XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
547 utakmica za dan Nedelja, 20 Novembar 2016


Fudbal

20.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (┼á)
5
0
20.11.2016 13:00 5 : 0
20.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Smederevo 1924
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Loznica
2
0
20.11.2016 11:00 2 : 0
20.11
11:00
Car Konstantin
Tabane 1970
5
1
20.11.2016 11:00 5 : 1
20.11
13:00
Radan
Radni─Źki (S)
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Ozren
Temni─ç 1924
2
4
20.11.2016 13:00 2 : 4
20.11
13:00
Crvena Zvezda
BSK Batajnica
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
11:00
Prva Iskra
Rakovica
0
2
20.11.2016 11:00 0 : 2
20.11
11:00
Dor─çol
Brodarac 1947
0
2
20.11.2016 11:00 0 : 2
20.11
13:00
Stepojevac Vaga
BASK
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
11:00
Grafi─Źar
Sopot
1
1
20.11.2016 11:00 1 : 1
20.11
13:00
Tisa (A)
Polet (K)
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Subotica
OFK Vrbas
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Tekstilac
Be─Źej 1918
1
4
20.11.2016 13:00 1 : 4
20.11
13:00
Budu─çnost (G)
Srbobran
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Zadrugar
Mladost APA
6
1
20.11.2016 13:00 6 : 1
20.11
13:00
Mladost (T)
Sloga (─î)
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Polet (N)
Jedinstvo (NB)
5
1
20.11.2016 13:00 5 : 1
20.11
13:00
Slavia
┼ŻAK
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
10:00
Index
Kabel
0
1
20.11.2016 10:00 0 : 1
20.11
13:00
Hajduk 1925 Podunavac
Sremac Vojka
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
10:00
Sofeks
┼ŻSK
4
0
20.11.2016 10:00 4 : 0
20.11
13:00
Borac
LSK La─çarak
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Hajduk (B)
Veternik
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Miokovci
Sloga
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Tutin
Sloboda (─î)
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Draga─Źevo
Bane
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Orlovac
Takovo
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
11:00
Proleter
Šumadija (T)
5
2
20.11.2016 11:00 5 : 2
20.11
13:00
Borac (┼Ż)
RSK
0
3
20.11.2016 13:00 0 : 3
RSK
20.11
13:00
Borac 1932
Morava
1
4
20.11.2016 13:00 1 : 4
20.11
13:00
Mladi radnik 1940
VGSK
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Zvi┼żd
Homoljac
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
OFK Divci
Drina
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Sloga 1940 (BB)
Sloga (S)
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Radni─Źki Stobex
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Radjevac
Provo
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Moravica
Malošište
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Hajduk Veljko
Svrljig
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Bukovik
─Éerdap
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Zaplanjac
Majdanpek
0
3
20.11.2016 13:00 0 : 3
20.11
13:00
┼Żupa
SFS Borac
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Leva─Ź
Kopaonik
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Bošnjane
OFK Topli─Źanin
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Rembas
OFK Lugomir
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Juhor
OFK Kosanica
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Sloga
Poljoprivrednik
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Vranjska Banja
Morava (VH)
4
2
20.11.2016 13:00 4 : 2
20.11
13:00
Jedinstvo (GM)
Mladost (M)
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Budu─çnost (O)
OFK Brzi Brod
5
2
20.11.2016 13:00 5 : 2
20.11
11:00
Jedinstvo (P)
Budu─çnost (P)
0
6
20.11.2016 11:00 0 : 6
20.11
13:00
Ropotovo
Lu┼żnica
2
3
20.11.2016 13:00 2 : 3
20.11
13:00
Turbina
Lokomotiva
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Vr─Źin
Budu─çnost
2
3
20.11.2016 13:00 2 : 3
20.11
13:00
Srem
Hajduk
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
10:00
Borac (L)
PKB Padinska Skela
5
1
20.11.2016 10:00 5 : 1
20.11
13:00
Borac (O)
Torlak
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
Srem─Źica
Zvezdara
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Senta
Radni─Źki 1905
5
2
20.11.2016 13:00 5 : 2
20.11
13:00
Preporod
Napredak
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Proleter (Nj)
Jadran (S)
7
1
20.11.2016 13:00 7 : 1
20.11
13:00
Krivaja
Sutjeska
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
E─Ĺ┼íeg
Obili─ç
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Rusin
Hajduk Junior
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Krila Krajine
Mladost (BP)
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Slavija
Lipar
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
BSK
OFK Šikara
3
0
20.11.2016 13:00
BSK
3 : 0
20.11
13:00
Borac (BG)
Polet (S)
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Budu─çnost
Terekveš
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Hercegovac
Stari Grad
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:30
Sloga (BNS)
Partizan (G)
5
0
20.11.2016 13:30 5 : 0
20.11
13:30
Strela
Vulturul
3
0
20.11.2016 13:30 3 : 0
20.11
13:30
Borac (St)
Polet
0
0
20.11.2016 13:30 0 : 0
20.11
13:30
Jugoslavija
Mladost (O)
1
1
20.11.2016 13:30 1 : 1
20.11
13:30
Budu─çnost (A)
BAK
0
3
20.11.2016 13:30 0 : 3
BAK
20.11
13:30
Vojvodina (C)
Crvena zvezda
2
4
20.11.2016 13:30 2 : 4
20.11
13:30
Vojvodina (S)
Jedinstvo Stevi─ç
0
0
20.11.2016 13:30 0 : 0
20.11
13:00
C. Zvezda (VS)
Naftagas (E)
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Borac
Jedinstvo
0
6
20.11.2016 13:00 0 : 6
20.11
13:00
Omladinac
C. Zvezda (RS)
2
5
20.11.2016 13:00 2 : 5
20.11
13:00
Banat
Proleter 2006
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Napredak
Hrtkovci
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
FK Grani─Źar 1924
Podrinje
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Hajduk
Mitros
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Donji Petrovci
Ljukovo
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Borac
Sloven
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Budu─çnost
Sloboda
0
3
20.11.2016 13:00 0 : 3
20.11
13:00
Tatra
Petrovaradin
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
Proleter
Borac
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Titel
OFK Sirig
0
6
20.11.2016 13:00 0 : 6
20.11
13:00
Ba─Źka
Mileti─ç
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:30
Stubal
Real
1
3
20.11.2016 13:30 1 : 3
20.11
13:30
Borac
Radnik
2
1
20.11.2016 13:30 2 : 1
20.11
13:30
Mataruge
Rudar
3
2
20.11.2016 13:30 3 : 2
20.11
13:30
Proleter
Polet
3
0
20.11.2016 13:30 3 : 0
20.11
13:30
Ribnica
Omladinac
2
2
20.11.2016 13:30 2 : 2
20.11
13:30
Magnohrom
Novi Pazar 1928
1
1
20.11.2016 13:30 1 : 1
20.11
13:30
Ibar
Granit
3
0
20.11.2016 13:30 3 : 0
20.11
13:00
Partizan
Vinogradi DB
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Kutlovo
Vodoja┼ża
0
3
20.11.2016 13:00 0 : 3
20.11
13:00
Srbija
Šumadija 1934
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
12:00
Borac
─ćava
3
2
20.11.2016 12:00 3 : 2
20.11
13:00
Mladost
Šumadinac
5
0
20.11.2016 13:00 5 : 0
20.11
13:00
Kolonija
Sloboda
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Jedinstvo
Sloga D
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Napredak
Omladinac (Z)
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Zadrugar
Donja Vrbava
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Jedinstvo (GG)
Spartak
0
4
20.11.2016 13:00 0 : 4
20.11
13:00
Backovac Junajted
Mladost (P)
4
3
20.11.2016 13:00 4 : 3
20.11
13:00
LFK Mladost
Prijevor
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Ozrem PMH
Slatina
4
4
20.11.2016 13:00 4 : 4
20.11
13:00
Podunavac
Sloboda
4
2
20.11.2016 13:00 4 : 2
20.11
13:00
Sloga
Bresje Superior
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Omladinac
Pobeda
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Šumadija
7. Juli
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
SASK
Polet
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Crvena zvezda
Osipaonica
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Borac
Omladinac
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Proleter 1976
2
3
20.11.2016 13:00 2 : 3
20.11
13:00
┼ŻSK
Vin─Źa
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
OFK Aran─Ĺelovac
Banja 1957
1
4
20.11.2016 13:00 1 : 4
20.11
13:00
BSK
OFK Šatornja
4
0
20.11.2016 13:00
BSK
4 : 0
20.11
13:00
Junkovac
Trnava
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Sloga (B)
Rudar (Kr)
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
13:00
Makce
Borac (K)
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Rudar (S)
Radnik (S)
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Krilaš
Rudar 2001
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Mlava (ML)
Mladost (B)
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Majur
Borac (L)
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Mladi Borac
Ma─Źva 2005
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Jedinstvo
Hajduk Stanko
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Podrinje
Cer
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
Cer
20.11
13:00
Mladost (PP)
Antimon
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Iskra
ZSK
6
1
20.11.2016 13:00 6 : 1
ZSK
20.11
13:00
Brezovica
Trli─ç
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Mladost
Tešnjar
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Tulari
Ka─Źer
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
Jasen
Peru─çac
6
1
20.11.2016 13:00 6 : 1
20.11
13:30
Blizna
BSK
4
0
20.11.2016 13:30 4 : 0
BSK
20.11
13:30
Slatina
Krivelj
6
2
20.11.2016 13:30 6 : 2
20.11
13:30
Polom
Rudna Glava
7
2
20.11.2016 13:30 7 : 2
20.11
11:00
Klju─Ź
─îubra
1
0
20.11.2016 11:00 1 : 0
20.11
13:30
Nemetali
Brestovac
1
0
20.11.2016 13:30 1 : 0
20.11
13:30
Deli Jovan
Zlot
3
2
20.11.2016 13:30 3 : 2
20.11
13:30
Radni─Źki
Sloga
1
3
20.11.2016 13:30 1 : 3
20.11
13:00
Zemljoradnik
Mladost (Ba)
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Naisus 1977
Doljevac 1971
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Jedinstvo GVD
Mladost 1976
5
1
20.11.2016 13:00 5 : 1
20.11
13:00
Naša krila
Radni─Źki 1924
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Radni─Źki 1947
Crvena Zvezda
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Orljane
Palilula
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Rasova─Źa
Moravac (ZT)
8
1
20.11.2016 13:00 8 : 1
20.11
13:00
Morava (┼Ż)
Rudar Alpos
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Omladinac
Mid┼żor
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Vratarnica
Malinik
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Osni─ç
Sloga
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
ŠSK
Radni─Źki (L)
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Bu─Źje Topla
OFK Knjaz
0
5
20.11.2016 13:00 0 : 5
20.11
13:00
OFK Grlište
Grani─Źar
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Dragocvet
Mladost (J)
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Napredak (D)
Kušiljevo
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Partizan
Bratstvo
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
13:00
Napredak (Z)
Juhor
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
OFK Batinac
Budu─çnost
4
3
20.11.2016 13:00 4 : 3
20.11
13:00
Mladi radnik
Naupare
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Šanac
Ribnik
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Kupci
FUD
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
FUD
20.11
13:00
Jastrebac
Ma─Źkovac
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
13. April
Sloga
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Sloga 1948
Crvena zastava
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
Sloboda
Mladost
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
OFK Niš
AZ Borac 2014
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Morava
Budu─çnost
6
4
20.11.2016 13:00 6 : 4
20.11
13:00
Jedinstvo (GS)
Sloga
4
3
20.11.2016 13:00 4 : 3
20.11
13:00
─îekmin
Zlo─çudovo
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Bobište
Progres
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Omladinac (DS)
Radni─Źki (P)
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Kumarevo 65
Jablanica
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Brza
┼Żelezni─Źar
3
2
20.11.2016 13:00 3 : 2
20.11
13:00
Mladi Borac
Polet
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Planta┼ża
Vu─Źje
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
BSK Bujanovac
Bilja─Źi
2
3
20.11.2016 13:00 2 : 3
20.11
13:00
Mladost (B)
Crnotince
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Ju┼żna pruga
─îelik
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Lugina
Ternoci
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
13:00
Moravac 2015
Supska
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Zemljoradnik
Mladost (S)
5
0
20.11.2016 13:00 5 : 0
20.11
13:00
Omladinac
Radni─Źki (T)
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Javor
Šumadija
5
4
20.11.2016 13:00 5 : 4
20.11
13:00
Omladinski
Istok 63
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Rudar
15. Avgust 1950
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Kolare
Ursule
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Vinora─Źa
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Mladi radnik
Šumadinac
5
1
20.11.2016 13:00 5 : 1
20.11
13:00
Mladost (D)
Crni Vrh
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Osaonica
Kupinovac
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Polet (R)
Jastrebac
4
3
20.11.2016 13:00 4 : 3
20.11
11:00
Jedinstvo
OFK Rutevac 1908
3
1
20.11.2016 11:00 3 : 1
20.11
11:00
Ratar
Sloga (K)
2
7
20.11.2016 11:00 2 : 7
20.11
13:00
OFK Sloga (D)
Napredak 2012
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Mladost (DL)
Milanovo
1
4
20.11.2016 13:00 1 : 4
20.11
13:00
OFK Morava
Mladost (B)
5
1
20.11.2016 13:00 5 : 1
20.11
11:00
Lemind
Napredak
1
0
20.11.2016 11:00 1 : 0
20.11
13:00
BSK
Navalin
8
4
20.11.2016 13:00
BSK
8 : 4
20.11
13:00
Sušica 2012
Gradac
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Jedinstvo (G)
Šumadija
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Mladost (V)
Bratstvo
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Atletiko
Sloboda (DB)
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Slavija
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Horgoš 1911
Grani─Źar
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Tisa
Jedinstvo (M)
7
0
20.11.2016 13:00 7 : 0
20.11
13:00
Tromedja
Šampion
4
2
20.11.2016 13:00 4 : 2
20.11
13:30
Karaš (K)
Borac (VS)
2
3
20.11.2016 13:30 2 : 3
20.11
13:30
Vojvodina (CC)
Hajdu─Źica
3
0
20.11.2016 13:30 3 : 0
20.11
13:30
Banat
Ševac
0
0
20.11.2016 13:30 0 : 0
20.11
13:30
Ratar
Partizan (K)
5
4
20.11.2016 13:30 5 : 4
20.11
13:30
Radni─Źki 1927
Borac (VG)
0
3
20.11.2016 13:30 0 : 3
20.11
13:30
Dobrica
Potporanj
1
4
20.11.2016 13:30 1 : 4
20.11
13:30
Dunav
Vladimirovac
4
2
20.11.2016 13:30 4 : 2
20.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Mladost
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Jedinstvo (P)
Grani─Źar (O)
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Hajduk
Grani─Źar (K)
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Napredak
OFK Bresta─Ź
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Sloga
PSK Putinci
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Obili─ç 1993
Fruškogorac
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Borac
Jedinstvo (M)
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Moskva
─îenej
0
0
20.11.2016 13:00 0 : 0
20.11
13:00
Borac
Obili─ç
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
16:30
Lazac
Tavnik
2
0
20.11.2016 16:30 2 : 0
20.11
16:30
Mladost (V)
Metalac
3
1
20.11.2016 16:30 3 : 1
20.11
16:30
Napredak (G)
Partizan
0
1
20.11.2016 16:30 0 : 1
20.11
16:30
Zvezda
Budu─çnost (K)
0
7
20.11.2016 16:30 0 : 7
20.11
16:30
Gru┼ża
Borac (A)
4
1
20.11.2016 16:30 4 : 1
20.11
13:30
Lugovi
Kej
0
0
20.11.2016 13:30 0 : 0
Kej
20.11
13:30
Morava (M)
Rakova
1
2
20.11.2016 13:30 1 : 2
20.11
13:30
Prijatelji
Vujan
5
0
20.11.2016 13:30 5 : 0
20.11
13:30
─îa─Źak 94
Planinac
1
2
20.11.2016 13:30 1 : 2
20.11
13:30
Gavrilo Princip
Morava (K)
0
7
20.11.2016 13:30 0 : 7
20.11
13:30
Malba
Budu─çnost
0
3
20.11.2016 13:30 0 : 3
20.11
13:30
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
5
1
20.11.2016 13:30 5 : 1
20.11
13:30
Vu─Źak
┼Żelezni─Źar
0
3
20.11.2016 13:30 0 : 3
20.11
13:30
Budu─çnost
Skobalj
4
0
20.11.2016 13:30 4 : 0
20.11
13:30
Jezava
OFK Slavija
2
1
20.11.2016 13:30 2 : 1
20.11
13:30
Kolarac
Omladinac
1
4
20.11.2016 13:30 1 : 4
20.11
13:30
Lunjevac
Petrijevac
11
1
20.11.2016 13:30 11 : 1
20.11
13:30
Drugovac
Badljevica
3
1
20.11.2016 13:30 3 : 1
20.11
13:00
Beli Orlovi
Glavaš
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
11:00
Selevac
Udarnik
2
1
20.11.2016 11:00 2 : 1
20.11
13:00
Radnik
Ba─Źinac
4
3
20.11.2016 13:00 4 : 3
20.11
13:00
Brezovac
Ranilovi─ç
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Budu─çnost
Šumadinac (S)
0
10
20.11.2016 13:00 0 : 10
20.11
13:00
Partizan
B 2000
5
2
20.11.2016 13:00 5 : 2
