XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 433 utakmica za dan
Subota, 20 Maj 2017


Fudbal

Bayern
München
4 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
20.05.2017 15:30
Bayern
4 : 1
Freiburg
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 3
Werder
Bremen
20.05.2017 15:30
Borussia Dortmund
4 : 3
Werder
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
20.05.2017 15:30
Borussia M'gladbach
2 : 2
Darmstadt 98
Hertha BSC
Berlin
2 : 6
Bayer Leverkusen
Leverkusen
20.05.2017 15:30
Hertha BSC
2 : 6
Bayer Leverkusen
Köln
Köln
2 : 0
Mainz 05
Mainz
20.05.2017 15:30
Köln
2 : 0
Mainz 05
Hamburger SV
Hamburg
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
20.05.2017 15:30
Hamburger SV
2 : 1
Wolfsburg
Ingolstadt
Ingolstadt
1 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
20.05.2017 15:30
Ingolstadt
1 : 1
Schalke 04
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 0
Augsburg
Augsburg
20.05.2017 15:30
Hoffenheim
0 : 0
Augsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 2
RB Leipzig
Leipzig
20.05.2017 15:30
Eintracht
2 : 2
RB Leipzig
Napoli
Napoli
4 : 1
Fiorentina
Firenze
20.05.2017 20:45
Napoli
4 : 1
Fiorentina
Chievo
Verona
3 : 5
Roma
Roma
20.05.2017 18:00
Chievo
3 : 5
Roma
Nancy
Nancy-Tomblaine
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
20.05.2017 21:00
Nancy
3 : 1
Saint-Étienne
Lorient
Lorient
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
20.05.2017 21:00
Lorient
1 : 1
Bordeaux
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 0
Nantes
Nantes
20.05.2017 21:00
Lille
3 : 0
Nantes
Marseille
Marseille
1 : 0
Bastia
Furiani
20.05.2017 21:00
Marseille
1 : 0
Bastia
Lyon
Lyon
3 : 3
Nice
Nice
20.05.2017 21:00
Lyon
3 : 3
Nice
PSG
Paris
1 : 1
Caen
Caen
20.05.2017 21:00
PSG
1 : 1
Caen
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Dijon
Dijon
20.05.2017 21:00
Toulouse
0 : 0
Dijon
Angers
Angers
2 : 0
Montpellier
Montpellier
20.05.2017 21:00
Angers
2 : 0
Montpellier
Rennes
Rennes
2 : 3
Monaco
Monaco
20.05.2017 21:00
Rennes
2 : 3
Monaco
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
20.05.2017 21:00
Guingamp
1 : 0
Metz
Leganés
Leganés
1 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
20.05.2017 19:00
Leganés
1 : 1
Alavés
Sporting Gijón
Gijón
2 : 2
Betis
Sevilla
20.05.2017 17:00
Sporting Gijón
2 : 2
Betis
La Coruña
La Coruña
3 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
20.05.2017 19:00
La Coruña
3 : 0
Las Palmas
Sevilla
Sevilla
5 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
20.05.2017 21:00
Sevilla
5 : 0
Osasuna
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
20.05.2017 17:30
Jedinstvo
3 : 1
OFK Petrovac
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Grbalj
Radanovići
20.05.2017 17:30
Rudar
0 : 0
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
20.05.2017 17:30
Iskra
1 : 0
Sutjeska
Bokelj
Kotor
2 : 1
Dečić
Tuzi
20.05.2017 17:30
Bokelj
2 : 1
Dečić
Lovćen
Cetinje
0 : 3
Zeta
Golubovci
20.05.2017 17:30
Lovćen
0 : 3
Zeta
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Mladost
Podgorica
20.05.2017 17:30
Budućnost
0 : 3
Mladost
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Borac (S)
Sakule
20.05.2017 16:30
Omladinac
2 : 2
Borac (S)
Vršac
Vršac
2 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
20.05.2017 16:30
Vršac
2 : 2
Crvena zvezda (NS)
Sloga
Temerin
0 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
20.05.2017 16:30
Sloga
0 : 4
Radnički (Zr)
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
TSC
Bačka Topola
20.05.2017 16:30
Radnički (Š)
1 : 0
TSC
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
20.05.2017 16:30
Bratstvo 1946
4 : 0
Radnički (SM)
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Železničar
Pančevo
20.05.2017 16:30
Bačka 1901
3 : 1
Železničar
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Šapine
Šapine
20.05.2017 16:30
Smederevo 1924
0 : 0
Šapine
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
20.05.2017 11:00
Radnički 1923
1 : 0
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Sloga (P)
Požega
20.05.2017 16:30
Budućnost Krušik 2014
2 : 0
Sloga (P)
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
20.05.2017 16:30
Zlatibor (Č)
2 : 0
Šumadija 1903
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
20.05.2017 17:00
Radnički (S)
2 : 1
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 2
Car Konstantin
Niš
20.05.2017 17:00
Jedinstvo (P)
5 : 2
Car Konstantin
Dunav
Prahovo
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
20.05.2017 17:00
Dunav
2 : 2
OFK Sinđelić
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Ozren
Sokobanja
20.05.2017 17:00
Jedinstvo (B)
1 : 0
Ozren
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
20.05.2017 16:30
Brodarac 1947
2 : 1
Crvena Zvezda
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Barič
20.05.2017 11:00
GSP Polet
3 : 0
Prva Iskra
BASK
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
20.05.2017 10:00
BASK
2 : 2
Dorćol
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
20.05.2017 16:30
Teleoptik
4 : 2
Radnički (NB)
Sopot
Sopot
2 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
20.05.2017 16:30
Sopot
2 : 4
Radnički (O)
Polet (K)
Karavukovo
3 : 0
Tavankut
Tavankut
20.05.2017 16:30
Polet (K)
3 : 0
Tavankut
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Tisa (A)
Adorjan
20.05.2017 16:30
OFK Vrbas
3 : 1
Tisa (A)
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
20.05.2017 16:30
Bečej 1918
3 : 0
Radnički (S)
Srbobran
Srbobran
9 : 0
Subotica
Subotica
20.05.2017 16:30
Srbobran
9 : 0
Subotica
Mladost APA
Apatin
4 : 3
Budućnost (G)
Gložan
20.05.2017 16:30
Mladost APA
4 : 3
Budućnost (G)
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 3
Potisje
Kanjiža
20.05.2017 16:30
Sloga (Č)
3 : 3
Potisje
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 0
Dolina
Padina
20.05.2017 16:30
Budućnost (SC)
4 : 0
Dolina
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
20.05.2017 16:30
Dinamo 1945
5 : 1
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
20.05.2017 16:30
Jedinstvo (NB)
3 : 4
Sloboda
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
20.05.2017 16:30
Proleter (BK)
3 : 1
Radnički (S)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
20.05.2017 16:30
Kozara
1 : 0
Polet (N)
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 2
Index
Novi Sad
20.05.2017 16:30
Hajduk (Č)
1 : 2
Index
ŽSK
Žabalj
0 : 7
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
20.05.2017 16:30
ŽSK
0 : 7
Hajduk 1925 Podunavac
Sloga
Erdevik
3 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
20.05.2017 16:30
Sloga
3 : 2
Mladost (BJ)
Veternik
Veternik
1 : 3
Slavija
Novi Sad
20.05.2017 16:30
Veternik
1 : 3
Slavija
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
20.05.2017 16:30
Jedinstvo (SP)
3 : 1
Hajduk (B)
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Sloga
Kraljevo
20.05.2017 17:00
Trepča
2 : 1
Sloga
Radnički (K)
Kovači
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
20.05.2017 17:00
Radnički (K)
3 : 0
Karađorđe
Ovčar
Markovica
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
20.05.2017 17:00
Ovčar
4 : 2
Arsenal
Gruža
Gruža
1 : 1
Šumadija (T)
Toponica
20.05.2017 17:00
Gruža
1 : 1
Šumadija (T)
Ribnica
Mionica
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
20.05.2017 17:00
Ribnica
1 : 0
Zadrugar
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 3
Provo
Provo
20.05.2017 17:00
Radnički Gorenje
1 : 3
Provo
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
20.05.2017 17:00
Sevojno
3 : 0
Jedinstvo 1945
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Radnički Stobex
Klupci
20.05.2017 17:00
Sloga 1940 (BB)
0 : 0
Radnički Stobex
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
20.05.2017 17:00
Spartak 1924
1 : 0
OFK Osečina
BSK
Bogovina
2 : 4
Rtanj
Boljevac
20.05.2017 17:00
BSK
2 : 4
Rtanj
Đerdap
Kladovo
6 : 0
OFK Bor
Bor
20.05.2017 17:00
Đerdap
6 : 0
OFK Bor
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Kopaonik
Brus
20.05.2017 17:00
SFS Borac
4 : 0
Kopaonik
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
20.05.2017 17:00
OFK Topličanin
0 : 2
Župa
Morava 1918
Ćuprija
6 : 2
Bošnjane
Bošnjane
20.05.2017 17:00
Morava 1918
6 : 2
Bošnjane
OFK Kosanica
Kuršumlija
6 : 2
Rembas
Resavica
20.05.2017 17:00
OFK Kosanica
6 : 2
Rembas
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Pusta reka
Bojnik
20.05.2017 17:00
Pčinja
4 : 2
Pusta reka
Sloga (L)
Leskovac
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
20.05.2017 17:00
Sloga (L)
4 : 3
GFK Dubočica
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
20.05.2017 17:00
Lužnica
2 : 0
Nebeski andjeli
Avala
Beli Potok
3 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
20.05.2017 16:30
Avala
3 : 2
Balkan Mirijevo
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
20.05.2017 17:00
Panonija IM Topola
3 : 1
Eđšeg
Hajduk Junior
Kula
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
20.05.2017 16:30
Hajduk Junior
1 : 2
Mladost (BP)
Mladost (K)
Kruščić
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
20.05.2017 16:30
Mladost (K)
1 : 1
Krila Krajine
Polet (S)
Sivac
5 : 7
ŽAK
Sombor
20.05.2017 16:30
Polet (S)
5 : 7
ŽAK
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Strela
Ivanovo
20.05.2017 17:00
BAK
4 : 0
Strela
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
20.05.2017 17:00
Jedinstvo Stević
1 : 2
Partizan (U)
OFK Kikinda
Kikinda
5 : 1
Naftagas (E)
Elemir
20.05.2017 16:30
OFK Kikinda
5 : 1
Naftagas (E)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
20.05.2017 16:30
Proleter 2006
1 : 1
Borac
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Partizan
Vitojevci
20.05.2017 17:00
Rudar
1 : 1
Partizan
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
8 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
20.05.2017 17:00
Podrinje
8 : 0
Mitros
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Bačka
Đurđevo
20.05.2017 17:30
Omladinac
3 : 1
Bačka
Šajkaš 1908
Kovilj
8 : 0
Miletić
Mošorin
20.05.2017 17:30
Šajkaš 1908
8 : 0
Miletić
Jugović
Kać
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
