16.10
15:00
Železničar
TSC
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Železničar | 0 : 1 | TSC |
16.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
2
1
|
16.10.2016 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
16.10
14:30
Polet (LJ)
Šapine
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Šapine | |||||
16.10
14:30
Mihajlovac 1934
Radnički 1923
3
2
|
16.10.2016 14:30 | Mihajlovac 1934 | 3 : 2 | Radnički 1923 |
16.10
15:00
Moravac Orion
OFK Sinđelić
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Moravac Orion | 0 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
16.10
15:00
Temnić 1924
Timok
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Timok | |||||
16.10
15:00
Tabane 1970
Pukovac
5
2
|
16.10.2016 15:00 | Tabane 1970 | 5 : 2 | Pukovac |
16.10
14:30
BSK Batajnica
Radnički (O)
2
1
|
16.10.2016 14:30 | BSK Batajnica | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
16.10
11:00
Grafičar
Radnički (NB)
0
1
|
16.10.2016 11:00 | Grafičar | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
16.10
11:00
Žarkovo
Prva Iskra
0
1
|
16.10.2016 11:00 | Žarkovo | 0 : 1 | Prva Iskra |
16.10
15:00
Zadrugar
Budućnost (G)
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Budućnost (G) | |||||
16.10
15:00
Mladost (T)
Tekstilac
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
16.10
15:00
Bačka (P)
Tisa (A)
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Bačka (P) | 0 : 0 | Tisa (A) |
16.10
15:00
Slavia
Radnički (S)
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Slavia | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
16.10
15:00
ŽAK
Sloboda
2
1
|
16.10.2016 15:00 | ŽAK | 2 : 1 | Sloboda |
16.10
10:00
Kabel
Borac
3
1
|
16.10.2016 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Borac | |||||
16.10
15:00
Hajduk (B)
Slavija
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Hajduk (B) | 2 : 2 | Slavija | |||||
16.10
15:00
Kupinovo
Mladost (BJ)
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Kupinovo | 0 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
16.10
15:00
LSK Laćarak
Index
1
0
|
16.10.2016 15:00 | LSK Laćarak | 1 : 0 | Index |
16.10
14:30
Sušica
Tutin
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Sušica | 0 : 1 | Tutin | |||||
16.10
14:30
Dragačevo
Miokovci
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Dragačevo | 3 : 0 | Miokovci | |||||
16.10
14:30
Orlovac
Slavija
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Orlovac | 3 : 0 | Slavija | |||||
16.10
14:30
Bane
Trepča
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Bane | 0 : 0 | Trepča | |||||
16.10
14:30
Karađorđe
Arsenal
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Arsenal |
16.10
14:30
Šumadija (T)
Zvižd
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Šumadija (T) | 1 : 0 | Zvižd | |||||
16.10
14:30
Napredak
Borac (Ž)
5
2
|
16.10.2016 14:30 | Napredak | 5 : 2 | Borac (Ž) | |||||
16.10
14:30
Homoljac
Proleter
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Homoljac | 3 : 0 | Proleter | |||||
16.10
14:30
Petar Dobrnjac
Morava
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Morava |
16.10
14:30
Zadrugar
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.10
14:30
Radjevac
Sevojno
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Radjevac | 2 : 0 | Sevojno | |||||
16.10
14:30
Provo
Sloga 1940 (BB)
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Provo | 1 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
16.10
14:30
Radnički Stobex
Spartak 1924
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Radnički Stobex | 4 : 0 | Spartak 1924 | |||||
16.10
14:30
Polimlje
Drina
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Polimlje | 2 : 0 | Drina | |||||
16.10
14:30
OFK Osečina
Sloga (S)
3
0
|
16.10.2016 14:30 | OFK Osečina | 3 : 0 | Sloga (S) |
16.10
15:00
Malošište
Timočanin
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Malošište | 3 : 1 | Timočanin | |||||
16.10
15:00
Bukovik
OFK Bor
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Bukovik | 2 : 0 | OFK Bor | |||||
16.10
15:00
Zaplanjac
Rtanj
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Zaplanjac | 1 : 0 | Rtanj | |||||
16.10
15:00
Majdanpek
Brodoremont
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Majdanpek | 2 : 1 | Brodoremont | |||||
16.10
15:00
Šarbanovac
Svrljig
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Šarbanovac | 3 : 0 | Svrljig |
16.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
5
1
|
16.10.2016 15:00 | Sloga | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Trajal
Bošnjane
5
0
|
16.10.2016 15:00 | Trajal | 5 : 0 | Bošnjane | |||||
16.10
15:00
Poljoprivrednik
Levač
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Poljoprivrednik | 0 : 2 | Levač | |||||
16.10
15:00
OFK Lugomir
OFK Topličanin
4
1
|
16.10.2016 15:00 | OFK Lugomir | 4 : 1 | OFK Topličanin |
16.10
15:00
Morava (VH)
Nebeski andjeli
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Morava (VH) | 2 : 1 | Nebeski andjeli | |||||
16.10
11:00
Jedinstvo (P)
Budućnost (O)
1
7
|
16.10.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 7 | Budućnost (O) | |||||
16.10
15:00
Ropotovo
GFK Dubočica
5
2
|
16.10.2016 15:00 | Ropotovo | 5 : 2 | GFK Dubočica | |||||
16.10
15:00
Budućnost (P)
Pusta reka
4
1
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost (P) | 4 : 1 | Pusta reka | |||||
16.10
15:00
OFK Brzi Brod
Balkanski
3
2
|
16.10.2016 15:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 2 | Balkanski |
16.10
14:30
Jedinstvo
Borac (L)
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Borac (L) | |||||
16.10
14:30
Borac (O)
Srem
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Borac (O) | 4 : 0 | Srem | |||||
16.10
14:30
Sremčica
Vrčin
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Sremčica | 1 : 0 | Vrčin | |||||
16.10
14:30
Zvezdara
Milutinac
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Zvezdara | 0 : 0 | Milutinac | |||||
16.10
14:30
PKB Padinska Skela
Balkan Mirijevo
3
0
|
16.10.2016 14:30 | PKB Padinska Skela | 3 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
16.10
14:30
Budućnost
Avala
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Budućnost | 1 : 1 | Avala |
16.10
14:30
Eđšeg
Radnički 1905
0
2
|
16.10.2016 14:30 | Eđšeg | 0 : 2 | Radnički 1905 | |||||
16.10
14:30
Čantavir
Njegoš
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Čantavir | 1 : 2 | Njegoš | |||||
16.10
14:30
Vinogradar
Preporod
2
4
|
16.10.2016 14:30 | Vinogradar | 2 : 4 | Preporod | |||||
16.10
14:30
Sutjeska
Senta
5
0
|
16.10.2016 14:30 | Sutjeska | 5 : 0 | Senta | |||||
16.10
14:30
Jadran (F)
Bajša
0
2
|
16.10.2016 14:30 | Jadran (F) | 0 : 2 | Bajša | |||||
16.10
14:30
Jadran (S)
Napredak
1
5
|
16.10.2016 14:30 | Jadran (S) | 1 : 5 | Napredak |
16.10
15:00
Hajduk Junior
Borac (BG)
4
2
|
16.10.2016 15:00 | Hajduk Junior | 4 : 2 | Borac (BG) | |||||
16.10
15:00
Budućnost
BSK
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | BSK | |||||
16.10
15:00
Hercegovac
ŽAK
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Hercegovac | 2 : 3 | ŽAK | |||||
16.10
15:00
Stari Grad
Slavija
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Stari Grad | 1 : 1 | Slavija | |||||
16.10
15:00
Terekveš
Krila Krajine
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Terekveš | 3 : 0 | Krila Krajine | |||||
16.10
15:00
OFK Šikara
Mladost (BP)
0
4
|
16.10.2016 15:00 | OFK Šikara | 0 : 4 | Mladost (BP) |
16.10
15:00
Partizan (G)
Budućnost (A)
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Budućnost (A) | |||||
16.10
15:00
Vojvodina (C)
Jugoslavija
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Vojvodina (C) | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
16.10
15:00
Vojvodina (S)
Partizan (U)
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Vojvodina (S) | 1 : 0 | Partizan (U) | |||||
16.10
15:00
Crvena zvezda
Strela
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Strela | |||||
16.10
15:00
Mladost (O)
Vulturul
6
0
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (O) | 6 : 0 | Vulturul | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (V)
Polet
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 0 | Polet |
16.10
15:00
Omladinac
Begej
0
7
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac | 0 : 7 | Begej | |||||
16.10
15:00
Banat
Borac
4
0
|
16.10.2016 15:00 | Banat | 4 : 0 | Borac | |||||
16.10
15:00
C. Zvezda (RS)
Krajina
0
1
|
16.10.2016 15:00 | C. Zvezda (RS) | 0 : 1 | Krajina | |||||
16.10
15:00
Mladost (BD)
Bilećanin
4
1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (BD) | 4 : 1 | Bilećanin | |||||
16.10
15:00
Naftagas (B)
Lehel
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Naftagas (B) | 0 : 0 | Lehel | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Naftagas (E)
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Naftagas (E) |
16.10
15:00
Hrtkovci
Borac
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Hrtkovci | 2 : 1 | Borac | |||||
16.10
15:00
Budućnost
Rudar
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Rudar | |||||
16.10
15:00
Sloboda
FK Graničar 1924
3
2
|
16.10.2016 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | FK Graničar 1924 | |||||
16.10
15:00
Jadran
Podrinje
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Jadran | 1 : 0 | Podrinje | |||||
16.10
15:00
Ljukovo
Mitros
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Ljukovo | 3 : 1 | Mitros |
16.10
14:30
Vinogradar
Omladinac
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Titel
Šajkaš 1908
1
6
|
16.10.2016 14:30 | Titel | 1 : 6 | Šajkaš 1908 | |||||
16.10
14:30
Bačka
Jugović
3
4
|
16.10.2016 14:30 | Bačka | 3 : 4 | Jugović | |||||
16.10
14:30
Miletić
Proleter
3
4
|
16.10.2016 14:30 | Miletić | 3 : 4 | Proleter | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo
OFK Futog
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | OFK Futog | |||||
16.10
14:30
TSK
Borac
2
3
|
16.10.2016 14:30 | TSK | 2 : 3 | Borac |
16.10
11:00
Real
Ribnica
3
1
|
16.10.2016 11:00 | Real | 3 : 1 | Ribnica | |||||
16.10
15:30
Magnohrom
Goč
1
2
|
16.10.2016 15:30 | Magnohrom | 1 : 2 | Goč | |||||
16.10
15:30
Ibar
Proleter
2
1
|
16.10.2016 15:30 | Ibar | 2 : 1 | Proleter | |||||
16.10
15:30
Granit
Mataruge
5
3
|
16.10.2016 15:30 | Granit | 5 : 3 | Mataruge | |||||
16.10
11:00
Novi Pazar 1928
Borac
1
1
|
16.10.2016 11:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 1 | Borac | |||||
16.10
15:30
OFK Ras
Radnik
6
2
|
16.10.2016 15:30 | OFK Ras | 6 : 2 | Radnik | |||||
16.10
15:30
Polet
Rudar
3
1
|
16.10.2016 15:30 | Polet | 3 : 1 | Rudar |
16.10
13:30
Polet (T)
Backovac Junajted
2
1
|
16.10.2016 13:30 | Polet (T) | 2 : 1 | Backovac Junajted | |||||
16.10
13:30
Ozrem PMH
Zadrugar
2
3
|
16.10.2016 13:30 | Ozrem PMH | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
16.10
13:30
Prijevor
Lunjevica
2
1
|
16.10.2016 13:30 | Prijevor | 2 : 1 | Lunjevica | |||||
16.10
13:30
Mladost (P)
Jedinstvo (K)
0
3
|
16.10.2016 13:30 | Mladost (P) | 0 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
16.10
13:30
Donja Vrbava
Parmenac
3
0
|
16.10.2016 13:30 | Donja Vrbava | 3 : 0 | Parmenac | |||||
16.10
13:30
Omladinac (Z)
Brezak
1
2
|
16.10.2016 13:30 | Omladinac (Z) | 1 : 2 | Brezak |
16.10
14:30
Crvena zvezda
Šumadija
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Šumadija | |||||
16.10
14:30
Osipaonica
Omladinac
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Osipaonica | 1 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Budućnost
Sloga
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Udarnik
Sloboda
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Udarnik | 1 : 1 | Sloboda | |||||
16.10
14:30
Polet
Bresje Superior
3
2
|
16.10.2016 14:30 | Polet | 3 : 2 | Bresje Superior | |||||
16.10
14:30
7. Juli
Pobeda
4
2
|
16.10.2016 14:30 | 7. Juli | 4 : 2 | Pobeda |
16.10
14:30
Omladinac
BSK
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | BSK | |||||
16.10
14:30
Lokomotiva
OFK Aranđelovac
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | OFK Aranđelovac | |||||
16.10
14:30
Junkovac
ŽSK
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Junkovac | 1 : 0 | ŽSK | |||||
16.10
14:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Trnava | 4 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.10
14:30
OFK Šatornja
Borac
4
1
|
16.10.2016 14:30 | OFK Šatornja | 4 : 1 | Borac | |||||
16.10
14:30
Banja 1957
Vitlina-Bokanja
5
2
|
16.10.2016 14:30 | Banja 1957 | 5 : 2 | Vitlina-Bokanja | |||||
16.10
14:30
Vinča
Proleter 1976
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Vinča | 1 : 2 | Proleter 1976 |
16.10
14:30
Rudar (Kr)
Đerdap
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Rudar (Kr) | 2 : 1 | Đerdap | |||||
16.10
14:30
Mlava (ML)
Krilaš
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Mlava (ML) | 3 : 1 | Krilaš | |||||
16.10
14:30
Mladost (B)
Rudar (S)
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Rudar (S) | |||||
16.10
14:30
Napredak 1936
Makce
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Napredak 1936 | 1 : 1 | Makce | |||||
16.10
14:30
Budućnost (V)
Sloga (B)
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Budućnost (V) | 0 : 1 | Sloga (B) |
16.10
15:00
Borac (L)
Mladost (PP)
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Borac (L) | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
16.10
15:00
Mladost (P)
Podrinje
3
2
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Podrinje | |||||
16.10
15:00
Jevremovac
Borac (V)
4
1
|
16.10.2016 15:00 | Jevremovac | 4 : 1 | Borac (V) | |||||
16.10
15:00
Antimon
Majur
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Antimon | 1 : 1 | Majur | |||||
16.10
15:00
Cer
Mačva 2005
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Cer | 3 : 0 | Mačva 2005 |
16.10
14:30
Mladost
Banjani
5
3
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 5 : 3 | Banjani | |||||
16.10
14:30
Tulari
Pepeljevac
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Tulari | 2 : 0 | Pepeljevac | |||||
16.10
14:30
Kačer
Iskra
6
1
|
16.10.2016 14:30 | Kačer | 6 : 1 | Iskra | |||||
16.10
14:30
Tešnjar
OFK Jabučje
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Tešnjar | 1 : 1 | OFK Jabučje | |||||
16.10
14:30
Trlić
Radnik
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Trlić | 2 : 1 | Radnik | |||||
16.10
14:30
Sovljak
Joševa
8
1
|
16.10.2016 14:30 | Sovljak | 8 : 1 | Joševa | |||||
16.10
14:30
Tvrdojevac
ZSK
0
3
|
16.10.2016 14:30 | Tvrdojevac | 0 : 3 | ZSK |
16.10
13:30
Zlatar
Crnokosa
3
0
|
16.10.2016 13:30 | Zlatar | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
16.10
13:30
Jasen
Budućnost
1
5
|
16.10.2016 13:30 | Jasen | 1 : 5 | Budućnost | |||||
16.10
13:30
Perućac
Jedinstvo (K)
1
1
|
16.10.2016 13:30 | Perućac | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
16.10
13:30
Ježevica
Čajetina
3
3
|
16.10.2016 13:30 | Ježevica | 3 : 3 | Čajetina | |||||
16.10
13:30
Ariljska rampa
Lazarica
7
0
|
16.10.2016 13:30 | Ariljska rampa | 7 : 0 | Lazarica | |||||
16.10
13:30
Polet
Železničar
2
1
|
16.10.2016 13:30 | Polet | 2 : 1 | Železničar |
16.10
15:00
Deli Jovan
Blizna
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Deli Jovan | 2 : 0 | Blizna | |||||
16.10
15:00
Radnički
Ključ
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Ključ | |||||
16.10
11:00
Sloga
Polom
7
0
|
16.10.2016 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Polom | |||||
16.10
15:00
Branik
Slatina
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Branik | 1 : 0 | Slatina | |||||
16.10
15:00
Brestovac
Krivelj
6
0
|
16.10.2016 15:00 | Brestovac | 6 : 0 | Krivelj |
16.10
15:00
Orljane
Zemljoradnik
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Orljane | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
16.10
15:00
Rasovača
Radnički 1947
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Rasovača | 3 : 0 | Radnički 1947 | |||||
16.10
15:00
Morava (Ž)
Naša krila
3
3
|
16.10.2016 15:00 | Morava (Ž) | 3 : 3 | Naša krila | |||||
16.10
15:00
Moravac (ZT)
Naisus 1977
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Moravac (ZT) | 1 : 3 | Naisus 1977 | |||||
16.10
15:00
Palilula
Mladost (Ba)
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Palilula | 2 : 1 | Mladost (Ba) | |||||
16.10
15:00
Radnički 1924
Mladost 1976
5
1
|
16.10.2016 15:00 | Radnički 1924 | 5 : 1 | Mladost 1976 |
16.10
15:00
ŠSK
Omladinac
6
2
|
16.10.2016 15:00 | ŠSK | 6 : 2 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Bučje Topla
Osnić
1
4
|
16.10.2016 15:00 | Bučje Topla | 1 : 4 | Osnić | |||||
16.10
15:00
OFK Grlište
Vratarnica
5
2
|
16.10.2016 15:00 | OFK Grlište | 5 : 2 | Vratarnica | |||||
16.10
15:00
Graničar
Rgotina
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Graničar | 3 : 1 | Rgotina | |||||
16.10
15:00
OFK Knjaz
Rudar (G)
2
0
|
16.10.2016 15:00 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Rudar (G) | |||||
16.10
15:00
Radnički (L)
Midžor
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Radnički (L) | 0 : 1 | Midžor | |||||
16.10
15:00
Sloga
Trebič
0
7
|
16.10.2016 15:00 | Sloga | 0 : 7 | Trebič | |||||
16.10
15:00
Malinik
Kablovi
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Malinik | 0 : 1 | Kablovi |
16.10
14:00
Hajduk
OFK Bratstvo
2
2
|
16.10.2016 14:00 | Hajduk | 2 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
16.10
14:00
OFK Batinac
Napredak (Z)
5
3
|
16.10.2016 14:00 | OFK Batinac | 5 : 3 | Napredak (Z) | |||||
16.10
14:00
Morava
Napredak (D)
0
2
|
16.10.2016 14:00 | Morava | 0 : 2 | Napredak (D) | |||||
16.10
14:00
Budućnost
Dragocvet
0
4
|
16.10.2016 14:00 | Budućnost | 0 : 4 | Dragocvet | |||||
16.10
14:00
Juhor
Mladost (J)
1
3
|
16.10.2016 14:00 | Juhor | 1 : 3 | Mladost (J) | |||||
16.10
14:00
Bratstvo
Kušiljevo
3
1
|
16.10.2016 14:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Kušiljevo |
16.10
14:30
Vinogradar
Jastrebac
4
2
|
16.10.2016 14:30 | Vinogradar | 4 : 2 | Jastrebac | |||||
16.10
14:30
13. April
Kupci
0
0
|
16.10.2016 14:30 | 13. April | 0 : 0 | Kupci | |||||
16.10
14:30
Sloga
Blagotin
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Blagotin | |||||
16.10
14:30
Čitluk
Mladi radnik
10
0
|
16.10.2016 14:30 | Čitluk | 10 : 0 | Mladi radnik | |||||
16.10
14:30
Mačkovac
Ribnik
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Mačkovac | 3 : 1 | Ribnik |
16.10
15:00
Jastrebac
Dobrič
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Jastrebac | 1 : 0 | Dobrič | |||||
16.10
Jastreb
Trbunje
2
9
|
16.10.2016 | Jastreb | 2 : 9 | Trbunje |
16.10
15:00
Partizanski put
Pobeda
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Partizanski put | 3 : 0 | Pobeda | |||||
16.10
15:00
Mladost 1982
Borac
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost 1982 | 2 : 1 | Borac |
16.10
11:00
Crvena zastava
OFK Niš
0
4
|
16.10.2016 11:00 | Crvena zastava | 0 : 4 | OFK Niš | |||||
16.10
15:00
Budućnost
Vulkan
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Vulkan | |||||
16.10
15:00
Proleter (DV)
Sloboda
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Proleter (DV) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
16.10
15:00
Proleter (M)
Mladost
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Proleter (M) | 0 : 1 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Rudar
Vrtište
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Vrtište |
16.10
15:00
Zadrugar
Napredak
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Napredak | |||||
16.10
15:00
Dragoš
Padež
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Dragoš | 2 : 3 | Padež | |||||
16.10
15:00
Mladost (PR)
Gnjilan
2
4
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (PR) | 2 : 4 | Gnjilan |
16.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Progres
5
1
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | Progres | |||||
16.10
15:00
Umac
Radnički (P)
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Umac | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
16.10
15:00
Zloćudovo
Jablanica
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Zloćudovo | 2 : 1 | Jablanica | |||||
16.10
15:00
Sloga
Železničar
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Železničar | |||||
16.10
15:00
Čekmin
Polet
4
0
|
16.10.2016 15:00 | Čekmin | 4 : 0 | Polet | |||||
16.10
15:00
Bobište
Plantaža
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Bobište | 3 : 1 | Plantaža | |||||
16.10
15:00
Omladinac (DS)
Mladi Borac
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac (DS) | 1 : 3 | Mladi Borac | |||||
16.10
15:00
Kumarevo 65
Brza
6
1
|
16.10.2016 15:00 | Kumarevo 65 | 6 : 1 | Brza |
16.10
15:00
Pavlovac
Crnotince
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Pavlovac | 3 : 0 | Crnotince | |||||
16.10
15:00
BSK Bujanovac
Ternoci
0
3
|
16.10.2016 15:00 | BSK Bujanovac | 0 : 3 | Ternoci | |||||
16.10
15:00
Mladost (B)
OFK Alakince
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | OFK Alakince | |||||
16.10
15:00
Vihor
Južna pruga
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Vihor | 3 : 0 | Južna pruga |
16.10
15:00
Mineralac
Sloga
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Mineralac | 2 : 1 | Sloga | |||||
16.10
15:00
Rudar 1969
Izmornik
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Rudar 1969 | 0 : 2 | Izmornik | |||||
16.10
15:00
Glama
Oskar
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Glama | 2 : 0 | Oskar |
16.10
11:00
13. Maj Zemun
Borac
1
1
|
16.10.2016 11:00 | 13. Maj Zemun | 1 : 1 | Borac | |||||
16.10
14:30
Dunav
Institut
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Dunav | 0 : 1 | Institut | |||||
16.10
14:30
PKB Kovilovo
Šumadinac
0
1
|
16.10.2016 14:30 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | Šumadinac | |||||
16.10
14:30
Zmaj 1953
Poštar Zvezdara
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
16.10
14:30
Sinđelić 2012
Komgrap
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Sinđelić 2012 | 1 : 0 | Komgrap | |||||
16.10
14:30
Mladi proleter
Lepušnica
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Mladi proleter | 4 : 1 | Lepušnica | |||||
16.10
14:30
Brodarac
Banja
6
0
|
16.10.2016 14:30 | Brodarac | 6 : 0 | Banja |
16.10
14:30
Rušanj
Mladost (B)
1
3
|
16.10.2016 14:30 | Rušanj | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
16.10
14:30
Barajevo
Polet
6
1
|
16.10.2016 14:30 | Barajevo | 6 : 1 | Polet | |||||
16.10
14:30
Urovci
Strelac
5
0
|
16.10.2016 14:30 | Urovci | 5 : 0 | Strelac |
16.10
14:30
Leštane
Selo Mladenovac
5
2
|
16.10.2016 14:30 | Leštane | 5 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
