XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
19/20.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
20.11.2016 13:00
Železničar
1 : 0
Smederevo 1924
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Šapine
Šapine
19.11.2016 13:00
Mokra Gora
1 : 1
Šapine
FAP
Priboj
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
19.11.2016 13:00
FAP
1 : 1
Radnički 1923
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
19.11.2016 13:00
Sloga (P)
2 : 1
Mihajlovac 1934
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
19.11.2016 13:00
Šumadija 1903
3 : 1
Polet (LJ)
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
19.11.2016 13:00
Jošanica
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
17.11.2016 13:00
Karađorđe (T)
1 : 1
Zlatibor (Č)
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Loznica
Loznica
20.11.2016 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 0
Loznica
20.11.2016 15:13 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 15 10 4 1 34
2 Budućnost Krušik 2014 15 10 2 3 32
3 Šapine 15 9 3 3 30
4 Sloga (P) 15 7 4 4 25
5 Smederevo 1924 15 7 2 6 23
6 Loznica 15 6 3 6 21
7 Mokra Gora 15 5 4 6 19
8 Mihajlovac 1934 15 4 7 4 19
9 Karađorđe (T) 15 5 3 7 18
10 Polet (LJ) 15 5 3 7 18
11 FAP 15 5 3 7 18
12 Jošanica 15 3 8 4 17
13 Jedinstvo Putevi 15 5 1 9 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Zlatibor (Č) 15 3 6 6 15
15 Železničar 15 4 3 8 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 15 3 2 10 11

16.kolo
Sledeće kolo
11/12.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Loznica
Loznica
11.03.2017 14:00
Smederevo 1924
1 : 2
Loznica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
12.03.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Zlatibor (Č)
Karađorđe (T)
Topola
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.03.2017 14:00
Karađorđe (T)
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
11.03.2017 14:00
Jošanica
2 : 1
Polet (LJ)
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
11.03.2017 14:00
Šumadija 1903
5 : 2
Mihajlovac 1934
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
11.03.2017 14:00
Sloga (P)
3 : 1
Radnički 1923
FAP
Priboj
1 : 1
Šapine
Šapine
11.03.2017 14:00
FAP
1 : 1
Šapine
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 4
Železničar
Lajkovac
11.03.2017 14:00
Mokra Gora
2 : 4
Železničar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje