XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
29/30.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 2 : 0 Karađorđe (T)
30.10.2016 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 4 Jošanica
29.10.2016 13:30 Loznica 3 : 1 Šumadija 1903
29.10.2016 13:30 Zlatibor (Č) 0 : 3 Sloga (P)
29.10.2016 13:30 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 FAP
30.10.2016 13:30 Polet (LJ) 3 : 2 Mokra Gora
30.10.2016 13:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Železničar
29.10.2016 13:30 Radnički 1923 2 : 0 Šapine
30.10.2016 15:35 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 12 8 3 1 27
2 Budućnost Krušik 2014 12 7 2 3 23
3 Šapine 12 7 2 3 23
4 Sloga (P) 12 6 4 2 22
5 Smederevo 1924 12 6 2 4 20
6 Loznica 12 5 3 4 18
7 Mihajlovac 1934 12 3 7 2 16
8 Polet (LJ) 12 4 3 5 15
9 Mokra Gora 12 4 3 5 15
10 Karađorđe (T) 12 4 2 6 14
11 FAP 12 4 2 6 14
12 Jošanica 12 2 7 3 13
13 Jedinstvo Putevi 12 4 1 7 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Zlatibor (Č) 12 3 3 6 12
15 Železničar 12 3 3 6 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 12 2 1 9 7
13.kolo
Sledeće kolo
05/06.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.11.2016 13:30 Šapine 1 : 0 Smederevo 1924
06.11.2016 13:30 Železničar 2 : 4 Radnički 1923
05.11.2016 13:30 Mokra Gora 4 : 0 Mihajlovac 1934
05.11.2016 13:30 FAP 1 : 0 Polet (LJ)
05.11.2016 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
05.11.2016 13:30 Šumadija 1903 1 : 1 Zlatibor (Č)
06.11.2016 13:30 Jošanica 1 : 0 Loznica
05.11.2016 13:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Jedinstvo Putevi

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu