XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
20/21.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Šapine
Šapine
20.05.2017 16:30
Smederevo 1924
0 : 0
Šapine
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
20.05.2017 11:00
Radnički 1923
1 : 0
Železničar
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
21.05.2017 16:30
Mihajlovac 1934
0 : 0
Mokra Gora
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 0
FAP
Priboj
21.05.2017 11:00
Polet (LJ)
2 : 0
FAP
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Sloga (P)
Požega
20.05.2017 16:30
Budućnost Krušik 2014
2 : 0
Sloga (P)
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
20.05.2017 16:30
Zlatibor (Č)
2 : 0
Šumadija 1903
Loznica
Loznica
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
21.05.2017 16:30
Loznica
3 : 2
Jošanica
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
21.05.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Karađorđe (T)
21.05.2017 19:56 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 28 16 10 2 58
2 Budućnost Krušik 2014 28 16 7 5 55
3 Sloga (P) 28 16 4 8 52
4 Šapine 28 13 7 8 46
5 Zlatibor (Č) 28 10 11 7 41
6 Smederevo 1924 28 11 5 12 38
7 Šumadija 1903 28 11 5 12 38
8 Polet (LJ) 28 10 6 12 36
9 Karađorđe (T) 28 8 10 10 34
10 Loznica 28 9 5 14 32
11 Jedinstvo Putevi 28 8 8 12 32
12 FAP 28 7 11 10 32
13 Mihajlovac 1934 28 7 10 11 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mokra Gora 28 8 6 14 30
15 Železničar 28 8 5 15 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 28 5 12 11 27

29.kolo
Sledeće kolo
27/28.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
28.05.2017 17:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Smederevo 1924
Karađorđe (T)
Topola
3 : 3
Loznica
Loznica
28.05.2017 17:00
Karađorđe (T)
3 : 3
Loznica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
28.05.2017 17:00
Jošanica
1 : 1
Zlatibor (Č)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.05.2017 17:00
Šumadija 1903
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
28.05.2017 17:00
Sloga (P)
1 : 1
Polet (LJ)
FAP
Priboj
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
28.05.2017 17:00
FAP
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Mokra Gora
1 : 1
Radnički 1923
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Šapine
Šapine
28.05.2017 17:00
Železničar
2 : 2
Šapine
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje