XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 176 utakmica za dan
Sreda, 17 Maj 2017


Fudbal

Železničar
Pančevo
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
17.05.2017 16:30
Železničar
2 : 1
Omladinac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
17.05.2017 16:30
Radnički (SM)
1 : 0
Bačka 1901
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
17.05.2017 16:30
TSC
3 : 0
Bratstvo 1946
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
17.05.2017 16:30
Radnički (Zr)
4 : 0
Radnički (Š)
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
Cement
Beočin
17.05.2017 16:30
Crvena zvezda (NS)
2 : 1
Cement
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Vršac
Vršac
17.05.2017 16:30
Radnički (NP)
2 : 2
Vršac
Borac (S)
Sakule
3 : 3
Dunav
Stari Banovci
17.05.2017 16:30
Borac (S)
3 : 3
Dunav
Karađorđe (T)
Topola
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
17.05.2017 16:30
Karađorđe (T)
0 : 1
Smederevo 1924
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Loznica
Loznica
17.05.2017 16:30
Šumadija 1903
1 : 1
Loznica
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
17.05.2017 16:30
Sloga (P)
3 : 1
Zlatibor (Č)
FAP
Priboj
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.05.2017 16:30
FAP
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
17.05.2017 16:30
Mokra Gora
1 : 3
Polet (LJ)
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
17.05.2017 16:30
Železničar
3 : 1
Mihajlovac 1934
Šapine
Šapine
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.05.2017 16:30
Šapine
0 : 1
Radnički 1923
Ozren
Sokobanja
0 : 6
Moravac Orion
Mrštane
17.05.2017 17:00
Ozren
0 : 6
Moravac Orion
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
17.05.2017 17:00
OFK Sinđelić
3 : 0
Jedinstvo (B)
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
17.05.2017 17:00
Radan
1 : 0
Dunav
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
17.05.2017 17:00
Car Konstantin
2 : 1
Temnić 1924
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.05.2017 17:00
Trstenik PPT
2 : 3
Jedinstvo (P)
Timok
Zaječar
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
17.05.2017 17:00
Timok
3 : 1
Radnički (S)
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Tabane 1970
Jagodina
17.05.2017 17:00
Sloga (D)
2 : 1
Tabane 1970
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Pukovac
Pukovac
17.05.2017 17:00
Vlasina
0 : 1
Pukovac
IMT
Novi Beograd
1 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
17.05.2017 16:30
IMT
1 : 3
BSK Batajnica
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Grafičar
Beograd
17.05.2017 16:30
Radnički (O)
3 : 1
Grafičar
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
Sopot
Sopot
17.05.2017 16:30
Stepojevac Vaga
3 : 2
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
17.05.2017 11:00
Radnički (NB)
2 : 1
Žarkovo
Dorćol
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
17.05.2017 16:30
Dorćol
2 : 2
Teleoptik
Prva Iskra
Barič
2 : 2
BASK
Beograd
17.05.2017 16:30
Prva Iskra
2 : 2
BASK
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 1
GSP Polet
Beograd
17.05.2017 16:30
Crvena Zvezda
3 : 1
GSP Polet
Rakovica
Rakovica
0 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
17.05.2017 16:30
Rakovica
0 : 2
Brodarac 1947
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 2
Polet (K)
Karavukovo
17.05.2017 16:30
Zadrugar
4 : 2
Polet (K)
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Mladost (T)
Turija
17.05.2017 16:30
Potisje
1 : 4
Mladost (T)
Budućnost (G)
Gložan
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
17.05.2017 16:30
Budućnost (G)
0 : 1
Sloga (Č)
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost APA
Apatin
17.05.2017 16:30
Tekstilac
2 : 1
Mladost APA
Subotica
Subotica
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
17.05.2017 16:30
Subotica
2 : 1
Bačka (P)
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
Srbobran
Srbobran
17.05.2017 16:30
Radnički (S)
2 : 4
Srbobran
Tisa (A)
Adorjan
4 : 5
Bečej 1918
Bečej
17.05.2017 16:30
Tisa (A)
4 : 5
Bečej 1918
Tavankut
Tavankut
7 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
17.05.2017 16:30
Tavankut
7 : 0
OFK Vrbas
Radnički (K)
Kovin
4 : 2
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
17.05.2017 16:30
Radnički (K)
4 : 2
Budućnost (SC)
Vršac united
Vršac
4 : 2
Slavia
Kovačica
17.05.2017 16:30
Vršac united
4 : 2
Slavia
Polet (N)
Nakovo
3 : 4
ŽAK
Kikinda
17.05.2017 16:30
Polet (N)
3 : 4
ŽAK
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
17.05.2017 16:30
Radnički (S)
1 : 3
Kozara
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
17.05.2017 16:30
Sloboda
0 : 1
Proleter (BK)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
17.05.2017 16:30
Jedinstvo (BK)
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Sloga
Plandište
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
17.05.2017 16:30
Sloga
0 : 4
Dinamo 1945
Dolina
Padina
2 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
17.05.2017 16:30
Dolina
2 : 4
Vojvodina 1928
Hajduk (B)
Beška
3 : 0
Kabel
Novi Sad
17.05.2017 16:30
Hajduk (B)
3 : 0
Kabel
Borac
Novi Sad
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
17.05.2017 16:30
Borac
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Slavija
Novi Sad
3 : 2
Kupinovo
Kupinovo
17.05.2017 16:30
Slavija
3 : 2
Kupinovo
Sofeks
Futog
6 : 1
Veternik
Veternik
17.05.2017 10:00
Sofeks
6 : 1
Veternik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
6 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
17.05.2017 16:30
Mladost (BJ)
6 : 0
LSK Laćarak
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 0
Sloga
Erdevik
17.05.2017 16:30
Hajduk 1925 Podunavac
4 : 0
Sloga
Index
Novi Sad
1 : 0
ŽSK
Žabalj
17.05.2017 10:00
Index
1 : 0
ŽSK
Sremac Vojka
Vojka
3 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
17.05.2017 16:30
Sremac Vojka
3 : 1
Hajduk (Č)
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
17.05.2017 16:30
Sušica
1 : 0
Arsenal
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Ovčar
Markovica
17.05.2017 16:30
Karađorđe
1 : 0
Ovčar
Sloga
Kraljevo
0 : 3
Radnički (K)
Kovači
17.05.2017 16:30
Sloga
0 : 3
Radnički (K)
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
17.05.2017 16:30
Sloboda (Č)
0 : 2
Trepča
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
17.05.2017 16:30
Takovo
1 : 1
Slavija
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Miokovci
Miokovci
17.05.2017 16:30
Orlovac
1 : 1
Miokovci
Dragačevo
Guča
1 : 2
Tutin
Tutin
17.05.2017 16:30
Dragačevo
1 : 2
Tutin
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Morava
Velika Plana
17.05.2017 16:30
Šumadija (T)
1 : 0
Morava
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
RSK
Rabrovo
17.05.2017 16:30
Petar Dobrnjac
1 : 1
RSK
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Proleter
Vranovo
17.05.2017 16:30
VGSK
1 : 3
Proleter
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Borac (Ž)
Žabari
17.05.2017 16:30
Homoljac
4 : 1
Borac (Ž)
Napredak
Markovac
3 : 0
Borac 1932
Ralja
17.05.2017 16:30
Napredak
3 : 0
Borac 1932
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
17.05.2017 16:30
Radnički 1926
3 : 0
Mladi radnik 1940
Gruža
Gruža
2 : 0
Zvižd
Kučevo
17.05.2017 16:30
Gruža
2 : 0
Zvižd
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Drina
Ljubovija
17.05.2017 16:30
OFK Osečina
2 : 2
Drina
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
17.05.2017 16:30
Polimlje
2 : 1
Spartak 1924
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
OFK Divci
Divci
17.05.2017 16:30
Radnički Stobex
3 : 2
OFK Divci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 4
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
17.05.2017 16:30
Jedinstvo 1945
1 : 4
Sloga 1940 (BB)
Provo
Provo
3 : 2
Sevojno
Sevojno
17.05.2017 16:30
Provo
3 : 2
Sevojno
Radjevac
Krupanj
1 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
17.05.2017 16:30
Radjevac
1 : 2
Radnički Gorenje
Ribnica
Mionica
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
17.05.2017 16:30
Ribnica
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Bukovik
Razanj
2 : 0
Malošište
Malošište
17.05.2017 17:00
Bukovik
2 : 0
Malošište
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
17.05.2017 17:00
Timočanin
3 : 1
Zaplanjac
OFK Bor
Bor
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
17.05.2017 17:00
OFK Bor
2 : 3
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
4 : 0
Đerdap
Kladovo
17.05.2017 17:00
Rtanj
4 : 0
Đerdap
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
BSK
Bogovina
17.05.2017 17:00
Brodoremont
3 : 2
BSK
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
17.05.2017 17:00
Hajduk Veljko
0 : 1
Šarbanovac
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Napredak
Aleksinac
17.05.2017 17:00
Svrljig
0 : 3
Napredak
Sloga
Ćićevac
1 : 4
SFS Borac
Paraćin
17.05.2017 17:00
Sloga
1 : 4
SFS Borac
Juhor
Obrež
3 : 4
Žitorađa
Žitorađa
17.05.2017 17:00
Juhor
3 : 4
Žitorađa
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Trajal
Kruševac
17.05.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Trajal
Rembas
Resavica
1 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
17.05.2017 17:00
Rembas
1 : 2
Poljoprivrednik
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
17.05.2017 17:00
Bošnjane
2 : 2
OFK Kosanica
Levač
Rekovac
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
17.05.2017 17:00
Levač
2 : 0
Morava 1918
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
17.05.2017 17:00
Župa
3 : 1
OFK Lugomir
Kopaonik
Brus
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
17.05.2017 17:00
Kopaonik
3 : 0
OFK Topličanin
Jedinstvo (P)
Pirot
8 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
17.05.2017 17:00
Jedinstvo (P)
8 : 0
Morava (VH)
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 1
Ropotovo
Ropotovo
17.05.2017 17:00
Nebeski andjeli
1 : 1
Ropotovo
Budućnost (O)
Orašje
5 : 1
Lužnica
Babušnica
17.05.2017 17:00
Budućnost (O)
5 : 1
Lužnica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
17.05.2017 17:00
GFK Dubočica
2 : 2
Budućnost (P)
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 7
Sloga (L)
Leskovac
17.05.2017 17:00
Jedinstvo (GM)
0 : 7
Sloga (L)
Pusta reka
Bojnik
9 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.05.2017 17:00
Pusta reka
9 : 0
OFK Brzi Brod
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Pčinja
Trgovište
17.05.2017 17:00
Vranjska Banja
2 : 1
Pčinja
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 0
Mladost (M)
Medoševac
17.05.2017 17:00
Balkanski
6 : 0
Mladost (M)
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Hajduk Junior
Kula
17.05.2017 16:30
Budućnost
2 : 1
Hajduk Junior
Borac (BG)
Bački Gračac
6 : 2
Hercegovac
Gajdobra
17.05.2017 16:30
Borac (BG)
6 : 2
Hercegovac
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
17.05.2017 16:30
BSK
2 : 1
Stari Grad
ŽAK
Sombor
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
17.05.2017 16:30
ŽAK
1 : 1
Terekveš
Slavija
Pivnice
6 : 0
Polet (S)
Sivac
17.05.2017 16:30
Slavija
6 : 0
Polet (S)
Krila Krajine
Bačka Palanka
8 : 0
OFK Šikara
Sombor
17.05.2017 16:30
Krila Krajine
8 : 0
OFK Šikara
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Mladost (K)
