XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 512 utakmica za dan
Subota, 15 April 2017


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Cement
Beočin
15.04.2017 16:00
Omladinac
3 : 2
Cement
Sloga
Temerin
0 : 1
Vršac
Vršac
15.04.2017 16:00
Sloga
0 : 1
Vršac
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
15.04.2017 16:00
Radnički (Š)
2 : 1
Dunav
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 1
Borac (S)
Sakule
15.04.2017 16:00
Bratstvo 1946
3 : 1
Borac (S)
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
15.04.2017 16:00
Bačka 1901
3 : 2
Radnički (NP)
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
15.04.2017 16:00
TSC
1 : 1
Radnički (Zr)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
15.04.2017 15:30
Smederevo 1924
2 : 1
Polet (LJ)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
15.04.2017 15:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Mihajlovac 1934
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2017 15:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
Radnički 1923
Loznica
Loznica
1 : 2
Šapine
Šapine
15.04.2017 15:30
Loznica
1 : 2
Šapine
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
15.04.2017 15:30
Karađorđe (T)
2 : 1
Mokra Gora
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
FAP
Priboj
15.04.2017 15:30
Jošanica
0 : 0
FAP
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
15.04.2017 15:30
Šumadija 1903
2 : 1
Sloga (P)
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
15.04.2017 16:30
Moravac Orion
3 : 1
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Tabane 1970
Jagodina
15.04.2017 16:30
Jedinstvo (P)
0 : 2
Tabane 1970
Temnić 1924
Varvarin
3 : 2
Pukovac
Pukovac
15.04.2017 16:30
Temnić 1924
3 : 2
Pukovac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
15.04.2017 16:30
Dunav
3 : 0
Vlasina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Sloga (D)
Despotovac
15.04.2017 16:30
Jedinstvo (B)
2 : 0
Sloga (D)
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Timok
Zaječar
15.04.2017 16:30
Ozren
2 : 1
Timok
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
15.04.2017 16:30
OFK Sinđelić
1 : 1
Trstenik PPT
Radan
Lebane
3 : 2
Car Konstantin
Niš
15.04.2017 16:30
Radan
3 : 2
Car Konstantin
Teleoptik
Zemun
1 : 0
GSP Polet
Beograd
15.04.2017 16:00
Teleoptik
1 : 0
GSP Polet
Sopot
Sopot
1 : 0
Rakovica
Rakovica
15.04.2017 16:00
Sopot
1 : 0
Rakovica
IMT
Novi Beograd
1 : 4
Prva Iskra
Barič
15.04.2017 16:00
IMT
1 : 4
Prva Iskra
Polet (K)
Karavukovo
2 : 0
Srbobran
Srbobran
15.04.2017 16:00
Polet (K)
2 : 0
Srbobran
Mladost APA
Apatin
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
15.04.2017 16:00
Mladost APA
2 : 1
OFK Vrbas
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Tavankut
Tavankut
15.04.2017 16:00
Sloga (Č)
2 : 0
Tavankut
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Subotica
Subotica
15.04.2017 16:00
Potisje
2 : 0
Subotica
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
15.04.2017 16:00
Budućnost (SC)
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
15.04.2017 16:00
Proleter (BK)
0 : 2
Dinamo 1945
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
15.04.2017 16:00
Kozara
4 : 0
Vojvodina 1928
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
15.04.2017 16:00
Radnički (K)
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Vršac united
Vršac
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
15.04.2017 16:00
Vršac united
0 : 0
Sloboda
Veternik
Veternik
1 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
15.04.2017 16:00
Veternik
1 : 2
Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 2
Index
Novi Sad
15.04.2017 16:00
Jedinstvo (SP)
4 : 2
Index
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Sofeks
Futog
15.04.2017 16:00
Slavija
3 : 1
Sofeks
Takovo
Gornji Milanovac
6 : 0
Karađorđe
Ribnica
15.04.2017 15:30
Takovo
6 : 0
Karađorđe
Orlovac
Mrčajevci
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
15.04.2017 15:30
Orlovac
4 : 2
Arsenal
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
15.04.2017 15:30
Miokovci
2 : 1
Trepča
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
15.04.2017 15:30
Šumadija (A)
1 : 0
Petar Dobrnjac
Radnički 1926
Požarevac
0 : 0
Morava
Velika Plana
15.04.2017 15:30
Radnički 1926
0 : 0
Morava
Gruža
Gruža
2 : 3
RSK
Rabrovo
15.04.2017 15:30
Gruža
2 : 3
RSK
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
15.04.2017 15:30
Zadrugar
2 : 0
Radnički Stobex
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 3
Polimlje
Prijepolje
15.04.2017 15:30
Jedinstvo 1945
0 : 3
Polimlje
Ribnica
Mionica
1 : 1
Drina
Ljubovija
15.04.2017 15:30
Ribnica
1 : 1
Drina
Jedinstvo (Ub)
Ub
6 : 0
Spartak 1924
Ljig
15.04.2017 15:30
Jedinstvo (Ub)
6 : 0
Spartak 1924
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 2
OFK Divci
Divci
15.04.2017 15:30
Radnički Gorenje
1 : 2
OFK Divci
Sevojno
Sevojno
4 : 1
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
15.04.2017 15:30
Sevojno
4 : 1
Sloga 1940 (BB)
Malošište
Malošište
3 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
15.04.2017 16:30
Malošište
3 : 2
Šarbanovac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Napredak
Aleksinac
15.04.2017 16:30
Đerdap
3 : 1
Napredak
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Svrljig
Svrljig
15.04.2017 16:30
Majdanpek
3 : 0
Svrljig
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 4
Moravica
Subotinac
15.04.2017 16:30
Zaplanjac
5 : 4
Moravica
Bukovik
Razanj
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
15.04.2017 16:30
Bukovik
1 : 1
Hajduk Veljko
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
15.04.2017 16:30
Timočanin
2 : 0
Brodoremont
OFK Bor
Bor
1 : 3
Rtanj
Boljevac
15.04.2017 16:30
OFK Bor
1 : 3
Rtanj
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
15.04.2017 16:30
SFS Borac
3 : 1
Morava 1918
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
15.04.2017 16:30
OFK Kosanica
0 : 3
OFK Lugomir
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
15.04.2017 16:30
Poljoprivrednik
2 : 1
OFK Topličanin
Trajal
Kruševac
7 : 2
Kopaonik
Brus
15.04.2017 16:30
Trajal
7 : 2
Kopaonik
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
15.04.2017 16:30
Žitorađa
3 : 0
Župa
Sloga
Ćićevac
3 : 2
Levač
Rekovac
15.04.2017 16:30
Sloga
3 : 2
Levač
Juhor
Obrež
2 : 4
Bošnjane
Bošnjane
15.04.2017 16:30
Juhor
2 : 4
Bošnjane
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Rembas
Resavica
15.04.2017 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Rembas
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
15.04.2017 16:30
Morava (VH)
3 : 1
OFK Brzi Brod
Sloga (L)
Leskovac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
15.04.2017 16:30
Sloga (L)
2 : 1
Pčinja
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
15.04.2017 16:30
Budućnost (P)
3 : 0
Mladost (M)
Lužnica
Babušnica
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
15.04.2017 16:30
Lužnica
1 : 1
Balkanski
Ropotovo
Ropotovo
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
15.04.2017 15:30
Ropotovo
0 : 3
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Pusta reka
Bojnik
15.04.2017 16:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Pusta reka
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
15.04.2017 16:30
Nebeski andjeli
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Budućnost (O)
Orašje
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
15.04.2017 16:30
Budućnost (O)
1 : 2
GFK Dubočica
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Hajduk
Beograd
15.04.2017 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Hajduk
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 3
Budućnost
Zvečka
15.04.2017 16:00
PKB Padinska Skela
1 : 3
Budućnost
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
15.04.2017 16:00
Zvezdara
0 : 3
Lokomotiva
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
15.04.2017 16:30
Sutjeska
1 : 1
Radnički 1905
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Jadran (F)
Feketić
15.04.2017 16:30
Obilić
0 : 3
Jadran (F)
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Senta
Senta
15.04.2017 16:30
Panonija IM Topola
0 : 3
Senta
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
15.04.2017 16:30
Njegoš
1 : 0
Proleter (Nj)
ŽAK
Sombor
1 : 6
Hajduk Junior
Kula
15.04.2017 16:00
ŽAK
1 : 6
Hajduk Junior
Mladost (K)
Kruščić
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
15.04.2017 16:00
Mladost (K)
2 : 0
Terekveš
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
15.04.2017 16:30
Partizan (U)
1 : 1
Partizan (G)
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
15.04.2017 16:00
Krajina
2 : 0
Mladost (L)
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
15.04.2017 16:00
Bilećanin
1 : 2
Omladinac
Naftagas (E)
Elemir
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
15.04.2017 16:00
Naftagas (E)
3 : 1
Proleter 2006
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
15.04.2017 16:00
Jedinstvo
3 : 1
C. Zvezda (RS)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
15.04.2017 16:00
Donji Petrovci
3 : 1
Hrtkovci
Hajduk
Divoš
5 : 0
Rudar
Vrdnik
15.04.2017 16:00
Hajduk
5 : 0
Rudar
FK Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
Borac
Klenak
15.04.2017 16:00
FK Graničar 1924
0 : 0
Borac
Napredak
Popinci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
15.04.2017 16:00
Napredak
2 : 1
Budućnost
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
15.04.2017 16:00
Podrinje
2 : 0
1. Maj Ruma
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 2
Partizan
Vitojevci
15.04.2017 16:00
Mitros
4 : 2
Partizan
Ljukovo
Ljukovo
1 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
15.04.2017 16:00
Ljukovo
1 : 3
Sloboda
Jadran
Golubinci
1 : 1
Sloven
Ruma
15.04.2017 16:00
Jadran
1 : 1
Sloven
Jugović
Kać
6 : 1
Vinogradar
Ledinci
15.04.2017 16:30
Jugović
6 : 1
Vinogradar
Proleter
Banoštor
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
15.04.2017 16:30
Proleter
0 : 2
Šajkaš 1908
Tatra
Kisač
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
15.04.2017 16:30
Tatra
2 : 1
Omladinac
OFK Futog
Futog
3 : 1
Titel
Titel
15.04.2017 16:30
OFK Futog
3 : 1
Titel
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Đurđevo
15.04.2017 16:30
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Borac
Šajkaš
4 : 1
Miletić
Mošorin
15.04.2017 16:30
Borac
4 : 1
Miletić
TSK
Temerin
4 : 0
OFK Sirig
Sirig
15.04.2017 16:30
TSK
4 : 0
OFK Sirig
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
15.04.2017 16:30
Mladost
1 : 0
Jedinstvo
Rudar
Baljevac
1 : 2
Granit
Jošanička banja
15.04.2017 16:30
Rudar
1 : 2
Granit
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 2
Omladinac
Novo Selo
15.04.2017 16:30
OFK Ras
2 : 2
Omladinac
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
15.04.2017 16:00
Jadran
1 : 3
Srbija
Parmenac
Parmenac
0 : 3
Slatina
Slatina
15.04.2017 15:30
Parmenac
0 : 3
Slatina
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 1
Sloga
Miloševac
15.04.2017 15:30
Cerovac 2013
2 : 1
Sloga
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 2
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
15.04.2017 15:30
Prvi srpski ustanak
1 : 2
OFK Aranđelovac
Makce
Makce
3 : 2
Đerdap
Golubac
15.04.2017 15:30
Makce
3 : 2
Đerdap
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
15.04.2017 15:30
Sloga (B)
2 : 1
Polet (SD)
Rudar 2001
Kostolac
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
15.04.2017 15:30
Rudar 2001
2 : 0
Napredak 1936
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
15.04.2017 15:30
Trgovački
1 : 0
Budućnost (V)
Borac (V)
Vladimirci
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
15.04.2017 12:00
Borac (V)
2 : 1
Podrinje
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Radnički Šabački
Šabac
15.04.2017 16:30
Mačva 2005
4 : 0
Radnički Šabački
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
15.04.2017 15:30
Pepeljevac
1 : 0
Junior Novo Naselje
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Brezovica
Brezovica
15.04.2017 15:30
OFK Jabučje
1 : 1
Brezovica
Radnik
Ub
1 : 1
Mladost
Dračić
15.04.2017 15:30
Radnik
1 : 1
Mladost
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Čajetina
Gostilje
15.04.2017 15:30
Crnokosa
4 : 0
Čajetina
Železničar
Požega
2 : 3
Budućnost
Arilje
15.04.2017 16:00
Železničar
2 : 3
Budućnost
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Ježevica
Ježevica
15.04.2017 15:30
Prvi partizan
3 : 1
Ježevica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Palilula
Aleksinac
15.04.2017 16:30
Crvena Zvezda
3 : 2
Palilula
Rgotina
Rgotina
2 : 3
Osnić
Osnić
15.04.2017
Rgotina
2 : 3
Osnić
Rudar (G)
Grljan
2 : 1
ŠSK
Štipina
15.04.2017
Rudar (G)
2 : 1
ŠSK
Midžor
Kalna
2 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
15.04.2017
Midžor
2 : 0
Bučje Topla
Malinik
Podgorac
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
15.04.2017
Malinik
3 : 0
OFK Knjaz
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
15.04.2017 17:00
OFK Tekstilac
1 : 0
OFK Batinac
Trbunje
Trbunje
6 : 0
Veterani Jastrebac
Blace
15.04.2017 16:30
Trbunje
6 : 0
Veterani Jastrebac
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
Rudar
Jelašnica
15.04.2017 16:30
Budućnost
0 : 0
Rudar
Aluminijum
Niš
0 : 4
Mladost
Lalinac
15.04.2017 16:30
Aluminijum
0 : 4
Mladost
OFK Niš
Niš
7 : 0
Sloga 1948
Malča
15.04.2017 16:30
OFK Niš
7 : 0
Sloga 1948
Palilulac
Niš
7 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
15.04.2017 16:30
Palilulac
7 : 2
Sloboda
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 0
Brza
OFK Brza
15.04.2017 16:00
Jedinstvo (Š)
2 : 0
Brza
Pavlovac
Pavlovac
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
15.04.2017
Pavlovac
2 : 2
Mladost (B)
Levosoje
Levosoje
1 : 6
Vihor
Žbevac
15.04.2017
Levosoje
1 : 6
Vihor
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
15.04.2017
BSK Bujanovac
1 : 1
Južna pruga
Biljači
Biljača
0 : 2
Lugina
Preševo
15.04.2017
Biljači
0 : 2
Lugina
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
Ternoci
Trnovac
15.04.2017
Trešnjevka
0 : 3
Ternoci
Crnotince
Crnotince
3 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
15.04.2017 11:00
Crnotince
3 : 2
Mladost (S)
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
3 : 0
Morava
Parteš
15.04.2017 16:00
Rudar 1969
3 : 0
Morava
Mineralac
Klokot
0 : 3
Izmornik
Pančelo - Tomance
15.04.2017 16:00
Mineralac
0 : 3
Izmornik
Glama
Koretište
4 : 2
Sloga
Ranilug
15.04.2017 16:00
Glama
4 : 2
Sloga
Zmaj 1953
Zemun
11 : 2
Banja
Višnjička Banja
15.04.2017 16:00
Zmaj 1953
11 : 2
Banja
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 2
Lepušnica
Glogonjski Rit
15.04.2017 16:00
PKB Kovilovo
5 : 2
Lepušnica
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
15.04.2017 11:00
13. Maj Zemun
1 : 1
Poštar Zvezdara
Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
15.04.2017 16:00
Zabrežje
1 : 0
Mladost (B)
Napredak
Medoševac
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
15.04.2017 16:00
Napredak
3 : 1
TEK Sloga
Šumadija
Šopić
0 : 2
Radnički
Rudovci
15.04.2017 16:00
Šumadija
0 : 2
Radnički
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 0
Polet
Grabovac
15.04.2017 16:00
Mladost (C)
2 : 0
Polet
Leštane
Leštane
9 : 0
Ropočevo
Ropočevo
15.04.2017 16:30
Leštane
9 : 0
Ropočevo
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
4 : 5
Supska
Supska
15.04.2017 17:00
Borac 1805
4 : 5
Supska
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Javor
Sladaja
15.04.2017 17:00
Omladinac
4 : 0
Javor
Zemljoradnik
Striža
4 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
15.04.2017 17:00
Zemljoradnik
4 : 1
Rudar Stenjevac
Moravac 2015
Krušar
3 : 1
Omladinski
Paraćin
15.04.2017 17:00
Moravac 2015
3 : 1
Omladinski
Mladost (S)
Sikirica
5 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
15.04.2017 17:00
Mladost (S)
5 : 0
Rudar
Radnički (T)
Tekija
2 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
15.04.2017 17:00
Radnički (T)
2 : 4
15. Avgust 1950
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 1
Istok 63
Plana
15.04.2017 17:00
Moravac
1 : 1
Istok 63
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
15.04.2017 17:00
Šumadija
2 : 0
Napredak (S)
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 2
Sloga
Voljavče
15.04.2017 17:00
Sinđelić 1934
0 : 2
Sloga
Kolare
Kolare
7 : 0
Mladost (G)
Gložane
15.04.2017 17:00
Kolare
7 : 0
Mladost (G)
Mladost (K)
Končarevo
2 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
15.04.2017 17:00
Mladost (K)
2 : 2
Mladi radnik
Zenit
Oparić
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
15.04.2017 17:00
Zenit
3 : 0
Mladost (D)
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
15.04.2017 17:00
Morava
1 : 2
Osaonica
Ursule
Ursule
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
15.04.2017 17:00
Ursule
3 : 2
Kupinovac
Vinorača
Vinorača
6 : 0
Crni Vrh
Deonica
15.04.2017 17:00
Vinorača
6 : 0
Crni Vrh
OFK Draževac
Draževac
3 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
15.04.2017 16:30
OFK Draževac
3 : 0
Pobeda 1976
Jedinstvo
Bobovište
10 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
15.04.2017 16:30
Jedinstvo
10 : 1
Ratar
Polet (R)
Radevac
5 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
15.04.2017 16:30
Polet (R)
5 : 3
Mladi Radnik
Sloga (K)
Korman
0 : 0
Polet (V)
Vitoševac
15.04.2017 16:30
Sloga (K)
0 : 0
Polet (V)
Napredak 1976
Jošanica
3 : 0
Pobeda
Trubarevac
15.04.2017 16:00
Napredak 1976
3 : 0
Pobeda
Bukovik
Vrbovac
7 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
15.04.2017 16:00
Bukovik
7 : 0
Jedinstvo 1952
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
15.04.2017 16:00
Mladost (DL)
3 : 0
Marjan MB
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Mladost (V)
Vinarce
15.04.2017 16:00
OFK Morava
4 : 2
Mladost (V)
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
15.04.2017 16:00
Napredak
1 : 0
Bratstvo
Sparta Železnik
Železnik
0 : 3
BUSK
Novi Beograd
15.04.2017 16:00
Sparta Železnik
0 : 3
BUSK
011
Beograd
4 : 0
Atakante
Beograd
15.04.2017 16:30
011
4 : 0
Atakante
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Rekreativo 011
Beograd
15.04.2017 16:00
Studenski Grad
1 : 0
Rekreativo 011
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Iskra
Kucura
15.04.2017 16:00
Sloboda
0 : 2
Iskra
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 0
Budućnost
Savino Selo
15.04.2017 16:00
Vojvodina
5 : 0
Budućnost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Pobeda
Pobeda
15.04.2017 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Pobeda
Sloga
Ostojićevo
3 : 2
Tisa
Padej
15.04.2017 16:30
Sloga
3 : 2
Tisa
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
15.04.2017 16:30
Hajduk
2 : 0
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 3
Čoka
Čoka
15.04.2017 16:30
Jedinstvo (M)
2 : 3
Čoka
FK Stanišić
Stanišić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
15.04.2017 16:00
FK Stanišić
1 : 0
Omladinac (D)
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
15.04.2017 16:00
Crvenka
2 : 0
Omladinac (B)
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Borac
Obrovac
15.04.2017 16:30
Vojvodina
1 : 0
Borac
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 1
Ševac
Kusić
15.04.2017 16:00
Vladimirovac
2 : 1
Ševac
Napredak
Žarkovac
2 : 3
Mladost
Buđanovci
15.04.2017 16:00
Napredak
2 : 3
Mladost
Hajduk
Višnjićevo
0 : 1
Sloga
Čalma
15.04.2017 16:00
Hajduk
0 : 1
Sloga
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
15.04.2017 16:00
Jedinstvo (P)
3 : 1
Obilić 1993
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
15.04.2017 16:00
Graničar (K)
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
15.04.2017 16:00
OFK Brestač
2 : 0
Jedinstvo (M)
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
Fruškogorac
Manđelos
15.04.2017 16:00
PSK Putinci
4 : 0
Fruškogorac
Moskva
Budisava
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
15.04.2017 16:30
Moskva
0 : 1
Fruškogorac
Čenej
Čenej
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
15.04.2017 16:30
Čenej
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Obilić
Vilovo
0 : 1
Centar
Novi Sad
15.04.2017 16:30
Obilić
0 : 1
Centar
Fruškogorski partizan
Bukovac
7 : 0
Susek
Susek
15.04.2017 16:30
Fruškogorski partizan
7 : 0
Susek
Železničar
Novi Sad
3 : 2
Bačka
Begeč
15.04.2017 16:30
Železničar
3 : 2
Bačka
21. oktobar
Kragujevac
2 : 2
Hajduk
Jovanovac
15.04.2017 16:00
21. oktobar
2 : 2
Hajduk
Ozremica
Beršići
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
15.04.2017 15:30
Ozremica
0 : 3
Omladinac
Velereč 94
Velereč
4 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
15.04.2017 15:30
Velereč 94
4 : 0
Jablanica
Sparta
Grabovica
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
15.04.2017 15:30
Sparta
2 : 1
Takovski Ustanak
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Integral
Batuša
15.04.2017 15:30
Rade Milošević
1 : 2
Integral
Dizel
Bare
2 : 0
Železničar
Požarevac
15.04.2017 15:30
Dizel
2 : 0
Železničar
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
4 : 0
Dunavac (P)
Petka
15.04.2017 15:30
Jedinstvo (LJ)
4 : 0
Dunavac (P)
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
15.04.2017 16:30
Dušan Silni
5 : 1
Vlašić
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
15.04.2017 16:30
Mladost 2013
2 : 2
OFK Jelen
Azbukovica
Crnča
1 : 2
7. Juli
Bela Crkva
15.04.2017 16:30
Azbukovica
1 : 2
7. Juli
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Prva Iskra
Runjani
15.04.2017 16:30
Jedinstvo (MZ)
5 : 0
Prva Iskra
Rudar
Radljevo
4 : 0
Mladost
Vračević
15.04.2017 15:30
Rudar
4 : 0
Mladost
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 1
Kalenić
Kalenić
15.04.2017 15:30
Polet (DL)
3 : 1
Kalenić
Glumač
Glumač
7 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
15.04.2017 13:30
Glumač
7 : 1
Plavi Tok
Duškovci
Duškovci
1 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
15.04.2017 16:30
Duškovci
1 : 0
Dobrinjac
Omladinac
Zdravčići
9 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
15.04.2017 16:30
Omladinac
9 : 1
Napredak
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 5
Sečica
Seča reka
15.04.2017 13:30
Borac
2 : 5
Sečica
Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
15.04.2017 16:30
Avijatičar
3 : 0
Pobeda
Lauš
Lopaš
4 : 0
Trešnjica
Tvrdići
15.04.2017 16:30
Lauš
4 : 0
Trešnjica
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Bakionica
Bakionica
15.04.2017 13:30
Gorobilje
0 : 3
Bakionica
Urovica
Urovica
4 : 0
OFK Sikole
Sikole
15.04.2017 16:00
Urovica
4 : 0
OFK Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Malajnica
Malajnica
15.04.2017 16:00
OFK Tamnič
3 : 0
Malajnica
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 1
Dedina
Dedina
15.04.2017 16:30
Knez Lazar
5 : 1
Dedina
Rasina
Vitanovac
4 : 1
Čarapan
Kruševac
15.04.2017 16:30
Rasina
4 : 1
Čarapan
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
15.04.2017 16:30
14. Oktobar
2 : 0
Stari Trstenik
Mladost
Donji Katun
2 : 1
Borac
Gornji Katun
15.04.2017 16:30
Mladost
2 : 1
Borac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Jugovići
Bogdanje
15.04.2017 16:30
Beli Orlovi
2 : 2
Jugovići
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
15.04.2017 16:30
Rubin (Z)
1 : 2
Rubin (DS)
Omladinac
Pojate
2 : 0
Sloga
Lozna
15.04.2017 16:30
Omladinac
2 : 0
Sloga
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 2
Polet 57
Milutovac
15.04.2017 16:30
Donji Kopaonik
5 : 2
Polet 57
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Trudbenik
Stalać
15.04.2017 16:30
Varvarin
4 : 0
Trudbenik
Popović
Popovići
1 : 4
Rudar 2012
Babe
15.04.2017 16:30
Popović
1 : 4
Rudar 2012
Vis
Parcani
8 : 1
Mladost (G)
Guberevac
15.04.2017 16:30
Vis
8 : 1
Mladost (G)
Moravac
Čečina
2 : 2
Elid
Donji Dušnik
15.04.2017
Moravac
2 : 2
Elid
Mekiš
Mekiš
5 : 2
Knežica
Knežica
15.04.2017 16:00
Mekiš
5 : 2
Knežica
Rastina 1918
Rastina
1 : 0
Panonija
Lalić
15.04.2017 16:00
Rastina 1918
1 : 0
Panonija
Sport
Bezdan
0 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
15.04.2017 16:00
Sport
0 : 0
Dinamo 1923
Turekovac
Turekovac
0 : 1
Moravac (G)
Guberevac
15.04.2017 16:00
Turekovac
0 : 1
Moravac (G)
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 3
Jašunja
Jašunja
15.04.2017 16:00
Gornje Sinkovce
2 : 3
Jašunja
Todorovce
Todorovce
4 : 3
ŠFU Derbi 2016
Vlase
15.04.2017 16:00
Todorovce
4 : 3
ŠFU Derbi 2016
Soko
Krvije
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
15.04.2017 16:00
Soko
1 : 2
Omladinac (B)
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Brana Paunović 1933
Rašanac
15.04.2017 16:00
Vukan
0 : 3
Brana Paunović 1933
Borac (A)
Arapovac
2 : 2
Polet
Mirosaljci
15.04.2017 17:00
Borac (A)
2 : 2
Polet
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 4
Rudar
Zeoke
15.04.2017 17:00
Mladost (Č)
1 : 4
Rudar
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Planinac
Panjevac
15.04.2017 17:00
Beljanica
5 : 0
Planinac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
2 : 3
Sloga
Margita
15.04.2017 16:30
Crvena Zvezda
2 : 3
Sloga
Gaj
Veliki Gaj
0 : 2
Janošik
Janošik
15.04.2017 16:30
Gaj
0 : 2
Janošik
Graničar
Miletićevo
5 : 3
Mladost
Velika Greda
15.04.2017 16:30
Graničar
5 : 3
Mladost
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
15.04.2017 16:30
Solunac
3 : 1
Naša Krajina
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
15.04.2017 16:30
Stara Čaršija
2 : 4
Kamenorezac 76
Radnik
Davidovac
1 : 3
Sloboda
Krežbinac
15.04.2017 17:00
Radnik
1 : 3
Sloboda
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
15.04.2017 17:00
Donja Mutnica
1 : 1
ISK Izvor
Luk
Voćnjak
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
15.04.2017
Luk
3 : 1
TE Gučevo
Granit
Radalj
0 : 3
Mladost (B)
Brezjak
15.04.2017
Granit
0 : 3
Mladost (B)
Bane 1931
Raška
2 : 4
Progorelica
Progorelica
15.04.2017 16:30
Bane 1931
2 : 4
Progorelica
Borac
Kloka
2 : 4
Budućnost MI
Donja Trnava
15.04.2017 15:30
Borac
2 : 4
Budućnost MI
Kralj Petar I
Topola
2 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
15.04.2017 15:30
Kralj Petar I
2 : 1
Jarmenovci
Šumar
Ogar
3 : 0
Sloven
Sibač
15.04.2017 16:30
Šumar
3 : 0
Sloven
Lovac
Karlovčić
3 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
15.04.2017 16:30
Lovac
3 : 2
Srem
Hajduk
Šimanovci
5 : 1
Mladost
Prhovo
15.04.2017 16:30
Hajduk
5 : 1
Mladost
Kameni
Ašanja
7 : 2
Vitez
Subotište
15.04.2017 16:30
Kameni
7 : 2
Vitez
Sremac
Deč
1 : 4
Donji Srem 2015
Pećinci
15.04.2017 16:30
Sremac
1 : 4
Donji Srem 2015
Mladost(P)
Pretoke
2 : 9
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
15.04.2017 16:00
Mladost(P)
2 : 9
Beli Orlovi
Bair
Bogatić
2 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
15.04.2017 16:30
Bair
2 : 4
Stojan Lazarac
Maovi MH
Maovi
3 : 0
Volujac
Volujac
15.04.2017 16:30
Maovi MH
3 : 0
Volujac
Borac BTG
Batalage
5 : 0
Žabar
Žabar
15.04.2017 16:30
Borac BTG
5 : 0
Žabar
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 3
Napredak
Ševarice
15.04.2017
OFK Letnjikovac 1983
3 : 3
Napredak
Culjković
Culjković
0 : 3
Metaloplastika
Šabac
15.04.2017
Culjković
0 : 3
Metaloplastika
Zviždic
Kučevo
3 : 0
Pobeda
Ševica
15.04.2017 14:30
Zviždic
3 : 0
Pobeda
Ušće
Stalać
4 : 2
Mladost
Toljevac
15.04.2017 16:30
Ušće
4 : 2
Mladost
Sloga DB
Donja Bukovica
15.04.2017
17:00
Crnča
Crnča
15.04.2017 17:00
Sloga DB
:
Crnča
Žitkovica
Žitkovica
7 : 0
Borac 2016
Donja Kruševica
15.04.2017 15:30
Žitkovica
7 : 0
Borac 2016
Feniks
Rača
1 : 4
Šumadija
Sipić
15.04.2017 15:30
Feniks
1 : 4
Šumadija
Oniks
Lozovik
3 : 9
Dobra Voda
Dobra Voda
15.04.2017 17:00
Oniks
3 : 9
Dobra Voda
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 7
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
15.04.2017 17:00
Crvena Zastava
1 : 7
Zadrugar
Tornado
Drazevac
1 : 0
Proleter
Jasenak
15.04.2017 17:00
Tornado
1 : 0
Proleter
Munja
Baric
1 : 5
Rojkovac
Obrenovac
15.04.2017 17:00
Munja
1 : 5
Rojkovac
Skela
Skela
1 : 2
Trstenica
Trstenica
15.04.2017 17:00
Skela
1 : 2
Trstenica
Mladi Radnik
Junkovac
2 : 1
Strmovo
Strmovo
15.04.2017 17:00
Mladi Radnik
2 : 1
Strmovo
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 3
Bokelj
Kotor
15.04.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 3
Bokelj
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
15.04.2017 16:00
Lovćen
0 : 0
Iskra
Budućnost
Podgorica
3 : 2
Rudar
Pljevlja
15.04.2017 16:00
Budućnost
3 : 2
Rudar
Mladost
Podgorica
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
15.04.2017 16:00
Mladost
2 : 0
OFK Petrovac
Zeta
Golubovci
0 : 1
Grbalj
Radanovići
15.04.2017 16:00
Zeta
0 : 1
Grbalj
Polimlje
Murino
1 : 6
Brskovo
Mojkovac
15.04.2017 16:00
Polimlje
1 : 6
Brskovo
Drezga
Piperi
1 : 1
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
15.04.2017 16:30
Drezga
1 : 1
OFK Mladost 1970
Ribnica
Podgorica
6 : 4
Gorštak
Kolašin
15.04.2017 17:30
Ribnica
6 : 4
Gorštak
Inđija
Inđija
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
15.04.2017 15:30
Inđija
2 : 1
Budućnost
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Jagodina
Jagodina
15.04.2017 15:30
OFK Beograd
1 : 3
Jagodina
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Dinamo
Vranje
15.04.2017 15:30
Sindjelić
1 : 1
Dinamo
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Bežanija
Beograd
15.04.2017 15:30
ČSK Pivara
1 : 2
Bežanija
BSK Borča
Borča
1 : 3
Mačva
Šabac
15.04.2017 15:30
BSK Borča
1 : 3
Mačva
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Sloboda
Užice
15.04.2017 15:30
OFK Odžaci
0 : 1
Sloboda
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Zemun
Zemun
15.04.2017 15:30
Kolubara
1 : 2
Zemun
Radnički
Pirot
3 : 0
Proleter
Novi Sad
15.04.2017 15:30
Radnički
3 : 0
Proleter
Crystal Palace
London
2 : 2
Leicester
Leicester
15.04.2017 16:00
Crystal Palace
2 : 2
Leicester
Everton
Liverpool
3 : 1
Burnley
Burnley
15.04.2017 16:00
Everton
3 : 1
Burnley
Southampton
Southampton
0 : 3
Manchester City
Manchester
15.04.2017 18:30
Southampton
0 : 3
Manchester City
Stoke
Stoke-on-Trent
3 : 1
Hull
Hull
15.04.2017 16:00
Stoke
3 : 1
Hull
Sunderland
Sunderland
2 : 2
West Ham
London
15.04.2017 16:00
Sunderland
2 : 2
West Ham
Tottenham
London
4 : 0
Bournemouth
Bournemouth
15.04.2017 13:30
Tottenham
4 : 0
Bournemouth
Watford
Watford
1 : 0
Swansea
Swansea
15.04.2017 16:00
Watford
1 : 0
Swansea
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
15.04.2017 15:30
Borussia Dortmund
3 : 1
Eintracht
Bayer Leverkusen
Leverkusen
0 : 0
Bayern
München
15.04.2017 18:30
Bayer Leverkusen
0 : 0
Bayern
Mainz 05
Mainz
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
15.04.2017 15:30
Mainz 05
1 : 0
Hertha BSC
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
15.04.2017 15:30
Wolfsburg
3 : 0
Ingolstadt
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Köln
Köln
15.04.2017 15:30
Augsburg
2 : 1
Köln
Hoffenheim
Sinsheim
5 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
15.04.2017 15:30
Hoffenheim
5 : 3
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
15.04.2017 15:30
RB Leipzig
4 : 0
Freiburg
Roma
Roma
1 : 1
Atalanta
Bergamo
15.04.2017 15:00
Roma
1 : 1
Atalanta
Palermo
Palermo
0 : 0
Bologna
Bologna
15.04.2017 15:00
Palermo
0 : 0
Bologna
Cagliari
Cagliari
4 : 0
Chievo
Verona
15.04.2017 15:00
Cagliari
4 : 0
Chievo
Torino
Torino
1 : 1
Crotone
Crotone
15.04.2017 15:00
Torino
1 : 1
Crotone
Fiorentina
Firenze
1 : 2
Empoli
Empoli
15.04.2017 15:00
Fiorentina
1 : 2
Empoli
Pescara
Pescara
0 : 2
Juventus
Torino
15.04.2017 15:00
Pescara
0 : 2
Juventus
Genoa
Genova
2 : 2
Lazio
Roma
15.04.2017 15:00
Genoa
2 : 2
Lazio
Internazionale
Milano
2 : 2
Milan
Milano
15.04.2017 12:30
Internazionale
2 : 2
Milan
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 1
Sampdoria
Genova
15.04.2017 18:00
Sassuolo
2 : 1
Sampdoria
Napoli
Napoli
3 : 0
Udinese
Udine
15.04.2017 20:45
Napoli
3 : 0
Udinese
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Lorient
Lorient
15.04.2017 20:00
Montpellier
2 : 0
Lorient
Nice
Nice
3 : 1
Nancy
Nancy-Tomblaine
15.04.2017 17:00
Nice
3 : 1
Nancy
Rennes
Rennes
2 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
15.04.2017 20:00
Rennes
2 : 0
Lille
Monaco
Monaco
2 : 1
Dijon
Dijon
15.04.2017 21:00
Monaco
2 : 1
Dijon
Guingamp
Guingamp
2 : 1
Toulouse
Toulouse
15.04.2017 20:00
Guingamp
2 : 1
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 2
Caen
Caen
15.04.2017 20:00
Metz
2 : 2
Caen
Atlético Madrid
Madrid
3 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
15.04.2017 18:30
Atlético Madrid
3 : 0
Osasuna
Sporting Gijón
Gijón
2 : 3
Real Madrid
Madrid
15.04.2017 16:15
Sporting Gijón
2 : 3
Real Madrid
Barcelona
Barcelona
3 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
15.04.2017 20:45
Barcelona
3 : 2
Real Sociedad
La Coruña
La Coruña
2 : 0
Málaga
Málaga
15.04.2017 13:00
La Coruña
2 : 0
Málaga
Spartak
Subotica
8 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
15.04.2017 14:00
Spartak
8 : 0
Mašinac Trejs PZP
Napredak
Kruševac
0 : 3
Požarevac
Požarevac
15.04.2017 16:30
Napredak
0 : 3
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Obilić
Beograd
15.04.2017 14:00
Vojvodina
4 : 1
Obilić
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
15.04.2017 10:00
Brodarac
1 : 1
Čukarički
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
15.04.2017 11:00
Lokomotiva
1 : 0
Jagodina
Vršac
Vršac
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
15.04.2017 10:00
Vršac
3 : 1
Jedinstvo
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
15.04.2017 11:00
Krila Krajine
1 : 1
Bačka 1901
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
15.04.2017 11:00
Sloga (K)
0 : 1
Budućnost (K)
Železničar
Lajkovac
15.04.2017
11:00
Radnički Stobex
Klupci
15.04.2017 11:00
Železničar
:
Radnički Stobex
Jedinstvo
Ub
15.04.2017
14:00
Savacijum
Šabac
15.04.2017 14:00
Jedinstvo
:
Savacijum
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
15 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
15.04.2017
Sloga 33
15 : 1
Mladi borac
Morava
Velika Plana
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
15.04.2017 16:00
Morava
2 : 1
Šumadija
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
15.04.2017
Smederevo 1924
1 : 2
VGSK
Radnički 1926
Požarevac
3 : 1
Šapine
Šapine
15.04.2017
Radnički 1926
3 : 1
Šapine
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Internacional
Beograd
15.04.2017 10:00
Kolubara
2 : 1
Internacional
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
15.04.2017 10:00
Radnički (O)
1 : 2
Brodarac 2
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 5
Zemun
Zemun
15.04.2017 12:30
Siti Sport Klub
0 : 5
Zemun
Proleter
Mramorak
3 : 8
BAK
Bela Crkva
15.04.2017 15:00
Proleter
3 : 8
BAK
Sloga
Plandište
1 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
15.04.2017 15:00
Sloga
1 : 2
Stari Tamiš
Borac (Sa)
Sakule
1 : 4
Jugoslavija
Jabuka
15.04.2017 16:00
Borac (Sa)
1 : 4
Jugoslavija
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Glogonj
Glogonj
15.04.2017 12:00
Borac (St)
3 : 1
Glogonj
Strela
Ivanovo
3 : 1
Omladinac 1927
Opovo
15.04.2017 15:00
Strela
3 : 1
Omladinac 1927
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Sloga
Miloševac
15.04.2017
Udarnik
3 : 0
Sloga
Napredak
Markovac
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
15.04.2017
Napredak
3 : 1
Osipaonica
BASK MK
Beograd
0 : 4
Zemun MK
Zemun
15.04.2017 11:00
BASK MK
0 : 4
Zemun MK
Brodarac
Beograd
3 : 3
Čukarički
Beograd
15.04.2017 12:30
Brodarac
3 : 3
Čukarički
Zemun
Zemun
1 : 0
Jagodina
Jagodina
15.04.2017 14:00
Zemun
1 : 0
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
15.04.2017 13:00
Novi Pazar
2 : 0
Moravac Orion
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
15.04.2017 10:00
Dinamo 1945
1 : 0
Radnički (Zr)
ŽAK junior
Sombor
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
15.04.2017 10:00
ŽAK junior
3 : 1
Bečej 1918
Tutin
Tutin
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
15.04.2017 16:30
Tutin
1 : 0
Rudar
Bane
Raška
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2017 13:00
Bane
1 : 1
Radnički 1923
Železničar
Lajkovac
15.04.2017
12:00
Savacium
Šabac
15.04.2017 12:00
Železničar
:
Savacium
Loznica
Loznica
4 : 1
Mačva (Š)
Šabac
15.04.2017 10:00
Loznica
4 : 1
Mačva (Š)
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
15.04.2017 12:00
Donjošorac Sunrise
2 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Senjak
Valjevo
15.04.2017
11:00
Drina
Ljubovija
15.04.2017 11:00
Senjak
:
Drina
Šumadija
Azanja
15.04.2017
Pobeda
Golobok
15.04.2017
Šumadija
:
Pobeda
Bresje Superior
Velia Plana
15.04.2017
10:00
Omladinac
Rakinac
15.04.2017 10:00
Bresje Superior
:
Omladinac
Budućnost
Ratari
0 : 3
7.juli
Vodanj
15.04.2017 15:30
Budućnost
0 : 3
7.juli
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 2
1. Maj
Ruma
15.04.2017
Hrtkovci
5 : 2
1. Maj
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Mladost
Buđanovci
15.04.2017
Donji Petrovci
3 : 0
Mladost
Borac
Klenak
1 : 2
Rudar
Vrdnik
15.04.2017
Borac
1 : 2
Rudar
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Polet
Izbište
15.04.2017 11:00
Proleter
1 : 0
Polet
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Borac
Pločica
15.04.2017 11:00
Dinamo 1945
4 : 0
Borac
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Radnički
Baranda
15.04.2017
Tempo
3 : 0
Radnički
Slavia
Kovačica
3 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
15.04.2017 10:00
Slavia
3 : 2
Mladost (V)
Strelac
Mislodjin
6 : 1
Jedinstvo
Dren
15.04.2017 10:00
Strelac
6 : 1
Jedinstvo
Buducnost
Zvecka
5 : 2
Posavina
Stubline
15.04.2017 13:00
Buducnost
5 : 2
Posavina
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
15.04.2017 10:00
Cer
0 : 5
Podrinje
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 5
Borac
Lešnica
15.04.2017 12:00
Jadar 1961
1 : 5
Borac
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
0 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
15.04.2017 09:00
Čukarički MK
0 : 0
OFK Beograd MK
BASK MK
Beograd-Čukarica
2 : 1
BSK Borča MK
Borča
15.04.2017 09:00
BASK MK
2 : 1
BSK Borča MK
Voždovac MK
Beograd
2 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
15.04.2017 09:00
Voždovac MK
2 : 3
Lokomotiva MK
IMT MK
Novi Beograd
0 : 8
Rad MK
Beograd
15.04.2017 09:00
IMT MK
0 : 8
Rad MK
011 MK
Beograd
3 : 0
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
15.04.2017 10:30
011 MK
3 : 0
Šumadija 1962 MK
Brodarac MK
Novi Beograd
5 : 0
Internacional MK
Beograd
15.04.2017 13:30
Brodarac MK
5 : 0
Internacional MK
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
1 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
15.04.2017 15:30
Crvena Zvezda MML MK
1 : 4
OFK Beograd MK
FSFV MK
Beograd
6 : 4
Leštane MK
Leštane
15.04.2017 15:30
FSFV MK
6 : 4
Leštane MK
011 V MK
Beograd
1 : 7
Zemun MK-V
Zemun
15.04.2017 16:30
011 V MK
1 : 7
Zemun MK-V
Radnički (K)
Kovin
0 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
15.04.2017 10:00
Radnički (K)
0 : 3
Radnički (Zr)
Bečkerek 023
Zrenjanin
5 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
15.04.2017 10:00
Bečkerek 023
5 : 2
Dinamo 1945
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
15.04.2017 10:00
TSC
2 : 1
Bečej 1918
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Kosmet
Leposavić
15.04.2017 15:00
Sport Klub 99
1 : 0
Kosmet
Tutin
Tutin
0 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
15.04.2017 14:30
Tutin
0 : 2
Pazar Juniors
Bane
Raška
1 : 4
AS
Novi Pazar
15.04.2017 11:00
Bane
1 : 4
AS
Apolon
Kraljevo
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2017 12:00
Apolon
2 : 0
Radnički 1923
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Jošanica
Novi Pazar
15.04.2017 11:00
Novi Pazar
4 : 1
Jošanica
Drina
Ljubovija
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
15.04.2017 10:00
Drina
0 : 3
Radnički (V)
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
15.04.2017 10:00
Budućnost-Krušik 2014
2 : 0
Mačva 2005
Savacijum
Šabac
6 : 0
Jedinstvo
Ub
15.04.2017 10:00
Savacijum
6 : 0
Jedinstvo
Morava
Velika Plana
2 : 2
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
15.04.2017
Morava
2 : 2
Kolonija 11421
AF Djokić
Velika Plana
0 : 1
Petlić 2006
Smederevo
15.04.2017
AF Djokić
0 : 1
Petlić 2006
AF Duljaj
Topola
2 : 3
Presing
Požarevac
15.04.2017
AF Duljaj
2 : 3
Presing
Bačinac
Bačinac
2 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
15.04.2017
Bačinac
2 : 1
Pinkum
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 8
Cepelin 026
Smederevo
15.04.2017
Sloga 33
2 : 8
Cepelin 026
Plana
Velika Plana
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
15.04.2017
Plana
0 : 0
Smederevo 1924
Zvižd
Kučevo
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
15.04.2017
Zvižd
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Čukarički
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
15.04.2017 15:00
Čukarički
1 : 0
Zemun
BSK
Borča
2 : 6
011
Beograd
15.04.2017 09:00
BSK
2 : 6
011
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Sloga
Miloševac
15.04.2017
Udarnik
0 : 2
Sloga
Proleter
Vranovo
11 : 2
Borac 1932
Ralja
15.04.2017
Proleter
11 : 2
Borac 1932
Jadar 07 II
Loznica
3 : 1
Loznica
Loznica
15.04.2017 10:00
Jadar 07 II
3 : 1
Loznica
Vidojevica
Lešnica
0 : 10
Borac
Lešnica
15.04.2017 10:00
Vidojevica
0 : 10
Borac
Borac
Starčevo
9 : 1
Omladinac
Deliblato
15.04.2017 11:00
Borac
9 : 1
Omladinac
Sloga
Banatsko Novo Selo
8 : 4
Kolonija
Kovin
15.04.2017 11:00
Sloga
8 : 4
Kolonija
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 15
Dinamo 1945
Pančevo
15.04.2017 11:00
Budućnost
0 : 15
Dinamo 1945
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15.04.2017 11:00
Vojvodina (S)
2 : 4
Jedinstvo Stević
Spartak 1911
Debeljača
5 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
15.04.2017 11:00
Spartak 1911
5 : 1
Proleter
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 15
Dolina
Padina
15.04.2017 11:00
Vojvodina (C)
0 : 15
Dolina