XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
785 utakmica za dan Nedelja, 6 Novembar 2016


Fudbal

06.11
13:00
Borac (S)
Omladinac
0
2
06.11.2016 13:00 0 : 2
06.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Ba─Źka 1901
1
1
06.11.2016 13:00 1 : 1
06.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki 1923
2
4
06.11.2016 13:30 2 : 4
06.11
13:30
Jošanica
Loznica
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Vlasina
Moravac Orion
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
1
6
06.11.2016 11:00 1 : 6
06.11
13:30
Radan
Temni─ç 1924
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Crvena Zvezda
Brodarac 1947
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
11:00
Prva Iskra
GSP Polet
2
0
06.11.2016 11:00 2 : 0
06.11
11:00
Dor─çol
BASK
0
0
06.11.2016 11:00 0 : 0
06.11
13:30
Stepojevac Vaga
┼Żarkovo
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:00
Tavankut
Polet (K)
4
1
06.11.2016 13:00 4 : 1
06.11
13:00
Tisa (A)
OFK Vrbas
1
0
06.11.2016 13:00 1 : 0
06.11
13:00
Subotica
Srbobran
0
1
06.11.2016 13:00 0 : 1
06.11
13:00
Tekstilac
Ba─Źka (P)
4
0
06.11.2016 13:00 4 : 0
06.11
13:00
Budu─çnost (G)
Mladost APA
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
13:00
Zadrugar
Mladost (T)
5
0
06.11.2016 13:00 5 : 0
06.11
13:00
Dolina
Budu─çnost (SC)
1
6
06.11.2016 13:00 1 : 6
06.11
13:00
Polet (N)
Kozara
2
2
06.11.2016 13:00 2 : 2
06.11
10:00
Index
Hajduk (─î)
2
0
06.11.2016 10:00 2 : 0
06.11
13:00
Hajduk 1925 Podunavac
┼ŻSK
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
10:00
Sofeks
LSK La─çarak
2
1
06.11.2016 10:00 2 : 1
06.11
13:00
Borac
Kupinovo
0
3
06.11.2016 13:00 0 : 3
06.11
13:00
Hajduk (B)
Jedinstvo (SP)
1
8
06.11.2016 13:00 1 : 8
06.11
13:30
Miokovci
Bane
0
1
06.11.2016 13:30 0 : 1
06.11
13:30
Tutin
Takovo
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Draga─Źevo
Orlovac
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
13:30
RSK
Šumadija (T)
2
1
06.11.2016 13:30
RSK
2 : 1
06.11
11:00
Proleter
Morava
5
0
06.11.2016 11:00 5 : 0
06.11
13:30
Borac (┼Ż)
Petar Dobrnjac
1
3
06.11.2016 13:30 1 : 3
06.11
13:30
Borac 1932
VGSK
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Mladi radnik 1940
Napredak
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Zvi┼żd
Šumadija (A)
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Drina
Zadrugar
4
3
06.11.2016 13:30 4 : 3
06.11
13:30
OFK Divci
OFK Ose─Źina
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Sloga 1940 (BB)
Polimlje
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Jedinstvo (Ub)
Provo
0
2
06.11.2016 13:30 0 : 2
06.11
13:30
Moravica
Napredak
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Bukovik
Zaplanjac
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
┼Żupa
OFK Topli─Źanin
0
3
06.11.2016 13:30 0 : 3
06.11
13:30
Leva─Ź
OFK Lugomir
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
13:30
Bošnjane
Morava 1918
3
2
06.11.2016 13:30 3 : 2
06.11
13:30
Rembas
OFK Kosanica
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Juhor
Trajal
1
4
06.11.2016 13:30 1 : 4
06.11
13:30
Sloga
┼Żitora─Ĺa
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Vranjska Banja
Mladost (M)
4
2
06.11.2016 13:30 4 : 2
06.11
13:30
Jedinstvo (GM)
OFK Brzi Brod
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Budu─çnost (O)
Budu─çnost (P)
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
11:00
Jedinstvo (P)
Ropotovo
2
2
06.11.2016 11:00 2 : 2
06.11
13:30
Turbina
Budu─çnost
3
2
06.11.2016 13:30 3 : 2
06.11
13:30
Vr─Źin
PKB Padinska Skela
4
2
06.11.2016 13:30 4 : 2
06.11
13:30
Srem
Torlak
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
10:00
Borac (L)
Zvezdara
0
0
06.11.2016 10:00 0 : 0
06.11
13:30
Borac (O)
Srem─Źica
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
13:00
Bajša
Radni─Źki 1905
4
0
06.11.2016 13:00 4 : 0
06.11
13:00
Senta
Napredak
0
1
06.11.2016 13:00 0 : 1
06.11
13:00
Preporod
Jadran (F)
2
0
06.11.2016 13:00 2 : 0
06.11
13:00
Proleter (Nj)
Sutjeska
1
0
06.11.2016 13:00 1 : 0
06.11
13:00
Krivaja
Vinogradar
2
1
06.11.2016 13:00 2 : 1
06.11
13:00
─îantavir
Panonija IM Topola
0
3
06.11.2016 13:00 0 : 3
06.11
13:00
Mladost (BP)
Hajduk Junior
2
1
06.11.2016 13:00 2 : 1
06.11
13:00
Rusin
Lipar
2
1
06.11.2016 13:00 2 : 1
06.11
13:00
Krila Krajine
Mladost (K)
2
0
06.11.2016 13:00 2 : 0
06.11
13:00
Slavija
OFK Šikara
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
13:00
BSK
Terekveš
1
0
06.11.2016 13:00
BSK
1 : 0
06.11
13:00
Borac (BG)
Stari Grad
2
5
06.11.2016 13:00 2 : 5
06.11
13:00
Budu─çnost
Hercegovac
0
1
06.11.2016 13:00 0 : 1
06.11
13:30
Vulturul
Partizan (G)
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Sloga (BNS)
Polet
5
0
06.11.2016 13:30 5 : 0
06.11
13:30
Strela
Jedinstvo (V)
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Borac (St)
Mladost (O)
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Jugoslavija
Crvena zvezda
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Budu─çnost (A)
Jedinstvo Stevi─ç
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Vojvodina (C)
Vojvodina (S)
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:00
Lehel
OFK Kikinda
0
3
06.11.2016 13:00 0 : 3
06.11
13:00
C. Zvezda (VS)
Naftagas (B)
6
2
06.11.2016 13:00 6 : 2
06.11
13:00
Borac
Mladost (BD)
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
13:00
Omladinac
Banat
1
2
06.11.2016 13:00 1 : 2
06.11
13:30
Napredak
Mitros
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
FK Grani─Źar 1924
Ljukovo
6
0
06.11.2016 13:30 6 : 0
06.11
13:30
Hajduk
Jadran
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Donji Petrovci
Sloven
0
2
06.11.2016 13:30 0 : 2
06.11
13:30
Borac
Partizan
4
0
06.11.2016 13:30 4 : 0
06.11
13:30
Budu─çnost
1. Maj Ruma
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Petrovaradin
Vinogradar
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Tatra
TSK
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
TSK
06.11
13:30
Proleter
Mladost
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Titel
Ba─Źka
0
4
06.11.2016 13:30 0 : 4
06.11
13:30
Radnik
Real
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Mataruge
OFK Ras
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
13:30
Proleter
Omladinac
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Ribnica
Granit
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
13:30
Magnohrom
Ibar
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Jedinstvo (K)
Omladinac (Z)
3
3
06.11.2016 13:30 3 : 3
06.11
13:30
Napredak
Spartak
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Zadrugar
Mladost (P)
2
4
06.11.2016 13:30 2 : 4
06.11
13:30
Jedinstvo (GG)
Prijevor
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Backovac Junajted
Slatina
0
6
06.11.2016 13:30 0 : 6
06.11
16:30
LFK Mladost
Ozrem PMH
3
1
06.11.2016 16:30 3 : 1
06.11
13:30
Podunavac
Bresje Superior
5
0
06.11.2016 13:30 5 : 0
06.11
13:30
Sloboda
Pobeda
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Sloga
7. Juli
2
3
06.11.2016 13:30 2 : 3
06.11
13:30
Omladinac
Polet
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Šumadija
Udarnik
0
3
06.11.2016 13:30 0 : 3
06.11
13:30
SASK
Budu─çnost
6
1
06.11.2016 13:30 6 : 1
06.11
10:00
Vitlina-Bokanja
Omladinac
1
0
06.11.2016 10:00 1 : 0
06.11
13:30
Borac
Proleter 1976
1
3
06.11.2016 13:30 1 : 3
06.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Banja 1957
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
┼ŻSK
OFK Šatornja
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
BSK
Trnava
1
1
06.11.2016 13:30
BSK
1 : 1
06.11
13:30
Lokomotiva
Junkovac
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Borac (K)
Rudar (Kr)
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Sloga (B)
Radnik (S)
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Makce
Rudar 2001
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Rudar (S)
Trgova─Źki
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
13:30
Krilaš
Budu─çnost (V)
0
1
06.11.2016 13:30 0 : 1
06.11
13:00
Mladi Borac
Hajduk Stanko
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
13:00
Borac (V)
Cer
0
0
06.11.2016 13:00 0 : 0
Cer
06.11
13:00
Jedinstvo
Antimon
2
0
06.11.2016 13:00 2 : 0
06.11
13:00
Podrinje
Sindjeli─ç
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
13:00
Mladost (PP)
Jevremovac
0
1
06.11.2016 13:00 0 : 1
06.11
13:00
Mladost (P)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
1
1
06.11.2016 13:00 1 : 1
06.11
13:30
Joševa
Junior Novo Naselje
2
4
06.11.2016 13:30 2 : 4
06.11
13:30
Iskra
Sovljak
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Brezovica
Ka─Źer
0
1
06.11.2016 13:30 0 : 1
06.11
13:30
Mladost
Tulari
0
1
06.11.2016 13:30 0 : 1
06.11
13:00
Lazarica
Višesava
1
2
06.11.2016 13:00 1 : 2
06.11
13:00
Jedinstvo (K)
Polet
1
6
06.11.2016 13:00 1 : 6
06.11
13:00
Zlatar
Je┼żevica
3
0
06.11.2016 13:00 3 : 0
06.11
14:00
Blizna
Krivelj
2
0
06.11.2016 14:00 2 : 0
06.11
14:00
BSK
Rudna Glava
7
0
06.11.2016 14:00
BSK
7 : 0
06.11
14:00
Slatina
─îubra
4
0
06.11.2016 14:00 4 : 0
06.11
14:00
Polom
Brestovac
4
0
06.11.2016 14:00 4 : 0
06.11
11:00
Klju─Ź
Zlot
1
0
06.11.2016 11:00 1 : 0
06.11
14:00
Nemetali
Branik
1
0
06.11.2016 14:00 1 : 0
06.11
14:00
Deli Jovan
Sloga
1
0
06.11.2016 14:00 1 : 0
06.11
13:30
Zemljoradnik
Doljevac 1971
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Mladost (Ba)
Mladost 1976
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Naisus 1977
Radni─Źki 1924
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Jedinstvo GVD
Crvena Zvezda
3
3
06.11.2016 13:30 3 : 3
06.11
13:30
Naša krila
Palilula
11
0
06.11.2016 13:30 11 : 0
06.11
13:30
Radni─Źki 1947
Moravac (ZT)
2
3
06.11.2016 13:30 2 : 3
06.11
13:30
Orljane
Rudar Alpos
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Rasova─Źa
Morava (┼Ż)
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
14:00
Omladinac
Trebi─Ź
2
2
06.11.2016 14:00 2 : 2
06.11
14:00
Vratarnica
Radni─Źki (L)
0
0
06.11.2016 14:00 0 : 0
06.11
14:00
Osni─ç
OFK Knjaz
1
0
06.11.2016 14:00 1 : 0
06.11
14:00
ŠSK
Grani─Źar
2
1
06.11.2016 14:00 2 : 1
06.11
14:00
Bu─Źje Topla
OFK Grlište
1
3
06.11.2016 14:00 1 : 3
06.11
13:30
Mladost (J)
Hajduk
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Dragocvet
Bratstvo
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Napredak (D)
Juhor
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Napredak (Z)
Budu─çnost
3
2
06.11.2016 13:30 3 : 2
06.11
13:30
OFK Bratstvo
Morava
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
13:30
OFK Batinac
Resavac
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Ribnik
Naupare
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Mladi radnik
Parunovac
1
4
06.11.2016 13:30 1 : 4
06.11
13:30
Šanac
FUD
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
FUD
06.11
13:30
Kupci
─îitluk
4
0
06.11.2016 13:30 4 : 0
06.11
13:30
Vinogradar
13. April
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Dobri─Ź
Trbunje
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Jug Bogdan
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
Jastrebac
Jastreb
10
0
06.11.2016 10 : 0
06.11
14:00
Pobeda
Borac
2
4
06.11.2016 14:00 2 : 4
06.11
14:00
Dun─Ĺerski
Mladost 1982
0
0
06.11.2016 14:00 0 : 0
06.11
13:30
Mladost
Crvena zastava
4
2
06.11.2016 13:30 4 : 2
06.11
13:30
Sloga 1948
Vrtište
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Sloboda
Rudar
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
OFK Niš
Budu─çnost
11
0
06.11.2016 13:30 11 : 0
06.11
13:30
Napredak
Dragoš
3
4
06.11.2016 13:30 3 : 4
06.11
13:30
Borac
Vladimir Durkovi─ç
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Zadrugar
Zvezda
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
13:30
Jedinstvo (GS)
Zlo─çudovo
5
1
06.11.2016 13:30 5 : 1
06.11
13:30
Sloga
Umac
6
0
06.11.2016 13:30 6 : 0
06.11
13:30
─îekmin
Progres
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Bobište
Jablanica
0
5
06.11.2016 13:30 0 : 5
06.11
13:30
Omladinac (DS)
┼Żelezni─Źar
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Kumarevo 65
Polet
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Brza
Vu─Źje
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Mladi Borac
Planta┼ża
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Pavlovac
Bilja─Źi
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
BSK Bujanovac
Crnotince
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Mladost (B)
─îelik
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Vihor
Mladost (S)
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
13:30
Ju┼żna pruga
Ternoci
0
3
06.11.2016 13:30 0 : 3
06.11
13:30
Sloga
Oskar
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Rudar 1969
Mineralac
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Morava
Izmornik
4
0
06.11.2016 13:30 4 : 0
06.11
Gra─Źanica
Ugljare
3
3
06.11.2016 3 : 3
06.11
─îaglavica
Radni─Źki
1
3
06.11.2016 1 : 3
06.11
13:30
Borac
Lepušnica
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Komgrap
Banja
9
1
06.11.2016 13:30 9 : 1
06.11
13:30
Poštar Zvezdara
Brodarac
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Šumadinac
Mladi proleter
10
1
06.11.2016 13:30 10 : 1
06.11
13:30
Institut
Sin─Ĺeli─ç 2012
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
11:00
13. Maj Zemun
Zmaj 1953
1
0
06.11.2016 11:00 1 : 0
06.11
13:30
Dunav
PKB Kovilovo
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Mladost (B)
Burovo
3
3
06.11.2016 13:30 3 : 3
06.11
10:00
Radni─Źki
BSK
4
3
06.11.2016 10:00 4 : 3
BSK
06.11
13:30
Strelac
TEK Sloga
0
3
06.11.2016 13:30 0 : 3
06.11
13:30
Polet
Zabre┼żje
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
Rušanj
Urovci
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
10:00
Selo Mladenovac
Mladost
2
0
06.11.2016 10:00 2 : 0
06.11
13:30
Ropo─Źevo
Bole─Ź
2
3
06.11.2016 13:30 2 : 3
06.11
13:30
Pudarci
Kosmaj
3
3
06.11.2016 13:30 3 : 3
06.11
13:30
Kova─Źevac
Dunavac
1
5
06.11.2016 13:30 1 : 5
06.11
13:30
Mladost (S)
Supska
6
1
06.11.2016 13:30 6 : 1
06.11
13:30
Moravac 2015
Radni─Źki (T)
10
0
06.11.2016 13:30 10 : 0
06.11
13:30
Zemljoradnik
Moravac
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
Omladinac
Šumadija
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Javor
Istok 63
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
13:30
Omladinski
Rudar
0
0
06.11.2016 13:30 0 : 0
06.11
13:30
Morava
Sloga
2
3
06.11.2016 13:30 2 : 3
06.11
13:30
Mladost (K)
Vinora─Źa
0
5
06.11.2016 13:30 0 : 5
06.11
13:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Šumadinac
5
1
06.11.2016 13:30 5 : 1
06.11
13:30
Mladost (G)
Crni Vrh
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Mladi radnik
Kupinovac
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Mladost (D)
Osaonica
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
11:00
Ratar
Gredetin
3
7
06.11.2016 11:00 3 : 7
06.11
13:30
Mladi Radnik
Napredak 2012
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Planinac 2015
OFK Sloga (D)
4
0
06.11.2016 13:30 4 : 0
06.11
14:00
Pobeda
Sloboda 2013
3
3
06.11.2016 14:00 3 : 3
06.11
14:00
Slemen
Sloga
7
0
06.11.2016 14:00 7 : 0
06.11
13:30
Mladost (DL)
Mladost (B)
3
3
06.11.2016 13:30 3 : 3
06.11
13:30
Milanovo
Napredak
4
1
06.11.2016 13:30 4 : 1
06.11
13:30
OFK Morava
Navalin
4
2
06.11.2016 13:30 4 : 2
06.11
11:00
Lemind
Real
3
0
06.11.2016 11:00 3 : 0
06.11
13:30
BSK
Gradac
4
1
06.11.2016 13:30
BSK
4 : 1
06.11
13:30
Marjan MB
Šumadija
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
13:30
Sušica 2012
Bratstvo
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Jedinstvo (G)
Sloboda (DB)
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Mladost (V)
Atletiko
6
1
06.11.2016 13:30 6 : 1
06.11
13:00
Solid
Elektrovojvodina
4
1
06.11.2016 13:00 4 : 1
06.11
13:00
OFK Mala Bosna 2015
Pali─ç
2
3
06.11.2016 13:00 2 : 3
06.11
13:00
Hajduk
Bikovo
2
2
06.11.2016 13:00 2 : 2
06.11
13:00
Lokomotiva
┼Żednik
4
3
06.11.2016 13:00 4 : 3
06.11
13:00
Udarnik Višnjevac
─Éur─Ĺin
2
4
06.11.2016 13:00 2 : 4
06.11
13:00
Hajduk
AFK
6
3
06.11.2016 13:00 6 : 3
AFK
06.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
3
0
06.11.2016 13:00 3 : 0
06.11
13:00
Horgoš 1911
─îoka
8
2
06.11.2016 13:00 8 : 2
06.11
13:00
Tisa
Šampion
3
0
06.11.2016 13:00 3 : 0
06.11
13:00
Omladinac (D)
Dunav
3
3
06.11.2016 13:00 3 : 3
06.11
13:00
Omladinac (B)
Hajduk (S)
5
2
06.11.2016 13:00 5 : 2
06.11
13:00
Grani─Źar (R)
Aleksa Šantić
1
0
06.11.2016 13:00 1 : 0
06.11
13:30
Hajdu─Źica
Borac (VS)
1
3
06.11.2016 13:30 1 : 3
06.11
13:30
Karaš (K)
Ševac
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Banat
Borac (VG)
4
2
06.11.2016 13:30 4 : 2
06.11
13:30
Ratar
Potporanj
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Radni─Źki 1927
Vladimirovac
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Dobrica
Dunav
0
6
06.11.2016 13:30 0 : 6
06.11
14:00
BSK Bavanište
Dolovo
3
0
06.11.2016 14:00 3 : 0
06.11
13:00
Zlatica
ASK
1
1
06.11.2016 13:00 1 : 1
ASK
06.11
13:00
Omladinac
MSK
3
2
06.11.2016 13:00 3 : 2
MSK
06.11
13:00
OFK Staji─çevo
Jedinstvo
0
2
06.11.2016 13:00 0 : 2
06.11
13:00
OFK Gradnulica
Rusanda
0
0
06.11.2016 13:00 0 : 0
06.11
13:00
Zadrugar
Potisje
4
5
06.11.2016 13:00 4 : 5
06.11
13:00
Radni─Źki 1911
┼ŻFK Banat
5
1
06.11.2016 13:00 5 : 1
06.11
13:00
Napredak (BT)
Borac (I)
0
3
06.11.2016 13:00 0 : 3
06.11
13:00
Proleter
Roham
6
3
06.11.2016 13:00 6 : 3
06.11
13:00
1.Oktobar
Bega
2
1
06.11.2016 13:00 2 : 1
06.11
13:00
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
1
2
06.11.2016 13:00 1 : 2
06.11
13:00
Napredak (─î)
Vojvodina (B)
3
1
06.11.2016 13:00 3 : 1
06.11
13:30
Grani─Źar (O)
Mladost
2
0
06.11.2016 13:30 2 : 0
06.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Grani─Źar (K)
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Jedinstvo (P)
OFK Bresta─Ź
1
3
06.11.2016 13:30 1 : 3
06.11
13:30
Hajduk
PSK Putinci
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Napredak
Fruškogorac
0
3
06.11.2016 13:30 0 : 3
06.11
13:30
Sloga
Jedinstvo (M)
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Obili─ç 1993
OFK Zeka Buljubaša
1
4
06.11.2016 13:30 1 : 4
06.11
13:00
Jedinstvo
Obili─ç
5
1
06.11.2016 13:00 5 : 1
06.11
13:00
Moskva
Fruškogorski partizan
2
1
06.11.2016 13:00 2 : 1
06.11
13:00
Borac
┼Żelezni─Źar
2
0
06.11.2016 13:00 2 : 0
06.11
13:00
Fruškogorac
Ba─Źka
11
0
06.11.2016 13:00 11 : 0
06.11
16:30
Tavnik
Mlada krila
2
1
06.11.2016 16:30 2 : 1
06.11
16:30
Lazac
Partizan
3
1
06.11.2016 16:30 3 : 1
06.11
16:30
Mladost (V)
Budu─çnost (K)
1
4
06.11.2016 16:30 1 : 4
06.11
16:30
Zvezda
Jedinstvo (D)
4
1
06.11.2016 16:30 4 : 1
06.11
16:30
Kraljevo Hajduk
Borac (A)
2
2
06.11.2016 16:30 2 : 2
06.11
13:30
Lugovi
Rakova
0
2
06.11.2016 13:30 0 : 2
06.11
13:30
Kej
Vujan
1
0
06.11.2016 13:30
Kej
1 : 0
06.11
13:30
Morava (M)
Planinac
3
5
06.11.2016 13:30 3 : 5
06.11
13:30
Prijatelji
Morava (K)
1
5
06.11.2016 13:30 1 : 5
06.11
13:30
─îa─Źak 94
Rudar
0
2
06.11.2016 13:30 0 : 2
06.11
13:30
Gavrilo Princip
Budu─çnost
0
4
06.11.2016 13:30 0 : 4
06.11
13:30
Sloga
Bjelica
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
11:00
Prilike
Vo─çar
5
1
06.11.2016 11:00 5 : 1
06.11
13:30
Gradina
Gorušica
3
5
06.11.2016 13:30 3 : 5
06.11
13:30
Jedinstvo
Brezova
2
2
06.11.2016 13:30 2 : 2
06.11
13:30
Vrelo
Bratstvo
3
3
06.11.2016 13:30 3 : 3
06.11
13:30
Šumadija
Ozremica
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Mladost 09
Velere─Ź 94
0
6
06.11.2016 13:30 0 : 6
06.11
13:30
Omladinac
Sparta
0
3
06.11.2016 13:30 0 : 3
06.11
13:30
Jablanica
Takovski Ustanak
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
13:30
Vrbovac
Vu─Źak
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Budu─çnost
Hajduk Veljko 1934
5
0
06.11.2016 13:30 5 : 0
06.11
13:30
Jezava
┼Żelezni─Źar
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
OFK Slavija
Skobalj
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Lunjevac
Landol
4
3
06.11.2016 13:30 4 : 3
06.11
13:30
Drugovac
Omladinac
0
1
06.11.2016 13:30 0 : 1
06.11
13:30
Badljevica
Petrijevac
1
1
06.11.2016 13:30 1 : 1
06.11
11:00
Selevac
Ba─Źinac
0
3
06.11.2016 11:00 0 : 3
06.11
11:00
Šumadinac (S)
Ranilovi─ç
3
2
06.11.2016 11:00 3 : 2
06.11
13:30
Brezovac
B 2000
0
4
06.11.2016 13:30 0 : 4
06.11
13:30
Budu─çnost
Jasenica
1
6
06.11.2016 13:30 1 : 6
06.11
13:30
Partizan
Kopljari
3
1
06.11.2016 13:30 3 : 1
06.11
13:30
Mladi rudar
Šamot
5
3
06.11.2016 13:30 5 : 3
06.11
13:30
Plaskovac
Sloga
4
3
06.11.2016 13:30 4 : 3
06.11
13:30
┼Żabare
Šumadinac (N)
1
5
06.11.2016 13:30 1 : 5
06.11
13:30
Pobeda (─É)
Udarnik
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
BSK
Bare
2
3
06.11.2016 13:30
BSK
2 : 3
06.11
13:30
Crvena zvezda
Marjan
3
0
06.11.2016 13:30 3 : 0
06.11
13:30
Mladost (R)
Sloga (M)
4
0
06.11.2016 13:30 4 : 0
06.11
13:30
Grivac
Mladost MG
1
2
06.11.2016 13:30 1 : 2
06.11
13:30
Pobeda (S)
Kotlenik
5
2
06.11.2016 13:30 5 : 2
06.11
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Omladinac (V)
2
0
06.11.2016 11:00 2 : 0
06.11
13:30
Omladinac (S)
Stig (MC)
2
1
06.11.2016 13:30 2 : 1
06.11
13:30
Integral
Mladost (R)
1
0
06.11.2016 13:30 1 : 0
06.11
13:30
Dragoš
Sloga 1952
0
2
06.11.2016 13:30 0 : 2
06.11
13:30
Radni─Źki (K)
Zadrugar (T)
1
3
06.11.2016 13:30 1 : 3