XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
506 utakmica za dan Subota, 16 April 2022


Fudbal

16.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
0
0
16.04.2022 18:00 0 : 0
16.04
14:00
─îukari─Źki
TSC
2
3
16.04.2022 14:00 2 : 3
TSC
16.04
16:00
Mladost
Proleter
0
0
16.04.2022 16:00 0 : 0
16.04
16:00
In─Ĺija
Mladost GAT
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:00
IMT
Radni─Źki (SM)
5
0
16.04.2022 16:00
IMT
5 : 0
16.04
16:00
OFK ┼Żarkovo
Loznica
1
0
16.04.2022 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Ma─Źva
Timok 1919
1
0
16.04.2022 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Budu─çnost
Zlatibor
1
1
16.04.2022 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Rad
OFK Ba─Źka
2
0
16.04.2022 16:00
Rad
2 : 0
16.04
16:30
OFK Be─Źej 1918
OFK Kikinda
4
2
16.04.2022 16:30 4 : 2
16.04
16:30
Jedinstvo (SP)
Omladinac
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:30
OFK Stari Grad
Radni─Źki 1912
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:30
Dinamo 1945
Tekstilac
3
2
16.04.2022 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Tisa
Feniks 1995
0
3
16.04.2022 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Radni─Źki (Zr)
OFK Vršac
2
3
16.04.2022 16:30 2 : 3
16.04
16:00
Sloga (P)
Sušica
5
1
16.04.2022 16:00 5 : 1
16.04
16:00
Sloga (BB)
Takovo
1
1
16.04.2022 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Trep─Źa
GFK Sloboda
0
2
16.04.2022 16:00 0 : 2
16.04
04:00
Borac 1926
Budu─çnost (A)
2
1
16.04.2022 04:00 2 : 1
16.04
16:00
Mladi radnik 1926
Ra─Ĺevac
3
0
16.04.2022 16:00 3 : 0
16.04
16:00
Real
Jedinstvo
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Sloga (K)
RSK
4
1
16.04.2022 16:00 4 : 1
RSK
16.04
16:00
Smederevo 1924
Ma─Źva 1929
1
1
16.04.2022 16:00 1 : 1
16.04
11:00
Teleoptik
Zemun
3
3
16.04.2022 11:00 3 : 3
16.04
11:00
Prva iskra
BSK Bor─Źa
1
0
16.04.2022 11:00 1 : 0
16.04
16:30
Meševo
GFK Dubo─Źica
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
16:30
P─Źinja
GFK Jagodina
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Sloga (L)
Vlasina
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Jedinstvo (V)
Sloboda
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:30
BAK
Begej
2
1
16.04.2022 16:30
BAK
2 : 1
16.04
16:30
Crvena zvezda (VS)
Naftagas
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Sloga
Mladost
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Vojvodina 1928
6
2
16.04.2022 16:30 6 : 2
16.04
16:30
Kozara
Proleter
6
0
16.04.2022 16:30 6 : 0
16.04
16:30
Radni─Źki (┼á)
Dunav
0
2
16.04.2022 16:30 0 : 2
16.04
16:30
Mladost
Donji Srem 2015
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
16:30
Cement
RFK Novi Sad 1921
0
3
