XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 430 utakmica za dan
Subota, 19 Novembar 2016


Fudbal

Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
19.11.2016 13:00
Radnički (NP)
0 : 1
Omladinac
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 2
Borac (S)
Sakule
19.11.2016 13:00
Crvena zvezda (NS)
3 : 2
Borac (S)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Vršac
Vršac
19.11.2016 13:00
Radnički (Zr)
2 : 1
Vršac
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Cement
Beočin
19.11.2016 13:00
TSC
3 : 0
Cement
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Sloga
Temerin
19.11.2016 13:00
Radnički (SM)
2 : 3
Sloga
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
19.11.2016 13:00
Bačka 1901
0 : 1
Bratstvo 1946
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Šapine
Šapine
19.11.2016 13:00
Mokra Gora
1 : 1
Šapine
FAP
Priboj
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
19.11.2016 13:00
FAP
1 : 1
Radnički 1923
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
19.11.2016 13:00
Sloga (P)
2 : 1
Mihajlovac 1934
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
19.11.2016 13:00
Šumadija 1903
3 : 1
Polet (LJ)
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
19.11.2016 13:00
Jošanica
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Sloga (D)
Despotovac
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
19.11.2016 13:00
Sloga (D)
0 : 3
Moravac Orion
Timok
Zaječar
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
19.11.2016 13:00
Timok
4 : 0
Vlasina
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 2
Pukovac
Pukovac
19.11.2016 13:00
Trstenik PPT
4 : 2
Pukovac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
19.11.2016 13:00
OFK Sinđelić
1 : 0
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Dunav
Prahovo
19.11.2016 13:00
Jedinstvo (B)
2 : 1
Dunav
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
19.11.2016 13:00
Radnički (NB)
1 : 0
GSP Polet
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Teleoptik
Zemun
19.11.2016 13:00
Radnički (O)
1 : 2
Teleoptik
IMT
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
19.11.2016 13:00
IMT
2 : 1
Žarkovo
Radnički (S)
Sombor
7 : 2
Tavankut
Tavankut
19.11.2016 13:00
Radnički (S)
7 : 2
Tavankut
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
19.11.2016 13:00
Potisje
3 : 0
Bačka (P)
Sloga
Plandište
1 : 4
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
19.11.2016 13:00
Sloga
1 : 4
Budućnost (SC)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
7 : 1
Dolina
Padina
19.11.2016 13:00
Jedinstvo (BK)
7 : 1
Dolina
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
19.11.2016 13:00
Sloboda
1 : 4
Vojvodina 1928
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
19.11.2016 13:00
Radnički (S)
0 : 3
Dinamo 1945
Vršac united
Vršac
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
19.11.2016 13:00
Vršac united
4 : 0
Proleter (BK)
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
19.11.2016 13:00
Radnički (K)
2 : 0
Kozara
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
19.11.2016 13:00
Mladost (BJ)
3 : 2
Hajduk (Č)
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Sloga
Erdevik
19.11.2016 13:00
Slavija
1 : 3
Sloga
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
19.11.2016 13:00
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Kupinovo
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Sušica
Kragujevac
19.11.2016 13:00
Radnički (K)
1 : 0
Sušica
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Ovčar
Markovica
19.11.2016 13:00
Trepča
3 : 0
Ovčar
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
19.11.2016 13:00
Slavija
1 : 1
Karađorđe
Gruža
Gruža
4 : 1
Napredak
Markovac
19.11.2016 13:00
Gruža
4 : 1
Napredak
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
19.11.2016 13:00
Radnički 1926
1 : 1
Šumadija (A)
Spartak 1924
Ljig
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
19.11.2016 13:00
Spartak 1924
1 : 1
Zadrugar
Sevojno
Sevojno
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
19.11.2016 13:00
Sevojno
1 : 1
OFK Osečina
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
19.11.2016 13:00
Radnički Gorenje
2 : 0
Polimlje
Ribnica
Mionica
0 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
19.11.2016 13:00
Ribnica
0 : 2
Jedinstvo 1945
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Napredak
Aleksinac
19.11.2016 13:00
Brodoremont
1 : 0
Napredak
OFK Bor
Bor
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
19.11.2016 13:00
OFK Bor
1 : 2
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
BSK
Bogovina
19.11.2016 13:00
Timočanin
0 : 0
BSK
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
19.11.2016 13:00
Jedinstvo
1 : 1
Morava 1918
Žitorađa
Žitorađa
0 : 3
Trajal
Kruševac
19.11.2016 13:00
Žitorađa
0 : 3
Trajal
Pusta reka
Bojnik
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
19.11.2016 13:00
Pusta reka
3 : 0
Balkanski
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Pčinja
Trgovište
19.11.2016 13:00
GFK Dubočica
1 : 0
Pčinja
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
19.11.2016 13:00
Nebeski andjeli
1 : 0
Sloga (L)
Balkan Mirijevo
Mirijevo
5 : 0
Jedinstvo
Surčin
19.11.2016 13:00
Balkan Mirijevo
5 : 0
Jedinstvo
Milutinac
Zemun
1 : 0
Avala
Beli Potok
19.11.2016 13:00
Milutinac
1 : 0
Avala
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 3
Bajša
Bajša
19.11.2016 13:00
Proleter (RS)
2 : 3
Bajša
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Jadran (F)
Feketić
19.11.2016 13:00
Njegoš
1 : 1
Jadran (F)
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
19.11.2016 13:00
Panonija IM Topola
2 : 2
Vinogradar
ŽAK
Sombor
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
19.11.2016 13:00
ŽAK
4 : 0
Mladost (K)
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
19.11.2016 13:30
Partizan (U)
1 : 0
Jedinstvo (V)
Bilećanin
Sečanj
0 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
19.11.2016 13:00
Bilećanin
0 : 3
OFK Kikinda
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Lehel
Mužlja
19.11.2016 13:00
Krajina
2 : 0
Lehel
Begej
Žitište
10 : 0
Naftagas (B)
Boka
19.11.2016 13:00
Begej
10 : 0
Naftagas (B)
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 9
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
19.11.2016 13:00
Mladost (L)
0 : 9
Mladost (BD)
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
19.11.2016 13:00
Rudar
2 : 0
Jadran
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Partizan
Vitojevci
19.11.2016 13:00
1. Maj Ruma
6 : 0
Partizan
OFK Futog
Futog
6 : 1
Vinogradar
Ledinci
19.11.2016 13:00
OFK Futog
6 : 1
Vinogradar
Jugović
Kać
0 : 0
TSK
Temerin
19.11.2016 13:00
Jugović
0 : 0
TSK
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 2
Mladost
Novi Sad
19.11.2016 13:00
Šajkaš 1908
3 : 2
Mladost
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
19.11.2016 13:00
Omladinac
2 : 2
Jedinstvo
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
19.11.2016 13:30
Goč
4 : 0
OFK Ras
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Budućnost
Resnik
19.11.2016 13:00
Jadran
1 : 1
Budućnost
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Brezak
Pranjani
19.11.2016 13:00
Lunjevica
3 : 2
Brezak
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Udarnik
Lozovik
19.11.2016 13:00
Mladi borac
0 : 0
Udarnik
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 0
Budućnost
Ratari
19.11.2016 13:00
Cerovac 2013
1 : 0
Budućnost
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
19.11.2016 13:00
Sloga 33
7 : 0
Trgovački
Đerdap
Golubac
3 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
19.11.2016 13:00
Đerdap
3 : 0
Budućnost (V)
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
19.11.2016 13:00
Polet (SD)
3 : 1
Napredak 1936
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
19.11.2016 13:00
Mladost (P)
2 : 0
Sindjelić
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
19.11.2016 13:00
Radnički Šabački
1 : 2
Jevremovac
Radnik
Ub
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
19.11.2016 13:00
Radnik
1 : 0
Junior Novo Naselje
OFK Jabučje
Jabučje
7 : 0
Joševa
Joševa
19.11.2016 13:00
OFK Jabučje
7 : 0
Joševa
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
5 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
19.11.2016 13:00
Pepeljevac
5 : 1
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
1 : 2
Sovljak
Sovljak
19.11.2016 13:00
Banjani
1 : 2
Sovljak
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Branik
Štubik
19.11.2016 13:30
Poreč
1 : 0
Branik
Rudar (G)
Grljan
3 : 0
Trebič
Sokobanja
19.11.2016 13:00
Rudar (G)
3 : 0
Trebič
Rgotina
Rgotina
4 : 1
Kablovi
Zaječar
19.11.2016 13:00
Rgotina
4 : 1
Kablovi
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 2
Hajduk
Čepure
19.11.2016 13:00
OFK Tekstilac
3 : 2
Hajduk
Resavac
Subotica
3 : 0
Morava
Ribare
19.11.2016 13:00
Resavac
3 : 0
Morava
Blagotin
Poljna
4 : 0
Parunovac
Parunovac
19.11.2016 13:00
Blagotin
4 : 0
Parunovac
Vulkan
Brenica
5 : 2
Vrtište
Vrtište
19.11.2016 13:00
Vulkan
5 : 2
Vrtište
Palilulac
Niš
1 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
19.11.2016 13:00
Palilulac
1 : 2
Proleter (M)
Aluminijum
Niš
2 : 6
Proleter (DV)
Donja Vrežina
19.11.2016 13:00
Aluminijum
2 : 6
Proleter (DV)
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 2
Umac
Miroševce
19.11.2016 13:00
Jedinstvo (Š)
0 : 2
Umac
Levosoje
Levosoje
3 : 2
Trešnjevka
Lopardince
19.11.2016 13:00
Levosoje
3 : 2
Trešnjevka
OFK Alakince
Alakince
1 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
19.11.2016 13:00
OFK Alakince
1 : 0
Mladost (S)
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
19.11.2016 13:00
Borac 1805
3 : 0
Moravac
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
19.11.2016 13:00
Rudar Stenjevac
3 : 0
Napredak (S)
Zenit
Oparić
2 : 3
Sloga
Voljavče
19.11.2016 13:00
Zenit