16.10
14:30
Kovačevac
Pudarci
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Kovačevac | 0 : 0 | Pudarci | |||||
16.10
14:30
Dunavac
Mladenovac
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Dunavac | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
16.10
14:30
Kosmaj
Vinča
0
2
|
16.10.2016 14:30 | Kosmaj | 0 : 2 | Vinča | |||||
16.10
14:30
Hajduk
Mladost
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Hajduk | 0 : 0 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Boleč
Velika Krsna
6
0
|
16.10.2016 14:30 | Boleč | 6 : 0 | Velika Krsna |
16.10
14:00
Omladinski
Javor
2
1
|
16.10.2016 14:00 | Omladinski | 2 : 1 | Javor | |||||
16.10
14:00
Rudar
Borac 1805
2
1
|
16.10.2016 14:00 | Rudar | 2 : 1 | Borac 1805 | |||||
16.10
14:00
15. Avgust 1950
Omladinac
0
2
|
16.10.2016 14:00 | 15. Avgust 1950 | 0 : 2 | Omladinac | |||||
16.10
14:00
Istok 63
Zemljoradnik
0
2
|
16.10.2016 14:00 | Istok 63 | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
16.10
14:00
Napredak (S)
Moravac 2015
1
2
|
16.10.2016 14:00 | Napredak (S) | 1 : 2 | Moravac 2015 | |||||
16.10
14:00
Šumadija
Mladost (S)
1
3
|
16.10.2016 14:00 | Šumadija | 1 : 3 | Mladost (S) | |||||
16.10
14:00
Moravac
Radnički (T)
2
3
|
16.10.2016 14:00 | Moravac | 2 : 3 | Radnički (T) |
16.10
14:00
Sloga
Mladi radnik
2
2
|
16.10.2016 14:00 | Sloga | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
16.10
14:00
Mladost (D)
Mladost (G)
1
1
|
16.10.2016 14:00 | Mladost (D) | 1 : 1 | Mladost (G) | |||||
16.10
14:00
Osaonica
Sinđelić 1934
0
0
|
16.10.2016 14:00 | Osaonica | 0 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
16.10
14:00
Kupinovac
Kolare
1
0
|
16.10.2016 14:00 | Kupinovac | 1 : 0 | Kolare | |||||
16.10
14:00
Crni Vrh
Mladost (K)
1
2
|
16.10.2016 14:00 | Crni Vrh | 1 : 2 | Mladost (K) | |||||
16.10
14:00
Šumadinac
Zenit
0
0
|
16.10.2016 14:00 | Šumadinac | 0 : 0 | Zenit | |||||
16.10
14:00
Vinorača
Ursule
4
1
|
16.10.2016 14:00 | Vinorača | 4 : 1 | Ursule |
16.10
15:00
Planinac 2015
Ratar
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Planinac 2015 | 2 : 0 | Ratar | |||||
16.10
11:00
OFK Sloga (D)
OFK Draževac
2
3
|
16.10.2016 11:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 3 | OFK Draževac | |||||
16.10
11:00
Gredetin
Polet (R)
1
3
|
16.10.2016 11:00 | Gredetin | 1 : 3 | Polet (R) | |||||
16.10
15:00
Borac
OFK Rutevac 1908
0
3
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 0 : 3 | OFK Rutevac 1908 |
16.10
15:00
Rtanj
Palilulac
2
8
|
16.10.2016 15:00 | Rtanj | 2 : 8 | Palilulac | |||||
16.10
15:00
Pobeda
Hajduk
0
5
|
16.10.2016 15:00 | Pobeda | 0 : 5 | Hajduk | |||||
16.10
15:00
Slemen
Jedinstvo 1952
8
0
|
16.10.2016 15:00 | Slemen | 8 : 0 | Jedinstvo 1952 |
16.10
15:00
Mladost (DL)
Navalin
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (DL) | 3 : 1 | Navalin | |||||
16.10
15:00
Napredak
Real
0
5
|
16.10.2016 15:00 | Napredak | 0 : 5 | Real | |||||
16.10
15:00
Mladost (B)
Gradac
4
0
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Gradac | |||||
16.10
15:00
Milanovo
Šumadija
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Milanovo | 2 : 3 | Šumadija | |||||
16.10
15:00
OFK Morava
Bratstvo
2
4
|
16.10.2016 15:00 | OFK Morava | 2 : 4 | Bratstvo | |||||
16.10
11:00
Lemind
Sloboda (DB)
4
0
|
16.10.2016 11:00 | Lemind | 4 : 0 | Sloboda (DB) | |||||
16.10
15:00
BSK
Atletiko
2
1
|
16.10.2016 15:00 | BSK | 2 : 1 | Atletiko | |||||
16.10
15:00
Marjan MB
Mladost (V)
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Marjan MB | 2 : 2 | Mladost (V) | |||||
16.10
15:00
Sušica 2012
Jedinstvo (G)
1
4
|
16.10.2016 15:00 | Sušica 2012 | 1 : 4 | Jedinstvo (G) |
16.10
10:00
Šećeranac Ada
BUSK
2
2
|
16.10.2016 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 2 | BUSK | |||||
16.10
14:30
011
Petrovčić
2
2
|
16.10.2016 14:30 | 011 | 2 : 2 | Petrovčić | |||||
16.10
14:30
Sparta Železnik
Busije
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Sparta Železnik | 1 : 2 | Busije |
16.10
14:30
Bratstvo
Lokomotiva
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
16.10
14:30
Udarnik Višnjevac
Hajduk
4
2
|
16.10.2016 14:30 | Udarnik Višnjevac | 4 : 2 | Hajduk | |||||
16.10
14:30
Đurđin
OFK Mala Bosna 2015
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Đurđin | 4 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
16.10
14:30
Žednik
Solid
1
3
|
16.10.2016 14:30 | Žednik | 1 : 3 | Solid | |||||
16.10
14:30
Palić
Elektrovojvodina
1
5
|
16.10.2016 14:30 | Palić | 1 : 5 | Elektrovojvodina |
16.10
15:00
Vojvodina
Iskra
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Iskra | |||||
16.10
15:00
Obilić
Jedinstvo
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Obilić | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Mladost Radost
Tomislavci
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Mladost Radost | 0 : 0 | Tomislavci | |||||
16.10
15:00
Budućnost
Pobeda
5
0
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 5 : 0 | Pobeda |
16.10
14:30
AFK
Tisa
2
2
|
16.10.2016 14:30 | AFK | 2 : 2 | Tisa | |||||
16.10
14:30
Tromedja
Jedinstvo (SK)
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Tromedja | 1 : 2 | Jedinstvo (SK) | |||||
16.10
14:30
Čoka
Sloga
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Čoka | 3 : 0 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Graničar
Slavija
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Graničar | 1 : 0 | Slavija |
16.10
15:00
Dunav
Crvenka
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Dunav | 1 : 2 | Crvenka | |||||
16.10
15:00
Kula
Graničar (R)
8
0
|
16.10.2016 15:00 | Kula | 8 : 0 | Graničar (R) | |||||
16.10
15:00
Kordun
Omladinac (B)
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Kordun | 1 : 2 | Omladinac (B) | |||||
16.10
15:00
Aleksa Šantić
Hajduk (S)
4
1
|
16.10.2016 15:00 | Aleksa Šantić | 4 : 1 | Hajduk (S) |
16.10
14:30
Soko
Maglić
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Soko | 1 : 0 | Maglić | |||||
16.10
14:30
Naša Zvezda
Borac
5
0
|
16.10.2016 14:30 | Naša Zvezda | 5 : 0 | Borac | |||||
16.10
14:30
Krivanj
Budućnost
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Krivanj | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Kulpin
Neštin
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Kulpin | 1 : 2 | Neštin |
16.10
15:00
Borac (VS)
Radnički 1927
4
0
|
16.10.2016 15:00 | Borac (VS) | 4 : 0 | Radnički 1927 | |||||
16.10
15:00
Dobrica
Ratar
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Dobrica | 2 : 2 | Ratar | |||||
16.10
15:00
Dunav
Banat
5
2
|
16.10.2016 15:00 | Dunav | 5 : 2 | Banat | |||||
16.10
15:00
Vladimirovac
Vojvodina (CC)
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Vladimirovac | 1 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
16.10
15:00
Potporanj
Karaš (K)
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Potporanj | 2 : 1 | Karaš (K) | |||||
16.10
15:00
Borac (VG)
Hajdučica
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Borac (VG) | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
16.10
15:00
Partizan (K)
Ševac
3
2
|
16.10.2016 15:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Ševac |
16.10
15:00
Glogonj
Pobeda
15
0
|
16.10.2016 15:00 | Glogonj | 15 : 0 | Pobeda | |||||
16.10
15:00
Radnički (B)
Spartak 1911
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Radnički (B) | 2 : 3 | Spartak 1911 | |||||
16.10
15:00
Polet
Tempo
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Polet | 1 : 1 | Tempo | |||||
16.10
15:00
Omladinac 1927
Mladost
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac 1927 | 2 : 1 | Mladost |
16.10
15:00
Borac
Proleter
0
3
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 0 : 3 | Proleter | |||||
16.10
15:00
Omladinac (D)
Dolovo
2
8
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac (D) | 2 : 8 | Dolovo | |||||
16.10
15:00
Stari Tamiš
Kolonija
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Stari Tamiš | 3 : 1 | Kolonija | |||||
16.10
15:00
BSK Bavanište
Budućnost (BB)
3
2
|
16.10.2016 15:00 | BSK Bavanište | 3 : 2 | Budućnost (BB) |
16.10
15:00
Radnički 1911
OFK Gradnulica
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Radnički 1911 | 2 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
16.10
15:00
ŽFK Banat
OFK Stajićevo
0
3
|
16.10.2016 15:00 | ŽFK Banat | 0 : 3 | OFK Stajićevo | |||||
16.10
15:00
Potisje
Omladinac
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Potisje | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Rusanda
Zlatica
7
1
|
16.10.2016 15:00 | Rusanda | 7 : 1 | Zlatica | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
OFK Klek
5
1
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Klek | |||||
16.10
15:00
MSK
ASK
2
1
|
16.10.2016 15:00 | MSK | 2 : 1 | ASK |
16.10
15:00
Borac (I)
2. Oktobar
1
5
|
16.10.2016 15:00 | Borac (I) | 1 : 5 | 2. Oktobar | |||||
16.10
15:00
Napredak (Č)
Delija
4
4
|
16.10.2016 15:00 | Napredak (Č) | 4 : 4 | Delija | |||||
16.10
15:00
Vojvodina (B)
1.Oktobar
8
0
|
16.10.2016 15:00 | Vojvodina (B) | 8 : 0 | 1.Oktobar | |||||
16.10
15:00
Vojvodina (NM)
Proleter
6
0
|
16.10.2016 15:00 | Vojvodina (NM) | 6 : 0 | Proleter | |||||
16.10
15:00
Terekves
Napredak (BT)
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Terekves | 3 : 0 | Napredak (BT) | |||||
16.10
15:00
Bega
Roham
6
2
|
16.10.2016 15:00 | Bega | 6 : 2 | Roham |
16.10
15:30
Mladost
Obilić 1993
5
0
|
16.10.2016 15:30 | Mladost | 5 : 0 | Obilić 1993 | |||||
16.10
15:30
Borac
Sloga
3
2
|
16.10.2016 15:30 | Borac | 3 : 2 | Sloga | |||||
16.10
15:30
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk
2
0
|
16.10.2016 15:30 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Hajduk | |||||
16.10
15:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (P)
3
1
|
16.10.2016 15:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
16.10
15:30
Fruškogorac
Železničar
0
2
|
16.10.2016 15:30 | Fruškogorac | 0 : 2 | Železničar | |||||
16.10
15:30
PSK Putinci
Graničar (O)
2
0
|
16.10.2016 15:30 | PSK Putinci | 2 : 0 | Graničar (O) | |||||
16.10
15:30
OFK Brestač
Graničar (K)
2
0
|
16.10.2016 15:30 | OFK Brestač | 2 : 0 | Graničar (K) |
16.10
14:30
Susek
Moskva
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Susek | 2 : 0 | Moskva | |||||
16.10
14:30
Bačka
Jedinstvo
0
5
|
16.10.2016 14:30 | Bačka | 0 : 5 | Jedinstvo |
16.10
10:00
Mlada krila
Kraljevo Hajduk
2
2
|
16.10.2016 10:00 | Mlada krila | 2 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
16.10
16:30
Gruža
Napredak (G)
4
2
|
16.10.2016 16:30 | Gruža | 4 : 2 | Napredak (G) | |||||
16.10
16:30
Borac (A)
Mladost (V)
0
4
|
16.10.2016 16:30 | Borac (A) | 0 : 4 | Mladost (V) | |||||
16.10
16:30
Jedinstvo (D)
Lazac
0
1
|
16.10.2016 16:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 1 | Lazac | |||||
16.10
16:30
Budućnost (K)
Tavnik
7
2
|
16.10.2016 16:30 | Budućnost (K) | 7 : 2 | Tavnik |
16.10
14:00
Gavrilo Princip
Lugovi
1
1
|
16.10.2016 14:00 | Gavrilo Princip | 1 : 1 | Lugovi | |||||
16.10
14:00
Malba
Prijatelji
2
2
|
16.10.2016 14:00 | Malba | 2 : 2 | Prijatelji | |||||
16.10
14:00
Budućnost
Morava (M)
4
1
|
16.10.2016 14:00 | Budućnost | 4 : 1 | Morava (M) | |||||
16.10
14:00
Rudar
Kej
3
0
|
16.10.2016 14:00 | Rudar | 3 : 0 | Kej | |||||
16.10
14:00
Morava (K)
Rakova
8
1
|
16.10.2016 14:00 | Morava (K) | 8 : 1 | Rakova | |||||
16.10
14:00
Planinac
Vujan
2
1
|
16.10.2016 14:00 | Planinac | 2 : 1 | Vujan |
16.10
15:00
Vrelo
Gradina
6
1
|
16.10.2016 15:00 | Vrelo | 6 : 1 | Gradina | |||||
16.10
15:00
Brezova
Dedinje Junajted
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Brezova | 1 : 0 | Dedinje Junajted | |||||
16.10
15:00
Gorušica
Sloga
4
0
|
16.10.2016 15:00 | Gorušica | 4 : 0 | Sloga | |||||
16.10
15:00
Voćar
Jelica
6
0
|
16.10.2016 15:00 | Voćar | 6 : 0 | Jelica |
16.10
13:30
Jablanica
Mladost 09
2
2
|
16.10.2016 13:30 | Jablanica | 2 : 2 | Mladost 09 | |||||
16.10
13:30
Takovski Ustanak
Šumadija
1
0
|
16.10.2016 13:30 | Takovski Ustanak | 1 : 0 | Šumadija | |||||
16.10
13:30
Velereč 94
Ozremica
3
0
|
16.10.2016 13:30 | Velereč 94 | 3 : 0 | Ozremica |
16.10
11:00
Železničar
Vrbovac
0
3
|
16.10.2016 11:00 | Železničar | 0 : 3 | Vrbovac | |||||
16.10
14:30
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
4
2
|
16.10.2016 14:30 | Skobalj | 4 : 2 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
16.10
14:30
OFK Slavija
Vučak
0
2
|
16.10.2016 14:30 | OFK Slavija | 0 : 2 | Vučak | |||||
16.10
14:30
Jezava
Budućnost
5
2
|
16.10.2016 14:30 | Jezava | 5 : 2 | Budućnost |
16.10
14:30
Petrijevac
Landol
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Petrijevac | 1 : 0 | Landol | |||||
16.10
14:30
Badljevica
Kolarac
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Badljevica | 4 : 0 | Kolarac | |||||
16.10
14:30
Drugovac
Lunjevac
1
3
|
16.10.2016 14:30 | Drugovac | 1 : 3 | Lunjevac |
16.10
14:30
Udarnik
Glavaš
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Udarnik | 1 : 0 | Glavaš |
16.10
14:30
Obilić
Jasenica
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Obilić | 3 : 0 | Jasenica |
16.10
14:30
Ranilović
Plaskovac
0
2
|
16.10.2016 14:30 | Ranilović | 0 : 2 | Plaskovac | |||||
16.10
14:30
Žabare
Mladi rudar
0
3
|
16.10.2016 14:30 | Žabare | 0 : 3 | Mladi rudar | |||||
16.10
14:30
Šumadinac (N)
Partizan
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Šumadinac (N) | 1 : 1 | Partizan | |||||
16.10
14:30
Sloga
Budućnost
6
0
|
16.10.2016 14:30 | Sloga | 6 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Šamot
Brezovac
0
2
|
16.10.2016 14:30 | Šamot | 0 : 2 | Brezovac | |||||
16.10
14:30
Kopljari
Šumadinac (S)
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Kopljari | 1 : 2 | Šumadinac (S) | |||||
16.10
14:30
Jasenica
B 2000
3
4
|
16.10.2016 14:30 | Jasenica | 3 : 4 | B 2000 |
16.10
14:30
Udarnik
Pobeda (S)
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Udarnik | 0 : 1 | Pobeda (S) | |||||
16.10
11:00
Karađorđe
Grivac
5
0
|
16.10.2016 11:00 | Karađorđe | 5 : 0 | Grivac | |||||
16.10
14:30
Kotlenik
Crvena zvezda
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Kotlenik | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
16.10
14:30
Mladost MG
BSK
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Mladost MG | 4 : 1 | BSK | |||||
16.10
14:30
Sloga (M)
Pobeda (Đ)
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Pobeda (Đ) | |||||
16.10
14:30
Marjan
Bare
0
3
|
16.10.2016 14:30 | Marjan | 0 : 3 | Bare |
16.10
14:30
Radnički (K)
Omladinac (S)
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Radnički (K) | 0 : 0 | Omladinac (S) | |||||
16.10
14:30
Omladinac (Š)
Rade Milošević
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Omladinac (Š) | 0 : 0 | Rade Milošević | |||||
16.10
14:30
BSK
Dragoš
4
2
|
16.10.2016 14:30 | BSK | 4 : 2 | Dragoš | |||||
16.10
14:30
Zadrugar (T)
Napredak (S)
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Zadrugar (T) | 4 : 0 | Napredak (S) | |||||
16.10
14:30
Bata Bulić
Integral
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Bata Bulić | 2 : 1 | Integral | |||||
16.10
14:30
Sloga 1952
Stig (MC)
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloga 1952 | 1 : 1 | Stig (MC) |
16.10
14:30
Dizel
Kurjače
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Dizel | 4 : 0 | Kurjače | |||||
16.10
14:30
Obilić
Jedinstvo (LJ)
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Obilić | 2 : 0 | Jedinstvo (LJ) | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (D)
Sloga (Ć)
6
2
|
16.10.2016 14:30 | Jedinstvo (D) | 6 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
16.10
14:30
Napredak 1934
Radnički (P)
6
0
|
16.10.2016 14:30 | Napredak 1934 | 6 : 0 | Radnički (P) | |||||
16.10
14:30
Napredak (P)
Dunavac (P)
6
1
|
16.10.2016 14:30 | Napredak (P) | 6 : 1 | Dunavac (P) | |||||
16.10
14:30
Desine
Železničar
3
3
|
16.10.2016 14:30 | Desine | 3 : 3 | Železničar | |||||
16.10
14:30
Žika Marković Uča
Polet (V)
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Žika Marković Uča | 3 : 0 | Polet (V) |
16.10
15:00
Napredak
Sloga (B)
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
16.10
15:00
Cer
Mladost (MM)
3
2
|
16.10.2016 15:00 | Cer | 3 : 2 | Mladost (MM) | |||||
16.10
15:00
Gorki
Sloga (D)
7
1
|
16.10.2016 15:00 | Gorki | 7 : 1 | Sloga (D) | |||||
16.10
15:00
Proleter
Budućnost (Z)
4
6
|
16.10.2016 15:00 | Proleter | 4 : 6 | Budućnost (Z) | |||||
16.10
15:00
Budućnost (PD)
Borac (Š)
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost (PD) | 2 : 0 | Borac (Š) |
16.10
15:00
Vlašić
Rankovac
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Vlašić | 1 : 0 | Rankovac | |||||
16.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
3
2
|
16.10.2016 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 2 | Dobrava | |||||
16.10
15:00
Varna 012
Dušan Silni
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Varna 012 | 1 : 0 | Dušan Silni | |||||
16.10
15:00
Karađorđe
Sloga (K)
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
16.10
15:00
Miloš Pocerac 2013
Torpedo
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 1 | Torpedo | |||||
16.10
15:00
OFK Jelen
Cerić
2
3
|
16.10.2016 15:00 | OFK Jelen | 2 : 3 | Cerić | |||||
16.10
15:00
Mladost 2013
Šipurske Livade
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost 2013 | 1 : 1 | Šipurske Livade | |||||
16.10
15:00
Radnički (К)
Trešnjevka
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Radnički (К) | 2 : 0 | Trešnjevka |
16.10
15:00
7. Juli
Sloga (S)
4
0
|
16.10.2016 15:00 | 7. Juli | 4 : 0 | Sloga (S) | |||||
16.10
15:00
Borac (K)
Cerova
4
0
|
16.10.2016 15:00 | Borac (K) | 4 : 0 | Cerova | |||||
16.10
15:00
Prva Iskra
Milan Orlić
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Milan Orlić | |||||
16.10
15:00
Mladost (DD)
Velika Reka
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (DD) | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Vidojevica
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 0 | Vidojevica | |||||
16.10
15:00
Stolice
Sloga (LŠ)
0
3
|
16.10.2016 15:00 | Stolice | 0 : 3 | Sloga (LŠ) | |||||
16.10
15:00
Gučevo
Jedinstvo (MZ)
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Gučevo | 2 : 2 | Jedinstvo (MZ) |
16.10
14:30
Gunjevac
Crvena Jabuka
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Gunjevac | 2 : 0 | Crvena Jabuka |
16.10
14:30
Polet
Rajac
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Polet | 3 : 1 | Rajac | |||||
16.10
14:30
Komanice
Jadar 2013
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Komanice | 2 : 0 | Jadar 2013 | |||||
16.10
14:30
Mladost
Milenko Pavlović
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
16.10
14:30
Ribnikar
OFK Brđanac
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Ribnikar | 4 : 1 | OFK Brđanac | |||||
16.10
14:30
Kotešica
Popadić
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Kotešica | 2 : 1 | Popadić |
16.10
12:00
Glumač
Avijatičar
2
5
|
16.10.2016 12:00 | Glumač | 2 : 5 | Avijatičar | |||||
16.10
12:00
Borac
Lauš
1
3
|
16.10.2016 12:00 | Borac | 1 : 3 | Lauš | |||||
16.10
15:00
Omladinac
Gorobilje
5
2
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac | 5 : 2 | Gorobilje | |||||
16.10
12:00
Duškovci
Bakionica
3
7
|
16.10.2016 12:00 | Duškovci | 3 : 7 | Bakionica | |||||
16.10
15:00
Plavi Tok
Trešnjica
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Plavi Tok | 2 : 3 | Trešnjica | |||||
16.10
15:00
Dobrinjac
Pobeda
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Dobrinjac | 0 : 2 | Pobeda | |||||
16.10
15:00
Napredak
Sečica
1
6
|
16.10.2016 15:00 | Napredak | 1 : 6 | Sečica |
16.10
15:00
Milutinovac
Napredak
1
4
|
16.10.2016 15:00 | Milutinovac | 1 : 4 | Napredak | |||||
16.10
15:00
Rtkovo
Kladušnica
3
4
|
16.10.2016 15:00 | Rtkovo | 3 : 4 | Kladušnica | |||||
16.10
15:00
Velika Vrbica
Mala Vrbica
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Velika Vrbica | 0 : 1 | Mala Vrbica | |||||
16.10
15:00
Koča Andjelković
Egeta
3
3
|
16.10.2016 15:00 | Koča Andjelković | 3 : 3 | Egeta | |||||
16.10
15:00
Lovćen
Pontes
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Lovćen | 3 : 0 | Pontes |
16.10
15:30
Urovica
OFK Tamnič
3
1
|
16.10.2016 15:30 | Urovica | 3 : 1 | OFK Tamnič | |||||
16.10
15:30
Slatina
Malajnica
3
0
|
16.10.2016 15:30 | Slatina | 3 : 0 | Malajnica | |||||
16.10
15:30
Graničar
Ratar
3
0
|
16.10.2016 15:30 | Graničar | 3 : 0 | Ratar | |||||
16.10
15:30
Rečka
OFK Sikole
9
0
|
16.10.2016 15:30 | Rečka | 9 : 0 | OFK Sikole | |||||
16.10
15:30
Polet
Kovilovo
2
2
|
16.10.2016 15:30 | Polet | 2 : 2 | Kovilovo |
16.10
11:00
Sebečevac
Budućnost
1
4
|
16.10.2016 11:00 | Sebečevac | 1 : 4 | Budućnost | |||||
16.10
11:00
Mladost VPD
Jedinstvo 1936
3
0
|
16.10.2016 11:00 | Mladost VPD | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
16.10
14:30
Bukovica
Borac
0
4
|
16.10.2016 14:30 | Bukovica | 0 : 4 | Borac |
16.10
14:30
14. Oktobar
Omladinac
3
1
|
16.10.2016 14:30 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Rubin (Z)
Donji Kopaonik
4
4
|
16.10.2016 14:30 | Rubin (Z) | 4 : 4 | Donji Kopaonik | |||||
16.10
14:30
Gradina
Varvarin
1
6
|
16.10.2016 14:30 | Gradina | 1 : 6 | Varvarin | |||||
16.10
14:30
Beli Orlovi
Trudbenik
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Beli Orlovi | 1 : 1 | Trudbenik | |||||
16.10
14:30
Mladost
Polet 57
5
2
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 5 : 2 | Polet 57 | |||||
16.10
14:30
Stari Trstenik
Sloga
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Stari Trstenik | 0 : 0 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Borac
Rubin (DS)
0
2
|
16.10.2016 14:30 | Borac | 0 : 2 | Rubin (DS) |
16.10
14:30
Pinosava
Mladost
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Pinosava | 2 : 1 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Podunavac
Dedinje
1
3
|
16.10.2016 14:30 | Podunavac | 1 : 3 | Dedinje | |||||
16.10
14:30
Crvenka
Minel
0
4
|
16.10.2016 14:30 | Crvenka | 0 : 4 | Minel | |||||
16.10
14:30
Pionir
Dunavac
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Pionir | 1 : 0 | Dunavac |
16.10
15:30
OFK Slatina
OFK Rogača
0
1
|
16.10.2016 15:30 | OFK Slatina | 0 : 1 | OFK Rogača | |||||
16.10
11:00
Mladost (G)
Stojnik
1
3
|
16.10.2016 11:00 | Mladost (G) | 1 : 3 | Stojnik | |||||
16.10
11:00
Vis
Vojvoda
5
2
|
16.10.2016 11:00 | Vis | 5 : 2 | Vojvoda |
16.10
15:00
Pobeda
Rongo Siti
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Pobeda | 2 : 1 | Rongo Siti | |||||
16.10
15:00
Lokomotiva
Rajko Mitić
1
6
|
16.10.2016 15:00 | Lokomotiva | 1 : 6 | Rajko Mitić | |||||
16.10
15:00
Veliki Suvodol
Jerma
