XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
05.12.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Inđija
Inđija
05.12.2018 13:00
TSC
2 : 1
Inđija
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
05.12.2018 13:00
OFK Žarkovo
2 : 1
Bečej 1918
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 1
Trajal
Kruševac
05.12.2018 13:00
Metalac
3 : 1
Trajal
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Teleoptik
Zemun
05.12.2018 13:00
Javor Matis
1 : 0
Teleoptik
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Sloboda
Užice
05.12.2018 13:00
Zlatibor
3 : 0
Sloboda
Sinđelić
Beograd
3 : 1
Borac
Čačak
05.12.2018 13:00
Sinđelić
3 : 1
Borac
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
05.12.2018 13:00
Budućnost
0 : 1
Radnički 1923
Bežanija
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
05.12.2018 13:00
Bežanija
2 : 0
Novi Pazar
05.12.2018 14:58 (H.D.Vujanović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 21 14 2 5 44
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 21 13 4 4 43
3 Doigravanje (Play Off) TSC 21 12 7 2 43
4 Doigravanje (Play Off) Inđija 21 13 3 5 42
5 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 21 10 7 4 37
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 21 11 3 7 36
7 Doigravanje (Play Off) Metalac 21 9 8 4 35
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 21 10 2 9 32
9 Play Out OFK Žarkovo 21 7 5 9 26
10 Play Out Bečej 1918 21 7 3 11 24
11 Play Out Trajal 21 7 3 11 24
12 Play Out Borac 21 5 6 10 21
13 Play Out Teleoptik 21 5 6 10 21
14 Play Out Budućnost 21 4 6 11 18
15 Play Out Sloboda 21 3 4 14 13
16 Play Out Novi Pazar 21 0 7 14 7

22.kolo
Sledeće kolo
08/09.12.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Inđija
Inđija
2 : 0
Bežanija
Beograd
09.12.2018 13:00
Inđija
2 : 0
Bežanija
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
09.12.2018 13:00
Novi Pazar
1 : 2
Budućnost
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Sinđelić
Beograd
09.12.2018 13:00
Radnički 1923
1 : 1
Sinđelić
Borac
Čačak
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
09.12.2018 13:00
Borac
2 : 0
Zlatibor
Sloboda
Užice
0 : 1
Javor Matis
Ivanjica
10.12.2018 18:00
Sloboda
0 : 1
Javor Matis
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
09.12.2018 13:00
Teleoptik
1 : 2
Metalac
Trajal
Kruševac
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
09.12.2018 13:00
Trajal
1 : 0
OFK Žarkovo
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
TSC
Bačka Topola
10.12.2018 13:00
Bečej 1918
0 : 0
TSC
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 14 korisnika
Takmičenje prati 249 korisnika
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja6 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miljan90 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 14 korisnika su tipovali utakmicu
mpcz i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
velikomucenik i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
nemanja1234 i još 16 korisnika su tipovali utakmicu