XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
27/28.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
27.08.2016 16:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
27.08.2016 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Loznica
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
28.08.2016 11:00
Polet (LJ)
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 2
Karađorđe (T)
Topola
28.08.2016 16:30
Mihajlovac 1934
0 : 2
Karađorđe (T)
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
27.08.2016 16:30
Radnički 1923
2 : 1
Jošanica
Šapine
Šapine
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
27.08.2016 16:30
Šapine
2 : 1
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Sloga (P)
Požega
28.08.2016 16:30
Železničar
2 : 2
Sloga (P)
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
FAP
Priboj
27.08.2016 16:30
Mokra Gora
1 : 0
FAP
28.08.2016 18:52 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost Krušik 2014 3 3 0 0 9
2 Radnički 1923 3 2 1 0 7
3 Mokra Gora 3 2 1 0 7
4 Šapine 3 2 0 1 6
5 Sloga (P) 3 1 2 0 5
6 Polet (LJ) 3 1 1 1 4
7 Zlatibor (Č) 3 1 1 1 4
8 Smederevo 1924 3 1 1 1 4
9 Mihajlovac 1934 3 1 1 1 4
10 FAP 3 1 0 2 3
11 Karađorđe (T) 3 1 0 2 3
12 Loznica 3 1 0 2 3
13 Jedinstvo Putevi 3 1 0 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 3 0 2 1 2
15 Železničar 3 0 2 1 2
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
03/04.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
FAP
Priboj
03.09.2016 16:30
Smederevo 1924
3 : 0
FAP
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
03.09.2016 16:30
Sloga (P)
0 : 1
Mokra Gora
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Železničar
Lajkovac
03.09.2016 16:30
Šumadija 1903
0 : 1
Železničar
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Šapine
Šapine
03.09.2016 16:30
Jošanica
0 : 0
Šapine
Karađorđe (T)
Topola
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
03.09.2016 16:30
Karađorđe (T)
0 : 1
Radnički 1923
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
04.09.2016 16:30
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Mihajlovac 1934
Loznica
Loznica
0 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
03.09.2016 16:30
Loznica
0 : 2
Polet (LJ)
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
03.09.2016 16:30
Zlatibor (Č)
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje