46'
46'
Remi Zlatibora u KruŔevcu
13.09.2020 zlatiborpress.rs

U utakmici 7. kola Linglong Superlige Srbije fudbaleri Zlatibora su na gostovanju kruÅ”evačkom Napretku odigrali 1:1. Čajetinci su tako doÅ”li do ukupno petog osvojenog boda, a neporaženi su treću utakmicu uzastopno.

Ā

Gol vredan osvajanja boda za Zlatibor postigao je Vasilije Janjić u 74. minutu, ubrzo posle vodećeg gola domaće ekipe. U narednom kolu Zlatibor će po prvi put odmeriti snage u takmičarskom meču sa ekipom Partizana, kojeg će dočekati na ā€žGradskom stadionuā€œ u Užicu.

Napredak: Ostojić, Obradović, Marinković, Kostić, Mrkić, Kočić, Mijić, Spremo, Stević, Å arac, Leković. Na klupi: Jordanov, Milovanović M, Pavićević, Milunović, Vučićević, MrÅ”ić, MiloÅ”ev, Stojanović, RaÅ”ković, Milovanović N, Ćuković. Trener: Dragan Ivanović

Zlatibor: Čupić, Jezdimirović, Anđelković, Poček, Đakovac, GliÅ”ović, Miloradović, Vukić, Miličić, Janjić, Krstić. Na klupi: Stailković, Stamenković, BjeloÅ”, Đokić, Petronijević, Vidić, Radović, Vladić, Islamović. Trener: Predrag Ristanović

U preostalim duelima ovog popodneva Proleter i Mačva odigrali su bez golova, Mladost je u Lučanima savladala Bačku sa 2:1, dok je Javor istim rezultatom pobedio Vojvodinu.