XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
15/16.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
15.10.2016 14:30
Smederevo 1924
2 : 1
Jošanica
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
15.10.2016 14:30
Karađorđe (T)
2 : 1
Šumadija 1903
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Sloga (P)
Požega
16.10.2016 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
Sloga (P)
Loznica
Loznica
0 : 0
FAP
Priboj
15.10.2016 14:30
Loznica
0 : 0
FAP
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
15.10.2016 14:30
Zlatibor (Č)
2 : 1
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
Železničar
Lajkovac
15.10.2016 14:30
Budućnost Krušik 2014
4 : 1
Železničar
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Šapine
Šapine
16.10.2016 14:30
Polet (LJ)
0 : 0
Šapine
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
16.10.2016 14:30
Mihajlovac 1934
3 : 2
Radnički 1923
16.10.2016 16:31 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 10 6 3 1 21
2 Šapine 10 6 2 2 20
3 Budućnost Krušik 2014 10 6 2 2 20
4 Smederevo 1924 10 5 2 3 17
5 Sloga (P) 10 4 4 2 16
6 Loznica 10 4 3 3 15
7 Karađorđe (T) 10 4 1 5 13
8 Jedinstvo Putevi 10 4 1 5 13
9 Mihajlovac 1934 10 2 7 1 13
10 FAP 10 4 1 5 13
11 Polet (LJ) 10 3 3 4 12
12 Mokra Gora 10 3 3 4 12
13 Zlatibor (Č) 10 3 2 5 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 10 1 6 3 9
15 Železničar 10 2 3 5 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 10 1 1 8 4

11.kolo
Sledeće kolo
22/23.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
22.10.2016 13:30
Radnički 1923
2 : 1
Smederevo 1924
Šapine
Šapine
4 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
22.10.2016 13:30
Šapine
4 : 1
Mihajlovac 1934
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
23.10.2016 13:30
Železničar
2 : 1
Polet (LJ)
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.10.2016 13:30
Mokra Gora
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
FAP
Priboj
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
22.10.2016 13:30
FAP
1 : 1
Zlatibor (Č)
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Loznica
Loznica
22.10.2016 13:30
Sloga (P)
2 : 1
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.10.2016 13:30
Šumadija 1903
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
02.11.2016 13:30
Jošanica
1 : 1
Karađorđe (T)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje