XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
661 utakmica za dan Subota, 15 Oktobar 2016


Fudbal

15.10
15:00
Omladinac
Radni─Źki (SM)
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Ba─Źka 1901
Radni─Źki (Zr)
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Radni─Źki (┼á)
Crvena zvezda (NS)
1
1
15.10.2016 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Sloga
Radni─Źki (NP)
2
2
15.10.2016 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Cement
Borac (S)
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Vršac
Dunav
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
14:30
Smederevo 1924
Jošanica
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
Šumadija 1903
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Loznica
FAP
0
0
15.10.2016 14:30 0 : 0
FAP
15.10
14:30
Zlatibor (─î)
Mokra Gora
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
┼Żelezni─Źar
4
1
15.10.2016 14:30 4 : 1
15.10
15:00
Ozren
Radan
1
4
15.10.2016 15:00 1 : 4
15.10
15:00
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Dunav
Trstenik PPT
0
1
15.10.2016 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Jedinstvo (P)
Sloga (D)
9
0
15.10.2016 15:00 9 : 0
15.10
15:00
Radni─Źki (S)
Vlasina
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
14:30
IMT
Stepojevac Vaga
4
1
15.10.2016 14:30
IMT
4 : 1
15.10
14:30
Sopot
Dor─çol
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Teleoptik
Crvena Zvezda
3
0
15.10.2016 14:30 3 : 0
15.10
10:00
BASK
Rakovica
6
0
15.10.2016 10:00 6 : 0
15.10
11:00
GSP Polet
Brodarac 1947
2
2
15.10.2016 11:00 2 : 2
15.10
15:00
Polet (K)
Potisje
0
0
15.10.2016 15:00 0 : 0
15.10
15:00
Sloga (─î)
Subotica
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Mladost APA
Radni─Źki (S)
2
3
15.10.2016 15:00 2 : 3
15.10
15:00
Srbobran
Tavankut
3
2
15.10.2016 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Be─Źej 1918
OFK Vrbas
5
0
15.10.2016 15:00 5 : 0
15.10
15:00
Budu─çnost (SC)
Vršac united
0
0
15.10.2016 15:00 0 : 0
15.10
15:00
Radni─Źki (K)
Polet (N)
2
3
15.10.2016 15:00 2 : 3
15.10
15:00
Kozara
Jedinstvo (BK)
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Proleter (BK)
Sloga
1
1
15.10.2016 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Dolina
5
0
15.10.2016 15:00 5 : 0
15.10
15:00
Dinamo 1945
Vojvodina 1928
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Sofeks
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Veternik
Hajduk 1925 Podunavac
0
1
15.10.2016 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Sloga
Sremac Vojka
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
15:00
┼ŻSK
Hajduk (─î)
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
14:30
Sloboda (─î)
Radni─Źki (K)
1
1
15.10.2016 14:30 1 : 1
15.10
14:30
Sloga
Ov─Źar
2
2
15.10.2016 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Gru┼ża
Mladi radnik 1940
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Šumadija (A)
Borac 1932
3
0
15.10.2016 14:30 3 : 0
15.10
14:30
VGSK
RSK
0
2
15.10.2016 14:30 0 : 2
RSK
15.10
14:30
Ribnica
Radni─Źki Gorenje
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
14:30
Jedinstvo 1945
OFK Divci
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
15:00
─Éerdap
Hajduk Veljko
2
2
15.10.2016 15:00 2 : 2
15.10
15:00
BSK
Moravica
0
0
15.10.2016 15:00
BSK
0 : 0
15.10
15:00
SFS Borac
Juhor
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
15:00
OFK Kosanica
┼Żupa
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Morava 1918
Kopaonik
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Lu┼żnica
Jedinstvo (GM)
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Sloga (L)
Vranjska Banja
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
P─Źinja
Mladost (M)
6
0
15.10.2016 15:00 6 : 0
15.10
14:30
Panonija IM Topola
Krivaja
1
0
15.10.2016 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Obili─ç
Proleter (RS)
3
2
15.10.2016 14:30 3 : 2
15.10
15:00
Polet (S)
Rusin
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Mladost (K)
Lipar
4
3
15.10.2016 15:00 4 : 3
15.10
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
Borac (St)
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
15:00
BAK
Sloga (BNS)
1
0
15.10.2016 15:00
BAK
1 : 0
15.10
15:00
OFK Kikinda
Mladost (L)
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Proleter 2006
C. Zvezda (VS)
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
1. Maj Ruma
Donji Petrovci
5
0
15.10.2016 15:00 5 : 0
15.10
15:00
Partizan
Hajduk
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Sloven
Napredak
1
1
15.10.2016 15:00 1 : 1
15.10
14:30
OFK Sirig
Tatra
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Mladost
Petrovaradin
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
15:30
Omladinac
Stubal
3
3
15.10.2016 15:30 3 : 3
15.10
15:00
Jadran
Partizan
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Kolonija
Mladost
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Jedinstvo
Borac
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Sloga D
Srbija
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Sloboda
Kutlovo
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Budu─çnost
Vinogradi DB
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Šumadinac
Vodoja┼ża
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
15:00
─ćava
Šumadija 1934
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
18:00
LFK Mladost
Jedinstvo (GG)
7
0
15.10.2016 18:00 7 : 0
15.10
13:30
Slatina
Napredak
3
2
15.10.2016 13:30 3 : 2
15.10
15:00
Radnik
Ibar
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
14:30
Mladi borac
Podunavac
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
14:30
Cerovac 2013
SASK
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Polet (SD)
Sloga 33
2
4
15.10.2016 14:30 2 : 4
15.10
14:30
Trgova─Źki
Borac (K)
6
2
15.10.2016 14:30 6 : 2
15.10
14:30
Rudar 2001
Radnik (S)
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Jedinstvo
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Sindjeli─ç
Mladi Borac
5
2
15.10.2016 15:00 5 : 2
15.10
14:30
Junior Novo Naselje
Brezovica
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
13:30
Prvi partizan
Savinac
4
0
15.10.2016 13:30 4 : 0
15.10
15:00
Pore─Ź
Nemetali
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Rudar Alpos
Jedinstvo GVD
1
1
15.10.2016 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Crvena Zvezda
Doljevac 1971
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
14:00
Resavac
Partizan
2
5
15.10.2016 14:00 2 : 5
15.10
14:30
FUD
Parunovac
1
2
15.10.2016 14:30
FUD
1 : 2
15.10
15:00
Spartak
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
1
5
15.10.2016 15:00 1 : 5
15.10
15:00
Real
Dun─Ĺerski
0
5
15.10.2016 15:00 0 : 5
15.10
15:00
Aluminijum
Palilulac
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
15:00
AZ Borac 2014
Sloga 1948
6
1
15.10.2016 15:00 6 : 1
15.10
15:00
Zvezda
Tanasko Raji─ç
3
3
15.10.2016 15:00 3 : 3
15.10
15:00
Vladimir Durkovi─ç
Spartak
0
0
15.10.2016 15:00 0 : 0
15.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Vu─Źje
2
2
15.10.2016 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Bilja─Źi
─îelik
2
2
15.10.2016 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Levosoje
Lugina
0
10
15.10.2016 15:00 0 : 10
15.10
Brezovica
Gra─Źanica
1
2
15.10.2016 1 : 2
15.10
─îaglavica
Polet
1
4
15.10.2016 1 : 4
15.10
Gracko
Ugljare
10
1
15.10.2016 10 : 1
15.10
Sitnica
Radni─Źki
3
0
15.10.2016 3 : 0
15.10
14:30
Šumadija
Mladost (C)
2
2
15.10.2016 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Napredak
Radni─Źki
0
0
15.10.2016 14:30 0 : 0
15.10
14:30
Zabre┼żje
Burovo
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
TEK Sloga
BSK
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
BSK
15.10
14:00
Supska
Rudar Stenjevac
1
1
15.10.2016 14:00 1 : 1
15.10
15:00
Pobeda 1976
Mladi Radnik
2
2
15.10.2016 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Napredak 2012