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Veliki Suvodol | 2 : 2 | Jerma |
16.10
15:00
Durlan Siti
Stevan Nešticki
1
4
|
16.10.2016 15:00 | Durlan Siti | 1 : 4 | Stevan Nešticki | |||||
16.10
15:00
Sečanica
Radnički 1936
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Sečanica | 1 : 1 | Radnički 1936 | |||||
16.10
15:00
Supovac
Čegar 2013
3
4
|
16.10.2016 15:00 | Supovac | 3 : 4 | Čegar 2013 | |||||
16.10
15:00
Mladost
Delijski Vis
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Delijski Vis |
16.10
15:00
Toplica
Marina Kutina
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Toplica | 2 : 0 | Marina Kutina | |||||
16.10
11:00
10. februar
Mekiš
0
3
|
16.10.2016 11:00 | 10. februar | 0 : 3 | Mekiš |
16.10
15:00
Nacional
Velika Jasikova
0
6
|
16.10.2016 15:00 | Nacional | 0 : 6 | Velika Jasikova | |||||
16.10
15:00
Mladost
Timok 1928
1
6
|
16.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 6 | Timok 1928 | |||||
16.10
15:00
Deli Jovan
Polet 1959
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Deli Jovan | 2 : 2 | Polet 1959 | |||||
16.10
15:00
Lovac
Šljivar
1
4
|
16.10.2016 15:00 | Lovac | 1 : 4 | Šljivar |
16.10
15:00
Baličevac 1974
Dobrič 1974
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Baličevac 1974 | 1 : 3 | Dobrič 1974 | |||||
16.10
10:00
Arbanasce
Banaćanin
2
3
|
16.10.2016 10:00 | Arbanasce | 2 : 3 | Banaćanin |
16.10
15:00
Panonija
KFK Kula
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Panonija | 1 : 2 | KFK Kula | |||||
16.10
15:00
Dinamo 1923
Jedinstvo (R)
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Dinamo 1923 | 1 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
16.10
15:00
Dinamo (S)
Partizan
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Dinamo (S) | 1 : 1 | Partizan | |||||
16.10
15:00
Telečka
OFK Metalac
1
7
|
16.10.2016 15:00 | Telečka | 1 : 7 | OFK Metalac |
16.10
15:00
Mladost (B)
Sloga Trgošped
8
0
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 8 : 0 | Sloga Trgošped | |||||
16.10
15:00
Sloga (R)
Polet
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Sloga (R) | 2 : 1 | Polet | |||||
16.10
15:00
Sloga 1949
Mladost (Z)
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Sloga 1949 | 3 : 1 | Mladost (Z) | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo 2014
Mrovska
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 3 | Mrovska | |||||
16.10
15:00
Dragojevac
Petrovac 74
3
3
|
16.10.2016 15:00 | Dragojevac | 3 : 3 | Petrovac 74 | |||||
16.10
11:00
Verko
Skupljen 2013
7
0
|
16.10.2016 11:00 | Verko | 7 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
16.10
11:00
Hajduk
Provo 2015
1
1
|
16.10.2016 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Provo 2015 |
16.10
15:00
Tamiš
Tisa 1933
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Tamiš | 0 : 0 | Tisa 1933 | |||||
16.10
15:00
Sloga
KSK Konak 1926
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Sloga | 0 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
16.10
15:00
Partizan
Mladost
0
9
|
16.10.2016 15:00 | Partizan | 0 : 9 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Borac
Proleter
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 0 : 1 | Proleter |
16.10
14:30
Krtinska
Jedinstvo
4
3
|
16.10.2016 14:30 | Krtinska | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Sloga
Rvati
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Rvati | |||||
16.10
14:30
Partizan
Posavina
0
7
|
16.10.2016 14:30 | Partizan | 0 : 7 | Posavina | |||||
16.10
14:30
Zvezda
Omladinac
3
3
|
16.10.2016 14:30 | Zvezda | 3 : 3 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Borac
Rekreativo
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Borac | 3 : 1 | Rekreativo | |||||
16.10
14:30
Belo Polje
Duboko
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Belo Polje | 1 : 1 | Duboko |
16.10
14:30
OFK Povlen
Paune
3
0
|
16.10.2016 14:30 | OFK Povlen | 3 : 0 | Paune | |||||
16.10
11:00
Mladi radnik
Bujačić
2
5
|
16.10.2016 11:00 | Mladi radnik | 2 : 5 | Bujačić | |||||
16.10
14:30
Lukavac
Dupljaj 2016
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Lukavac | 3 : 1 | Dupljaj 2016 | |||||
16.10
14:30
Sloga Gorić
Zadrugar
6
0
|
16.10.2016 14:30 | Sloga Gorić | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
16.10
14:30
Dupljaj
Gradac Pričević
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Dupljaj | 3 : 0 | Gradac Pričević | |||||
16.10
14:30
Rakac Stave
Žabari
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Rakac Stave | 1 : 1 | Žabari | |||||
16.10
14:30
Beloševac
Mali korak
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Beloševac | 0 : 1 | Mali korak |
16.10
15:00
Hajduk
Omladinac
6
2
|
16.10.2016 15:00 | Hajduk | 6 : 2 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Karaš
Vinogradar
4
3
|
16.10.2016 15:00 | Karaš | 4 : 3 | Vinogradar | |||||
16.10
15:00
Banat
Vitorul
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Banat | 2 : 1 | Vitorul |
16.10
14:30
Štitari
Mladost 2015
7
0
|
16.10.2016 14:30 | Štitari | 7 : 0 | Mladost 2015 | |||||
16.10
14:30
Grkljane
Zmajevac
7
1
|
16.10.2016 14:30 | Grkljane | 7 : 1 | Zmajevac | |||||
16.10
14:30
Polet (Š)
Polet (K)
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Polet (Š) | 4 : 0 | Polet (K) | |||||
16.10
14:30
Zdravinje
Mudrakovac
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Zdravinje | 0 : 1 | Mudrakovac |
16.10
11:00
Meševo
Pasjak 2013
3
0
|
16.10.2016 11:00 | Meševo | 3 : 0 | Pasjak 2013 | |||||
16.10
11:00
Globoder
Vratare
3
1
|
16.10.2016 11:00 | Globoder | 3 : 1 | Vratare | |||||
16.10
11:00
Konjuh
Srnje
5
2
|
16.10.2016 11:00 | Konjuh | 5 : 2 | Srnje |
16.10
11:00
Mladost
Jašunja
3
1
|
16.10.2016 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Jašunja |
16.10
14:30
Omladinac (B)
Radnik
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Omladinac (B) | 1 : 0 | Radnik |
16.10
14:30
OFK Radnički
Bistrica
4
1
|
16.10.2016 14:30 | OFK Radnički | 4 : 1 | Bistrica | |||||
16.10
14:30
Polet
Šumadija (MC)
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Polet | 2 : 1 | Šumadija (MC) | |||||
16.10
14:30
Rudar
Mladi Borac
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Rudar | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
16.10
14:30
Sloga
BSK
1
0
|
16.10.2016 14:30 | Sloga | 1 : 0 | BSK | |||||
16.10
14:30
Budućnost (D)
Sloboda
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Budućnost (D) | 4 : 1 | Sloboda |
16.10
14:30
Orao
Toplica
2
10
|
16.10.2016 14:30 | Orao | 2 : 10 | Toplica | |||||
16.10
14:30
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Gornji Mušić | 2 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
16.10
14:30
Proleter
Tolić
0
13
|
16.10.2016 14:30 | Proleter | 0 : 13 | Tolić | |||||
16.10
14:30
Paštrić
Mladost
3
4
|
16.10.2016 14:30 | Paštrić | 3 : 4 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Stari drugari
Babajić
2
2
|
16.10.2016 14:30 | Stari drugari | 2 : 2 | Babajić |
16.10
14:30
Sloga (L)
Mip Majdan
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Mip Majdan | |||||
16.10
14:30
Metalac
Sloga (Du)
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Metalac | 0 : 0 | Sloga (Du) |
16.10
14:30
Vihor
Pobeda (SK)
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Vihor | 3 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
16.10
14:30
Stig 1955
Mlava (B)
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Stig 1955 | 4 : 1 | Mlava (B) | |||||
16.10
14:30
Vojvoda Milenko
Napredak (B)
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Vojvoda Milenko | 3 : 0 | Napredak (B) | |||||
16.10
14:30
Sloga (Dr)
Beli Orao
2
3
|
16.10.2016 14:30 | Sloga (Dr) | 2 : 3 | Beli Orao |
16.10
14:30
Omladinac
Morava
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Omladinac | 1 : 2 | Morava | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo
Šantarovac
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Šantarovac | |||||
16.10
14:30
Belica
Hajduk
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Belica | 1 : 2 | Hajduk | |||||
16.10
14:30
Trnava
Napredak
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Trnava | 2 : 1 | Napredak | |||||
16.10
14:30
Partizan
Mladost
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Partizan | 0 : 0 | Mladost |
16.10
14:00
Sindjelić
Mladi radnik
5
0
|
16.10.2016 14:00 | Sindjelić | 5 : 0 | Mladi radnik | |||||
16.10
14:00
Resavac
Resava
1
10
|
16.10.2016 14:00 | Resavac | 1 : 10 | Resava |
16.10
15:00
Topoljak
Vinogradar
5
2
|
16.10.2016 15:00 | Topoljak | 5 : 2 | Vinogradar | |||||
16.10
15:00
Omladinac
Morava
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Morava |
16.10
12:30
OFK Takovo
Omladinac
0
0
|
16.10.2016 12:30 | OFK Takovo | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Vrelo
Kolubara
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Vrelo | 3 : 1 | Kolubara | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Vukona
4
2
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Vukona |
16.10
11:00
Šarbane
Sloga
2
1
|
16.10.2016 11:00 | Šarbane | 2 : 1 | Sloga | |||||
16.10
15:00
Murgaš 2012
Dokmir
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Murgaš 2012 | 0 : 1 | Dokmir | |||||
16.10
15:00
Čučuge
Zvizdar 2012
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Čučuge | 2 : 0 | Zvizdar 2012 |
16.10
14:30
OFK Juhor 2016
Mladost
2
7
|
16.10.2016 14:30 | OFK Juhor 2016 | 2 : 7 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Donja Mutnica
Vihor
6
0
|
16.10.2016 14:30 | Donja Mutnica | 6 : 0 | Vihor | |||||
16.10
14:30
Razvitak
Napredak
2
6
|
16.10.2016 14:30 | Razvitak | 2 : 6 | Napredak | |||||
16.10
14:30
Polet
Budućnost
1
5
|
16.10.2016 14:30 | Polet | 1 : 5 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Sloboda
Jedinstvo
5
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloboda | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Popovac
ISK Izvor
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Popovac | 3 : 0 | ISK Izvor |
16.10
15:00
Hajduk
TE Gučevo
1
0
|
16.10.2016 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | TE Gučevo | |||||
16.10
15:00
Jelav
Mladost (DB)
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Jelav | 3 : 0 | Mladost (DB) | |||||
16.10
15:00
Mladost (B)
Mladost (G)
10
0
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 10 : 0 | Mladost (G) | |||||
16.10
15:00
Rudar
Sloga
6
1
|
16.10.2016 15:00 | Rudar | 6 : 1 | Sloga |
16.10
15:30
Vrnjci
Miločajac
3
0
|
16.10.2016 15:30 | Vrnjci | 3 : 0 | Miločajac | |||||
16.10
15:30
Mladost 1981
Kablar
3
2
|
16.10.2016 15:30 | Mladost 1981 | 3 : 2 | Kablar | |||||
16.10
15:30
Jedinstvo
Stara Čaršija
1
2
|
16.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Stara Čaršija | |||||
16.10
15:30
Lasta
Zgodačica
4
1
|
16.10.2016 15:30 | Lasta | 4 : 1 | Zgodačica | |||||
16.10
15:30
Šumadija
Jovo Kursula
3
0
|
16.10.2016 15:30 | Šumadija | 3 : 0 | Jovo Kursula |
16.10
15:30
BSK 2014
Studen Vitez
4
0
|
16.10.2016 15:30 | BSK 2014 | 4 : 0 | Studen Vitez | |||||
16.10
15:30
Omladinac
Budućnost
2
0
|
16.10.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
15:30
National AG
Bane 1931
1
2
|
16.10.2016 15:30 | National AG | 1 : 2 | Bane 1931 | |||||
16.10
15:30
Mineral 2015
Morava
3
1
|
16.10.2016 15:30 | Mineral 2015 | 3 : 1 | Morava |
16.10
11:00
Maskar
