XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 442 utakmica za dan
Subota, 13 Maj 2017


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
13.05.2017 16:30
Omladinac
1 : 0
Dunav
Vršac
Vršac
0 : 2
Borac (S)
Sakule
13.05.2017 16:30
Vršac
0 : 2
Borac (S)
Cement
Beočin
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.05.2017 16:30
Cement
3 : 2
Radnički (NP)
Sloga
Temerin
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
13.05.2017 16:30
Sloga
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
13.05.2017 16:30
Bratstvo 1946
2 : 1
Radnički (Zr)
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
13.05.2017 16:30
Bačka 1901
2 : 1
TSC
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
13.05.2017 16:30
Smederevo 1924
0 : 0
Radnički 1923
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
13.05.2017 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Mokra Gora
Loznica
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Požega
13.05.2017 16:30
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
13.05.2017 16:30
Karađorđe (T)
2 : 0
Jošanica
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 3
Sloga (D)
Despotovac
13.05.2017 16:30
Radnički (S)
3 : 3
Sloga (D)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Timok
Zaječar
13.05.2017 16:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Timok
Dunav
Prahovo
3 : 1
Car Konstantin
Niš
13.05.2017 16:30
Dunav
3 : 1
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Radan
Lebane
13.05.2017 16:30
Jedinstvo (B)
0 : 3
Radan
Ozren
Sokobanja
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
13.05.2017 16:30
Ozren
0 : 1
OFK Sinđelić
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Rakovica
Rakovica
13.05.2017 11:00
GSP Polet
1 : 0
Rakovica
BASK
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
13.05.2017 10:00
BASK
1 : 1
Crvena Zvezda
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Prva Iskra
Barič
13.05.2017 16:30
Teleoptik
0 : 0
Prva Iskra
Sopot
Sopot
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
13.05.2017 16:30
Sopot
3 : 0
Radnički (NB)
IMT
Novi Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
13.05.2017 16:30
IMT
3 : 2
Radnički (O)
Polet (K)
Karavukovo
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
13.05.2017 16:30
Polet (K)
1 : 0
OFK Vrbas
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Tavankut
Tavankut
13.05.2017 16:30
Bečej 1918
3 : 0
Tavankut
Srbobran
Srbobran
2 : 2
Tisa (A)
Adorjan
13.05.2017 16:30
Srbobran
2 : 2
Tisa (A)
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Subotica
Subotica
13.05.2017 16:30
Mladost APA
3 : 0
Subotica
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
13.05.2017 16:30
Sloga (Č)
1 : 0
Tekstilac
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
13.05.2017 16:30
Budućnost (SC)
4 : 2
Vojvodina 1928
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Dolina
Padina
13.05.2017 16:30
Dinamo 1945
8 : 0
Dolina
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Sloga
Plandište
13.05.2017 16:30
Jedinstvo (NB)
1 : 2
Sloga
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
13.05.2017 16:30
Proleter (BK)
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
13.05.2017 16:30
Kozara
2 : 0
Sloboda
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Vršac united
Vršac
13.05.2017 16:30
Radnički (K)
2 : 1
Vršac united
ŽSK
Žabalj
4 : 3
Sremac Vojka
Vojka
13.05.2017 16:30
ŽSK
4 : 3
Sremac Vojka
Sloga
Erdevik
2 : 0
Index
Novi Sad
13.05.2017 16:30
Sloga
2 : 0
Index
Veternik
Veternik
1 : 8
Mladost (BJ)
Bački Jarak
13.05.2017 16:30
Veternik
1 : 8
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Slavija
Novi Sad
13.05.2017 16:30
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Slavija
Slavija
Kragujevac
6 : 1
Orlovac
Mrčajevci
13.05.2017 16:30
Slavija
6 : 1
Orlovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 3
Bane
Raška
13.05.2017 16:30
Trepča
5 : 3
Bane
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
13.05.2017 16:30
Radnički (K)
1 : 0
Sloboda (Č)
Ovčar
Markovica
3 : 1
Sloga
Kraljevo
13.05.2017 16:30
Ovčar
3 : 1
Sloga
Radnički Gorenje
Valjevo
2 : 0
Ribnica
Mionica
13.05.2017 16:30
Radnički Gorenje
2 : 0
Ribnica
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Radjevac
Krupanj
13.05.2017 16:30
Sevojno
1 : 0
Radjevac
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 3
Provo
Provo
13.05.2017 16:30
Sloga 1940 (BB)
2 : 3
Provo
Drina
Ljubovija
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
13.05.2017 16:30
Drina
3 : 1
Polimlje
BSK
Bogovina
3 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
13.05.2017 16:30
BSK
3 : 3
Hajduk Veljko
Đerdap
Kladovo
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
13.05.2017 16:30
Đerdap
2 : 2
Brodoremont
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
13.05.2017 16:30
SFS Borac
1 : 1
OFK Topličanin
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
13.05.2017 16:30
Morava 1918
1 : 1
Župa
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Levač
Rekovac
13.05.2017 16:30
OFK Kosanica
4 : 1
Levač
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
13.05.2017 16:30
Morava (VH)
3 : 1
Mladost (M)
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
13.05.2017 16:30
Pčinja
4 : 0
Balkanski
Sloga (L)
Leskovac
3 : 2
Pusta reka
Bojnik
13.05.2017 16:30
Sloga (L)
3 : 2
Pusta reka
Lužnica
Babušnica
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
13.05.2017 16:30
Lužnica
4 : 3
GFK Dubočica
Milutinac
Zemun
5 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
13.05.2017 16:30
Milutinac
5 : 0
PKB Padinska Skela
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Budućnost
Zvečka
13.05.2017 16:30
Balkan Mirijevo
1 : 1
Budućnost
Lokomotiva
Beograd
9 : 1
Avala
Beli Potok
13.05.2017 16:30
Lokomotiva
9 : 1
Avala
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
13.05.2017 17:00
Radnički 1905
0 : 0
Eđšeg
Njegoš
Lovćenac
6 : 2
Čantavir
Čantavir
13.05.2017 17:00
Njegoš
6 : 2
Čantavir
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
13.05.2017 17:00
Proleter (RS)
2 : 1
Obilić
Mladost (K)
Kruščić
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
13.05.2017 16:30
Mladost (K)
0 : 2
Mladost (BP)
Polet (S)
Sivac
0 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
13.05.2017 16:30
Polet (S)
0 : 4
Krila Krajine
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
13.05.2017 17:00
Partizan (U)
3 : 1
Vojvodina (S)
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
13.05.2017 16:30
Mladost (L)
1 : 2
OFK Kikinda
Begej
Žitište
5 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
13.05.2017 16:30
Begej
5 : 0
Omladinac
Krajina
Krajišnik
7 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
13.05.2017 16:30
Krajina
7 : 0
C. Zvezda (RS)
Bilećanin
Sečanj
5 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
13.05.2017 16:30
Bilećanin
5 : 0
Mladost (BD)
Naftagas (E)
Elemir
2 : 3
Jedinstvo
Bočar
13.05.2017 16:30
Naftagas (E)
2 : 3
Jedinstvo
Rudar
Vrdnik
3 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
13.05.2017 17:00
Rudar
3 : 2
Budućnost
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Jadran
Golubinci
13.05.2017 17:00
Podrinje
1 : 1
Jadran
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
13.05.2017 17:00
Mitros
3 : 1
Ljukovo
Mladost
Novi Sad
1 : 3
OFK Futog
Futog
13.05.2017 17:00
Mladost
1 : 3
OFK Futog
OFK Sirig
Sirig
4 : 3
Proleter
Banoštor
13.05.2017 17:00
OFK Sirig
4 : 3
Proleter
Goč
Vrnjačka Banja
5 : 1
Magnohrom
Kraljevo
13.05.2017 17:00
Goč
5 : 1
Magnohrom
Rudar
Baljevac
4 : 2
Polet
Ratina
13.05.2017 17:00
Rudar
4 : 2
Polet
Sloboda
Grbice
1 : 3
Srbija
Ilićevo
13.05.2017 16:30
Sloboda
1 : 3
Srbija
Parmenac
Parmenac
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
13.05.2017 16:30
Parmenac
3 : 0
Donja Vrbava
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
13.05.2017 16:30
Cerovac 2013
0 : 2
Mladi borac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
13.05.2017 16:30
Sloga 33
4 : 1
Polet (SD)
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
13.05.2017 17:00
Mačva 2005
2 : 1
Cer
Banjani
Banjani
3 : 4
Mladost
Dračić
13.05.2017 16:30
Banjani
3 : 4
Mladost
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
8 : 0
Tulari
Tulari
13.05.2017 16:30
Pepeljevac
8 : 0
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
13.05.2017 16:30
OFK Jabučje
2 : 1
Tešnjar
Radnik
Ub
1 : 2
Trlić
Trlić
13.05.2017 16:30
Radnik
1 : 2
Trlić
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Budućnost
Arilje
13.05.2017 16:30
Crnokosa
1 : 2
Budućnost
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 7
Blizna
Blizna
13.05.2017 16:30
Rudna Glava
2 : 7
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 0
BSK
Bukovče
13.05.2017 16:30
Brestovac
3 : 0
BSK
Zlot
Zlot
1 : 0
Slatina
Bor
13.05.2017 16:30
Zlot
1 : 0
Slatina
Poreč
Donji milanovac
3 : 1
Deli Jovan
Sikole
13.05.2017 16:30
Poreč
3 : 1
Deli Jovan
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 0
Bratstvo
Međureč
13.05.2017 17:00
OFK Tekstilac
3 : 0
Bratstvo
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
13.05.2017
Trbunje
3 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Polet
Samarinovac
0 : 2
Dunđerski
Voljčinac
13.05.2017
Polet
0 : 2
Dunđerski
OFK Niš
Niš
4 : 0
Crvena zastava
Hum
13.05.2017 16:30
OFK Niš
4 : 0
Crvena zastava
Palilulac
Niš
2 : 0
Aluminijum
Niš
13.05.2017 16:30
Palilulac
2 : 0
Aluminijum
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 3
Proleter (DV)
Donja Vrežina
13.05.2017 16:30
Sloboda
1 : 3
Proleter (DV)
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Zvezda
Blato
13.05.2017 17:00
Tanasko Rajić
3 : 0
Zvezda
Spartak
Pirot
2 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
13.05.2017 17:00
Spartak
2 : 4
Vladimir Durković
Morava
Parteš
0 : 1
Sloga
Ranilug
13.05.2017 17:00
Morava
0 : 1
Sloga
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Gracko
Staro Gracko
13.05.2017
Gračanica
2 : 1
Gracko
Polet
Laplje Selo
9 : 2
Sitnica
Lepina
13.05.2017
Polet
9 : 2
Sitnica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Burovo
Burovo
13.05.2017 16:30
TEK Sloga
4 : 1
Burovo
Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Radnički
Rudovci
13.05.2017 16:30
Zabrežje
4 : 1
Radnički
Napredak
Medoševac
6 : 0
Strelac
Mislođin
13.05.2017 16:30
Napredak
6 : 0
Strelac
Šumadija
Šopić
0 : 2
Rušanj
Rušanj
13.05.2017 16:30
Šumadija
0 : 2
Rušanj
Rudar Stenjevac
Stenjevac
5 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
13.05.2017 17:00
Rudar Stenjevac
5 : 3
Rudar
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
0 : 2
Istok 63
Plana
13.05.2017 17:00
Borac 1805
0 : 2
Istok 63
Zenit
Oparić
1 : 4
Vinorača
Vinorača
13.05.2017 17:00
Zenit
1 : 4
Vinorača
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
13.05.2017 17:00
Pobeda 1976
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 9
Bukovik
Vrbovac
13.05.2017 17:00
Sloboda 2013
0 : 9
Bukovik
Mladost
Resnik
4 : 0
Pobeda
Trubarevac
13.05.2017 17:00
Mladost
4 : 0
Pobeda
Hajduk
Rujevica
3 : 1
Jedinstvo 1952
Mužinac
13.05.2017 17:00
Hajduk
3 : 1
Jedinstvo 1952
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
13.05.2017 17:00
Atletiko
2 : 1
Sušica 2012
Sparta Železnik
Železnik
5 : 2
Petrovčić
Petrovčić
13.05.2017 16:30
Sparta Železnik
5 : 2
Petrovčić
Studenski Grad
Novi Beograd
6 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
13.05.2017 16:30
Studenski Grad
6 : 1
Šećeranac Ada
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
13.05.2017 16:30
Sloboda
0 : 2
Tomislavci
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Čoka
Čoka
13.05.2017 17:00
Sloga
1 : 1
Čoka
Hajduk
Podlokanj
6 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
13.05.2017 17:00
Hajduk
6 : 1
Jedinstvo (M)
FK Stanišić
Stanišić
2 : 1
Crvenka
Crvenka
13.05.2017 16:30
FK Stanišić
2 : 1
Crvenka
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 2
Banat
Ilandža
13.05.2017 17:00
Vladimirovac
5 : 2
Banat
Delija
Mokrin
5 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
13.05.2017 16:30
Delija
5 : 0
Napredak (Č)
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 3
Terekves
Hetin
13.05.2017 16:30
Napredak (BT)
1 : 3
Terekves
Korićani
Korićani
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
13.05.2017 16:30
Korićani
4 : 1
OFK Bagremar
Ozremica
Beršići
2 : 4
Velereč 94
Velereč
13.05.2017 17:30
Ozremica
2 : 4
Velereč 94
Torpedo
Tabanović
1 : 2
Drina
Badovinci
13.05.2017 17:00
Torpedo
1 : 2
Drina
Rudar
Radljevo
2 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
13.05.2017 16:30
Rudar
2 : 3
Vrelo Sport
Crvena Jabuka
Ub
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
13.05.2017 16:30
Crvena Jabuka
1 : 2
Gunjevac
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
13.05.2017 17:00
Knez Lazar
5 : 1
Jedinstvo 1936
Jugovići
Bogdanje
2 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
13.05.2017 17:00
Jugovići
2 : 3
Rubin (DS)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Polet 57
Milutovac
13.05.2017 17:00
Stari Trstenik
0 : 2
Polet 57
OFK Rogača
Rogača
6 : 1
Vis
Parcani
13.05.2017 17:00
OFK Rogača
6 : 1
Vis
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Nišavac
Staničenje
13.05.2017 17:00
Sloboda
3 : 1
Nišavac
Rongo Siti
Pirot
5 : 3
Pobeda
Držina
13.05.2017 17:00
Rongo Siti
5 : 3
Pobeda
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 4
Senjak
Pirot
13.05.2017 17:00
Sloga
2 : 4
Senjak
Moravac
Čečina
4 : 0
Mekiš
Mekiš
13.05.2017
Moravac
4 : 0
Mekiš
Dobrič 1974
Brest
3 : 2
Arbanasce
Arbanasce
13.05.2017 17:00
Dobrič 1974
3 : 2
Arbanasce
KFK Kula
Kula
2 : 3
Panonija
Lalić
13.05.2017 16:30
KFK Kula
2 : 3
Panonija
Rastina 1918
Rastina
5 : 0
Sport
Bezdan
13.05.2017 16:30
Rastina 1918
5 : 0
Sport
Vratare
Vratare
3 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
13.05.2017 17:00
Vratare
3 : 0
Pasjak 2013
Nomanica
Nomanica
0 : 2
Moravac (G)
Guberevac
13.05.2017 16:30
Nomanica
0 : 2
Moravac (G)
Veternica
Leskovac
1 : 4
Gornje Krajince
Gornje Krajince
13.05.2017 16:30
Veternica
1 : 4
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
3 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
13.05.2017 16:30
Turekovac
3 : 1
ŠFU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 2
Badince
Badince
13.05.2017 16:30
Gornje Sinkovce
3 : 2
Badince
Radnik
Pankovo
1 : 7
Omladinac (B)
Busur
13.05.2017 16:30
Radnik
1 : 7
Omladinac (B)
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Soko
Krvije
13.05.2017 16:30
Dobrnje
2 : 1
Soko
Vukan
Ždrelo
3 : 0
Napredak
Trnovče
13.05.2017 16:30
Vukan
3 : 0
Napredak
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
5 : 1
Polet
Mirosaljci
13.05.2017 17:30
Šumadija (MC)
5 : 1
Polet
Borac (A)
Arapovac
1 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
13.05.2017 17:30
Borac (A)
1 : 2
Mladost (Č)
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
4 : 7
Mladost
Velika Greda
13.05.2017 17:00
Crvena Zvezda
4 : 7
Mladost
Sloga
Margita
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
13.05.2017 17:00
Sloga
1 : 2
Solunac
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Graničar
Miletićevo
13.05.2017 17:00
Gaj
0 : 3
Graničar
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
5 : 2
Radnik
Davidovac
13.05.2017 17:00
OFK Borac
5 : 2
Radnik
Luk
Voćnjak
3 : 3
Mladost (G)
Gradilište
13.05.2017
Luk
3 : 3
Mladost (G)
Granit
Radalj
1 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
13.05.2017
Granit
1 : 2
Studenac
Bane 1931
Raška
2 : 1
National AG
Novi Pazar
13.05.2017 17:00
Bane 1931
2 : 1
National AG
Borac
Kloka
1 : 2
Mladost (R)
Rajkovac
13.05.2017 16:30
Borac
1 : 2
Mladost (R)
Mladi Radnik
D ušica
1 : 4
Sloga
Zabojnica
13.05.2017 17:00
Mladi Radnik
1 : 4
Sloga
Mladost(P)
Pretoke
0 : 7
Partizan
Bumbarevo Brdo
13.05.2017 17:00
Mladost(P)
0 : 7
Partizan
Bair
Bogatić
4 : 3
Radnik
Glogovac
13.05.2017 17:00
Bair
4 : 3
Radnik
OFK Orašje
Orašje
3 : 0
Mladost
Toljevac
13.05.2017 17:00
OFK Orašje
3 : 0
Mladost
OFK Marenovo
Marenovo
1 : 1
Ušće
Stalać
13.05.2017 17:00
OFK Marenovo
1 : 1
Ušće
Kostrež
Ćićevac
3 : 0
Parcane
Parcane
13.05.2017 17:00
Kostrež
3 : 0
Parcane
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 2
OFK Homolje
Žagubica
13.05.2017 16:30
Vrelo 1971
3 : 2
OFK Homolje
Pobeda 1953
Osanica
2 : 3
Jasenovac
Krepoljin
13.05.2017 16:30
Pobeda 1953
2 : 3
Jasenovac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 5
Borac
Vukovac
13.05.2017 16:30
Budućnost
3 : 5
Borac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
13.05.2017 16:30
Žitkovica
3 : 0
OFK Braničevo
Venčani
Venčani
0 : 2
Vrbica
Aranđelovac
13.05.2017 16:30
Venčani
0 : 2
Vrbica
Oniks
Lozovik
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
13.05.2017 17:30
Oniks
1 : 2
Sloboda
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 2
Domaćin
Kovačevac
13.05.2017 17:30
Dobra Voda
1 : 2
Domaćin
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 0
Roma
Iverić
13.05.2017 17:30
Crvena Zastava
3 : 0
Roma
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
4 : 1
Trstenica
Trstenica
13.05.2017 17:30
Zadrugar
4 : 1
Trstenica
Tornado
Drazevac
2 : 1
Skela
Skela
13.05.2017 17:30
Tornado
2 : 1
Skela
Mladost
Podgorica
6 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
13.05.2017 17:30
Mladost
6 : 2
Jedinstvo
Zeta
Golubovci
1 : 0
Budućnost
Podgorica
13.05.2017 17:30
Zeta
1 : 0
Budućnost
Dečić
Tuzi
1 : 0
Lovćen
Cetinje
13.05.2017 17:30
Dečić
1 : 0
Lovćen
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Bokelj
Kotor
13.05.2017 17:30
Sutjeska
1 : 1
Bokelj
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Iskra
Danilovgrad
13.05.2017 17:30
Grbalj
2 : 3
Iskra
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 1
Rudar
Pljevlja
13.05.2017 17:30
OFK Petrovac
3 : 1
Rudar
Zabjelo
Podgorica
0 : 5
Ribnica
Podgorica
13.05.2017 16:00
Zabjelo
0 : 5
Ribnica
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
14 : 0
Crvena stijena
Podgorica
13.05.2017 17:00
OFK Mladost 1970
14 : 0
Crvena stijena
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
13.05.2017 19:00
Crvena zvezda
4 : 1
Mladost (L)
Napredak
Kruševac
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
13.05.2017 19:00
Napredak
3 : 0
Javor Matis
Partizan
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
13.05.2017 17:00
Partizan
2 : 1
Voždovac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
13.05.2017 19:00
Vojvodina
0 : 0
Radnički (N)
Čukarički
Beograd
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
13.05.2017 19:00
Čukarički
1 : 2
Spartak ŽK
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
13.05.2017 17:00
Rad
0 : 1
OFK Bačka
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Radnik
Surdulica
13.05.2017 19:00
Metalac
1 : 1
Radnik
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Borac
Čačak
13.05.2017 17:00
Novi Pazar
2 : 0
Borac
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 3
Inđija
Inđija
13.05.2017 17:00
OFK Odžaci
2 : 3
Inđija
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BSK Borča
Borča
13.05.2017 17:00
Kolubara
3 : 0
BSK Borča
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Sindjelić
Beograd
13.05.2017 17:00
Proleter
1 : 1
Sindjelić
Zemun
Zemun
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
13.05.2017 17:00
Zemun
3 : 0
OFK Beograd
Sloboda
Užice
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
13.05.2017 19:00
Sloboda
4 : 0
Budućnost
Mačva
Šabac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
13.05.2017 17:00
Mačva
1 : 0
Jagodina
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Burnley
13.05.2017 16:00
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Manchester City
Manchester
2 : 1
Leicester
Leicester
13.05.2017 13:30
Manchester City
2 : 1
Leicester
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Southampton
Southampton
13.05.2017 16:00
Middlesbrough
1 : 2
Southampton
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 4
Arsenal
London
13.05.2017 18:30
Stoke
1 : 4
Arsenal
Sunderland
Sunderland
0 : 2
Swansea
Swansea
13.05.2017 16:00
Sunderland
0 : 2
Swansea
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Köln
Köln
13.05.2017 15:30
Bayer Leverkusen
2 : 2
Köln
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Hamburger SV
Hamburg
13.05.2017 15:30
Schalke 04
1 : 1
Hamburger SV
Mainz 05
Mainz
4 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
13.05.2017 15:30
Mainz 05
4 : 2
Eintracht
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
13.05.2017 15:30
Wolfsburg
1 : 1
Borussia M'gladbach
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
13.05.2017 15:30
Augsburg
1 : 1
Borussia Dortmund
Werder
Bremen
3 : 5
Hoffenheim
Sinsheim
13.05.2017 15:30
Werder
3 : 5
Hoffenheim
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
13.05.2017 15:30
Darmstadt 98
0 : 2
Hertha BSC
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
13.05.2017 15:30
Freiburg
1 : 1
Ingolstadt
RB Leipzig
Leipzig
4 : 5
Bayern
München
13.05.2017 15:30
RB Leipzig
4 : 5
Bayern
Espanyol
Barcelona
0 : 1
Valencia
Valencia
13.05.2017 16:00
Espanyol
0 : 1
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 1
Granada
Granada
13.05.2017 18:30
Osasuna
2 : 1
Granada
Požarevac
Požarevac
2 : 2
Napredak
Kruševac
13.05.2017 16:30
Požarevac
2 : 2
Napredak
Jagodina
Jagodina
0 : 7
Polet
Sivac
13.05.2017 16:00
Jagodina
0 : 7
Polet
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Trijumf
Kragujevac
13.05.2017 13:00
Kolibri
1 : 1
Trijumf
Radnički 2012
Niš
7 : 2
Majdanpek
Majdanpek
13.05.2017
Radnički 2012
7 : 2
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
5 : 2
Levač
Rekovac
13.05.2017 16:30
Knjaževac 2015
5 : 2
Levač
Sremice
Sremska Mitrovica
3 : 4
Metalmania
Kanjiža
13.05.2017 11:00
Sremice
3 : 4
Metalmania
Šabac
Šabac
0 : 4
Karađorđe
Topola
13.05.2017 13:00
Šabac
0 : 4
Karađorđe
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
13.05.2017 10:00
Brodarac
3 : 0
Lokomotiva
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 2
Hajduk junior
Kula
13.05.2017 11:00
Krila Krajine
3 : 2
Hajduk junior
Budućnost (K)
Konarevo
10 : 2
Partizan
Cerovac
13.05.2017 17:00
Budućnost (K)
10 : 2
Partizan
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
13.05.2017 13:00
Radnički 1923
1 : 0
Šumadija 1903
Radnički Stobex
Klupci
13.05.2017
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
13.05.2017 10:00
Radnički Stobex
:
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
Ub
13.05.2017
14:00
Železničar
Lajkovac
13.05.2017 14:00
Jedinstvo
:
Železničar
Šumadija
Aranđelovac
5 : 1
Morava
Velika Plana
13.05.2017 11:00
Šumadija
5 : 1
Morava
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
13.05.2017 16:30
Radnički 1926
1 : 2
Smederevo 1924
Karadjordje
Topola
7 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
13.05.2017 16:30
Karadjordje
7 : 0
Mihajlovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 9
Šapine
Šapine
13.05.2017 16:30
Mladi borac
1 : 9
Šapine
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
13.05.2017 16:30
VGSK
3 : 0
Sloga 33
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
13.05.2017 14:45
Brodarac 2
0 : 1
BASK
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Sindjelic
Beograd
13.05.2017 13:30
IM Rakovica
0 : 4
Sindjelic
Internacional
Beograd
8 : 0
Balkan
Beograd
13.05.2017 09:00
Internacional
8 : 0
Balkan
BSK
Bavanište
6 : 0
Proleter
Mramorak
13.05.2017 16:30
BSK
6 : 0
Proleter
Borac (Sa)
Sakule
3 : 5
Dolina
Padina
13.05.2017 16:00
Borac (Sa)
3 : 5
Dolina
Omladinac 1927
Opovo
2 : 2
Glogonj
Glogonj
13.05.2017 16:00
Omladinac 1927
2 : 2
Glogonj
Strela
Ivanovo
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
13.05.2017 16:00
Strela
5 : 0
Jugoslavija
Polet
Idvor
2 : 5
Borac (St)
Starčevo
13.05.2017 16:00
Polet
2 : 5
Borac (St)
Sloboda
Lipe
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
13.05.2017 16:30
Sloboda
3 : 0
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
2 : 2
Napredak
Markovac
13.05.2017 16:30
Udarnik
2 : 2
Napredak
Zmaj 1953
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
13.05.2017 10:00
Zmaj 1953
3 : 0
Omladinac
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Brodarac 1947
Beograd
13.05.2017 10:45
BSK 1925
3 : 1
Brodarac 1947
Minel
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
13.05.2017 10:00
Minel
0 : 4
DIF
Dunavac Grocka
Grocka
8 : 1
Postar 1930
Beograd
13.05.2017 13:00
Dunavac Grocka
8 : 1
Postar 1930
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 0
Zemun MK
Zemun
13.05.2017
Radnički MK
1 : 0
Zemun MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 5
Rad MK
Beograd
13.05.2017
Brodarac MK
1 : 5
Rad MK
BASK MK
Beograd
11 : 2
011 MK
Beograd
13.05.2017 12:30
BASK MK
11 : 2
011 MK
Palilulac MK
Beograd
1 : 4
Zuce MK
Zuce
13.05.2017 17:00
Palilulac MK
1 : 4
Zuce MK
Šumadinac MK
Bečmen
1 : 4
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
13.05.2017 16:00
Šumadinac MK
1 : 4
Crvena zvezda MML MK
Zemun B MK
Zemun
7 : 3
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
13.05.2017 11:30
Zemun B MK
7 : 3
Stepojevac Vaga MK
Kiker
Kraljevo
1 : 4
Partizan
Beograd
13.05.2017 13:00
Kiker
1 : 4
Partizan
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Jagodina
Jagodina
13.05.2017 12:00
Studentski Grad
2 : 2
Jagodina
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
13.05.2017 10:30
Dinamo 1945
2 : 1
Borac (NS)
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
13.05.2017 10:00
TSC
1 : 2
Vojvodina
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Spartak
Subotica
13.05.2017 10:30
Radnički (Zr)
2 : 0
Spartak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Inđija
Inđija
13.05.2017 12:00
Radnički (SM)
1 : 0
Inđija
Indeks
Novi sad
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.05.2017 09:00
Indeks
2 : 1
Radnički (NP)
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 3
Železničar
Pančevo
13.05.2017 13:00
Proleter 2006
4 : 3
Železničar
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Vrbas
Vrbas
13.05.2017 12:00
Radnički (S)
3 : 0
Vrbas
ŽAK junior
Sombor
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
13.05.2017 10:00
ŽAK junior
1 : 2
Bačka (BP)
Hajduk junior
Kula
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
13.05.2017 12:00
Hajduk junior
2 : 2
Bečej 1918
Nacional AG
Novi Pazar
1 : 3
Bane
Raška
13.05.2017 16:30
Nacional AG
1 : 3
Bane
Tutin
Tutin
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
13.05.2017 16:30
Tutin
0 : 3
Radnički 1923
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
13.05.2017 16:30
Apolon 4
1 : 1
Sloga (K)
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
13.05.2017 16:30
Mokra Gora
2 : 1
Rudar
Apolon (K)
Kraljevo
4 : 2
Jošanica
Novi Pazar
13.05.2017 16:30
Apolon (K)
4 : 2
Jošanica
Senjak
Valjevo
1 : 3
Loznica
Loznica
13.05.2017 11:00
Senjak
1 : 3
Loznica
Drina
Ljubovija
13.05.2017
12:00
Železničar
Lajkovac
13.05.2017 12:00
Drina
:
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
13.05.2017
12:00
Savacium
Šabac
13.05.2017 12:00
Budućnost-Krušik 2014
:
Savacium
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
13.05.2017 10:00
Radnički (O)
2 : 2
Radnicki (NB)
PKB
Padinska Skela
1 : 3
BSK 1925
Beograd
13.05.2017 12:00
PKB
1 : 3
BSK 1925
Voždovac
Beograd
5 : 1
Kolubara
Lazarevac
13.05.2017 15:00
Voždovac
5 : 1
Kolubara
Šumadija
Azanja
3 : 8
7.juli
Vodanj
13.05.2017 16:30
Šumadija
3 : 8
7.juli
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Jedinstvo
Platičevo
13.05.2017 16:00
Partizan
2 : 0
Jedinstvo
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
13.05.2017
Hrtkovci
3 : 0
PSK Putinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 7
Sloven
Ruma
13.05.2017
Donji Petrovci
0 : 7
Sloven
Borac
Klenak
6 : 1
Napredak
Žarkovac
13.05.2017
Borac
6 : 1
Napredak
Ševac
Kusić
2 : 0
Polet
Izbište
13.05.2017 16:00
Ševac
2 : 0
Polet
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
13.05.2017 16:00
Mladost (V)
3 : 2
Mladost (O)
Slavia
Kovačica
3 : 0
Borac
Pločica
13.05.2017 12:00
Slavia
3 : 0
Borac
Jedinstvo
Dren
3 : 5
Prva Iskra
Baric
13.05.2017 10:00
Jedinstvo
3 : 5
Prva Iskra
Rvati
Obrenovac
3 : 2
Polet
Grabovac
13.05.2017 13:00
Rvati
3 : 2
Polet
Strelac
Mislodjin
3 : 0
Zadrugar
Orasac
13.05.2017 10:00
Strelac
3 : 0
Zadrugar
Buducnost
Zvecka
7 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
13.05.2017 13:00
Buducnost
7 : 1
Crvena Zastava
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
13.05.2017 10:00
Cer
0 : 3
Jedinstvo
Borac
Lešnica
14 : 0
Mladost
Borina
13.05.2017 10:00
Borac
14 : 0
Mladost
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 4
Loznica
Loznica
13.05.2017 17:00
Podrinje
2 : 4
Loznica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 7
Jadar
Stupnica
13.05.2017 12:00
Jadar 1961
3 : 7
Jadar
Vinca
Vinca
1 : 6
IMT
Beograd
13.05.2017 17:00
Vinca
1 : 6
IMT
Rad MK
Beograd-Voždovac
4 : 1
BASK MK
Beograd-Čukarica
13.05.2017 09:00
Rad MK
4 : 1
BASK MK
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
0 : 0
Sinđelić MK
Beograd
13.05.2017 11:00
Lokomotiva MK
0 : 0
Sinđelić MK
OFK Beograd MK
Beograd
7 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
13.05.2017 15:00
OFK Beograd MK
7 : 0
Radnički NB MK
011 MK
Beograd
6 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
13.05.2017 16:30
011 MK
6 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Rad MK
Beograd
1 : 4
OFK Beograd V MK
Beograd
13.05.2017 11:00
Rad MK
1 : 4
OFK Beograd V MK
Zmaj 1953 MK
Zemun
2 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
13.05.2017 12:30
Zmaj 1953 MK
2 : 0
OFK Zabrežje MK
011 V MK
Beograd
1 : 1
Srem MK
Jakovo
13.05.2017 09:00
011 V MK
1 : 1
Srem MK
CFK
Vrbas
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
13.05.2017 11:00
CFK
0 : 9
Vojvodina
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Spartak
Subotica
13.05.2017 11:00
Proleter 2006
0 : 2
Spartak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Inđija
Inđija
13.05.2017 10:00
Radnički (SM)
4 : 0
Inđija
Indeks
Novi sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.05.2017 11:00
Indeks
4 : 0
Radnički (NP)
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Vršac
Vršac
13.05.2017 10:00
Bečkerek 023
3 : 0
Vršac
Radnički (S)
Sombor
5 : 1
Vrbas
Vrbas
13.05.2017 10:00
Radnički (S)
5 : 1
Vrbas
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
13.05.2017 11:00
TSC
3 : 0
Bačka 1901
Hajduk junior
Kula
0 : 6
Bečej 1918
Bečej
13.05.2017 10:00
Hajduk junior
0 : 6
Bečej 1918
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
13.05.2017 13:00
Šumadija 1903
2 : 4
Sport Klub 99
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
13.05.2017 13:00
Sloga (K)
2 : 2
Pazar Juniors
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
13.05.2017 11:00
OFK Osečina
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
OFK Šabac
Šabac
8 : 0
Omladinac 2014
Ljig
13.05.2017 10:00
OFK Šabac
8 : 0
Omladinac 2014
Mačva (Š)
Šabac
3 : 0
Drina
Ljubovija
13.05.2017 10:00
Mačva (Š)
3 : 0
Drina
Savacijum
Šabac
2 : 0
Ribnica
Mionica
13.05.2017 10:00
Savacijum
2 : 0
Ribnica
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
13.05.2017 10:00
Jedinstvo
0 : 2
Radnički (V)
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
13.05.2017 10:00
Železničar
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Loznica
Loznica
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
13.05.2017 12:00
Loznica
0 : 0
Mačva 2005
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
13.05.2017 17:00
Brodarac
1 : 0
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
FSFV
Beograd
13.05.2017 10:00
Crvena zvezda
5 : 1
FSFV
Sloga
Miloševac
3 : 2
SASK
Saraorci
13.05.2017
Sloga
3 : 2
SASK
Sloboda
Lipe
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
13.05.2017
Sloboda
0 : 5
Osipaonica
Jadar 07 II
Loznica
6 : 0
Borac
Lešnica
13.05.2017 10:00
Jadar 07 II
6 : 0
Borac
Spartak
Subotica
5 : 1
Arena Su
Subotica
13.05.2017 10:00
Spartak
5 : 1
Arena Su
Dinamo 1945
Pančevo
15 : 0
Omladinac
Deliblato
13.05.2017 16:00
Dinamo 1945
15 : 0
Omladinac
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 8
Dolina
Padina
13.05.2017 16:00
Vojvodina (S)
2 : 8
Dolina
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 6
Stenli
Glogonj
13.05.2017 16:00
Proleter
2 : 6
Stenli
Vojvodina (C)
Crepaja
3 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
13.05.2017 16:00
Vojvodina (C)
3 : 2
Vladimirovac
Vulturul
Grebenac
3 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
13.05.2017 16:00
Vulturul
3 : 3
Crvena zvezda
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 7
Partizan
Uljma
13.05.2017 16:00
Vojvodina
0 : 7
Partizan
Sloga
Plandište
14 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
13.05.2017 16:00
Sloga
14 : 1
Jedinstvo
Banat
Vršac
1 : 0
Vršac united
Vršac
13.05.2017 10:00
Banat
1 : 0
Vršac united
Obrenovac 1905
Obrenovac
6 : 0
Belo Polje
Belo Polje
13.05.2017 10:30
Obrenovac 1905
6 : 0
Belo Polje
Rudar
Kosovska Mitrovica
11 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
13.05.2017 13:00
Rudar
11 : 1
Trepča
Rudar (S)
Stamnica
0 : 6
RSK
Rabrovo
13.05.2017 11:00
Rudar (S)
0 : 6
RSK
13. Maj
Zemun
6 : 2
Buducnost
Dobanovci
13.05.2017 09:30
13. Maj
6 : 2
Buducnost
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Graficar
Beograd
13.05.2017 14:00
GSP Polet
0 : 2
Graficar
Palilulac
Beograd
2 : 0
Banja
Beograd
13.05.2017 10:00
Palilulac
2 : 0
Banja
OLE
Zemun
8 : 1
Beograd 1929
Beograd
13.05.2017 09:30
OLE
8 : 1
Beograd 1929
Sindjelic
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
13.05.2017 09:00
Sindjelic
4 : 0
BASK
Partizan MK
Beograd
7 : 1
BSK Borča MK
Borča
13.05.2017 10:00
Partizan MK
7 : 1
BSK Borča MK
Petlić MK
Smederevo
0 : 4
Kosmaj MK
Ralja
13.05.2017 10:00
Petlić MK
0 : 4
Kosmaj MK
Sinđelić MK
Beograd
8 : 2
Beograd 1929 MK
Beograd
13.05.2017 12:00
Sinđelić MK
8 : 2
Beograd 1929 MK
Ada MK
Beograd
2 : 4
Ole MK
Zemun
13.05.2017 19:00
Ada MK
2 : 4
Ole MK
Dunav MK
Veliko Selo
0 : 7
Vrčin MK
Vrčin
13.05.2017
Dunav MK
0 : 7
Vrčin MK
BASK MK
Beograd
0 : 7
Kolubara MK
Lazarevac
13.05.2017 11:00
BASK MK
0 : 7
Kolubara MK
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 0
Majdanpek
Majdanpek
13.05.2017
Lavice Dubočica
6 : 0
Majdanpek
Vozdovac
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
13.05.2017 18:00
Vozdovac
1 : 1
Zemun
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
13.05.2017 10:00
OFK Beograd
5 : 0
Teleoptik
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 5
Pčelinjo
Loznica
13.05.2017
Jedinstvo
1 : 5
Pčelinjo
Radnički Stobeks
Klupci
6 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
13.05.2017
Radnički Stobeks
6 : 4
Podrinje
Sloga
Korenita
3 : 8
Jadar 07
Loznica
13.05.2017
Sloga
3 : 8
Jadar 07
Subotica
Subotica
1 : 3
Bajša
Bajša
13.05.2017 11:00
Subotica
1 : 3
Bajša
TSC
Bačka Topola
11 : 0
Bačka 1901
Subotica
13.05.2017 09:30
TSC
11 : 0
Bačka 1901
CFK
Vrbas
0 : 0
Spartak
Subotica
13.05.2017 12:00
CFK
0 : 0
Spartak
Rvati
Obrenovac
5 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
13.05.2017 10:00
Rvati
5 : 0
Obrenovac 1905
Zvezda
Konatice
0 : 16
Zabrezje
Zabrezje
13.05.2017 10:00
Zvezda
0 : 16
Zabrezje
Pobeda
Piroman
4 : 3
Omladinac
Veliko Polje
13.05.2017 10:00
Pobeda
4 : 3
Omladinac
Sloga
Ratari
0 : 10
Zadrugar
Orasac
13.05.2017 10:00
Sloga
0 : 10
Zadrugar
OFK National AG
Novi Pazar
4 : 1
ND 2011
Novi Pazar
13.05.2017 10:00
OFK National AG
4 : 1
ND 2011
OFK Senjak
Valjevo
4 : 0
Omladinac
Ljig
13.05.2017
OFK Senjak
4 : 0
Omladinac
Budućnost Krušik
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
13.05.2017
Budućnost Krušik
2 : 0
OFK Osečina
Polet
Popucke
0 : 11
Radnički
Valjevo
13.05.2017
Polet
0 : 11
Radnički
Železničar
Lajkovac
0 : 4
Jedinstvo
Ub
13.05.2017
Železničar
0 : 4
Jedinstvo
Šampion
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
13.05.2017
Šampion
3 : 0
Ribnica
Bačka
Mol
0 : 4
Njerš Ištvan
Totovo selo
13.05.2017
Bačka
0 : 4
Njerš Ištvan
Dominus
Beograd
5 : 4
Sinjdjelic
Ugrinovci
13.05.2017 10:30
Dominus
5 : 4
Sinjdjelic
Lola
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
13.05.2017 13:00
Lola
1 : 1
Srem
Olimpik
Beograd
1 : 5
Ada
Beograd
13.05.2017 09:00
Olimpik
1 : 5
Ada
Sindjelic
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
13.05.2017 14:30
Sindjelic
2 : 1
Hajduk
Postar
Zvezdara
0 : 3
Atakante
Beograd
13.05.2017 09:30
Postar
0 : 3
Atakante
OLE
Borca
15 : 0
Zvezdara
Beograd
13.05.2017 12:00
OLE
15 : 0
Zvezdara
Rusanj
Rusanj
2 : 6
Trijumf
Beograd
13.05.2017 10:00
Rusanj
2 : 6
Trijumf
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
BSK 1926
Baćevac
13.05.2017 13:00
Lokomotiva
3 : 0
BSK 1926
Komgrap
Beograd
2 : 9
DIF
Beograd
13.05.2017 10:00
Komgrap
2 : 9
DIF
Karioke
Beograd
0 : 3
Rakovica
Rakovica
13.05.2017 15:30
Karioke
0 : 3
Rakovica
Dorcol
Beograd
3 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
13.05.2017 09:00
Dorcol
3 : 0
Radnički PDM
OFK Beograd B
Beograd
5 : 0
Petlic
Beograd
13.05.2017 12:30
OFK Beograd B
5 : 0
Petlic
IMT
Beograd
5 : 0
Brodarac 1947
Beograd
13.05.2017 10:00
IMT
5 : 0
Brodarac 1947
Loznica 06
Loznica
9 : 1
Jadar
Loznica
13.05.2017
Loznica 06
9 : 1
Jadar
Gučevo 2016
Banja Koviljača
1 : 0
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
13.05.2017
Gučevo 2016
1 : 0
ŠF Lipnica - Bradić
Radnički Stobeks 07
Klupci
1 : 4
Sloga
Korenita
13.05.2017
Radnički Stobeks 07
1 : 4
Sloga
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Borac
Kozjak
13.05.2017
Podrinje
1 : 0
Borac
Radnički Stobeks 06
Klupci
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
13.05.2017
Radnički Stobeks 06
1 : 0
Gučevo
Pčelinjo
Loznica
0 : 0
Loznica 07
Loznica
13.05.2017
Pčelinjo
0 : 0
Loznica 07
Feniks
Zabrezje
3 : 1
Duboko
Mala Mostanica
13.05.2017 10:00
Feniks
3 : 1
Duboko
Pobeda
Piroman
1 : 0
Posavina
Stubline
13.05.2017 12:00
Pobeda
1 : 0
Posavina
Skela
Skela
0 : 9
Buducnost
Zvecka
13.05.2017 11:00
Skela
0 : 9
Buducnost

Rukomet

Jabuka
Jabuka
35 : 29
ŽSK
Žabalj
13.05.2017 20:00
Jabuka
35 : 29
ŽSK
Novi Beograd
Beograd
28 : 31
Radnički
Obrenovac
13.05.2017 16:00
Novi Beograd
28 : 31
Radnički
Hisar
Leskovac
32 : 27
Aleksinac
Aleksinac
13.05.2017 16:30
Hisar
32 : 27
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 37
Bela Palanka
Bela Palanka
13.05.2017 19:00
Hajduk Veljko
30 : 37
Bela Palanka
Jastrebac
Blace
24 : 39
Planinka
Kuršumlija
13.05.2017 20:00
Jastrebac
24 : 39
Planinka
ORK Bor
Bor
25 : 31
Radnički
Ćuprija
13.05.2017 19:00
ORK Bor
25 : 31
Radnički
Dolovo
Dolovo
30 : 28
Metalac
Futog
13.05.2017 17:30
Dolovo
30 : 28
Metalac
Radnički 1958
Šid
27 : 19
Vladimirovac
Vladimirovac
13.05.2017 18:00
Radnički 1958
27 : 19
Vladimirovac
Potisje Pleteks
Ada
33 : 24
Budućnost
Alibunar
13.05.2017 19:00
Potisje Pleteks
33 : 24
Budućnost
Prva Iskra Barič
Barič
40 : 35
Palanka
Smederevska Palanka
13.05.2017 16:00
Prva Iskra Barič
40 : 35
Palanka
Rudar
Majdanpek
29 : 16
Đerdap
Kladovo
13.05.2017 18:00
Rudar
29 : 16
Đerdap
Knjaževac
Knjaževac
27 : 29
Majdanpek
Majdanpek
13.05.2017 18:00
Knjaževac
27 : 29
Majdanpek
Mladost 1949
Zaječar
38 : 33
Rembas
Resavica
13.05.2017 19:00
Mladost 1949
38 : 33
Rembas
Bane
Raška
31 : 29
Omladinac
Gornji Milanovac
13.05.2017 19:00
Bane
31 : 29
Omladinac
Pobednik
Prijepolje
43 : 39
Radnički 1964 2
Kragujevac
13.05.2017 20:00
Pobednik
43 : 39
Radnički 1964 2
Prigrevica
Prigrevica
44 : 27
Rusin
Ruski Krstur
13.05.2017 20:00
Prigrevica
44 : 27
Rusin
Vojput 2
Subotica
35 : 29
Grafičar
Bezdan
13.05.2017 12:00
Vojput 2
35 : 29
Grafičar
Obilić
Novi Kneževac
34 : 32
Senta
Senta
13.05.2017 18:00
Obilić
34 : 32
Senta
Jedinstvo
Bočar
25 : 30
Radnički
Jaša Tomić
13.05.2017 17:00
Jedinstvo
25 : 30
Radnički
Omladinac (D)
Deliblato
37 : 25
Omladinac (I)
Ilandža
13.05.2017 17:00
Omladinac (D)
37 : 25
Omladinac (I)
ORK Pančevo
Pančevo
35 : 23
Crepaja
Crepaja
13.05.2017 18:00
ORK Pančevo
35 : 23
Crepaja
Radnički
Novi Sad
35 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
13.05.2017 19:00
Radnički
35 : 23
Jedinstvo
Titel
Titel
27