XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 509 utakmica za dan
Subota, 22 April 2017


Fudbal

TSC
Bačka Topola
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
22.04.2017 16:00
TSC
1 : 1
Omladinac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
22.04.2017 16:00
Radnički (Zr)
5 : 0
Radnički (SM)
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
22.04.2017 16:00
Crvena zvezda (NS)
2 : 2
Bačka 1901
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
22.04.2017 16:00
Radnički (NP)
0 : 1
Bratstvo 1946
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
22.04.2017 16:00
Borac (S)
1 : 0
Radnički (Š)
Vršac
Vršac
0 : 1
Cement
Beočin
22.04.2017 16:00
Vršac
0 : 1
Cement
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
22.04.2017 16:00
Šumadija 1903
3 : 1
Smederevo 1924
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
22.04.2017 16:00
Sloga (P)
2 : 1
Jošanica
FAP
Priboj
2 : 0
Karađorđe (T)
Topola
22.04.2017 16:00
FAP
2 : 0
Karađorđe (T)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.04.2017 16:00
Mokra Gora
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Loznica
Loznica
22.04.2017 16:00
Železničar
2 : 1
Loznica
Šapine
Šapine
0 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
22.04.2017 16:00
Šapine
0 : 1
Zlatibor (Č)
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.04.2017 16:00
Radnički 1923
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
Ozren
Sokobanja
22.04.2017 16:30
Trstenik PPT
1 : 2
Ozren
Timok
Zaječar
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
22.04.2017 16:30
Timok
0 : 0
Jedinstvo (B)
Sloga (D)
Despotovac
2 : 2
Dunav
Prahovo
22.04.2017 16:30
Sloga (D)
2 : 2
Dunav
GSP Polet
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
22.04.2017 11:00
GSP Polet
0 : 1
BASK
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Mladost (T)
Turija
22.04.2017 16:00
Radnički (S)
2 : 2
Mladost (T)
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
22.04.2017 16:00
OFK Vrbas
2 : 1
Bačka (P)
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Srbobran
Srbobran
22.04.2017 16:00
Bečej 1918
3 : 1
Srbobran
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 3
Vršac united
Vršac
22.04.2017 16:00
Radnički (S)
4 : 3
Vršac united
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
22.04.2017 16:00
Sloboda
1 : 0
Radnički (K)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
Slavia
Kovačica
22.04.2017 16:00
Jedinstvo (BK)
4 : 0
Slavia
Sloga
Plandište
4 : 0
ŽAK
Kikinda
22.04.2017 16:00
Sloga
4 : 0
ŽAK
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
22.04.2017 16:00
Dinamo 1945
5 : 0
Jedinstvo (NB)
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Kabel
Novi Sad
22.04.2017 16:00
Slavija
0 : 1
Kabel
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
22.04.2017 16:00
Mladost (BJ)
1 : 0
Hajduk (B)
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Sloga
Erdevik
22.04.2017 16:00
ŽSK
2 : 1
Sloga
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Karađorđe
Ribnica
22.04.2017 16:00
Sloboda (Č)
0 : 3
Karađorđe
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Ovčar
Markovica
22.04.2017 16:00
Takovo
3 : 0
Ovčar
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
RSK
Rabrovo
22.04.2017 16:00
Šumadija (A)
1 : 0
RSK
Radnički 1926
Požarevac
0 : 1
Proleter
Vranovo
22.04.2017 16:00
Radnički 1926
0 : 1
Proleter
Gruža
Gruža
6 : 2
Borac (Ž)
Žabari
22.04.2017 16:00
Gruža
6 : 2
Borac (Ž)
Zadrugar
Lajkovac
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
22.04.2017 16:00
Zadrugar
3 : 1
Polimlje
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 2
Sloga (S)
Sjenica
22.04.2017 16:00
Jedinstvo 1945
1 : 2
Sloga (S)
Ribnica
Mionica
0 : 0
OFK Divci
Divci
22.04.2017 16:00
Ribnica
0 : 0
OFK Divci
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Sevojno
Sevojno
22.04.2017 16:00
Radnički Gorenje
2 : 0
Sevojno
OFK Bor
Bor
1 : 1
Malošište
Malošište
22.04.2017 16:30
OFK Bor
1 : 1
Malošište
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Bukovik
Razanj
22.04.2017 16:30
Brodoremont
3 : 1
Bukovik
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Đerdap
Kladovo
22.04.2017 16:30
Svrljig
2 : 0
Đerdap
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
22.04.2017 16:30
OFK Topličanin
3 : 0
OFK Kosanica
Budućnost (O)
Orašje
3 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
22.04.2017 16:30
Budućnost (O)
3 : 0
Morava (VH)
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
22.04.2017 16:30
GFK Dubočica
5 : 2
Nebeski andjeli
Pusta reka
Bojnik
2 : 0
Ropotovo
Ropotovo
22.04.2017 16:30
Pusta reka
2 : 0
Ropotovo
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 4
Budućnost (P)
Popovac
22.04.2017 16:30
Balkanski
0 : 4
Budućnost (P)
Pčinja
Trgovište
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
22.04.2017 16:30
Pčinja
3 : 0
OFK Brzi Brod
Milutinac
Zemun
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
22.04.2017 16:00
Milutinac
1 : 2
Borac (O)
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Zvezdara
Beograd
22.04.2017 16:00
Balkan Mirijevo
1 : 0
Zvezdara
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Torlak
Kumodraž
22.04.2017 16:00
Lokomotiva
3 : 0
Torlak
Avala
Beli Potok
3 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
22.04.2017 16:00
Avala
3 : 0
PKB Padinska Skela
Radnički 1905
Bajmok
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
22.04.2017 17:00
Radnički 1905
2 : 2
Njegoš
ŽAK
Sombor
2 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
22.04.2017 16:00
ŽAK
2 : 3
Borac (BG)
Mladost (K)
Kruščić
4 : 2
OFK Šikara
Sombor
22.04.2017 16:00
Mladost (K)
4 : 2
OFK Šikara
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
22.04.2017 16:30
BAK
1 : 1
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 0
Vulturul
Grebenac
22.04.2017 16:30
Jedinstvo Stević
6 : 0
Vulturul
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 0
Naftagas (B)
Boka
22.04.2017 16:00
OFK Kikinda
4 : 0
Naftagas (B)
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Lehel
Mužlja
22.04.2017 16:00
Proleter 2006
0 : 2
Lehel
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 0
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
22.04.2017 16:00
Mladost (L)
0 : 0
C. Zvezda (VS)
Begej
Žitište
3 : 0
Borac
Aleksandrovo
22.04.2017 16:00
Begej
3 : 0
Borac
Sloven
Ruma
2 : 3
Ljukovo
Ljukovo
22.04.2017 16:00
Sloven
2 : 3
Ljukovo
Partizan
Vitojevci
1 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
22.04.2017 16:00
Partizan
1 : 4
Podrinje
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 0
Napredak
Popinci
22.04.2017 16:00
1. Maj Ruma
5 : 0
Napredak
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
22.04.2017 16:00
Rudar
0 : 1
Donji Petrovci
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Borac
Šajkaš
22.04.2017 17:00
OFK Sirig
0 : 2
Borac
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Proleter
Banoštor
22.04.2017 17:00
Omladinac
2 : 0
Proleter
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
Jugović
Kać
22.04.2017 17:00
Šajkaš 1908
2 : 2
Jugović
Omladinac
Novo Selo
0 : 2
Polet
Ratina
22.04.2017 16:30
Omladinac
0 : 2
Polet
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 2
Rudar
Baljevac
22.04.2017 16:30
Novi Pazar 1928
1 : 2
Rudar
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Proleter
Pečenog
22.04.2017 16:30
Goč
0 : 0
Proleter
Partizan
Cerovac
3 : 1
Mladost
Pajazitovo
22.04.2017 16:00
Partizan
3 : 1
Mladost
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Parmenac
Parmenac
22.04.2017 16:00
Prijevor
0 : 2
Parmenac
Podunavac
Udovice
6 : 1
SASK
Saraorci
22.04.2017 16:00
Podunavac
6 : 1
SASK
Polet (SD)
Suvi Do
5 : 1
Makce
Makce
22.04.2017 16:00
Polet (SD)
5 : 1
Makce
Đerdap
Golubac
3 : 0
Rudar (S)
Stamnica
22.04.2017 16:00
Đerdap
3 : 0
Rudar (S)
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Krilaš
Ćovdin
22.04.2017 16:00
Sloga 33
5 : 1
Krilaš
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Majur
Majur
22.04.2017 14:30
Radnički Šabački
2 : 0
Majur
Junior Novo Naselje
Valjevo
5 : 6
Sovljak
Sovljak
22.04.2017 16:00
Junior Novo Naselje
5 : 6
Sovljak
Banjani
Banjani
1 : 4
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
22.04.2017 16:00
Banjani
1 : 4
Pepeljevac
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 2
Blizna
Blizna
22.04.2017 16:00
Brestovac
6 : 2
Blizna
Zlot
Zlot
2 : 2
Čubra
Čubra
22.04.2017 16:00
Zlot
2 : 2
Čubra
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Slatina
Bor
22.04.2017 16:00
Poreč
3 : 0
Slatina
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
22.04.2017 16:30
Crvena Zvezda
4 : 2
Zemljoradnik
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
22.04.2017 16:30
Palilula
3 : 2
Radnički 1924
Radnički (L)
Lubnica
3 : 2
Malinik
Podgorac
22.04.2017
Radnički (L)
3 : 2
Malinik
Partizan
Glogovac
6 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
22.04.2017 17:00
Partizan
6 : 2
OFK Bratstvo
OFK Tekstilac
Paraćin
6 : 0
Morava
Ribare
22.04.2017 17:00
OFK Tekstilac
6 : 0
Morava
Spartak
Gornja Trnava
0 : 4
Dobrič
Pejkovac
22.04.2017 12:00
Spartak
0 : 4
Dobrič
Veterani Jastrebac
Blace
1 : 2
Jug Bogdan
Đakus
22.04.2017 16:30
Veterani Jastrebac
1 : 2
Jug Bogdan
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Mladost (PR)
Poljska Ržana
22.04.2017 16:30
Vladimir Durković
2 : 0
Mladost (PR)
Zvezda
Blato
2 : 4
Gnjilan
Gnjilan
22.04.2017 16:30
Zvezda
2 : 4
Gnjilan
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
22.04.2017 16:30
Jedinstvo (Š)
3 : 1
Plantaža
OFK Alakince
Alakince
8 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
22.04.2017 16:00
OFK Alakince
8 : 1
BSK Bujanovac
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Sitnica
Lepina
22.04.2017
Brezovica
3 : 0
Sitnica
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
22.04.2017
Gracko
3 : 0
Radnički
Čaglavica
Čaglavica
1 : 2
Ugljare
Ugljare
22.04.2017
Čaglavica
1 : 2
Ugljare
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
22.04.2017 11:00
Brodarac
2 : 0
Mladi proleter
Burovo
Burovo
2 : 3
Urovci
Urovci
22.04.2017 16:00
Burovo
2 : 3
Urovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Zabrežje
Zabrežje
22.04.2017 16:00
TEK Sloga
2 : 0
Zabrežje
Mladenovac
Mladenovac
0 : 9
Leštane
Leštane
22.04.2017 16:00
Mladenovac
0 : 9
Leštane
Vinča
Vinča
1 : 0
Dunavac
Grocka
22.04.2017 16:00
Vinča
1 : 0
Dunavac
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
3 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
22.04.2017 17:00
Borac 1805
3 : 0
Rudar Stenjevac
Radnički (T)
Tekija
2 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
22.04.2017 17:00
Radnički (T)
2 : 1
Napredak (S)
Kolare
Kolare
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
22.04.2017 17:00
Kolare
3 : 1
Mladost (D)
Zenit
Oparić
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
22.04.2017 17:00
Zenit
1 : 0
Kupinovac
Napredak 2012
Krušje
7 : 3
Jastrebac
Tešica
22.04.2017 16:30
Napredak 2012
7 : 3
Jastrebac
Planinac 2015
Podgorac
3 : 5
Polet (R)
Radevac
22.04.2017 16:30
Planinac 2015
3 : 5
Polet (R)
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 5
OFK Draževac
Draževac
22.04.2017 16:30
Ratar
0 : 5
OFK Draževac
Mladost
Resnik
3 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
22.04.2017 16:30
Mladost
3 : 0
Sloboda 2013
Hajduk
Rujevica
2 : 2
Bukovik
Vrbovac
22.04.2017 20:00
Hajduk
2 : 2
Bukovik
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
22.04.2017 16:30
Marjan MB
1 : 1
Jedinstvo (G)
Petrovčić
Petrovčić
2 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
22.04.2017 16:00
Petrovčić
2 : 2
Šećeranac Ada
Tornjoš
Tornjoš
1 : 3
Sloga
Ostojićevo
22.04.2017 17:00
Tornjoš
1 : 3
Sloga
Tvrdjava
Bač
3 : 2
Maglić
Bački Maglić
22.04.2017 16:30
Tvrdjava
3 : 2
Maglić
Delija
Mokrin
8 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
22.04.2017 16:00
Delija
8 : 2
1.Oktobar
Centar
Novi Sad
2 : 1
Čenej
Čenej
22.04.2017 16:30
Centar
2 : 1
Čenej
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
22.04.2017 16:30
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Jedinstvo
Grdica
Grdica
1 : 2
Lazac
Lazac
22.04.2017 16:30
Grdica
1 : 2
Lazac
Erdoglija
Kragujevac
2 : 2
Zastava
Kragujevac
22.04.2017 16:00
Erdoglija
2 : 2
Zastava
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Seljak
Cvetojevac
22.04.2017 16:00
OFK Bagremar
2 : 0
Seljak
Bjelica
Milatovići
1 : 2
Gorušica
Viča
22.04.2017 16:30
Bjelica
1 : 2
Gorušica
Omladinac (V)
Vučkovica
4 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
22.04.2017 16:00
Omladinac (V)
4 : 1
Pobeda (Đ)
Mladost (R)
Ranovac
3 : 4
BSK
Boževac
22.04.2017 16:00
Mladost (R)
3 : 4
BSK
Polet (V)
Voluja
4 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
22.04.2017 16:00
Polet (V)
4 : 1
Jedinstvo (D)
Torpedo
Tabanović
0 : 0
Duško
Klenje
22.04.2017 17:00
Torpedo
0 : 0
Duško
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Sloga (D)
Duvanište
22.04.2017 17:00
Milicionar
3 : 0
Sloga (D)
Drina
Badovinci
5 : 2
Omladinac
Slepčević
22.04.2017 17:00
Drina
5 : 2
Omladinac
Jadar (S)
Stupnica
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
22.04.2017 17:00
Jadar (S)
2 : 2
Vidojevica
Mladost
Vračević
1 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
22.04.2017 16:00
Mladost
1 : 1
Polet (DL)
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
22.04.2017 16:00
Kalenić
3 : 0
Gunjevac
Rubribreza
Rubribreza
6 : 2
Crvena Jabuka
Ub
22.04.2017 16:00
Rubribreza
6 : 2
Crvena Jabuka
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
22.04.2017 16:00
Vrelo Sport
2 : 1
OFK Paljuvi
OFK Sikole
Sikole
0 : 2
Slatina
Negotin
22.04.2017 16:00
OFK Sikole
0 : 2
Slatina
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 0
Borac
Bivolje
22.04.2017 16:30
Knez Lazar
5 : 0
Borac
Rasina
Vitanovac
0 : 1
Sloga
Majdevo
22.04.2017 16:30
Rasina
0 : 1
Sloga
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
22.04.2017 16:30
Stari Trstenik
1 : 1
Jugovići
Dedinje
Beograd
1 : 4
Heroj Polet
Jajinci
22.04.2017 14:00
Dedinje
1 : 4
Heroj Polet
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 0
Stojnik
Stojnik
22.04.2017 17:00
Mladost (MI)
6 : 0
Stojnik
Senjak
Pirot
2 : 1
Željuša
Željuša
22.04.2017 16:00
Senjak
2 : 1
Željuša
Nišavac
Staničenje
1 : 7
Rajko Mitić
Bela Palanka
22.04.2017 16:00
Nišavac
1 : 7
Rajko Mitić
Sloboda
Rasnica
1 : 2
Rongo Siti
Pirot
22.04.2017 16:00
Sloboda
1 : 2
Rongo Siti
Polet
Sekurič
3 : 1
Blagotin
Belušić
22.04.2017
Polet
3 : 1
Blagotin
Mladost
Tečić
2 : 2
Goša
Vukmanovac
22.04.2017
Mladost
2 : 2
Goša
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
22.04.2017 16:00
Moravac (P)
2 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
7 : 0
Turekovac
Turekovac
22.04.2017 16:00
Gornje Krajince
7 : 0
Turekovac
Veliko Laole
Veliko Laole
1 : 7
Borac
Veliko Laole
22.04.2017 16:00
Veliko Laole
1 : 7
Borac
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Dobrnje
Dobrnje
22.04.2017 16:00
Zabrđe 1936
1 : 0
Dobrnje
Manastirica
Manastirica
3 : 0
Napredak
Trnovče
22.04.2017 16:00
Manastirica
3 : 0
Napredak
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 3
Vukan
Ždrelo
22.04.2017 16:00
Jedinstvo
4 : 3
Vukan
Brana Paunović 1933
Rašanac
5 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
22.04.2017 16:00
Brana Paunović 1933
5 : 0
Udarnik 2015
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 3
Mladi Borac
Županjac
22.04.2017 17:00
Šumadija (MC)
1 : 3
Mladi Borac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 2
Metalac
Požarevac
22.04.2017 16:00
Rudar Kostolac 2008
0 : 2
Metalac
Hajduk
Miloševo
0 : 3
Omladinac
Bunar
22.04.2017 17:00
Hajduk
0 : 3
Omladinac
Planinac
Panjevac
0 : 2
Resavac
Veliki Popović
22.04.2017 17:00
Planinac
0 : 2
Resavac
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 3
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
22.04.2017 16:30
Solunac
5 : 3
Crvena Zvezda
Naša Krajina
Kupinik
1 : 4
Graničar
Miletićevo
22.04.2017 16:30
Naša Krajina
1 : 4
Graničar
Mladost
Velika Greda
3 : 3
Gaj
Veliki Gaj
22.04.2017 16:30
Mladost
3 : 3
Gaj
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
22.04.2017 16:30
Stara Čaršija
2 : 3
Velika Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 2
Omladinac
Ugljarevo
22.04.2017 16:30
Kamenorezac 76
3 : 2
Omladinac
Mladost
Mala Drenova
2 : 3
Morava
Medvedja
22.04.2017 16:30
Mladost
2 : 3
Morava
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
22.04.2017
TE Gučevo
1 : 0
Jadar 1961
Mladost (G)
Gradilište
2 : 4
Hajduk
Ribarica
22.04.2017
Mladost (G)
2 : 4
Hajduk
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Morava
Mrsać
22.04.2017 16:30
Bogutovačka Banja
3 : 1
Morava
Sloga
Zabojnica
0 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
22.04.2017 16:30
Sloga
0 : 1
Partizan
Kotlenik
Guncati
1 : 5
Mladost(P)
Pretoke
22.04.2017 16:30
Kotlenik
1 : 5
Mladost(P)
Omladinac
Bogatić
0 : 5
Premijer
Badovinci
22.04.2017 17:00
Omladinac
0 : 5
Premijer
Sloboda
Salaš Crnobarski
6 : 0
Bair
Bogatić
22.04.2017 17:00
Sloboda
6 : 0
Bair
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Culjković
Culjković
22.04.2017 17:00
POFK Letnjikovac
0 : 3
Culjković
Metaloplastika
Šabac
3 : 6
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
22.04.2017 17:00
Metaloplastika
3 : 6
OFK Letnjikovac 1983
Zviždic
Kučevo
4 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
22.04.2017 16:00
Zviždic
4 : 1
BSK 2015
Velika Morava
Selo Varvarin
2 : 0
Kostrež
Ćićevac
22.04.2017 16:30
Velika Morava
2 : 0
Kostrež
OFK Homolje
Žagubica
4 : 5
Borac
Vukovac
22.04.2017 16:00
OFK Homolje
4 : 5
Borac
Pobeda 1953
Osanica
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
22.04.2017 16:00
Pobeda 1953
3 : 0
Budućnost
Tulež
Tulež
2 : 3
Vrbica
Aranđelovac
22.04.2017 16:00
Tulež
2 : 3
Vrbica
Venčani
Venčani
8 : 3
Misača
Misača
22.04.2017
Venčani
8 : 3
Misača
Meteor
Lapovo
1 : 2
Feniks
Rača
22.04.2017 16:00
Meteor
1 : 2
Feniks
Šumadija
Sipić
3 : 4
Karađorđe
Viševac
22.04.2017 16:00
Šumadija
3 : 4
Karađorđe
Napredak
Malo Krčmare
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
22.04.2017 16:00
Napredak
3 : 2
Badnjevac
Domaćin
Kovačevac
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
22.04.2017 17:00
Domaćin
3 : 2
Sloboda
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
22.04.2017 17:00
Dobra Voda
3 : 2
Dražmirovac
Skela
Skela
6 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
22.04.2017 17:00
Skela
6 : 1
Crvena Zastava
Trstenica
Trstenica
4 : 2
Munja
Baric
22.04.2017 17:00
Trstenica
4 : 2
Munja
Petka
Petka
1 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
22.04.2017 17:00
Petka
1 : 0
Mladi Radnik
Dečić
Tuzi
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
22.04.2017 16:30
Dečić
2 : 1
Jedinstvo
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Zeta
Golubovci
22.04.2017 16:30
Sutjeska
1 : 2
Zeta
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Mladost
Podgorica
22.04.2017 16:30
Grbalj
0 : 0
Mladost
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Budućnost
Podgorica
22.04.2017 16:30
OFK Petrovac
1 : 0
Budućnost
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Lovćen
Cetinje
22.04.2017 16:30
Rudar
2 : 0
Lovćen
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Bokelj
Kotor
22.04.2017 16:30
Iskra
0 : 0
Bokelj
Radnički
Berane
2 : 4
Bratstvo
Cijevna
22.04.2017 18:30
Radnički
2 : 4
Bratstvo
Gorštak
Kolašin
4 : 0
Crvena stijena
Podgorica
22.04.2017 16:00
Gorštak
4 : 0
Crvena stijena
Napredak
Kruševac
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
22.04.2017 19:00
Napredak
1 : 2
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
22.04.2017 17:00
Partizan
1 : 0
Vojvodina
Borac
Čačak
0 : 1
Čukarički
Beograd
22.04.2017 17:00
Borac
0 : 1
Čukarički
Radnik
Surdulica
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
22.04.2017 17:00
Radnik
3 : 0
Spartak ŽK
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Rad
Beograd
22.04.2017 17:00
Novi Pazar
3 : 0
Rad
Zemun
Zemun
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
22.04.2017 16:00
Zemun
1 : 0
OFK Odžaci
Sloboda
Užice
2 : 1
BSK Borča
Borča
22.04.2017 16:00
Sloboda
2 : 1
BSK Borča
Mačva
Šabac
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
22.04.2017 16:00
Mačva
2 : 2
ČSK Pivara
Bournemouth
Bournemouth
4 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
22.04.2017 16:00
Bournemouth
4 : 0
Middlesbrough
Hull
Hull
2 : 0
Watford
Watford
22.04.2017 16:00
Hull
2 : 0
Watford
Swansea
Swansea
2 : 0
Stoke
Stoke-on-Trent
22.04.2017 16:00
Swansea
2 : 0
Stoke
West Ham
London
0 : 0
Everton
Liverpool
22.04.2017 16:00
West Ham
0 : 0
Everton
Bayern
München
2 : 2
Mainz 05
Mainz
22.04.2017 15:30
Bayern
2 : 2
Mainz 05
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
22.04.2017 18:30
Borussia M'gladbach
2 : 3
Borussia Dortmund
Hertha BSC
Berlin
1 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
22.04.2017 15:30
Hertha BSC
1 : 0
Wolfsburg
Hamburger SV
Hamburg
1 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
22.04.2017 15:30
Hamburger SV
1 : 2
Darmstadt 98
Ingolstadt
Ingolstadt
2 : 4
Werder
Bremen
22.04.2017 15:30
Ingolstadt
2 : 4
Werder
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 1
Augsburg
Augsburg
22.04.2017 15:30
Eintracht
3 : 1
Augsburg
Atalanta
Bergamo
3 : 2
Bologna
Bologna
22.04.2017 18:00
Atalanta
3 : 2
Bologna
Fiorentina
Firenze
5 : 4
Internazionale
Milano
22.04.2017 20:45
Fiorentina
5 : 4
Internazionale
Lorient
Lorient
5 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
22.04.2017 20:00
Lorient
5 : 1
Metz
Bordeaux
Bordeaux
2 : 0
Bastia
Furiani
22.04.2017 20:00
Bordeaux
2 : 0
Bastia
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 0
Guingamp
Guingamp
22.04.2017 20:00
Lille
3 : 0
Guingamp
PSG
Paris
2 : 0
Montpellier
Montpellier
22.04.2017 17:00
PSG
2 : 0
Montpellier
Dijon
Dijon
3 : 2
Angers
Angers
22.04.2017 20:00
Dijon
3 : 2
Angers
Caen
Caen
0 : 2
Nantes
Nantes
22.04.2017 20:00
Caen
0 : 2
Nantes
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Leganés
Leganés
22.04.2017 16:15
Villarreal
2 : 1
Leganés
Espanyol
Barcelona
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
22.04.2017 20:45
Espanyol
0 : 1
Atlético Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 2
Sporting Gijón
Gijón
22.04.2017 18:30
Osasuna
2 : 2
Sporting Gijón
Málaga
Málaga
2 : 0
Valencia
Valencia
22.04.2017 13:00
Málaga
2 : 0
Valencia
Mašinac Trejs PZP
Niš
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
22.04.2017 15:00
Mašinac Trejs PZP
2 : 2
Crvena zvezda
Polet
Sivac
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
22.04.2017 13:00
Polet
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Kolibri
Kuršumlija
22.04.2017 13:00
Jagodina
0 : 2
Kolibri
Knjaževac 2015
Knjaževac
2 : 1
Radnički 2012
Niš
22.04.2017 16:30
Knjaževac 2015
2 : 1
Radnički 2012
Bačka Žabalj
Žabalj
22.04.2017
Radnički 1919
Zrenjanin
22.04.2017
Bačka Žabalj
:
Radnički 1919
Metalmania
Kanjiža
4 : 1
Sremice
Sremska Mitrovica
22.04.2017 16:00
Metalmania
4 : 1
Sremice
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
22.04.2017 13:00
Radnički (N)
1 : 0
Lokomotiva
Čukarički
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
22.04.2017 14:00
Čukarički
2 : 2
Vojvodina
Partizan
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
22.04.2017 13:00
Partizan
3 : 0
Napredak
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
22.04.2017 11:30
OFK Beograd
3 : 0
Voždovac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Rad
Beograd
22.04.2017 13:00
Radnički (P)
1 : 0
Rad
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Cerovac
22.04.2017 11:00
Šumadija 1903
1 : 1
Partizan
Radnički Stobex
Klupci
22.04.2017
10:00
Jedinstvo
Ub
22.04.2017 10:00
Radnički Stobex
:
Jedinstvo
Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 1
Radnički 1926
Požarevac
22.04.2017 11:00
Mihajlovac
6 : 1
Radnički 1926
VGSK
Veliko Gradište
5 : 1
Morava
Velika Plana
22.04.2017 10:00
VGSK
5 : 1
Morava
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
22.04.2017
Šumadija
3 : 0
Sloga 33
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Homoljac
Žagubica
22.04.2017
Mladi borac
2 : 0
Homoljac
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
Studentski Grad
Beograd
22.04.2017 11:30
Siti Sport Klub
0 : 1
Studentski Grad
IM Rakovica
Rakovica
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
22.04.2017 10:00
IM Rakovica
1 : 0
Kolubara
IMT
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
22.04.2017 10:00
IMT
2 : 1
BASK
BSK
Bavanište
1 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
22.04.2017 16:00
BSK
1 : 3
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
0 : 6
Partizan
Gaj
22.04.2017 16:00
Proleter
0 : 6
Partizan
Strela
Ivanovo
13 : 1
Borac (Sa)
Sakule
22.04.2017 16:00
Strela
13 : 1
Borac (Sa)
Polet
Idvor
2 : 3
Omladinac 1927
Opovo
22.04.2017 16:00
Polet
2 : 3
Omladinac 1927
Borac (St)
Starčevo
4 : 0
Dolina
Padina
22.04.2017 16:00
Borac (St)
4 : 0
Dolina
Jugoslavija
Jabuka
6 : 2
Glogonj
Glogonj
22.04.2017 16:00
Jugoslavija
6 : 2
Glogonj
Osipaonica
Osipaonica
0 : 4
Mladi radnik 1940
Radinac
22.04.2017 16:00
Osipaonica
0 : 4
Mladi radnik 1940
Sloga
Miloševac
0 : 4
Sloboda
Lipe
22.04.2017
Sloga
0 : 4
Sloboda
Brodarac 1947
Beograd
6 : 0
Srem
Jakovo
22.04.2017 17:30
Brodarac 1947
6 : 0
Srem
Omladinac
Veliko Polje
0 : 4
011
Beograd
22.04.2017 11:00
Omladinac
0 : 4
011
BSK 1925
Beograd
5 : 0
PKB
Padinska skela
22.04.2017 10:15
BSK 1925
5 : 0
PKB
Postar 1930
Beograd
1 : 0
Vinča
Vinča
22.04.2017 10:00
Postar 1930
1 : 0
Vinča
DIF
Beograd
0 : 0
Milutinac
Zemun
22.04.2017 08:30
DIF
0 : 0
Milutinac
Minel
Beograd
0 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
22.04.2017 11:00
Minel
0 : 0
Dunavac Grocka
Sinđelić MK
Beograd
6 : 3
Radnički MK
Novi Beograd
22.04.2017 09:00
Sinđelić MK
6 : 3
Radnički MK
Rad MK
Beograd
9 : 0
Studenski Grad MK
Novi Beograd
22.04.2017 09:00
Rad MK
9 : 0
Studenski Grad MK
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 1
BASK MK
Beograd
22.04.2017 14:00
Lokomotiva MK
2 : 1
BASK MK
Voždovac MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
22.04.2017 13:00
Voždovac MK
1 : 0
BSK Borča MK
Čukarički
Beograd
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
22.04.2017 11:30
Čukarički
3 : 3
Vojvodina
Spartak
Subotica
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
22.04.2017 10:00
Spartak
1 : 2
Borac (NS)
Inđija
Inđija
0 : 2
Novi Sad 1921
Novi Sad
22.04.2017 12:00
Inđija
0 : 2
Novi Sad 1921
Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 2
Radnički (S)
Sombor
22.04.2017 14:00
Bačka (BP)
5 : 2
Radnički (S)
Hajduk junior
Kula
1 : 0
ŽAK junior
Sombor
22.04.2017 12:00
Hajduk junior
1 : 0
ŽAK junior
Nacional AG
Novi Pazar
1 : 1
Apolon
Kraljevo
22.04.2017 17:00
Nacional AG
1 : 1
Apolon
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
22.04.2017 11:00
Sloga (K)
2 : 0
Apolon 4
Drina
Ljubovija
22.04.2017
12:00
Radnički (V)
Valjevo
22.04.2017 12:00
Drina
:
Radnički (V)
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
22.04.2017
12:00
Mačva 2005
Bogatić
22.04.2017 12:00
Budućnost-Krušik 2014
:
Mačva 2005
Savacium
Šabac
22.04.2017
12:00
Jedinstvo
Ub
22.04.2017 12:00
Savacium
:
Jedinstvo
Sindjelic
Beograd
2 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
22.04.2017 14:00
Sindjelic
2 : 0
Radnicki (NB)
BSK 1925
Beograd
1 : 4
BSK
Borča
22.04.2017 12:15
BSK 1925
1 : 4
BSK
Internacional
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
22.04.2017 09:00
Internacional
1 : 1
BASK
7.juli
Vodanj
5 : 4
Bresje Superior
Velia Plana
22.04.2017 16:00
7.juli
5 : 4
Bresje Superior
Omladinac
Rakinac
0 : 16
Crvena zvezda
Suvodol
22.04.2017 16:00
Omladinac
0 : 16
Crvena zvezda
Podunavac
Udovice
8 : 1
Šumadija
Azanja
22.04.2017 11:00
Podunavac
8 : 1
Šumadija
Pobeda
Golobok
22.04.2017
Polet
Trnovče
22.04.2017
Pobeda
:
Polet
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
22.04.2017
PSK Putinci
3 : 0
Napredak
Jedinstvo
Platičevo
2 : 1
Borac
Klenak
22.04.2017 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Borac
Mladost
Buđanovci
0 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
22.04.2017 16:00
Mladost
0 : 4
Hrtkovci
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
22.04.2017
Tempo
1 : 1
Mladost (V)
Borac
Pločica
0 : 7
Mladost (O)
Omoljica
22.04.2017
Borac
0 : 7
Mladost (O)
Polet
Grabovac
3 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
22.04.2017 13:00
Polet
3 : 3
Crvena Zastava
Posavina
Stubline
2 : 3
Strelac
Mislodjin
22.04.2017 13:00
Posavina
2 : 3
Strelac
Jedinstvo
Dren
3 : 2
Rvati
Obrenovac
22.04.2017 10:00
Jedinstvo
3 : 2
Rvati
Mladost
Borina
2 : 3
Jadar
Stupnica
22.04.2017 17:00
Mladost
2 : 3
Jadar
Jedinstvo
Mali Zvornik
9 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
22.04.2017 17:00
Jedinstvo
9 : 0
Jadar 1961
Borac
Lešnica
1 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
22.04.2017 10:00
Borac
1 : 5
Podrinje
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Dorcol
Beograd
22.04.2017 14:00
GSP Polet
1 : 1
Dorcol
Studentski grad MK
Novi Beograd
0 : 1
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
22.04.2017 10:00
Studentski grad MK
0 : 1
Čukarički MK
OFK Beograd MK
Beograd
8 : 0
BASK MK
Beograd-Čukarica
22.04.2017 14:30
OFK Beograd MK
8 : 0
BASK MK
Leštane MK
Leštane
2 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
22.04.2017 10:00
Leštane MK
2 : 3
Lokomotiva MK
Rad MK
Beograd
5 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
22.04.2017 11:00
Rad MK
5 : 0
Brodarac MK
FSFV MK
Beograd
0 : 3
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
22.04.2017 11:30
FSFV MK
0 : 3
Šumadija 1962 MK
Internacional MK
Beograd
0 : 3
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
22.04.2017 12:00
Internacional MK
0 : 3
Crvena Zvezda MML MK
Zemun MK-V
Zemun
4 : 1
OFK Beograd V MK
Beograd
22.04.2017 11:00
Zemun MK-V
4 : 1
OFK Beograd V MK
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Železničar
Pančevo
22.04.2017 10:00
Vojvodina
2 : 0
Železničar
Spartak
Subotica
4 : 2
Petar Puača
Novi Sad
22.04.2017 12:00
Spartak
4 : 2
Petar Puača
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
CFK
Vrbas
22.04.2017 11:00
Proleter 2006
2 : 2
CFK
Inđija
Inđija
1 : 2
Novi Sad 1921
Novi Sad
22.04.2017 10:00
Inđija
1 : 2
Novi Sad 1921
Hajduk junior
Kula
0 : 5
TSC
Bačka Topola
22.04.2017 10:00
Hajduk junior
0 : 5
TSC
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
22.04.2017 11:00
Kosmet
3 : 0
Šumadija 1903
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
22.04.2017 14:00
Sloga (K)
1 : 0
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Apolon 4
Kragujevac
22.04.2017 10:30
Radnički 1923
3 : 2
Apolon 4
Kiker
Kraljevo
6 : 0
Bane
Raška
22.04.2017 16:00
Kiker
6 : 0
Bane
OFK Osečina
Osečina
1 : 3
Savacijum
Šabac
22.04.2017 11:00
OFK Osečina
1 : 3
Savacijum
Jedinstvo
Ub
2 : 4
Mačva (Š)
Šabac
22.04.2017 10:00
Jedinstvo
2 : 4
Mačva (Š)
Železničar
Lajkovac
1 : 3
OFK Šabac
Šabac
22.04.2017 10:00
Železničar
1 : 3
OFK Šabac
Loznica
Loznica
2 : 4
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
22.04.2017 12:00
Loznica
2 : 4
Budućnost-Krušik 2014
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 3
Drina
Ljubovija
22.04.2017 10:00
Donjošorac Sunrise
2 : 3
Drina
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
1 : 7
Zvižd
Kučevo
22.04.2017
Kolonija 11421
1 : 7
Zvižd
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 4
Plana
Velika Plana
22.04.2017
GFK Jasenica 1911
1 : 4
Plana
Šumadija
Aranđelovac
6 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
22.04.2017
Šumadija
6 : 2
Sloga 33
Cepelin 026
Smederevo
3 : 0
Bačinac
Bačinac
22.04.2017
Cepelin 026
3 : 0
Bačinac
Pinkum
Veliko Gradište
9 : 1
AF Duljaj
Topola
22.04.2017
Pinkum
9 : 1
AF Duljaj
Presing
Požarevac
6 : 0
AF Djokić
Velika Plana
22.04.2017
Presing
6 : 0
AF Djokić
Petlić 2006
Smederevo
9 : 0
Morava
Velika Plana
22.04.2017
Petlić 2006
9 : 0
Morava
FSFV
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
22.04.2017 13:00
FSFV
3 : 0
Rad
011
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
22.04.2017 09:00
011
0 : 0
OFK Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 5
Čukarički
Beograd
22.04.2017 10:00
Vozdovac
1 : 5
Čukarički
SASK
Saraorci
7 : 3
Proleter
Vranovo
22.04.2017
SASK
7 : 3
Proleter
Borac 1932
Ralja
1 : 0
Udarnik
Lozovik
22.04.2017
Borac 1932
1 : 0
Udarnik
Sloga
Miloševac
18 : 0
Sloboda
Lipe
22.04.2017
Sloga
18 : 0
Sloboda
Proleter
Ravno Selo
1 : 10
Subotica
Subotica
22.04.2017 11:00
Proleter
1 : 10
Subotica
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
22.04.2017 16:00
Sloga
1 : 3
Dinamo 1945
Borac
Starčevo
9 : 0
Kolonija
Kovin
22.04.2017 16:00
Borac
9 : 0
Kolonija
Železničar
Pančevo
7 : 2
Omladinac
Deliblato
22.04.2017 16:00
Železničar
7 : 2
Omladinac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Buducnost
Zvecka
22.04.2017 09:00
Belo Polje
0 : 3
Buducnost
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 0
RSK
Rabrovo
22.04.2017 11:00
Rudar Kostolac 2008
3 : 0
RSK
IMT
Beograd
4 : 3
Buducnost
Dobanovci
22.04.2017 19:30
IMT
4 : 3
Buducnost
Borac
Ostruznica
3 : 1
Graficar
Beograd
22.04.2017 10:00
Borac
3 : 1
Graficar
Lola
Beograd
10 : 0
GSP Polet
Beograd
22.04.2017 13:00
Lola
10 : 0
GSP Polet
Institut
Zemun
1 : 2
13. Maj
Zemun
22.04.2017 10:00
Institut
1 : 2
13. Maj
Zuce
Beograd
5 : 1
Dorcol
Beograd
22.04.2017 11:00
Zuce
5 : 1
Dorcol
Beograd 1929
Beograd
3 : 1
Postar 1930
Beograd
22.04.2017 16:30
Beograd 1929
3 : 1
Postar 1930
Palilulac
Beograd
0 : 2
OLE
Zemun
22.04.2017 16:00
Palilulac
0 : 2
OLE
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
22.04.2017 10:00
Kolubara
3 : 1
Radnički NB
Dominus
Beograd
2 : 1
Sindjelic
Beograd
22.04.2017 10:00
Dominus
2 : 1
Sindjelic
Vinca
Beograd
4 : 3
Nord Star
Beograd
22.04.2017 10:00
Vinca
4 : 3
Nord Star
Avala 1939
Beli Potok
1 : 2
Žarkovo
Beograd
22.04.2017 12:00
Avala 1939
1 : 2
Žarkovo
Trijumf
Sremčica
0 : 3
Seceranac Ada
Beograd
22.04.2017 12:00
Trijumf
0 : 3
Seceranac Ada
Sremcica
Sremcica
0 : 1
Sopot
Sopot
22.04.2017 13:00
Sremcica
0 : 1
Sopot
OFK Beograd MK
Beograd
8 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
22.04.2017
OFK Beograd MK
8 : 0
Studenski grad MK
Rad MK
Beograd
0 : 2
Čukarički MK
Beograd
22.04.2017
Rad MK
0 : 2
Čukarički MK
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
22.04.2017
Zemun MK
1 : 1
Voždovac MK
BSK Borča MK
Borča
2 : 4
Teleoptik MK
Zemun
22.04.2017
BSK Borča MK
2 : 4
Teleoptik MK
Altina MK
Zemun
1 : 7
Crvena zvezda MK
Beograd
22.04.2017
Altina MK
1 : 7
Crvena zvezda MK
011 MK
Beograd
0 : 9
Partizan MK
Beograd
22.04.2017
011 MK
0 : 9
Partizan MK
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
3 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
22.04.2017 17:00
Selo Mladenovac MK
3 : 0
Dunav MK
Kosmaj MK
Ralja
4 : 2
Ada MK
Beograd
22.04.2017 16:00
Kosmaj MK
4 : 2
Ada MK
Dunavac MK
Grocka
3 : 0
Sinđelić MK
Beograd
22.04.2017 11:00
Dunavac MK
3 : 0
Sinđelić MK
PKB MK
Padinska Skela
0 : 3
Napredak MK
Medoševac
22.04.2017 14:30
PKB MK
0 : 3
Napredak MK
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
22.04.2017 18:00
Lokomotiva MK
2 : 2
Obrenovac 1905 MK
OFK Beograd B MK
Beograd
6 : 1
Voždovac B MK
Beograd
22.04.2017 09:00
OFK Beograd B MK
6 : 1
Voždovac B MK
BASK MK
Beograd
1 : 6
DIF MK
Beograd
22.04.2017 09:00
BASK MK
1 : 6
DIF MK
Borac MK
Progar
1 : 8
Olimpik MK
Beograd
22.04.2017 11:00
Borac MK
1 : 8
Olimpik MK
Sinđelić MK
Ugrinovci
2 : 3
Bežanija MK
Novi Beograd
22.04.2017 12:00
Sinđelić MK
2 : 3
Bežanija MK
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 3
Tempo MK
Beograd
22.04.2017 17:00
ŽFK Crvena zvezda MK
0 : 3
Tempo MK
Mašinac
Niš
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
22.04.2017
Mašinac
3 : 0
Majdanpek
Čukarički
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
22.04.2017 11:00
Čukarički
2 : 0
Teleoptik
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
BSK 1925
Beograd
22.04.2017 13:00
Kolubara
4 : 0
BSK 1925
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 1
Loznica I
Loznica
22.04.2017 10:00
Jedinstvo
1 : 1
Loznica I
Loznica II
Loznica
7 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
22.04.2017 10:00
Loznica II
7 : 1
Radnički Stobeks
TSC
Bačka Topola
1 : 0
CFK
Vrbas
22.04.2017 11:00
TSC
1 : 0
CFK
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 7
Subotica
Subotica
22.04.2017 17:00
Vinogradar
0 : 7
Subotica
Bajša
Bajša
5 : 1
Bačka 1901
Subotica
22.04.2017 09:30
Bajša
5 : 1
Bačka 1901
Urovci
Urovci
1 : 6
Zabrezje
Zabrezje
22.04.2017 10:00
Urovci
1 : 6
Zabrezje
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 4
Duboko
Mala Mostanica
22.04.2017 12:00
Obrenovac 1905
1 : 4
Duboko
Rvati
Obrenovac
13 : 0
Zvezda
Konatice
22.04.2017 10:00
Rvati
13 : 0
Zvezda
Jedinstvo
Ub
1 : 0
OFK Senjak
Valjevo
22.04.2017
Jedinstvo
1 : 0
OFK Senjak
Radnički
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
22.04.2017
Radnički
3 : 0
Ribnica
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Šampion
Valjevo
22.04.2017
OFK Osečina
2 : 1
Šampion
Omladinac
Ljig
5 : 1
Železničar
Lajkovac
22.04.2017
Omladinac
5 : 1
Železničar
Budućnost Krušik
Valjevo
5 : 0
Polet
Popucke
22.04.2017
Budućnost Krušik
5 : 0
Polet
Potisje
Kanjiža
3 : 1
Sloga
Ostojićevo
22.04.2017
Potisje
3 : 1
Sloga
FK Napredak
Markovac
22.04.2017
FK Petlić
Smederevo
22.04.2017
FK Napredak
:
FK Petlić
FK AF Đokić
Velika Plana
22.04.2017
FK Trgovački
Petrovac
22.04.2017
FK AF Đokić
:
FK Trgovački
FK Presing
Požarevac
22.04.2017
FK Strai Grad
Petrovac
22.04.2017
FK Presing
:
FK Strai Grad
FK Plana
Velika Plana
22.04.2017
FK Sloga 33
Petrovac
22.04.2017
FK Plana
:
FK Sloga 33
Sinjdjelic
Ugrinovci
3 : 2
Srem
Jakovo
22.04.2017 10:00
Sinjdjelic
3 : 2
Srem
Olimpik
Beograd
19 : 1
Buducnost
Dobanovci
22.04.2017 09:00
Olimpik
19 : 1
Buducnost
Bezanija
Beograd
2 : 0
Jedinstvo
Surcin
22.04.2017 14:00
Bezanija
2 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Beograd
10 : 0
Zvezdara
Beograd
22.04.2017 11:00
Hajduk
10 : 0
Zvezdara
Sindjelic
Beograd
1 : 3
OLE
Borca
22.04.2017 12:00
Sindjelic
1 : 3
OLE
Postar
Zvezdara
0 : 4
IMT B
Novi Beograd
22.04.2017 13:00
Postar
0 : 4
IMT B
Trijumf
Beograd
0 : 3
DIF
Beograd
22.04.2017 10:30
Trijumf
0 : 3
DIF
BSK 1926
Baćevac
8 : 2
Rakovica
Rakovica
22.04.2017 11:00
BSK 1926
8 : 2
Rakovica
Borac
Ostruznica
1 : 2
Karioke
Beograd
22.04.2017 10:00
Borac
1 : 2
Karioke
Rusanj
Rusanj
1 : 11
Komgrap
Beograd
22.04.2017 10:00
Rusanj
1 : 11
Komgrap
Vinca
Vinca
2 : 4
Petlic
Beograd
22.04.2017 10:00
Vinca
2 : 4
Petlic
Gučevo 2016
Banja Koviljača
2 : 7
Loznica 06
Loznica
22.04.2017
Gučevo 2016
2 : 7
Loznica 06
Radnički Stobeks 07
Klupci
1 : 5
Jadar
Loznica
22.04.2017
Radnički Stobeks 07
1 : 5
Jadar
Sloga
Korenita
4 : 3
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
22.04.2017
Sloga
4 : 3
ŠF Lipnica - Bradić
Radnički Stobeks 06
Klupci
0 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
22.04.2017
Radnički Stobeks 06
0 : 3
Podrinje
Pčelinjo
Loznica
1 : 0
Borac
Kozjak
22.04.2017
Pčelinjo
1 : 0
Borac
Loznica 07
Loznica
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
22.04.2017
Loznica 07
1 : 0
Gučevo
Duboko
Mala Mostanica
0 : 7
Buducnost
Zvecka
22.04.2017 10:00
Duboko
0 : 7
Buducnost
Radnicki
Obrenovac
4 : 2
Skela
Skela
22.04.2017 11:00
Radnicki
4 : 2
Skela
Feniks
Zabrezje
6 : 1
Pobeda
Piroman
22.04.2017 12:00
Feniks
6 : 1
Pobeda
FK Sloga 33
Petrovac
22.04.2017
FK Napredak
Markovac
22.04.2017
FK Sloga 33
:
FK Napredak
FK Stari Grad
Golubac
22.04.2017
FK Plana
Velika Plana
22.04.2017
FK Stari Grad
:
FK Plana
FK Trgovački
Petrovac
22.04.2017
FK Presing
Požarevac
22.04.2017
FK Trgovački
:
FK Presing
FK Petlić
Smederevo
22.04.2017
FK AF Đokić
Velika Plana
22.04.2017
FK Petlić
:
FK AF Đokić
Zuce
Zuce
2 : 2
IM Rakovica
Rakovica
22.04.2017 17:30
Zuce
2 : 2
IM Rakovica

Košarka

Radnički
Kovin
66 : 103
Železničar
Inđija
22.04.2017 18:30
Radnički
66 : 103
Železničar
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 0
Vrbas
Vrbas
22.04.2017 17:00
Nova Pazova
20 : 0
Vrbas
Klik
Arilje
92 : 85
Železničar
Čačak