16.04.2022 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Sloga (E)
0
2
16.04.2022 16:30 0 : 2
16.04
16:30
Senta
OFK Mladost APA
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
16:30
Ba─Źka 1901
Sloga
4
5
16.04.2022 16:30 4 : 5
16.04
16:30
─îSK Pivara
Preporod
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
16:00
OFK Mladenovac
GSP Polet Dor─çol
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Lokomotiva
Zvezda
3
3
16.04.2022 16:00 3 : 3
16.04
16:00
Napredak
Torlak
2
4
16.04.2022 16:00 2 : 4
16.04
16:00
Tutin
Šumadija (T)
7
0
16.04.2022 16:00 7 : 0
16.04
16:00
Sevojno
FAP
3
2
16.04.2022 16:00 3 : 2
FAP
16.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Cer
7
1
16.04.2022 16:00 7 : 1
Cer
16.04
16:00
Strmovo 1968
Mladost
4
1
16.04.2022 16:00 4 : 1
16.04
16:00
Ribnica
Drina
2
1
16.04.2022 16:00 2 : 1
16.04
16:00
VGSK
Sloga (B)
3
1
16.04.2022 16:00 3 : 1
16.04
16:00
Šumadija
─Éerdap
2
2
16.04.2022 16:00 2 : 2
16.04
16:00
Sloboda
Sloga 33
1
1
16.04.2022 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Rudar 2001
Rudar (S)
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Morava
Kara─Ĺor─Ĺe
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:30
Pusta Reka
Trnovac
3
0
16.04.2022 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Nebeski Andjeli
SFK Morava
0
2
16.04.2022 16:30 0 : 2
16.04
16:30
Sloga (D)
Blagotin
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Dunav
OFK Knjaz
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Balkanski
Tanasko Raji─ç
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:30
Bor 1919
Lu┼żnica
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:30
BSK
OFK Slatina
0
1
16.04.2022 16:30
BSK
0 : 1
16.04
16:30
Brodoremont
Sloga
5
0
16.04.2022 16:30 5 : 0
16.04
16:30
Radni─Źki (S)
Kordun
1
1
16.04.2022 16:30 1 : 1
16.04
16:30
Bratstvo 2019
Budu─çnost (G)
5
0
16.04.2022 16:30 5 : 0
16.04
16:30
┼ŻAK
Rusin
3
2
16.04.2022 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Vojvodina
Borac (BG)
1
3
16.04.2022 16:30 1 : 3
16.04
16:30
Crvenka
Radni─Źki 1918
2
2
16.04.2022 16:30 2 : 2
16.04
17:00
Slavija
Šajkaš 1908
1
0
16.04.2022 17:00 1 : 0
16.04
17:00
Crvena Zvezda
Petrovaradin
3
2
16.04.2022 17:00 3 : 2
16.04
16:30
Partizan (U)
Budu─çnost (A)
3
2
16.04.2022 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Radni─Źki (K)
1
3
16.04.2022 16:30 1 : 3
16.04
16:00
GFK Sloven
Napredak
5
1
16.04.2022 16:00 5 : 1
16.04
16:00
Podrinje
Sremac (V)
2
2
16.04.2022 16:00 2 : 2
16.04
16:30
Obili─ç (NK)
OFK Vrbas
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Srbobran
Iskra
4
4
16.04.2022 16:30 4 : 4
16.04
16:30
AFK
─Éur─Ĺin
2
0
16.04.2022 16:30
AFK
2 : 0
16.04
16:30
Jadran
Napredak
3
2
16.04.2022 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Proleter
Sloga
4
3
16.04.2022 16:30 4 : 3
16.04
16:00
Mladost 1948
Mladi radnik 1940
4
0
16.04.2022 16:00 4 : 0
16.04
16:30
Rudna Glava
Polom
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Pore─Ź
Blizna
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Šarbanovac
Miloševo
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Pobeda
Borac
4
1
16.04.2022 16:30 4 : 1
16.04
16:30
Taskovi─çi
Rad
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
Rad
16.04
16:30
Svrljig
Palilula
7
1
16.04.2022 16:30 7 : 1
16.04
Mid┼żor
Omladinac
3
0
16.04.2022 3 : 0
16.04
Rudar Vrška Čuka
Hajduk
0
0
16.04.2022 0 : 0
16.04
Rtanj
Radni─Źki 1946
0
5
16.04.2022 0 : 5
16.04
16:30
Rubin
Gornji Stepoš
3
0
16.04.2022 16:30 3 : 0
16.04
16:00
Delija
Krajina
3
1
16.04.2022 16:00 3 : 1
16.04
16:30
Rudar (SR)
Mladost
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Mladi Borac
Budu─çnost (M)
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:30
Morava
Juhor (G)
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:00
Zvi┼żd
Obili─ç
1
0
16.04.2022 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Omladinac (Š)
Šapine
5
0
16.04.2022 16:00 5 : 0
16.04
16:00
Zadrugar
Senjak
2
2
16.04.2022 16:00 2 : 2
16.04
16:00
Napredak
Sloboda
2
0
16.04.2022 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Barajevo
OFK Budu─çnost
0
2
16.04.2022 16:00 0 : 2
16.04
10:30
Rakovica
Umka
0
1
16.04.2022 10:30 0 : 1
16.04
16:00
Milutinac
Hajduk
2
3
16.04.2022 16:00 2 : 3
16.04
16:00
Sloga (D)
Borac (D)
2
4
16.04.2022 16:00 2 : 4
16.04
16:00
Košutnjak
Šumadinac
4
1
16.04.2022 16:00 4 : 1
16.04
16:00
Bratstvo 1975
Kutlovo
0
4
16.04.2022 16:00 0 : 4
16.04
15:30
Radnik
Banjani
5
3
16.04.2022 15:30 5 : 3
16.04
15:30
OFK Jabu─Źje
OFK Ose─Źina
0
0
16.04.2022 15:30 0 : 0
16.04
15:30
OFK Senjak
Iskra
5
0
16.04.2022 15:30 5 : 0
16.04
16:00
Ov─Źar
Morava
9
1
16.04.2022 16:00 9 : 1
16.04
16:00
Spartak 1976
Draga─Źevo
2
1
16.04.2022 16:00 2 : 1
16.04
15:30
Rudar
Jedinstvo 2017
1
4
16.04.2022 15:30 1 : 4
16.04
16:30
Rudar
Lipolist
1
1
16.04.2022 16:30 1 : 1
16.04
16:30
Cer
Kara─Ĺor─Ĺe
0
2
16.04.2022 16:30
Cer
0 : 2
16.04
16:00
Mladost (S)
Radni─Źki 2021
0
0
16.04.2022 16:00 0 : 0
16.04
Varvarin
Kamenorezac 76
3
2
16.04.2022 3 : 2
16.04
Vinogradar
Poljoprivrednik
1
0
16.04.2022 1 : 0
16.04
Garevina
Borac
4
2
16.04.2022 4 : 2
16.04
16:30
Proleter (M)
BSK Bavanište
3
0
16.04.2022 16:30 3 : 0
16.04
15:30
Crvena Jabuka
Polet (DL)
3
1
16.04.2022 15:30 3 : 1
16.04
16:00
Rudar
Fruškogorac
1
4
16.04.2022 16:00 1 : 4
16.04
16:30
Zadrugar
Lehel
5
0
16.04.2022 16:30 5 : 0
16.04
16:30
Navalin
Radni─Źki (P)
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Studenac
0
1
16.04.2022 16:30 0 : 1
16.04
17:00
Pobednik
Posavina
5
0
16.04.2022 17:00 5 : 0
16.04
12:30
Miljakovac
Zmaj Novi grad
2
0
16.04.2022 12:30 2 : 0
16.04
16:00
Lepušnica
Bratstvo
1
3
16.04.2022 16:00 1 : 3
16.04
16:00
Mladost (P)
BSK
0
1
16.04.2022 16:00 0 : 1
BSK
16.04
16:00
Borac
Sloga
1
1
16.04.2022 16:00 1 : 1
16.04
16:30
Trnava
Vinogradar
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:30
Mladost (D)
Šantarovac
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:00
Borac
Mladost (J)
2
1
16.04.2022 16:00 2 : 1
16.04
16:30
Tvr─Ĺava
Ba─Źka (D)
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Napredak
3
1
16.04.2022 16:00 3 : 1
16.04
15:30
Tigrovi Mija Gold
Budu─çnost
1
2
16.04.2022 15:30 1 : 2
16.04
16:00
Trgova─Źki
Mlava (ML)
0
0
16.04.2022 16:00 0 : 0
16.04
16:00
Bata Buli─ç
Rade Milošević
6
4
16.04.2022 16:00 6 : 4
16.04
16:00
Borac
Mladost (PR)
0
3
16.04.2022 16:00 0 : 3
16.04
16:00
Mladost (MS)
Temac
2
3
16.04.2022 16:00 2 : 3
16.04
16:00
Nišavac
Budu─çnost
2
2
16.04.2022 16:00 2 : 2
16.04
16:00
Napredak 2012
Rutevac
7
1
16.04.2022 16:00 7 : 1
16.04
16:00
Bjelica
Jelica
4
2
16.04.2022 16:00 4 : 2
16.04
16:30
Vinogradar
Lokomotiva
0
0
16.04.2022 16:30 0 : 0
16.04
16:30
SFU Grani─Źar 024
Pali─ç
0
5
16.04.2022 16:30 0 : 5
16.04
16:30
Sloga (M)
Banat (I)
0
4
16.04.2022 16:30 0 : 4
16.04
16:00
Oko sokolovo
Mekiš
0
0
16.04.2022 16:00 0 : 0
16.04
16:30
Borac
Gaglovo
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
17:00
┼Żelezni─Źar
Sloga
5
1
16.04.2022 17:00 5 : 1
16.04
17:00
Rekreativo
Belo Polje
0
1
16.04.2022 17:00 0 : 1
16.04
16:00
Apolon 4
Borba
4
4
16.04.2022 16:00 4 : 4
16.04
16:30
Milakovac 2018
Morava (M)
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Mladi radnik 1925
Magnohrom
1
3
16.04.2022 16:30 1 : 3
16.04
16:30
Beli Orlovi
Gradac
9
0
16.04.2022 16:30 9 : 0
16.04
16:30
Mladost (MD)
Ratajac
4
0
16.04.2022 16:30 4 : 0
16.04
16:30
Sport
Polet
1
7
16.04.2022 16:30 1 : 7
16.04
16:30
Sloboda
Dra┼żmirovac
5
0
16.04.2022 16:30 5 : 0
16.04
16:30
Mladi radnik
Doma─çin
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Istok 63
2
2
16.04.2022 16:30 2 : 2
16.04
16:30
Borac 1950
Polet
3
0
16.04.2022 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Budu─çnost
Hajduk
4
0
16.04.2022 16:30 4 : 0
16.04
16:30
Voja Ga─Źi─ç
Tempo
1
4
16.04.2022 16:30 1 : 4
16.04
16:30
Mladi borac
Sloboda
0
3
16.04.2022 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Mladost
BSK
4
2
16.04.2022 16:30 4 : 2
BSK
16.04
16:30
Petka
Sloga
6
1
16.04.2022 16:30 6 : 1
16.04
16:00
OFK Borac
Mladi radnik
16.04.2022 16:00
16.04
16:00
Tamnava
OFK Stublenica
1
0
16.04.2022 16:00 1 : 0
16.04
16:30
ŠFU Derbi 2016
Mladost (DL)
3
0
16.04.2022 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Atletiko
Mladost (DB)
2
1
16.04.2022 16:30 2 : 1
16.04
16:00
Laznica
Osanica
0
1
16.04.2022 16:00 0 : 1
16.04
16:00
Selište
Mlava (R)
1
0
16.04.2022 16:00 1 : 0
16.04
16:30
Vojvodina
Solunac
1
1
16.04.2022 16:30 1 : 1
16.04
16:30
Naša Krajina
Dobrica
3
1
16.04.2022 16:30 3 : 1
16.04
16:00
Proleter 1936
Junkovac
0
6
16.04.2022 16:00 0 : 6
16.04
16:30
Srem
Sparta
1
4
16.04.2022 16:30 1 : 4
16.04
16:30
Roma - Od┼żino selo
Proleter
0
3
16.04.2022 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Metaloplastika 2006
Culjkovi─ç
3
0
16.04.2022 16:30 3 : 0
16.04
16:00
Dunav
Margum
2
4
16.04.2022 16:00 2 : 4
16.04
15:30
Burovac
Vukan
0
7
16.04.2022 15:30 0 : 7
16.04
15:30
Sloga
Rudar 1947
6
1
16.04.2022 15:30 6 : 1
16.04
15:30
Jedinstvo
Napredak
3
2
16.04.2022 15:30 3 : 2
16.04
15:30
Radnik
Petar Dobrnjac
5
3
16.04.2022 15:30 5 : 3
16.04
15:30
Radni─Źki
BSK
3
1
16.04.2022 15:30 3 : 1
BSK
16.04
15:30
Zabr─Ĺe 1936
Sloga 1952
4
1
16.04.2022 15:30 4 : 1
16.04
16:00
Kotlenik
Bare
1
3
16.04.2022 16:00 1 : 3
16.04
16:00
Mladost
Sloga
5
0
16.04.2022 16:00 5 : 0
16.04
16:30
Resavski Despoti
Napredak
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:00
Posušje
Sloboda
0
0
16.04.2022 16:00 0 : 0
16.04
13:00
Leotar
Široki Brijeg
1
0
16.04.2022 13:00 1 : 0
16.04
19:00
Zrinjski
Sarajevo
4
0
16.04.2022 19:00 4 : 0
16.04
15:00
Tuzla City
Borac
0
0
16.04.2022 15:00 0 : 0
16.04
16:00
Tekstilac
Drina
0
3
16.04.2022 16:00 0 : 3
16.04
16:00
Kozara
Zvijezda 09
0
1
16.04.2022 16:00 0 : 1
16.04
16:00
Slavija
Omarska
2
1
16.04.2022 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Budu─çnost
Sloga
3
7
16.04.2022 16:00 3 : 7
16.04
16:00
Modri─Źa
Sutjeska
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Borac
Ljubi─ç
0
1
16.04.2022 16:00 0 : 1
16.04
16:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Podrinje
2
2
16.04.2022 16:00 2 : 2
16.04
16:30
Zvijezda
Igman
1
1
16.04.2022 16:30 1 : 1
16.04
16:30
Rudar
Orašje
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
16:30
Simm Bau
Jedinstvo
3
2
16.04.2022 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Budu─çnost
Tomislav
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Bratstvo
Radnik
0
0
16.04.2022 16:30 0 : 0
16.04
16:30
GOŠK
TOŠK
2
0
16.04.2022 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Travnik
Gradina
1
2
16.04.2022 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Gora┼żde
Mladost
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
17:00
Budu─çnost
Iskra
4
2
16.04.2022 17:00 4 : 2
16.04
15:30
Rudar
De─Źi─ç
1
0
16.04.2022 15:30 1 : 0
16.04
15:30
Jezero
Sutjeska
0
2
16.04.2022 15:30 0 : 2
16.04
18:00
Zeta
OFK Petrovac
3
0
16.04.2022 18:00 3 : 0
16.04
18:00
Podgorica
Mornar
1
3
16.04.2022 18:00 1 : 3
16.04
15:00
Komovi
Petnjica
1
0
16.04.2022 15:00 1 : 0
16.04
15:00
Polimlje
Brskovo
1
1
16.04.2022 15:00 1 : 1
16.04
15:00
Pljevlja 97
Gusinje
6
1
16.04.2022 15:00 6 : 1
16.04
15:00
OFK Borac
Ibar
1
1
16.04.2022 15:00 1 : 1
16.04
16:00
Manchester United
Norwich City
3
2
16.04.2022 16:00 3 : 2
16.04
16:00
Southampton
Arsenal
1
0
16.04.2022 16:00 1 : 0
16.04
13:30
Tottenham Hotspur
Brighton & Hove Albion
0
1
16.04.2022 13:30 0 : 1
16.04
16:00
Watford
Brentford
1
2
16.04.2022 16:00 1 : 2
16.04
16:15
Alaves
Rayo Vallecano
1
0
16.04.2022 16:15 1 : 0
16.04
21:00
Getafe
Villarreal
1
2
16.04.2022 21:00 1 : 2
16.04
18:30
Valencia
Osasuna
1
2
16.04.2022 18:30 1 : 2
16.04
14:00
Elche
Mallorca
3
0
16.04.2022 14:00 3 : 0
16.04
15:30
Borussia Dortmund
Wolfsburg
6
1
16.04.2022 15:30 6 : 1
16.04
18:30
Borussia M'gladbach
K├Âln
1
3
16.04.2022 18:30 1 : 3
16.04
15:30
Freiburg
Bochum
3
0
16.04.2022 15:30 3 : 0
16.04
15:30
Mainz 05
Stuttgart
0
0
16.04.2022 15:30 0 : 0
16.04
15:30
Augsburg
Hertha BSC
0
1
16.04.2022 15:30 0 : 1
16.04
12:30
Cagliari
Sassuolo
1
0
16.04.2022 12:30 1 : 0
16.04
16:30
Fiorentina
Venezia
1
0
16.04.2022 16:30 1 : 0
16.04
18:30
Juventus
Bologna
1
1
16.04.2022 18:30 1 : 1
16.04
20:45
Lazio
Torino
1
1
16.04.2022 20:45 1 : 1
16.04
14:30
Sampdoria
Salernitana
1
2
16.04.2022 14:30 1 : 2
16.04
14:30
Udinese
Empoli
4
1
16.04.2022 14:30 4 : 1
16.04
21:00
Lille
Lens
1
2
16.04.2022 21:00 1 : 2
16.04
17:00
Saint-Étienne
Brest
2
1
16.04.2022 17:00 2 : 1
16.04
16:00
Kraljica Marija
TSC
0
14
16.04.2022 16:00 0 : 14
TSC
16.04
13:30
Sloga
Spartak
1
4
16.04.2022 13:30 1 : 4
16.04
15:00
Mašinac
Crvena zvezda
1
1
16.04.2022 15:00 1 : 1
16.04
16:30
Radni─Źki 1923
Jedinstvo 2014
8
1
16.04.2022 16:30 8 : 1
16.04
16:00
Spartak DOO
Kolubara
5
0
16.04.2022 16:00 5 : 0
16.04
13:00
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
Ma─Źva
2
3
16.04.2022 13:00 2 : 3
16.04
12:00
Jedinstvo (Ub)
Loznica
3
3
16.04.2022 12:00 3 : 3
16.04
12:00
┼ŻGFK Borac
Jedinstvo Putevi
11
0
16.04.2022 12:00 11 : 0
16.04
15:00
Desetka
Heroj Polet
0
21
16.04.2022 15:00 0 : 21
16.04
13:30
Šumadija 1903
Novi Pazar
2
3
16.04.2022 13:30 2 : 3
16.04
13:30
Borac 1926
GFK Sloboda
2
4
16.04.2022 13:30 2 : 4
16.04
13:30
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
2
0
16.04.2022 13:30 2 : 0
16.04
13:30
Javor
Mladost (L)
3
1
16.04.2022 13:30 3 : 1
16.04
13:30
Sloga (P)
Sunrise Šabac
2
2
16.04.2022 13:30 2 : 2
16.04
13:30
Loznica
Zlatibor
4
0
16.04.2022 13:30 4 : 0
16.04
13:30
Jedinstvo
Radni─Źki (V)
4
1
16.04.2022 13:30 4 : 1
16.04
Radni─Źki
GFK Jagodina
9
0
16.04.2022 9 : 0
16.04
Morava 1918
OFK Topli─Źanin
1
3
16.04.2022 1 : 3
16.04
10:00
Spartak ┼ŻK
Proleter
3
1
16.04.2022 10:00 3 : 1
16.04
10:00
Index
Mladost (NS)
2
1
16.04.2022 10:00 2 : 1
16.04
10:00
Zvezdara
Be┼żanija
0
2
16.04.2022 10:00 0 : 2
16.04
10:00
Internacional
Sin─Ĺeli─ç
1
1
16.04.2022 10:00 1 : 1
16.04
11:00
Brodarac 2
Kolubara
3
2
16.04.2022 11:00 3 : 2
16.04
18:00
011
IMT 2
1
1
16.04.2022 18:00
011
1 : 1
16.04
20:15
Ada
IM Rakovica
3
1
16.04.2022 20:15
Ada
3 : 1
16.04
14:00
BASK
OFK ┼Żarkovo
5
1
16.04.2022 14:00 5 : 1
16.04
11:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Šumadija (A)
1
2
16.04.2022 11:00 1 : 2
16.04
10:00
Kori─çani
Kara─Ĺor─Ĺe
7
0
16.04.2022 10:00 7 : 0
16.04
11:00
Napredak
RSK
7
0
16.04.2022 11:00 7 : 0
RSK
16.04
11:30
Borac (Š)
OFK Be─Źej 1918
4
1
16.04.2022 11:30 4 : 1
16.04
15:30
Crnokosa
Novi Pazar
1
6
16.04.2022 15:30 1 : 6
16.04
11:00
Prva Iskra
BSK 1925
3
0
16.04.2022 11:00 3 : 0
16.04
11:00
Dunav (VS)
Radni─Źki
1
4
16.04.2022 11:00 1 : 4
16.04
11:00
Rojkovac
Siti Sport Klub
0
1
16.04.2022 11:00 0 : 1
16.04
11:00
OFK Balkan
Budu─çnost
1
2
16.04.2022 11:00 1 : 2
16.04
11:00
GSP Polet
Beograd Karaburma
0
4
16.04.2022 11:00 0 : 4
16.04
Kabel
Proleter
16.04.2022 :
16.04
Petrika
Ba─Źka
16.04.2022 :
16.04
00:00
TSK
Jedinstvo
0
2
16.04.2022 00:00
TSK
0 : 2
16.04
11:00
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
0
2
16.04.2022 11:00 0 : 2
16.04
13:30
Zemun
OFK Beograd
4
3
16.04.2022 13:30 4 : 3
16.04
16:00
RFK Grafi─Źar
Rad
2
0
16.04.2022 16:00 2 : 0
Rad
16.04
10:00
Lokomotiva
IMT
1
0
16.04.2022 10:00 1 : 0
IMT
16.04
16:00
Sopot
Radni─Źki (NB)
2
2
16.04.2022 16:00 2 : 2
16.04
09:00
Sin─Ĺeli─ç
Studentski grad
4
1
16.04.2022 09:00 4 : 1
16.04
10:00
OLE
Partizan
2
0
16.04.2022 10:00
OLE
2 : 0
16.04
00:00
Rakovica
BASK
1
2
16.04.2022 00:00 1 : 2
16.04
00:00
Zmaj 1953
Vin─Źa
0
4
16.04.2022 00:00 0 : 4
16.04
00:00
Borac
Bole─Ź
5
2
16.04.2022 00:00 5 : 2
16.04
00:00
Radni─Źki (NB) 2
Kova─Źevac
3
0
16.04.2022 00:00 3 : 0
16.04
11:00
Šumadija 1903
Novi Pazar
0
0
16.04.2022 11:00 0 : 0
16.04
11:00
Borac 1926
GFK Sloboda
3
2
16.04.2022 11:00 3 : 2
16.04
11:00
Sloga (K)
Apolon 2018
1
0
16.04.2022 11:00 1 : 0
16.04
11:00
Javor
Radni─Źki 1923
3
0
16.04.2022 11:00 3 : 0
16.04
11:00
Savacijum
Sunrise Šabac
1
2
16.04.2022 11:00 1 : 2
16.04
11:00
Metalac (GM)
Apolon 4
6
1
16.04.2022 11:00 6 : 1
16.04
11:00
Loznica
Ma─Źva
0
4
16.04.2022 11:00 0 : 4
16.04
11:00
Jedinstvo
Radni─Źki (V)
1
0
16.04.2022 11:00 1 : 0
16.04
GFK Jagodina
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
1
0
16.04.2022 1 : 0
16.04
Real Niš
GFK Dubo─Źica
6
0
16.04.2022 6 : 0
16.04
Radni─Źki (P)
Mineralac
0
3
16.04.2022 0 : 3
16.04
Dinamo
Budu─çnost
2
0
16.04.2022 2 : 0
16.04
10:00
Spartak ┼ŻK
Proleter (NS)
4
0
16.04.2022 10:00 4 : 0