Jedinstvo
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Sloga (K)
Jastrebac
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Napredak 1976
Sloboda 2013
5
1
15.10.2016 15:00 5 : 1
15.10
15:00
Bukovik
Mladost
4
3
15.10.2016 15:00 4 : 3
15.10
14:30
Studenski Grad
Posavac Tišma
0
0
15.10.2016 14:30 0 : 0
15.10
14:30
Atakante
Rekreativo 011
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
15:00
Sloboda
Mladost
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
14:30
Tornjoš
Horgoš 1911
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
14:30
Jedinstvo (M)
Hajduk
0
3
15.10.2016 14:30 0 : 3
15.10
15:00
Stanišić
Radni─Źki 1918
3
1
15.10.2016 15:00 3 : 1
15.10
14:30
Tvrdjava
Vojvodina
2
4
15.10.2016 14:30 2 : 4
15.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Centar
Borac
1
0
15.10.2016 14:30 1 : 0
15.10
14:30
┼Żelezni─Źar
─îenej
1
0
15.10.2016 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Fruškogorski partizan
Obili─ç
2
3
15.10.2016 14:30 2 : 3
15.10
16:30
Grdica
Zvezda
1
0
15.10.2016 16:30 1 : 0
15.10
16:30
Partizan
Metalac
1
5
15.10.2016 16:30 1 : 5
15.10
15:00
Divostin
Erdoglija
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Seljak
Košutnjak
2
4
15.10.2016 15:00 2 : 4
15.10
15:00
21. oktobar
Zastava
0
4
15.10.2016 15:00 0 : 4
15.10
15:00
Kori─çani
Maršić
0
1
15.10.2016 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Azbest
OFK Bagremar
1
4
15.10.2016 15:00 1 : 4
15.10
15:00
Hajduk
OFK ┼Że┼żelj
2
4
15.10.2016 15:00 2 : 4
15.10
15:00
Bjelica
Jedinstvo
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
13:30
Sparta
Šilopaj
1
0
15.10.2016 13:30 1 : 0
15.10
14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Selevac
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Omladinac (V)
Mladost (R)
3
3
15.10.2016 14:30 3 : 3
15.10
15:00
Milicionar
Drina
8
0
15.10.2016 15:00 8 : 0
15.10
15:00
Torpedo
Omladinac
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Jadar (S)
Azbukovica
2
0
15.10.2016 15:00 2 : 0
15.10
14:30
Mladost
Dimitrije Tucovi─ç
1
2
15.10.2016 14:30 1 : 2
15.10
14:30
Vrelo Sport
Rudar
1
0
15.10.2016 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Rubribreza
Proleter
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Kaleni─ç
Polet (T)
2
4
15.10.2016 14:30 2 : 4
15.10
14:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
2
3
15.10.2016 14:30 2 : 3
15.10
15:00
Tara
GP Zlatibor
1
1
15.10.2016 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Raketa
Višesava
2
4
15.10.2016 15:00 2 : 4
15.10
14:30
Gornji Stepoš
Rasina
6
2
15.10.2016 14:30 6 : 2
15.10
14:30
BSK
Sloga
0
0
15.10.2016 14:30
BSK
0 : 0
15.10
14:30
Knez Lazar
─îarapan
1
1
15.10.2016 14:30 1 : 1
15.10
14:30
Kapid┼żija
┼Żabare
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
13:30
Poštar
Sveti Stefan
1
1
15.10.2016 13:30 1 : 1
15.10
15:30
Mladost (MI)
Nemeniku─çe
3
0
15.10.2016 15:30 3 : 0
15.10
15:00
Nišavac
Sloboda
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Senjak
Sloga
3
1
15.10.2016 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Mladost
┼Żelju┼ía
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Omladinac
─îegar 1946
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Elid
Kne┼żica
6
1
15.10.2016 15:00 6 : 1
15.10
15:00
Grkinja
Klisura
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Kosovo
OFK Rtanj 2016
0
1
15.10.2016 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Jugovi─çi 1976
Padina 1989
4
2
15.10.2016 15:00 4 : 2
15.10
Polet
Blagotin
0
3
15.10.2016 0 : 3
15.10
Mladost
Goša
8
0
15.10.2016 8 : 0
15.10
15:00
Sport
Rastina 1918
3
1
15.10.2016 15:00 3 : 1
15.10
14:30
Pade┼ż
Gaglovo
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
15:00
Nomanica
Todorovce
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Turekovac
Moravac (P)
2
2
15.10.2016 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Veternica
Moravac (G)
3
0
15.10.2016 15:00 3 : 0
15.10
14:30
Veliko Laole
B.S.K.
2
3
15.10.2016 14:30 2 : 3
15.10
14:30
Soko
Dobrnje
4
0
15.10.2016 14:30 4 : 0
15.10
14:30
Burovac
Borac
1
5
15.10.2016 14:30 1 : 5
15.10
14:30
Jedinstvo
Melnica
1
1
15.10.2016 14:30 1 : 1
15.10
14:30
Manastirica
Mladost (L)
4
2
15.10.2016 14:30 4 : 2
15.10
14:30
Omladinac B
Udarnik 2015
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Napredak
Vukan
0
5
15.10.2016 14:30 0 : 5
15.10
14:30
Mladost (─î)
Borac (A)
2
1
15.10.2016 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Rudar Kostolac 2008
Proleter 1932
7
1
15.10.2016 14:30 7 : 1
15.10
14:30
Dunav
Sopot
3
0
15.10.2016 14:30 3 : 0
15.10
14:00
Beljanica
Orlovi
5
1
15.10.2016 14:00 5 : 1
15.10
15:00
Mladost
Crvena Zvezda
3
1
15.10.2016 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Naša Krajina
Janošik
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Solunac
Sloga
2
5
15.10.2016 15:00 2 : 5
15.10
15:00
Grani─Źar
Gaj
6
1
15.10.2016 15:00 6 : 1
Gaj
15.10
15:00
Kamenorezac 76
Borjak 2013
6
0
15.10.2016 15:00 6 : 0
15.10
15:00
Stara Čaršija
Rujišnik
3
3
15.10.2016 15:00 3 : 3
15.10
14:30
Radnik
OFK Borac
2
3
15.10.2016 14:30 2 : 3
15.10
15:00
Granit
Jadar 1961
0
6
15.10.2016 15:00 0 : 6
15.10
15:00
Luk
Studenac
2
2
15.10.2016 15:00
Luk
2 : 2
15.10
15:30
Bogutova─Źka Banja
Progorelica
3
0
15.10.2016 15:30 3 : 0
15.10
14:30
Borac
Kralj Petar I
0
2
15.10.2016 14:30 0 : 2
15.10
15:30
Mladi Radnik
Kotlenik
3
0
15.10.2016 15:30 3 : 0
15.10
15:30
Jedinstvo
Beli Orlovi
4
1
15.10.2016 15:30 4 : 1
15.10
15:00
Maovi MH
Metli─ç
7
1
15.10.2016 15:00 7 : 1
15.10
15:00
Partizan
OFK Šabac
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Culjkovi─ç
POFK Letnjikovac
3
2
15.10.2016 15:00 3 : 2
15.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Metaloplastika
4
1
15.10.2016 15:00 4 : 1
15.10
14:30
Radenka
BSK 2015
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Pobeda
Sloga
2
2
15.10.2016 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Zvi┼żdic
Neresnica
3
1
15.10.2016 14:30 3 : 1
15.10
14:30
Velika Morava
OFK Marenovo
2
7
15.10.2016 14:30 2 : 7
15.10
14:30
Ušće
Parcane
5
0
15.10.2016 14:30 5 : 0
15.10
14:30
Polet
Budu─çnost
2
4
15.10.2016 14:30 2 : 4
15.10
14:30
Pobeda 1953
Borac
2
6
15.10.2016 14:30 2 : 6
15.10
14:30
Vrelo 1971
Jasenovac
1
2
15.10.2016 14:30 1 : 2
15.10
15:00
─îoban─Źe
Selanac
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Grabovica
Sloga DB
0
3
15.10.2016 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Crn─Źa
Vrhpolje
2
1
15.10.2016 15:00 2 : 1
15.10
14:00
Misa─Źa
Tule┼ż
0
2
15.10.2016 14:00 0 : 2
15.10
14:00
Ven─Źani
Trešnjevica
4
2
15.10.2016 14:00 4 : 2
15.10
Lajkovac
Strmovo 1968
1
11
15.10.2016 1 : 11
15.10
Ratkovac
Sloga
4
0
15.10.2016 4 : 0
15.10
14:30
Doma─çin
Oniks
6
0
15.10.2016 14:30 6 : 0
15.10
14:30
Lipar
Dobra Voda
1
2
15.10.2016 14:30 1 : 2
15.10
14:30
Crvena Zastava
Munja
0
7
15.10.2016 14:30 0 : 7
15.10
14:30
Tornado
Trstenica
3
0
15.10.2016 14:30 3 : 0
15.10
14:30
Zadrugar
Rojkovac
2
2
15.10.2016 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Grbalj
Mladost
1
0
15.10.2016 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Bokelj
Lov─çen
0
0
15.10.2016 14:30 0 : 0
15.10
14:30
Zeta
Jedinstvo
1
0
15.10.2016 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Sutjeska
OFK Petrovac
0
0
15.10.2016 14:30 0 : 0
15.10
14:30
Rudar
Iskra
0
0
15.10.2016 14:30 0 : 0
15.10
14:30
De─Źi─ç
Budu─çnost
1
2
15.10.2016 14:30 1 : 2
15.10
14:00
OFK Borac
Komovi
3
1
15.10.2016 14:00 3 : 1
15.10
14:00
Brskovo
Gusinje
3
2
15.10.2016 14:00 3 : 2
15.10
14:00
Polimlje
Pljevlja 97
1
4
15.10.2016 14:00 1 : 4
15.10
15:00
Crvena stijena
OFK Mladost 1970
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Gorštak
Ribnica
4
2
15.10.2016 15:00 4 : 2
15.10
17:00
Borac
Spartak ┼ŻK
3
3
15.10.2016 17:00 3 : 3
15.10
17:00
Metalac
Javor Matis
1
1
15.10.2016 17:00 1 : 1
15.10
17:00
Vo┼żdovac
Partizan
0
3
15.10.2016 17:00 0 : 3
15.10
17:00
Radni─Źki (N)
OFK Ba─Źka
1
0
15.10.2016 17:00 1 : 0
15.10
17:00
Radnik
Novi Pazar
3
1
15.10.2016 17:00 3 : 1
15.10
15:00
In─Ĺija
Kolubara
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
15:00
BSK Bor─Źa
Proleter
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
15:00
─îSK Pivara
Zemun
0
0
15.10.2016 15:00 0 : 0
15.10
15:00
Sindjeli─ç
Sloboda
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
15:00
OFK Beograd
Ma─Źva
0
1
15.10.2016 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Budu─çnost
Be┼żanija
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Jagodina
Dinamo
1
0
15.10.2016 15:00 1 : 0
15.10
18:30
Crystal Palace
West Ham
0
1
15.10.2016 18:30 0 : 1
15.10
16:00
Arsenal
Swansea
3
2
15.10.2016 16:00 3 : 2
15.10
16:00
Bournemouth
Hull
6
1
15.10.2016 16:00 6 : 1
15.10
16:00
Manchester City
Everton
1
1
15.10.2016 16:00 1 : 1
15.10
16:00
Stoke
Sunderland
2
0
15.10.2016 16:00 2 : 0
15.10
16:00
WBA
Tottenham
1
1
15.10.2016 16:00
WBA
1 : 1
15.10
13:30
Chelsea
Leicester
3
0
15.10.2016 13:30 3 : 0
15.10
15:30
Borussia M'gladbach
Hamburger SV
0
0
15.10.2016 15:30 0 : 0
15.10
15:30
K├Âln
Ingolstadt
2
1
15.10.2016 15:30 2 : 1
15.10
15:30
Augsburg
Schalke 04
1
1
15.10.2016 15:30 1 : 1
15.10
15:30
Hoffenheim
Freiburg
2
1
15.10.2016 15:30 2 : 1
15.10
15:30
Eintracht
Bayern
2
2
15.10.2016 15:30 2 : 2
15.10
18:30
Werder
Bayer Leverkusen
2
1
15.10.2016 18:30 2 : 1
15.10
15:00
Napoli
Roma
1
3
15.10.2016 15:00 1 : 3
15.10
18:00
Pescara
Sampdoria
1
1
15.10.2016 18:00 1 : 1
15.10
20:45
Juventus
Udinese
2
1
15.10.2016 20:45 2 : 1
15.10
17:00
Nancy
PSG
1
2
15.10.2016 17:00 1 : 2
PSG
15.10
20:00
Lorient
Nantes
1
2
15.10.2016 20:00 1 : 2
15.10
20:00
Montpellier
Caen
3
2
15.10.2016 20:00 3 : 2
15.10
20:00
Bastia
Angers
1
2