2 : 3
Sloga
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Borac
Trnjane
19.11.2016 13:00
OFK Draževac
1 : 2
Borac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 4
Polet (V)
Vitoševac
19.11.2016 13:00
Mladi Radnik
1 : 4
Polet (V)
Planinac 2015
Podgorac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
19.11.2016 13:00
Planinac 2015
3 : 0
Gredetin
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Real
Donja Jajina
19.11.2016 13:00
Marjan MB
2 : 1
Real
Sloga
Ostojićevo
2 : 1
AFK
Ada
19.11.2016 13:00
Sloga
2 : 1
AFK
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Čoka
Čoka
19.11.2016 13:00
Tornjoš
3 : 0
Čoka
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Begeč
19.11.2016 13:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 0
Bačka
Centar
Novi Sad
2 : 0
Susek
Susek
19.11.2016 13:00
Centar
2 : 0
Susek
Popovići
Popovići
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
19.11.2016 16:30
Popovići
1 : 1
Mlada krila
Grdica
Grdica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
19.11.2016 16:30
Grdica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Omladinac (V)
Vučkovica
5 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
19.11.2016 13:00
Omladinac (V)
5 : 4
Kotlenik
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Gorki
Glušci
19.11.2016 13:00
Milicionar
0 : 0
Gorki
Torpedo
Tabanović
2 : 1
Cer
Petkovica
19.11.2016 13:00
Torpedo
2 : 1
Cer
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 1
Radnički (К)
Koceljeva
19.11.2016 13:00
Dušan Silni
0 : 1
Radnički (К)
Velika Reka
Velika Reka
5 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
19.11.2016 11:00
Velika Reka
5 : 2
Sloga (LŠ)
Azbukovica
Crnča
0 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
19.11.2016 13:30
Azbukovica
0 : 3
Gučevo
Jadar (S)
Stupnica
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
19.11.2016 13:00
Jadar (S)
2 : 0
Prva Iskra
Rudar
Radljevo
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
19.11.2016 13:00
Rudar
2 : 0
Crvena Jabuka
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 2
Rubribreza
Rubribreza
19.11.2016 13:00
Vrelo Sport
3 : 2
Rubribreza
Budućnost
Kaonik
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
19.11.2016 13:00
Budućnost
1 : 0
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 3
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
19.11.2016 13:00
Gornji Stepoš
1 : 3
Knez Lazar
BSK
Bela Voda
2 : 0
Mladost VPD
Kruševac
19.11.2016 13:00
BSK
2 : 0
Mladost VPD
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
19.11.2016 13:00
Varvarin
3 : 0
Jugovići
Sloboda
Rasnica
1 : 5
Mladost
Mali Suvodol
19.11.2016 13:00
Sloboda
1 : 5
Mladost
Nišavac
Staničenje
2 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
19.11.2016 13:00
Nišavac
2 : 4
Lokomotiva
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 3
Šljivar
Šljivar
19.11.2016 13:00
Velika Jasikova
4 : 3
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
0 : 0
Lovac
Mali Izvor
19.11.2016 13:00
Kastrum
0 : 0
Lovac
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
19.11.2016 13:00
Kosovo
3 : 0
Mladost
Moravac (P)
Pečenjevce
8 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
19.11.2016 13:30
Moravac (P)
8 : 0
Gornje Krajince
ŠFU Derbi 2016
Vlase
5 : 3
Moravac (G)
Guberevac
19.11.2016 13:30
ŠFU Derbi 2016
5 : 3
Moravac (G)
Todorovce
Todorovce
3 : 1
Mladost
Kutles
19.11.2016 13:30
Todorovce
3 : 1
Mladost
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Grbalj
Radanovići
19.11.2016 13:00
OFK Petrovac
1 : 0
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
19.11.2016 13:00
Iskra
1 : 2
Jedinstvo
Budućnost
Podgorica
5 : 0
Lovćen
Cetinje
19.11.2016 13:00
Budućnost
5 : 0
Lovćen
Dečić
Tuzi
2 : 0
Mladost
Podgorica
19.11.2016 13:00
Dečić
2 : 0
Mladost
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Bokelj
Kotor
19.11.2016 13:00
Rudar
2 : 0
Bokelj
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Zeta
Golubovci
19.11.2016 13:00
Sutjeska
0 : 0
Zeta
Napredak
Kruševac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
19.11.2016 17:00
Napredak
0 : 1
Crvena zvezda
Borac
Čačak
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
19.11.2016 13:30
Borac
1 : 2
Metalac
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
Voždovac
Beograd
19.11.2016 13:30
Spartak ŽK
0 : 2
Voždovac
Čukarički
Beograd
4 : 1
Radnički (N)
Niš
19.11.2016 13:30
Čukarički
4 : 1
Radnički (N)
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnik
Surdulica
19.11.2016 13:30
Javor Matis
1 : 0
Radnik
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
19.11.2016 17:00
Vojvodina
3 : 0
Novi Pazar
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
19.11.2016 15:00
Partizan
1 : 0
OFK Bačka
Mačva
Šabac
1 : 2
Inđija
Inđija
19.11.2016 13:00
Mačva
1 : 2
Inđija
Sloboda
Užice
2 : 2
Bežanija
Beograd
19.11.2016 13:00
Sloboda
2 : 2
Bežanija
Zemun
Zemun
3 : 0
Dinamo
Vranje
19.11.2016 13:00
Zemun
3 : 0
Dinamo
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Jagodina
Jagodina
19.11.2016 13:00
Proleter
2 : 1
Jagodina
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
19.11.2016 13:00
Kolubara
3 : 3
OFK Beograd
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Sindjelić
Beograd
19.11.2016 13:00
OFK Odžaci
1 : 2
Sindjelić
BSK Borča
Borča
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
19.11.2016 13:00
BSK Borča
3 : 2
ČSK Pivara
Tottenham
London
3 : 2
West Ham
London
19.11.2016 18:30
Tottenham
3 : 2
West Ham
Crystal Palace
London
1 : 2
Manchester City
Manchester
19.11.2016 16:00
Crystal Palace
1 : 2
Manchester City
Everton
Liverpool
1 : 1
Swansea
Swansea
19.11.2016 16:00
Everton
1 : 1
Swansea
Southampton
Southampton
0 : 0
Liverpool
Liverpool
19.11.2016 16:00
Southampton
0 : 0
Liverpool
Stoke
Stoke-on-Trent
0 : 1
Bournemouth
Bournemouth
19.11.2016 16:00
Stoke
0 : 1
Bournemouth
Sunderland
Sunderland
3 : 0
Hull
Hull
19.11.2016 16:00
Sunderland
3 : 0
Hull
Watford
Watford
2 : 1
Leicester
Leicester
19.11.2016 16:00
Watford
2 : 1
Leicester
Manchester Utd
Manchester
1 : 1
Arsenal
London
19.11.2016 13:30
Manchester Utd
1 : 1
Arsenal
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 2
Köln
Köln
19.11.2016 15:30
Borussia M'gladbach
1 : 2
Köln
Mainz 05
Mainz
4 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
19.11.2016 15:30
Mainz 05
4 : 2
Freiburg
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
19.11.2016 15:30
Wolfsburg
0 : 1
Schalke 04
Augsburg
Augsburg
0 : 0
Hertha BSC
Berlin
19.11.2016 15:30
Augsburg
0 : 0
Hertha BSC
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
19.11.2016 15:30
Darmstadt 98
0 : 1
Ingolstadt
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Bayern
München
19.11.2016 18:30
Borussia Dortmund
1 : 0
Bayern
Chievo
Verona
1 : 0
Cagliari
Cagliari
19.11.2016 15:00
Chievo
1 : 0
Cagliari
Udinese
Udine
1 : 2
Napoli
Napoli
19.11.2016 18:00
Udinese
1 : 2
Napoli
Juventus
Torino
3 : 0
Pescara
Pescara
19.11.2016 20:45
Juventus
3 : 0
Pescara
PSG
Paris
2 : 0
Nantes
Nantes
19.11.2016 17:00
PSG
2 : 0
Nantes
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 0
Dijon
Dijon
19.11.2016 20:00
Nancy
1 : 0
Dijon
Bastia
Furiani
1 : 1
Montpellier
Montpellier
19.11.2016 20:00
Bastia
1 : 1
Montpellier
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
19.11.2016 20:00
Toulouse
1 : 2
Metz
Rennes
Rennes
1 : 1
Angers
Angers
19.11.2016 20:00
Rennes
1 : 1
Angers
La Coruña
La Coruña
2 : 3
Sevilla
Sevilla
19.11.2016 13:00
La Coruña
2 : 3
Sevilla
Barcelona
Barcelona
0 : 0
Málaga
Málaga
19.11.2016 16:15
Barcelona
0 : 0
Málaga
Eibar
Eibar
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
19.11.2016 18:30
Eibar
1 : 0
Celta Vigo
Atlético Madrid
Madrid
0 : 3
Real Madrid
Madrid
19.11.2016 20:45
Atlético Madrid
0 : 3
Real Madrid
Obilić
Beograd
0 : 3
Sloga Radnički
Zemun
19.11.2016 13:00
Obilić
0 : 3
Sloga Radnički
Mašinac Trejs PZP
Niš
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
19.11.2016 13:00
Mašinac Trejs PZP
0 : 3
Crvena zvezda
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Jagodina
Jagodina
19.11.2016 11:00
Radnički (P)
5 : 0
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Radnički (N)
Niš
19.11.2016 13:00
Crvena zvezda
4 : 2
Radnički (N)
Napredak
Kruševac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
19.11.2016 12:00
Napredak
1 : 0
Vojvodina
Jedinstvo
Ub
6 : 0
Radnički Stobex
Klupci
19.11.2016 14:00
Jedinstvo
6 : 0
Radnički Stobex
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Radnički Šabački
Šabac
19.11.2016 11:00
Železničar
5 : 0
Radnički Šabački
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Studentski Grad
Beograd
19.11.2016 09:00
IM Rakovica
1 : 1
Studentski Grad
Brodarac 2
Beograd
1 : 3
Internacional
Beograd
19.11.2016 13:00
Brodarac 2
1 : 3
Internacional
Bežanija
Beograd
0 : 4
Sindjelic
Beograd
19.11.2016 13:00
Bežanija
0 : 4
Sindjelic
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Strela
Ivanovo
19.11.2016 11:00
Jugoslavija
3 : 1
Strela
Borac (St)
Starčevo
5 : 2
Polet
Idvor
19.11.2016 11:00
Borac (St)
5 : 2
Polet
Trudbenik
Trudbenik
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
19.11.2016 11:00
Trudbenik
0 : 2
Omladinac
Vrčin
Vrčin
0 : 8
011
Beograd
19.11.2016 14:00
Vrčin
0 : 8
011
Budućnost
Dobanovci
0 : 6
Srem
Jakovo
19.11.2016 10:00
Budućnost
0 : 6
Srem
Sinđelić MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
19.11.2016 10:00
Sinđelić MK
1 : 1
Voždovac MK
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
19.11.2016 13:30
Crvena zvezda
5 : 0
Moravac Orion
Kiker
Kraljevo
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
19.11.2016 13:00
Kiker
1 : 2
Novi Pazar
Rad
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
19.11.2016 11:00
Rad
2 : 2
Zemun
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Brodarac
Beograd
19.11.2016 12:00
Studentski Grad
0 : 0
Brodarac
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
