XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
687 utakmica za dan Nedelja, 13 Septembar 2020


Fudbal

13.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Radni─Źki (Zr)
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Vojvodina 1928
Tisa
0
2
13.09.2020 16:00 0 : 2
13.09
16:00
Bane 1931
Tutin
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
┼Żelezni─Źar (L)
Sloga 33
0
4
13.09.2020 16:00 0 : 4
13.09
16:00
Budu─çnost (A)
Mladi radnik 1926
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Jedinstvo
Teleoptik
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Studentski grad
BASK
3
4
13.09.2020 16:00 3 : 4
13.09
16:00
Leštane
BSK 1925
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Vlasina
Kablovi
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Mladost
P─Źinja
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Timo─Źanin
Timok 1919
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Radan
Dunav
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Rembas
OFK Sin─Ĺeli─ç
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
16:00
┼Żupa
Radni─Źki (S)
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
11:00
Car Konstantin
Budu─çnost (P)
1
3
13.09.2020 11:00 1 : 3
13.09
16:00
Novi Pazar 1928
Šumadija 1903
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Šumadija (T)
Kori─çani
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
OFK Ras
Mokra Gora
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
Vodoja┼ża
Go─Ź
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
16:00
Radnik
Polet
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
11:00
Proleter
Real
0
1
13.09.2020 11:00 0 : 1
13.09
16:00
OFK Napredak
VGSK
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Sloga (M)
Morava (VP)
1
5
13.09.2020 16:00 1 : 5
13.09
16:00
Borac (┼Ż)
Petar Dobrnjac
0
4
13.09.2020 16:00 0 : 4
13.09
16:00
Zvi┼żd
Rudar (S)
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
OFK Mihajlovac
Jasenica 2017
5
2
13.09.2020 16:00 5 : 2
13.09
16:00
Borac 1932
Pomoravlje
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Prijevor
Sevojno
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Polet (T)
Sloboda (─î)
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
11:00
Rampa
Jasen
1
1
13.09.2020 11:00 1 : 1
13.09
16:00
Mladost (DD)
Rubribreza
2
5
13.09.2020 16:00 2 : 5
13.09
16:00
OFK Divci
Ribnica
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Radni─Źki (K)
Vrelo Sport
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Drina
Mladost (P)
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Zadrugar
Spartak 1924
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Borac (L)
Mladost (Dr)
5
0
13.09.2020 16:00 5 : 0
13.09
16:00
Hercegovac
Njegoš
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Vojvodina (BG)
Mladost APA
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Radni─Źki (S)
─îSK Pivara
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Omladinac FAM
Radni─Źki (K)
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Mladost
Crvena zvezda
8
0
13.09.2020 16:00 8 : 0
13.09
16:00
Podunavac
Crvena Zvezda
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Jedinstvo
Borac
0
2
13.09.2020 16:00 0 : 2
13.09
10:00
Index
Sloga (T)
3
0
13.09.2020 10:00 3 : 0
13.09
16:00
Sremac Vojka
Budu─çnost
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
13.09
16:00
Jugovi─ç
Sloboda
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Juhor
Leva─Ź
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Sloga (M)
Sloga (D)
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
OFK Lugomir
Jastrebac
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Moravac 2015
Kopaonik
2
6
13.09.2020 16:00 2 : 6
13.09
16:00
Bošnjane
Temni─ç 1924
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Branik
OFK 019
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
13:00
Tanasko Raji─ç
Brodoremont
3
1
13.09.2020 13:00 3 : 1
13.09
16:00
Rajko Miti─ç
OFK Slatina
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Morava
Naša krila 1936
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
OFK Niš
OFK Brzi Brod
0
2
13.09.2020 16:00 0 : 2
13.09
16:00
Orljane
Naisus 1977
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Bukovik
Pukovac
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Rudar
Delijski Vis
