Trsteničani se učvrstili na drugoj poziciji tabele

Uprkos dobrim igrama fudbalera Trstenika PPT u ovom delu prvenstva i lepom i sunčanom vremenu mali broj gledalaca prisustvuje zanimljivim susretima, ovoga puta u pretposlednjem kolu Prve srpske lige-Istok bilo ih je oko 200. Gosti trsteničana bili su fudbaleri Jedinstva iz Paraćina,solidna ekipa koja se tokom celog susreta nije predavala, bilo je šansi na obadve strane. Gosti su došli u vođstvo već u 6. minutu preko kapitena Brankovića, ali su domaćini izjednačili rezultat pogodkom Rajkovića u 41. minutu što je bio i rezultat prvog dela igre.

U nastavku utakmice dobra igra ali neefikasna sve do 52. minuta kada su trsteničani došli u vođstvo sa 2:1 pogodkom Milovanovića, dok je konačnih 3:1 za Trstenik PPT postavio dvostruki strelac Rajković u 55. minutu susreta. Gosti iz Paraćina su napustili teren tri minuta pre kraja utakmice, nezadovoljni odlukom pomoćnog sudije Miljkovića koji je glavnom sudiji reklamirao ofsajd poziciju njihovog igrača posle poziva njihovog trenera Miodraga Perića. Tako su se trsteničani učvrstili na drugom mestu tabele i pobedom se oprostili od svojih malobrojnih navijača u ovom delu prvenstva Srpske lige- Istok. U poslednjem kolu trsteničani gostuju ekipi Hajduk Veljko a Jedinstvo na svom terenu dočekuje Slogu.

Trstenik PPT 3 : 0 Jedinstvo (P)
Dubočica 1923 2 : 2 Hajduk Veljko
Žitorađa 4 : 2 Radnički (P)
Tabane Trgovački 3 : 0 Kopaonik
SFK Moravac 1 : 0 Moravac Orion
Timočanin 3 : 1 Radnički (S)
Sinđelić 1 : 0 Car Konstantin
Sloga (D) 3 : 1 Đerdap