Kruščić
17.05.2017 16:30
Rusin
2 : 0
Mladost (K)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
6 : 0
Lipar
Lipar
17.05.2017 16:30
Mladost (BP)
6 : 0
Lipar
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
17.05.2017 17:00
Hrtkovci
4 : 2
Mitros
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
17.05.2017 17:00
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Jadran
Golubinci
0 : 0
Napredak
Popinci
17.05.2017 17:00
Jadran
0 : 0
Napredak
Sloven
Ruma
2 : 1
FK Graničar 1924
Adaševci
17.05.2017 17:00
Sloven
2 : 1
FK Graničar 1924
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 1
Hajduk
Divoš
17.05.2017 17:00
Sloboda
2 : 1
Hajduk
Partizan
Vitojevci
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
17.05.2017 17:00
Partizan
3 : 2
Donji Petrovci
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 1
Rudar
Vrdnik
17.05.2017 17:00
1. Maj Ruma
5 : 1
Rudar
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Borac
Klenak
17.05.2017 17:00
Budućnost
0 : 2
Borac
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
17.05.2017 16:30
Višesava
1 : 2
Crnokosa
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Budućnost
Arilje
17.05.2017 16:30
Zlatar
0 : 0
Budućnost
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Polom
Leskovo
17.05.2017 17:00
Deli Jovan
3 : 0
Polom
Javor
Sladaja
2 : 1
Omladinski
Paraćin
17.05.2017 17:00
Javor
2 : 1
Omladinski
Mladost
Buđanovci
3 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
17.05.2017 17:00
Mladost
3 : 1
Graničar (K)
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
17.05.2017 17:00
OFK Brestač
2 : 0
Graničar (O)
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Železničar
Inđija
17.05.2017 17:00
PSK Putinci
1 : 1
Železničar
Fruškogorac
Manđelos
3 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
17.05.2017 17:00
Fruškogorac
3 : 1
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
Hajduk
Višnjićevo
17.05.2017 17:00
Jedinstvo (M)
1 : 2
Hajduk
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Napredak
Žarkovac
17.05.2017 17:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 1
Napredak
Borac
Martinci
6 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
17.05.2017 17:00
Borac
6 : 0
Obilić 1993
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Radnički (K)
Knežica
17.05.2017 16:30
Dragoš
2 : 0
Radnički (K)
Žabare
Žabare
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
17.05.2017 17:00
Žabare
3 : 0
Kapidžija
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 4
Mladost
Donji Katun
17.05.2017 17:00
Stari Trstenik
2 : 4
Mladost
Deli Jovan
Salaš
0 : 6
Šljivar
Šljivar
17.05.2017 16:30
Deli Jovan
0 : 6
Šljivar
Mladost
Sumrakovac
2 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
17.05.2017 16:30
Mladost
2 : 3
Polet 1959
Kosovo
Zvezdan
0 : 3
Timok 1928
Trnavac
17.05.2017 16:30
Kosovo
0 : 3
Timok 1928
Nacional
Lukovo
2 : 3
OFK Rtanj 2016
Boljevac
17.05.2017 16:30
Nacional
2 : 3
OFK Rtanj 2016
Kastrum
Gamzigrad
2 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
17.05.2017 16:30
Kastrum
2 : 1
Velika Jasikova
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
17.05.2017 16:30
Beli Orao
1 : 2
Sloga (Dr)
Domaćin
Kovačevac
3 : 1
Lipar
Donji Račnik
17.05.2017 17:30
Domaćin
3 : 1
Lipar
Javor Matis
Ivanjica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
17.05.2017 19:00
Javor Matis
0 : 3
Crvena zvezda
Mladost (L)
Lučani
3 : 2
Napredak
Kruševac
17.05.2017 19:00
Mladost (L)
3 : 2
Napredak
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
17.05.2017 19:00
Radnički (N)
1 : 3
Partizan
Voždovac
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
17.05.2017 19:00
Voždovac
0 : 2
Vojvodina
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 5
