12.10.2014 15:00 Zvezda 2 : 2 Zadrugar
12.10.2014 15:00 Jasenovac 2 : 2 OFK Homolje
12.10.2014 15:00 Borac 3 : 0 Budućnost
12.10.2014 15:00 OFK Selište 1 : 3 Mladost
12.10.2014 14:30 Gradac 3 : 1 OFK Orašje
12.10.2014 14:30 Mladost 0 : 1 Pobeda
12.10.2014 14:30 Borac 5 : 1 Čukarički
12.10.2014 15:00 Carevac 0 : 2 Desine
12.10.2014 15:00 Mladi Borac 1 : 4 Radnički
12.10.2014 15:00 Graničar 2013 3 : 4 Pek
12.10.2014 15:00 Ram 3 : 1 Srednjevo
12.10.2014 15:00 Pečanica 3 : 2 Sloga-TOP
12.10.2014 Vratare 2 : 3 Meševo
12.10.2014 15:30 Srnje 3 : 1 Gaglovo
12.10.2014 15:30 Pasjak 2 : 3 Čarapan
12.10.2014 15:30 Konjuh 5 : 0 Kruševica
12.10.2014 15:30 Pepeljevac 1947 4 : 1 Jablanica
12.10.2014 15:30 Polet (Š) 6 : 3 Trmčari
12.10.2014 15:30 Štitari 0 : 2 Modrica
12.10.2014 15:30 Polet (K) 4 : 5 Lipovac
12.10.2014 15:00 Neresnica 2 : 2 Sloga
12.10.2014 15:00 Radenka 5 : 0 Kaona
12.10.2014 10:00 ZT Gorovič 1 : 3 Budućnost
12.10.2014 15:00 Stig (C) 2 : 1 Radnik
12.10.2014 15:00 Sloga 2 : 6 Stig (MC)
12.10.2014 11:00 Kolubara 4 : 0 Brgule
12.10.2014 12:00 OFK Takovo 1 : 2 Vrelo
12.10.2014 14:30 Sloga 1 : 1 Jedinstvo
12.10.2014 14:30 Čučuge 7 : 0 Sloga
12.10.2014 14:30 Pambukovica 2 : 0 Zvizdar
12.10.2014 14:30 Murgaš 2012 1 : 4 OFK Paljuvi
12.10.2014 14:30 Šarbane 2 : 0 Dokmir
12.10.2014 14:30 Šumadija 1 : 2 Polet
12.10.2014 14:30 Goša 5 : 0 Mladost
12.10.2014 15:00 Mladost (R) 1 : 3 Garevina
12.10.2014 15:00 OFK Gnjila 3 : 1 Mladi Gorani
12.10.2014 15:00 Vražogrnac 2 : 7 Mladost (G)
12.10.2014 14:30 Markovac 4 : 2 Napredak (M)
12.10.2014 14:30 Šumadija 1962 3 : 3 Šepšin
12.10.2014 14:30 Ivanča 1 : 3 OFK Mladenovac
12.10.2014 14:30 Napredak (D) 3 : 0 OFK Student
12.10.2014 14:30 Sloga 1 : 4 Borac
12.10.2014 15:00 Supska 7 : 1 Budućnost
12.10.2014 15:00 Mladost Virine 2 : 1 Sloga
12.10.2014 15:00 Polet 2 : 2 Krušar
12.10.2014 15:30 Bratstvo 3 : 0 Kladari Gornji
12.10.2014 15:30 Ukrina 1 : 1 Zvijezda
12.10.2014 15:30 Sloga (DP) 9 : 0 Mladost (T)
12.10.2014 15:30 Sloga (J) 2 : 1 Pelagićevo
12.10.2014 15:30 Borac 0 : 0 Rudar
12.10.2014 15:30 Crkvina 6 : 0 Zadrugar
12.10.2014 15:30 Sloboda 4 : 0 Mladost (D)
12.10.2014 15:30 Balatun 3 : 0 BUK
12.10.2014 15:30 Magnojević 01 0 : 3 Novo Doba
12.10.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 3 Priboj
12.10.2014 15:30 Semberija 5 : 0 Međaši
12.10.2014 15:30 BSK Ledinci 1 : 0 Sloga 94
12.10.2014 15:30 Drina Amajlije 1 : 2 Akademac-UIS
12.10.2014 15:30 Sloboda 1 : 2 Partizan
12.10.2014 15:30 BSK 1 : 4 Hajduk
12.10.2014 15:30 Zborište 3 : 0 4. Juli
12.10.2014 15:30 Vučijak 3 : 0 Željezničar
12.10.2014 15:30 Crvena zvijezda 2 : 3 Mladost (T)
12.10.2014 15:30 Mladost (S) 3 : 0 Mladost 2003
12.10.2014 15:30 Gredice 4 : 1 Krbeti
12.10.2014 15:30 Brezik 0 : 7 Obilić
12.10.2014 15:30 Sava 04 2 : 1 Jugović
12.10.2014 Stanovi 3 : 0 Borac
12.10.2014 Bobetino Brdo 0 : 0 Jedinstvo
12.10.2014 Sloboda 3 : 0 Čelik
12.10.2014 Budućnost Red Star 0 : 3 Slijepčevići
12.10.2014 15:00 Dimitrije Tucović 0 : 6 Sloga
12.10.2014 15:00 Šumadinac 1 : 2 Borac