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Jablanica
Gracko
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Svetlost
─îekmin
5
0
13.09.2020 16:00 5 : 0
13.09
16:00
Dobri─Ź
Nebeski Andjeli
3
3
13.09.2020 16:00 3 : 3
13.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (G)
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Vranjska Banja
Sloga
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
Alakince
Pusta Reka
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Komgrap
Poštar Zvezdara
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Kosmaj
Srem
4
2
13.09.2020 16:00 4 : 2
13.09
10:00
Torlak
Napredak
4
1
13.09.2020 10:00 4 : 1
13.09
16:00
Mladost (C)
Vin─Źa
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
11:00
Prva iskra
Turbina
3
0
13.09.2020 11:00 3 : 0
13.09
16:00
Budu─çnost (Z)
Šumadija
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Osni─ç
Velika Jasikova
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
16:00
Sloga
Ozren
2
4
13.09.2020 16:00 2 : 4
13.09
16:00
Kosovo
Trebi─Ź
3
4
13.09.2020 16:00 3 : 4
13.09
16:00
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Rudar (P)
OFK Rtanj
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
Ma─Źkovac
Mladost (DK)
2
0
13.09.2020 2 : 0
13.09
16:00
Vinogradar
13. April
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
Sloga (L)
┼Żabare
5
0
13.09.2020 5 : 0
13.09
Sloga (─ć)
Ribnik
6
0
13.09.2020 6 : 0
13.09
Kupci
FUD
0
1
13.09.2020 0 : 1
FUD
13.09
Gradina
Trudbenik
3
1
13.09.2020 3 : 1
13.09
16:30
Sloga
Sremac
2
0
13.09.2020 16:30 2 : 0
13.09
16:30
LSK
Donji Srem 2015
1
1
13.09.2020 16:30
LSK
1 : 1
13.09
16:30
Borac (K)
┼Żelezni─Źar
4
3
13.09.2020 16:30 4 : 3
13.09
16:30
Hajduk (B)
Rudar
6
1
13.09.2020 16:30 6 : 1
13.09
16:30
Hajduk (V)
Mitros
1
2
13.09.2020 16:30 1 : 2
13.09
16:30
Borac (M)
PSK
1
0
13.09.2020 16:30 1 : 0
PSK
13.09
16:00
Radni─Źki (B)
Jugoslavija
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Strela
Crvena zvezda
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Dolina
Hajdu─Źica
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Budu─çnost (A)
Partizan (U)
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Stari Tamiš
Spartak 1911
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Potporanj
Polet (Id)
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
┼ŻAK
Tvr─Ĺava
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
Budu─çnost (M)
BSK
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
BSK
13.09
16:00
Slavija
SU Stanišić 1920
0
2
13.09.2020 16:00 0 : 2
13.09
16:00
Kulpin
Zadrugar
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Magli─ç
Budu─çnost (P)
1
4
13.09.2020 16:00 1 : 4
13.09
16:00
Omladinac
Borac 46
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Rusin
Budu─çnost (G)
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
13.09
16:00
─Éur─Ĺin
Sutjeska
8
0
13.09.2020 16:00 8 : 0
13.09
16:00
Jadran
AFK
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
AFK
13.09
16:00
Budu─çnost
Iskra
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Obili─ç
Proleter (Nj)
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
Preporod
Napredak
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Crvena zvezda
MSK
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
MSK
13.09
16:00
Lehel
Mladost (L)
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Rusanda
Potisje
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
13.09
16:00
OFK Klek
Vojvodina (B)
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Mladost (BD)
Radni─Źki 1911
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Vojvodina (NM)
Polet
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Borac
Tamiš
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
Polet
Sloga (L)
1
1
13.09.2020 1 : 1
13.09
Mladi radnik 1940
Crvena zvezda
1
1
13.09.2020 1 : 1
13.09
Mladi borac
Mladost 1948
1
0
13.09.2020 1 : 0
13.09
Ba─Źinac
Podunavac
3
0
13.09.2020 3 : 0
13.09
Osipaonica
Sloga (M)
1
2
13.09.2020 1 : 2
13.09
┼Żelezni─Źar Kusadak
Pobeda
1
1
13.09.2020 1 : 1
13.09
SASK
Budu─çnost
1
2
13.09.2020 1 : 2
13.09
Radnik (SP)
Obili─ç
1
0
13.09.2020 1 : 0
13.09
16:00
Prvi srpski ustanak
┼ŻSK
5
0
13.09.2020 16:00 5 : 0
13.09
16:00
Plaskovac
Omladinac
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Marjan (K)
Trnava
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Lokomotiva
Jasenica (B)
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Sloga (Z)
Banja 1957
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Šumadinac (S)
Borac (P)
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Partizan (BB)
BSK
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
BSK
13.09
16:00
Vin─Źa
Šumadinac 1913
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Grizli ML
Partizan 1945
11
0
13.09.2020 16:00 11 : 0
13.09
11:00
Hajduk
Sin─Ĺeli─ç 2012
6
2
13.09.2020 11:00 6 : 2
13.09
16:00
PKB (PS)
Institut
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
DIF
Šumadinac
3
1
13.09.2020 16:00
DIF
3 : 1
13.09
16:00
Balkan Mirijevo
011
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
011
13.09
16:00
Posavac Tišma
PKB Kovilovo
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Heroj Polet
Umka
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Rojkovac
Mladi borac
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
16:00
Lisovi─ç 1977
Polet
9
0
13.09.2020 16:00 9 : 0
13.09
16:00
Duboko
Radni─Źki
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
OFK Budu─çnost
Omladinac
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
OFK Zabre┼żje
Jedinstvo
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
OFK Borac
Zvezda
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Dunavac
Rabrovac
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Šumadija 1962
Kalu─Ĺerica 1969
2
4
13.09.2020 16:00 2 : 4
13.09
16:00
SUF Kova─Źevac 1956
Velika Krsna
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Bole─Ź
Pudarci
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Kosmajac
Zaklopa─Źa
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:30
Titel
Omladinac
0
0
13.09.2020 16:30 0 : 0
13.09
16:30
Tatra
OFK Futog
2
1
13.09.2020 16:30 2 : 1
13.09
16:30
Ba─Źka (B)
Ba─Źka 1923
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Hajduk
Petrovaradin
1
4
13.09.2020 16:30 1 : 4
13.09
16:30
Jedinstvo
Fruškogorski partizan
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Susek
┼ŻSK
2
4
13.09.2020 16:30 2 : 4
13.09
16:30
TSK
Fruškogorac
2
0
13.09.2020 16:30
TSK
2 : 0
13.09
16:30
Šajkaš 1908
OFK Sirig
1
0
13.09.2020 16:30 1 : 0
13.09
16:00
Nemetali
Pore─Ź
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
13.09
16:00
Urovica
Zlot
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
11:00
Klju─Ź
Mladost
1
0
13.09.2020 11:00 1 : 0
13.09
16:00
21. oktobar
Maršić
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
OFK Bagremar
Mladost (P)
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Šumadija 1934
Sloboda (G)
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Kutlovo
Srbija
0
0
13.09.2020 16:00 0 : 0
13.09
16:00
Jedinstvo
Pobeda 1926
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Sloga (D)
Šumadinac KG
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Mladost (L)
Sloboda
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Omladinac
Mladost (DK)
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Morava
Stevan Nešticki
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
─îegar 1946
Radni─Źki 1936
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Crvena zastava
Vulkan 1963
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
─îegar 2013
Planinac 1933
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Aluminjum
Palilulac
8
3
13.09.2020 16:00 8 : 3
13.09
16:00
Napredak Simi─çevo
Napredak 1936
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
Obili─ç
┼Żelezni─Źar
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Sloga (L)
Budu─çnost (V)
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Sirakovo
Manastirica
8
0
13.09.2020 16:00 8 : 0
13.09
16:00
Borac (K)
Vihor
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
Rudar (Kr)
Integral
4
3
13.09.2020 16:00 4 : 3
13.09
16:00
Mladost
Rasova─Źa
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Jastrebac
Sloga
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Pobeda
Radni─Źki 1924
0
2
13.09.2020 16:00 0 : 2
13.09
16:00
Elid
Palilula
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
OFK Rutevac 1908
Radni─Źki 1947
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:30
Gru┼ża
Budu─çnost
0
9
13.09.2020 16:30 0 : 9
13.09
16:30
Ibar
Rudar
1
0
13.09.2020 16:30 1 : 0
13.09
16:30
Ribnica
Jovo Kursula
2
1
13.09.2020 16:30 2 : 1
13.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Granit
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Napredak
Mladi radnik 1925
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Jedinstvo 2017
Mataruge
4
0
13.09.2020 16:30 4 : 0
13.09
16:30
Tavnik
Popovi─çi Vrnjci
3
3
13.09.2020 16:30 3 : 3
13.09
16:30
Javor
Juhor (G)
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Rudar
Budu─çnost (─É)
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Sloga
Mladost (K)
1
0
13.09.2020 16:30 1 : 0
13.09
16:30
Mladost (J)
Resavac
5
0
13.09.2020 16:30 5 : 0
13.09
16:30
Dragocvet
Budu─çnost (M)
2
1
13.09.2020 16:30 2 : 1
13.09
16:30
OFK Juhor 2016
Morava (R)
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Napredak
Kolare
5
0
13.09.2020 16:30 5 : 0
13.09
16:30
Iskra
Banjani
2
3
13.09.2020 16:30 2 : 3
13.09
16:30
Joks Junajted
Pambukovica
3
2
13.09.2020 16:30 3 : 2
13.09
16:30
Kolubara 2
OFK Senjak
2
0
13.09.2020 16:30 2 : 0
13.09
16:00
Progres
Vu─Źje
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Donja Lomnica
Gradac
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Polet
Zlo─çudovo
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
OFK Brza
Kumarevo 65
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Umac
Jedinstvo
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Bobište
Bratstvo
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
┼Żelezni─Źar
BSK
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
BSK
13.09
16:00
Mladi borac
Sloboda
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Mladost 1959
Milanovo
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Sloga
Šumadija
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Moravac
OFK Morava
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Planta┼ża
Real
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Prvi partizan
Peru─çac
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Savinac
Višesava
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
11:00
Bakionica
Polet
3
2
13.09.2020 11:00 3 : 2
13.09
16:00
Je┼żevica
Jedinstvo
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Omladinac
Kotroman
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Se─Źica
─îajetina
0
2
13.09.2020 16:00 0 : 2
13.09
16:00
Lazarica
Avijati─Źar Vranjani
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Jedinstvo
Rakova
5
0
13.09.2020 16:00 5 : 0
13.09
16:00
Draga─Źevo
Ov─Źar
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Morava
Vo─çar
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Spartak
Ozremica
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
Ozrem PMH
Mladost (P)
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Donja Vrbava
Zadrugar
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
Jedinstvo (K)
Napredak
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
16:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
1
2
13.09.2020 16:00 1 : 2
13.09
16:00
Orlovac
Rudar
2
3
13.09.2020 16:00 2 : 3
13.09
16:00
┼Żelju┼ía
Vladimir Durkovi─ç
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Spartak
Dragoš
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Pobeda
Sloga
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Mladi borac
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Sloga (LŠ)
Cer (JL)
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
16:00
Majur
Sloga (KR)
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Duško
Podrinje
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Drina
Jedinstvo
3
0
13.09.2020 16:00 3 : 0
13.09
16:00
Milan Orli─ç
Cer (PE)
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Mladost
Gu─Źevo 1929
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Rudar
Hajduk Stanko
2
0
13.09.2020 16:00 2 : 0
13.09
15:30
Mladost (B)
─îelik
3
2
13.09.2020 15:30 3 : 2
13.09
15:30
Lugina
FSU Ju┼żna pruga
2
1
13.09.2020 15:30 2 : 1
13.09
15:30
Levosoje
Vihor
1
1
13.09.2020 15:30 1 : 1
13.09
15:30
Trnovac
Pavlovac
5
0
13.09.2020 15:30 5 : 0
13.09
16:00
Borac
Beli Orlovi
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Polet 57
Velika Drenova
0
1
13.09.2020 16:00 0 : 1
13.09
16:00
14. Oktobar
Poljoprivrednik
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
┼Żupski biseri
Omladinac (U)
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Polet
Ratar
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Borac (VS)
Banat (D)
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Grani─Źar
Dunav
1
0
13.09.2020 16:00 1 : 0
13.09
16:00
Ševac
Borac (VG)
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Karaš (K)
Karaš (J)
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Partizan (K)
Vulturul
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
Mladost (V)
Borac (P)
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Omladinac (D)
Dolovo
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
16:00
Jedinstvo (D)
BSK Bavanište
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
13.09
16:00
Kolonija
Budu─çnost (BB)
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:30
Srem
─îSK
3
1
13.09.2020 16:30 3 : 1
13.09
16:30
Grani─Źar
Jedinstvo
4
1
13.09.2020 16:30 4 : 1
13.09
16:30
Šumar
Krušedol
2
2
13.09.2020 16:30 2 : 2
13.09
16:30
Hrtkovci
Polet
2
3
13.09.2020 16:30 2 : 3
13.09
16:30
Radni─Źki
Fruškogorac
2
0
13.09.2020 16:30 2 : 0
13.09
16:30
Dunav
Napredak
0
0
13.09.2020 16:30 0 : 0
13.09
16:30
Mladost
OFK Bresta─Ź
2
2
13.09.2020 16:30 2 : 2
13.09
16:30
Sremac
Kameni
5
0
13.09.2020 16:30 5 : 0
13.09
16:30
Obili─ç 1993
Grani─Źar 1924
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Sloga
OFK Biki─ç
0
3
13.09.2020 16:30 0 : 3
13.09
16:30
Sloboda
Erdevik 2017
2
2
13.09.2020 16:30 2 : 2
13.09
16:30
Trgova─Źki
Jednota
3
0
13.09.2020 16:30 3 : 0
13.09
10:00
Fruška Gora
Jedinstvo
1
0
13.09.2020 10:00 1 : 0
13.09
16:30
Grani─Źar (K)
OFK Zeka Buljubaša
3
0
13.09.2020 16:30 3 : 0
13.09
16:30
Sremac (J)
Zmaj
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Sremac (B)
Fruškogorac
0
4
13.09.2020 16:30 0 : 4
13.09
16:00
Bile─çanin
Zadrugar
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
Mladost
Tisa 1933
2
2
13.09.2020 16:00 2 : 2
13.09
16:00
OFK Staji─çevo
Naftagas
4
7
13.09.2020 16:00 4 : 7
13.09
16:00
Zlatica
┼ŻFK Banat Baglja┼í
0
5
13.09.2020 16:00 0 : 5
13.09
16:00
Mladost (R)
Borac
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1
13.09
11:00
Brezovac
Šamot
0
4
13.09.2020 11:00 0 : 4
13.09
11:00
B 2000
Trešnjevica
3
4
13.09.2020 11:00 3 : 4
13.09
16:00
Vrbica
Kopljari
1
4
13.09.2020 16:00 1 : 4
13.09
10:00
Gorski Car
Mladi rudar
1
5
13.09.2020 10:00 1 : 5
13.09
16:00
Budu─çnost
Ven─Źani
0
4
13.09.2020 16:00 0 : 4
13.09
16:00
Mladost (J)
Radoje Domanovi─ç
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Mladi radnik (D)
Omladinac-Šumadinac (V)
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Napredak (MK)
Kruševica 1980
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
Jedinstvo (O)
Sloga (Z)
0
3
13.09.2020 16:00 0 : 3
13.09
16:00
Šumadija (S)
Mladost (R)
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Badnjevac
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
4
1
13.09.2020 16:00 4 : 1
13.09
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
─îestin
3
1
13.09.2020 11:00 3 : 1
13.09
16:00
Kula
Jedinstvo
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
5
2
13.09.2020 16:00 5 : 2
13.09
16:00
OFK Od┼żaci
Dunav
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Polet
Hajduk
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
13.09
16:00
Bratstvo 2019
Omladinac
6
1
13.09.2020 16:00 6 : 1
13.09
16:00
Lipar
Terekveš
5
0
13.09.2020 16:00 5 : 0
13.09
10:00
OFK Hajduk
Moskva
2
1
13.09.2020 10:00 2 : 1
13.09
16:30
Obili─ç
─îenej
2
1
13.09.2020 16:30 2 : 1
13.09
16:30
Sloga
┼Żelezni─Źar
0
3
13.09.2020 16:30 0 : 3
13.09
16:30
Proleter
Dinamo
1
1
13.09.2020 16:30 1 : 1
13.09
16:30
Borac (R)
Mileti─ç
0
2
13.09.2020 16:30 0 : 2
13.09
15:00
OFK ┼Że┼żelj
Dobra─Źa
4
0
13.09.2020 15:00 4 : 0
13.09
16:00
Bratstvo 1975
Jadran
4
2
13.09.2020 16:00 4 : 2
13.09
16:00
Partizan
Seljak
1
6
13.09.2020 16:00 1 : 6
13.09
16:00
─ćava
Divostin
1
3
13.09.2020 16:00 1 : 3
13.09
16:00
Ljubi─Źevo
┼Żitkovica
1
4
13.09.2020 16:00 1 : 4
13.09
16:00
Borac 2016
Baštovan 2015
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Polet (V)
Pek
4
0
13.09.2020 16:00 4 : 0
Pek
13.09
16:00
Sloga (M)
Dizel
3
2
13.09.2020 16:00 3 : 2
13.09
16:00
Mlava (B)
Batovac
3
1
13.09.2020 16:00 3 : 1
13.09
16:00
Napredak (B)
Napredak (P)
6
2
13.09.2020 16:00 6 : 2
13.09
16:00
Mladi Borac
Bari─Ź
1
1
13.09.2020 16:00 1 : 1
13.09
16:00
Stig 1955
BSK 1931
2
1
13.09.2020 16:00 2 : 1