20.11
13:00
Mladi rudar
Jasenica
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
13:00
Plaskovac
Kopljari
5
1
20.11.2016 13:00 5 : 1
20.11
13:00
┼Żabare
Šamot
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Šumadinac (N)
Sloga
5
0
20.11.2016 13:00 5 : 0
20.11
13:00
BSK
Udarnik
3
2
20.11.2016 13:00
BSK
3 : 2
20.11
13:00
Crvena zvezda
Pobeda (─É)
0
3
20.11.2016 13:00 0 : 3
20.11
13:00
Mladost (R)
Bare
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Grivac
Marjan
2
4
20.11.2016 13:00 2 : 4
20.11
13:00
Pobeda (S)
Sloga (M)
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladost MG
2
2
20.11.2016 11:00 2 : 2
20.11
13:00
Duško
Napredak
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Sloga (D)
Budu─çnost (Z)
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Mladost (MM)
Borac (Š)
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Omladinac
Budu─çnost (PD)
2
6
20.11.2016 13:00 2 : 6
20.11
13:00
Drina
Proleter
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Ceri─ç
Vlašić
6
2
20.11.2016 13:00 6 : 2
20.11
13:00
Torpedo
Šipurske Livade
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Sloga (K)
Trešnjevka
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Dobrava
Mladost 2013
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Rankovac
OFK Jelen
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Miloš Pocerac 2013
2
3
20.11.2016 13:00 2 : 3
20.11
13:00
Varna 012
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Vidojevica
7. Juli
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Milan Orli─ç
Jedinstvo (MZ)
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Cerova
Stolice
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Sloga (S)
Jedinstvo (Z)
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Borac (K)
Mladost (DD)
0
3
20.11.2016 13:00 0 : 3
20.11
13:00
Polet (T)
Mladost
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
13:00
Proleter
OFK Paljuvi
1
6
20.11.2016 13:00 1 : 6
20.11
13:00
OFK Stublenica
Gunjevac
1
3
20.11.2016 13:00 1 : 3
20.11
13:00
Dimitrije Tucovi─ç
Polet (DL)
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Kolubara 2
Polet
4
0
20.11.2016 13:00 4 : 0
20.11
13:00
OFK Br─Ĺanac
Borac
3
3
20.11.2016 13:00 3 : 3
20.11
13:00
Milenko Pavlovi─ç
Popadi─ç
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
11:00
Jadar 2013
Kotešica
1
0
20.11.2016 11:00 1 : 0
20.11
13:00
Komanice
Liplje
0
1
20.11.2016 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Mladost
Ribnikar
0
4
20.11.2016 13:00 0 : 4
20.11
13:30
Pontes
Mala Vrbica
2
4
20.11.2016 13:30 2 : 4
20.11
11:00
Malajnica
OFK Sikole
1
0
20.11.2016 11:00 1 : 0
20.11
14:00
OFK Tamni─Ź
Kovilovo
2
1
20.11.2016 14:00 2 : 1
20.11
14:00
Miloševo
Polet
1
0
20.11.2016 14:00 1 : 0
20.11
14:00
Urovica
Re─Źka
3
1
20.11.2016 14:00 3 : 1
20.11
14:00
Slatina
Grani─Źar
1
4
20.11.2016 14:00 1 : 4
20.11
13:00
┼Żabare
Sebe─Źevac
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Jedinstvo 1936
Borac
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Sloga
Bukovica
4
0
20.11.2016 13:00 4 : 0
20.11
13:00
Rasina
Dedina
3
3
20.11.2016 13:00 3 : 3
20.11
13:00
Sloga
14. Oktobar
4
2
20.11.2016 13:00 4 : 2
20.11
13:00
Polet 57
Rubin (DS)
1
1
20.11.2016 13:00 1 : 1
20.11
13:00
Donji Kopaonik
Borac
6
3
20.11.2016 13:00 6 : 3
20.11
13:00
Omladinac
Stari Trstenik
1
0
20.11.2016 13:00 1 : 0
20.11
13:00
Rubin (Z)
Mladost
0
2
20.11.2016 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Gradina
Beli Orlovi
4
1
20.11.2016 13:00 4 : 1
20.11
13:00
Sloga
Jerma
3
0
20.11.2016 13:00 3 : 0
20.11
13:00
Rongo Siti
┼Żelju┼ía
4
2
20.11.2016 13:00 4 : 2
20.11
13:00
Temac
Veliki Suvodol
5
1
20.11.2016 13:00 5 : 1
20.11
13:00
Pobeda
Senjak
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1
20.11
13:00
OFK Rtanj 2016
Polet 1959
3
1
20.11.2016 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Nacional
Deli Jovan
2
3
20.11.2016 13:00 2 : 3
20.11
13:00
Omladinac
Krtinska
7
1
20.11.2016 13:00 7 : 1
20.11
13:00
Posavina
Duboko
2
0
20.11.2016 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Rvati
Belo Polje
1
2
20.11.2016 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Jedinstvo
Borac
4
2
20.11.2016 13:00 4 : 2
20.11
13:00
Sloga
Zvezda
2
2
20.11.2016 13:00 2 : 2
20.11
13:00
Partizan
Ljubini─ç
2
1
20.11.2016 13:00 2 : 1