Jarmenovci
0
4
|
16.10.2016 11:00 | Maskar | 0 : 4 | Jarmenovci | |||||
16.10
11:00
Krćevac 04
Mladost (J)
1
2
|
16.10.2016 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 2 | Mladost (J) | |||||
16.10
11:00
Radoje Domanović
Budućnost MI
4
1
|
16.10.2016 11:00 | Radoje Domanović | 4 : 1 | Budućnost MI |
16.10
15:00
Hajduk
Sloven
5
0
|
16.10.2016 15:00 | Hajduk | 5 : 0 | Sloven | |||||
16.10
15:00
Lovac
Kameni
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Lovac | 3 : 0 | Kameni | |||||
16.10
15:00
Šumar
Sremac
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Šumar | 2 : 1 | Sremac | |||||
16.10
15:00
Srem
Donji Srem 2015
0
1
|
16.10.2016 15:00 | Srem | 0 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
16.10
15:00
Mladost
Vitez
3
2
|
16.10.2016 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Vitez |
16.10
15:30
Bečevica
Sloga
2
0
|
16.10.2016 15:30 | Bečevica | 2 : 0 | Sloga |
16.10
14:30
OFK Bačka 1945
Bački Hajduk
0
6
|
16.10.2016 14:30 | OFK Bačka 1945 | 0 : 6 | Bački Hajduk | |||||
16.10
14:30
Labudnjača
Borac
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Labudnjača | 1 : 2 | Borac | |||||
16.10
14:30
Proleter
Slavija
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Proleter | 4 : 1 | Slavija | |||||
16.10
14:30
Mladost
Sloga
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloga |
16.10
11:00
Mladost
Stojan Lazarac
3
3
|
16.10.2016 11:00 | Mladost | 3 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
16.10
11:00
Radnik
Bair
4
0
|
16.10.2016 11:00 | Radnik | 4 : 0 | Bair | |||||
16.10
11:00
Premijer
Šumice
7
1
|
16.10.2016 11:00 | Premijer | 7 : 1 | Šumice |
16.10
14:30
Mirko Tomić
Pečanica
2
7
|
16.10.2016 14:30 | Mirko Tomić | 2 : 7 | Pečanica | |||||
16.10
14:30
Dunavac 1929
Pek
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Dunavac 1929 | 3 : 1 | Pek | |||||
16.10
14:30
Stiški Kurjak
Ram
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Stiški Kurjak | 1 : 2 | Ram | |||||
16.10
14:30
Mladi Borac
Baštovan 2015
2
2
|
16.10.2016 14:30 | Mladi Borac | 2 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
16.10
14:30
Sirakovo
Sloga-TOP
1
2
|
16.10.2016 14:30 | Sirakovo | 1 : 2 | Sloga-TOP | |||||
16.10
14:30
Kumane
Srednjevo
3
2
|
16.10.2016 14:30 | Kumane | 3 : 2 | Srednjevo |
16.10
15:00
Fruškogorac
27. Oktobar
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | 27. Oktobar | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Sremac
2
5
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 2 : 5 | Sremac | |||||
16.10
15:00
Fruška Gora
Sloga
4
2
|
16.10.2016 15:00 | Fruška Gora | 4 : 2 | Sloga | |||||
16.10
15:00
Borac
Graničar
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 1 : 3 | Graničar | |||||
16.10
15:00
Car Uroš
S.V.Radnički
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Car Uroš | 0 : 2 | S.V.Radnički | |||||
16.10
15:00
Vojvodina
Planinac
3
0
|
16.10.2016 15:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Planinac | |||||
16.10
15:00
Polet
Jedinstvo (R)
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Polet | 0 : 0 | Jedinstvo (R) |
16.10
15:00
OFK Bingula
Jednota
3
0
|
16.10.2016 15:00 | OFK Bingula | 3 : 0 | Jednota | |||||
16.10
15:00
Sremac
Omladinac
2
4
|
16.10.2016 15:00 | Sremac | 2 : 4 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
OFK Bikić
Borac
4
0
|
16.10.2016 15:00 | OFK Bikić | 4 : 0 | Borac | |||||
16.10
15:00
OFK Bačinci
Jedinstvo
6
0
|
16.10.2016 15:00 | OFK Bačinci | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Napredak
Sinđelić
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Napredak | 2 : 3 | Sinđelić |
16.10
15:00
Dunav
Borac (J)
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Dunav | 0 : 0 | Borac (J) | |||||
16.10
15:00
Sloga (M)
ČSK 1939
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Sloga (M) | 1 : 2 | ČSK 1939 | |||||
16.10
15:00
Polet
Krušedol
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 0 | Krušedol |
16.10
15:30
Planinac
BSK
1
1
|
16.10.2016 15:30 | Planinac | 1 : 1 | BSK | |||||
16.10
15:30
Srem
Grgurevci
4
0
|
16.10.2016 15:30 | Srem | 4 : 0 | Grgurevci | |||||
16.10
15:30
Napredak
OFK Bosut
2
0
|
16.10.2016 15:30 | Napredak | 2 : 0 | OFK Bosut |
16.10
15:30
Borac (VR)
Sremac
14
1
|
16.10.2016 15:30 | Borac (VR) | 14 : 1 | Sremac | |||||
16.10
15:30
Borac (R)
Noćaj
0
2
|
16.10.2016 15:30 | Borac (R) | 0 : 2 | Noćaj | |||||
16.10
15:30
Trgovački
Sloboda
2
1
|
16.10.2016 15:30 | Trgovački | 2 : 1 | Sloboda |
16.10
11:00
Mladost (S)
Pocerina
0
4
|
16.10.2016 11:00 | Mladost (S) | 0 : 4 | Pocerina | |||||
16.10
11:00
Zablaće
Volujac
2
3
|
16.10.2016 11:00 | Zablaće | 2 : 3 | Volujac |
16.10
14:30
Šumadija 1962
Šepšin
3
0
|
16.10.2016 14:30 | Šumadija 1962 | 3 : 0 | Šepšin | |||||
16.10
14:30
Napredak
OFK Student
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Napredak | 1 : 1 | OFK Student | |||||
16.10
14:30
Sloga
Rabrovac
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Rabrovac | |||||
16.10
14:30
Ivanča
Omladinac
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Ivanča | 1 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Borac
Kosmajac
2
5
|
16.10.2016 14:30 | Borac | 2 : 5 | Kosmajac |
16.10
11:00
Sava
Žabar
2
1
|
16.10.2016 11:00 | Sava | 2 : 1 | Žabar | |||||
16.10
11:00
Pričinović
Korman
3
0
|
16.10.2016 11:00 | Pričinović | 3 : 0 | Korman | |||||
16.10
11:00
Mladost
Jedinstvo
1
3
|
16.10.2016 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Jedinstvo |
16.10
14:30
Mladost
Kostrež
7
0
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 7 : 0 | Kostrež |
16.10
14:30
Mladost
Jedinstvo
2
2
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
BSK
Proleter
6
1
|
16.10.2016 14:30 | BSK | 6 : 1 | Proleter | |||||
16.10
14:30
Udarnik
Pomoravlje
3
2
|
16.10.2016 14:30 | Udarnik | 3 : 2 | Pomoravlje |
16.10
11:00
Slavija 1915
Budućnost
5
2
|
16.10.2016 11:00 | Slavija 1915 | 5 : 2 | Budućnost | |||||
16.10
14:00
Pomoravlje
Sloga
4
0
|
16.10.2016 14:00 | Pomoravlje | 4 : 0 | Sloga | |||||
16.10
Polet
Dobricevo
4
3
|
16.10.2016 | Polet | 4 : 3 | Dobricevo |
16.10
14:30
Električar
Polet
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Električar | 0 : 1 | Polet | |||||
16.10
14:30
Barič
Mladost 1970
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Barič | 3 : 1 | Mladost 1970 | |||||
16.10
14:30
Mrčkovac
OFK Vinci
7
2
|
16.10.2016 14:30 | Mrčkovac | 7 : 2 | OFK Vinci | |||||
16.10
14:30
OFK Braničevo
Žitkovica
2
2
|
16.10.2016 14:30 | OFK Braničevo | 2 : 2 | Žitkovica |
16.10
15:00
Dobrača
Šumarice 2008
2
5
|
16.10.2016 15:00 | Dobrača | 2 : 5 | Šumarice 2008 | |||||
16.10
15:00
Borac
Seljak 1928
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 3 | Seljak 1928 | |||||
16.10
15:00
Sloga 2016
Pobeda 1926
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Sloga 2016 | 2 : 0 | Pobeda 1926 | |||||
16.10
15:00
Bukorovac
Bratstvo 1975
2
6
|
16.10.2016 15:00 | Bukorovac | 2 : 6 | Bratstvo 1975 |
16.10
14:30
Badnjevac
Feniks
2
3
|
16.10.2016 14:30 | Badnjevac | 2 : 3 | Feniks | |||||
16.10
14:30
Mladost
Meteor
3
3
|
16.10.2016 14:30 | Mladost | 3 : 3 | Meteor | |||||
16.10
14:30
Napredak
Šumadija
0
0
|
16.10.2016 14:30 | Napredak | 0 : 0 | Šumadija |
16.10
14:30
Sloboda
Dražmirovac
3
1
|
16.10.2016 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | Dražmirovac |
16.10
11:00
Proleter
Roma
2
1
|
16.10.2016 11:00 | Proleter | 2 : 1 | Roma |
16.10
14:30
Lazarevac
Strmovo
1
1
|
16.10.2016 14:30 | Lazarevac | 1 : 1 | Strmovo | |||||
16.10
14:30
20. Oktobar
Dimitrije Tucović
3
0
|
16.10.2016 14:30 | 20. Oktobar | 3 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
16.10
14:30
Proleter
Mladi Radnik
2
2
|
16.10.2016 14:30 | Proleter | 2 : 2 | Mladi Radnik | |||||
16.10
14:30
Šumadinac
Vreoci
1
5
|
16.10.2016 14:30 | Šumadinac | 1 : 5 | Vreoci |
16.10
14:30
Radnički
Berane
4
0
|
16.10.2016 14:30 | Radnički | 4 : 0 | Berane | |||||
16.10
14:30
Kom
Otrant Olympic
2
1
|
16.10.2016 14:30 | Kom | 2 : 1 | Otrant Olympic | |||||
16.10
14:30
Mornar
Čelik
2
0
|
16.10.2016 14:30 | Mornar | 2 : 0 | Čelik | |||||
16.10
14:30
Jezero
Bratstvo
4
1
|
16.10.2016 14:30 | Jezero | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
16.10
14:30
Igalo
Ibar
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Igalo | 0 : 1 | Ibar |
16.10
15:00
Crvena zvezda
Čukarički
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Čukarički | |||||
16.10
17:00
Mladost
Vojvodina
2
0
|
16.10.2016 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Vojvodina |
16.10
15:00
OFK Odžaci
Radnički
0
0
|
16.10.2016 15:00 | OFK Odžaci | 0 : 0 | Radnički |
16.10
17:00
Southampton
Burnley
3
1
|
16.10.2016 17:00 | Southampton | 3 : 1 | Burnley | |||||
16.10
14:30
Middlesbrough
Watford
0
1
|
16.10.2016 14:30 | Middlesbrough | 0 : 1 | Watford |
16.10
15:30
Mainz 05
Darmstadt 98
2
1
|
16.10.2016 15:30 | Mainz 05 | 2 : 1 | Darmstadt 98 | |||||
16.10
17:30
Wolfsburg
RB Leipzig
0
1
|
16.10.2016 17:30 | Wolfsburg | 0 : 1 | RB Leipzig |
16.10
12:30
Fiorentina
Atalanta
0
0
|
16.10.2016 12:30 | Fiorentina | 0 : 0 | Atalanta | |||||
16.10
15:00
Genoa
Empoli
0
0
|
16.10.2016 15:00 | Genoa | 0 : 0 | Empoli | |||||
16.10
15:00
Internazionale
Cagliari
1
2
|
16.10.2016 15:00 | Internazionale | 1 : 2 | Cagliari | |||||
16.10
15:00
Lazio
Bologna
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Lazio | 1 : 1 | Bologna | |||||
16.10
15:00
Sassuolo
Crotone
2
1
|
16.10.2016 15:00 | Sassuolo | 2 : 1 | Crotone | |||||
16.10
20:45
Chievo
Milan
1
3
|
16.10.2016 20:45 | Chievo | 1 : 3 | Milan |
16.10
15:00
Rennes
Bordeaux
1
1
|
16.10.2016 15:00 | Rennes | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
16.10
17:00
Saint-Étienne
Dijon
1
1
|
16.10.2016 17:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Dijon | |||||
16.10
20:45
Marseille
Metz
1
0
|
16.10.2016 20:45 | Marseille | 1 : 0 | Metz |
16.10
12:00
Alavés
Málaga
1
1
|
16.10.2016 12:00 | Alavés | 1 : 1 | Málaga | |||||
16.10
16:15
Athletic Club
Real Sociedad
3
2
|
16.10.2016 16:15 | Athletic Club | 3 : 2 | Real Sociedad | |||||
16.10
18:30
Sporting Gijón
Valencia
1
2
|
16.10.2016 18:30 | Sporting Gijón | 1 : 2 | Valencia | |||||
16.10
20:45
Villarreal
Celta Vigo
5
0
|
16.10.2016 20:45 | Villarreal | 5 : 0 | Celta Vigo |
16.10
14:00
Spartak
Napredak
11
0
|
16.10.2016 14:00 | Spartak | 11 : 0 | Napredak | |||||
16.10
15:30
Vojvodina
Sloga Radnički
0
3
|
16.10.2016 15:30 | Vojvodina | 0 : 3 | Sloga Radnički | |||||
16.10
14:30
Požarevac
Crvena zvezda
1
4
|
16.10.2016 14:30 | Požarevac | 1 : 4 | Crvena zvezda |
16.10
15:30
ŽGFK Lavice Dubočica
Mačva
4
0
|
16.10.2016 15:30 | ŽGFK Lavice Dubočica | 4 : 0 | Mačva | |||||
16.10
15:00
Rad
Trijumf
2
0
|
16.10.2016 15:00 | Rad | 2 : 0 | Trijumf | |||||
16.10
15:30
Kolibri
Polet
3
0
|
16.10.2016 15:30 | Kolibri | 3 : 0 | Polet |
16.10
12:00
Spartak ŽK
Lokomotiva
3
3
|
16.10.2016 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 3 | Lokomotiva | |||||
16.10
13:00
Vojvodina
Radnički (N)
0
0
|
16.10.2016 13:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Radnički (N) |
16.10
12:00
Partizan
Rudar
3
0
|
16.10.2016 12:00 | Partizan | 3 : 0 | Rudar | |||||
16.10
Goč
Jošanica
2
5
|
16.10.2016 | Goč | 2 : 5 | Jošanica |
16.10
11:00
Savacijum
Radnički Šabački
0
3
|
16.10.2016 11:00 | Savacijum | 0 : 3 | Radnički Šabački |
16.10
12:00
Studentski Grad
Bežanija
1
0
|
16.10.2016 12:00 | Studentski Grad | 1 : 0 | Bežanija | |||||
16.10
11:00
BSK Borča
Siti Sport Klub
0
0
|
16.10.2016 11:00 | BSK Borča | 0 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
16.10
10:00
Balkan
Internacional
0
1
|
16.10.2016 10:00 | Balkan | 0 : 1 | Internacional | |||||
16.10
12:00
IMT
Radnički (NB)
2
2
|
16.10.2016 12:00 | IMT | 2 : 2 | Radnički (NB) |
16.10
10:00
Begej
Radnički (Zr)
1
4
|
16.10.2016 10:00 | Begej | 1 : 4 | Radnički (Zr) |
16.10
10:00
Radnički (SM)
Veternik
1
1
|
16.10.2016 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Veternik |
16.10
13:00
Budućnost
Trudbenik
4
1
|
16.10.2016 13:00 | Budućnost | 4 : 1 | Trudbenik |
16.10
15:00
Vinča
Sremcica
4
2
|
16.10.2016 15:00 | Vinča | 4 : 2 | Sremcica | |||||
16.10
13:30
Seceranac Ada
Postar 1930
3
2
|
16.10.2016 13:30 | Seceranac Ada | 3 : 2 | Postar 1930 |
16.10
20:30
Voždovac MK
Zemun MK
0
3
|
16.10.2016 20:30 | Voždovac MK | 0 : 3 | Zemun MK |
16.10
11:00
Stepojevac Vaga MK
Zemun B MK
2
2
|
16.10.2016 11:00 | Stepojevac Vaga MK | 2 : 2 | Zemun B MK |
16.10
13:00
Vojvodina
Moravac Orion
9
1
|
16.10.2016 13:00 | Vojvodina | 9 : 1 | Moravac Orion | |||||
16.10
13:00
Teleoptik
Jagodina
0
3
|
16.10.2016 13:00 | Teleoptik | 0 : 3 | Jagodina | |||||
16.10
15:00
Studentski Grad
Čukarički
0
2
|
16.10.2016 15:00 | Studentski Grad | 0 : 2 | Čukarički |
16.10
Apolon
Nacional AG
5
2
|
16.10.2016 | Apolon | 5 : 2 | Nacional AG | |||||
16.10
12:00
Šumadija 1903
Rudar
1
4
|
16.10.2016 12:00 | Šumadija 1903 | 1 : 4 | Rudar |
16.10
12:00
OFK Šabac
Savacium
4
1
|
16.10.2016 12:00 | OFK Šabac | 4 : 1 | Savacium | |||||
16.10
12:00
Radnički (V)
Donjošorac Sunrise
1
1
|
16.10.2016 12:00 | Radnički (V) | 1 : 1 | Donjošorac Sunrise |
16.10
12:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
3
3
|
16.10.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 3 : 3 | Radnički (K) | |||||
16.10
12:00
Vršac
Proleter 2006
1
0
|
16.10.2016 12:00 | Vršac | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
16.10
12:00
Radnički (Z)
Vršac United
4
1
|
16.10.2016 12:00 | Radnički (Z) | 4 : 1 | Vršac United | |||||
16.10
12:00
Kikinda 1909
Železničar
0
2
|
16.10.2016 12:00 | Kikinda 1909 | 0 : 2 | Železničar |
16.10
12:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
0
2
|
16.10.2016 12:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 2 | Petar Puača | |||||
16.10
11:00
Borac
Inđija
6
1
|
16.10.2016 11:00 | Borac | 6 : 1 | Inđija |
16.10
12:00
Bečej 1918
Spartak
1
1
|
16.10.2016 12:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | Spartak |
16.10
10:00
Mladi borac
Pobeda
1
2
|
16.10.2016 10:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Pobeda |
16.10
15:00
Partizan
Rudar
2
2
|
16.10.2016 15:00 | Partizan | 2 : 2 | Rudar | |||||
16.10
15:00
1. Maj
Mladost
8
0
|
16.10.2016 15:00 | 1. Maj | 8 : 0 | Mladost |
16.10
11:00
Njerš Ištvan
Bačka 1901
0
4
|
16.10.2016 11:00 | Njerš Ištvan | 0 : 4 | Bačka 1901 | |||||
16.10
12:00
Vinogradar
Subotica
2
0
|
16.10.2016 12:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Subotica |
16.10
14:00
Radnički 1927
Proleter
4
1
|
16.10.2016 14:00 | Radnički 1927 | 4 : 1 | Proleter |
16.10
13:00
Prva Iskra
Strelac
8
1
|
16.10.2016 13:00 | Prva Iskra | 8 : 1 | Strelac | |||||
16.10
10:00
Zadrugar
Crvena Zastava
6
0
|
16.10.2016 10:00 | Zadrugar | 6 : 0 | Crvena Zastava |
16.10
13:00
Žarkovo
Graficar
3
2
|
16.10.2016 13:00 | Žarkovo | 3 : 2 | Graficar | |||||
16.10
11:00
Dorcol
OFK Balkan
2
4
|
16.10.2016 11:00 | Dorcol | 2 : 4 | OFK Balkan | |||||
16.10
10:00
Beograd 1929
GSP Polet
4
0
|
16.10.2016 10:00 | Beograd 1929 | 4 : 0 | GSP Polet |
16.10
09:00
OLE
Torlak
1
2
|
16.10.2016 09:00 | OLE | 1 : 2 | Torlak |
16.10
12:00
Sinđelić MK
Lokomotiva MK
2
1
|
16.10.2016 12:00 | Sinđelić MK | 2 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
16.10
16:00
011 MK
BSK Borča MK
2
1
|
16.10.2016 16:00 | 011 MK | 2 : 1 | BSK Borča MK |
16.10
10:00
OFK Zabrežje MK
Zemun MK-V
0
6
|
16.10.2016 10:00 | OFK Zabrežje MK | 0 : 6 | Zemun MK-V | |||||
16.10
11:30
011 V MK
13. Maj MK
1
3
|
16.10.2016 11:30 | 011 V MK | 1 : 3 | 13. Maj MK |
16.10
Apolon
Šumadija 1903
3
0
|
16.10.2016 | Apolon | 3 : 0 | Šumadija 1903 |
16.10
10:00
Mačva (Š)
OFK Osečina
4
0
|
16.10.2016 10:00 | Mačva (Š) | 4 : 0 | OFK Osečina | |||||
16.10
10:00
OFK Šabac
Savacijum
4
2
|
16.10.2016 10:00 | OFK Šabac | 4 : 2 | Savacijum | |||||
16.10
10:00
Omladinac 2014
Železničar
2
2
|
16.10.2016 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 2 | Železničar | |||||
16.10
11:00
Ribnica
Mačva 2005
2
5
|
16.10.2016 11:00 | Ribnica | 2 : 5 | Mačva 2005 | |||||
16.10
10:00
Radnički (V)
Donjošorac Sunrise
1
2
|
16.10.2016 10:00 | Radnički (V) | 1 : 2 | Donjošorac Sunrise |
16.10
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
1
0
|
16.10.2016 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 0 | Petar Puača |
16.10
10:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
1
0
|
16.10.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
16.10
10:00
Vršac
Proleter 2006
2
0
|
16.10.2016 10:00 | Vršac | 2 : 0 | Proleter 2006 | |||||
16.10
10:00
Radnički (Z)
Bečkerek 023
1
1
|
16.10.2016 10:00 | Radnički (Z) | 1 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
16.10
10:00
Kikinda 1909
Železničar
2
1
|
16.10.2016 10:00 | Kikinda 1909 | 2 : 1 | Železničar |
16.10
12:00
Bačka 1901
CFK
0
7
|
16.10.2016 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 7 | CFK | |||||
16.10
10:00
Bečej 1918
Spartak
3
2
|
16.10.2016 10:00 | Bečej 1918 | 3 : 2 | Spartak |
16.10
10:00
Loznica
Vidojevica
15
0
|
16.10.2016 10:00 | Loznica | 15 : 0 | Vidojevica |
16.10
10:00
Spartak
Arena Su
1
3
|
16.10.2016 10:00 | Spartak | 1 : 3 | Arena Su |
16.10
10:00
Kolonija
Sloga
4
3
|
16.10.2016 10:00 | Kolonija | 4 : 3 | Sloga |
16.10
11:00
Dolina
Vojvodina (S)
6
3
|
16.10.2016 11:00 | Dolina | 6 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
16.10
10:00
Borac
Jedinstvo Stević
0
3
|
16.10.2016 10:00 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
16.10
11:00
Vladimirovac
Vojvodina (C)
11
1
|
16.10.2016 11:00 | Vladimirovac | 11 : 1 | Vojvodina (C) |
16.10
11:00
Crvena zvezda
Vulturul
1
1
|
16.10.2016 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Vulturul | |||||
16.10
10:00
Jedinstvo
Sloga
1
13
|
16.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 13 | Sloga | |||||
16.10
10:00
Hajdučica
BAK
0
10
|
16.10.2016 10:00 | Hajdučica | 0 : 10 | BAK |
16.10
10:00
Antimon
Podrinje
6
9
|
16.10.2016 10:00 | Antimon | 6 : 9 | Podrinje |
16.10
10:00
Polet
Belo Polje
2
3
|
16.10.2016 10:00 | Polet | 2 : 3 | Belo Polje |
16.10
10:00
Mineral
ND 2011
0
3
|
16.10.2016 10:00 | Mineral | 0 : 3 | ND 2011 | |||||
16.10
12:00
Trepča
OFK Vlada Dimitrijević
6
1
|
16.10.2016 12:00 | Trepča | 6 : 1 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
16.10
12:30
Granit
ND 2011
3
4
|
16.10.2016 12:30 | Granit | 3 : 4 | ND 2011 |
16.10
11:00
RSK
Radnički 1926
0
5
|
16.10.2016 11:00 | RSK | 0 : 5 | Radnički 1926 |
16.10
10:00
Provo
Jedinstvo 1945
2
2
|
16.10.2016 10:00 | Provo | 2 : 2 | Jedinstvo 1945 |
16.10
14:00
Graficar
IMT
2
2
|
16.10.2016 14:00 | Graficar | 2 : 2 | IMT | |||||
16.10
11:00
Zuce
Institut
0
2
|
16.10.2016 11:00 | Zuce | 0 : 2 | Institut |
16.10
13:00
Balkan
Rakovica
6
2
|
16.10.2016 13:00 | Balkan | 6 : 2 | Rakovica | |||||
16.10
14:00
Obilic
Beograd 1929
4
2
|
16.10.2016 14:00 | Obilic | 4 : 2 | Beograd 1929 | |||||
16.10
10:00
Palilulac
Hajduk
1
1
|
16.10.2016 10:00 | Palilulac | 1 : 1 | Hajduk |
16.10
09:00
Sindjelic
Radnički
3
4
|
16.10.2016 09:00 | Sindjelic | 3 : 4 | Radnički |
16.10
12:00
Seceranac Ada
Vinca
3
1
|
16.10.2016 12:00 | Seceranac Ada | 3 : 1 | Vinca | |||||
16.10
15:30
Sopot
Avala 1939
7
0
|
16.10.2016 15:30 | Sopot | 7 : 0 | Avala 1939 |
16.10
09:30
Studenski grad MK
Čukarički MK
0
5
|
16.10.2016 09:30 | Studenski grad MK | 0 : 5 | Čukarički MK | |||||
16.10
09:00
Voždovac MK
OFK Beograd MK
1
2
|
16.10.2016 09:00 | Voždovac MK | 1 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
16.10
09:00
Teleoptik MK
Rad MK
0
0
|
16.10.2016 09:00 | Teleoptik MK | 0 : 0 | Rad MK | |||||
16.10
09:30
Crvena zvezda MK
BSK Borča MK
6
0
|
16.10.2016 09:30 | Crvena zvezda MK | 6 : 0 | BSK Borča MK | |||||
16.10
14:00
Partizan MK
Brodarac MK
2
0
|
16.10.2016 14:00 | Partizan MK | 2 : 0 | Brodarac MK |
16.10
10:00
Dunav MK
Ole MK
1
2
|
16.10.2016 10:00 | Dunav MK | 1 : 2 | Ole MK | |||||
16.10
15:00
Sinđelić MK
Selo Mladenovac MK
2
10
|
16.10.2016 15:00 | Sinđelić MK | 2 : 10 | Selo Mladenovac MK | |||||
16.10
10:00
Petlić MK
Dunavac MK
1
2
|
16.10.2016 10:00 | Petlić MK | 1 : 2 | Dunavac MK |
16.10
11:00
Obrenovac 1905 MK
PKB MK
3
1
|
16.10.2016 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 3 : 1 | PKB MK | |||||
16.10
11:00
Prva Iskra MK
Napredak MK
0
5
|
16.10.2016 11:00 | Prva Iskra MK | 0 : 5 | Napredak MK | |||||
16.10
16:00
BASK MK
Lokomotiva MK
0
2
|
16.10.2016 16:00 | BASK MK | 0 : 2 | Lokomotiva MK |
16.10
10:00
BSK Borča
Teleoptik
0
2
|
16.10.2016 10:00 | BSK Borča | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
16.10
10:00
OFK Beograd
Kolubara
1
0
|
16.10.2016 10:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Kolubara | |||||
16.10
10:00
Vozdovac
Radnički (NB)
2
4
|
16.10.2016 10:00 | Vozdovac | 2 : 4 | Radnički (NB) | |||||
16.10
10:00
Rad
Radnički (O)
5
0
|
16.10.2016 10:00 | Rad | 5 : 0 | Radnički (O) |
16.10
10:00
Bačka 1901
Bajša
0
8
|
16.10.2016 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 8 | Bajša |
16.10
10:00
Duboko
Urovci
3
2
|
16.10.2016 10:00 | Duboko | 3 : 2 | Urovci | |||||
16.10
09:00
Belo Polje
Zabrezje
3
5
|
16.10.2016 09:00 | Belo Polje | 3 : 5 | Zabrezje |
16.10
10:00
Skela
Posavina
11
2
|
16.10.2016 10:00 | Skela | 11 : 2 | Posavina | |||||
16.10
10:00
Jedinstvo
Pobeda
5
0
|
16.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Pobeda |
16.10
16:30
Pazar Juniors
OFK AS
1
1
|
16.10.2016 16:30 | Pazar Juniors | 1 : 1 | OFK AS | |||||
16.10
13:30
Trepča
OFK Vlada Dimitrijević
7
1
|
16.10.2016 13:30 | Trepča | 7 : 1 | OFK Vlada Dimitrijević |
16.10
OFK Senjak
Šampion
4
1
|
16.10.2016 | OFK Senjak | 4 : 1 | Šampion | |||||
16.10
Železničar
Ribnica
2
2
|
16.10.2016 | Železničar | 2 : 2 | Ribnica | |||||
16.10
Polet
Jedinstvo
0
10
|
16.10.2016 | Polet | 0 : 10 | Jedinstvo | |||||
16.10
Budućnost Krušik
Radnički
0
0
|
16.10.2016 | Budućnost Krušik | 0 : 0 | Radnički | |||||
16.10
Omladinac
OFK Osečina
3
0
|
16.10.2016 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Osečina |
16.10
11:30
Mineral
Sočanica
2
2
|
16.10.2016 11:30 | Mineral | 2 : 2 | Sočanica |
16.10
12:00
Jedinstvo 1945
Tamnava 2016
2
1
|
16.10.2016 12:00 | Jedinstvo 1945 | 2 : 1 | Tamnava 2016 | |||||
16.10
10:00
Radnički (K)
Sunrise Šabac
|
16.10.2016 10:00 | Radnički (K) | : | Sunrise Šabac |
16.10
10:00
Sloga
Obilić
2
3
|
16.10.2016 10:00 | Sloga | 2 : 3 | Obilić | |||||
16.10
10:00
AFK
Njerš Ištvan
2
5
|
16.10.2016 10:00 | AFK | 2 : 5 | Njerš Ištvan | |||||
16.10
10:00
Senta
Potisje
5
0
|
16.10.2016 10:00 | Senta | 5 : 0 | Potisje |
16.10
12:00
Lepusnica
Hajduk
3
4
|
16.10.2016 12:00 | Lepusnica | 3 : 4 | Hajduk | |||||
16.10
15:00
Balkan
Zvezdara
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Balkan | 3 : 1 | Zvezdara | |||||
16.10
09:00
IMT B
Atakante
8
1
|
16.10.2016 09:00 | IMT B | 8 : 1 | Atakante | |||||
16.10
10:00
Postar
Sindjelic
6
1
|
16.10.2016 10:00 | Postar | 6 : 1 | Sindjelic |
16.10
11:30
Karioke
DIF
1
6
|
16.10.2016 11:30 | Karioke | 1 : 6 | DIF | |||||
16.10
10:00
Komgrap
BSK 1926
2
6
|
16.10.2016 10:00 | Komgrap | 2 : 6 | BSK 1926 |
16.10
12:30
Petlic
Mladi Proleter
3
1
|
16.10.2016 12:30 | Petlic | 3 : 1 | Mladi Proleter | |||||
16.10
12:00
OFK Beograd B
Sopot
4
2
|
16.10.2016 12:00 | OFK Beograd B | 4 : 2 | Sopot | |||||
16.10
13:00
Crvena Zvezda MML
Vinca
5
0
|
16.10.2016 13:00 | Crvena Zvezda MML | 5 : 0 | Vinca | |||||
16.10
14:00
Dorcol
Lokomotiva B
1
0
|
16.10.2016 14:00 | Dorcol | 1 : 0 | Lokomotiva B |
16.10
09:00
Forza
Radnicki NB
6
0
|
16.10.2016 09:00 | Forza | 6 : 0 | Radnicki NB | |||||
16.10
10:00
Zemun B
Brodarac 1947
3
0
|
16.10.2016 10:00 | Zemun B | 3 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
16.10
14:00
Torlak
BSK 1925 B
0
0
|
16.10.2016 14:00 | Torlak | 0 : 0 | BSK 1925 B |
16.10
18:00
Plavi 2000
Policajac
3
2
|
16.10.2016 18:00 | Plavi 2000 | 3 : 2 | Policajac |
16.10
16:00
IM Rakovica
PKB
3
5
|
16.10.2016 16:00 | IM Rakovica | 3 : 5 | PKB |
16.10
19:00
Ub
Železničar
75
87
|
16.10.2016 19:00 | Ub | 75 : 87 | Železničar | |||||
16.10
17:30
Mileševac
Klik
77
75
|
16.10.2016 17:30 | Mileševac | 77 : 75 | Klik | |||||
16.10
13:00
KKK Radnički
Student
90
81
|
16.10.2016 13:00 | KKK Radnički | 90 : 81 | Student |
16.10
17:00
Sokobanja
Mladost
89
78
|
16.10.2016 17:00 | Sokobanja | 89 : 78 | Mladost |
16.10
18:00
Borac
BKK Radnički
76
91
|
16.10.2016 18:00 | Borac | 76 : 91 | BKK Radnički | |||||
16.10
15:50
Zemun
LA Basket
81
77
|
16.10.2016 15:50 | Zemun | 81 : 77 | LA Basket | |||||
16.10
19:00
Ras
Žitko Basket
88
83
|
16.10.2016 19:00 | Ras | 88 : 83 | Žitko Basket | |||||
16.10
15:00
Astra
Žarkovo
58
81
|
16.10.2016 15:00 | Astra | 58 : 81 | Žarkovo |
16.10
12:00
Budućnost
Velika Kikinda
92
78
|
16.10.2016 12:00 | Budućnost | 92 : 78 | Velika Kikinda | |||||
16.10
19:00
Star
Mladost Veternik
69
79
|
16.10.2016 19:00 | Star | 69 : 79 | Mladost Veternik | |||||
16.10
19:00
Tisa
Karađorđevo
77
71
|
16.10.2016 19:00 | Tisa | 77 : 71 | Karađorđevo | |||||
16.10
14:30
Kadet
Odžaci
61
67
|
16.10.2016 14:30 | Kadet | 61 : 67 | Odžaci |
16.10
18:00
Stragari
Požarevac
47
76
|
16.10.2016 18:00 | Stragari | 47 : 76 | Požarevac | |||||
16.10
17:00
Sloga (D)
Trepča
65
89
|
16.10.2016 17:00 | Sloga (D) | 65 : 89 | Trepča | |||||
16.10
18:30
Sloga (PM)
Stari Ras
80
76
|
16.10.2016 18:30 | Sloga (PM) | 80 : 76 | Stari Ras |
16.10
19:30
Hisar
Zicer
51
74
|
16.10.2016 19:30 | Hisar | 51 : 74 | Zicer | |||||
16.10
19:00
Hajduk Veljko
Bor RTB
80
71
|
16.10.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 80 : 71 | Bor RTB | |||||
16.10
16:30
Đerdap
Pusta Reka
71
47
|
16.10.2016 16:30 | Đerdap | 71 : 47 | Pusta Reka |
16.10
19:00
Zadar
MZT Skopje Aerodrom
71
65
|
16.10.2016 19:00 | Zadar | 71 : 65 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
16.10
17:00
Partizan NIS
Union Olimpija
86
85
|
16.10.2016 17:00 | Partizan NIS | 86 : 85 | Union Olimpija |
16.10
13:00
Mladost Admiral
Napredak Rubin
88
73
|
16.10.2016 13:00 | Mladost Admiral | 88 : 73 | Napredak Rubin |
16.10
19:00
Radnički 1950
Pirot
81
82
|
16.10.2016 19:00 | Radnički 1950 | 81 : 82 | Pirot | |||||
16.10
19:00
Srem
Napredak Bosphorus
71
75
|
16.10.2016 19:00 | Srem | 71 : 75 | Napredak Bosphorus |
16.10
11:00
Loznica
ČA basket
70
50
|
16.10.2016 11:00 | Loznica | 70 : 50 | ČA basket | |||||
16.10
14:00
Užice
Prijepolje
41
73
|
16.10.2016 14:00 | Užice | 41 : 73 | Prijepolje | |||||
16.10
19:00
Železničar
Ljubovija
55
85
|
16.10.2016 19:00 | Železničar | 55 : 85 | Ljubovija |
16.10
12:30
Palanka 2012
Paraćin
50
61
|
16.10.2016 12:30 | Palanka 2012 | 50 : 61 | Paraćin | |||||
16.10
16:30
Student 2
Actavis academy
39
67
|
16.10.2016 16:30 | Student 2 | 39 : 67 | Actavis academy |
16.10
11:40
Radnički
SO Koš
86
62
|
16.10.2016 11:40 | Radnički | 86 : 62 | SO Koš | |||||
16.10
18:00
Karaburma
Titel
83
35
|
16.10.2016 18:00 | Karaburma | 83 : 35 | Titel |
16.10
17:00
Proleter
Stara Pazova
45
83
|
16.10.2016 17:00 | Proleter | 45 : 83 | Stara Pazova |
16.10
18:30
Student
Radivoj Korać
76
79
|
16.10.2016 18:30 | Student | 76 : 79 | Radivoj Korać |
16.10
19:00
Šumadija
BMR Petlovača
3
0
|
16.10.2016 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | BMR Petlovača | |||||
16.10
16:40
Lucky Star
Karađorđe
3
0
|
16.10.2016 16:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Karađorđe |
16.10
15:30
Gračac
Arilje
0
3
|
16.10.2016 15:30 | Gračac | 0 : 3 | Arilje | |||||
16.10
15:00
Putevi
Partizan
0
3
|
16.10.2016 15:00 | Putevi | 0 : 3 | Partizan | |||||
16.10
14:00
Knez Lazar
Lotus
3
0
|
16.10.2016 14:00 | Knez Lazar | 3 : 0 | Lotus |
16.10
14:30
Botafogo
Mladost
1
3
|
16.10.2016 14:30 | Botafogo | 1 : 3 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Kikinda
Mladost-Expans
3
1
|
16.10.2016 15:00 | Kikinda | 3 : 1 | Mladost-Expans | |||||
16.10
19:00
Vojvodina 2
Kulpin
3
0
|
16.10.2016 19:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Kulpin |
16.10
16:00
Borac
Hajduk Veljko
2
3
|
16.10.2016 16:00 | Borac | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
16.10
16:00
Desetka
Ozren
3
0
|
16.10.2016 16:00 | Desetka | 3 : 0 | Ozren | |||||
16.10
15:00
MOK Topličanin 97
Mladost
3
0
|
16.10.2016 15:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 0 | Mladost |
16.10
13:00
Rudar
Gračanica
3
2
|
16.10.2016 13:00 | Rudar | 3 : 2 | Gračanica |
16.10
17:00
Niš IGM Mladost
Crvena zvezda
0
3
|
16.10.2016 17:00 | Niš IGM Mladost | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
16.10
18:00
Novi Pazar
Ribnica
3
0
|
16.10.2016 18:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Ribnica |
16.10
15:00
Železničar
Borac
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Železničar | 2 : 3 | Borac |
16.10
17:00
Zaslon
Metalac Takovo
3
0
|
16.10.2016 17:00 | Zaslon | 3 : 0 | Metalac Takovo | |||||
16.10
20:00
Srem Iton
Novi Sad
3
1
|
16.10.2016 20:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Novi Sad |
16.10
16:00
Fortuna Plus
Lucky Star
0
3
|
16.10.2016 16:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
16.10
15:00
Tehničar
Smeč 5
2
3
|
16.10.2016 15:00 | Tehničar | 2 : 3 | Smeč 5 |
16.10
16:00
Ekonomac
Putevi Trendteks
3
2
|
16.10.2016 16:00 | Ekonomac | 3 : 2 | Putevi Trendteks |
16.10
13:00
Paraćin
Aleksinac
3
1
|
16.10.2016 13:00 | Paraćin | 3 : 1 | Aleksinac | |||||
16.10
14:00
Zaječar
Leskovac-98
3
0
|
16.10.2016 14:00 | Zaječar | 3 : 0 | Leskovac-98 |
16.10
18:00
Volejstars
Vršac
3
0
|
16.10.2016 18:00 | Volejstars | 3 : 0 | Vršac |
16.10
09:30
Kraljevo
Ušće
3
2
|
16.10.2016 09:30 | Kraljevo | 3 : 2 | Ušće | |||||
16.10
11:30
Napredak 037
Sportisimo
3
0
|
16.10.2016 11:30 | Napredak 037 | 3 : 0 | Sportisimo |
16.10
15:00
Zvečan
Koteks
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Zvečan | 1 : 3 | Koteks | |||||
16.10
11:00
Novi Pazar
Volej stars junior
3
0
|
16.10.2016 11:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Volej stars junior |
16.10
19:00
Spartak
Železničar
3
0
|
16.10.2016 19:00 | Spartak | 3 : 0 | Železničar | |||||
16.10
18:00
Crvena zvezda
Vizura
0
3
|
16.10.2016 18:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Vizura |
16.10
17:00
Omladinac
FOK
3
1
|
16.10.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | FOK | |||||
16.10
16:15
Beograd
Vranje
3
2
|
16.10.2016 16:15 | Beograd | 3 : 2 | Vranje | |||||
16.10
18:00
Takovo Zvezda Helios
Smederevo
3
0
|
16.10.2016 18:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Smederevo |
16.10
14:00
Student
Žabalj Volej
1
3
|
16.10.2016 14:00 | Student | 1 : 3 | Žabalj Volej | |||||
16.10
17:00
Spartak (LJ)
Valjevo
3
2
|
16.10.2016 17:00 | Spartak (LJ) | 3 : 2 | Valjevo |
16.10
18:00
Mladost
Sivac
28
29
|
16.10.2016 18:00 | Mladost | 28 : 29 | Sivac |
16.10
20:30
Studentski grad
Metalac
26
26
|
16.10.2016 20:30 | Studentski grad | 26 : 26 | Metalac |
16.10
19:00
Budućnost
Metalac
30
31
|
16.10.2016 19:00 | Budućnost | 30 : 31 | Metalac | |||||
16.10
16:00
Slavija
Apatin
28
38
|
16.10.2016 16:00 | Slavija | 28 : 38 | Apatin | |||||
16.10
19:00
Dalmatinac
Mladost
28
29
|
16.10.2016 19:00 | Dalmatinac | 28 : 29 | Mladost |
16.10
18:00
Palanka
Metaloplastika 2
26
29
|
16.10.2016 18:00 | Palanka | 26 : 29 | Metaloplastika 2 | |||||
16.10
15:00
Dorćol
Beograd
18
27
|
16.10.2016 15:00 | Dorćol | 18 : 27 | Beograd | |||||
16.10
16:00
Gučevo
Lazarevac
19
26
|
16.10.2016 16:00 | Gučevo | 19 : 26 | Lazarevac |
16.10
16:00
Radan
Morava
21
17
|
16.10.2016 16:00 | Radan | 21 : 17 | Morava |
16.10
17:00
Hidroelektrana
Sjenica
23
29
|
16.10.2016 17:00 | Hidroelektrana | 23 : 29 | Sjenica | |||||
16.10
16:00
Užice
Radnički 1964 2
32
29
|
16.10.2016 16:00 | Užice | 32 : 29 | Radnički 1964 2 |
16.10
17:00
Gradnulica
Vojvoda Stepa
23
33
|
16.10.2016 17:00 | Gradnulica | 23 : 33 | Vojvoda Stepa | |||||
16.10
17:00
Naftagas
Zrenjanin
0
10
|
16.10.2016 17:00 | Naftagas | 0 : 10 | Zrenjanin |
16.10
14:00
Omladinac (D)
Gaj
34
4
|
16.10.2016 14:00 | Omladinac (D) | 34 : 4 | Gaj |
16.10
18:00
Požarevac
Partizan
31
25
|
16.10.2016 18:00 | Požarevac | 31 : 25 | Partizan |
16.10
18:00
Topličanin
Sindjelić
26
32
|
16.10.2016 18:00 | Topličanin | 26 : 32 | Sindjelić |
16.10
19:00
Metalac 2015
Beograd
28
30
|
16.10.2016 19:00 | Metalac 2015 | 28 : 30 | Beograd | |||||
16.10
16:00
Petrovac
Grand Zvezda
23
31
|
16.10.2016 16:00 | Petrovac | 23 : 31 | Grand Zvezda |
16.10
20:00
Radnički
Jadran Lider
24
29
|
16.10.2016 20:00 | Radnički | 24 : 29 | Jadran Lider | |||||
16.10
18:00
Spartak
Petrovaradin
33
20
|
16.10.2016 18:00 | Spartak | 33 : 20 | Petrovaradin | |||||
16.10
17:00
Mladost
Sloven
20
27
|
16.10.2016 17:00 | Mladost | 20 : 27 | Sloven |
16.10
16:00
Deronje
Apatin
26
16
|
16.10.2016 16:00 | Deronje | 26 : 16 | Apatin |
16.10
17:00
Niška Banja
Jagodina 2
12
23
|
16.10.2016 17:00 | Niška Banja | 12 : 23 | Jagodina 2 |
16.10
14:30
Gradnulica
Sonta
35
16
|
16.10.2016 14:30 | Gradnulica | 35 : 16 | Sonta |
16.10
17:00
Mladi radnik
Metalac
33
28
|
16.10.2016 17:00 | Mladi radnik | 33 : 28 | Metalac |
16.10
19:00
Kraljevićevo
International
0
5
|
16.10.2016 19:00 | Kraljevićevo | 0 : 5 | International | |||||
16.10
16:00
TFK
Srbobran
7
4
|
16.10.2016 16:00 | TFK | 7 : 4 | Srbobran |
16.10
16:00
RB
Bellatores
5
0
|
16.10.2016 16:00 | RB | 5 : 0 | Bellatores | |||||
16.10
18:00
Olimp
Ekonomac 2
5
1
|
16.10.2016 18:00 | Olimp | 5 : 1 | Ekonomac 2 | |||||
16.10
15:00
Raška
Partenon
1
3
|
16.10.2016 15:00 | Raška | 1 : 3 | Partenon |
16.10
12:30
Flach
Karanovac
5
2
|
16.10.2016 12:30 | Flach | 5 : 2 | Karanovac | |||||
16.10
18:00
92
Zlatar 033
2
7
|
16.10.2016 18:00 | 92 | 2 : 7 | Zlatar 033 |
16.10
19:00
Indians 2013
Kikinda
9
1
|
16.10.2016 19:00 | Indians 2013 | 9 : 1 | Kikinda |
16.10
19:00
Nova Pazova
Kopernikus SAS
4
1
|
16.10.2016 19:00 | Nova Pazova | 4 : 1 | Kopernikus SAS |
16.10
17:00
Debreceni HK
UTE
3
4
|
16.10.2016 17:00 | Debreceni HK | 3 : 4 | UTE | |||||
16.10
17:00
Sport Club Csíkszereda
MAC Budapest
3
6
|
16.10.2016 17:00 | Sport Club Csíkszereda | 3 : 6 | MAC Budapest |