Čukarički
Beograd
17.05.2017 17:00
Novi Pazar
0 : 5
Čukarički
Rad
Beograd
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
17.05.2017 17:00
Rad
1 : 0
Metalac
Borac
Čačak
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
17.05.2017 17:00
Borac
1 : 0
Spartak ŽK
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Radnik
Surdulica
17.05.2017 17:00
OFK Bačka
1 : 0
Radnik
Inđija
Inđija
1 : 5
Bežanija
Beograd
17.05.2017 17:00
Inđija
1 : 5
Bežanija
Dinamo
Vranje
2 : 4
Mačva
Šabac
17.05.2017 17:00
Dinamo
2 : 4
Mačva
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Sloboda
Užice
17.05.2017 17:00
Jagodina
3 : 0
Sloboda
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Zemun
Zemun
17.05.2017 17:00
Budućnost
0 : 3
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Proleter
Novi Sad
17.05.2017 17:00
OFK Beograd
2 : 2
Proleter
Sindjelić
Beograd
4 : 1
Radnički
Pirot
17.05.2017 17:00
Sindjelić
4 : 1
Radnički
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
17.05.2017 17:00
ČSK Pivara
0 : 1
Kolubara
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
17.05.2017 17:00
BSK Borča
2 : 1
OFK Odžaci
Southampton
Southampton
0 : 0
Manchester Utd
Manchester
17.05.2017 14:30
Southampton
0 : 0
Manchester Utd
Monaco
Monaco
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
17.05.2017
Monaco
2 : 0
Saint-Étienne
Celta Vigo
Vigo
1 : 4
Real Madrid
Madrid
17.05.2017 20:45
Celta Vigo
1 : 4
Real Madrid
Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 3
Šumadija
Aranđelovac
17.05.2017 17:00
Mihajlovac
6 : 3
Šumadija
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Karadjordje
Topola
17.05.2017 17:00
Smederevo 1924
1 : 0
Karadjordje
Šapine
Šapine
2 : 5
VGSK
Veliko Gradište
17.05.2017 17:00
Šapine
2 : 5
VGSK
Homoljac
Žagubica
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
17.05.2017 17:00
Homoljac
4 : 0
Mladi borac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 3
BAK
Bela Crkva
17.05.2017 17:00
Stari Tamiš
2 : 3
BAK
Budućnost
Alibunar
0 : 2
BSK
Bavanište
17.05.2017 17:00
Budućnost
0 : 2
BSK
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
17.05.2017 17:00
Sloga (K)
5 : 0
Nacional AG
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
17.05.2017 17:00
Radnički 1923
0 : 1
Apolon 4
Bane
Raška
2 : 1
Tutin
Tutin
17.05.2017 17:00
Bane
2 : 1
Tutin
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Apolon (K)
Kraljevo
17.05.2017 17:00
Rudar
0 : 0
Apolon (K)
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
17.05.2017 17:00
Šumadija 1903
3 : 0
Mokra Gora
011
Beograd
0 : 3
Internacional
Beograd
17.05.2017 18:00
011
0 : 3
Internacional
Petar Puača
Novi Sad
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
17.05.2017 10:00
Petar Puača
0 : 10
Vojvodina
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
17.05.2017 12:00
Rad
1 : 2
Partizan
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 20
Sloga
Banatsko Novo Selo
17.05.2017 17:00
Budućnost
3 : 20
Sloga
BAK
Bela Crkva
12 : 0
Hajdučica
Hajdučica
17.05.2017 16:30
BAK
12 : 0
Hajdučica
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
Rad MK
Beograd
17.05.2017 10:00
OFK Beograd MK
3 : 0
Rad MK
011 MK
Beograd
0 : 5
Brodarac MK
Novi Beograd
17.05.2017 16:00
011 MK
0 : 5
Brodarac MK
OFK Beograd
Beograd
11 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
17.05.2017 18:00
OFK Beograd
11 : 0
Radnički (O)

Rukomet

Zlatar 2
Nova Varoš
28 : 25
Užice
Užice
17.05.2017 20:00
Zlatar 2
28 : 25
Užice
Rusin
Ruski Krstur
29 : 31
Grafičar
Bezdan
17.05.2017 17:00
Rusin
29 : 31
Grafičar
Petrovaradin
Petrovaradin
27 : 32
Jadran Lider
Feketić
17.05.2017 21:00
Petrovaradin
27 : 32
Jadran Lider
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje