XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
13.05.2017 16:30
Smederevo 1924
0 : 0
Radnički 1923
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Šapine
Šapine
14.05.2017 16:30
Mihajlovac 1934
1 : 3
Šapine
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Železničar
Lajkovac
14.05.2017 11:00
Polet (LJ)
1 : 1
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
13.05.2017 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Mokra Gora
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
FAP
Priboj
14.05.2017 16:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
FAP
Loznica
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Požega
13.05.2017 16:30
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
14.05.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Šumadija 1903
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
13.05.2017 16:30
Karađorđe (T)
2 : 0
Jošanica
14.05.2017 19:00 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 26 14 10 2 52
2 Budućnost Krušik 2014 26 15 6 5 51
3 Sloga (P) 26 15 4 7 49
4 Šapine 26 13 6 7 45
5 Zlatibor (Č) 26 9 11 6 38
6 Šumadija 1903 26 11 4 11 37
7 Smederevo 1924 26 10 4 12 34
8 Karađorđe (T) 26 8 9 9 33
9 FAP 26 7 10 9 31
10 Jedinstvo Putevi 26 8 6 12 30
11 Polet (LJ) 26 8 6 12 30
12 Mihajlovac 1934 26 7 9 10 30
13 Mokra Gora 26 8 5 13 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Loznica 26 8 4 14 28
15 Jošanica 26 5 11 10 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 26 7 5 14 26

27.kolo
Sledeće kolo
17.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Karađorđe (T)
Topola
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
17.05.2017 16:30
Karađorđe (T)
0 : 1
Smederevo 1924
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
18.05.2017 16:30
Jošanica
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Loznica
Loznica
17.05.2017 16:30
Šumadija 1903
1 : 1
Loznica
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
17.05.2017 16:30
Sloga (P)
3 : 1
Zlatibor (Č)
FAP
Priboj
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.05.2017 16:30
FAP
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
17.05.2017 16:30
Mokra Gora
1 : 3
Polet (LJ)
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
17.05.2017 16:30
Železničar
3 : 1
Mihajlovac 1934
Šapine
Šapine
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.05.2017 16:30
Šapine
0 : 1
Radnički 1923
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika
Nema rezultata