XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 138 utakmica za dan
Nedelja, 14 Avgust 2016


Fudbal

Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14.08.2016 17:00
Dunav
3 : 0
Radnički (Zr)
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
14.08.2016 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Jošanica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
14.08.2016 17:30
Mihajlovac 1934
3 : 2
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
14.08.2016 17:30
Železničar
0 : 0
Mokra Gora
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
14.08.2016 17:00
Temnić 1924
2 : 1
Jedinstvo (B)
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Car Konstantin
Niš
14.08.2016 17:00
Pukovac
1 : 1
Car Konstantin
Žarkovo
Žarkovo
3 : 2
Grafičar
Beograd
14.08.2016 11:00
Žarkovo
3 : 2
Grafičar
Brodarac 1947
Novi Beograd
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.08.2016 17:00
Brodarac 1947
4 : 1
Radnički (NB)
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 3
Prva Iskra
Barič
14.08.2016 17:00
Crvena Zvezda
2 : 3
Prva Iskra
Bačka (P)
Pačir
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
14.08.2016 17:00
Bačka (P)
4 : 2
Zadrugar
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Subotica
Subotica
14.08.2016 17:00
Tavankut
2 : 1
Subotica
Tisa (A)
Adorjan
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
14.08.2016 17:00
Tisa (A)
3 : 0
Radnički (S)
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
Kabel
Novi Sad
14.08.2016 17:00
Kupinovo
1 : 2
Kabel
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
14.08.2016 17:00
LSK Laćarak
3 : 1
Hajduk (B)
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 0
Sofeks
Futog
14.08.2016 17:00
Hajduk (Č)
1 : 0
Sofeks
Index
Novi Sad
0 : 0
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
14.08.2016 17:00
Index
0 : 0
Hajduk 1925 Podunavac
Bane
Raška
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
14.08.2016 17:30
Bane
3 : 0
Orlovac
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Miokovci
Miokovci
14.08.2016 17:30
Karađorđe
2 : 0
Miokovci
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Slavija
Kragujevac
14.08.2016 17:30
Arsenal
0 : 1
Slavija
Napredak
Markovac
4 : 1
Radnički 1926
Požarevac
14.08.2016 17:30
Napredak
4 : 1
Radnički 1926
Homoljac
Žagubica
3 : 3
Gruža
Gruža
14.08.2016 17:30
Homoljac
3 : 3
Gruža
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
14.08.2016 17:30
Petar Dobrnjac
1 : 1
Mladi radnik 1940
RSK
Rabrovo
2 : 0
Borac 1932
Ralja
14.08.2016 17:30
RSK
2 : 0
Borac 1932
Proleter
Vranovo
3 : 1
Borac (Ž)
Žabari
14.08.2016 11:00
Proleter
3 : 1
Borac (Ž)
Provo
Provo
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
14.08.2016 17:30
Provo
3 : 0
Zadrugar
Radnički Stobex
Klupci
1 : 2
Ribnica
Mionica
14.08.2016 17:30
Radnički Stobex
1 : 2
Ribnica
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
14.08.2016 17:30
Polimlje
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
OFK Osečina
Osečina
2 : 3
Radnički Gorenje
Valjevo
14.08.2016 17:30
OFK Osečina
2 : 3
Radnički Gorenje
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Sevojno
Sevojno
14.08.2016 17:30
Sloga (S)
0 : 0
Sevojno
Drina
Ljubovija
1 : 1
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
14.08.2016 17:30
Drina
1 : 1
Sloga 1940 (BB)
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Malošište
Malošište
14.08.2016 17:00
Majdanpek
3 : 1
Malošište
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
14.08.2016 17:00
Šarbanovac
2 : 0
Timočanin
Moravica
Subotinac
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
14.08.2016 17:00
Moravica
2 : 2
Hajduk Veljko
Trajal
Kruševac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
14.08.2016 17:00
Trajal
1 : 1
SFS Borac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
Žitorađa
Žitorađa
14.08.2016 17:00
Poljoprivrednik
2 : 2
Žitorađa
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
14.08.2016 17:00
OFK Lugomir
3 : 1
Jedinstvo
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Levač
Rekovac
14.08.2016 17:00
Župa
1 : 1
Levač
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Ropotovo
Ropotovo
14.08.2016 17:00
Budućnost (P)
3 : 1
Ropotovo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
14.08.2016 17:00
OFK Brzi Brod
0 : 0
Nebeski andjeli
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
14.08.2016 17:00
Mladost (M)
1 : 0
GFK Dubočica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Pusta reka
Bojnik
14.08.2016 17:00
Vranjska Banja
3 : 0
Pusta reka
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
14.08.2016 17:00
Zvezdara
2 : 0
Jedinstvo
Torlak
Kumodraž
1 : 3
Sremčica
Sremčica
14.08.2016 10:00
Torlak
1 : 3
Sremčica
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
0 : 2
Borac (O)
Ostružnica
14.08.2016 17:00
PKB Padinska Skela
0 : 2
Borac (O)
Hajduk
Beograd
1 : 3
Borac (L)
Lazarevac
14.08.2016 11:00
Hajduk
1 : 3
Borac (L)
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Srem
Jakovo
14.08.2016 17:00
Budućnost
0 : 0
Srem
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Čantavir
Čantavir
14.08.2016 17:30
Vinogradar
2 : 2
Čantavir
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
14.08.2016 17:30
Sutjeska
5 : 1
Eđšeg
Jadran (S)
Sanad
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
14.08.2016 17:30
Jadran (S)
0 : 2
Njegoš
Napredak
Nadalj
2 : 3
Proleter (Nj)
Njegoševo
14.08.2016 17:30
Napredak
2 : 3
Proleter (Nj)
Bajša
Bajša
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
14.08.2016 17:30
Bajša
2 : 0
Preporod
Senta
Senta
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
14.08.2016 17:30
Senta
1 : 1
Proleter (RS)
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Banat
Čenta
14.08.2016 17:30
C. Zvezda (RS)
2 : 1
Banat
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
14.08.2016 17:30
Mladost (BD)
1 : 0
Omladinac
Naftagas (B)
Boka
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
14.08.2016 17:30
Naftagas (B)
4 : 0
Mladost (L)
Jedinstvo
Bočar
0 : 4
Begej
Žitište
14.08.2016 17:30
Jedinstvo
0 : 4
Begej
Lehel
Mužlja
2 : 0
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
14.08.2016 17:30
Lehel
2 : 0
C. Zvezda (VS)
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
14.08.2016 17:30
Sloboda
1 : 0
1. Maj Ruma
Jadran
Golubinci
0 : 1
Borac
Klenak
14.08.2016 17:30
Jadran
0 : 1
Borac
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Rudar
Vrdnik
14.08.2016 17:30
Ljukovo
3 : 1
Rudar
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
14.08.2016 17:30
Mitros
4 : 0
Donji Petrovci
Napredak
Popinci
4 : 1
FK Graničar 1924
Adaševci
14.08.2016 17:30
Napredak
4 : 1
FK Graničar 1924
Jevremovac
Jevremovac
0 : 1
Borac (L)
Lešnica
14.08.2016 17:30
Jevremovac
0 : 1
Borac (L)
Antimon
Zajača
1 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
14.08.2016 17:30
Antimon
1 : 2
Mladost (P)
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
14.08.2016 17:30
Cer
2 : 1
Mladost (PP)
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
14.08.2016 17:30
Hajduk Stanko
3 : 1
Podrinje
Železničar
Požega
4 : 0
Crnokosa
Kosjerić
14.08.2016 17:30
Železničar
4 : 0
Crnokosa
Lazarica
Prilipac
6 : 1
Savinac
Visibaba
14.08.2016 17:30
Lazarica
6 : 1
Savinac
Jedinstvo (K)
Kalenić
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
14.08.2016 17:30
Jedinstvo (K)
0 : 0
Višesava
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Polet
Rasna
14.08.2016 17:30
Zlatar
0 : 0
Polet
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Ariljska rampa
Požega
14.08.2016 17:30
Jasen
2 : 0
Ariljska rampa
Perućac
Perućac
1 : 1
Ježevica
Ježevica
14.08.2016 17:30
Perućac
1 : 1
Ježevica
Morava
Ribare
1 : 1
Hajduk
Čepure
14.08.2016 17:00
Morava
1 : 1
Hajduk
Budućnost
Miliva
4 : 2
Resavac
Subotica
14.08.2016 17:00
Budućnost
4 : 2
Resavac
Juhor
Glavinci
5 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
14.08.2016 17:00
Juhor
5 : 2
OFK Bratstvo
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
14.08.2016 17:00
Bratstvo
1 : 2
Napredak (Z)
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Partizan
Glogovac
14.08.2016 17:00
Kušiljevo
3 : 1
Partizan
Mladost (J)
Jovac
3 : 4
Napredak (D)
Drenovac
14.08.2016 17:00
Mladost (J)
3 : 4
Napredak (D)
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
14.08.2016 17:00
OFK Tekstilac
1 : 1
Dragocvet
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Sloga
Voljavče
14.08.2016 17:00
Kupinovac
3 : 0
Sloga
Šumadinac
Dragovo
2 : 3
Mladost (D)
Dublje
14.08.2016 17:00
Šumadinac
2 : 3
Mladost (D)
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Mladost (G)
Gložane
14.08.2016 17:00
Vinorača
4 : 2
Mladost (G)
Ursule
Ursule
6 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
14.08.2016 17:00
Ursule
6 : 1
Sinđelić 1934
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Kolare
Kolare
14.08.2016 17:00
Morava
1 : 2
Kolare
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
Mladost
Buđanovci
14.08.2016 17:30
OFK Zeka Buljubaša
5 : 0
Mladost
Fruškogorac
Manđelos
1 : 1
Borac
Martinci
14.08.2016 17:30
Fruškogorac
1 : 1
Borac
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
14.08.2016 17:30
PSK Putinci
2 : 0
Obilić 1993
OFK Brestač
Brestač
3 : 3
Sloga
Čalma
14.08.2016 17:30
OFK Brestač
3 : 3
Sloga
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 0
Napredak
Žarkovac
14.08.2016 17:30
Graničar (K)
1 : 0
Napredak
Graničar (O)
Obrež
0 : 2
Hajduk
Višnjićevo
14.08.2016 17:30
Graničar (O)
0 : 2
Hajduk
Železničar
Inđija
7 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
14.08.2016 17:30
Železničar
7 : 0
Jedinstvo (P)
Cer
Petkovica
5 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
14.08.2016 17:30
Cer
5 : 2
Napredak
Gorki
Glušci
2 : 0
Torpedo
Tabanović
14.08.2016 17:30
Gorki
2 : 0
Torpedo
Proleter
Šabac
1 : 2
Sloga (B)
Bogosavac
14.08.2016 17:30
Proleter
1 : 2
Sloga (B)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
9 : 2
Drina
Badovinci
14.08.2016 17:30
Budućnost (PD)
9 : 2
Drina
Borac (Š)
Šabac
4 : 2
Omladinac
Slepčević
14.08.2016 17:30
Borac (Š)
4 : 2
Omladinac
Budućnost (Z)
Zminjak
3 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
14.08.2016 17:30
Budućnost (Z)
3 : 2
Mladost (MM)
Duško
Klenje
4 : 2
Sloga (D)
Duvanište
14.08.2016 17:30
Duško
4 : 2
Sloga (D)
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
14.08.2016 17:30
Karađorđe
1 : 1
Vlašić
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 1
Varna 012
Varna
14.08.2016 17:30
Miloš Pocerac 2013
2 : 1
Varna 012
OFK Jelen
Jelenča
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
14.08.2016 17:30
OFK Jelen
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 2
Rankovac
Nakučani
14.08.2016 17:30
Mladost 2013
2 : 2
Rankovac
Radnički (К)
Koceljeva
4 : 5
Dobrava
Vukošić
14.08.2016 17:30
Radnički (К)
4 : 5
Dobrava
Trešnjevka
Trbušac
2 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
14.08.2016 17:30
Trešnjevka
2 : 2
Dušan Silni
Šipurske Livade
Šabac
2 : 3
Sloga (K)
Krnić
14.08.2016 17:30
Šipurske Livade
2 : 3
Sloga (K)
Cerić
Miokus
7 : 1
Torpedo
Lojanice
14.08.2016 17:30
Cerić
7 : 1
Torpedo
Prva Iskra
Runjani
5 : 0
7. Juli
Bela Crkva
14.08.2016 17:30
Prva Iskra
5 : 0
7. Juli
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
14.08.2016 17:30
Mladost (DD)
2 : 0
Jadar (S)
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 1
Borac (K)
Kozjak
14.08.2016 17:30
Jedinstvo (Z)
2 : 1
Borac (K)
Stolice
Krupanj
0 : 4
Sloga (S)
Straža
14.08.2016 17:30
Stolice
0 : 4
Sloga (S)
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 0
Cerova
Cerova
14.08.2016 17:30
Gučevo
3 : 0
Cerova
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 0
Azbukovica
Crnča
14.08.2016 17:30
Jedinstvo (MZ)
4 : 0
Azbukovica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
8 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
14.08.2016 17:30
Sloga (LŠ)
8 : 1
Milan Orlić
Vidojevica
Lešnica
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
14.08.2016 17:30
Vidojevica
4 : 1
Velika Reka
Ibar
Rožaje
1 : 1
Berane
Berane
14.08.2016 17:00
Ibar
1 : 1
Berane
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
14.08.2016 17:00
Bratstvo
1 : 0
Igalo
Čelik
Nikšić
0 : 3
Jezero
Plav
14.08.2016 17:00
Čelik
0 : 3
Jezero
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Mornar
Bar
14.08.2016 17:00
Cetinje
0 : 0
Mornar
Radnički
Berane
2 : 1
Kom
Podgorica
14.08.2016 17:00
Radnički
2 : 1
Kom
Mladost
Lučani
1 : 0
Napredak
Kruševac
14.08.2016 20:00
Mladost
1 : 0
Napredak
Voždovac
Beograd
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
14.08.2016 20:00
Voždovac
0 : 0
Metalac
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
14.08.2016 19:00
Radnički (N)
0 : 3
Crvena zvezda
Radnik
Surdulica
1 : 1
Borac
Čačak
14.08.2016 20:00
Radnik
1 : 1
Borac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Rad
Beograd
14.08.2016 20:00
Novi Pazar
0 : 2
Rad
Partizan
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
14.08.2016 17:00
Partizan
1 : 0
Čukarički
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Javor Matis
Ivanjica
14.08.2016 20:00
Vojvodina
4 : 0
Javor Matis
Dinamo
Vranje
1 : 1
Proleter
Novi Sad
14.08.2016 17:30
Dinamo
1 : 1
Proleter
Arsenal
London
3 : 4
Liverpool
Liverpool
14.08.2016 17:00
Arsenal
3 : 4
Liverpool
Bournemouth
Bournemouth
1 : 3
Manchester Utd
Manchester
14.08.2016 14:30
Bournemouth
1 : 3
Manchester Utd
Nancy
Nancy-Tomblaine
0 : 3
Lyon
Lyon
14.08.2016 15:00
Nancy
0 : 3
Lyon
Nice
Nice
1 : 0
Rennes
Rennes
14.08.2016 17:00
Nice
1 : 0
Rennes
Marseille
Marseille
0 : 0
Toulouse
Toulouse
14.08.2016 20:45
Marseille
0 : 0
Toulouse
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
14.08.2016 11:00
Vojvodina
2 : 2
Spartak ŽK
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
14.08.2016 11:00
Vojvodina
2 : 0
Spartak ŽK
Teleoptik
Zemun
6 : 1
Brodarac
Beograd
14.08.2016 10:00
Teleoptik
6 : 1
Brodarac
Real Niš
Niš
1 : 4
Čukarički
Beograd
14.08.2016 14:00
Real Niš
1 : 4
Čukarički
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
14.08.2016 13:00
OFK Beograd
0 : 2
Partizan
Real Niš
Niš
1 : 4
Čukarički
Beograd
14.08.2016 14:00
Real Niš
1 : 4
Čukarički