20.05.2017 17:30
Jugović
2 : 0
OFK Sirig
OFK Futog
Futog
2 : 2
TSK
Temerin
20.05.2017 17:30
OFK Futog
2 : 2
TSK
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Borac
Vraneši
20.05.2017 17:00
Omladinac
2 : 1
Borac
Partizan
Cerovac
5 : 1
Kolonija
Kragujevac
20.05.2017 16:30
Partizan
5 : 1
Kolonija
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Jedinstvo
Petrovac
20.05.2017 16:30
Jadran
4 : 1
Jedinstvo
Slatina
Slatina
1 : 3
Zadrugar
Gornja Trepca
20.05.2017 16:30
Slatina
1 : 3
Zadrugar
Podunavac
Udovice
4 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
20.05.2017 17:00
Podunavac
4 : 1
Cerovac 2013
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
20.05.2017 17:00
Trnava
2 : 1
ŽSK
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Borac (K)
Klenovnik
20.05.2017 17:00
Rudar 2001
0 : 2
Borac (K)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
20.05.2017 17:00
Trgovački
3 : 2
Sloga (B)
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Đerdap
Golubac
20.05.2017 17:00
Polet (SD)
2 : 1
Đerdap
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Borac (V)
Vladimirci
20.05.2017 17:30
Sindjelić
2 : 1
Borac (V)
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
20.05.2017 17:30
Radnički Šabački
3 : 2
Podrinje
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 3
ZSK
Valjevo
20.05.2017 17:00
Junior Novo Naselje
2 : 3
ZSK
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
20.05.2017 16:30
Crnokosa
2 : 1
Zlatar
Čajetina
Gostilje
0 : 4
Ježevica
Ježevica
20.05.2017 16:30
Čajetina
0 : 4
Ježevica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Mladost (Ba)
Batušinac
20.05.2017 17:00
Crvena Zvezda
3 : 2
Mladost (Ba)
Palilula
Aleksinac
2 : 3
Naisus 1977
Rožina
20.05.2017 17:00
Palilula
2 : 3
Naisus 1977
Rgotina
Rgotina
2 : 4
Radnički (L)
Lubnica
20.05.2017
Rgotina
2 : 4
Radnički (L)
Rudar (G)
Grljan
3 : 3
Sloga
Minićevo
20.05.2017
Rudar (G)
3 : 3
Sloga
Midžor
Kalna
3 : 1
Malinik
Podgorac
20.05.2017 17:00
Midžor
3 : 1
Malinik
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
20.05.2017 17:00
AZ Borac 2014
3 : 1
Sloboda
Aluminijum
Niš
0 : 3
OFK Niš
Niš
20.05.2017 17:00
Aluminijum
0 : 3
OFK Niš
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
20.05.2017 17:00
Vladimir Durković
1 : 2
Tanasko Rajić
Zvezda
Blato
4 : 0
Napredak
Izvor
20.05.2017 17:00
Zvezda
4 : 0
Napredak
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Jablanica
Medveđa
20.05.2017 17:00
Jedinstvo (Š)
1 : 0
Jablanica
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Čelik
Belo polje
20.05.2017
Levosoje
3 : 0
Čelik
Biljači
Biljača
1 : 2
Trešnjevka
Lopardince
20.05.2017
Biljači
1 : 2
Trešnjevka
Mineralac
Klokot
3 : 0
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
20.05.2017 17:00
Mineralac
3 : 0
Rudar 1969
Oskar
Pasjane
3 : 0
Sloga
Ranilug
20.05.2017 17:00
Oskar
3 : 0
Sloga
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 1
Morava
Parteš
20.05.2017 17:00
Izmornik
3 : 1
Morava
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Ugljare
Ugljare
20.05.2017
Brezovica
3 : 0
Ugljare
Sitnica
Lepina
3 : 0
Gračanica
Gračanica
20.05.2017
Sitnica
3 : 0
Gračanica
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Urovci
Urovci
20.05.2017 16:30
Mladost (C)
3 : 0
Urovci
Burovo
Burovo
3 : 1
BSK
Baćevac
20.05.2017 16:30
Burovo
3 : 1
BSK
Mladenovac
Mladenovac
2 : 3
Kosmaj
Ralja
20.05.2017 16:30
Mladenovac
2 : 3
Kosmaj
Vinča
Vinča
0 : 2
Boleč
Grocka
20.05.2017 16:30
Vinča
0 : 2
Boleč
Radnički (T)
Tekija
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
20.05.2017 17:00
Radnički (T)
1 : 3
Moravac 2015
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 2
Omladinski
Paraćin
20.05.2017 17:00
Rudar
1 : 2
Omladinski
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Gredetin
Gredetin
20.05.2017 17:30
OFK Draževac
1 : 1
Gredetin
Polet (R)
Radevac
2 : 3
Sloga (K)
Korman
20.05.2017 17:30
Polet (R)
2 : 3
Sloga (K)
Napredak 1976
Jošanica
2 : 1
Hajduk
Rujevica
20.05.2017 17:00
Napredak 1976
2 : 1
Hajduk
Slemen
Milušinac
1 : 1
Mladost
Resnik
20.05.2017 17:00
Slemen
1 : 1
Mladost
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
20.05.2017 17:00
Marjan MB
0 : 3
Bratstvo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Obilić
Zmajevo
20.05.2017 16:30
Jedinstvo
0 : 2
Obilić
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
20.05.2017 17:00
Jedinstvo (M)
0 : 3
Sloga
Tornjoš
Tornjoš
2 : 5
Tisa
Padej
20.05.2017 17:00
Tornjoš
2 : 5
Tisa
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
20.05.2017 17:30
Naša Zvezda
2 : 1
Soko
Krivanj
Selenča
2 : 3
Borac
Obrovac
20.05.2017 17:30
Krivanj
2 : 3
Borac
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Budućnost
Parage
20.05.2017 17:30
Tvrdjava
0 : 0
Budućnost
Kulpin
Kulpin
6 : 1
Vojvodina
Tovariševo
20.05.2017 17:30
Kulpin
6 : 1
Vojvodina
Maglić
Bački Maglić
0 : 4
Neštin
Neštin
20.05.2017 17:30
Maglić
0 : 4
Neštin
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
Čenej
Čenej
20.05.2017 17:00
Fruškogorski partizan
2 : 0
Čenej
Železničar
Novi Sad