12.10.2014 15:00 Mladost 0 : 5 Hajduk
12.10.2014 15:00 Oniks 1 : 3 Crnovršanin
12.10.2014 15:00 Belica 7 : 1 Dražmirovac
12.10.2014 15:00 Požarevac 3 : 3 Sloga Radnički
12.10.2014 15:00 Napredak 2 : 0 Trijumf
12.10.2014 15:00 Vojvodina 4 : 5 LASK Crvena zvezda
12.10.2014 13:00 Lemind Lavice 0 : 0 Radnički 2013
12.10.2014 12:00 Slatke Male 0 : 4 Jerina
12.10.2014 14:30 Una Fortuna 6 : 0 Šabac
12.10.2014 11:00 Borac 1 : 2 Jagodina
12.10.2014 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Čukarički
12.10.2014 13:30 BSK Borča 2 : 1 Spartak
12.10.2014 Radnik : Borac
12.10.2014 Radnički (S) : Palilulac
12.10.2014 14:30 Mladost 2 : 5 Metalac
12.10.2014 14:30 FAP 0 : 1 Goc
12.10.2014 14:30 Metalac 0 : 2 Polet
12.10.2014 14:30 Sloboda 2 : 1 Sloga
12.10.2014 09:00 Policajac 1 : 1 Radnički (NB)
12.10.2014 11:00 Jedinstvo 1 : 2 Voždovac
12.10.2014 12:00 Sinđelić 0 : 4 Kolubara
12.10.2014 15:30 Mladenovac 1 : 3 Lokomotiva
12.10.2014 17:15 Brodarac 2 3 : 1 Radnički (O)
12.10.2014 14:30 Karadjordje 3 : 1 GFK Jasenica 1911
12.10.2014 12:00 7. Juli 3 : 0 Sloga
12.10.2014 12:00 Budućnost 0 : 3 Mladi radnik
12.10.2014 12:00 Sloboda 5 : 3 Borac
12.10.2014 12:00 Podunavac 5 : 5 Železničar
12.10.2014 12:00 Jedinstvo 3 : 4 Železničar
12.10.2014 12:00 Budućnost 5 : 0 Šumadija
12.10.2014 12:00 Vodice 4 : 1 Mladi borac
12.10.2014 12:00 Sloga 3 : 0 Pobeda
12.10.2014 13:30 Hajduk 6 : 0 Maglić
12.10.2014 13:30 Sutjeska 9 : 2 Proleter
12.10.2014 13:30 Mladost 4 : 2 Mladost Radost
12.10.2014 13:30 Krila Krajine 3 : 0 Stari Grad
12.10.2014 13:30 Titel 0 : 8 Borac
12.10.2014 13:30 Kulpin 3 : 0 Tvrđava
12.10.2014 11:00 Loznica 4 : 0 Jedinstvo
12.10.2014 14:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 2 Železničar
12.10.2014 13:30 Borac 2 : 4 Jagodina
12.10.2014 13:00 Radnički (N) 1 : 5 Čukarički
12.10.2014 11:30 Teleoptik 3 : 0 Crvena zvezda
12.10.2014 13:00 Zemun 1 : 0 Spartak
12.10.2014 12:00 Vojvodina 4 : 0 Novi Sad
12.10.2014 12:00 Radnički 0 : 1 Železničar
12.10.2014 12:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Jedinstvo
12.10.2014 Zvižd 3 : 0 Borac
12.10.2014 VGSK 2 : 1 Basarac
12.10.2014 08:30 Železnik Lasta 2 : 3 IMT
12.10.2014 14:00 Bežanija 2 : 1 Budućnost
12.10.2014 19:15 Brodarac 1947 2 : 0 GSP Polet
12.10.2014 09:00 FK Vojvodina 7 : 0 Novi Sad
12.10.2014 11:00 Real 0 : 1 Napredak
12.10.2014 11:00 Radnički (P) 3 : 0 Hajduk Veljko
12.10.2014 11:00 Timočanin 0 : 3 Timok
12.10.2014 11:00 Radnički (N) 1 : 1 Red Star
12.10.2014 11:00 Kruševac 1 : 5 Sloga
12.10.2014 10:00 Tisa 1 : 4 Jedinstvo (BPS)
12.10.2014 10:00 Čoka 2 : 5 Bačka
12.10.2014 09:30 Tornjoš 6 : 0 Šampion
12.10.2014 10:00 Sloga 2 : 2 Radnički 1927
12.10.2014 11:00 Hajdučica 8 : 0 Vladimirovac
12.10.2014 10:30 Polet 4 : 1 Budućnost (A)
12.10.2014 11:00 Dolina 2 : 0 Borac (S)
12.10.2014 10:00 Mladost (O) 9 : 0 Proleter (M)
12.10.2014 10:00 BAK 0 : 2 Vršac United
12.10.2014 10:00 7. Juli 3 : 11 Sloga
12.10.2014 10:00 Budućnost 1 : 7 Mladi radnik
12.10.2014 10:00 Sloboda 3 : 0