15.10.2016 20:00 1 : 2
15.10
20:00
Guingamp
Lille
1
0
15.10.2016 20:00 1 : 0
15.10
13:00
Legan├ęs
Sevilla
2
3
15.10.2016 13:00 2 : 3
15.10
16:15
Barcelona
La Coru├▒a
4
0
15.10.2016 16:15 4 : 0
15.10
18:30
Atl├ętico Madrid
Granada
7
1
15.10.2016 18:30 7 : 1
15.10
20:45
Betis
Real Madrid
1
6
15.10.2016 20:45 1 : 6
15.10
14:30
Obili─ç
Mašinac Trejs PZP
1
4
15.10.2016 14:30 1 : 4
15.10
11:00
Jagodina
Šumadija 1903
2
3
15.10.2016 11:00 2 : 3
15.10
Krstarica
Knja┼żevac 2015
2
0
15.10.2016 2 : 0
15.10
Leva─Ź
Majdanpek
4
1
15.10.2016 4 : 1
15.10
15:00
Metalmania
Radni─Źki 1919
4
0
15.10.2016 15:00 4 : 0
15.10
15:30
Ba─Źka ┼Żabalj
Sremice
3
0
15.10.2016 15:30 3 : 0
15.10
14:30
Po┼żega
Kolubara
1
3
15.10.2016 14:30 1 : 3
15.10
14:30
Unafortuna
Slatke male
0
1
15.10.2016 14:30 0 : 1
15.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Šabac
3
0
15.10.2016 14:30 3 : 0
15.10
14:30
Bukovi─Źka Banja
Sloga 036
1
21
15.10.2016 14:30 1 : 21
15.10
11:00
Brodarac
Radni─Źki (V)
2
0
15.10.2016 11:00 2 : 0
15.10
11:00
Napredak
Jagodina
1
0
15.10.2016 11:00 1 : 0
15.10
11:30
Rad
Partizan
2
1
15.10.2016 11:30
Rad
2 : 1
15.10
11:00
Ma─Źva
OFK Beograd
2
1
15.10.2016 11:00 2 : 1
15.10
13:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (P)
3
0
15.10.2016 13:00 3 : 0
15.10
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
2
0
15.10.2016 11:00 2 : 0
15.10
15:00
Budu─çnost (K)
Sloga (K)
4
2
15.10.2016 15:00 4 : 2
15.10
14:00
Jedinstvo
Budućnost-Krušik 2014
3
2
15.10.2016 14:00 3 : 2
15.10
11:00
┼Żelezni─Źar
Loznica
1
2
15.10.2016 11:00 1 : 2
15.10
14:30
Radni─Źki 1926
Mihajlovac
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Smederevo 1924
Šapine
2
0
15.10.2016 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Morava
VGSK
3
1
15.10.2016 14:30 3 : 1
15.10
14:30
Sloga 33
Šumadija
4
2
15.10.2016 14:30 4 : 2
15.10
14:30
Homoljac
Mladi borac
6
0
15.10.2016 14:30 6 : 0
15.10
10:00
Kolubara
Radni─Źki (O)
3
1
15.10.2016 10:00 3 : 1
15.10
15:00
BASK
Brodarac 2
1
2
15.10.2016 15:00 1 : 2
15.10
13:00
Sindjelic
IM Rakovica
1
0
15.10.2016 13:00 1 : 0
15.10
10:00
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (SP)
3
1
15.10.2016 10:00 3 : 1
15.10
10:00
In─Ĺija
Indeks
3
1
15.10.2016 10:00 3 : 1
15.10
10:00
OFK Hajduk
Proleter
1
1
15.10.2016 10:00 1 : 1
15.10
10:00
Ba─Źka 1901
Hajduk junior
0
1
15.10.2016 10:00 0 : 1
15.10
11:00
Krila Krajine
Radni─Źki (S)
2
1
15.10.2016 11:00 2 : 1
15.10
10:00
Sloga
Budu─çnost
4
2
15.10.2016 10:00 4 : 2
15.10
Partizan
BSK
4
1
15.10.2016 4 : 1
BSK
15.10
11:00
Jugoslavija
Borac (Sa)
6
3
15.10.2016 11:00 6 : 3
15.10
11:00
Glogonj
Borac (St)
1
3
15.10.2016 11:00 1 : 3
15.10
15:00
Dolina
Polet
9
1
15.10.2016 15:00 9 : 1
15.10
11:00
Omladinac 1927
Strela
3
5
15.10.2016 11:00 3 : 5
15.10
15:00
Osipaonica
Sloboda
5
5
15.10.2016 15:00 5 : 5
15.10
10:00
Napredak
Udarnik
3
1