5 : 5
Jedinstvo
Rumenka
20.05.2017 17:00
Železničar
5 : 5
Jedinstvo
Centar
Novi Sad
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
20.05.2017 17:00
Centar
1 : 4
Fruškogorac
Grdica
Grdica
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
20.05.2017 17:00
Grdica
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Bjelica
Milatovići
8 : 3
Jelica
Goračići
20.05.2017 16:30
Bjelica
8 : 3
Jelica
Sloga (M)
Milatovac
1 : 1
BSK
Borač
20.05.2017 17:00
Sloga (M)
1 : 1
BSK
Omladinac (V)
Vučkovica
5 : 1
Grivac
Grivac
20.05.2017 17:00
Omladinac (V)
5 : 1
Grivac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
20.05.2017 17:00
Rade Milošević
2 : 0
Omladinac (Š)
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Obilić
Živica
20.05.2017 17:00
Jedinstvo (LJ)
2 : 1
Obilić
Polet (V)
Voluja
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
20.05.2017 17:00
Polet (V)
2 : 0
Žika Marković Uča
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
20.05.2017 17:30
Milicionar
3 : 1
Napredak
Drina
Badovinci
3 : 1
Cer
Petkovica
20.05.2017 17:30
Drina
3 : 1
Cer
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
20.05.2017 17:30
Dušan Silni
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Azbukovica
Crnča
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
20.05.2017 17:30
Azbukovica
2 : 2
Mladost (DD)
Vidojevica
Lešnica
5 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
20.05.2017 17:30
Vidojevica
5 : 1
Gučevo
Mladost
Vračević
1 : 4
Crvena Jabuka
Ub
20.05.2017 17:00
Mladost
1 : 4
Crvena Jabuka
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Polet (T)
Takovo
20.05.2017 17:00
Polet (DL)
2 : 2
Polet (T)
Kalenić
Kalenić
4 : 0
Proleter
Bajevac
20.05.2017 17:00
Kalenić
4 : 0
Proleter
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Rudar
Radljevo
20.05.2017 17:00
Rubribreza
2 : 0
Rudar
Vrelo Sport
Vrelo
12 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
20.05.2017 17:00
Vrelo Sport
12 : 0
OFK Stublenica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 3
Koča Andjelković
Tekija
20.05.2017 17:00
Mala Vrbica
4 : 3
Koča Andjelković
OFK Sikole
Sikole
5 : 0
Kovilovo
Kovilovo
20.05.2017 17:00
OFK Sikole
5 : 0
Kovilovo
Rasina
Vitanovac
3 : 4
Mladost VPD
Kruševac
20.05.2017 17:00
Rasina
3 : 4
Mladost VPD
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Sloga
Majdevo
20.05.2017 17:00
Knez Lazar
2 : 2
Sloga
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Kapidžija
Kapidžija
20.05.2017 17:00
Jedinstvo 1936
4 : 1
Kapidžija
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Mladost
Donji Katun
20.05.2017 17:00
Varvarin
3 : 1
Mladost
Mladost
Mali Suvodol
2 : 2
Jerma
Sukovo
20.05.2017 17:00
Mladost
2 : 2
Jerma
Senjak
Pirot
6 : 0
Rongo Siti
Pirot
20.05.2017 17:00
Senjak
6 : 0
Rongo Siti
Nišavac
Staničenje
3 : 0
Temac
Temska
20.05.2017 17:00
Nišavac
3 : 0
Temac
Mekiš
Mekiš
1 : 5
10. februar
Šajinovac
20.05.2017
Mekiš
1 : 5
10. februar
Knežica
Knežica
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
20.05.2017
Knežica
0 : 1
Elid
Velika Jasikova
Velika Jasikova
7 : 0
Nacional
Lukovo
20.05.2017 16:30
Velika Jasikova
7 : 0
Nacional
OFK Rtanj 2016
Boljevac
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
20.05.2017 16:30
OFK Rtanj 2016
2 : 1
Kosovo
Borac
Azbresnica
1 : 3
Dobrič 1974
Brest
20.05.2017 17:00
Borac
1 : 3
Dobrič 1974
Sport
Bezdan
5 : 1
OFK Metalac
Sombor
20.05.2017 16:30
Sport
5 : 1
OFK Metalac
Vratare
Vratare
0 : 4
Gaglovo
Gaglovo
20.05.2017 17:00
Vratare
0 : 4
Gaglovo
Todorovce
Todorovce
5 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
20.05.2017 17:00
Todorovce
5 : 1
Gornje Sinkovce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 0
Mladost
Kutles
20.05.2017 17:00
ŠFU Derbi 2016
3 : 0
Mladost
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 3
Moravac (G)
Guberevac
20.05.2017 17:00
Gornje Krajince
0 : 3
Moravac (G)
Soko
Krvije
3 : 1
Radnik
Pankovo
20.05.2017 17:00
Soko
3 : 1
Radnik
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 6
Zabrđe 1936
Zabrđe
20.05.2017 17:00
Veliko Laole
0 : 6
Zabrđe 1936
Manastirica
Manastirica
6 : 0
Melnica
Melnica
20.05.2017 17:00
Manastirica
6 : 0
Melnica
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Brana Paunović 1933
Rašanac
20.05.2017 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Brana Paunović 1933
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Sloboda
Stubica
20.05.2017 17:30
Mladost (Č)
2 : 1
Sloboda
Planinac
Panjevac
0 : 6
Resava
Bukovac
20.05.2017 17:30
Planinac
0 : 6
Resava
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Mladi radnik
Grabovica
20.05.2017 17:30
Beljanica
5 : 0
Mladi radnik
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Borjak 2013
Okruglica
20.05.2017 17:00
Stara Čaršija
4 : 1
Borjak 2013
Mladost
Mala Drenova
7 : 0
Vinogradar
Riljac
20.05.2017 17:00
Mladost
7 : 0
Vinogradar
Radnik
Davidovac
1 : 6
Napredak
Stubica
20.05.2017 17:30
Radnik
1 : 6
Napredak
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 3
Hajduk
Ribarica
20.05.2017
TE Gučevo
1 : 3
Hajduk