19.11.2016 10:30
Teleoptik
1 : 4
Vojvodina
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Borac
Novi Sad
19.11.2016 10:00
Vojvodina
3 : 1
Borac
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Ševac
Kusić
19.11.2016 13:00
Dunav
1 : 1
Ševac
Strelac
Mislodjin
3 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
19.11.2016 10:00
Strelac
3 : 3
Crvena Zastava
Hajduk
Beograd
0 : 3
Beograd 1929
Beograd
19.11.2016
Hajduk
0 : 3
Beograd 1929
Vinca
Vinca
3 : 3
Dorcol
Beograd
19.11.2016
Vinca
3 : 3
Dorcol
Rad MK
Beograd-Voždovac
1 : 1
011 MK
Beograd
19.11.2016 13:00
Rad MK
1 : 1
011 MK
BASK MK
Beograd-Čukarica
0 : 1
Sinđelić MK
Beograd
19.11.2016 13:00
BASK MK
0 : 1
Sinđelić MK
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
19.11.2016 13:00
Bačinac
3 : 0
Kolonija 11421
AF Duljaj
Topola
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
19.11.2016 13:00
AF Duljaj
1 : 2
Sloga 33
Morava
Velika Plana
0 : 7
Plana
Velika Plana
19.11.2016 13:00
Morava
0 : 7
Plana
Petlić 2006
Smederevo
1 : 5
Zvižd
Kučevo
19.11.2016 13:00
Petlić 2006
1 : 5
Zvižd
Presing
Požarevac
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
19.11.2016 13:00
Presing
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
19.11.2016 13:00
Pinkum
2 : 4
Smederevo 1924
Cepelin 026
Smederevo
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
19.11.2016 13:00
Cepelin 026
1 : 0
Šumadija
Proleter
Ravno Selo
0 : 3
Arena Su
Subotica
19.11.2016 10:00
Proleter
0 : 3
Arena Su
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Železničar
Pančevo
19.11.2016 11:00
Dinamo 1945
8 : 0
Železničar
Borac
Starčevo
0 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
19.11.2016 11:00
Borac
0 : 2
Sloga
Rad MK
Beograd
1 : 3
Altina MK
Zemun
19.11.2016 09:00
Rad MK
1 : 3
Altina MK
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
19.11.2016 10:00
Voždovac MK
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd 1929 MK
Beograd
1 : 3
Kosmaj MK
Ralja
19.11.2016 13:00
Beograd 1929 MK
1 : 3
Kosmaj MK
Prva Iskra MK
Barič
1 : 2
PKB MK
Padinska Skela
19.11.2016 14:00
Prva Iskra MK
1 : 2
PKB MK
Jagodina
Jagodina
19 : 0
Levač
Rekovac
19.11.2016
Jagodina
19 : 0
Levač
Subotica
Subotica
0 : 0
CFK
Vrbas
19.11.2016 11:00
Subotica
0 : 0
CFK
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 4
OFK AS
Novi Pazar
19.11.2016 11:00
OFK National AG
3 : 4
OFK AS
Donjošorac
Šabac
19.11.2016
10:00
Sunrise Šabac
Šabac
19.11.2016 10:00
Donjošorac
:
Sunrise Šabac
Tamnava 2016
Koceljeva
19.11.2016
10:00
Mačva 2005
Bogatić
19.11.2016 10:00
Tamnava 2016
:
Mačva 2005
POFK Čivija
Šabac
19.11.2016
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
19.11.2016 10:00
POFK Čivija
:
POFK Letnjikovac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
19.11.2016
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
19.11.2016 10:00
Jedinstvo 1945
:
Radnički (K)
POFK Savacium
Šabac
19.11.2016
10:00
Mačva
Šabac
19.11.2016 10:00
POFK Savacium
:
Mačva
BSK 1925 B
Batajnica
1 : 0
Lokomotiva V
Beograd
19.11.2016 09:30
BSK 1925 B
1 : 0
Lokomotiva V
Brodarac 1947
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
19.11.2016 15:00
Brodarac 1947
1 : 2
IMT

Košarka

Dunav 2014
Apatin
83 : 64
Sveti Đorđe
Žitište
19.11.2016 18:00
Dunav 2014
83 : 64
Sveti Đorđe
Akademik
Srbobran
102 : 83
Hajduk
Kula
19.11.2016 17:00
Akademik
102 : 83
Hajduk
Crvenka
Crvenka
71 : 93
Topola
Bačka Topola
19.11.2016 20:00
Crvenka
71 : 93
Topola
Radnički
Kovin
87 : 80
Jedinstvo
Novi Becej
19.11.2016 20:00
Radnički
87 : 80
Jedinstvo
KKK Radnički
Kragujevac
84 : 60
Železničar
Čačak
19.11.2016 19:00
KKK Radnički
84 : 60
Železničar
Zlatar
Nova Varoš
75 : 68
Klik
Arilje
19.11.2016 19:00
Zlatar
75 : 68
Klik
Morava
Vladičin Han
82 : 76
OKK Junior
Niš
19.11.2016 19:00
Morava
82 : 76
OKK Junior
Zdravlje Leskovac
Leskovac
75 : 56
Jablanica
Medveđa
19.11.2016 15:30
Zdravlje Leskovac
75 : 56
Jablanica
Sokobanja
Sokobanja
106 : 73
Radan
Lebane
19.11.2016 18:00
Sokobanja
106 : 73
Radan
Vlasotince
Vlasotince
81 : 87
Prokuplje
Prokuplje
19.11.2016 20:00
Vlasotince
81 : 87
Prokuplje
Kuršumlija
Kuršumlija
59 : 83
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
19.11.2016 16:30
Kuršumlija
59 : 83
Dimitrovgrad
Borac
Zemun
92 : 86
Ras
Beograd
19.11.2016 16:45
Borac
92 : 86
Ras
Torlak
Beograd
73 : 85
Borča
Beograd
19.11.2016 12:15
Torlak
73 : 85
Borča
Slodes
Beograd
66 : 83
LA Basket
Beograd
19.11.2016 13:00
Slodes
66 : 83
LA Basket
Žarkovo
Beograd
91 : 71
Radnički (O)
Obrenovac
19.11.2016 18:00
Žarkovo
91 : 71
Radnički (O)
Velika Kikinda
Kikinda
89 : 68
Sloboda NS
Novi Sad
19.11.2016 18:00
Velika Kikinda
89 : 68
Sloboda NS
Odžaci
Odžaci
85 : 58
SO Koš
Sombor
19.11.2016 19:00
Odžaci
85 : 58
SO Koš
Mladost Veternik
Veternik
110 : 56
Sivac
Sivac
19.11.2016 12:30
Mladost Veternik
110 : 56
Sivac
Budućnost
Novi Sad
91 : 67
Petrovgrad
Zrenjanin
19.11.2016 14:00
Budućnost
91 : 67
Petrovgrad
BNS
Banatsko Novo Selo
51 : 76
Šimanovci
Šimanovci
19.11.2016 17:00
BNS
51 : 76
Šimanovci
Omladinac
Novi Banovci
96 : 72
Lokomotiva 2016
Pećinci
19.11.2016 19:00
Omladinac
96 : 72
Lokomotiva 2016
Vojka
Vojka
59 : 72
Jedinstvo
Kačarevo
19.11.2016 17:10
Vojka
59 : 72
Jedinstvo
Mladost 2014
Ub
77 : 75
Rađevac
Krupanj
19.11.2016 18:00
Mladost 2014
77 : 75
Rađevac
Užice
Užice
79 : 71
Čačak 94
Čačak
19.11.2016 13:00
Užice
79 : 71
Čačak 94
Požarevac
Požarevac
97 : 55
Stari Ras
Novi Pazar
19.11.2016 16:00
Požarevac
97 : 55
Stari Ras
Napredak Junior
Kruševac
92 : 64
Bane
Raška
19.11.2016 13:15
Napredak Junior
92 : 64
Bane
Goč
Vrnjačka Banja
90 : 54
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
19.11.2016 17:00
Goč
90 : 54
Sloga (PM)
BASK
Beograd
75 : 54
Novi Beograd 7
Beograd
19.11.2016 18:15
BASK
75 : 54
Novi Beograd 7
Torlak 2
Beograd
66 : 87
Eko Sport
Beograd
19.11.2016 14:15
Torlak 2
66 : 87
Eko Sport
Zicer
Bor
60 : 72
Mladost Vesna
Bela Palanka
19.11.2016 16:30
Zicer
60 : 72
Mladost Vesna
Jugbasket
Vranje
89 : 60
Omladinac 016
Leskovac
19.11.2016 16:30
Jugbasket
89 : 60
Omladinac 016
Zadar
Zadar
69 : 76
Partizan NIS
Beograd
19.11.2016 19:00
Zadar
69 : 76
Partizan NIS
Mega Leks
Beograd
93 : 87
Mornar
Bar
19.11.2016 17:00
Mega Leks
93 : 87
Mornar
Krka
Novo Mesto
72 : 88
Igokea
Aleksandrovac
19.11.2016 21:00
Krka
72 : 88
Igokea
Konstantin
Niš
56 : 76
Mladost Admiral
Zemun
19.11.2016 19:30
Konstantin
56 : 76
Mladost Admiral
Spartak
Subotica
93 : 74
Dunav
Stari Banovci
19.11.2016 19:00
Spartak
93 : 74
Dunav
Napredak Rubin
Kruševac
69 : 75
Vršac
Vršac
19.11.2016 19:00
Napredak Rubin
69 : 75
Vršac
Rtanj
Boljevac
60 : 79
Radnički 1950
Kragujevac
19.11.2016 18:00
Rtanj
60 : 79
Radnički 1950
Futog Tupanjac MD
Futog
81 : 85
Sloboda
Užice
19.11.2016 19:00
Futog Tupanjac MD
81 : 85
Sloboda
Vojvodina
Novi Sad
85 : 71
Napredak Bosphorus
Aleksinac
19.11.2016 20:30
Vojvodina
85 : 71
Napredak Bosphorus
Užice
Užice
39 : 96
Mileševac
Prijepolje
19.11.2016 11:00
Užice
39 : 96
Mileševac
Prijepolje
Prijepolje
23 : 69
Zvečan
Zvečan
19.11.2016 13:00
Prijepolje
23 : 69
Zvečan
Topličanin 2012
Prokuplje
52 : 67
Actavis academy
Leskovac
19.11.2016 19:30
Topličanin 2012
52 : 67
Actavis academy
Srbobran
Srbobran
80 : 63
Hajduk
Kula
19.11.2016 19:00
Srbobran
80 : 63
Hajduk
Beočin
Beočin
102 : 23
Jadran
Golubinci
19.11.2016 18:00
Beočin
102 : 23
Jadran
Kolubara LA 2013
Lazarevac
20 : 0
MIX
Šabac
19.11.2016
Kolubara LA 2013
20 : 0
MIX
Železničar
Lajkovac
69 : 67
Mladost 014
Ub
19.11.2016
Železničar
69 : 67
Mladost 014
Borac
Čačak
74 : 82
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
19.11.2016 15:30
Borac
74 : 82
Mega Bemax
Sloga
Kraljevo
69 : 74
Vizura Shark
Beograd
19.11.2016 17:00
Sloga
69 : 74
Vizura Shark
Sport's World
Novi Sad
68 : 62
Konstantin
Niš
19.11.2016 16:00
Sport's World
68 : 62
Konstantin
Zemun
Zemun
81 : 58
Mladost (Č)
Čačak
19.11.2016 12:30
Zemun
81 : 58
Mladost (Č)
Hisar
Leskovac
48 : 100
Crvena zvezda M:TS
Beograd
19.11.2016 13:30
Hisar
48 : 100
Crvena zvezda M:TS
Inter koš
Šabac
42 : 48
MIX
Šabac
19.11.2016
Inter koš
42 : 48
MIX
Mladost
Ub
64 : 93
Železničar
Lajkovac
19.11.2016
Mladost
64 : 93
Železničar
OKK Šabac
Šabac
20 : 0
Koceljeva
Koceljeva
19.11.2016
OKK Šabac
20 : 0
Koceljeva
Student 014
Valjevo
20 : 0
LA Basket
Lazarevac
19.11.2016
Student 014
20 : 0
LA Basket
MIX 1
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
19.11.2016
MIX 1
20 : 0
Mionica
MIX 2
Šabac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
19.11.2016
MIX 2
20 : 0
Železničar
Rađevac
Krupanj
20 : 0
MIX 2
Šabac
19.11.2016
Rađevac
20 : 0
MIX 2
Student 014
Valjevo
20 : 0
LA Basket
Lazarevac
19.11.2016
Student 014
20 : 0
LA Basket
MIX 1
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
19.11.2016
MIX 1
20 : 0
Mionica
Inter koš
Šabac
20 : 0
Železničar
Lajkovac
19.11.2016
Inter koš
20 : 0
Železničar
Rađevac
Krupanj
20 : 0
Osečina
Osečina
19.11.2016
Rađevac
20 : 0
Osečina
Student
Valjevo
20 : 0
Mladost 014
Ub
19.11.2016
Student
20 : 0
Mladost 014
MIX
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
19.11.2016
MIX
20 : 0
Mionica

Odbojka

Stig
Kurjače
3 : 0
Karađorđe
Topola
19.11.2016 19:00
Stig
3 : 0
Karađorđe
Loznica
Loznica
3 : 0
Lucky Star
Beograd
19.11.2016 20:00
Loznica
3 : 0
Lucky Star
Gračac
Gračac
3 : 0
Lotus
Čačak
19.11.2016 19:00
Gračac
3 : 0
Lotus
Banat
Vršac
3 : 1
Vojvodina 2
Novi Sad
19.11.2016 15:45
Banat
3 : 1
Vojvodina 2
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Vranje
Vranje
19.11.2016 14:30
Topličanin
3 : 0
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
19.11.2016 19:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Ozren
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Partizan
Beograd
19.11.2016 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Partizan
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
19.11.2016 18:00
Vojvodina NS Seme
3 : 1
Ribnica
Niš IGM Mladost
Niš
