XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
22/23.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.10
14:30
Mladost (M)
Jedinstvo
2
3
23.10.2022 14:30
Mladost (M)
2 : 3
Jedinstvo
23.10
14:30
OFK Niš
Mladost (B)
3
0
23.10.2022 14:30
OFK Niš
3 : 0
Mladost (B)
23.10
14:30
Pukovac
Orljane
3
0
23.10.2022 14:30
Pukovac
3 : 0
Orljane
22.10
14:30
Svrljig
Naša krila 1936
4
1
22.10.2022 14:30
Svrljig
4 : 1
Naša krila 1936
23.10
14:30
Malošište
OFK Napredak 1929
0
5
23.10.2022 14:30
Malošište
0 : 5
OFK Napredak 1929
23.10
14:30
Morava
Bukovik
1
3
23.10.2022 14:30
Morava
1 : 3
Bukovik
23.10
14:30
Delijski Vis
OFK Sinđelić
0
1
23.10.2022 14:30
Delijski Vis
0 : 1
OFK Sinđelić
23.10
14:30
Rudar
Palilulac
2
3
23.10.2022 14:30
Rudar
2 : 3
Palilulac
23.10.2022 16:31 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Sinđelić 11 10 1 0 31
2 Prelazi u ligu višeg ranga Bukovik 11 7 2 2 23
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Napredak 1929 11 6 4 1 22
4 Prelazi u ligu višeg ranga Delijski Vis 11 5 3 3 18
5 Prelazi u ligu višeg ranga Palilulac 11 5 2 4 17
6 Prelazi u ligu višeg ranga Svrljig 11 5 2 4 17
7 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (B) 11 5 1 5 16
8 Prelazi u ligu višeg ranga Morava 11 4 3 4 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga Naša krila 1936 11 4 2 5 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Niš 11 4 2 5 14
11 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 11 3 4 4 13
12 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (M) 11 3 3 5 12
13 Prelazi u ligu višeg ranga Pukovac 11 3 2 6 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Orljane 11 2 4 5 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Malošište 11 3 1 7 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Rudar 11 0 2 9 2

12.kolo
Sledeće kolo
29/30.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.10
13:30
Jedinstvo
Palilulac
0
0
30.10.2022 13:30
Jedinstvo
0 : 0
Palilulac
29.10
13:30
OFK Sinđelić
Rudar
9
0
29.10.2022 13:30
OFK Sinđelić
9 : 0
Rudar
30.10
13:30
Bukovik
Delijski Vis
3
1
30.10.2022 13:30
Bukovik
3 : 1
Delijski Vis
30.10
13:30
OFK Napredak 1929
Morava
0
3
30.10.2022 13:30
OFK Napredak 1929
0 : 3
Morava
30.10
13:30
Naša krila 1936
Malošište
1
4
30.10.2022 13:30
Naša krila 1936
1 : 4
Malošište
30.10
13:30
Orljane
Svrljig
1
2
30.10.2022 13:30
Orljane
1 : 2
Svrljig
30.10
13:30
Mladost (B)
Pukovac
1
1
30.10.2022 13:30
Mladost (B)
1 : 1
Pukovac
30.10
13:30
Mladost (M)
OFK Niš
4
1
30.10.2022 13:30
Mladost (M)
4 : 1
OFK Niš
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Mladenko
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 9 korisnika
Takmičenje prati 46 korisnika
Buba995 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu