XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
808 utakmica za dan Nedelja, 30 Oktobar 2022


Fudbal

30.10
19:00
Partizan
Radni─Źki (N)
4
0
30.10.2022 19:00
Partizan
4 : 0
Radni─Źki (N)
30.10
13:00
Radnik
Spartak ┼ŻK
2
0
30.10.2022 13:00
Radnik
2 : 0
Spartak ┼ŻK
30.10
18:30
Mladost (L)
Radni─Źki 1923
0
0
30.10.2022 18:30
Mladost (L)
0 : 0
Radni─Źki 1923
30.10
17:00
Kolubara
Crvena zvezda
0
2
30.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 2
Crvena zvezda
30.10
13:00
OFK Vršac
In─Ĺija Toyo Tires
0
0
30.10.2022 13:00
OFK Vršac
0 : 0
In─Ĺija Toyo Tires
30.10
13:00
Radni─Źki (NB)
Metalac
2
0
30.10.2022 13:00
Radni─Źki (NB)
2 : 0
Metalac
30.10
13:00
GFK Sloboda
Radni─Źki (SM)
0
0
30.10.2022 13:00
GFK Sloboda
0 : 0
Radni─Źki (SM)
30.10
13:00
Trayal
Rad
2
1
30.10.2022 13:00
Trayal
2 : 1
Rad
30.10
13:00
RFK Novi Sad 1921
IMT
2
1
30.10.2022 13:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
IMT
30.10
13:00
Zlatibor
┼Żelezni─Źar
0
1
30.10.2022 13:00
Zlatibor
0 : 1
┼Żelezni─Źar
30.10
13:30
Podunavac
Hajduk 1912
0
1
30.10.2022 13:30
Podunavac
0 : 1
Hajduk 1912
30.10
13:30
Borac (Š)
Be─Źej 1918
0
0
30.10.2022 13:30
Borac (Š)
0 : 0
Be─Źej 1918
30.10
10:00
Kabel
Radni─Źki (Zr)
2
2
30.10.2022 10:00
Kabel
2 : 2
Radni─Źki (Zr)
30.10
13:30
Tisa
1. Maj Ruma
1
0
30.10.2022 13:30
Tisa
1 : 0
1. Maj Ruma
30.10
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Torlak
4
1
30.10.2022 10:00
Sin─Ĺeli─ç
4 : 1
Torlak
30.10
10:00
Borac
Brodarac
1
6
30.10.2022 10:00
Borac
1 : 6
Brodarac
30.10
14:00
Zvezdara
Prva iskra
2
0
30.10.2022 14:00
Zvezdara
2 : 0
Prva iskra
30.10
11:00
Polet (Lj)
Budu─çnost (A)
1
0
30.10.2022 11:00
Polet (Lj)
1 : 0
Budu─çnost (A)
30.10
13:30
Radni─Źki (P)
Budu─çnost (P)
0
3
30.10.2022 13:30
Radni─Źki (P)
0 : 3
Budu─çnost (P)
30.10
13:30
Vlasina
OFK Brzi Brod
2
1
30.10.2022 13:30
Vlasina
2 : 1
OFK Brzi Brod
30.10
11:00
Car Konstantin
P─Źinja
0
1
30.10.2022 11:00
Car Konstantin
0 : 1
P─Źinja
30.10
13:30
Obili─ç
OFK Mladost APA
5
2
30.10.2022 13:30
Obili─ç
5 : 2
OFK Mladost APA
30.10
13:30
Mladost (T)
Krila Krajine
2
0
30.10.2022 13:30
Mladost (T)
2 : 0
Krila Krajine
30.10
13:30
Hercegovac
Radni─Źki 1918
2
1
30.10.2022 13:30
Hercegovac
2 : 1
Radni─Źki 1918
30.10
13:30
Radni─Źki 1905
Preporod
1
0
30.10.2022 13:30
Radni─Źki 1905
1 : 0
Preporod
30.10
13:30
Slavija
Veternik
3
3
30.10.2022 13:30
Slavija
3 : 3
Veternik
30.10
13:30
Hajduk
Sloga (E)
0
0
30.10.2022 13:30
Hajduk
0 : 0
Sloga (E)
30.10
13:30
Jedinstvo
Index
3
0
30.10.2022 13:30
Jedinstvo
3 : 0
Index
30.10
13:30
Dunav
Mladost (BJ)
0
0
30.10.2022 13:30
Dunav
0 : 0
Mladost (BJ)
30.10
13:30
┼ŻAK
Jedinstvo (BK)
0
3
30.10.2022 13:30
┼ŻAK
0 : 3
Jedinstvo (BK)
30.10
13:30
Polet
Omladinac FAM
3
0
30.10.2022 13:30
Polet
3 : 0
Omladinac FAM
30.10
13:30
Mladost
OFK Kikinda
0
2
30.10.2022 13:30
Mladost
0 : 2
OFK Kikinda
30.10
13:30
Vojvodina 1928
Crvena Zvezda
2
1
30.10.2022 13:30
Vojvodina 1928
2 : 1
Crvena Zvezda
30.10
14:00
Komgrap
Crvena zvezda
2
2
30.10.2022 14:00
Komgrap
2 : 2
Crvena zvezda
30.10
14:00
Bole─Ź
Srem─Źica
1
1
30.10.2022 14:00
Bole─Ź
1 : 1
Srem─Źica
30.10
14:00
Zuce 2019
Napredak
4
2
30.10.2022 14:00
Zuce 2019
4 : 2
Napredak
30.10
11:00
Hajduk
Kosmaj
7
1
30.10.2022 11:00
Hajduk
7 : 1
Kosmaj
30.10
14:00
PKB
Lokomotiva
3
0
30.10.2022 14:00
PKB
3 : 0
Lokomotiva
30.10
10:00
OFK ┼Żarkovo
Leštane
2
0
30.10.2022 10:00
OFK ┼Żarkovo
2 : 0
Leštane
30.10
13:30
Svetlost
Pusta Reka
0
4
30.10.2022 13:30
Svetlost
0 : 4
Pusta Reka
30.10
13:30
Mladost 1959
Jablanica
1
1
30.10.2022 13:30
Mladost 1959
1 : 1
Jablanica
30.10
13:30
Sloga
OFK Kosanica
4
2
30.10.2022 13:30
Sloga
4 : 2
OFK Kosanica
30.10
13:30
Radan
Planta┼ża
2
1
30.10.2022 13:30
Radan
2 : 1
Planta┼ża
30.10
13:30
Jedinstvo
Palilulac
0
0
30.10.2022 13:30
Jedinstvo
0 : 0
Palilulac
30.10
13:30
Bukovik
Delijski Vis
3
1
30.10.2022 13:30
Bukovik
3 : 1
Delijski Vis
30.10
13:30
OFK Napredak 1929
Morava
0
3
30.10.2022 13:30
OFK Napredak 1929
0 : 3
Morava
30.10
13:30
Naša krila 1936
Malošište
1
4
30.10.2022 13:30
Naša krila 1936
1 : 4
Malošište
30.10
13:30
Orljane
Svrljig
1
2
30.10.2022 13:30
Orljane
1 : 2
Svrljig
30.10
13:30
Mladost (B)
Pukovac
1
1
30.10.2022 13:30
Mladost (B)
1 : 1
Pukovac
30.10
13:30
Mladost (M)
OFK Niš
4
1
30.10.2022 13:30
Mladost (M)
4 : 1
OFK Niš
30.10
13:30
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
3
0
30.10.2022 13:30
OFK Lugomir
3 : 0
Jedinstvo (M)
30.10
13:30
Kušiljevo
┼Żupa
2
1
30.10.2022 13:30
Kušiljevo
2 : 1
┼Żupa
30.10
13:30
Orlovi
Rembas
4
7
30.10.2022 13:30
Orlovi
4 : 7
Rembas
30.10
13:30
Radni─Źki 1946
Ozren
5
0
30.10.2022 13:30
Radni─Źki 1946
5 : 0
Ozren
30.10
13:30
Bor 1919
Brodoremont
4
0
30.10.2022 13:30
Bor 1919
4 : 0
Brodoremont
30.10
13:30
Rajko Miti─ç
Lu┼żnica
2
3
30.10.2022 13:30
Rajko Miti─ç
2 : 3
Lu┼żnica
30.10
13:30
Hajduk Veljko
Rtanj
5
0
30.10.2022 13:30
Hajduk Veljko
5 : 0
Rtanj
30.10
13:30
OFK Slatina
Tanasko Raji─ç
3
3
30.10.2022 13:30
OFK Slatina
3 : 3
Tanasko Raji─ç
30.10
13:30
─Éerdap
Jedinstvo
2
0
30.10.2022 13:30
─Éerdap
2 : 0
Jedinstvo
30.10
13:30
Budu─çnost (R)
Jošanica
0
5
30.10.2022 13:30
Budu─çnost (R)
0 : 5
Jošanica
30.10
13:30
Srbija
Napredak (G)
1
2
30.10.2022 13:30
Srbija
1 : 2
Napredak (G)
30.10
13:30
OFK Ras
Gru┼ża
4
1
30.10.2022 13:30
OFK Ras
4 : 1
Gru┼ża
30.10
13:30
Jedinstvo (K)
Omladinac (Z)
0
2
30.10.2022 13:30
Jedinstvo (K)
0 : 2
Omladinac (Z)
30.10
13:30
Sloboda (─î)
Crnokosa
2
2
30.10.2022 13:30
Sloboda (─î)
2 : 2
Crnokosa
30.10
13:30
Lazarica
Polimlje
2
3
30.10.2022 13:30
Lazarica
2 : 3
Polimlje
30.10
13:30
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
2
1
30.10.2022 13:30
Polet (T)
2 : 1
Jedinstvo Putevi
30.10
13:30
Savinac 1933
Zlatar
2
2
30.10.2022 13:30
Savinac 1933
2 : 2
Zlatar
30.10
13:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
VGSK
2
0
30.10.2022 13:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2 : 0
VGSK
30.10
13:30
Borac 1932
Pomoravlje 1946
2
1
30.10.2022 13:30
Borac 1932
2 : 1
Pomoravlje 1946
30.10
13:30
Rudar
Sloga 33
1
4
30.10.2022 13:30
Rudar
1 : 4
Sloga 33
30.10
13:30
Sloga 1924
Sloboda
1
0
30.10.2022 13:30
Sloga 1924
1 : 0
Sloboda
30.10
13:30
RSK
─Éerdap
1
0
30.10.2022 13:30
RSK
1 : 0
─Éerdap
30.10
13:30
OFK Ose─Źina
Ka─Źer
1
3
30.10.2022 13:30
OFK Ose─Źina
1 : 3
Ka─Źer
30.10
13:30
Vrelo Sport
Radni─Źki (K)
3
1
30.10.2022 13:30
Vrelo Sport
3 : 1
Radni─Źki (K)
30.10
13:30
Sloga (BNS)
Dolovo
0
1
30.10.2022 13:30
Sloga (BNS)
0 : 1
Dolovo
30.10
13:30
Unirea
Spartak 1911
1
1
30.10.2022 13:30
Unirea
1 : 1
Spartak 1911
30.10
13:30
Potporanj
Partizan (G)
3
1
30.10.2022 13:30
Potporanj
3 : 1
Partizan (G)
30.10
13:30
Hajdu─Źica
Karaš (J)
6
2
30.10.2022 13:30
Hajdu─Źica
6 : 2
Karaš (J)
30.10
13:30
Vulturul
Sloga (P)
3
3
30.10.2022 13:30
Vulturul
3 : 3
Sloga (P)
30.10
13:30
Dolina
Partizan (U)
3
2
30.10.2022 13:30
Dolina
3 : 2
Partizan (U)
30.10
13:30
Jedinstvo
─Éur─Ĺin
1
9
30.10.2022 13:30
Jedinstvo
1 : 9
─Éur─Ĺin
30.10
13:30
Iskra
AFK
1
1
30.10.2022 13:30
Iskra
1 : 1
AFK
30.10
13:30
Tavankut
Napredak
6
0
30.10.2022 13:30
Tavankut
6 : 0
Napredak
30.10
13:30
Budu─çnost (G)
Polet
0
1
30.10.2022 13:30
Budu─çnost (G)
0 : 1
Polet
30.10
13:30
Budu─çnost (P)
Crvenka
3
1
30.10.2022 13:30
Budu─çnost (P)
3 : 1
Crvenka
30.10
13:30
Rusin
Borac (BG)
3
0
30.10.2022 13:30
Rusin
3 : 0
Borac (BG)
30.10
13:30
Budu─çnost (M)
Naša Zvezda
3
0
30.10.2022 13:30
Budu─çnost (M)
3 : 0
Naša Zvezda
30.10
13:30
Radni─Źki 1911
Mladost
1
4
30.10.2022 13:30
Radni─Źki 1911
1 : 4
Mladost
30.10
13:30
Vojvodina
Banat
3
1
30.10.2022 13:30
Vojvodina
3 : 1
Banat
30.10
13:30
Napredak
┼ŻFK Banat
1
2
30.10.2022 13:30
Napredak
1 : 2
┼ŻFK Banat
30.10
13:30
Polet
Crvena zvezda
2
1
30.10.2022 13:30
Polet
2 : 1
Crvena zvezda
30.10
13:30
Rusanda
Krajina
5
1
30.10.2022 13:30
Rusanda
5 : 1
Krajina
30.10
13:30
ASK
2. Oktobar
1
2
30.10.2022 13:30
ASK
1 : 2
2. Oktobar
30.10
13:30
Sremac (D)
Jadran
1
2
30.10.2022 13:30
Sremac (D)
1 : 2
Jadran
30.10
13:30
Borac 1925
Šumar
2
0
30.10.2022 13:30
Borac 1925
2 : 0
Šumar
30.10
13:30
Radni─Źki
Budu─çnost
4
7
30.10.2022 13:30
Radni─Źki
4 : 7
Budu─çnost
30.10
13:30
Sloga
Sremac (V)
3
2
30.10.2022 13:30
Sloga
3 : 2
Sremac (V)
30.10
13:30
Fruškogorac
Srem
0
0
30.10.2022 13:30
Fruškogorac
0 : 0
Srem
30.10
13:30
Napredak Meridian
Hajduk (V)
4
1
30.10.2022 13:30
Napredak Meridian
4 : 1
Hajduk (V)
30.10
14:00
┼ŻSK
Omladinac
5
2
30.10.2022 14:00
┼ŻSK
5 : 2
Omladinac
30.10
14:00
Dinamo
Jedinstvo
3
2
30.10.2022 14:00
Dinamo
3 : 2
Jedinstvo
30.10
14:00
Petrovaradin
Ba─Źka (B)
1
4
30.10.2022 14:00
Petrovaradin
1 : 4
Ba─Źka (B)
30.10
14:00
Jugovi─ç
OFK Sirig
1
2
30.10.2022 14:00
Jugovi─ç
1 : 2
OFK Sirig
30.10
14:00
Ba─Źka 1923
Fruškogorac
0
0
30.10.2022 14:00
Ba─Źka 1923
0 : 0
Fruškogorac
30.10
14:00
Tatra
Fruškogorski partizan
0
3
30.10.2022 14:00
Tatra
0 : 3
Fruškogorski partizan
30.10
14:00
Poštar Zvezdara
KFK Ravna gora
2
4
30.10.2022 14:00
Poštar Zvezdara
2 : 4
KFK Ravna gora
30.10
14:00
Šećeranac Ada
Busije
4
2
30.10.2022 14:00
Šećeranac Ada
4 : 2
Busije
30.10
14:00
BSK 1925
Umka
1
2
30.10.2022 14:00
BSK 1925
1 : 2
Umka
30.10
14:00
Dunav
Beograd Karaburma
2
3
30.10.2022 14:00
Dunav
2 : 3
Beograd Karaburma
30.10
10:00
Heroj Polet
Bratstvo
3
0
30.10.2022 10:00
Heroj Polet
3 : 0
Bratstvo
30.10
14:00
OFK Budu─çnost
Šumadija
3
1
30.10.2022 14:00
OFK Budu─çnost
3 : 1
Šumadija
30.10
14:00
Vrani─ç
Turbina
2
0
30.10.2022 14:00
Vrani─ç
2 : 0
Turbina
30.10
14:00
Rojkovac
Krtinska
1
0
30.10.2022 14:00
Rojkovac
1 : 0
Krtinska
30.10
14:00
Strelac
Rušanj
0
2
30.10.2022 14:00
Strelac
0 : 2
Rušanj
30.10
14:00
Omladinac
Radni─Źki
0
2
30.10.2022 14:00
Omladinac
0 : 2
Radni─Źki
30.10
14:00
Budu─çnost
OFK Zabre┼żje
1
2
30.10.2022 14:00
Budu─çnost
1 : 2
OFK Zabre┼żje
30.10
14:00
Šumadija 1962
Vis
2
1
30.10.2022 14:00
Šumadija 1962
2 : 1
Vis
30.10
14:00
Hajduk
Dunavac
1
3
30.10.2022 14:00
Hajduk
1 : 3
Dunavac
30.10
14:00
Kova─Źevac 1956
Gro─Źanski fudbalski klub
2
3
30.10.2022 14:00
Kova─Źevac 1956
2 : 3
Gro─Źanski fudbalski klub
30.10
14:00
Rabrovac
Zaklopa─Źa
0
4
30.10.2022 14:00
Rabrovac
0 : 4
Zaklopa─Źa
30.10
14:00
Velika Krsna
Kalu─Ĺerica 1969
0
6
30.10.2022 14:00
Velika Krsna
0 : 6
Kalu─Ĺerica 1969
30.10
14:00
Vr─Źin
Vin─Źa
2
0
30.10.2022 14:00
Vr─Źin
2 : 0
Vin─Źa
30.10
14:00
Sloga (L)
Trudbenik
3
1
30.10.2022 14:00
Sloga (L)
3 : 1
Trudbenik
30.10
14:00
Parunovac
FUD
1
0
30.10.2022 14:00
Parunovac
1 : 0
FUD
30.10
14:00
Sloga (─ć)
Rubin
1
0
30.10.2022 14:00
Sloga (─ć)
1 : 0
Rubin
30.10
14:00
Ma─Źkovac
Polet 57
2
5
30.10.2022 14:00
Ma─Źkovac
2 : 5
Polet 57
30.10
14:00
Gradina
13. April
6
3
30.10.2022 14:00
Gradina
6 : 3
13. April
30.10
14:00
Rajac
─îu─Źuge
2
2
30.10.2022 14:00
Rajac
2 : 2
─îu─Źuge
30.10
14:00
Toplica
Trli─ç
2
2
30.10.2022 14:00
Toplica
2 : 2
Trli─ç
30.10
11:00
Proleter
Mladost
0
6
30.10.2022 11:00
Proleter
0 : 6
Mladost
30.10
14:00
Iskra
Radnik
1
1
30.10.2022 14:00
Iskra
1 : 1
Radnik
30.10
14:00
Banja
BSK (Be)
2
1
30.10.2022 14:00
Banja
2 : 1
BSK (Be)
30.10
14:00
Marjan
┼ŻSK
2
1
30.10.2022 14:00
Marjan
2 : 1
┼ŻSK
30.10
14:00
BSK (Bo)
Lokomotiva
2
0
30.10.2022 14:00
BSK (Bo)
2 : 0
Lokomotiva
30.10
14:00
Mladi rudar
Prvi srpski ustanak
1
1
30.10.2022 14:00
Mladi rudar
1 : 1
Prvi srpski ustanak
30.10
14:00
Plaskovac
Sloga
1
4
30.10.2022 14:00
Plaskovac
1 : 4
Sloga
30.10
14:00
Šumadinac (N)
Šumadija
2
0
30.10.2022 14:00
Šumadinac (N)
2 : 0
Šumadija
30.10
14:00
Grizli ML
Šumadinac (S)
1
0
30.10.2022 14:00
Grizli ML
1 : 0
Šumadinac (S)
30.10
13:30
Toplica
Taskovi─çi
4
6
30.10.2022 13:30
Toplica
4 : 6
Taskovi─çi
30.10
13:30
Moravac (ZT)
Rad
1
2
30.10.2022 13:30
Moravac (ZT)
1 : 2
Rad
30.10
13:30
Borac
Sloga (K)
3
0
30.10.2022 13:30
Borac
3 : 0
Sloga (K)
30.10
13:30
Pobeda
Jastrebac
1
8
30.10.2022 13:30
Pobeda
1 : 8
Jastrebac
30.10
13:30
Moravac (─î)
Radni─Źki 1924
1
2
30.10.2022 13:30
Moravac (─î)
1 : 2
Radni─Źki 1924
30.10
13:30
Bali─Źevac
Polet
2
4
30.10.2022 13:30
Bali─Źevac
2 : 4
Polet
30.10
13:30
Zemljoradnik
Naisus 1977
1
0
30.10.2022 13:30
Zemljoradnik
1 : 0
Naisus 1977
30.10
13:30
BSK
─îekmin
0
7
30.10.2022 13:30
BSK
0 : 7
─îekmin
30.10
13:30
Milanovo
Vu─Źje
2
0
30.10.2022 13:30
Milanovo
2 : 0
Vu─Źje
30.10
13:30
Jedinstvo (B)
Lemind 1953
4
1
30.10.2022 13:30
Jedinstvo (B)
4 : 1
Lemind 1953
30.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Donja Lomnica
5
1
30.10.2022 13:30
┼Żelezni─Źar
5 : 1
Donja Lomnica
30.10
13:30
Polet
Zlo─çudovo
2
0
30.10.2022 13:30
Polet
2 : 0
Zlo─çudovo
30.10
13:30
Moravac Orion
Mladost
4
2
30.10.2022 13:30
Moravac Orion
4 : 2
Mladost
30.10
13:30
Jedinstvo (G)
Budu─çnost
3
0
30.10.2022 13:30
Jedinstvo (G)
3 : 0
Budu─çnost
30.10
13:30
OFK Morava
Sloga
5
1
30.10.2022 13:30
OFK Morava
5 : 1
Sloga
30.10
13:30
Mladost (NS)
Radnik
0
2
30.10.2022 13:30
Mladost (NS)
0 : 2
Radnik
30.10
13:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Mladost 1948
3
0
30.10.2022 13:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
3 : 0
Mladost 1948
30.10
13:30
Proleter 1947
Polet
1
0
30.10.2022 13:30
Proleter 1947
1 : 0
Polet
30.10
13:30
Sloga
Crvena zvezda
7
0
30.10.2022 13:30
Sloga
7 : 0
Crvena zvezda
30.10
13:30
Pobeda
Petli─ç SD 2006
3
1
30.10.2022 13:30
Pobeda
3 : 1
Petli─ç SD 2006
30.10
13:30
Mladi borac
Podunavac
1
1
30.10.2022 13:30
Mladi borac
1 : 1
Podunavac
30.10
13:30
SASK
Jasenica 2017
3
1
30.10.2022 13:30
SASK
3 : 1
Jasenica 2017
30.10
13:30
Radni─Źki (K)
Nemetali
4
3
30.10.2022 13:30
Radni─Źki (K)
4 : 3
Nemetali
30.10
13:30
Urovica
Mala Vrbica
1
3
30.10.2022 13:30
Urovica
1 : 3
Mala Vrbica
30.10
13:30
Brestovac
Rudna Glava
4
3
30.10.2022 13:30
Brestovac
4 : 3
Rudna Glava
30.10
13:30
Krivelj
Miloševo
2
1
30.10.2022 13:30
Krivelj
2 : 1
Miloševo
30.10
13:30
Polom
Branik
1
2
30.10.2022 13:30
Polom
1 : 2
Branik
30.10
11:00
Klju─Ź
Polet
0
2
30.10.2022 11:00
Klju─Ź
0 : 2
Polet
30.10
13:30
Blizna
Šarbanovac
0
1
30.10.2022 13:30
Blizna
0 : 1
Šarbanovac
30.10
14:00
Krilaš
Sirakovo
3
1
30.10.2022 14:00
Krilaš
3 : 1
Sirakovo
30.10
14:00
Budu─çnost (V)
Batovac
5
4
30.10.2022 14:00
Budu─çnost (V)
5 : 4
Batovac
30.10
14:00
Obili─ç
Rudar (Kr)
4
0
30.10.2022 14:00
Obili─ç
4 : 0
Rudar (Kr)
30.10
14:00
┼Żelezni─Źar
Zvi┼żd
0
1
30.10.2022 14:00
┼Żelezni─Źar
0 : 1
Zvi┼żd
30.10
14:00
Sloga 1945
Vihor
5
3
30.10.2022 14:00
Sloga 1945
5 : 3
Vihor
30.10
14:00
Napredak (S)
BSK 1931
3
2
30.10.2022 14:00
Napredak (S)
3 : 2
BSK 1931
30.10
14:00
Budu─çnost
Ribnica
1
0
30.10.2022 14:00
Budu─çnost
1 : 0
Ribnica
30.10
14:00
Radnik
Milo─Źajac
2
1
30.10.2022 14:00
Radnik
2 : 1
Milo─Źajac
30.10
14:00
Tavnik
Koštampolje
2
1
30.10.2022 14:00
Tavnik
2 : 1
Koštampolje
30.10
11:00
Proleter
Mladost
3
1
30.10.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Mladost
30.10
14:00
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
1
0
30.10.2022 14:00
OFK Progorelica
1 : 0
Jedinstvo 2017
30.10
14:00
Ibar
Borac (V)
1
0
30.10.2022 14:00
Ibar
1 : 0
Borac (V)
30.10
14:00
Omladinac
Rudar
1
0
30.10.2022 14:00
Omladinac
1 : 0
Rudar
30.10
13:30
Osaonica
Borac 1950
0
2
30.10.2022 13:30
Osaonica
0 : 2
Borac 1950
30.10
13:30
GFK Tabane
Kolare
5
4
30.10.2022 13:30
GFK Tabane
5 : 4
Kolare
30.10
13:30
Partizan
Moravac 2015
1
6
30.10.2022 13:30
Partizan
1 : 6
Moravac 2015
30.10
13:30
Budu─çnost (─É)
Sloga
4
1
30.10.2022 13:30
Budu─çnost (─É)
4 : 1
Sloga
30.10
13:30
Rudar (St)
Mladost (D)
1
3
30.10.2022 13:30
Rudar (St)
1 : 3
Mladost (D)
30.10
13:30
Mladost (T)
Budu─çnost (M)
0
1
30.10.2022 13:30
Mladost (T)
0 : 1
Budu─çnost (M)
30.10
13:30
Juhor
Dragocvet
7
0
30.10.2022 13:30
Juhor
7 : 0
Dragocvet
30.10
13:30
Omladinac
Mladost
1
1
30.10.2022 13:30
Omladinac
1 : 1
Mladost
30.10
11:00
Proleter
Radni─Źki 2020
1
4
30.10.2022 11:00
Proleter
1 : 4
Radni─Źki 2020
30.10
13:30
─îegar 1946
Sloga
2
2
30.10.2022 13:30
─îegar 1946
2 : 2
Sloga
30.10
13:30
Sloboda
Vulkan 1963
1
2
30.10.2022 13:30
Sloboda
1 : 2
Vulkan 1963
30.10
13:30
Novoselac
Planinac 1933
5
0
30.10.2022 13:30
Novoselac
5 : 0
Planinac 1933
30.10
13:30
Radni─Źki 1936
Stevan Nešticki
0
4
30.10.2022 13:30
Radni─Źki 1936
0 : 4
Stevan Nešticki
30.10
11:00
Vidojevica
Rudar
2
1
30.10.2022 11:00
Vidojevica
2 : 1
Rudar
30.10
13:30
Sloga
Jedinstvo (Š)
2
0
30.10.2022 13:30
Sloga
2 : 0
Jedinstvo (Š)
30.10
13:30
Antimon
Podrinje
1
0
30.10.2022 13:30
Antimon
1 : 0
Podrinje
30.10
13:30
Majur
Jedinstvo (MZ)
1
3
30.10.2022 13:30
Majur
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
30.10
13:30
Mladi borac
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
30.10.2022 13:30
Mladi borac
3 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
30.10
13:30
Pobeda
Mladost
2
1
30.10.2022 13:30
Pobeda
2 : 1
Mladost
30.10
14:00
Zastava 1973
Sloboda (G)
7
1
30.10.2022 14:00
Zastava 1973
7 : 1
Sloboda (G)
30.10
14:00
Kutlovo
Bratstvo 1975
2
0
30.10.2022 14:00
Kutlovo
2 : 0
Bratstvo 1975
30.10
14:00
Maršić
Pobeda 1926
3
0
30.10.2022 14:00
Maršić
3 : 0
Pobeda 1926
30.10
14:00
Šumadija 1934
Divostin
1
0
30.10.2022 14:00
Šumadija 1934
1 : 0
Divostin
30.10
14:00
Jedinstvo
Košutnjak
1
5
30.10.2022 14:00
Jedinstvo
1 : 5
Košutnjak
30.10
13:30
Bakionica
Peru─çac
2
0
30.10.2022 13:30
Bakionica
2 : 0
Peru─çac
30.10
13:30
Se─Źica
Jedinstvo
4
7
30.10.2022 13:30
Se─Źica
4 : 7
Jedinstvo
30.10
11:00
Prvi partizan
─îajetina
0
7
30.10.2022 11:00
Prvi partizan
0 : 7
─îajetina
30.10
11:00
Tara
Polet
0
1
30.10.2022 11:00
Tara
0 : 1
Polet
30.10
14:00
Višesava
Omladinac
4
1
30.10.2022 14:00
Višesava
4 : 1
Omladinac
30.10
14:00
Kotroman
Sloga
1
1
30.10.2022 14:00
Kotroman
1 : 1
Sloga
30.10
13:30
Je┼żevica
Avijati─Źar Vranjani
2
1
30.10.2022 13:30
Je┼żevica
2 : 1
Avijati─Źar Vranjani
30.10
13:30
Gorobilje
Rampa
1
0
30.10.2022 13:30
Gorobilje
1 : 0
Rampa
30.10
14:00
Donja Vrbava
Orlovac 1932
1
3
30.10.2022 14:00
Donja Vrbava
1 : 3
Orlovac 1932
30.10
14:00
Ozrem PMH
Velere─Ź 94
1
1
30.10.2022 14:00
Ozrem PMH
1 : 1
Velere─Ź 94
30.10
14:00
Zadrugar
Mladost
1
2
30.10.2022 14:00
Zadrugar
1 : 2
Mladost
30.10
14:00
Rudar
Prijevor
3
5
30.10.2022 14:00
Rudar
3 : 5
Prijevor
30.10
14:00
Prilike
Gorušica
1
5
30.10.2022 14:00
Prilike
1 : 5
Gorušica
30.10
13:00
FSU Ju┼żna pruga
BSK Bujanovac
0
2
30.10.2022 13:00
FSU Ju┼żna pruga
0 : 2
BSK Bujanovac
30.10
13:00
Torpedo 1973
Pavlovac
5
0
30.10.2022 13:00
Torpedo 1973
5 : 0
Pavlovac
30.10
13:00
SU Dinamo Jug
Mineralac
1
2
30.10.2022 13:00
SU Dinamo Jug
1 : 2
Mineralac
30.10
13:00
Vihor
Dinamo (V)
2
2
30.10.2022 13:00
Vihor
2 : 2
Dinamo (V)
30.10
13:00
OFK AS
Mladost (B)
3
0
30.10.2022 13:00
OFK AS
3 : 0
Mladost (B)
30.10
13:00
Mladost (S)
─îelik
2
1
30.10.2022 13:00
Mladost (S)
2 : 1
─îelik
30.10
13:30
Jastrebac
Borac
7
0
30.10.2022 13:30
Jastrebac
7 : 0
Borac
30.10
13:30
Omladinac
Partizanski put
3
0
30.10.2022 13:30
Omladinac
3 : 0
Partizanski put
30.10
13:30
Polet
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
2
4
30.10.2022 13:30
Polet
2 : 4
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
30.10
14:00
Gra─Źanica
Polet 1980
2
1
30.10.2022 14:00
Gra─Źanica
2 : 1
Polet 1980
30.10
13:30
BSK
Omladinac (B)
1
1
30.10.2022 13:30
BSK
1 : 1
Omladinac (B)
30.10
13:30
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
2
3
30.10.2022 13:30
Aleksa Šantić
2 : 3
Omladinac (D)
30.10
13:30
Tele─Źka
OFK Od┼żaci
3
2
30.10.2022 13:30
Tele─Źka
3 : 2
OFK Od┼żaci
30.10
13:30
Polet (R)
Mladost
4
2
30.10.2022 13:30
Polet (R)
4 : 2
Mladost
30.10
13:30
Kula
Polet (S)
1
1
30.10.2022 13:30
Kula
1 : 1
Polet (S)
30.10
13:30
Dinamo 1923
Zadrugar
3
0
30.10.2022 13:30
Dinamo 1923
3 : 0
Zadrugar
30.10
12:00
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
4
3
30.10.2022 12:00
Beli Orlovi
4 : 3
Donji Kopaonik
30.10
12:00
Borac
Poljoprivrednik
5
0
30.10.2022 12:00
Borac
5 : 0
Poljoprivrednik
30.10
14:00
OFK Kopaonik 1931
Stari Trstenik
3
1
30.10.2022 14:00
OFK Kopaonik 1931
3 : 1
Stari Trstenik
30.10
12:00
Velika Drenova
Vinogradar
6
0
30.10.2022 12:00
Velika Drenova
6 : 0
Vinogradar
30.10
14:15
Omladinac
Mladost (DK)
3
0
30.10.2022 14:15
Omladinac
3 : 0
Mladost (DK)
30.10
14:00
Mladost (T)
Garevina
0
4
30.10.2022 14:00
Mladost (T)
0 : 4
Garevina
30.10
13:30
Stari Tamiš
Radni─Źki
0
4
30.10.2022 13:30
Stari Tamiš
0 : 4
Radni─Źki
30.10
13:30
Budu─çnost
Omladinac (D)
3
0
30.10.2022 13:30
Budu─çnost
3 : 0
Omladinac (D)
30.10
13:30
Omladinac (O)
Mundial
2
4
30.10.2022 13:30
Omladinac (O)
2 : 4
Mundial
30.10
13:30
Jugoslavija
Proleter
0
2
30.10.2022 13:30
Jugoslavija
0 : 2
Proleter
30.10
13:30
Mladost
BSK Bavanište
1
2
30.10.2022 13:30
Mladost
1 : 2
BSK Bavanište
30.10
14:00
Šarbane
Tulari
2
1
30.10.2022 14:00
Šarbane
2 : 1
Tulari
30.10
14:00
Polet (T)
Pepeljevac
2
1
30.10.2022 14:00
Polet (T)
2 : 1
Pepeljevac
30.10
14:00
Ratkovac
Tvrdojevac
5
2
30.10.2022 14:00
Ratkovac
5 : 2
Tvrdojevac
30.10
14:00
Jedinstvo (M)
Pambukovica
3
2
30.10.2022 14:00
Jedinstvo (M)
3 : 2
Pambukovica
30.10
14:00
OFK Paljuvi
OFK Stublenica
1
1
30.10.2022 14:00
OFK Paljuvi
1 : 1
OFK Stublenica
30.10
14:00
Sovljak
Crvena Jabuka
5
0
30.10.2022 14:00
Sovljak
5 : 0
Crvena Jabuka
30.10
14:00
Polet (DL)
Omladinac (K)
3
3
30.10.2022 14:00
Polet (DL)
3 : 3
Omladinac (K)
30.10
11:00
Rakac Stave
ZSK
8
2
30.10.2022 11:00
Rakac Stave
8 : 2
ZSK
30.10
11:00
Kolubara 2
Kotešica
6
0
30.10.2022 11:00
Kolubara 2
6 : 0
Kotešica
30.10
11:00
Ribnikar
Popadi─ç
3
3
30.10.2022 11:00
Ribnikar
3 : 3
Popadi─ç
30.10
11:00
Stari drugari
Mali korak
3
1
30.10.2022 11:00
Stari drugari
3 : 1
Mali korak
30.10
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Tešnjar
0
3
30.10.2022 11:00
Milenko Pavlovi─ç
0 : 3
Tešnjar
30.10
11:00
Jadar 2013
Junior Novo Naselje
1
3
30.10.2022 11:00
Jadar 2013
1 : 3
Junior Novo Naselje
30.10
11:00
Napredak
Polet
4
1
30.10.2022 11:00
Napredak
4 : 1
Polet
30.10
13:30
Dunav
Banat (I)
7
3
30.10.2022 13:30
Dunav
7 : 3
Banat (I)
30.10
13:30
Ratar
Karaš (K)
1
2
30.10.2022 13:30
Ratar
1 : 2
Karaš (K)
30.10
13:30
Banat (D)
Omladinac
2
0
30.10.2022 13:30
Banat (D)
2 : 0
Omladinac
30.10
13:30
Polet
Sloga
1
0
30.10.2022 13:30
Polet
1 : 0
Sloga
30.10
13:30
Ševac
Borac (VS)
1
0
30.10.2022 13:30
Ševac
1 : 0
Borac (VS)
30.10
13:30
Vladimirovac
Banatul
0
1
30.10.2022 13:30
Vladimirovac
0 : 1
Banatul
30.10
13:30
Vinogradar
Partizan
6
1
30.10.2022 13:30
Vinogradar
6 : 1
Partizan
30.10
13:30
Polet (N)
Ljukovo
2
1
30.10.2022 13:30
Polet (N)
2 : 1
Ljukovo
30.10
13:30
Grani─Źar
Napredak
2
0
30.10.2022 13:30
Grani─Źar
2 : 0
Napredak
30.10
13:30
Krušedol
─îSK ─îortanovci
1
0
30.10.2022 13:30
Krušedol
1 : 0
─îSK ─îortanovci
30.10
13:30
Car Uroš
Mladost
0
2
30.10.2022 13:30
Car Uroš
0 : 2
Mladost
30.10
13:30
Sremac
Fruškogorac
0
8
30.10.2022 13:30
Sremac
0 : 8
Fruškogorac
30.10
13:30
Polet (NK)
Hajduk 1932
4
1
30.10.2022 13:30
Polet (NK)
4 : 1
Hajduk 1932
30.10
13:30
Kameni
Rudar
2
1
30.10.2022 13:30
Kameni
2 : 1
Rudar
30.10
14:00
Sloga
Vinogradar
0
3
30.10.2022 14:00
Sloga
0 : 3
Vinogradar
30.10
14:00
Hajduk (─î)
Borac (NS)
2
1
30.10.2022 14:00
Hajduk (─î)
2 : 1
Borac (NS)
30.10
14:00
Obili─ç
┼Żelezni─Źar NS
1
0
30.10.2022 14:00
Obili─ç
1 : 0
┼Żelezni─Źar NS
30.10
14:00
Mileti─ç
Susek
0
2
30.10.2022 14:00
Mileti─ç
0 : 2
Susek
30.10
14:00
Hajduk (G)
Borac (R)
1
1
30.10.2022 14:00
Hajduk (G)
1 : 1
Borac (R)
30.10
10:30
Ratar
Borac
3
6
30.10.2022 10:30
Ratar
3 : 6
Borac
30.10
10:30
Crvena zvezda
Polet
1
2
30.10.2022 10:30
Crvena zvezda
1 : 2
Polet
30.10
10:30
OFK Sloga
Vukašinovac
2
1
30.10.2022 10:30
OFK Sloga
2 : 1
Vukašinovac
30.10
13:30
Kraljevo
Rudar 2016
3
7
30.10.2022 13:30
Kraljevo
3 : 7
Rudar 2016
30.10
10:30
Rutevac
Škriljac
0
11
30.10.2022 10:30
Rutevac
0 : 11
Škriljac
30.10
13:30
OFK Batinac
Šumadija
2
0
30.10.2022 13:30
OFK Batinac
2 : 0
Šumadija
30.10
13:30
Pomoravlje
Kolonija
0
2
30.10.2022 13:30
Pomoravlje
0 : 2
Kolonija
30.10
13:30
Radni─Źki
Omladinac
4
3
30.10.2022 13:30
Radni─Źki
4 : 3
Omladinac
30.10
13:30
Istok 63
Rudar
0
1
30.10.2022 13:30
Istok 63
0 : 1
Rudar
30.10
13:30
15. Avgust 1950
Sin─Ĺeli─ç
1
0
30.10.2022 13:30
15. Avgust 1950
1 : 0
Sin─Ĺeli─ç
30.10
13:30
Partizan
Sloboda
2
1
30.10.2022 13:30
Partizan
2 : 1
Sloboda
30.10
13:30
Mladost (G)
Ursule
2
0
30.10.2022 13:30
Mladost (G)
2 : 0
Ursule
30.10
13:30
Vinora─Źa
Morava (R)
5
3
30.10.2022 13:30
Vinora─Źa
5 : 3
Morava (R)
30.10
13:30
Sin─Ĺeli─ç
Šantarovac
7
0
30.10.2022 13:30
Sin─Ĺeli─ç
7 : 0
Šantarovac
30.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo (D)
3
2
30.10.2022 14:00
Omladinac
3 : 2
Jedinstvo (D)
30.10
14:00
Magnohrom
Apolon 2018
1
3
30.10.2022 14:00
Magnohrom
1 : 3
Apolon 2018
30.10
14:00
Lazac
Mataruge
3
1
30.10.2022 14:00
Lazac
3 : 1
Mataruge
30.10
14:00
Gru┼ża
Jovo Kursula
0
0
30.10.2022 14:00
Gru┼ża
0 : 0
Jovo Kursula
30.10
11:00
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
1
1
30.10.2022 11:00
Mineral 2015
1 : 1
Jedinstvo (G)
30.10
14:00
Zvezda
Kraljevo Hajduk
5
0
30.10.2022 14:00
Zvezda
5 : 0
Kraljevo Hajduk
30.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
3
2
30.10.2022 13:30
Jedinstvo
3 : 2
Napredak
30.10
13:30
Grani─Źar
Erdevik 2017
2
1
30.10.2022 13:30
Grani─Źar
2 : 1
Erdevik 2017
30.10
13:30
LSK
OFK Zeka Buljubaša
5
2
30.10.2022 13:30
LSK
5 : 2
OFK Zeka Buljubaša
30.10
13:30
Borac (R)
BSK
2
8
30.10.2022 13:30
Borac (R)
2 : 8
BSK
30.10
13:30
Obili─ç 1993
Zmaj
5
0
30.10.2022 13:30
Obili─ç 1993
5 : 0
Zmaj
30.10
13:30
Srem
OFK Biki─ç
3
1
30.10.2022 13:30
Srem
3 : 1
OFK Biki─ç
30.10
13:30
Borac (VR)
Fruška Gora
4
0
30.10.2022 13:30
Borac (VR)
4 : 0
Fruška Gora
30.10
14:00
Jedinstvo (S)
BSK 1924
2
0
30.10.2022 14:00
Jedinstvo (S)
2 : 0
BSK 1924
30.10
14:00
Mladost (K)
Rade Milošević
0
3
30.10.2022 14:00
Mladost (K)
0 : 3
Rade Milošević
30.10
14:00
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
1
0
30.10.2022 14:00
Zadrugar 1947
1 : 0
Pobeda 1953
30.10
11:00
Trgova─Źki
Mlava (ML)
2
1
30.10.2022 11:00
Trgova─Źki
2 : 1
Mlava (ML)
30.10
14:00
Integral
Polet (SD)
5
1
30.10.2022 14:00
Integral
5 : 1
Polet (SD)
30.10
14:00
Borac (V)
Bata Buli─ç
6
1
30.10.2022 14:00
Borac (V)
6 : 1
Bata Buli─ç
30.10
14:00
Zabr─Ĺe 1936
Jasenovac
0
3
30.10.2022 14:00
Zabr─Ĺe 1936
0 : 3
Jasenovac
30.10
14:00
Beli Orao
Kumane
5
0
30.10.2022 14:00
Beli Orao
5 : 0
Kumane
30.10
14:00
Vojvoda Milenko
Mladi Borac
2
1
30.10.2022 14:00
Vojvoda Milenko
2 : 1
Mladi Borac
30.10
14:00
Napredak 1934
OFK Brani─Źevo
4
3
30.10.2022 14:00
Napredak 1934
4 : 3
OFK Brani─Źevo
30.10
14:00
Napredak (P)
Mlava (B)
0
2
30.10.2022 14:00
Napredak (P)
0 : 2
Mlava (B)
30.10
14:00
Napredak (B)
┼Żitkovica 2017
2
2
30.10.2022 14:00
Napredak (B)
2 : 2
┼Żitkovica 2017
30.10
14:00
Polet (V)
Dizel
4
2
30.10.2022 14:00
Polet (V)
4 : 2
Dizel
30.10
14:00
Bari─Ź
Sloga (L)
5
0
30.10.2022 14:00
Bari─Ź
5 : 0
Sloga (L)
30.10
13:30
Slavija (P)
OFK Stari Grad
5
1
30.10.2022 13:30
Slavija (P)
5 : 1
OFK Stari Grad
30.10
13:30
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źka
1
3
30.10.2022 13:30
Ba─Źki Hajduk
1 : 3
Ba─Źka
30.10
13:30
Krivanj
Kulpin
2
3
30.10.2022 13:30
Krivanj
2 : 3
Kulpin
30.10
13:30
Slavija (B)
Vojvodina
0
8
30.10.2022 13:30
Slavija (B)
0 : 8
Vojvodina
30.10
13:30
Borac
Mladost
3
1
30.10.2022 13:30
Borac
3 : 1
Mladost
30.10
13:30
Omladinac
Petlova─Źa
0
3
30.10.2022 13:30
Omladinac
0 : 3
Petlova─Źa
30.10
13:30
Napredak
Zadrugar
0
1
30.10.2022 13:30
Napredak
0 : 1
Zadrugar
30.10
13:30
Sloga
Budu─çnost (PD)
3
3
30.10.2022 13:30
Sloga
3 : 3
Budu─çnost (PD)
30.10
13:30
Mladost (MM)
Sloboda
4
1
30.10.2022 13:30
Mladost (MM)
4 : 1
Sloboda
30.10
13:30
Stojan Lazarac
Budu─çnost (Z)
5
0
30.10.2022 13:30
Stojan Lazarac
5 : 0
Budu─çnost (Z)
30.10
13:30
Torpedo
Milicionar
1
6
30.10.2022 13:30
Torpedo
1 : 6
Milicionar
30.10
13:30
Bair
Duško
3
1
30.10.2022 13:30
Bair
3 : 1
Duško
30.10
13:30
Radni─Źki
Sloboda
6
0
30.10.2022 13:30
Radni─Źki
6 : 0
Sloboda
30.10
13:30
Progres
Jedinstvo
5
2
30.10.2022 13:30
Progres
5 : 2
Jedinstvo
30.10
13:30
Umac
Bobište
5
0
30.10.2022 13:30
Umac
5 : 0
Bobište
30.10
13:30
Šumadija
Moravac (P)
2
3
30.10.2022 13:30
Šumadija
2 : 3
Moravac (P)
30.10
13:30
Radni─Źki (K)
OFK Letnjikovac 1983
4
0
30.10.2022 13:30
Radni─Źki (K)
4 : 0
OFK Letnjikovac 1983
30.10
13:30
Mišar
Mrovska
1
1
30.10.2022 13:30
Mišar
1 : 1
Mrovska
30.10
13:30
Pri─Źinovi─ç
Trešnjevka
3
2
30.10.2022 13:30
Pri─Źinovi─ç
3 : 2
Trešnjevka
30.10
13:30
Dobrava ┼Żabar 2020
Sloga (K)
4
3
30.10.2022 13:30
Dobrava ┼Żabar 2020
4 : 3
Sloga (K)
30.10
13:30
Vlašić
Mladost (PP)
3
6
30.10.2022 13:30
Vlašić
3 : 6
Mladost (PP)
30.10
13:30
Bobovik
Šipurske Livade
0
0
30.10.2022 13:30
Bobovik
0 : 0
Šipurske Livade
30.10
13:30
Jadar 1961
Studenac
2
1
30.10.2022 13:30
Jadar 1961
2 : 1
Studenac
30.10
13:30
Velika Reka
Cer
6
0
30.10.2022 13:30
Velika Reka
6 : 0
Cer
30.10
13:30
7. Juli
Mladost
1
3
30.10.2022 13:30
7. Juli
1 : 3
Mladost
30.10
13:30
Hajduk
Milan Orli─ç
1
1
30.10.2022 13:30
Hajduk
1 : 1
Milan Orli─ç
30.10
14:30
Makrešane
Rasina
5
4
30.10.2022 14:30
Makrešane
5 : 4
Rasina
30.10
11:00
Modrica
Borac
0
4
30.10.2022 11:00
Modrica
0 : 4
Borac
30.10
11:00
Polet
Gaglovo
1
3
30.10.2022 11:00
Polet
1 : 3
Gaglovo
30.10
13:30
Kapid┼żija
Konjuh
5
1