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Mladost (B)
Brezjak
20.05.2017
Mladost (G)
0 : 3
Mladost (B)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
4 : 0
Studen Vitez
Studenica
20.05.2017 17:00
Bogutovačka Banja
4 : 0
Studen Vitez
Kralj Petar I
Topola
4 : 0
Krćevac 04
Krćevac
20.05.2017 17:00
Kralj Petar I
4 : 0
Krćevac 04
Sloga
Zabojnica
3 : 1
Jedinstvo
Oplanić
20.05.2017 17:30
Sloga
3 : 1
Jedinstvo
Kotlenik
Guncati
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac Konjuša
20.05.2017 17:30
Kotlenik
3 : 0
Beli Orlovi
Omladinac
Bogatić
2 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
20.05.2017 17:30
Omladinac
2 : 4
Stojan Lazarac
Borac
Vukovac
3 : 0
Pobeda 1953
Osanica
20.05.2017 17:00
Borac
3 : 0
Pobeda 1953
Jasenovac
Krepoljin
4 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
20.05.2017 17:00
Jasenovac
4 : 2
Vrelo 1971
Feniks
Rača
4 : 6
Badnjevac
Badnjevac
20.05.2017 15:00
Feniks
4 : 6
Badnjevac
Šumadija
Sipić
0 : 3
Napredak
Malo Krčmare
20.05.2017 17:00
Šumadija
0 : 3
Napredak
Pocerina
Jevremovac
6 : 1
Bojić
Bojić
20.05.2017 17:30
Pocerina
6 : 1
Bojić
Metlić
Metlić
1 : 3
Maovi MH
Maovi
20.05.2017 17:30
Metlić
1 : 3
Maovi MH
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Oniks
Lozovik
20.05.2017 17:30
Dobra Voda
1 : 1
Oniks
Domaćin
Kovačevac
6 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
20.05.2017 17:30
Domaćin
6 : 0
Dražmirovac
Munja
Baric
3 : 4
Tornado
Drazevac
20.05.2017 17:30
Munja
3 : 4
Tornado
Skela
Skela
0 : 3
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
20.05.2017 17:30
Skela
0 : 3
Zadrugar
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Proleter
Jasenak
20.05.2017 17:30
Trstenica
2 : 1
Proleter
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Roma
Iverić
20.05.2017 17:30
Rojkovac
3 : 0
Roma
Šumadinac
Kruševica
0 : 5
Mladi Radnik
Junkovac
20.05.2017 17:30
Šumadinac
0 : 5
Mladi Radnik
Proleter
Vrbovno
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
20.05.2017 17:30
Proleter
3 : 0
Dimitrije Tucović
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 0
Strmovo
Strmovo
20.05.2017 17:30
20. Oktobar
2 : 0
Strmovo
Lazarevac
Lazarevac
3 : 6
Petka
Petka
20.05.2017 17:30
Lazarevac
3 : 6
Petka
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mašinac Trejs PZP
Niš
20.05.2017 16:00
Crvena zvezda
4 : 1
Mašinac Trejs PZP
Spartak
Subotica
10 : 0
Sloga Radnički
Zemun
20.05.2017 17:00
Spartak
10 : 0
Sloga Radnički
Napredak
Kruševac
0 : 0
Obilić
Beograd
20.05.2017 17:00
Napredak
0 : 0
Obilić
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Požarevac
Požarevac
20.05.2017 17:00
Vojvodina
2 : 3
Požarevac
Levač
Rekovac
0 : 6
Radnički 2012
Niš
20.05.2017
Levač
0 : 6
Radnički 2012
Majdanpek
Majdanpek
3 : 10
Krstarica
Prokuplje
20.05.2017
Majdanpek
3 : 10
Krstarica
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
20.05.2017 11:00
Bačka 1901
1 : 3
Dinamo 1945
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
20.05.2017 13:00
Lokomotiva
3 : 1
Vojvodina
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Voždovac
Beograd
20.05.2017 13:00
Radnički (N)
3 : 0
Voždovac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
20.05.2017 11:00
Čukarički
2 : 0
Mačva
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Radnički (P)
Pirot
20.05.2017 13:00
OFK Beograd
2 : 3
Radnički (P)
Železničar
Lajkovac
20.05.2017
11:00
Savacijum
Šabac
20.05.2017 11:00
Železničar
:
Savacijum
Šumadija
Aranđelovac
1 : 5
Radnički 1926
Požarevac
20.05.2017 17:00
Šumadija
1 : 5
Radnički 1926
Karadjordje
Topola
4 : 2
Morava
Velika Plana
20.05.2017 17:00
Karadjordje
4 : 2
Morava
Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
20.05.2017 17:00
Mihajlovac
3 : 1
Smederevo 1924
VGSK
Veliko Gradište
6 : 1
Homoljac
Žagubica
20.05.2017 17:00
VGSK
6 : 1
Homoljac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 7
Šapine
Šapine
20.05.2017 17:00
Sloga 33
3 : 7
Šapine
IMT
Beograd
2 : 5
Internacional
Beograd
20.05.2017 13:30
IMT
2 : 5
Internacional
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Brodarac 2
Beograd
20.05.2017 13:00
Sindjelic
3 : 1
Brodarac 2
Žarkovo
Beograd
0 : 9
Siti Sport Klub
Beograd
20.05.2017 15:00
Žarkovo
0 : 9
Siti Sport Klub
BSK Borča
Borča
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
20.05.2017 14:00
BSK Borča
5 : 1
Radnički (O)
Sloga
Plandište
4 : 2
Budućnost
Alibunar
20.05.2017 16:00
Sloga
4 : 2
Budućnost
Partizan
Gaj
8 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
20.05.2017 16:00
Partizan
8 : 3
Stari Tamiš
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Borac (Sa)
Sakule
20.05.2017 16:00
Borac (St)
2 : 1
Borac (Sa)
Jugoslavija
Jabuka
9 : 0
Polet
Idvor
20.05.2017 16:00
Jugoslavija
9 : 0
Polet
Glogonj
Glogonj
4 : 3
Strela
Ivanovo
20.05.2017 16:00
Glogonj
4 : 3
Strela
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Udarnik
Lozovik
20.05.2017 10:00
Mladi radnik 1940
1 : 0
Udarnik
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Sloga
Miloševac
20.05.2017
Osipaonica
3 : 0
Sloga
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Zmaj 1953
