XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
13/14.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.08.2016 17:30 Loznica 0 : 1 Smederevo 1924
13.08.2016 17:30 Zlatibor (Č) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
13.08.2016 17:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Karađorđe (T)
14.08.2016 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Jošanica
14.08.2016 17:30 Mihajlovac 1934 3 : 2 Šumadija 1903
13.08.2016 17:30 Radnički 1923 0 : 0 Sloga (P)
13.08.2016 17:30 Šapine 2 : 1 FAP
14.08.2016 17:30 Železničar 0 : 0 Mokra Gora
14.08.2016 21:16 (Moskva)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mihajlovac 1934 1 1 0 0 3
2 Šapine 1 1 0 0 3
3 Smederevo 1924 1 1 0 0 3
4 Zlatibor (Č) 1 1 0 0 3
5 Budućnost Krušik 2014 1 1 0 0 3
6 Sloga (P) 1 0 1 0 1
7 Jošanica 1 0 1 0 1
8 Mokra Gora 1 0 1 0 1
9 Železničar 1 0 1 0 1
10 Polet (LJ) 1 0 1 0 1
11 Radnički 1923 1 0 1 0 1
12 Šumadija 1903 1 0 0 1 0
13 FAP 1 0 0 1 0
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Loznica 1 0 0 1 0
15 Karađorđe (T) 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jedinstvo Putevi 1 0 0 1 0
2.kolo
Sledeće kolo
20/21.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.08.2016 17:00 Smederevo 1924 0 : 1 Mokra Gora
20.08.2016 17:00 FAP 4 : 1 Železničar
20.08.2016 17:00 Sloga (P) 1 : 0 Šapine
20.08.2016 17:00 Šumadija 1903 1 : 2 Radnički 1923
20.08.2016 17:00 Jošanica 1 : 1 Mihajlovac 1934
20.08.2016 17:00 Karađorđe (T) 2 : 3 Polet (LJ)
21.08.2016 17:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Budućnost Krušik 2014
20.08.2016 17:00 Loznica 2 : 1 Zlatibor (Č)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu