Zvezda pala u Beogradu
04.11.2021 sportdc.net

Fudbaleri Mitjilanda savladali su Crvenu zvezdu u četvrtom kolu Lige Evrope. Danci su slavili u Beogradu sa 1-0.

Ā

Meč je loÅ”e počeo za Zvezdu. U 12. minuti, MiloÅ” Degenek dobio je crveni karton. Najbolju Å”ansu u prvom poluvremenu imali su gosti preko Sista ali je Borjan odbranio. U 56. minuti, Rodić jeftino gubi loptu a Gobeljić opasan napad gostiju prekida faulom. Ipak, spasa za Zvezdu nije bilo pa je Evander pogodio iz slobodnog udarca za vodstvo gostiju. Do kraja susreta, nije bilo mnogo prilika. Radi prigovora, Gobeljić je u nadoknadi dobio drugi žuti karton. U poslednjim sekundama sjajnu Å”ansu imao je Dragović ali nije imao sreće.

U drugom meču grupe, Braga je savladala Ludogorec sa 4-2. Braga sada ima devet, Zvezda sedam, Mitjiland pet a Ludogorec ima bod.

Zvezda eć u narednom kolu dočekati bugarskog Å”ampiona.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal UEFA Europa League - group F Crvena zvezda Midtjylland