Beograd
20.05.2017 13:30
Vrčin
0 : 3
Zmaj 1953
Trudbenik
Trudbenik
0 : 7
011
Beograd
20.05.2017 09:00
Trudbenik
0 : 7
011
Grafičar
Beograd
3 : 0
PKB
Padinska skela
20.05.2017 10:00
Grafičar
3 : 0
PKB
Sremcica
Sremcica
0 : 1
Milutinac
Zemun
20.05.2017 10:00
Sremcica
0 : 1
Milutinac
Postar 1930
Beograd
2 : 1
Minel
Beograd
20.05.2017 09:30
Postar 1930
2 : 1
Minel
DIF
Beograd
8 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
20.05.2017 08:45
DIF
8 : 1
Novi Beograd
Studenski Grad MK
Novi Beograd
1 : 2
Radnički MK
Novi Beograd
20.05.2017 10:00
Studenski Grad MK
1 : 2
Radnički MK
Sinđelić MK
Beograd
5 : 5
BASK MK
Beograd
20.05.2017 16:00
Sinđelić MK
5 : 5
BASK MK
Rad MK
Beograd
7 : 4
BSK Borča MK
Borča
20.05.2017 09:00
Rad MK
7 : 4
BSK Borča MK
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
7 : 3
Palilulac MK
Beograd
20.05.2017 10:00
Crvena zvezda MML MK
7 : 3
Palilulac MK
Brodarac 1947 MK
Beograd
5 : 2
Šumadinac MK
Bečmen
20.05.2017 13:15
Brodarac 1947 MK
5 : 2
Šumadinac MK
Zemun
Zemun
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
20.05.2017 12:00
Zemun
1 : 4
Vojvodina
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Teleoptik
Zemun
20.05.2017 11:00
Novi Pazar
3 : 1
Teleoptik
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Studentski Grad
Novi Beograd
20.05.2017 13:00
Moravac Orion
1 : 2
Studentski Grad
Čukarički
Beograd
7 : 3
Kiker
Kraljevo
20.05.2017 13:30
Čukarički
7 : 3
Kiker
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Real Niš
Niš
20.05.2017 16:00
OFK Beograd
1 : 0
Real Niš
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
20.05.2017 10:00
Radnički (Zr)
2 : 1
Dinamo 1945
Spartak
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
20.05.2017 12:00
Spartak
3 : 1
TSC
Indeks
Novi sad
0 : 1
Novi Sad 1921
Novi Sad
20.05.2017 12:00
Indeks
0 : 1
Novi Sad 1921
Inđija
Inđija
2 : 4
Petar Puača
Novi Sad
20.05.2017 12:00
Inđija
2 : 4
Petar Puača
Hajduk junior
Kula
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
20.05.2017 12:00
Hajduk junior
1 : 2
Radnički (S)
Nacional AG
Novi Pazar
2 : 4
Tutin
Tutin
20.05.2017 17:00
Nacional AG
2 : 4
Tutin
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
20.05.2017 17:00
Apolon 4
2 : 0
Bane
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
20.05.2017 17:00
Sloga (K)
3 : 1
Radnički 1923
Apolon (K)
Kraljevo
4 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
20.05.2017 17:00
Apolon (K)
4 : 1
Šumadija 1903
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
20.05.2017 17:00
Jošanica
2 : 2
Rudar
Jedinstvo
Ub
20.05.2017
12:00
Drina
Ljubovija
20.05.2017 12:00
Jedinstvo
:
Drina
Železničar
Lajkovac
20.05.2017
12:00
Senjak
Valjevo
20.05.2017 12:00
Železničar
:
Senjak
Loznica
Loznica
20.05.2017
10:00
Radnički (V)
Valjevo
20.05.2017 10:00
Loznica
:
Radnički (V)
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 7
Teleoptik
Zemun
20.05.2017 10:00
Radnički (O)
2 : 7
Teleoptik
BSK 1925
Beograd
2 : 0
011
Beograd
20.05.2017 11:00
BSK 1925
2 : 0
011
Radnicki (NB)
Novi Beograd
1 : 4
BSK
Borča
20.05.2017 11:30
Radnicki (NB)
1 : 4
BSK
Internacional
Beograd
3 : 4
Mladenovac
Mladenovac
20.05.2017 12:00
Internacional
3 : 4
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
PKB
Padinska Skela
20.05.2017 12:00
Kolubara
5 : 0
PKB
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
20.05.2017
Napredak
3 : 0
Donji Petrovci
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
20.05.2017
PSK Putinci
1 : 1
Partizan
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
1. Maj
Ruma
20.05.2017
Jedinstvo
0 : 0
1. Maj
Dunav
Banatska Palanka
1 : 7
Ševac
Kusić
20.05.2017 16:00
Dunav
1 : 7
Ševac
Borac
Pločica
0 : 3
Tempo
Sefkerin
20.05.2017
Borac
0 : 3
Tempo
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Slavia
Kovačica
20.05.2017 15:00
Mladost (O)
1 : 0
Slavia
Radnički
Baranda
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
20.05.2017 18:00
Radnički
2 : 2
Mladost (V)
Polet
Grabovac
3 : 3
Jedinstvo
Dren
20.05.2017 13:00
Polet
3 : 3
Jedinstvo
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
20.05.2017 12:00
Jadar 1961
1 : 3
Cer
Mladost
Borina
1 : 8
Jedinstvo
Mali Zvornik
20.05.2017 17:00
Mladost
1 : 8
Jedinstvo
Crvena zvezda MK
Beograd
4 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
20.05.2017 10:00
Crvena zvezda MK
4 : 0
Lokomotiva MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 3
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
20.05.2017 11:00
Brodarac MK
1 : 3
Voždovac MK
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
6 : 3
Leštane MK
Leštane
20.05.2017 10:00
Šumadija 1962 MK
6 : 3
Leštane MK
Rad MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
20.05.2017 11:00
Rad MK
4 : 0
011 MK
OFK Beograd MK
Beograd
7 : 1
Voždovac MK
Beograd
20.05.2017 19:00
OFK Beograd MK
7 : 1
Voždovac MK
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
20.05.2017 11:00
Brodarac MK
2 : 0
Lokomotiva MK
Zemun MK-V
Zemun
5 : 1
Zmaj 1953 MK
Zemun
20.05.2017 14:30
Zemun MK-V
5 : 1
Zmaj 1953 MK
13. Maj MK
Zemun
3 : 1
Novi Beograd MK
Novi Beograd
20.05.2017 09:00
13. Maj MK
3 : 1
Novi Beograd MK
OFK Beograd V MK
Beograd
4 : 1
011 V MK
Beograd
20.05.2017 10:00
OFK Beograd V MK
4 : 1
011 V MK
Spartak
Subotica
0 : 1
CFK
Vrbas
20.05.2017 10:00
Spartak
0 : 1
CFK
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Petar Puača
Novi Sad
20.05.2017 10:00
Vojvodina
5 : 0
Petar Puača
Indeks
Novi sad
1 : 0
Novi Sad 1921
Novi Sad
20.05.2017 10:00
Indeks
1 : 0
Novi Sad 1921
Inđija
Inđija
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
20.05.2017 10:00
Inđija
1 : 2
Srem
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
20.05.2017 10:00
Dinamo 1945
4 : 0
Bečkerek 023
Hajduk junior
Kula
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
20.05.2017 10:00
Hajduk junior
2 : 1
Radnički (S)
Zemun
Zemun
6 : 0
BSK
Borča
20.05.2017 09:00
Zemun
6 : 0
BSK
Rad
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
20.05.2017 13:00
Rad
0 : 0
OFK Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Vozdovac
Beograd
20.05.2017 10:00
Partizan
3 : 1
Vozdovac
011
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
20.05.2017 11:00
011
2 : 1
Brodarac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Sloga
Miloševac
20.05.2017
Osipaonica
0 : 3
Sloga
SASK
Saraorci
11 : 0
Borac 1932
Ralja
20.05.2017
SASK
11 : 0
Borac 1932
Vidojevica
Lešnica
0 : 14
Loznica
Loznica
20.05.2017 10:00
Vidojevica
0 : 14
Loznica
Arena Su
Subotica
17 : 0
Proleter
Ravno Selo
20.05.2017 11:00
Arena Su
17 : 0
Proleter
Njerš Ištvan
Totovo Selo
5 : 1
Subotica
Subotica
20.05.2017 11:00
Njerš Ištvan
5 : 1
Subotica
Železničar
Pančevo
3 : 4
Sloga
Banatsko Novo Selo
20.05.2017 16:00
Železničar
3 : 4
Sloga
Kolonija
Kovin
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
20.05.2017 16:00
Kolonija
2 : 5
Dinamo 1945
Vojvodina (C)
Crepaja
4 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
20.05.2017 16:00
Vojvodina (C)
4 : 2
Vojvodina (S)
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Spartak 1911
Debeljača
20.05.2017 16:00
Vladimirovac
0 : 3
Spartak 1911
Slavia
Kovačica
0 : 11
Jedinstvo Stević
Kačarevo
20.05.2017 16:00
Slavia
0 : 11
Jedinstvo Stević
Borac
Sakule
1 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
20.05.2017 16:00
Borac
1 : 4
Proleter
Stenli
Glogonj
6 : 2
Dolina
Padina
20.05.2017 16:00
Stenli
6 : 2
Dolina
BAK
Bela Crkva
11 : 0
Vulturul
Grebenac
20.05.2017 11:30
BAK
11 : 0
Vulturul
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
20.05.2017 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Vojvodina
Partizan
Uljma
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
20.05.2017 16:00
Partizan
4 : 1
Crvena zvezda
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Stubline
20.05.2017 09:00
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Buducnost
Zvecka
1 : 11
Obrenovac 1905
Obrenovac
20.05.2017 10:00
Buducnost
1 : 11
Obrenovac 1905
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
20.05.2017 11:00
Sloga (L)
3 : 0
Radnički 1926
IMT
Beograd
3 : 0
GSP Polet
Beograd
20.05.2017 16:30
IMT
3 : 0
GSP Polet
Buducnost
Dobanovci
3 : 1
Dorcol
Beograd
20.05.2017 13:00
Buducnost
3 : 1
Dorcol
Postar 1930
Beograd
1 : 4
Obilic
Beograd
20.05.2017 12:30
Postar 1930
1 : 4
Obilic
Rakovica
Beograd
0 : 6
OLE
Zemun
20.05.2017 09:00
Rakovica
0 : 6
OLE
Beograd 1929
Beograd
7 : 1
Palilulac
Beograd
20.05.2017 11:00
Beograd 1929
7 : 1
Palilulac
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
20.05.2017 08:45
BSK 1925
3 : 1
Bežanija
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Sindjelic
Beograd
20.05.2017 15:00
Kolubara
6 : 0
Sindjelic
Nord Star
Beograd
0 : 0
Seceranac Ada
Beograd
20.05.2017 11:00
Nord Star
0 : 0
Seceranac Ada
Voždovac MK
Beograd
5 : 3
Studenski grad MK
Novi Beograd
20.05.2017 10:00
Voždovac MK
5 : 3
Studenski grad MK
BSK Borča MK
Borča
3 : 0
011 MK
Beograd
20.05.2017 11:30
BSK Borča MK
3 : 0
011 MK
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 4
Altina MK
Zemun
20.05.2017 09:00
Brodarac MK
0 : 4
Altina MK
Vrčin MK
Vrčin
4 : 1
Ada MK
Beograd
20.05.2017 11:00
Vrčin MK
4 : 1
Ada MK
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
2 : 0
Petlić MK
Smederevo
20.05.2017 17:00
Selo Mladenovac MK
2 : 0
Petlić MK
Kosmaj MK
Ralja
2 : 2
Dunavac MK
Grocka
20.05.2017 11:00
Kosmaj MK
2 : 2
Dunavac MK
Fer Plej 06 MK
Zemun
0 : 3
Dušanovac MK
Beograd
20.05.2017 10:00
Fer Plej 06 MK
0 : 3
Dušanovac MK
Borac MK
Progar
3 : 0
Forza MK
Beograd
20.05.2017 16:00
Borac MK
3 : 0
Forza MK
Bežanija MK
Novi Beograd
6 : 2
Tempo MK
Beograd
20.05.2017 13:00
Bežanija MK
6 : 2
Tempo MK
Jagodina
Jagodina
3 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
20.05.2017
Jagodina
3 : 3
Lavice Dubočica
Čukarički
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
20.05.2017 10:00
Čukarički
2 : 0
BSK Borča
BSK 1925
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
20.05.2017 13:15
BSK 1925
0 : 3
OFK Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
20.05.2017 09:30
Radnički (NB)
3 : 3
Radnički (O)
Jadar 07
Loznica
2 : 1
Loznica II
Loznica
20.05.2017
Jadar 07
2 : 1
Loznica II
Loznica I
Loznica
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
20.05.2017
Loznica I
3 : 0
Radnički Stobeks
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 5
Pčelinjo
Loznica
20.05.2017
Podrinje
0 : 5
Pčelinjo
Spartak
Subotica
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
20.05.2017 14:00
Spartak
3 : 0
Vinogradar
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
Bajša
Bajša
20.05.2017 10:00
Bačka 1901
1 : 5
Bajša
Urovci
Urovci
2 : 3
Belo Polje
Belo Polje
20.05.2017 10:00
Urovci
2 : 3
Belo Polje
Zabrezje
Zabrezje
12 : 0
Rvati
Obrenovac
20.05.2017 10:00
Zabrezje
12 : 0
Rvati
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 2
Partizan
Drazevac
20.05.2017 12:00
Obrenovac 1905
4 : 2
Partizan
Zadrugar
Orasac
2 : 0
Pobeda
Piroman
20.05.2017 10:00
Zadrugar
2 : 0
Pobeda
Omladinac
Veliko Polje
8 : 0
Posavina
Stubline
20.05.2017 10:00
Omladinac
8 : 0
Posavina
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
20.05.2017 12:00
Pazar Juniors
7 : 2
Sport Klub 99
Šampion
Valjevo
0 : 9
OFK Senjak
Valjevo
20.05.2017
Šampion
0 : 9
OFK Senjak
Ribnica
Mionica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
20.05.2017
Ribnica
2 : 0
Železničar
Jedinstvo
Ub
13 : 0
Polet
Popucke
20.05.2017
Jedinstvo
13 : 0
Polet
Radnički
Valjevo
4 : 0
Budućnost Krušik
Valjevo
20.05.2017
Radnički
4 : 0
Budućnost Krušik
OFK Osečina
Osečina
4 : 3
Omladinac
Ljig
20.05.2017
OFK Osečina
4 : 3
Omladinac
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Senta
Senta
20.05.2017
Potisje
2 : 1
Senta
Sinjdjelic
Ugrinovci
9 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
20.05.2017 10:00
Sinjdjelic
9 : 0
Studentski Grad
Bezanija
Beograd
2 : 3
Olimpik
Beograd
20.05.2017 15:00
Bezanija
2 : 3
Olimpik
Jedinstvo
Surcin
0 : 3
Lola
Beograd
20.05.2017 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Lola
Hajduk
Beograd
1 : 3
Balkan
Beograd
20.05.2017 11:00
Hajduk
1 : 3
Balkan
Zvezdara
Beograd
2 : 5
IMT B
Novi Beograd
20.05.2017 14:00
Zvezdara
2 : 5
IMT B
Atakante
Beograd
0 : 2
Sindjelic
Beograd
20.05.2017 10:00
Atakante
0 : 2
Sindjelic
Rakovica
Rakovica
5 : 3
Komgrap
Beograd
20.05.2017 15:30
Rakovica
5 : 3
Komgrap
Mladi Proleter
Beograd
0 : 4
OFK Beograd B
Beograd
20.05.2017 14:00
Mladi Proleter
0 : 4
OFK Beograd B
Vinca
Vinca
0 : 15
Dorcol
Beograd
20.05.2017 10:00
Vinca
0 : 15
Dorcol
Lokomotiva V
Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
20.05.2017 10:30
Lokomotiva V
1 : 1
Torlak
Radnicki NB
Novi Beograd
1 : 6
Zemun B
Zemun
20.05.2017 14:30
Radnicki NB
1 : 6
Zemun B
Brodarac 1947
Beograd
0 : 7
Milutinac
Zemun
20.05.2017 09:00
Brodarac 1947
0 : 7
Milutinac
Sloga
Korenita
1 : 1
Loznica 06
Loznica
20.05.2017
Sloga
1 : 1
Loznica 06
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Radnički Stobeks 07
Klupci
20.05.2017
ŠF Lipnica - Bradić
0 : 1
Radnički Stobeks 07
Jadar
Loznica
0 : 3
Gučevo 2016
Banja Koviljača
20.05.2017
Jadar
0 : 3
Gučevo 2016
Loznica 07
Loznica
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
20.05.2017
Loznica 07
0 : 0
Podrinje
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
20.05.2017
Gučevo
0 : 1
Pčelinjo
Borac
Kozjak
0 : 1
Radnički Stobeks 06
Klupci
20.05.2017
Borac
0 : 1
Radnički Stobeks 06
Buducnost
Zvecka
9 : 0
Pobeda
Piroman
20.05.2017 12:00
Buducnost
9 : 0
Pobeda
Posavina
Stubline
1 : 4
Feniks
Zabrezje
20.05.2017 10:00
Posavina
1 : 4
Feniks
Duboko
Mala Mostanica
2 : 1
Radnicki
Obrenovac
20.05.2017 11:00
Duboko
2 : 1
Radnicki

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
24 : 24
Sloga
Požega
20.05.2017 20:30
Crvena zvezda
24 : 24
Sloga
Dinamo
Pančevo
31 : 24
Vojvodina
Novi Sad
20.05.2017 19:00
Dinamo
31 : 24
Vojvodina
Partizan
Beograd
31 : 28
Morava
Velika Plana
20.05.2017 18:30
Partizan
31 : 28
Morava
Mokra Gora
Zubin Potok
29 : 20
Dubočica 54
Leskovac
20.05.2017 19:00
Mokra Gora
29 : 20
Dubočica 54
Zlatar
Nova Varoš
24 : 23
Novi Pazar
Novi Pazar
20.05.2017 19:00
Zlatar
24 : 23
Novi Pazar
Priboj
Priboj
20 : 17
Vranje 1957
Vranje
20.05.2017 19:00
Priboj
20 : 17
Vranje 1957
Proleter
Zrenjanin
22 : 22
Obilić
Beograd
20.05.2017 19:00
Proleter
22 : 22
Obilić
Radnički
Ćuprija
23 : 22
Hisar
Leskovac
20.05.2017
Radnički
23 : 22
Hisar
Aleksinac
Aleksinac
30 : 38
Vlasotince
Vlasotince
20.05.2017
Aleksinac
30 : 38
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
36 : 34
Hajduk Veljko
Negotin
20.05.2017
Žitorađa
36 : 34
Hajduk Veljko
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 22
Jagodina
Jagodina
20.05.2017
Bela Palanka
30 : 22
Jagodina
BSK Heba
Bujanovac
25 : 34
Planinka
Kuršumlija
20.05.2017
BSK Heba
25 : 34
Planinka
ORK Bor
Bor
38 : 24
Jastrebac
Blace
20.05.2017
ORK Bor
38 : 24
Jastrebac
Mladost
Čačak
26 : 27
Radnički 2
Kragujevac
20.05.2017 18:00
Mladost
26 : 27
Radnički 2
Župa 54
Aleksandrovac
34 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
20.05.2017 18:30
Župa 54
34 : 27
Prva Petoletka
Budućnost
Alibunar
42 : 28
Radnički 1958
Šid
20.05.2017 15:00
Budućnost
42 : 28
Radnički 1958
Mladost
Bački Jarak
34 : 28
Putinci
Putinci