Ribnica 6 od 6

2. kolo Omladinske lige FSRO:

Omladinac (Novo Selo) - Ribnica 2: 3 (2: 2)

Igralište u Novom Selu; Gledalaca: 30; Sudija: Pavlović (Kraljevo); Strelci: 0: 1- Tokalić u 8. minutu, 1: 1- Đorđević u 23. minutu, 2: 1- Đorđević u 28. minutu, 2: 2- Slavković u 44. minutu, 2: 3- Jokanović u 60. minutu. Žuti kartoni: Tokalić i Đorđević (Omladinac), Slavković, Lu. Milašinović, Puzović (Ribnica). Crveni karton: Tokalić (Omladinac).

0:1 - Lepo je po desnoj strani prošao neumorni vezista Ribnice Tokalić, nanizao dva protivnička igrača, a potom raspalio po lopti sa 30-ak metara, a lopta se na iznenađenje svih zarila u same "rašlje" nemoćnog golmana Omladinca Maslaka.

1:1 - Nakon slobodnog udarca domaćih, koji je osujetio "živi zid" ekipe Ribnice, sudija Pavlović procenio je da je jedan od gostujućih igrača u njemu igrao rukom i pokazao na jedanaesterac. Siguran realizator bio je Andrija Đorđević.

2:1 - Potpuni preokret za samo 5 minuta domaćinu je doneo Andrija Đorđević, nakon velike greške Tončeva i lepog dodavanja Žerađanina.

2:2 - Nakon sijaset promašenih prilika, od kojih su 3 za rubriku verovali ili ne, igrači Ribnice postižu pogodak iz jedne školske akcije. Lepo je lopta išla od jednog do drugog igrača u navalnom redu Ribnice, pas u prostor dobio je Slavković koji je imao vremena da se namesti i sa desetak metara iskosa sa leve strane, odmerenim udarcem pogodi suprotan ugao gola Omladinca.

2:3 - Puzović je izveo aut sa polovine terena koja pripada domaćinu, Jokanović prihvatio loptu, lepo fintirao protivnika, a onda u svom stilu sa oko 25 metara uputio pravu "bombu" prema golu rivala, lopta je otskočila ispred čuvara mreže Novoselaca i otsela u samom desnom uglu gola golmana Maslaka.

OMLADINAC: Maslak 6, Žerađanin 7 (Šabić -), N. Đorđević 6, Dubravac 6, Tomić 6, Blagojević 7, Ivanović 6 (Biserčić -), Jakovljević 6, A. Đorđević 7, Ilić 6, Tokalić 5.

RIBNICA: Miladinović 7, Gračanac 7, Živković 6 (Plavljanić 7), Tončev 7, Puzović 8, Jokanović 9, Tokalić 8 (Luković -), Lu. Milašinović 7 (Tošović 7), Slavković 8, Živanović 7 (Radunović 7), Baković 7 (La. Milašinović 7).

Igrač utakmice: Stefan Jokanović (Ribnica)