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
19.11.2016 17:00
Niš IGM Mladost
3 : 1
Novi Pazar
Borac
Starčevo
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
19.11.2016 18:00
Borac
2 : 3
Mladi radnik
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
19.11.2016 17:00
Kosovska Mitrovica
3 : 1
FAP Livnica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
VA 014 Gorenje
Valjevo
19.11.2016 19:00
VGSK
0 : 3
VA 014 Gorenje
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Antena
Kruševac
19.11.2016 18:00
Metalac Takovo
3 : 0
Antena
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Timok
Zaječar
19.11.2016 16:00
Napredak 037
3 : 2
Timok
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Bečej
Bečej
19.11.2016 17:00
Bavanište
1 : 3
Bečej
Užice
Užice
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
19.11.2016 16:00
Užice
0 : 3
Mladenovac
Kralj
Beograd
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
19.11.2016 16:35
Kralj
2 : 3
Lazarevac
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Ribnica
Mionica
19.11.2016 17:00
Srbijanka 014
3 : 1
Ribnica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
19.11.2016 17:00
Šumadija
3 : 0
Mladi Radnik
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
19.11.2016 17:00
Leposavić
0 : 3
Zlatibor
Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Stampedo
Niš
19.11.2016 12:00
Topličanin
3 : 2
Stampedo
Paraćin
Paraćin
3 : 2
Bor
Bor
19.11.2016 18:00
Paraćin
3 : 2
Bor
Radan
Lebane
2 : 3
Desetka
Niš
19.11.2016 19:00
Radan
2 : 3
Desetka
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
19.11.2016 17:00
Mladost (NP)
3 : 2
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
19.11.2016 14:00
Partizan
3 : 0
Mladost (I)
Futog vest
Futog
3 : 2
Elan Volej
Srbobran
19.11.2016 16:00
Futog vest
3 : 2
Elan Volej
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Apatin
Apatin
19.11.2016 15:00
Odbojka 013
3 : 1
Apatin
Mladost 2000
Kruševac
3 : 1
Ušće
Ušće
19.11.2016
Mladost 2000
3 : 1
Ušće
Gimnazijalac 2
Kraljevo
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
19.11.2016
Gimnazijalac 2
3 : 0
Župa
Kraljevo
Kraljevo
3 : 2
Sportisimo
Vrnjačka Banja
19.11.2016
Kraljevo
3 : 2
Sportisimo
Kopaonik
Brus
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
19.11.2016
Kopaonik
0 : 3
Napredak 037
Mokra Gora 2
Zubin Potok
0 : 3
Koteks
Novi Pazar
19.11.2016
Mokra Gora 2
0 : 3
Koteks
Bane
Raška
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
19.11.2016
Bane
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Zvečan
Zvečan
1 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
19.11.2016
Zvečan
1 : 3
Volej stars junior
Raška
Raška
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
19.11.2016
Raška
0 : 3
Novi Pazar
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
19.11.2016
Štrand Volej
1 : 3
Dunav Volej
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
19.11.2016
Slavija
3 : 1
Beočin Metal
Star
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
19.11.2016
Star
3 : 1
Libero
Grbić
Temerin
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
19.11.2016
Grbić
1 : 3
NS Tim
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
19.11.2016
NS Volej tim
3 : 0
Lavice 07
Žitište
Žitište
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
19.11.2016
Žitište
3 : 0
Krajišnik
Banat
Vršac
3 : 0
Inđija
Inđija
19.11.2016
Banat
3 : 0
Inđija
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Mladost 2
Nova Pazova
19.11.2016
Kikinda
3 : 1
Mladost 2
Bečej
Bečej
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
19.11.2016
Bečej
3 : 2
Proleter
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Blok aut
Temerin
19.11.2016
Soko
0 : 3
Blok aut
Gox-IN
Bački Gračac
3 : 1
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
19.11.2016
Gox-IN
3 : 1
Prvi Tempo
CVS
Sombor
0 : 3
Maks
Šid
19.11.2016
CVS
0 : 3
Maks
Hajduk
Kula
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
19.11.2016
Hajduk
3 : 0
Trijumf 2013
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
19.11.2016
Merkur
3 : 0
Sutjeska
ŽOK 030
Bor
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
19.11.2016 14:00
ŽOK 030
1 : 3
Knjaževac
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
19.11.2016
Mitrovica 2
0 : 3
Prvi Tempo
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica
19.11.2016
Radinci Volej
3 : 0
Mitrovica
Sirmium
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma
19.11.2016
Sirmium
0 : 3
Sloga
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Dinamo
Pančevo
19.11.2016 19:00
Jedinstvo (U)
0 : 3
Dinamo
TENT
Obrenovac
3 : 0
MD Zrenjanin
Zrenjanin
19.11.2016 19:00
TENT
3 : 0
MD Zrenjanin
Futog
Futog
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
19.11.2016 15:00
Futog
0 : 3
Crvena zvezda
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
Vranje
Vranje
19.11.2016 19:00
Klek Srbijašume
3 : 2
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
19.11.2016 20:00
Leskovac 98
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Roda
Beograd
19.11.2016 20:00
Eaton Srem Tempo
3 : 0
Roda
Sterija
Beograd
2 : 3
Valjevo
Valjevo
19.11.2016 18:00
Sterija
2 : 3
Valjevo
Ub
Ub
3 : 0
Borac (Č)
Čačak
19.11.2016 18:00
Ub
3 : 0
Borac (Č)
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Tutin
Tutin
19.11.2016 18:00
Ivanjica
3 : 0
Tutin

Rukomet

Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 20
Kikinda
Kikinda
19.11.2016 20:00
Jedinstvo
23 : 20
Kikinda
Vrbas
Vrbas
32 : 21
Sivac
Sivac
19.11.2016 18:00
Vrbas
32 : 21
Sivac
Crvenka
Crvenka
25 : 24
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
19.11.2016 18:00
Crvenka
25 : 24
Banatski Karlovac
Crvena Zvezda
Mokrin
22 : 27
Mladost
Vršac
19.11.2016 19:30
Crvena Zvezda
22 : 27
Mladost
Loznica
Loznica
25 : 23
Metalac
Valjevo
19.11.2016 19:00
Loznica
25 : 23
Metalac
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
24 : 25
Studentski grad
Beograd
19.11.2016 21:00
Sportski Centar Voždovac 2012
24 : 25
Studentski grad
Novi Beograd
Beograd
33 : 27
Mačva
Bogatić
19.11.2016 19:30
Novi Beograd
33 : 27
Mačva
PKB
Padinska Skela
22 : 19
Radnički
Obrenovac
19.11.2016 19:30
PKB
22 : 19
Radnički
BSK Heba
Bujanovac
29 : 34
Jagodina
Jagodina
19.11.2016 19:00
BSK Heba
29 : 34
Jagodina
Planinka
Kuršumlija
22 : 21
Jastrebac
Blace
19.11.2016 19:00
Planinka
22 : 21
Jastrebac
Radnički
Ćuprija
30 : 23
ORK Bor
Bor
19.11.2016 19:00
Radnički
30 : 23
ORK Bor
Župa 54
Aleksandrovac
35 : 26
Napredak
Kruševac
19.11.2016 20:00
Župa 54
35 : 26
Napredak
Ub
Ub
35 : 16
Gučevo
Banja Koviljača
19.11.2016 20:15
Ub
35 : 16
Gučevo
Palanka
Smederevska Palanka
28 : 27
Dorćol
Beograd
19.11.2016 18:00
Palanka
28 : 27
Dorćol
Rudar
Majdanpek
28 : 33
Majdanpek
Majdanpek
19.11.2016 19:30
Rudar
28 : 33
Majdanpek
Knjaževac
Knjaževac
27 : 26
Bor 2
Bor
19.11.2016 19:00
Knjaževac
27 : 26
Bor 2
Mladost 1949
Zaječar
22 : 19
Đerdap
Kladovo
19.11.2016 17:00
Mladost 1949
22 : 19
Đerdap
Pobednik
Prijepolje
30 : 23
Šamot 65 2
Aranđelovac
19.11.2016 18:00
Pobednik
30 : 23
Šamot 65 2
Bane
Raška
40 : 27
Užice
Užice
19.11.2016 15:00
Bane
40 : 27
Užice
Graničar
Gakovo
22 : 29
Rusin
Ruski Krstur
19.11.2016 17:00
Graničar
22 : 29
Rusin
Prigrevica
Prigrevica
34 : 26
Vojput 2
Subotica
19.11.2016 20:00
Prigrevica
34 : 26
Vojput 2
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 33
Somborelektro
Sombor
19.11.2016 16:00
Kljajićevo
27 : 33
Somborelektro
Borac
Bački Gračac
23 : 27
Grafičar
Bezdan
19.11.2016 17:00
Borac
23 : 27
Grafičar
Ruma
Ruma
21 : 31
Titel
Titel
19.11.2016 19:00
Ruma
21 : 31
Titel
Nova Pazova
Nova Pazova
43 : 20
Jedinstvo
Novi Bečej
19.11.2016 20:00
Nova Pazova
43 : 20
Jedinstvo
Požarevac
Požarevac
26 : 32
Vojvodina
Novi Sad
19.11.2016 18:00
Požarevac
26 : 32
Vojvodina
Morava
Velika Plana
27 : 26
Jugović
Kać
19.11.2016 19:00
Morava
27 : 26
Jugović
Metaloplastika
Šabac
23 : 26
Šamot 65
Arenđelovac
19.11.2016 18:30
Metaloplastika
23 : 26
Šamot 65
Dubočica 54
Leskovac
32 : 24
Kolubara
Lazarevac
19.11.2016 17:30
Dubočica 54
32 : 24
Kolubara
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 22
Zlatar
Nova Varoš
19.11.2016 19:00
Mokra Gora
24 : 22
Zlatar
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 20
Inđija
Inđija
19.11.2016 20:00
Novi Pazar
25 : 20
Inđija
Vranje 1957
Vranje
29 : 31
Proleter
Zrenjanin
19.11.2016 19:00
Vranje 1957
29 : 31
Proleter
Kučevo
Kučevo
38 : 35
ORK Beograd
Beograd
19.11.2016 16:00
Kučevo
38 : 35
ORK Beograd
Mačva
Šabac
29 : 26
Beograd
Beograd
19.11.2016 20:30
Mačva
29 : 26
Beograd
Rudar
Kostolac
25 : 33
Radnički
Obrenovac
19.11.2016 17:00
Rudar
25 : 33
Radnički
ORK Loznica
Loznica
33 : 28
Grand Zvezda
Beograd
19.11.2016 17:00
ORK Loznica
33 : 28
Grand Zvezda
Mladost
Zaječar
17 : 28
Žitorađa
Žitorađa
19.11.2016 18:00
Mladost
17 : 28
Žitorađa
Naisa 2
Niš
29 : 25
Radnički
Svilajnac
19.11.2016 12:30
Naisa 2
29 : 25
Radnički
Pirot
Pirot
30 : 24
Đerdap
Kladovo
19.11.2016 17:00
Pirot
30 : 24
Đerdap
Jadran Lider
Feketić
25 : 24
Temerin
Temerin
19.11.2016 19:30
Jadran Lider
25 : 24
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
29 : 36
Partizan
Iđoš
19.11.2016 17:00
Petrovaradin
29 : 36
Partizan
Halas Jožef
Ada
38 : 25
Mladost
Nova Pazova
19.11.2016 18:30
Halas Jožef
38 : 25
Mladost
Ravangrad
Sombor
30 : 31
Laki
Crvenka
19.11.2016 18:00
Ravangrad
30 : 31
Laki
Vlasotince
Vlasotince
33 : 24
Vranje
Vranje
19.11.2016 17:30
Vlasotince
33 : 24
Vranje
Jagodina 2
Jagodina
24 : 15
Hajduk Veljko
Negotin
19.11.2016 12:00
Jagodina 2
24 : 15
Hajduk Veljko
Niška Banja
Niška Banja
35 : 10
Bor - RTB 2
Bor
19.11.2016 15:00
Niška Banja
35 : 10
Bor - RTB 2
Medicinar
Šabac
36 : 23
Radnički KG
Kragujevac
19.11.2016 16:30
Medicinar
36 : 23
Radnički KG
Kikinda
Kikinda
23 : 18
Sloga
Petrovac na Mlavi
19.11.2016 20:00
Kikinda
23 : 18
Sloga
Jagodina
Jagodina
33 : 31
Junior
Beograd
19.11.2016 19:00
Jagodina
33 : 31
Junior
Železničar
Inđija
18 : 21
Naisa