XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
25.05.2023 21:00
Crvena zvezda
2 : 1
Čukarički
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
17.05.2023 18:30
TSC
0 : 3
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Čukarički
Beograd
18.05.2023 15:00
Vojvodina
0 : 1
Čukarički
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
04.05.2023 18:30
Radnički (N)
0 : 1
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
04.05.2023 16:00
TSC
4 : 0
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
03.05.2023 18:30
Napredak
2 : 4
Crvena zvezda
Radnik
Surdulica
0 : 1
Čukarički
Beograd
04.05.2023 16:00
Radnik
0 : 1
Čukarički
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
15.03.2023 15:00
Radnički (SM)
1 : 3
Crvena zvezda
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Železničar
Pančevo
09.11.2022 16:30
TSC
2 : 0
Železničar
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Čukarički
Beograd
15.03.2023 17:00
Metalac
0 : 2
Čukarički
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Radnik
Surdulica
09.11.2022 13:00
Radnički (NB)
1 : 2
Radnik
Radnički (N)
Niš
3 : 0
IMT
Beograd
09.11.2022 16:30
Radnički (N)
3 : 0
IMT
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
09.11.2022 16:30
Novi Pazar
2 : 1
Kolubara
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Napredak
Kruševac
15.03.2023 19:00
Spartak ŽK
0 : 1
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
09.11.2022 18:30
Vojvodina
2 : 1
Mladost GAT
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Železničar
Pančevo
3 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
19.10.2022 14:30
Železničar
3 : 0
RFK Novi Sad 1921
IMT
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
19.10.2022 14:30
IMT
2 : 1
Radnički 1923
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
19.10.2022 14:30
OFK Žarkovo
1 : 1
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 0
Voždovac
Beograd
19.10.2022 15:30
Mladost GAT
2 : 0
Voždovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
19.10.2022 14:30
Radnički (NB)
2 : 1
Mladost (L)
Javor Matis
Ivanjica
0 : 0
Radnički (N)
Niš
19.10.2022 13:00
Javor Matis
0 : 0
Radnički (N)
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
19.10.2022 14:30
GFK Jagodina
1 : 2
Novi Pazar
Loznica
Loznica
1 : 2
TSC
Bačka Topola
19.10.2022 14:30
Loznica
1 : 2
TSC
Polet
Ljubić
0 : 1
Radnik
Surdulica
19.10.2022 14:30
Polet
0 : 1
Radnik
Inđija
Inđija
0 : 2
Napredak
Kruševac
12.10.2022 15:00
Inđija
0 : 2
Napredak
Rad
Beograd
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
19.10.2022 18:00
Rad
0 : 2
Spartak ŽK
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Čukarički
Beograd
19.10.2022 14:30
Zlatibor
0 : 2
Čukarički
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
01.11.2022 16:00
RFK Grafičar
1 : 1
Vojvodina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Partizan
Beograd
28.09.2022 15:00
Radnički (SM)
1 : 1
Partizan
Kabel
Novi Sad
4 : 5
Metalac
Gornji Milanovac
19.10.2022 14:30
Kabel
4 : 5
Metalac
Mačva
Šabac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
29.09.2022 16:00
Mačva
0 : 2
Crvena zvezda
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Kabel
Novi Sad
14.09.2022 16:00
OFK Bačka
2 : 2
Kabel
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 6
Zlatibor
Čajetina
14.09.2022 16:00
Mokra Gora
1 : 6
Zlatibor
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
14.09.2022 16:00
GFK Jagodina
1 : 0
Timok 1919
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
14.09.2022 16:00
Radnički (NB)
1 : 0
Budućnost
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 133 korisnika
vahidcucak54 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
cucakvahid53 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
MulazDaci i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
attilatakacs49 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Diske i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Nemanja C. i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
milostrbojevic i još 6 korisnika su tipovali utakmicu