XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Subota, 3 Septembar 2016

Fudbal

03.09.2016 16:30 Inđija 1 : 1 Zemun
03.09.2016 16:30 Proleter 0 : 0 Sloboda
03.09.2016 17:00 Kolubara 1 : 1 Bežanija
03.09.2016 16:30 BSK Borča 2 : 1 Jagodina
03.09.2016 16:30 ČSK Pivara 4 : 2 Budućnost
03.09.2016 16:30 Sindjelić 4 : 0 OFK Beograd
03.09.2016 16:30 Čelik 0 : 1 Berane
03.09.2016 16:30 Cetinje 2 : 1 Bratstvo
03.09.2016 16:30 Otrant Olympic 1 : 1 Ibar
03.09.2016 16:30 Radnički 5 : 0 Igalo
03.09.2016 16:30 Kom 3 : 0 Jezero
03.09.2016 16:00 Polimlje 4 : 1 Komovi
03.09.2016 16:00 Fair Play 2 : 13 Pljevlja 97
03.09.2016 16:30 Radnički (Zr) 0 : 3 Crvena zvezda (NS)
03.09.2016 16:30 TSC 3 : 2 Radnički (NP)
03.09.2016 16:30 Radnički (SM) 1 : 1 Borac (S)
03.09.2016 16:30 Bačka 1901 1 : 0 Vršac
03.09.2016 16:30 Bratstvo 1946 4 : 1 Cement
03.09.2016 16:30 Radnički (Š) 1 : 1 Sloga
03.09.2016 16:30 Smederevo 1924 3 : 0 FAP
03.09.2016 16:30 Sloga (P) 0 : 1 Mokra Gora
03.09.2016 16:30 Šumadija 1903 0 : 1 Železničar
03.09.2016 16:30 Jošanica 0 : 0 Šapine
03.09.2016 16:30 Karađorđe (T) 0 : 1 Radnički 1923
03.09.2016 16:30 Loznica 0 : 2 Polet (LJ)
03.09.2016 16:30 Zlatibor (Č) 1 : 2 Budućnost Krušik 2014
03.09.2016 16:30 OFK Sinđelić 3 : 0 Vlasina
03.09.2016 16:30 Ozren 1 : 1 Pukovac
03.09.2016 16:30 Jedinstvo (B) 1 : 1 Tabane 1970
03.09.2016 16:30 Dunav 0 : 1 Radnički (S)
03.09.2016 16:30 Radnički (NB) 0 : 0 Prva Iskra
03.09.2016 16:30 Radnički (O) 6 : 1 Rakovica
03.09.2016 16:30 IMT 2 : 1 Brodarac 1947
03.09.2016 16:30 Sopot 0 : 1 BASK
03.09.2016 16:30 Polet (K) 7 : 3 Subotica
03.09.2016 16:30 Sloga (Č) 1 : 0 Srbobran
03.09.2016 16:30 Mladost APA 1 : 1 Bačka (P)
03.09.2016 16:30 Budućnost (SC) 1 : 0 Sloboda
03.09.2016 16:30 Radnički (S) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
03.09.2016 16:30 Vršac united 2 : 1 Dolina
03.09.2016 16:30 Radnički (K) 2 : 0 Vojvodina 1928
03.09.2016 16:30 Kozara 3 : 1 Proleter (BK)
03.09.2016 16:30 Slavija 0 : 0 Index
03.09.2016 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 0 ŽSK
03.09.2016 16:30 Veternik 1 : 2 LSK Laćarak
03.09.2016 16:30 Slavija 0 : 0 Trepča
03.09.2016 16:30 Takovo 1 : 0 Sloga
03.09.2016 16:30 Gruža 1 : 1 Morava
03.09.2016 16:30 Radnički 1926 1 : 1 Petar Dobrnjac
03.09.2016 16:30 Šumadija (A) 5 : 1 VGSK
03.09.2016 16:30 Sevojno 1 : 1 OFK Divci
03.09.2016 16:30 Radnički Gorenje 2 : 0 Spartak 1924
03.09.2016 16:30 Ribnica 1 : 0 Sloga (S)
03.09.2016 16:30 Jedinstvo 1945 0 : 4 Radnički Stobex
03.09.2016 16:30 Rtanj 1 : 0 Hajduk Veljko
03.09.2016 16:30 OFK Bor 0 : 2 Moravica
03.09.2016 16:30 Timočanin 0 : 0 Svrljig
03.09.2016 16:30 Đerdap 1 : 0 BSK
03.09.2016 16:30 SFS Borac 4 : 0 Bošnjane
03.09.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Župa
03.09.2016 16:30 Žitorađa 2 : 0 OFK Lugomir
03.09.2016 16:30 GFK Dubočica 1 : 2 Pusta reka
03.09.2016 16:30 Nebeski andjeli 2 : 0 Balkanski
03.09.2016 16:30 Lužnica 1 : 1 OFK Brzi Brod
03.09.2016 16:30 Proleter (RS) 0 : 1 Njegoš
03.09.2016 16:30 Polet (S) 0 : 0 Stari Grad
03.09.2016 16:30 Mladost (K) 4 : 2 Budućnost
03.09.2016 16:30 Partizan (U) 1 : 2 Strela
03.09.2016 16:30 Vojvodina (S) 2 : 1 Jedinstvo (V)
03.09.2016 16:30 Jedinstvo Stević 2 : 0 Mladost (O)
03.09.2016 16:30 OFK Kikinda 1 : 1 C. Zvezda (VS)
03.09.2016 16:30 Begej 1 : 0 Bilećanin
03.09.2016 16:30 Mladost (L) 3 : 5 Lehel
03.09.2016 16:30 Proleter 2006 3 : 0 Naftagas (B)
03.09.2016 17:00 Rudar 1 : 2 Napredak
03.09.2016 17:00 1. Maj Ruma 6 : 0 Ljukovo
03.09.2016 17:00 Partizan 1 : 2 Jadran
03.09.2016 16:30 OFK Sirig 1 : 2 Vinogradar
03.09.2016 16:30 Mladost 3 : 0 Bačka
03.09.2016 16:30 OFK Futog 4 : 2 Jugović
03.09.2016 17:00 Omladinac 2 : 0 Granit
03.09.2016 17:00 Rudar 3 : 0 Ribnica
03.09.2016 17:00 Srbija 2 : 0 Partizan
03.09.2016 17:00 Borac 2 : 3 Kutlovo
03.09.2016 17:00 Mladost 1 : 0 Vinogradi DB
03.09.2016 17:00 Jadran 1 : 3 Vodojaža
03.09.2016 17:00 Kolonija 2 : 0 Šumadija 1934
03.09.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Ćava
03.09.2016 17:00 Sloga D 4 : 1 Šumadinac
03.09.2016 17:00 Sloboda 0 : 1 Budućnost
03.09.2016 16:30 Parmenac 11 : 0 Backovac Junajted
03.09.2016 16:30 Mladi borac 1 : 1 Bresje Superior
03.09.2016 16:30 Cerovac 2013 2 : 1 Pobeda
03.09.2016 16:30 Sloga 33 5 : 2 Sloga (B)
03.09.2016 16:30 Đerdap 1 : 1 Borac (K)
03.09.2016 16:30 Polet (SD) 2 : 2 Radnik (S)
03.09.2016 16:00 Radnički Šabački 1 : 2 Hajduk Stanko
03.09.2016 16:00 Sindjelić 4 : 2 Antimon
03.09.2016 16:30 Radnik 1 : 0 Pepeljevac
03.09.2016 16:30 OFK Jabučje 0 : 2 Iskra
03.09.2016 16:30 Crnokosa 5 : 1 Ariljska rampa
03.09.2016 16:30 Prvi partizan 3 : 2 Perućac
03.09.2016 16:30 Poreč 3 : 0 Rudna Glava
03.09.2016 16:30 Jedinstvo GVD 1 : 1 Zemljoradnik
03.09.2016 16:30 Resavac 4 : 2 Bratstvo
03.09.2016 17:00 FUD 3 : 1 Vinogradar
03.09.2016 16:00 Dunđerski 5 : 1 Omladinac
03.09.2016 16:00 Real 0 : 2 Mladost 1982
03.09.2016 16:30 Palilulac 1 : 1 Sloga 1948
03.09.2016 16:30 Aluminijum 6 : 0 Vrtište
03.09.2016 16:30 Tanasko Rajić 3 : 0 Padež
03.09.2016 16:30 Zvezda 0 : 1 Vladimir Durković
03.09.2016 16:30 Jedinstvo (Š) 2 : 6 Jedinstvo (GS)
03.09.2016 16:30 Biljači 2 : 1 Vihor
03.09.2016 16:30 Mladost (C) 3 : 1 Burovo
03.09.2016 16:30 Šumadija 1 : 2 TEK Sloga
03.09.2016 16:30 Mladenovac 1 : 1 Vinča
03.09.2016 16:30 Borac 1805 1 : 1 Zemljoradnik
03.09.2016 16:30 Rudar Stenjevac 3 : 2 Mladost (S)
03.09.2016 16:30 OFK Draževac 0 : 0 Polet (R)
03.09.2016 16:30 Mladi Radnik 3 : 2 Jastrebac
03.09.2016 16:30 Gredetin 1 : 9 Polet (V)
03.09.2016 16:30 Bratstvo 2 : 1 Šumadija
03.09.2016 16:30 Studenski Grad 3 : 0 011
03.09.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost
03.09.2016 16:30 Tornjoš 3 : 0 Graničar
03.09.2016 16:30 Crvenka 3 : 1 Aleksa Šantić
03.09.2016 16:30 Vojvodina 2 : 3 Maglić
03.09.2016 16:30 Delija 2 : 0 Roham
03.09.2016 16:30 RFK Novi Sad 1921 3 : 1 Fruškogorski partizan
03.09.2016 16:30 Centar 0 : 3 Železničar
03.09.2016 17:00 Partizan 3 : 0 Grdica
03.09.2016 17:00 Popovići 2 : 0 Napredak (G)
03.09.2016 17:00 Zastava 4 : 1 Maršić
03.09.2016 17:00 Košutnjak 3 : 1 OFK Bagremar
03.09.2016 17:00 Divostin 2 : 3 OFK Žeželj
03.09.2016 17:00 Seljak 1 : 1 Hajduk
03.09.2016 17:00 21. oktobar 2 : 1 Azbest
03.09.2016 17:00 Kremenac 2 : 5 Korićani
03.09.2016 17:00 Bjelica 1 : 2 Dedinje Junajted
03.09.2016 16:30 Omladinac (V) 1 : 3 Sloga (M)
03.09.2016 16:30 Rade Milošević 2 : 1 Stig (MC)
03.09.2016 16:30 Jedinstvo (LJ) 0 : 2 Železničar
03.09.2016 16:00 Milicionar 4 : 1 Borac (Š)
03.09.2016 16:00 Azbukovica 2 : 1 Velika Reka
03.09.2016 16:00 Jadar (S) 2 : 1 Gučevo
03.09.2016 17:00 Mladost 5 : 1 Proleter
03.09.2016 17:00 Rudar 2 : 0 Polet (T)
03.09.2016 17:00 Vrelo Sport 2 : 0 Polet (DL)
03.09.2016 17:00 Rubribreza 4 : 0 Kalenić
03.09.2016 16:30 Gornji Stepoš 3 : 0 Borac
03.09.2016 16:30 BSK 2 : 1 Bukovica
03.09.2016 16:30 Knez Lazar 3 : 0 Kapidžija
03.09.2016 17:00 Jugovići 4 : 2 Rubin (Z)
03.09.2016 16:30 Dedinje 3 : 1 Sveti Stefan
03.09.2016 16:30 Heroj Polet 3 : 0 Pionir
03.09.2016 17:00 OFK Slatina 4 : 1 Mladost (G)
03.09.2016 16:30 Sloboda 3 : 3 Jerma
03.09.2016 16:30 Nišavac 2 : 3 Mladost
03.09.2016 16:30 Senjak 10 : 0 Lokomotiva
03.09.2016 16:30 Omladinac 1 : 1 Čegar 2013
03.09.2016 17:00 OFK Povlen 4 : 0 Zadrugar
03.09.2016 17:00 Dupljaj 2016 4 : 2 Gradac Pričević
03.09.2016 11:00 Bujačić 3 : 2 Žabari
03.09.2016 17:00 Paune 6 : 0 Mali korak
03.09.2016 11:00 Mladi radnik 0 : 3 Beloševac
03.09.2016 17:00 Lukavac 3 : 1 Rakac Stave
03.09.2016 17:00 Sloga Gorić 0 : 0 Dupljaj
03.09.2016 17:00 Pasjak 2013 1 : 4 Srnje
03.09.2016 17:00 Gaglovo 2 : 0 Konjuh
03.09.2016 17:00 Padež 0 : 5 Meševo
03.09.2016 16:30 Nomanica 1 : 1 ŠFU Derbi 2016
03.09.2016 16:30 Todorovce 3 : 0 Gornje Krajince
03.09.2016 16:30 Gornje Sinkovce 3 : 0 Veternica
03.09.2016 16:30 Turekovac 2 : 1 Mladost
03.09.2016 16:30 Radnik 0 : 2 Borac
03.09.2016 16:30 Zabrđe 1936 4 : 6 Soko
03.09.2016 16:30 Veliko Laole 0 : 6 Omladinac (B)
03.09.2016 16:30 Brana Paunović 1933 3 : 0 Omladinac B
03.09.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Manastirica
03.09.2016 16:30 Šumadija (MC) 4 : 1 Borac (A)
03.09.2016 16:30 Gaj 3 : 0 Crvena Zvezda
03.09.2016 16:30 Sloga 0 : 3 Graničar
03.09.2016 16:30 Mladost 1 : 1 Naša Krajina
03.09.2016 17:00 Mladost 0 : 0 Kamenorezac 76
03.09.2016 16:30 Radnik 1 : 0 Donja Mutnica
03.09.2016 16:00 Granit 1 : 3 Luk
03.09.2016 16:00 Sloboda 4 : 1 Radnik
03.09.2016 16:30 Veteran 4 : 0 Šumadija
03.09.2016 16:30 Feniks 3 : 2 Napredak
03.09.2016 16:30 Badnjevac 6 : 0 Mladost
03.09.2016 16:30 Dražmirovac 2 : 3 Oniks
03.09.2016 16:30 Lipar 1 : 1 Domaćin
03.09.2016 16:30 Strmovo 4 : 1 Šumadinac
03.09.2016 16:30 Petka 1 : 0 Proleter
03.09.2016 17:00 Spartak 10 : 0 Požarevac
03.09.2016 17:00 Sloga Radnički 2 : 1 Crvena zvezda
03.09.2016 17:00 Trijumf 0 : 2 Šumadija 1903
03.09.2016 13:00 Radnički (N) 0 : 2 Čukarički
03.09.2016 17:00 Lokomotiva 0 : 0 OFK Beograd
03.09.2016 13:00 Brodarac 2 : 0 Radnički (P)
03.09.2016 14:00 Napredak 3 : 1 Mačva
03.09.2016 15:00 Jošanica 7 : 1 Rudar
03.09.2016 13:00 Partizan 3 : 1 Goč
03.09.2016 13:00 Novi Pazar 1 : 1 Budućnost (K)
03.09.2016 16:30 Šapine 1 : 1 Šumadija
03.09.2016 16:30 Mihajlovac 4 : 0 Mladi borac
03.09.2016 16:30 Karadjordje 3 : 0 Homoljac
03.09.2016 16:30 Radnički 1926 4 : 0 Sloga 33
03.09.2016 16:30 Smederevo 1924 2 : 1 Morava
03.09.2016 09:00 Internacional 3 : 1 Radnički (O)
03.09.2016 10:00 Železničar 3 : 1 Omladinac
03.09.2016 10:00 Vojvodina 3 : 1 OFK Hajduk
03.09.2016 10:00 Hajduk junior 1 : 1 TSC
03.09.2016 BSK 3 : 4 Stari Tamiš
03.09.2016 Proleter 2 : 4 Partizan
03.09.2016 Budućnost 3 : 7 BAK
03.09.2016 Polet 0 : 3 Omladinac 1927
03.09.2016 Jugoslavija 6 : 1 Glogonj
03.09.2016 16:30 Sloga 2 : 6 Mladi radnik 1940
03.09.2016 10:00 Zmaj 1953 1 : 4 Grafičar
03.09.2016 09:00 Trudbenik 4 : 0 Prva Iskra
03.09.2016 11:45 DIF 1 : 0 Sremcica
03.09.2016 11:30 Postar 1930 0 : 1 Novi Beograd
03.09.2016 17:00 Vinča 6 : 2 Dunavac Grocka
03.09.2016 14:00 Sinđelić MK 2 : 1 Lokomotiva MK
03.09.2016 13:00 Studenski Grad MK 1 : 3 Voždovac MK
03.09.2016 09:00 BASK MK 6 : 1 Brodarac MK
03.09.2016 13:00 Moravac Orion 0 : 7 Čukarički
03.09.2016 11:00 Novi Pazar 0 : 5 Partizan
03.09.2016 10:00 Zemun 0 : 2 OFK Beograd
03.09.2016 10:00 Studentski Grad 0 : 2 Rad
03.09.2016 13:00 Sloga (K) 3 : 1 Radnički 1923
03.09.2016 17:00 Nacional AG 4 : 2 Rudar
03.09.2016 11:00 Apolon 4 7 : 0 Bane
03.09.2016 12:00 Drina 0 : 0 Budućnost-Krušik 2014
03.09.2016 11:00 Senjak 0 : 0 OFK Šabac
03.09.2016 12:00 Donjošorac Sunrise 2 : 2 Savacium
03.09.2016 10:00 Loznica 15 : 0 Železničar
03.09.2016 16:30 Smederevo 1924 0 : 0 Petar Dobrnjac
03.09.2016 16:30 Šapine 4 : 1 Šumadija
03.09.2016 16:30 Mihajlovac 1934 4 : 0 Radnički 1926
03.09.2016 16:30 Karadjordje 0 : 6 GFK Jasenice 1911
03.09.2016 11:00 Teleoptik 5 : 4 Kolubara
03.09.2016 11:00 Lokomotiva 1 : 1 Internacional
03.09.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 1 011
03.09.2016 11:00 BASK 0 : 3 Voždovac
03.09.2016 12:00 Dinamo 1945 3 : 1 Kikinda 1909
03.09.2016 12:00 Radnički (NP) 0 : 5 Borac
03.09.2016 12:00 Indeks 3 : 0 Petar Puača
03.09.2016 12:00 Vojvodina 5 : 2 Radnički (SM)
03.09.2016 10:00 ŽAK junior 1 : 2 Bečej 1918
03.09.2016 12:00 TSC 2 : 1 Spartak
03.09.2016 12:00 Radnički (S) 4 : 2 Vrbas
03.09.2016 16:30 Polet 6 : 1 Cerovac 2013
03.09.2016 16:30 Pobeda 8 : 0 Crvena zvezda
03.09.2016 11:00 Podunavac 5 : 5 Bresje Superior
03.09.2016 16:30 Omladinac 0 : 16 7.juli
03.09.2016 17:00 PSK Putinci 0 : 2 Rudar
03.09.2016 17:00 Napredak 2 : 4 1. Maj
03.09.2016 17:00 Borac 2 : 2 Partizan
03.09.2016 17:00 Donji Petrovci 1 : 3 Hrtkovci
03.09.2016 11:30 Subotica 1 : 5 Bačka 1901
03.09.2016 Slavia 0 : 6 Dinamo 1945
03.09.2016 Tempo 1 : 0 Mladost (V)
03.09.2016 Borac 0 : 5 Mladost (O)
03.09.2016 17:00 Hajduk 10 : 0 Avala 1939
03.09.2016 14:30 Vinca 2 : 0 Beograd 1929
03.09.2016 OFK Beograd MK 1 : 0 Rad MK
03.09.2016 Internacional MK : Šumadija 1962 MK
03.09.2016 Brodarac MK 1 : 0 Leštane MK
03.09.2016 Crvena Zvezda MML MK 2 : 0 Voždovac MK
03.09.2016 011 MK 4 : 1 IMT MK
03.09.2016 FSFV MK : Lokomotiva MK
03.09.2016 09:30 13. Maj MK 0 : 0 Zemun MK-V
03.09.2016 14:00 OFK Beograd V MK 2 : 2 DIF MK
03.09.2016 17:00 Jošanica 4 : 0 Kosmet
03.09.2016 13:00 Novi Pazar 0 : 4 AS
03.09.2016 13:00 Apolon 4 1 : 1 Sport Klub 99
03.09.2016 11:00 Bane 0 : 0 Tutin
03.09.2016 11:00 OFK Osečina 2 : 0 Omladinac 2014
03.09.2016 10:00 Drina 0 : 8 Budućnost-Krušik 2014
03.09.2016 10:00 Donjošorac Sunrise 0 : 2 Savacijum
03.09.2016 12:00 Loznica 7 : 5 Železničar
03.09.2016 16:30 Smederevo 1924 9 : 0 Kolonija 11421
03.09.2016 16:30 GFK Jasenica 1911 1 : 0 Šumadija
03.09.2016 16:30 Zvižd 5 : 1 Cepelin 026
03.09.2016 16:30 Plana 6 : 2 Pinkum
03.09.2016 16:30 Sloga 33 3 : 3 Petlić 2006
