XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
15/16.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
15.04.2017 15:30
Smederevo 1924
2 : 1
Polet (LJ)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
15.04.2017 15:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Mihajlovac 1934
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2017 15:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
Radnički 1923
Loznica
Loznica
1 : 2
Šapine
Šapine
15.04.2017 15:30
Loznica
1 : 2
Šapine
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Železničar
Lajkovac
16.04.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 0
Železničar
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
15.04.2017 15:30
Karađorđe (T)
2 : 1
Mokra Gora
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
FAP
Priboj
15.04.2017 15:30
Jošanica
0 : 0
FAP
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
15.04.2017 15:30
Šumadija 1903
2 : 1
Sloga (P)
16.04.2017 12:49 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 22 12 8 2 44
2 Budućnost Krušik 2014 22 13 5 4 44
3 Šapine 22 12 6 4 42
4 Sloga (P) 22 12 4 6 40
5 Smederevo 1924 22 9 3 10 30
6 Karađorđe (T) 22 7 8 7 29
7 Zlatibor (Č) 22 6 10 6 28
8 Šumadija 1903 22 8 3 11 27
9 Mihajlovac 1934 22 6 9 7 27
10 Jošanica 22 5 11 6 26
11 Mokra Gora 22 7 5 10 26
12 FAP 22 6 8 8 26
13 Jedinstvo Putevi 22 6 6 10 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Loznica 22 7 3 12 24
15 Polet (LJ) 22 6 5 11 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 22 5 4 13 19

23.kolo
Sledeće kolo
22/23.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
22.04.2017 16:00
Šumadija 1903
3 : 1
Smederevo 1924
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
22.04.2017 16:00
Sloga (P)
2 : 1
Jošanica
FAP
Priboj
2 : 0
Karađorđe (T)
Topola
22.04.2017 16:00
FAP
2 : 0
Karađorđe (T)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.04.2017 16:00
Mokra Gora
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Loznica
Loznica
22.04.2017 16:00
Železničar
2 : 1
Loznica
Šapine
Šapine
0 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
22.04.2017 16:00
Šapine
0 : 1
Zlatibor (Č)
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.04.2017 16:00
Radnički 1923
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
23.04.2017 16:00
Mihajlovac 1934
1 : 2
Polet (LJ)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 262 korisnika
Nema rezultata