XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 678 utakmica za dan
Nedelja, 28 Maj 2017


Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
28.05.2017 17:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Smederevo 1924
Karađorđe (T)
Topola
3 : 3
Loznica
Loznica
28.05.2017 17:00
Karađorđe (T)
3 : 3
Loznica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
28.05.2017 17:00
Jošanica
1 : 1
Zlatibor (Č)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.05.2017 17:00
Šumadija 1903
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
28.05.2017 17:00
Sloga (P)
1 : 1
Polet (LJ)
FAP
Priboj
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
28.05.2017 17:00
FAP
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Mokra Gora
1 : 1
Radnički 1923
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Šapine
Šapine
28.05.2017 17:00
Železničar
2 : 2
Šapine
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
28.05.2017 17:30
Jedinstvo (B)
0 : 1
Moravac Orion
Ozren
Sokobanja
4 : 2
Dunav
Prahovo
28.05.2017 17:30
Ozren
4 : 2
Dunav
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
28.05.2017 17:30
OFK Sinđelić
2 : 0
Temnić 1924
Radan
Lebane
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
28.05.2017 17:30
Radan
2 : 1
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
28.05.2017 17:30
Car Konstantin
2 : 1
Radnički (S)
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 2
Tabane 1970
Jagodina
28.05.2017 17:30
Trstenik PPT
5 : 2
Tabane 1970
Timok
Zaječar
3 : 0
Pukovac
Pukovac
28.05.2017 17:30
Timok
3 : 0
Pukovac
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
28.05.2017 17:30
Sloga (D)
0 : 0
Vlasina
Grafičar
Beograd
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
28.05.2017 17:00
Grafičar
1 : 1
BSK Batajnica
IMT
Novi Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
28.05.2017 17:00
IMT
0 : 1
Sopot
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Žarkovo
Žarkovo
28.05.2017 17:00
Radnički (O)
0 : 0
Žarkovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Teleoptik
Zemun
28.05.2017 17:00
Stepojevac Vaga
3 : 1
Teleoptik
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
28.05.2017 17:00
Radnički (NB)
2 : 1
BASK
Dorćol
Beograd
3 : 2
GSP Polet
Beograd
28.05.2017 17:00
Dorćol
3 : 2
GSP Polet
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
28.05.2017 17:00
Prva Iskra
3 : 1
Brodarac 1947
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Rakovica
Rakovica
28.05.2017 17:00
Crvena Zvezda
1 : 2
Rakovica
Budućnost (G)
Gložan
5 : 0
Bačka (P)
Pačir
28.05.2017 17:00
Budućnost (G)
5 : 0
Bačka (P)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Kabel
Novi Sad
28.05.2017 17:00
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Kabel
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
28.05.2017 17:00
Hajduk (B)
1 : 0
Kupinovo
Borac
Novi Sad
5 : 0
Veternik
Veternik
28.05.2017 17:00
Borac
5 : 0
Veternik
Slavija
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
28.05.2017 17:00
Slavija
1 : 1
LSK Laćarak
Sofeks
Futog
1 : 2
Sloga
Erdevik
28.05.2017 10:00
Sofeks
1 : 2
Sloga
Mladost (BJ)
Bački Jarak
8 : 1
ŽSK
Žabalj
28.05.2017 17:00
Mladost (BJ)
8 : 1
ŽSK
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
28.05.2017 17:00
Hajduk 1925 Podunavac
1 : 1
Hajduk (Č)
Index
Novi Sad
4 : 2
Sremac Vojka
Vojka
28.05.2017 10:00
Index
4 : 2
Sremac Vojka
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Ovčar
Markovica
28.05.2017 17:00
Sušica
1 : 0
Ovčar
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
28.05.2017 17:00
Karađorđe
1 : 1
Trepča
Bane
Raška
6 : 0
Miokovci
Miokovci
28.05.2017 17:00
Bane
6 : 0
Miokovci
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Dragačevo
Guča
28.05.2017 17:00
Orlovac
0 : 2
Dragačevo
Šumadija (T)
Toponica
2 : 3
RSK
Rabrovo
28.05.2017 17:00
Šumadija (T)
2 : 3
RSK
Morava
Velika Plana
0 : 1
Proleter
Vranovo
28.05.2017 17:00
Morava
0 : 1
Proleter
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 4
Borac (Ž)
Žabari
28.05.2017 17:00
Petar Dobrnjac
3 : 4
Borac (Ž)
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
OFK Divci
Divci
28.05.2017 17:00
OFK Osečina
2 : 1
OFK Divci
Radnički Stobex
Klupci
0 : 3
Sevojno
Sevojno
28.05.2017 17:00
Radnički Stobex
0 : 3
Sevojno
Provo
Provo
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
28.05.2017 17:00
Provo
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Ribnica
Mionica
28.05.2017 17:00
Radjevac
3 : 1
Ribnica
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 0
Malošište
Malošište
28.05.2017 17:30
Zaplanjac
4 : 0
Malošište
Bukovik
Razanj
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
28.05.2017 17:30
Bukovik
5 : 1
Majdanpek
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Đerdap
Kladovo
28.05.2017 17:30
Timočanin
3 : 1
Đerdap
OFK Bor
Bor
1 : 2
BSK
Bogovina
28.05.2017 17:30
OFK Bor
1 : 2
BSK
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
28.05.2017 17:30
Rtanj
1 : 1
Šarbanovac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Napredak
Aleksinac
28.05.2017 17:30
Hajduk Veljko
3 : 0
Napredak
Moravica
Subotinac
3 : 1
Svrljig
Svrljig
28.05.2017 17:30
Moravica
3 : 1
Svrljig
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
28.05.2017 17:30
Žitorađa
1 : 1
SFS Borac
Sloga
Ćićevac
2 : 1
Trajal
Kruševac
28.05.2017 17:30
Sloga
2 : 1
Trajal
Juhor
Obrež
2 : 5
Poljoprivrednik
Počekovina
28.05.2017 17:30
Juhor
2 : 5
Poljoprivrednik
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
28.05.2017 17:30
Jedinstvo
2 : 0
OFK Kosanica
Rembas
Resavica
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
28.05.2017 17:30
Rembas
2 : 3
Morava 1918
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
28.05.2017 17:30
Bošnjane
1 : 0
OFK Lugomir
Levač
Rekovac
1 : 4
OFK Topličanin
Prokuplje
28.05.2017 17:30
Levač
1 : 4
OFK Topličanin
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Kopaonik
Brus
28.05.2017 17:30
Župa
3 : 1
Kopaonik
Ropotovo
Ropotovo
7 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
28.05.2017 17:30
Ropotovo
7 : 2
Morava (VH)
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 0
Lužnica
Babušnica
28.05.2017 17:30
Jedinstvo (P)
5 : 0
Lužnica
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
28.05.2017 17:30
Nebeski andjeli
2 : 2
Budućnost (P)
Budućnost (O)
Orašje
2 : 3
Sloga (L)
Leskovac
28.05.2017 17:30
Budućnost (O)
2 : 3
Sloga (L)
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
28.05.2017 17:30
GFK Dubočica
5 : 0
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 3
Pčinja
Trgovište
28.05.2017 17:30
Jedinstvo (GM)
0 : 3
Pčinja
Pusta reka
Bojnik
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
28.05.2017 17:30
Pusta reka
2 : 0
Mladost (M)
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
28.05.2017 17:30
Vranjska Banja
4 : 4
Balkanski
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 2
Čantavir
Čantavir
28.05.2017 17:30
Eđšeg
2 : 2
Čantavir
Proleter (Nj)
Njegoševo
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
28.05.2017 17:30
Proleter (Nj)
5 : 1
Obilić
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
28.05.2017 17:30
Preporod
3 : 1
Sutjeska
Senta
Senta
8 : 1
Jadran (S)
Sanad
28.05.2017 17:30
Senta
8 : 1
Jadran (S)
Bajša
Bajša
0 : 5
Napredak
Nadalj
28.05.2017 17:30
Bajša
0 : 5
Napredak
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Hajduk Junior
Kula
28.05.2017 16:30
Hercegovac
2 : 2
Hajduk Junior
Budućnost
Mladenovo
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
28.05.2017 16:30
Budućnost
2 : 0
Stari Grad
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
28.05.2017 16:30
Borac (BG)
2 : 0
Terekveš
BSK
Bački Brestovac
6 : 1
Polet (S)
Sivac
28.05.2017 16:30
BSK
6 : 1
Polet (S)
ŽAK
Sombor
5 : 6
OFK Šikara
Sombor
28.05.2017 16:30
ŽAK
5 : 6
OFK Šikara
Slavija
Pivnice
6 : 0
Mladost (K)
Kruščić
28.05.2017 16:30
Slavija
6 : 0
Mladost (K)
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Lipar
Lipar
28.05.2017 16:30
Krila Krajine
0 : 0
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
28.05.2017 16:30
Rusin
0 : 2
Mladost (BP)
Partizan (G)
Gaj
7 : 1
Vulturul
Grebenac
28.05.2017 17:30
Partizan (G)
7 : 1
Vulturul
Polet
Izbište
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
28.05.2017 17:30
Polet
0 : 2
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Strela
Ivanovo
28.05.2017 17:30
Jedinstvo (V)
1 : 0
Strela
Mladost (O)
Omoljica
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
28.05.2017 17:30
Mladost (O)
1 : 3
Borac (St)
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 4
Jugoslavija
Jabuka
28.05.2017 17:30
Crvena zvezda
5 : 4
Jugoslavija
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
28.05.2017 17:30
Vojvodina (S)
1 : 2
Vojvodina (C)
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 6
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2017 17:00
Omladinac
0 : 6
OFK Kikinda
Borac
Aleksandrovo
5 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
28.05.2017 17:00
Borac
5 : 0
C. Zvezda (RS)
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
28.05.2017 17:00
C. Zvezda (VS)
2 : 1
Mladost (BD)
Lehel
Mužlja
3 : 1
Naftagas (E)
Elemir
28.05.2017 17:00
Lehel
3 : 1
Naftagas (E)
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
28.05.2017 17:00
Hrtkovci
1 : 5
Podrinje
Ljukovo
Ljukovo
6 : 4
FK Graničar 1924
Adaševci
28.05.2017 17:00
Ljukovo
6 : 4
FK Graničar 1924
Jadran
Golubinci
1 : 2
Hajduk
Divoš
28.05.2017 17:00
Jadran
1 : 2
Hajduk
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 4
Rudar
Vrdnik
28.05.2017 17:00
Sloboda
2 : 4
Rudar
Magnohrom
Kraljevo
1 : 3
Real
Podunavci
28.05.2017 17:30
Magnohrom
1 : 3
Real
Ribnica
Jovac
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
28.05.2017 17:30
Ribnica
3 : 2
Ibar
Mataruge
Mataruge
4 : 2
Omladinac
Novo Selo
28.05.2017 17:30
Mataruge
4 : 2
Omladinac
Borac
Vraneši
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
28.05.2017 17:30
Borac
1 : 0
OFK Ras
Stubal
Stubal
4 : 1
Polet
Ratina
28.05.2017 17:30
Stubal
4 : 1
Polet
Radnik
Ušće
4 : 2
Rudar
Baljevac
28.05.2017 17:30
Radnik
4 : 2
Rudar
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Partizan
Cerovac
28.05.2017 17:00
Vodojaža
5 : 0
Partizan
Šumadija 1934
Drača
5 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Šumadija 1934
5 : 2
Vinogradi DB
Šumadinac
Kragujevac
3 : 0
Srbija
Ilićevo
28.05.2017 17:00
Šumadinac
3 : 0
Srbija
Budućnost
Resnik
1 : 0
Borac
Drenovac
28.05.2017 17:00
Budućnost
1 : 0
Borac
Sloboda
Grbice
4 : 3
Mladost
Pajazitovo
28.05.2017 17:00
Sloboda
4 : 3
Mladost
Sloga D
Desimirovac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Sloga D
0 : 1
Jadran
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Kolonija
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Parmenac
Parmenac
28.05.2017 17:00
Polet (T)
1 : 1
Parmenac
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
28.05.2017 17:00
Omladinac (Z)
3 : 2
Jedinstvo (K)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
28.05.2017 17:00
Donja Vrbava
1 : 2
Lunjevica
Spartak
Trnava
1 : 1
Napredak
Svračkovci
28.05.2017 17:00
Spartak
1 : 1
Napredak
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
28.05.2017 17:00
Mladost (P)
2 : 0
Zadrugar
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
28.05.2017 17:00
Prijevor
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 5
LFK Mladost
Lučani
28.05.2017 17:00
Ozrem PMH
2 : 5
LFK Mladost
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Podunavac
Udovice
28.05.2017 17:00
Bresje Superior
1 : 2
Podunavac
Pobeda
Golobok
3 : 1
Sloboda
Lipe
28.05.2017 17:00
Pobeda
3 : 1
Sloboda
7. Juli
Vodanj
3 : 4
Sloga
Miloševac
28.05.2017 17:00
7. Juli
3 : 4
Sloga
Polet
Trnovče
3 : 0
Omladinac
Rakinac
28.05.2017 17:00
Polet
3 : 0
Omladinac
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Šumadija
Azanja
28.05.2017 17:00
Udarnik
4 : 2
Šumadija
Budućnost
Ratari
0 : 0
SASK
Saraorci
28.05.2017 17:00
Budućnost
0 : 0
SASK
Osipaonica
Osipaonica
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
28.05.2017 17:00
Osipaonica
0 : 1
Mladi borac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Cerovac 2013
Cerovac
28.05.2017 17:00
Crvena zvezda
1 : 3
Cerovac 2013
BSK
Belosavci
5 : 2
Junkovac
Junkovac
28.05.2017 17:00
BSK
5 : 2
Junkovac
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
28.05.2017 17:00
OFK Aranđelovac
3 : 2
Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
28.05.2017 17:00
Prvi srpski ustanak
3 : 0
OFK Šatornja
Borac
Pajsijević
6 : 2
Vinča
Vinča
28.05.2017 17:00
Borac
6 : 2
Vinča
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 6
Proleter 1976
Jelovik
28.05.2017 10:00
Vitlina-Bokanja
0 : 6
Proleter 1976
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
28.05.2017 17:00
Krilaš
2 : 1
Napredak 1936
Rudar (S)
Stamnica
3 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
28.05.2017 17:00
Rudar (S)
3 : 2
Budućnost (V)
Makce
Makce
4 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
28.05.2017 17:00
Makce
4 : 2
Trgovački
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Rudar 2001
Kostolac
28.05.2017 17:00
Sloga (B)
3 : 2
Rudar 2001
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Radnik (S)
Salakovac
28.05.2017 17:00
Borac (K)
3 : 1
Radnik (S)
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 4
Borac (L)
Lešnica
28.05.2017 17:30
Mladost (P)
2 : 4
Borac (L)
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 4
Radnički Šabački
Šabac
28.05.2017 17:30
Mladost (PP)
2 : 4
Radnički Šabački
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Jevremovac
Jevremovac
28.05.2017 17:30
Podrinje
3 : 1
Jevremovac
Jedinstvo
Štitar
5 : 1
Sindjelić
Lipnica
28.05.2017 17:30
Jedinstvo
5 : 1
Sindjelić
Borac (V)
Vladimirci
3 : 0
Antimon
Zajača
28.05.2017 17:30
Borac (V)
3 : 0
Antimon
Mladi Borac
Dublje
3 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
28.05.2017 17:30
Mladi Borac
3 : 4
Cer
Majur
Majur
4 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
28.05.2017 17:30
Majur
4 : 1
Hajduk Stanko
Mladost
Dračić
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
28.05.2017 17:00
Mladost
4 : 0
Junior Novo Naselje
Brezovica
Brezovica
7 : 0
Tulari
Tulari
28.05.2017 17:00
Brezovica
7 : 0
Tulari
Iskra
Donja Bukovica
3 : 4
Trlić
Trlić
28.05.2017 17:00
Iskra
3 : 4
Trlić
Joševa
Joševa
1 : 4
ZSK
Valjevo
28.05.2017 17:00
Joševa
1 : 4
ZSK
Višesava
Bajina Bašta
5 : 1
Savinac
Visibaba
28.05.2017 17:00
Višesava
5 : 1
Savinac
Polet
Rasna
2 : 0
Lazarica
Prilipac
28.05.2017 17:00
Polet
2 : 0
Lazarica
Ariljska rampa
Požega
4 : 2
Čajetina
Gostilje
28.05.2017 13:00
Ariljska rampa
4 : 2
Čajetina
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
28.05.2017 17:00
Ježevica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Perućac
Perućac
2 : 3
Budućnost
Arilje
28.05.2017 17:00
Perućac
2 : 3
Budućnost
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
28.05.2017 17:00
Jasen
4 : 0
Zlatar
Čubra
Čubra
3 : 1
Slatina
Bor
28.05.2017 16:30
Čubra
3 : 1
Slatina
Branik
Štubik
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
28.05.2017 16:30
Branik
5 : 0
Nemetali
Sloga
Kobišnica
7 : 0
Deli Jovan
Sikole
28.05.2017 11:00
Sloga
7 : 0
Deli Jovan
Radnički
Klokočevac
4 : 0
Poreč
Donji milanovac
28.05.2017 16:30
Radnički
4 : 0
Poreč
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
28.05.2017 17:30
Doljevac 1971
3 : 1
Zemljoradnik
Mladost 1976
Biljeg
4 : 3
Mladost (Ba)
Batušinac
28.05.2017 17:30
Mladost 1976
4 : 3
Mladost (Ba)
Radnički 1924
Kočane
3 : 4
Naisus 1977
Rožina
28.05.2017 17:30
Radnički 1924
3 : 4
Naisus 1977
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
28.05.2017 17:30
Moravac (ZT)
2 : 3
Radnički 1947
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Orljane
Orljane
28.05.2017 17:30
Rudar Alpos
3 : 0
Orljane
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 5
Rasovača
Rasovača
28.05.2017 17:30
Morava (Ž)
2 : 5
Rasovača
Trebič
Sokobanja
2 : 0
Omladinac
Grezna
28.05.2017
Trebič
2 : 0
Omladinac
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Midžor
Kalna
28.05.2017
Kablovi
3 : 0
Midžor
Malinik
Podgorac
5 : 2
Rudar (G)
Grljan
28.05.2017
Malinik
5 : 2
Rudar (G)
Sloga
Minićevo
1 : 0
Rgotina
Rgotina
28.05.2017
Sloga
1 : 0
Rgotina
Radnički (L)
Lubnica
6 : 0
Vratarnica
Vratarnica
