Sloboda - FAP 2:1

Domaći tim je danas više želeo pobedu od danas raštimovane ekipe FAP-a kojoj bez Ostojića i Lukovića, koji zbog crvenih kartona nisu igrali, nije prikazala dobru igru kao u prethodna dva meča. Od samog starta domaći su igrali agresivno na polovini FAP-a i to im se isplatilo u 28. minutu. Popović je sam izašao ispred Krsmanovića kome nije ništa drugo preostajalo osim da ga sruši, a odlični sudija Milićević iz Ivanjice pokazao je na belu tačku. Sa 11. metara siguran je bio Petrović. Pet minuta kasnije mogao je FAP do izjednačenja, ali mladi Komarica se nije najbolje snašao na 16. metara i umesto u prazan gol istrčalog Sokića, loptu je poslao metar pored desne stative. Do kraja prvog dela domaći su imali jošdve dobre prilike, ali dobrim odbranama istakao se golman FAP-a, Krsmanović.

Drugi deo igre nije doneo ništa novo. I dalje su domaći atakovali, stvarali dobre šanse, a u 56. minutu Miličić pogađa prečku, da bi u 71. minutu domaći stigli do prednosti od 2-0. Na sredini terena Janović je izgubio loptu. Petković se odlično probio po desnoj strani , zatim odlično asistirao Živkoviću koji preciznim šutem pogađa leve gornji ugao golmana FAP-a. Tračak nade za FAP vraća Lujinović u 85. minutu savladavši Sokića nakona asistencije Gukiča, ali do kraja meča samo su gosti mogli da povećaju prednost preko Volića, kada je se istakao Krsmanović odbranivši mu čist zicer.

Uzice – Gledalaca 1500. Sudije: Milorad Milićević(Ivanjica), Dejan Sudimac i Nevena Pejovic(Kragujevac),
Strelci: Petrović(penal) u 28. i Živković u 71. minutu za Slobodu, a Lujinović u 85. minutu za FAP.
Sloboda: Sokić, Marić, Joksimović, Milutinović, Perković, Rosić, Miličić, Vasić, Popović, Petrović i Petković. Igrali su još: Živković, Volić i Vidić.
FAP: Krsmanović, Slatina, Vidoje Luković, Stanić, Džulović, Kruškonja, Stevanović, Novaković, Lujinović, Komarica i Gukić. Igrali su još: Janović, Živković i Bijelić.

Radnički (K) 4 : 1 Jedinstvo
Sloboda (U) 2 : 1 FAP
Metalac (K) 1 : 0 Sloboda (Č)
Vujić voda 0 : 0 Sloga (PM)
Loznica 1 : 0 Budućnost (V)
Sloga (K) 1 : 1 Železničar