Kamenorezac 76 zasluženo na čelu tabele
Fudbaleri Kamenoresca iz Dublja igraju sve bolje i kvalitetnije iz kola u kolo, posle ubedljive  pobede prošle nedelje od 7:0 nad ekipom Donjeg Kopaonika kao domaćini, izborili su minimalnu pobedu i tri nova boda i na vrućem terenu u Varvarinu, pobedili su istoimeni klub sa 1:0 i sada su na vodećoj poziciji Druge Rasinske okružne lige sa 16 osvojenih bodova i gol razlikom +15.

Utakmicu je posmatralo oko 100 gledalaca a sudio je glavni sudija Igor Erčević iz Aleksandrovca kome su pomagali Veljko Bežanović  takođe iz Aleksandrovca i Nenad Bajkić iz Bačine. Delegat je bio Slavoljub Blagojević iz Varvarina. Susret je bio napet i neizvestab do samog kraja sa šansama za pogodke na obadve strane. Prvo poluvreme završeno je nerešenim rezultatom 0:0 a u nastavku domaćini su dominirali u oštrim startovima i prigovorima za šta im je sudija Erčević pokazao četiri a gostima jedan žuti karton. U 65. minutu utakmice silovitim udarcem sa 25 metara fudbaler Kamenoresca 76 Mirko Ilić postigao je vođstvo i stavio tačku na krajnji ishod ove utakmice 1:0 za goste iz Dublja. Iduće 8. kolo u Donjem Ribniku dubljani dočekuju ekipu Poleta 57 iz Milutovca, očekuju još kvalitetniju igru i naravno pobedu.