28.05.2017
Radnički (L)
6 : 0
Vratarnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 2
Osnić
Osnić
28.05.2017
OFK Knjaz
3 : 2
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
5 : 1
ŠSK
Štipina
28.05.2017
Graničar
5 : 1
ŠSK
OFK Grlište
Grlište
6 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
28.05.2017
OFK Grlište
6 : 0
Bučje Topla
Resavac
Subotica
3 : 2
Hajduk
Čepure
28.05.2017 17:30
Resavac
3 : 2
Hajduk
OFK Batinac
Batinac
8 : 1
Morava
Ribare
28.05.2017 17:30
OFK Batinac
8 : 1
Morava
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 2
Budućnost
Miliva
28.05.2017 17:30
OFK Bratstvo
1 : 2
Budućnost
Partizan
Glogovac
2 : 0
Juhor
Glavinci
28.05.2017 17:30
Partizan
2 : 0
Juhor
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Bratstvo
Međureč
28.05.2017 17:30
Napredak (D)
0 : 1
Bratstvo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
28.05.2017 17:30
Dragocvet
1 : 1
Kušiljevo
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
28.05.2017 17:30
OFK Tekstilac
3 : 2
Mladost (J)
Naupare
Naupare
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
28.05.2017 17:30
Naupare
2 : 1
Ribnik
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
28.05.2017 17:30
Parunovac
0 : 3
Mladi radnik
FUD
Brus
2 : 0
Šanac
Šanac
28.05.2017 17:30
FUD
2 : 0
Šanac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Blagotin
Poljna
28.05.2017 17:30
Mačkovac
1 : 2
Blagotin
Čitluk
Čitluk
1 : 4
Kupci
Kupci
28.05.2017 17:30
Čitluk
1 : 4
Kupci
Veterani Jastrebac
Blace
4 : 1
Jastreb
Blace
28.05.2017 17:30
Veterani Jastrebac
4 : 1
Jastreb
Jastrebac
Blace
4 : 1
Spartak
Gornja Trnava
28.05.2017 17:30
Jastrebac
4 : 1
Spartak
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Trbunje
Trbunje
28.05.2017 17:30
Jug Bogdan
1 : 0
Trbunje
Borac
Držanovac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
28.05.2017
Borac
3 : 0
Pobeda
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 0
Dunđerski
Voljčinac
28.05.2017
Mladost 1982
0 : 0
Dunđerski
Vulkan
Brenica
5 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
28.05.2017 17:30
Vulkan
5 : 1
AZ Borac 2014
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
28.05.2017 17:30
Sloboda
2 : 3
Proleter (M)
Sloga 1948
Malča
1 : 4
Rudar
Jelašnica
28.05.2017 17:30
Sloga 1948
1 : 4
Rudar
Mladost
Lalinac
2 : 3
Vrtište
Vrtište
28.05.2017 17:30
Mladost
2 : 3
Vrtište
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Zvezda
Blato
28.05.2017 17:30
Borac
1 : 2
Zvezda
Napredak
Izvor
2 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
28.05.2017 17:30
Napredak
2 : 1
Vladimir Durković
Padež
Petrovac
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
28.05.2017 17:30
Padež
2 : 1
Gnjilan
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
28.05.2017 17:00
Zloćudovo
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Umac
Miroševce
5 : 0
Sloga
Lipovica
28.05.2017 17:00
Umac
5 : 0
Sloga
Progres
Ladovica
2 : 1
Čekmin
Čekmin
28.05.2017 17:00
Progres
2 : 1
Čekmin
Radnički (P)
Pertate
4 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
28.05.2017 17:00
Radnički (P)
4 : 2
Jedinstvo (Š)
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Bobište
Bobište
28.05.2017 17:00
Jablanica
2 : 0
Bobište
Železničar
Brestovac
3 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
28.05.2017 17:00
Železničar
3 : 0
Omladinac (DS)
Polet
Stajkovce
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
28.05.2017 17:00
Polet
3 : 2
Kumarevo 65
Vučje
Vučje
0 : 1
Brza
OFK Brza
28.05.2017 17:00
Vučje
0 : 1
Brza
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 4
Mladi Borac
Živkovo
28.05.2017 17:00
Plantaža
1 : 4
Mladi Borac
Vihor
Žbevac
2 : 0
Čelik
Belo polje
28.05.2017
Vihor
2 : 0
Čelik
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 2
Trešnjevka
Lopardince
28.05.2017
BSK Bujanovac
2 : 2
Trešnjevka
Burovo
Burovo
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
28.05.2017 17:00
Burovo
2 : 1
Mladost (B)
BSK
Baćevac
0 : 4
Radnički
Rudovci
28.05.2017 17:00
BSK
0 : 4
Radnički
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Strelac
Mislođin
28.05.2017 17:00
TEK Sloga
3 : 0
Strelac
Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Polet
Grabovac
28.05.2017 17:00
Zabrežje
4 : 1
Polet
Napredak
Medoševac
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
28.05.2017 17:00
Napredak
1 : 1
Mladost (C)
Urovci
Urovci
8 : 0
Rušanj
Rušanj
28.05.2017 17:00
Urovci
8 : 0
Rušanj
Barajevo
Barajevo
4 : 4
Šumadija
Šopić
28.05.2017 17:00
Barajevo
4 : 4
Šumadija
Mladost
Begaljica
4 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
28.05.2017 17:00
Mladost
4 : 2
Selo Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Vinča
Vinča
28.05.2017 17:00
Velika Krsna
0 : 2
Vinča
Boleč
Grocka
7 : 2
Ropočevo
Ropočevo
28.05.2017 17:00
Boleč
7 : 2
Ropočevo
Hajduk
Kamendol
6 : 0
Mladenovac
Mladenovac
28.05.2017 17:00
Hajduk
6 : 0
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Pudarci
Pudarci
28.05.2017 17:00
Kosmaj
2 : 2
Pudarci
Dunavac
Grocka
5 : 1
Kovačevac
Kovačevac
28.05.2017 17:00
Dunavac
5 : 1
Kovačevac
Borac
Trnjane
4 : 0
Polet (R)
Radevac
28.05.2017 17:30
Borac
4 : 0
Polet (R)
Polet (V)
Vitoševac
4 : 2
OFK Draževac
Draževac
28.05.2017 17:30
Polet (V)
4 : 2
OFK Draževac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
4 : 3
Planinac 2015
Podgorac
28.05.2017 14:00
OFK Sloga (D)
4 : 3
Planinac 2015
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 3
Pobeda
Trubarevac
28.05.2017 17:00
Sloboda 2013
0 : 3
Pobeda
Sloga
Žučkovac
0 : 4
Slemen
Milušinac
28.05.2017 17:00
Sloga
0 : 4
Slemen
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Hajduk
Rujevica
28.05.2017 17:00
Palilulac
0 : 3
Hajduk
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
28.05.2017 17:00
Mladost (B)
2 : 1
Mladost (DL)
Napredak
Bogojevce
0 : 5
Milanovo
Milanovo
28.05.2017 17:00
Napredak
0 : 5
Milanovo
Navalin
Navalin
4 : 2
OFK Morava
Leskovac
28.05.2017 17:00
Navalin
4 : 2
OFK Morava
Gradac
Konopnica
4 : 0
BSK
Belanovce
28.05.2017 17:00
Gradac
4 : 0
BSK
Šumadija
Razgojna
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
28.05.2017 17:00
Šumadija
3 : 4
Marjan MB
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
28.05.2017 11:00
Bratstvo
4 : 2
Sušica 2012
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
28.05.2017 17:00
Sloboda (DB)
0 : 1
Jedinstvo (G)
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
Bratstvo
Ljutovo
28.05.2017 17:30
Udarnik Višnjevac
2 : 2
Bratstvo
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Đurđin
Đurđin
28.05.2017 17:30
Lokomotiva
2 : 1
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 0
Žednik
Stari Žednik
28.05.2017 17:30
Hajduk
2 : 0
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 2
Bikovo
Bikovo
28.05.2017 17:30
OFK Mala Bosna 2015
2 : 2
Bikovo
Solid
Subotica
5 : 4
Palić
Palić
28.05.2017 17:30
Solid
5 : 4
Palić
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Iskra
Kucura
28.05.2017 17:00
Pobeda
0 : 5
Iskra
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
28.05.2017 17:00
Budućnost
2 : 1
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Mladost
Radičević
28.05.2017 17:00
Mladost Radost
1 : 2
Mladost
Obilić
Zmajevo
0 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
28.05.2017 17:00
Obilić
0 : 4
Vojvodina
Tisa
Padej
2 : 0
Tromedja
Majdan
28.05.2017 17:30
Tisa
2 : 0
Tromedja
Horgoš 1911
Horgoš
5 : 1
Šampion
Orom
28.05.2017 17:30
Horgoš 1911
5 : 1
Šampion
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 3
Čoka
Čoka
28.05.2017 17:30
Jedinstvo (SK)
4 : 3
Čoka
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
28.05.2017 16:30
Dunav
1 : 1
Omladinac (D)
Hajduk (S)
Stapar
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
28.05.2017 16:30
Hajduk (S)
0 : 1
Omladinac (B)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
28.05.2017 16:30
Aleksa Šantić
3 : 0
Graničar (R)
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Crvenka
Crvenka
28.05.2017 16:30
Kordun
1 : 2
Crvenka
Kula
Kula
2 : 4
FK Stanišić
Stanišić
28.05.2017 16:30
Kula
2 : 4
FK Stanišić
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
28.05.2017 17:30
Borac (VS)
2 : 0
Hajdučica
Ševac
Kusić
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
28.05.2017 17:30
Ševac
1 : 0
Karaš (K)
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
28.05.2017 17:30
Partizan (K)
2 : 1
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 1
Banat
Ilandža
28.05.2017 17:30
Borac (VG)
4 : 1
Banat
Potporanj
Potporanj
2 : 3
Ratar
Kruščica
28.05.2017 17:30
Potporanj
2 : 3
Ratar
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
28.05.2017 17:30
Vladimirovac
3 : 0
Radnički 1927
Dunav
Banatska Palanka
9 : 1
Dobrica
Dobrica
28.05.2017 17:30
Dunav
9 : 1
Dobrica
ASK
Aradac
1 : 2
Zlatica
Zlatica
28.05.2017 17:00
ASK
1 : 2
Zlatica
MSK
Mihajlovo
2 : 4
Omladinac
Botoš
28.05.2017 17:00
MSK
2 : 4
Omladinac
Jedinstvo
Ečka
1 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
28.05.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 0
OFK Stajićevo
Rusanda
Melenci
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
28.05.2017 17:00
Rusanda
4 : 0
OFK Gradnulica
Potisje
Knićanin
7 : 0
Zadrugar
Lazarevo
28.05.2017 17:00
Potisje
7 : 0
Zadrugar
ŽFK Banat
Zrenjanin
4 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
28.05.2017 17:00
ŽFK Banat
4 : 1
Radnički 1911
Napredak (Č)
Čestereg
1 : 3
Borac (I)
Iđoš
28.05.2017 17:00
Napredak (Č)
1 : 3
Borac (I)
2. Oktobar
Kumane
4 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
28.05.2017 17:00
2. Oktobar
4 : 1
Vojvodina (B)
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Terekves
Hetin
28.05.2017 17:00
1.Oktobar
1 : 2
Terekves
Proleter
Međa
1 : 6
Bega
Novi Itebej
28.05.2017 17:00
Proleter
1 : 6
Bega
Mladost
Buđanovci
5 : 0
Graničar (O)
Obrež
28.05.2017 17:00
Mladost
5 : 0
Graničar (O)
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Železničar
Inđija
28.05.2017 17:00
Graničar (K)
1 : 1
Železničar
OFK Brestač
Brestač
4 : 3
Jedinstvo (P)
Platičevo
28.05.2017 17:00
OFK Brestač
4 : 3
Jedinstvo (P)
PSK Putinci
Putinci
5 : 2
Hajduk
Višnjićevo
28.05.2017 17:00
PSK Putinci
5 : 2
Hajduk
Fruškogorac
Manđelos
1 : 2
Napredak
Žarkovac
28.05.2017 17:00
Fruškogorac
1 : 2
Napredak
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 1
Sloga
Čalma
28.05.2017 17:00
Jedinstvo (M)
4 : 1
Sloga
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
28.05.2017 17:00
OFK Zeka Buljubaša
1 : 4
Obilić 1993
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Susek
Susek
28.05.2017 17:00
Fruškogorac
2 : 0
Susek
Borac
Rakovac
2 : 0
Bačka
Begeč
28.05.2017 17:00
Borac
2 : 0
Bačka
Moskva
Budisava
3 : 1
Železničar
Novi Sad
28.05.2017 17:00
Moskva
3 : 1
Železničar
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
28.05.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Fruškogorski partizan
Čenej
Čenej
2 : 0
Obilić
Vilovo
28.05.2017 17:00
Čenej
2 : 0
Obilić
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 1
Gruža
Vitanovac
28.05.2017 17:30
Kraljevo Hajduk
4 : 1
Gruža
Zvezda
Čukojevac
2 : 2
Borac (A)
Adrani
28.05.2017 17:30
Zvezda
2 : 2
Borac (A)
Napredak (G)
Gračac
4 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
28.05.2017 17:30
Napredak (G)
4 : 2
Jedinstvo (D)
Lazac
Lazac
4 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
28.05.2017 17:30
Lazac
4 : 0
Budućnost (K)
Popovići
Popovići
3 : 0
Partizan
Vrba
28.05.2017 17:30
Popovići
3 : 0
Partizan
Tavnik
Tavnik
4 : 2
Metalac
Kraljevo
28.05.2017 17:30
Tavnik
4 : 2
Metalac
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Hajduk
1 : 2
OFK Bagremar
Azbest
Stragari
4 : 1
Maršić
Maršić
28.05.2017 17:00
Azbest
4 : 1
Maršić
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Zastava
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Kremenac
0 : 2
Zastava
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Košutnjak
Kragujevac
28.05.2017 17:00
21. oktobar
2 : 3
Košutnjak
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Divostin
Kragujevac
28.05.2017 17:00
Seljak
3 : 1
Divostin
Rakova
Rakova
4 : 5
Lugovi
Čačak
28.05.2017 17:00
Rakova
4 : 5
Lugovi
Vujan
Prislonica
1 : 0
Kej
Čačak
28.05.2017 17:00
Vujan
1 : 0
Kej
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Morava (M)
Mojsinje
28.05.2017 17:00
Planinac
3 : 0
Morava (M)
Morava (K)
Katrga
5 : 2
Prijatelji
Čačak
28.05.2017 17:00
Morava (K)
5 : 2
Prijatelji
Rudar
Bresnica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
28.05.2017 17:00
Rudar
1 : 0
Čačak 94
Budućnost
Stančići
4 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
28.05.2017 17:00
Budućnost
4 : 1
Gavrilo Princip
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Bjelica
Milatovići
28.05.2017 16:30
Vrelo
2 : 1
Bjelica
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Bratstvo
Dljin
28.05.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 0
Bratstvo
Gradina
Rti
0 : 1
Brezova
Brezova
28.05.2017 16:30
Gradina
0 : 1
Brezova
Prilike
Prilike
2 : 4
Gorušica
Viča
28.05.2017 16:30
Prilike
2 : 4
Gorušica
Sloga
Kaona
2 : 1
Jelica
Goračići
28.05.2017 16:30
Sloga
2 : 1
Jelica
Omladinac
Kalimanići
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
28.05.2017 17:00
Omladinac
2 : 1
Takovski Ustanak
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 7
Sparta
Grabovica
28.05.2017 17:00
Mladost 09
2 : 7
Sparta
Šumadija
Brdjani
2 : 2
Velereč 94
Velereč
28.05.2017 17:00
Šumadija
2 : 2
Velereč 94
Šilopaj
Šilopaj
2 : 4
Ozremica
Beršići
28.05.2017 17:00
Šilopaj
2 : 4
Ozremica
Žabare
Žabare
1 : 3
Ranilović
Ranilović
28.05.2017 17:00
Žabare
1 : 3
Ranilović
Plaskovac
Plaskovac
7 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
28.05.2017 17:00
Plaskovac
7 : 5
Šumadinac (N)
Mladi rudar
Bukovik
1 : 2
Sloga
Zagorica
28.05.2017 17:00
Mladi rudar
1 : 2
Sloga
Partizan
Darosava
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
28.05.2017 17:00
Partizan
4 : 1
Šamot
Budućnost
Blaznava
0 : 6
Kopljari
Kopljari
28.05.2017 17:00
Budućnost
0 : 6
Kopljari
Brezovac
Brezovac
1 : 1
Jasenica
Božurnja
28.05.2017 17:00
Brezovac
1 : 1
Jasenica
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 2
B 2000
Aranđelovac
28.05.2017 11:00
Šumadinac (S)
5 : 2
B 2000
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Udarnik
Trska
28.05.2017 10:00
Karađorđe
3 : 0
Udarnik
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
28.05.2017 17:00
Pobeda (S)
3 : 0
Omladinac (V)
Grivac
Grivac
0 : 5
Kotlenik
Selo Leskovac
28.05.2017 17:00
Grivac
0 : 5
Kotlenik
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
28.05.2017 17:00
Mladost (R)
1 : 1
Mladost MG
Crvena zvezda
Miraševac
5 : 1
Sloga (M)
Milatovac
28.05.2017 17:00
Crvena zvezda
5 : 1
Sloga (M)
BSK
Borač
6 : 0
Marjan
Knić
28.05.2017 17:00
BSK
6 : 0
Marjan
Pobeda (Đ)
Đurđevo
0 : 1
Bare
Bare
28.05.2017 17:00
Pobeda (Đ)
0 : 1
Bare
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 3
Integral
Batuša
28.05.2017 17:00
Sloga 1952
5 : 3
Integral
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
28.05.2017 17:00
Bata Bulić
1 : 2
Napredak (S)
Zadrugar (T)
Tabanovac
6 : 0
Dragoš
Oreškovica
28.05.2017 17:00
Zadrugar (T)
6 : 0
Dragoš
BSK
Boževac
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
28.05.2017 17:00
BSK
1 : 2
Rade Milošević
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Radnički (K)
Knežica
28.05.2017 17:00
Omladinac (Š)
5 : 0
Radnički (K)
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 1
Železničar
Požarevac
28.05.2017 17:00
Žika Marković Uča
0 : 1
Železničar
Desine
Desine
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
28.05.2017 17:00
Desine
2 : 1
Dunavac (P)
Napredak (P)
Poljana
5 : 1
Radnički (P)
Požeženo
28.05.2017 17:00
Napredak (P)
5 : 1
Radnički (P)
Napredak 1934
Nabrđe
6 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
28.05.2017 17:00
Napredak 1934
6 : 3
Sloga (Ć)
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 7
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
28.05.2017 17:00
Jedinstvo (D)
2 : 7
Jedinstvo (LJ)
Obilić
Živica
5 : 2
Dizel
Bare
28.05.2017 17:00
Obilić
5 : 2
Dizel
Torpedo
Tabanović
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
28.05.2017 17:30
Torpedo
1 : 1
Napredak
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Cer
Petkovica
28.05.2017 17:30
Milicionar
3 : 1
Cer
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 1
Gorki
Glušci
28.05.2017 17:30
Sloga (B)
4 : 1
Gorki
Omladinac
Slepčević
4 : 2
Proleter
Šabac
28.05.2017 17:30
Omladinac
4 : 2
Proleter
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
28.05.2017 17:30
Mladost (MM)
3 : 2
Budućnost (PD)
Sloga (D)
Duvanište
4 : 3
Borac (Š)
Šabac
28.05.2017 17:30
Sloga (D)
4 : 3
Borac (Š)
Duško
Klenje
3 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
28.05.2017 17:30
Duško
3 : 1
Budućnost (Z)
Varna 012
Varna
0 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
28.05.2017 17:30
Varna 012
0 : 3
Vlašić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 1
Karađorđe
Mišar
28.05.2017 17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
3 : 1
Karađorđe
Rankovac
Nakučani
3 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
28.05.2017 17:30
Rankovac
3 : 2
Miloš Pocerac 2013
Dobrava
Vukošić
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
28.05.2017 17:30
Dobrava
1 : 1
OFK Jelen
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
9 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
28.05.2017 17:30
Dušan Silni
9 : 0
Mladost 2013
Sloga (K)
Krnić
2 : 0
Radnički (К)
Koceljeva
28.05.2017 17:30
Sloga (K)
2 : 0
Radnički (К)
Torpedo
Lojanice
0 : 2
Trešnjevka
Trbušac
28.05.2017 17:30
Torpedo
0 : 2
Trešnjevka
Cerić
Miokus
6 : 4
Šipurske Livade
Šabac
28.05.2017 17:30
Cerić
6 : 4
Šipurske Livade
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
28.05.2017 17:30
Jadar (S)
2 : 1
7. Juli
Borac (K)
Kozjak
2 : 2
Prva Iskra
Runjani
28.05.2017 17:30
Borac (K)
2 : 2
Prva Iskra
Sloga (S)
Straža
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
28.05.2017 17:30
Sloga (S)
3 : 0
Mladost (DD)
Cerova
Cerova
4 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
28.05.2017 17:30
Cerova
4 : 1
Jedinstvo (Z)
Azbukovica
Crnča
0 : 1
Stolice
Krupanj
28.05.2017 17:30
Azbukovica
0 : 1
Stolice
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
28.05.2017 17:30
Milan Orlić
2 : 3
Gučevo
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
28.05.2017 11:00
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
28.05.2017 17:30
Vidojevica
2 : 1
Sloga (LŠ)
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
28.05.2017 17:00
Dimitrije Tucović
0 : 1
Vrelo Sport
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
28.05.2017 17:00
OFK Stublenica
1 : 1
Rubribreza
Proleter
Bajevac
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
28.05.2017 17:00
Proleter
0 : 2
Polet (DL)
Polet (T)
Takovo
5 : 1
Gunjevac
Gunjevac
28.05.2017 17:00
Polet (T)
5 : 1
Gunjevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
28.05.2017 17:00
OFK Paljuvi
1 : 2
Crvena Jabuka
Komanice
Komanice
2 : 2
Polet
Popučke
28.05.2017 17:00
Komanice
2 : 2
Polet
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
28.05.2017 17:00
Rajac
4 : 1
Mladost
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Ribnikar
Pecka
28.05.2017 11:00
Jadar 2013
0 : 2
Ribnikar
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
7 : 1
Liplje
Liplje
28.05.2017 17:00
Milenko Pavlović
7 : 1
Liplje
Kolubara 2
Valjevo
0 : 2
Kotešica
Kotešica
28.05.2017 17:00
Kolubara 2
0 : 2
Kotešica
Borac
Rajković
3 : 2
Popadić
Popadić
28.05.2017 17:00
Borac
3 : 2
Popadić
Glumač
Glumač
3 : 4
Sečica
Seča reka
28.05.2017 17:30
Glumač
3 : 4
Sečica
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
28.05.2017 17:30
Napredak
3 : 3
Pobeda
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 6
Trešnjica
Tvrdići
28.05.2017 14:30
Dobrinjac
3 : 6
Trešnjica
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 7
Bakionica
Bakionica
28.05.2017 14:30
Plavi Tok
1 : 7
Bakionica
Duškovci
Duškovci
0 : 3
Gorobilje
Gorobilje
28.05.2017 17:30
Duškovci
0 : 3
Gorobilje
Omladinac
Zdravčići
6 : 3
Lauš
Lopaš
28.05.2017 17:30
Omladinac
6 : 3
Lauš
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 5
Avijatičar
Vranjani
28.05.2017 14:30
Borac
2 : 5
Avijatičar
Pontes
Kostol
1 : 8
Napredak
Korbovo
28.05.2017 17:30
Pontes
1 : 8
Napredak
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
28.05.2017 17:30
Lovćen
3 : 0
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Kladušnica
Kladušnica
28.05.2017 17:30
Koča Andjelković
2 : 2
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 5
Omladinac
Vajuga
28.05.2017 17:30
Milutinovac
0 : 5
Omladinac
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 2
Rtkovo
Rtkovo
28.05.2017 17:30
Velika Vrbica
1 : 2
Rtkovo
Kovilovo
Kovilovo
4 : 0
Ratar
Jasenica
28.05.2017 17:00
Kovilovo
4 : 0
Ratar
Polet
Jabukovac
5 : 1
Malajnica
Malajnica
28.05.2017 17:00
Polet
5 : 1
Malajnica
Rečka
Rečka
2 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
28.05.2017 17:00
Rečka
2 : 2
OFK Tamnič
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
28.05.2017 17:00
Graničar
3 : 0
Miloševo
Slatina
Negotin
2 : 2
Urovica
Urovica
28.05.2017 17:00
Slatina
2 : 2
Urovica
Borac
Bivolje
0 : 3
Žabare
Žabare
28.05.2017 17:30
Borac
0 : 3
Žabare
Bukovica
Bukovica
4 : 2
Čarapan
Kruševac
28.05.2017 11:00
Bukovica
4 : 2
Čarapan
Dedina
Dedina
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
28.05.2017 17:30
Dedina
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kapidžija
Kapidžija
0 : 9
Sloga
Majdevo
28.05.2017 17:30
Kapidžija
0 : 9
Sloga
Mladost VPD
Kruševac
5 : 2
Budućnost
Kaonik
28.05.2017 17:30
Mladost VPD
5 : 2
Budućnost
BSK
Bela Voda
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
28.05.2017 17:30
BSK
1 : 0
Gornji Stepoš
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
28.05.2017 17:30
14. Oktobar
0 : 3
Rubin (DS)
Borac
Gornji Katun
3 : 3
Trudbenik
Stalać
28.05.2017 17:30
Borac
3 : 3
Trudbenik
Mladost
Donji Katun
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
28.05.2017 17:30
Mladost
1 : 1
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Omladinac
Pojate
28.05.2017 17:30
Beli Orlovi
2 : 2
Omladinac
Gradina
Pejovac
5 : 6
Rubin (Z)
Zalogovac
28.05.2017 17:30
Gradina
5 : 6
Rubin (Z)
Dunavac
Dunavac
0 : 0
Minel
Ripanj
28.05.2017 17:00
Dunavac
0 : 0
Minel
Poštar
Beograd
3 : 3
Mladost
Jabučki Rit
28.05.2017 17:00
Poštar
3 : 3
Mladost
Crvenka
Borča
1 : 3
Heroj Polet
Jajinci
28.05.2017 17:00
Crvenka
1 : 3
Heroj Polet
Temac
Temska
3 : 0
Pobeda
Držina
28.05.2017 17:30
Temac
3 : 0
Pobeda
Rongo Siti
Pirot
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
28.05.2017 17:30
Rongo Siti
1 : 1
Lokomotiva
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
28.05.2017 17:30
Sloga
2 : 0
Veliki Suvodol
Rajko Mitić
Bela Palanka
8 : 0
Mladost
Mali Suvodol
28.05.2017 17:30
Rajko Mitić
8 : 0
Mladost
Jerma
Sukovo
2 : 5
Željuša
Željuša
28.05.2017 17:30
Jerma
2 : 5
Željuša
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
28.05.2017 17:30
Čegar 1946
3 : 0
Omladinac
Stevan Nešticki
Leskovik
8 : 1
Durlan Siti
Niš
28.05.2017 17:30
Stevan Nešticki
8 : 1
Durlan Siti
Radnički 1936
Trupale
1 : 4
Sečanica
Sečanica
28.05.2017 17:30
Radnički 1936
1 : 4
Sečanica
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Supovac
Supovac
28.05.2017 17:30
Čegar 2013
4 : 1
Supovac
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Mladost
Donji Komren
28.05.2017 17:30
Delijski Vis
0 : 3
Mladost
Klisura
Klisura
0 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
28.05.2017
Klisura
0 : 3
Marina Kutina
Grkinja
Grkinja
3 : 2
Knežica
Knežica
28.05.2017
Grkinja
3 : 2
Knežica
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Mekiš
Mekiš
28.05.2017
Elid
3 : 0
Mekiš
Lovac
Mali Izvor
1 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
28.05.2017 16:30
Lovac
1 : 0
Polet 1959
Deli Jovan
Salaš
2 : 7
Timok 1928
Trnavac
28.05.2017 16:30
Deli Jovan
2 : 7
Timok 1928
Mladost
Sumrakovac
3 : 4
OFK Rtanj 2016
Boljevac
28.05.2017 16:30
Mladost
3 : 4
OFK Rtanj 2016
Dobrič 1974
Brest
0 : 0
Baličevac 1974
Baličevac
28.05.2017 11:00
Dobrič 1974
0 : 0
Baličevac 1974
Padina 1989
Padina
3 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
28.05.2017 17:30
Padina 1989
3 : 1
Jugovići 1976
Banaćanin
Aleksandrovo
4 : 4
Arbanasce
Arbanasce
28.05.2017 11:00
Banaćanin
4 : 4
Arbanasce
KFK Kula
Kula
2 : 2
Dinamo (S)
Sonta
28.05.2017 16:30
KFK Kula
2 : 2
Dinamo (S)
Jedinstvo (R)
Ribarevo
9 : 0
Telečka
Telečka
28.05.2017 16:30
Jedinstvo (R)
9 : 0
Telečka
Partizan
Kupusina
4 : 0
Sport
Bezdan
28.05.2017 16:30
Partizan
4 : 0
Sport
OFK Metalac
Sombor
3 : 4
Rastina 1918
Rastina
28.05.2017 16:30
OFK Metalac
3 : 4
Rastina 1918
Provo 2015
Provo
7 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
28.05.2017 11:00
Provo 2015
7 : 0
Sloga Trgošped
Hajduk
Debrc
5 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
28.05.2017 17:30
Hajduk
5 : 0
Skupljen 2013
Verko
Suvo Selo
3 : 0
Petrovac 74
Kujavica
28.05.2017 17:30
Verko
3 : 0
Petrovac 74
Dragojevac
Dragojevac
3 : 1
Mrovska
Mrovska
28.05.2017 17:30
Dragojevac
3 : 1
Mrovska
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
28.05.2017 11:00
Jedinstvo 2014
1 : 0
Mladost (Z)
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Polet
Jalovik
28.05.2017 11:00
Sloga 1949
4 : 0
Polet
Sloga (R)
Ridjake
5 : 6
Mladost (B)
Belotić
28.05.2017 17:30
Sloga (R)
5 : 6
Mladost (B)
Tisa 1933
Taraš
1 : 2
Tamiš
Farkaždin
28.05.2017 17:00
Tisa 1933
1 : 2
Tamiš
KSK Konak 1926
Konak
2 : 4
Sloga
Jarkovac
28.05.2017 17:00
KSK Konak 1926
2 : 4
Sloga
Mladost
Belo Blato
3 : 3
Partizan
Tomaševac
28.05.2017 17:00
Mladost
3 : 3
Partizan
Proleter
Neuzina
4 : 1
Borac
Zrenjanin
28.05.2017 17:00
Proleter
4 : 1
Borac
Mladi radnik
Valjevo
4 : 7
OFK Povlen
Brezovice
28.05.2017 11:00
Mladi radnik
4 : 7
OFK Povlen
Paune
Paune
0 : 4
Lukavac
Lukavac
28.05.2017 14:00
Paune
0 : 4
Lukavac
Bujačić
Bujačić
4 : 1
Sloga Gorić
Gorić
28.05.2017 11:00
Bujačić
4 : 1
Sloga Gorić
Dupljaj 2016
Dupljaj
2 : 4
Dupljaj
Dupljaj
28.05.2017 17:00
Dupljaj 2016
2 : 4
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
0 : 1
Rakac Stave
Stave
28.05.2017 17:00
Zadrugar
0 : 1
Rakac Stave
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 3
Beloševac
Beloševac
28.05.2017 17:00
Gradac Pričević
0 : 3
Beloševac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 2
Mali korak
Oglađenovac
28.05.2017 17:00
Žabari
2 : 2
Mali korak
Banat
Dupljaja
0 : 1
Vinogradar
Gudurica
28.05.2017 17:30
Banat
0 : 1
Vinogradar
Karaš
Jasenovo
3 : 0
Omladinac
Zagajica
28.05.2017 17:30
Karaš
3 : 0
Omladinac
Hajduk
Šušara
4 : 0
Pobeda
Parta
28.05.2017 17:30
Hajduk
4 : 0
Pobeda
Zdravinje
Zdravinje
1 : 0
Doljane Meševo
Doljane
28.05.2017 11:00
Zdravinje
1 : 0
Doljane Meševo
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
28.05.2017 11:00
Polet (Š)
1 : 1
Mudrakovac
Grkljane
Grkljane
6 : 1
Polet (K)
Kobilje
28.05.2017 11:00
Grkljane
6 : 1
Polet (K)
Štitari
Štitari
2 : 5
Zmajevac
Belasica
28.05.2017 11:00
Štitari
2 : 5
Zmajevac
17.kolo