03.09.2016 16:30 Bačinac 5 : 0 Morava
03.09.2016 16:30 AF Duljaj 3 : 0 AF Djokić
03.09.2016 13:00 Partizan 0 : 0 Zemun
03.09.2016 09:00 FSFV 1 : 2 011
03.09.2016 09:00 Rad 1 : 2 Vozdovac
03.09.2016 17:00 OFK Beograd 2 : 1 Crvena zvezda
03.09.2016 10:00 Radnički (NP) 0 : 2 Srem
03.09.2016 10:00 Indeks 1 : 1 Petar Puača
03.09.2016 10:00 Vojvodina 8 : 2 Radnički (SM)
03.09.2016 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 Kikinda 1909
03.09.2016 10:00 TSC 4 : 2 Spartak
03.09.2016 10:00 Radnički (S) 10 : 0 Vrbas
03.09.2016 11:00 CFK 2 : 0 Hajduk junior
03.09.2016 16:30 Sloboda 3 : 0 Proleter
03.09.2016 16:30 SASK 4 : 3 Osipaonica
03.09.2016 09:30 Subotica 5 : 2 Spartak
03.09.2016 Železničar 7 : 2 Omladinac
03.09.2016 Spartak 1911 3 : 0 Vojvodina (S)
03.09.2016 Jedinstvo Stević 26 : 2 Vojvodina (C)
03.09.2016 Stenli 8 : 1 Borac
03.09.2016 17:00 Sloga 6 : 2 BAK
03.09.2016 16:30 Lola 1 : 1 IMT
03.09.2016 14:00 Borac 0 : 4 Institut
03.09.2016 09:00 Postar 1930 0 : 5 OLE
03.09.2016 12:30 Kolubara 2 : 1 Radnički
03.09.2016 11:00 BSK 1925 5 : 5 Lokomotiva
03.09.2016 12:00 Vinca 1 : 2 Trijumf
03.09.2016 11:00 Nord Star 1 : 3 Sopot
03.09.2016 16:00 BSK Borča MK 0 : 4 Zemun MK
03.09.2016 10:00 Dunav MK 1 : 2 Boleč MK
03.09.2016 09:00 Lokomotiva MK 1 : 2 OFK Beograd B MK
03.09.2016 11:00 Napredak MK 6 : 3 BASK MK
03.09.2016 Borac MK 0 : 7 ŽFK Crvena zvezda MK
03.09.2016 Fer Plej 06 MK 2 : 2 Mungosi MK
03.09.2016 Tempo MK 3 : 3 Sinđelić MK
03.09.2016 Olimpik MK 3 : 2 Dušanovac MK
03.09.2016 09:00 Zemun 2 : 1 Čukarički
03.09.2016 10:00 Kolubara 4 : 1 Radnički (NB)
03.09.2016 11:00 Teleoptik 0 : 1 Radnički (O)
03.09.2016 09:00 BSK 1925 0 : 2 Rad
03.09.2016 10:00 BSK Borča 1 : 3 Vozdovac
03.09.2016 11:30 OFK Beograd 0 : 2 Brodarac 1947
03.09.2016 10:00 Jadar 07 0 : 13 Pčelinjo
03.09.2016 10:00 Jedinstvo 2 : 7 Loznica II
03.09.2016 10:00 Bajša 1 : 1 TSC
03.09.2016 12:00 CFK 2 : 2 Spartak
03.09.2016 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Buducnost
03.09.2016 14:00 Bezanija 0 : 2 Dominus
03.09.2016 15:00 Ada 13 : 0 Sinjdjelic
03.09.2016 17:00 Srem 2 : 2 Olimpik
03.09.2016 15:00 Atakante 5 : 3 Hajduk
03.09.2016 09:00 Borac 1 : 2 Trijumf
03.09.2016 11:00 Karioke 5 : 0 Komgrap
03.09.2016 09:30 Vinca 1 : 5 Lokomotiva B
03.09.2016 09:00 OFK Beograd B 5 : 0 Crvena Zvezda MML
03.09.2016 08:30 Brodarac 1947 6 : 3 Zmaj 1953

Ragbi 13

03.09.2016 Tašmajdan : Radnički
03.09.2016 Novi Beograd : Soko
03.09.2016 Zemun : Vojna akademija
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.